Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Samsung soovib iPhone 5 müügikeeldu Lõuna-Koreas märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2011 10:21:49 Samsung soovib iPhone 5 müügikeeldu Lõuna-Koreas vasta tsitaadiga

link :: minut.ee


Applega sõjajalal olev Samsung tahab nüüd saada magusat kättemaksu Saksamaal ja Austraalias tekkinud Galaxy Tab-i müügikeelu eest. Selleks on valitud müütiline iPhone 5, mis järgmisel kuul esitlusele peaks ilmuma - kohtuasja raames väidetakse, et nimetatud seade rikub Samsungi traadita ühenduste patente ning loodetakse selle müügi keelustamist Lõuna-Koreas.

Anonüümseks jääda soovinud Samsungi pealiku sõnul on asi nugade peale läinud ning kohtute uksi kulutatakse edaspidi üsna rohkelt. Samal ajal varustab Samsung usinalt Applet iPhone komponentidega, lepingutest taganeda riistvaratootja ei soovi.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003




sõnum 22.09.2011 11:34:36 vasta tsitaadiga

(kõlakate kohaselt) Samsung plaanib asja eriti tõsiselt ette võtta - GSMArena: Samsung to pursue sales ban on next-gen iPhone in Europe as well?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meybo
Kreisi kasutaja
meybo

liitunud: 17.08.2002




sõnum 22.09.2011 13:34:53 vasta tsitaadiga

Väga õige samm Samsungi poolt, see näritud ubina firma ongi liiga ülbeks läinud.
_________________
www.meybo.ee
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2011 13:58:13 vasta tsitaadiga

Need keelud on ikka sellised äärmiselt jaburad asjad. Kui sa tahad, et sinu asja ostetakse rohkem, siis tee lihtsam parem ja odavamalt, mitte ära kuku keelama!
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 22.09.2011 14:01:15 vasta tsitaadiga

Eks samsung sai korraliku põntsu sellest kui neile euroopa müügikeeld pelae pandi ja nüüd keeravad mõnuga tagasi icon_smile.gif Ise samal ajal Õunale juppe müües icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
Kreisi kasutaja
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2011 14:12:17 vasta tsitaadiga

djstallion kirjutas:
Väga õige samm Samsungi poolt, see näritud ubina firma ongi liiga ülbeks läinud.

thumbs_up.gif

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madd0g
HV veteran
madd0g

liitunud: 05.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2011 16:36:25 vasta tsitaadiga

Nüüd ma tean miks apple telefonid nii palju maksavad, et ikka kohtusse saaks kaebama minna.
_________________
Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 22.09.2011 17:05:35 vasta tsitaadiga

madd0g kirjutas:
Nüüd ma tean miks apple telefonid nii palju maksavad, et ikka kohtusse saaks kaebama minna.


Apple asjad maksavad sellepärast rohkem, et iga tont neid ei ostaks.

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2011 17:18:18 vasta tsitaadiga

Taavi© kirjutas:
madd0g kirjutas:
Nüüd ma tean miks apple telefonid nii palju maksavad, et ikka kohtusse saaks kaebama minna.


Apple asjad maksavad sellepärast rohkem, et iga tont neid ei ostaks.

Ja ei aita krt, ikka raisad ostavad..
Kommentaarid: 397 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 332
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 22.09.2011 17:30:06 vasta tsitaadiga

link :: Apple sued by Via Technologies over microprocessor inventions

Üldiselt on see täitsa jabur, muudkui trukitakse teineteist patentidega. Ma olen ise loobunud neid "uudiseid" jälgimast kuna pidev ärapanemine on tüütu. Eriti kui selle tulemusena uued väärt tooted turult ära korjatakse.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2011 17:36:51 vasta tsitaadiga

madd0g kirjutas:
Nüüd ma tean miks apple telefonid nii palju maksavad, et ikka kohtusse saaks kaebama minna.

Eestis maksavad jah palju, mujal eriti mitte.


Mis siin ikka hõisata, sellise omavahelise ärapanemise käigus jääb kaotajaks ka tarbija.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 22.09.2011 17:51:21 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
madd0g kirjutas:
Nüüd ma tean miks apple telefonid nii palju maksavad, et ikka kohtusse saaks kaebama minna.

Eestis maksavad jah palju, mujal eriti mitte.


Apple tooted on samamoodi usas kallimad kui enamus konkurendid.

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.09.2011 18:06:27 vasta tsitaadiga

Apple on ikka pigem wow efektile rõhuv toode... seega peabki ennast kaitsma teiste eest.
Antud hetkel on ta suutnud igas sektoris teha õige kampaania ja vastava toote teha.
Hind Eestis muidugi kõrgem huumor...
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 22.09.2011 18:15:40 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
Eks samsung sai korraliku põntsu sellest kui neile euroopa müügikeeld pelae pandi ja nüüd keeravad mõnuga tagasi icon_smile.gif Ise samal ajal Õunale juppe müües icon_smile.gif
Põnts käis ainult moraali pihta, rahaline mõju sisuliselt puudus.
Taavi© kirjutas:
madd0g kirjutas:
Nüüd ma tean miks apple telefonid nii palju maksavad, et ikka kohtusse saaks kaebama minna.


Apple asjad maksavad sellepärast rohkem, et iga tont neid ei ostaks.
ehk siis kunstlikult tekitatud eksklusiivsus et toode ikka püsiks ihaldatavate asjade hulgas.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 22.09.2011 18:17:59 vasta tsitaadiga

Taavi© kirjutas:
madd0g kirjutas:
Nüüd ma tean miks apple telefonid nii palju maksavad, et ikka kohtusse saaks kaebama minna.


Apple asjad maksavad sellepärast rohkem, et iga tont neid ei ostaks.


Pigem sellepärast,et targad ei ostaks ja lollid magavad järjekorras poodide uste taga icon_lol.gif Nagu mingi jehoova teema see apple saast icon_neutral.gif Ülemakstud saast mis on mõndadele"pähe" hakanud..
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2011 18:19:16 vasta tsitaadiga

Taavi© kirjutas:
SKG kirjutas:
madd0g kirjutas:
Nüüd ma tean miks apple telefonid nii palju maksavad, et ikka kohtusse saaks kaebama minna.

Eestis maksavad jah palju, mujal eriti mitte.


Apple tooted on samamoodi usas kallimad kui enamus konkurendid.

Võimalik, aga Eestis on nad kuidagi eriti kirved, võrreldes palju lähemate riikidega kui USA. Soodsam tuleb säästulennuga UK-se lennata ja sealt omale iPhone tuua kui samaväärsetel tingimustel EMT-st osta. See paneb nagu kukalt kratsima.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 22.09.2011 18:20:20 vasta tsitaadiga

Olukord kus lennureis on mõni protsent toote lõpphinnast pole see teab mis näitaja kui saab teise ilmaotsa reisida soodukat taga ajama.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2011 18:29:52 vasta tsitaadiga

...ja raha jääb veel ülegi.

Ho Ho, tegu oli piltliku ent reaalse näitega, kus sama toote hinnavahe võib olla ~€250.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 22.09.2011 18:55:25 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
eltso kirjutas:
Eks samsung sai korraliku põntsu sellest kui neile euroopa müügikeeld pelae pandi ja nüüd keeravad mõnuga tagasi icon_smile.gif Ise samal ajal Õunale juppe müües icon_smile.gif
Põnts käis ainult moraali pihta, rahaline mõju sisuliselt puudus.
Taavi© kirjutas:
madd0g kirjutas:
Nüüd ma tean miks apple telefonid nii palju maksavad, et ikka kohtusse saaks kaebama minna.


Apple asjad maksavad sellepärast rohkem, et iga tont neid ei ostaks.
ehk siis kunstlikult tekitatud eksklusiivsus et toode ikka püsiks ihaldatavate asjade hulgas.


Noh eks inimesed teevad oma valikuid ise, mina teen ka oma valikuid:
Ostan kütust statoilist, nestest saaks vast odavamalt.
Käin keskmiselt kallimates kohtades söömas, saaks ju sööduks odavamates ka.
Valin pigem kallima tehnika, saaks ju odavamaga ka hakkama.

Kokkuvõte ongi see, et inimesed ostavad ja tarbivad seda mis neile meeldib, raha eesmärk ongi soetada asju mis "õnnelikuks" teeks, mitte seda mis teistele meeldib, sinule ei meeldi üks, minule teine, kelle asi see on öelda mis hea või mis halb on.

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 22.09.2011 19:01:12 vasta tsitaadiga

No ja aga apple puhul on tegemist puhtalt ülemakstud tootega icon_rolleyes.gif Ise muidu tarbin ka asju mis keskimsest ehk kallimad ja kohati "ajuvabad" kuid siiani minu mõistus ei ole teemat läbi närinud mis selle applega on,mille eest ma maksan rohkem icon_rolleyes.gif Rohkem kaldub sinna "õu mul on iföön ja mäkkbuuk ma olen suht cuul piff"
Aga jah eks ole iga mehe oma otsustada asi beer_yum.gif Lihtsalt kohati tundub mingi massipsühhoosina see kogu apple teema icon_lol.gif
Aga see ei ole hetkel selle teema point siin,seega lõpetan Ot icon_smile.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 22.09.2011 19:05:24 vasta tsitaadiga

Taavi© kirjutas:
Valin pigem kallima tehnika, saaks ju odavamaga ka hakkama.
Oleksid lihtsalt öelnud parema/sobivama siis saaks veel aru. Muude asjade puhul veel võib aru saada miks kallimat eelistada (väiksem ajakulu, toidul parem maitse vmt)
Taavi© kirjutas:
raha eesmärk ongi soetada asju mis "õnnelikuks" teeks, mitte seda mis teistele meeldib, sinule ei meeldi üks, minule teine, kelle asi see on öelda mis hea või mis halb on
Eriti vastu ei vaidle, lihtsalt suts naljakas on vaadata kuidas inimesed staatusesümboleid taga ajavad selle asemel et praktilisi asju hankida icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margus1000
Lõuapoolik
Lõuapoolik
margus1000

liitunud: 28.05.2003




sõnum 22.09.2011 19:19:34 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
No ja aga apple puhul on tegemist puhtalt ülemakstud tootega icon_rolleyes.gif Ise muidu tarbin ka asju mis keskimsest ehk kallimad ja kohati "ajuvabad" kuid siiani minu mõistus ei ole teemat läbi närinud mis selle applega on,mille eest ma maksan rohkem icon_rolleyes.gif Rohkem kaldub sinna "õu mul on iföön ja mäkkbuuk ma olen suht cuul piff"
Aga jah eks ole iga mehe oma otsustada asi beer_yum.gif Lihtsalt kohati tundub mingi massipsühhoosina see kogu apple teema icon_lol.gif
Aga see ei ole hetkel selle teema point siin,seega lõpetan Ot icon_smile.gif


Selle viimase lõigu esimene lause pani suisa heldima. On ikka arusaajaid inimesi. Mina, kes ma Apple sertide kõrvale mõnda Open Group-i oma ihaldan (ja tasapisi sinnapoole püüdlen icon_biggrin.gif ), ütlen lihtsalt - ega UNIX polegi pähkliajudele.

Ho Ho kirjutas:
Taavi© kirjutas:
Valin pigem kallima tehnika, saaks ju odavamaga ka hakkama.
Oleksid lihtsalt öelnud parema/sobivama siis saaks veel aru. Muude asjade puhul veel võib aru saada miks kallimat eelistada (väiksem ajakulu, toidul parem maitse vmt)
Taavi© kirjutas:
raha eesmärk ongi soetada asju mis "õnnelikuks" teeks, mitte seda mis teistele meeldib, sinule ei meeldi üks, minule teine, kelle asi see on öelda mis hea või mis halb on
Eriti vastu ei vaidle, lihtsalt suts naljakas on vaadata kuidas inimesed staatusesümboleid taga ajavad selle asemel et praktilisi asju hankida icon_smile.gif


Mina küll mõistan inimesi, kes ostavad asju mis neile meeldivad ja elu mugavamaks teevad. Loomulikult pole ka hambapasta, seep, pesupulber ja tualettpaber "praktilised" asjad, aga vot ei saa mina ilma. Ajaks vist sügelema, proovida eriti ei soovi. Kui ma nüüd seetõttu mingil arusaamatul põhjusel neid kui staatusesümboleid taga ajan, no las ta siis olla.

_________________
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 22.09.2011 19:45:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ütlen lihtsalt - ega UNIX polegi pähkliajudele.

See on kõik tore aga krt miks siis seda sodi müüakse igale tondile kellel pappi on ?
Näha on, et 60% booki kasutajatele on see OS täiesti ülemõistuse aga näe popp näeb välja ja Vitjal on sama, ta ilgelt häppi. Räägi sellest parem thumbs_up.gif
Puhas propaganda aga support suht olematu, tehku seal rajoonis kah omanikele teavitustööd...
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 22.09.2011 19:51:53 vasta tsitaadiga

margus1000 kirjutas:
Mina küll mõistan inimesi, kes ostavad asju mis neile meeldivad ja elu mugavamaks teevad
Ka mina saan neist aru. Küll ei saa aru tollest kontingendist kes ostavad asja X ning toovad üheks peamiseks õigustuseks "aga see oli kallim kui Y!" icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margus1000
Lõuapoolik
Lõuapoolik
margus1000

liitunud: 28.05.2003




sõnum 22.09.2011 20:06:57 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
tsitaat:

ütlen lihtsalt - ega UNIX polegi pähkliajudele.

See on kõik tore aga krt miks siis seda sodi müüakse igale tondile kellel pappi on ?
Näha on, et 60% booki kasutajatele on see OS täiesti ülemõistuse aga näe popp näeb välja ja Vitjal on sama, ta ilgelt häppi. Räägi sellest parem thumbs_up.gif
Puhas propaganda aga support suht olematu, tehku seal rajoonis kah omanikele teavitustööd...


Räägi parem sellest, et .... ? Kas ise ikka said aru, mida sa küsida tahtsid? Ja muide, kuipalju kõigist 7 kasutajatest sinu meelest "kapoti alla" vaadata oskavad? Ja suppordi koha pealt, ehk selgitad lähemalt, kuidas sa sellega kokku oled puutunud ja mis siis ei meeldinud? Ja lõpuks - miks ei tohiks keegi, kel on raha ja soov, midagi osta? Ja veel sinnajuurde - UNIX on sodi icon_eek.gif Kas mõni viirus on windoozast pähe roninud? (Ma tean tean, et tobe stereotüüp, aga no meditsiiniline juhtum tundub olevat. Mismoodi seda veel väljendada?)

Ho Ho kirjutas:
margus1000 kirjutas:
Mina küll mõistan inimesi, kes ostavad asju mis neile meeldivad ja elu mugavamaks teevad
Ka mina saan neist aru. Küll ei saa aru tollest kontingendist kes ostavad asja X ning toovad üheks peamiseks õigustuseks "aga see oli kallim kui Y!" icon_smile.gif


thumbs_up.gif Kuipalju me ka vaielnud ei ole, siin on sul 100% õigus, mina ka sellest aru ei saa. Samas äkki on ka sellist asja, et - on küll kallim, aga minu jaoks mugavam, harjumuspärasem või näiteks nende asjade jaoks mis mina teen, on lihtsam mõnikord Terminalist mõni deemon käima vedada kui Winniga maadlema kukkuda ja kolmanda partei programme muretseda. Kaks esimest põhjust võiksid väga laia tarbijaskonna kohta käia. Olen vaid korra näinud inimest, kes oma mac-i taga tobedalt naeratas - näha et eputis, samas korraliku ThinkPad-iga eputajaid olen näinud parvede kaupa.

_________________
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Samsung soovib iPhone 5 müügikeeldu Lõuna-Koreas mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.