Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  iOS 5 – hea tarkvara läheb veel paremaks tuues endaga kaasa 200 uuendust märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
activeone
HV kasutaja
activeone

liitunud: 22.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.06.2011 02:53:10 iOS 5 – hea tarkvara läheb veel paremaks tuues endaga kaasa 200 uuendust vasta tsitaadiga

link :: Kaido Ajaveeb


Apple on oma tarkvaraplatvormiga jõudmas sellel sügisel uue versioonini ja järjekorras on see juba viies. Iga uus versioon sellest tähendab aga ka seda, et tulemas on uus vidin, millel sama generatsiooninumber küljes.


Uus versioon tarkvarast sisaldab endas Apple väitel lausa kahtesadat uuendust ning uut funktsiooni. Kasutada saavad tarkvara iPhone omanikest kõik, kes omavad 3GS või neljanda generatsiooni (iPhone 4) seadet. Kellel olemas aga tahvelarvuti ehk iPad siis uus tarkvara töötab nii esimese kui ka teise generatsiooni mudelitel. Kolmas seade mille peal on samuti võimalik seda jooksutada on iPod. Selle seadmega on asjad nii, et omama peab vähemalt kolmanda generatsiooni iPod Touch mudelit.

Räägime siis uuendustest. Esimene selline suurem ja tähtsam nendest oleks nimega notification centre ehk eestikeeles võib seda nimetada kohaks, kuhu on grupeeritud kõik rakendused, mis peaksid kasutajale pakkuma uuendusi ehk näiteks e-mail, messenger, sõnumid jne. Avada saab selle lohistades ülemist riba allapoole nagu ka Androidil. Kas mõtte sai Apple just sealt? Huvitav asi selle juures on aga see, et kui rakendusel peaks tulema uuendus siis antakse sellest ka kasutajale märku animeeritud kujul ehk see ülemine riba keerab ennast, et kasutaja tähelepanu sellele juhtida. Nii saame me alati olla kursis mis toimub. Me kõik ju tahaksime teada saada, kui tuleb näiteks tähtis kiri postkasti. Teine uuendus, mis on ka eelpool räägituga seotud on see, et kui seade lukku panna ja vajutada keskmist nuppu siis näeb nüüd ilma lukust lahti tegemata, et kas on midagi uut, millele peaks reageerima. Kui on tekkinud siis seadet ei pea enam vanaviisi lahti tegema, vaid võib teha huvi pakkuval rakendusel, mis raporteerib uuendusest, sama liigutuse, mis varem lahti lukustamiseks tegid ja sind viiakse kohe selle rakenduse juurde. Põnev!

Kui oled omale Apple vidina ostnud siis lisaks seadmele on ka pakend lihtsalt väga hästi tehtud. Seadet sealt välja võttes ja sisse lülitades avastad aga, et ei saagi seda kohe kasutada vaid pead ennem ühendama arvutiga. Lõpuks ometi on Apple sellest aru saanud ja kui soetad omale seadme juba uue tarkvaraga siis võid kasvõi kohe peale ostmist seadme sisse lülitada ja enam pole vaja mingit juhet otsida ja iTunes programmi installima hakata, et oma uut vidinat kasutada. Toimib see näiteks üle wifi ühenduse. Vot selle eest annaks küll kohe viis tärni!

Kaamera kasutamine on olnud paras peavalu kõigil siiamaani ilmunud iOS versioonidel. Apple aga parandab seda. Kui eelnevalt pidid seadme lukust lahti võtma ja avama eraldi rakenduse selleks siis iOS 5 sisaldab endas kohe lukustuse riba kõrval kaamera nuppu ehk seda vajutades, avatakse kohe kaamera rakendus ning pildistamine võib alata. Pilti saad teha ka nüüd nuppudega, millest oled harjunud häält kõvemaks ja vaiksemaks kruttima. Enam ei pea ekraanil sõrmega taga ajama seda kohta ehk teha saab stabiilsemaid pilte, kuna seadet saab hoida mõlema käega pildistamise ajal. Lisaks sellele, saad kahe näpu abiga nüüd zoomida ehk kaks näppu ekraanile ja kui mõlemaid üksteisest eemale liigutada siis tuleb pilt lähemalt ja vastupidi liigutust tehes zoomitakse pilt jälle väiksemaks tagasi. Oled sa soovinud kohe peale pildistamist pildil ühtteist muuta, kuid selleks oleks vaja avada näiteks photoshopi rakendus? Enam pole seda vaja! Kõik põhilised käsud, mis fotode töötlemiseks vaja võib minna on juba tarkvarasse sisse ehitatud ning neid saab kasutada kohe peale pildi tegemist.

Kui rääkida pisematest uuendustest, mis aga ikkagi teistest rohkem silma paistavad siis Twitter on täielikult integreeritud ning ei vaja enam eraldi rakendust, Safari veebilehitseja sai omale lugemisfunktsiooni ehk kogu veebilehel olev teave kuvatakse ekraanile ilma menüüde ja muu mitte vajaliku kraamita ning klaviatuuri on täiendatud ehk lisati võimalus see pooleks teha, mis oleks iPadi puhul vist päris mugav. Trükkida saaks siis mõlema pöidlaga.

Kui sulle Facetime ei meeldi eriti ja sooviksid teise Apple seadme omanikuga suhelda trükkimise teel siis selleks on nüüd iMessage rakendus, mis töötab nii wifi kui ka 3G võrgus ehk igale Apple seadmele, milles jookseb iOS 5 on võimalik saata nüüd sõnumeid.

Sünkroonis hoidmiseks ei ole vaja enam kaablit. Igakord kui sa ühendad oma seadme vooluvõrku, kasutades selleks näiteks laadimisalust, hakkab seade autmaatselt otsima wifi võrgust arvutit, millega on seade ühendatud ja kui ta leiab sealt arvutist uusi asju, mida temas veel pole, siis täiesti juhtmevabalt tuleb uus sisu sinu seadmesse.

Tänu iCloud teenusele on tulevases iOS tarkvaras ka sinu kalender alati uuendatud ning oskab suhelda ka Outlooki kalendriga ehk kui Apple kalender ei meeldi või on sul mõlemas kohas see olemas siis pole enam muret, et ühest kohast tähtsad kohtumised sinu seadmesse ei jõua.

Rõõmusõnumid ka mänguritele! Teadagi on iOS üks populaarseim mobiilne mänguplatvorm. Kui senini oli rakendus nimega Game Center rohkem selline koht, kus said tulemusi jälgida siis nüüd saad sellest ka uusi mänge otsida ning luua ka oma profiili koos pildiga. AppStore on mängude otsimiseks suhteliselt ebavajalik edaspidi.

Allpool on ka väikene videoklipp, kus eelpool kirjeldatud uuendused ilusti näha.


Link

Mida arvad sina uuest Apple tarkvaraversioonist ning uutest võimalustest?


viimati muutis activeone 12.06.2011 12:04:07, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 09.06.2011 07:16:12 vasta tsitaadiga

Ja mis peamine, jailbreakki olemas.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 09.06.2011 07:50:06 vasta tsitaadiga

Et siis õnnetu Moodsa seadme omanik peab hakkama kõigepealt endale WiFi-võrku ehitama.. icon_smile.gif

Pole veel sugugi nii, et iga arvuti ümber kohe kasutusvalmis WiFi-võrk ringi heljub. icon_smile.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 09.06.2011 09:18:33 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Et siis õnnetu Moodsa seadme omanik peab hakkama kõigepealt endale WiFi-võrku ehitama.. icon_smile.gif

Pole veel sugugi nii, et iga arvuti ümber kohe kasutusvalmis WiFi-võrk ringi heljub. icon_smile.gif

Moodsa seadme omanikud ei ela tavaliselt kivi all. Kui wifit pole ja 3G-d ka mitte, siis mille krdi pärast seda seadet üldse ostma peaks? icon_smile.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.06.2011 09:36:02 vasta tsitaadiga

Igal pool on enamasti ruuterid, millel ka wifi broadcast olemas. Ma ei tea kus kivi all sa elad, aga minul on küll suht igal pool kus ma liigun 3g olemas ja väga tihti ka wifi seadmeid ümberringi.
_________________
>50$ pokkeri bankroll
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.06.2011 09:52:16 vasta tsitaadiga

.:MDK:. kirjutas:
tahanteada kirjutas:
Et siis õnnetu Moodsa seadme omanik peab hakkama kõigepealt endale WiFi-võrku ehitama.. icon_smile.gif

Pole veel sugugi nii, et iga arvuti ümber kohe kasutusvalmis WiFi-võrk ringi heljub. icon_smile.gif

Moodsa seadme omanikud ei ela tavaliselt kivi all. Kui wifit pole ja 3G-d ka mitte, siis mille krdi pärast seda seadet üldse ostma peaks? icon_smile.gif

No kui Wifi`t pole ja 3G-d ka mitte siis näed sa seadmes ainult iError`it.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.06.2011 10:26:01 vasta tsitaadiga

Kui pole internetti ega GSM-i siis näed sa HV-s ainult 404. Mis me nüüd siis teeme?
_________________
>50$ pokkeri bankroll
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
activeone
HV kasutaja
activeone

liitunud: 22.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.06.2011 10:26:35 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Et siis õnnetu Moodsa seadme omanik peab hakkama kõigepealt endale WiFi-võrku ehitama.. icon_smile.gif

Pole veel sugugi nii, et iga arvuti ümber kohe kasutusvalmis WiFi-võrk ringi heljub. icon_smile.gif


Samas kui arvutisse kaabel tuleb siis wifi võrgu tekitamine pole üldse probleem, kui teada vajaliku tarkvara nime. Praegusel ajal peaks juba kõik sülearvutid vähemalt sellega hakkama saama küll, et wifi kaart suudab ühendust ka välja saata.

ot:
Ise kasutan connectify nimelist asja ja väga rahul. Vajuta ainult ühte nuppu peale installeerimist ja wifi natukese aja pärast püsti. Saab ka parooliga ära kaitsta. Soovitan!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 09.06.2011 15:53:42 vasta tsitaadiga

activeone: Aga seda nalja, kus moodne Apple-mänguasi WiFi-t ei leia või paljudes kohtades esineda ja siis on nalja nabani, kui pole kas üldse WiFi-võrku või on ainult moodne Ad-Hoc võrk. Ehk siis võrk, mis töötab turvalisuse huvides ainult kahe arvuti vahel ja kogu lugu.

Hiljuti vaatasin internetist õpetust, kuidas Ad-Hoc Apple arvutil tööle ajada. thumbs_up.gif
------------------------------
Mul on endal samuti samamoodi moodsalt, et mingit laialilehvivat WiFi-t pole, kui on vaja "õhuvõrku", siis selleks ajaks lülitan Ad-Hoci tööle ja pärast seanssi võrk kinni tagasi.
Hea ja turvaline, keegi võõras ei koperda sinu võrgus ringi... icon_smile.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008




sõnum 09.06.2011 15:59:05 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif ipod 4G hakkab vanaks jääma..ehk see aasta tuleb siis ipod touch 5G ?
_________________
Kommentaarid: 320 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 09.06.2011 17:08:27 vasta tsitaadiga

tahanteada, kuu tagasi sai Symbianiga ad-hoc wifi tekitatud, iOS leidis võrgu ülesse, Android mitte.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 09.06.2011 17:38:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

... kui rakendusel peaks tulema uuendus siis antakse sellest ka kasutajale märku animeeritud kujul ehk see ülemine riba keerab ennast, et kasutaja tähelepanu sellele juhtida. Nii saame me alati olla kursis mis toimub.


Microsofti maailmast mäletame, et Win XP puhul peeti sellist operatsiooni süsteemi poolese tähelepanu tõmbamist pigem puuduseks ja aajatuks segajaks - tähelepanu röövijaks. Aga iOS5 puhul paistab tegu olevat kauaigatsetud uuendusega icon_smile.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
activeone
HV kasutaja
activeone

liitunud: 22.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.06.2011 00:46:39 vasta tsitaadiga

tahanteada, Tartu linna piires olen ma saanud küll igasse wifisse mis parooli ei nõua sisse ja samas Elion lasi ka oma võrgud vabaks ehk siiamaani on iPod Touch ilusti käitunud nendes. Samas kui mul kodus läbi Connectify võrk püsti ja ära krüpteeritud, noo krt ma tahaks näha seda naljahammast, kes tuleks minu wifisse kuskilt naabrite juurest sisse häkkima. Sellepärast ma ei näegi mõtet AdHoc võrgul. Tuleb keegi külla tahab oma seadmega netti aga palun. Panen talle parooli sisse ja olemas. Tundlikusega pole siiamaani probleeme esinenud sellel seadmel nii linnas kui ka hoonetes.

Wusses, vot selle iPodi koha pealt on praegusel hetkel must maa. Arvatakse küll, et tuleb aga keegi ei oska seda infot praegu kinnitada. iOS 5 kood reetis aga välja selle, et iPhone 5 tuleb ja arvatavasti sügisel ning ka iPad 3 on tulemas, kuid arvatavasti mitte enne järgmist aastat.

H_K
, ma usun, et kui sama uuendus tuleks Mac arvutitele siis see poleks nii lahe aga nendel pisematel seadmetel tundub vähemalt videost, et asi on küllalt produktiivne ja suht fancy.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus1000
Lõuapoolik
Lõuapoolik
margus1000

liitunud: 28.05.2003




sõnum 10.06.2011 09:57:20 vasta tsitaadiga

Parim asi on muidugi reader. Juba arvutil on reader üks parimaid asju, aga mobiilseadmel on selline asi brauseris lausa möödapääsmatu. Flash-i puudumine tõmbas igasugu soga küll brausimiselt vähemaks, aga egas reklaamikollid ka ei maga ja readeriga saab selle viimasegi solgi maha keerata. See read later asi, see on rohkem rõõmuks vist ainult WiFi-ga seadmete omanikele, aga abiks ikka. Pilv on kah tasuta asja kohta normaalne. Vähem igasugu sünkimist, OTA push reaalajas on juba teine tera.
Loomulikult palav tervitus vellodele, kes siin juba rõõmsalt teemast mööda lahmivad. Võtke süda rindu, vaadake keynote ära. Muidu na nukker teil, tahaks kah rääkida, aga ei tea mida ja millest.

_________________
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.06.2011 10:17:37 vasta tsitaadiga

Exclusive Preview on iOS 5
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raciocinio
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2008




sõnum 10.06.2011 13:54:11 vasta tsitaadiga

Activeone, ma ei tea, kas see tekst on su enda koostatud või mitte, aga enne tuleks ikka asjad endale selgeks teha. Pool sellest tekstist on mingi jura. Esiteks, newsstand on virtuaalne riiul, kus hoitakse kõiki perioodikaväljaandeid ja mis automaatselt tõmbab sinna uued numbrid, kui need saadaval on. Teiseks see androidile sarnane teavituste süsteem on notification center. Kolmandaks, pole olemas kolmanda ja neljanda generatsiooni iPadi ning võiks täpsustada, et mitte kolmanda ja neljanda generatsiooni iPodidele, vaid iPod Touchidele jne jne.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 12.06.2011 10:55:07 vasta tsitaadiga

Apple oskab suurepäraselt vanu lahendusi suhkruga katta ja ainulaadsete uute funktsioonidena müüa.

Pilvelahendused mobiilides eriti ei meeldi. Väljaspool operaatori levipiirkonda muutub seade kalliks pudeliavajaks.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
activeone
HV kasutaja
activeone

liitunud: 22.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.06.2011 12:03:15 vasta tsitaadiga

raciocinio kirjutas:
Activeone, ma ei tea, kas see tekst on su enda koostatud või mitte, aga enne tuleks ikka asjad endale selgeks teha. Pool sellest tekstist on mingi jura. Esiteks, newsstand on virtuaalne riiul, kus hoitakse kõiki perioodikaväljaandeid ja mis automaatselt tõmbab sinna uued numbrid, kui need saadaval on. Teiseks see androidile sarnane teavituste süsteem on notification center. Kolmandaks, pole olemas kolmanda ja neljanda generatsiooni iPadi ning võiks täpsustada, et mitte kolmanda ja neljanda generatsiooni iPodidele, vaid iPod Touchidele jne jne.


See tekst on täiesti minu kirjutatud ja aluseks on võetud Neowin artikkel ning see video. Tegelikult ma kirjutasin suurema osa video järgi ja siis kuulmisega panin need kaks asja vist tõesti omavahel vahetusse. Vead saavad kohe parandatud. "...jne jne" - leidsid veel midagi?

UPDATE: Vigased kohad ümber kirjutatud! icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 12.06.2011 12:03:23 vasta tsitaadiga

activeone: Väikseks lisaks, et Tartut ma ei tea, kui usaldusväärsed inimesed seal elavad ja kõigile oma võrke lubavad, et tee, mida tahad. Kuid Tallinnas, siin Mustamäel, nägin ma viimati Vaba Netti mingi 4 aastat tagasi ja pärast seda on kõik "kümned võrgud" minu ümber parooli all.

Ning teine tähelepanek on see, et järjest rohkem inimesi lülitab ka oma võrgu välja kui seda ise ei kasutata, mitte ei jäeta seda "õhku heljuma". Kui kasutamine on olemas, siis näitab läppar nii kuni 15 võrku ja kui ei kasutata ,siis vahet on ka kõik välja lülitatud.
------------------------------
Mul endal samamoodi - võrk on töös ainult siis, kui seda vaja on. Muul ajal on välja lülitatud, kuna ei huvita, et keegi skänniks või turniks mu võrgus.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
activeone
HV kasutaja
activeone

liitunud: 22.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.06.2011 12:11:02 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
activeone: Väikseks lisaks, et Tartut ma ei tea, kui usaldusväärsed inimesed seal elavad ja kõigile oma võrke lubavad, et tee, mida tahad. Kuid Tallinnas, siin Mustamäel, nägin ma viimati Vaba Netti mingi 4 aastat tagasi ja pärast seda on kõik "kümned võrgud" minu ümber parooli all.


Kusjuures inimeste tehtud võrke vabana leiab isegi siin linnas vähe. Mõned ikka on aga suurem osa on asutuste omad.. kohvikud, baarid jne. Kahes kohas elanud ja mõnes kohas veel proovinud ja näiteks siin kus ma praegu pesitsen on wifi võrke päris mitmeid aga kõik parooli all. Eelmises kohas oli ainult 1 lahti aga ma ei tea kas omanik sai aru aga paari kuu pärast lükkas kinni ja olin sunnitud ikka kaabli sisse panema. icon_biggrin.gif

UPDATE: Praegusel hetkel mul isegi läbi Connectify võrk koguaeg üleval kuna ma avastasin, et jube mugav on diivanil lebo lasta ning iPodiga arvutist läbi wifi lugu vahetada. Arvutis iTunes ja iPodis mingi iTunesi lisavidin. Kõik playlistid ja asjad saab kätte. Mõnus. Samuti saan ma arvuti välja lülitada, sleepi panna...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.06.2011 21:32:27 vasta tsitaadiga

pacho kirjutas:
Apple oskab suurepäraselt vanu lahendusi suhkruga katta ja ainulaadsete uute funktsioonidena müüa.

Pilvelahendused mobiilides eriti ei meeldi. Väljaspool operaatori levipiirkonda muutub seade kalliks pudeliavajaks.


Väljaspool operaatori levipiirkonda muutub iga seade pudeliavajaks. Ma ei saa aru kuhu selle jutuga tüüritakse? Kui pole seadet kasutanud siis ei pruugigi teada, et kui näiteks pole netti/3g-d saab telefoniga veel päris palju asju ka offline teha.
Tõsiselt naljakas on lugeda "haterite" kommentaare, kui on jõutud viimase niididi ala kui pole netti siis võite iphonega tagumiku pühkida.

_________________
>50$ pokkeri bankroll
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 12.06.2011 23:04:55 vasta tsitaadiga

bush kirjutas:
pacho kirjutas:
Apple oskab suurepäraselt vanu lahendusi suhkruga katta ja ainulaadsete uute funktsioonidena müüa.

Pilvelahendused mobiilides eriti ei meeldi. Väljaspool operaatori levipiirkonda muutub seade kalliks pudeliavajaks.


Väljaspool operaatori levipiirkonda muutub iga seade pudeliavajaks. Ma ei saa aru kuhu selle jutuga tüüritakse? Kui pole seadet kasutanud siis ei pruugigi teada, et kui näiteks pole netti/3g-d saab telefoniga veel päris palju asju ka offline teha.
Tõsiselt naljakas on lugeda "haterite" kommentaare, kui on jõutud viimase niididi ala kui pole netti siis võite iphonega tagumiku pühkida.

Kõik see integreeritud sõnumindus ja backup tahab internetti. Blackberry kasutajana on endal nahal loomkatsed juba tehtud.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.06.2011 13:18:56 vasta tsitaadiga

Ja kui netti ei ole siis mis seal halvasti on? Telefon käitub siis nagu ka iga teine telefon ja lihtsalt ei saada asju pilve. Jõuad kusagile wifi vmt alasse tagasi ja andmed liiguvad jälle. Milles on probleem?
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.06.2011 13:20:41 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Milles on probleem?
Tundub, et probleem on selles, et tegemist Apple'i toodanguga.
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus1000
Lõuapoolik
Lõuapoolik
margus1000

liitunud: 28.05.2003




sõnum 13.06.2011 13:28:01 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Renka kirjutas:
Milles on probleem?
Tundub, et probleem on selles, et tegemist Apple'i toodanguga.


Kas nagu Pavlovi refleks? Näita kasvõi tühja kaussi, aga süljenäärmed hakkavad sellegipoolest ila tootma?

_________________
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  iOS 5 – hea tarkvara läheb veel paremaks tuues endaga kaasa 200 uuendust mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.