Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  iOS 5 – hea tarkvara läheb veel paremaks tuues endaga kaasa 200 uuendust märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
activeone
HV kasutaja
activeone

liitunud: 22.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2011 02:53:10 iOS 5 – hea tarkvara läheb veel paremaks tuues endaga kaasa 200 uuendust vasta tsitaadiga

link :: Kaido Ajaveeb


Apple on oma tarkvaraplatvormiga jõudmas sellel sügisel uue versioonini ja järjekorras on see juba viies. Iga uus versioon sellest tähendab aga ka seda, et tulemas on uus vidin, millel sama generatsiooninumber küljes.


Uus versioon tarkvarast sisaldab endas Apple väitel lausa kahtesadat uuendust ning uut funktsiooni. Kasutada saavad tarkvara iPhone omanikest kõik, kes omavad 3GS või neljanda generatsiooni (iPhone 4) seadet. Kellel olemas aga tahvelarvuti ehk iPad siis uus tarkvara töötab nii esimese kui ka teise generatsiooni mudelitel. Kolmas seade mille peal on samuti võimalik seda jooksutada on iPod. Selle seadmega on asjad nii, et omama peab vähemalt kolmanda generatsiooni iPod Touch mudelit.

Räägime siis uuendustest. Esimene selline suurem ja tähtsam nendest oleks nimega notification centre ehk eestikeeles võib seda nimetada kohaks, kuhu on grupeeritud kõik rakendused, mis peaksid kasutajale pakkuma uuendusi ehk näiteks e-mail, messenger, sõnumid jne. Avada saab selle lohistades ülemist riba allapoole nagu ka Androidil. Kas mõtte sai Apple just sealt? Huvitav asi selle juures on aga see, et kui rakendusel peaks tulema uuendus siis antakse sellest ka kasutajale märku animeeritud kujul ehk see ülemine riba keerab ennast, et kasutaja tähelepanu sellele juhtida. Nii saame me alati olla kursis mis toimub. Me kõik ju tahaksime teada saada, kui tuleb näiteks tähtis kiri postkasti. Teine uuendus, mis on ka eelpool räägituga seotud on see, et kui seade lukku panna ja vajutada keskmist nuppu siis näeb nüüd ilma lukust lahti tegemata, et kas on midagi uut, millele peaks reageerima. Kui on tekkinud siis seadet ei pea enam vanaviisi lahti tegema, vaid võib teha huvi pakkuval rakendusel, mis raporteerib uuendusest, sama liigutuse, mis varem lahti lukustamiseks tegid ja sind viiakse kohe selle rakenduse juurde. Põnev!

Kui oled omale Apple vidina ostnud siis lisaks seadmele on ka pakend lihtsalt väga hästi tehtud. Seadet sealt välja võttes ja sisse lülitades avastad aga, et ei saagi seda kohe kasutada vaid pead ennem ühendama arvutiga. Lõpuks ometi on Apple sellest aru saanud ja kui soetad omale seadme juba uue tarkvaraga siis võid kasvõi kohe peale ostmist seadme sisse lülitada ja enam pole vaja mingit juhet otsida ja iTunes programmi installima hakata, et oma uut vidinat kasutada. Toimib see näiteks üle wifi ühenduse. Vot selle eest annaks küll kohe viis tärni!

Kaamera kasutamine on olnud paras peavalu kõigil siiamaani ilmunud iOS versioonidel. Apple aga parandab seda. Kui eelnevalt pidid seadme lukust lahti võtma ja avama eraldi rakenduse selleks siis iOS 5 sisaldab endas kohe lukustuse riba kõrval kaamera nuppu ehk seda vajutades, avatakse kohe kaamera rakendus ning pildistamine võib alata. Pilti saad teha ka nüüd nuppudega, millest oled harjunud häält kõvemaks ja vaiksemaks kruttima. Enam ei pea ekraanil sõrmega taga ajama seda kohta ehk teha saab stabiilsemaid pilte, kuna seadet saab hoida mõlema käega pildistamise ajal. Lisaks sellele, saad kahe näpu abiga nüüd zoomida ehk kaks näppu ekraanile ja kui mõlemaid üksteisest eemale liigutada siis tuleb pilt lähemalt ja vastupidi liigutust tehes zoomitakse pilt jälle väiksemaks tagasi. Oled sa soovinud kohe peale pildistamist pildil ühtteist muuta, kuid selleks oleks vaja avada näiteks photoshopi rakendus? Enam pole seda vaja! Kõik põhilised käsud, mis fotode töötlemiseks vaja võib minna on juba tarkvarasse sisse ehitatud ning neid saab kasutada kohe peale pildi tegemist.

Kui rääkida pisematest uuendustest, mis aga ikkagi teistest rohkem silma paistavad siis Twitter on täielikult integreeritud ning ei vaja enam eraldi rakendust, Safari veebilehitseja sai omale lugemisfunktsiooni ehk kogu veebilehel olev teave kuvatakse ekraanile ilma menüüde ja muu mitte vajaliku kraamita ning klaviatuuri on täiendatud ehk lisati võimalus see pooleks teha, mis oleks iPadi puhul vist päris mugav. Trükkida saaks siis mõlema pöidlaga.

Kui sulle Facetime ei meeldi eriti ja sooviksid teise Apple seadme omanikuga suhelda trükkimise teel siis selleks on nüüd iMessage rakendus, mis töötab nii wifi kui ka 3G võrgus ehk igale Apple seadmele, milles jookseb iOS 5 on võimalik saata nüüd sõnumeid.

Sünkroonis hoidmiseks ei ole vaja enam kaablit. Igakord kui sa ühendad oma seadme vooluvõrku, kasutades selleks näiteks laadimisalust, hakkab seade autmaatselt otsima wifi võrgust arvutit, millega on seade ühendatud ja kui ta leiab sealt arvutist uusi asju, mida temas veel pole, siis täiesti juhtmevabalt tuleb uus sisu sinu seadmesse.

Tänu iCloud teenusele on tulevases iOS tarkvaras ka sinu kalender alati uuendatud ning oskab suhelda ka Outlooki kalendriga ehk kui Apple kalender ei meeldi või on sul mõlemas kohas see olemas siis pole enam muret, et ühest kohast tähtsad kohtumised sinu seadmesse ei jõua.

Rõõmusõnumid ka mänguritele! Teadagi on iOS üks populaarseim mobiilne mänguplatvorm. Kui senini oli rakendus nimega Game Center rohkem selline koht, kus said tulemusi jälgida siis nüüd saad sellest ka uusi mänge otsida ning luua ka oma profiili koos pildiga. AppStore on mängude otsimiseks suhteliselt ebavajalik edaspidi.

Allpool on ka väikene videoklipp, kus eelpool kirjeldatud uuendused ilusti näha.


Link

Mida arvad sina uuest Apple tarkvaraversioonist ning uutest võimalustest?


viimati muutis activeone 12.06.2011 12:04:07, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2011 07:16:12 vasta tsitaadiga

Ja mis peamine, jailbreakki olemas.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 09.06.2011 07:50:06 vasta tsitaadiga

Et siis õnnetu Moodsa seadme omanik peab hakkama kõigepealt endale WiFi-võrku ehitama.. icon_smile.gif

Pole veel sugugi nii, et iga arvuti ümber kohe kasutusvalmis WiFi-võrk ringi heljub. icon_smile.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 09.06.2011 09:18:33 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Et siis õnnetu Moodsa seadme omanik peab hakkama kõigepealt endale WiFi-võrku ehitama.. icon_smile.gif

Pole veel sugugi nii, et iga arvuti ümber kohe kasutusvalmis WiFi-võrk ringi heljub. icon_smile.gif

Moodsa seadme omanikud ei ela tavaliselt kivi all. Kui wifit pole ja 3G-d ka mitte, siis mille krdi pärast seda seadet üldse ostma peaks? icon_smile.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2011 09:36:02 vasta tsitaadiga

Igal pool on enamasti ruuterid, millel ka wifi broadcast olemas. Ma ei tea kus kivi all sa elad, aga minul on küll suht igal pool kus ma liigun 3g olemas ja väga tihti ka wifi seadmeid ümberringi.
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2011 09:52:16 vasta tsitaadiga

.:MDK:. kirjutas:
tahanteada kirjutas:
Et siis õnnetu Moodsa seadme omanik peab hakkama kõigepealt endale WiFi-võrku ehitama.. icon_smile.gif

Pole veel sugugi nii, et iga arvuti ümber kohe kasutusvalmis WiFi-võrk ringi heljub. icon_smile.gif

Moodsa seadme omanikud ei ela tavaliselt kivi all. Kui wifit pole ja 3G-d ka mitte, siis mille krdi pärast seda seadet üldse ostma peaks? icon_smile.gif

No kui Wifi`t pole ja 3G-d ka mitte siis näed sa seadmes ainult iError`it.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2011 10:26:01 vasta tsitaadiga

Kui pole internetti ega GSM-i siis näed sa HV-s ainult 404. Mis me nüüd siis teeme?
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
activeone
HV kasutaja
activeone

liitunud: 22.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2011 10:26:35 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Et siis õnnetu Moodsa seadme omanik peab hakkama kõigepealt endale WiFi-võrku ehitama.. icon_smile.gif

Pole veel sugugi nii, et iga arvuti ümber kohe kasutusvalmis WiFi-võrk ringi heljub. icon_smile.gif


Samas kui arvutisse kaabel tuleb siis wifi võrgu tekitamine pole üldse probleem, kui teada vajaliku tarkvara nime. Praegusel ajal peaks juba kõik sülearvutid vähemalt sellega hakkama saama küll, et wifi kaart suudab ühendust ka välja saata.

ot:
Ise kasutan connectify nimelist asja ja väga rahul. Vajuta ainult ühte nuppu peale installeerimist ja wifi natukese aja pärast püsti. Saab ka parooliga ära kaitsta. Soovitan!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 09.06.2011 15:53:42 vasta tsitaadiga

activeone: Aga seda nalja, kus moodne Apple-mänguasi WiFi-t ei leia või paljudes kohtades esineda ja siis on nalja nabani, kui pole kas üldse WiFi-võrku või on ainult moodne Ad-Hoc võrk. Ehk siis võrk, mis töötab turvalisuse huvides ainult kahe arvuti vahel ja kogu lugu.

Hiljuti vaatasin internetist õpetust, kuidas Ad-Hoc Apple arvutil tööle ajada. thumbs_up.gif
------------------------------
Mul on endal samuti samamoodi moodsalt, et mingit laialilehvivat WiFi-t pole, kui on vaja "õhuvõrku", siis selleks ajaks lülitan Ad-Hoci tööle ja pärast seanssi võrk kinni tagasi.
Hea ja turvaline, keegi võõras ei koperda sinu võrgus ringi... icon_smile.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2011 15:59:05 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif ipod 4G hakkab vanaks jääma..ehk see aasta tuleb siis ipod touch 5G ?
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 09.06.2011 17:08:27 vasta tsitaadiga

tahanteada, kuu tagasi sai Symbianiga ad-hoc wifi tekitatud, iOS leidis võrgu ülesse, Android mitte.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 09.06.2011 17:38:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

... kui rakendusel peaks tulema uuendus siis antakse sellest ka kasutajale märku animeeritud kujul ehk see ülemine riba keerab ennast, et kasutaja tähelepanu sellele juhtida. Nii saame me alati olla kursis mis toimub.


Microsofti maailmast mäletame, et Win XP puhul peeti sellist operatsiooni süsteemi poolese tähelepanu tõmbamist pigem puuduseks ja aajatuks segajaks - tähelepanu röövijaks. Aga iOS5 puhul paistab tegu olevat kauaigatsetud uuendusega icon_smile.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
activeone
HV kasutaja
activeone

liitunud: 22.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2011 00:46:39 vasta tsitaadiga

tahanteada, Tartu linna piires olen ma saanud küll igasse wifisse mis parooli ei nõua sisse ja samas Elion lasi ka oma võrgud vabaks ehk siiamaani on iPod Touch ilusti käitunud nendes. Samas kui mul kodus läbi Connectify võrk püsti ja ära krüpteeritud, noo krt ma tahaks näha seda naljahammast, kes tuleks minu wifisse kuskilt naabrite juurest sisse häkkima. Sellepärast ma ei näegi mõtet AdHoc võrgul. Tuleb keegi külla tahab oma seadmega netti aga palun. Panen talle parooli sisse ja olemas. Tundlikusega pole siiamaani probleeme esinenud sellel seadmel nii linnas kui ka hoonetes.

Wusses, vot selle iPodi koha pealt on praegusel hetkel must maa. Arvatakse küll, et tuleb aga keegi ei oska seda infot praegu kinnitada. iOS 5 kood reetis aga välja selle, et iPhone 5 tuleb ja arvatavasti sügisel ning ka iPad 3 on tulemas, kuid arvatavasti mitte enne järgmist aastat.

H_K
, ma usun, et kui sama uuendus tuleks Mac arvutitele siis see poleks nii lahe aga nendel pisematel seadmetel tundub vähemalt videost, et asi on küllalt produktiivne ja suht fancy.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus1000
Lõuapoolik
Lõuapoolik
margus1000

liitunud: 28.05.2003




sõnum 10.06.2011 09:57:20 vasta tsitaadiga

Parim asi on muidugi reader. Juba arvutil on reader üks parimaid asju, aga mobiilseadmel on selline asi brauseris lausa möödapääsmatu. Flash-i puudumine tõmbas igasugu soga küll brausimiselt vähemaks, aga egas reklaamikollid ka ei maga ja readeriga saab selle viimasegi solgi maha keerata. See read later asi, see on rohkem rõõmuks vist ainult WiFi-ga seadmete omanikele, aga abiks ikka. Pilv on kah tasuta asja kohta normaalne. Vähem igasugu sünkimist, OTA push reaalajas on juba teine tera.
Loomulikult palav tervitus vellodele, kes siin juba rõõmsalt teemast mööda lahmivad. Võtke süda rindu, vaadake keynote ära. Muidu na nukker teil, tahaks kah rääkida, aga ei tea mida ja millest.

_________________
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2011 10:17:37 vasta tsitaadiga

Exclusive Preview on iOS 5
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raciocinio
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2008




sõnum 10.06.2011 13:54:11 vasta tsitaadiga

Activeone, ma ei tea, kas see tekst on su enda koostatud või mitte, aga enne tuleks ikka asjad endale selgeks teha. Pool sellest tekstist on mingi jura. Esiteks, newsstand on virtuaalne riiul, kus hoitakse kõiki perioodikaväljaandeid ja mis automaatselt tõmbab sinna uued numbrid, kui need saadaval on. Teiseks see androidile sarnane teavituste süsteem on notification center. Kolmandaks, pole olemas kolmanda ja neljanda generatsiooni iPadi ning võiks täpsustada, et mitte kolmanda ja neljanda generatsiooni iPodidele, vaid iPod Touchidele jne jne.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 12.06.2011 10:55:07 vasta tsitaadiga

Apple oskab suurepäraselt vanu lahendusi suhkruga katta ja ainulaadsete uute funktsioonidena müüa.

Pilvelahendused mobiilides eriti ei meeldi. Väljaspool operaatori levipiirkonda muutub seade kalliks pudeliavajaks.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
activeone
HV kasutaja
activeone

liitunud: 22.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2011 12:03:15 vasta tsitaadiga

raciocinio kirjutas:
Activeone, ma ei tea, kas see tekst on su enda koostatud või mitte, aga enne tuleks ikka asjad endale selgeks teha. Pool sellest tekstist on mingi jura. Esiteks, newsstand on virtuaalne riiul, kus hoitakse kõiki perioodikaväljaandeid ja mis automaatselt tõmbab sinna uued numbrid, kui need saadaval on. Teiseks see androidile sarnane teavituste süsteem on notification center. Kolmandaks, pole olemas kolmanda ja neljanda generatsiooni iPadi ning võiks täpsustada, et mitte kolmanda ja neljanda generatsiooni iPodidele, vaid iPod Touchidele jne jne.


See tekst on täiesti minu kirjutatud ja aluseks on võetud Neowin artikkel ning see video. Tegelikult ma kirjutasin suurema osa video järgi ja siis kuulmisega panin need kaks asja vist tõesti omavahel vahetusse. Vead saavad kohe parandatud. "...jne jne" - leidsid veel midagi?

UPDATE: Vigased kohad ümber kirjutatud! icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 12.06.2011 12:03:23 vasta tsitaadiga

activeone: Väikseks lisaks, et Tartut ma ei tea, kui usaldusväärsed inimesed seal elavad ja kõigile oma võrke lubavad, et tee, mida tahad. Kuid Tallinnas, siin Mustamäel, nägin ma viimati Vaba Netti mingi 4 aastat tagasi ja pärast seda on kõik "kümned võrgud" minu ümber parooli all.

Ning teine tähelepanek on see, et järjest rohkem inimesi lülitab ka oma võrgu välja kui seda ise ei kasutata, mitte ei jäeta seda "õhku heljuma". Kui kasutamine on olemas, siis näitab läppar nii kuni 15 võrku ja kui ei kasutata ,siis vahet on ka kõik välja lülitatud.
------------------------------
Mul endal samamoodi - võrk on töös ainult siis, kui seda vaja on. Muul ajal on välja lülitatud, kuna ei huvita, et keegi skänniks või turniks mu võrgus.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
activeone
HV kasutaja
activeone

liitunud: 22.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2011 12:11:02 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
activeone: Väikseks lisaks, et Tartut ma ei tea, kui usaldusväärsed inimesed seal elavad ja kõigile oma võrke lubavad, et tee, mida tahad. Kuid Tallinnas, siin Mustamäel, nägin ma viimati Vaba Netti mingi 4 aastat tagasi ja pärast seda on kõik "kümned võrgud" minu ümber parooli all.


Kusjuures inimeste tehtud võrke vabana leiab isegi siin linnas vähe. Mõned ikka on aga suurem osa on asutuste omad.. kohvikud, baarid jne. Kahes kohas elanud ja mõnes kohas veel proovinud ja näiteks siin kus ma praegu pesitsen on wifi võrke päris mitmeid aga kõik parooli all. Eelmises kohas oli ainult 1 lahti aga ma ei tea kas omanik sai aru aga paari kuu pärast lükkas kinni ja olin sunnitud ikka kaabli sisse panema. icon_biggrin.gif

UPDATE: Praegusel hetkel mul isegi läbi Connectify võrk koguaeg üleval kuna ma avastasin, et jube mugav on diivanil lebo lasta ning iPodiga arvutist läbi wifi lugu vahetada. Arvutis iTunes ja iPodis mingi iTunesi lisavidin. Kõik playlistid ja asjad saab kätte. Mõnus. Samuti saan ma arvuti välja lülitada, sleepi panna...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2011 21:32:27 vasta tsitaadiga

pacho kirjutas:
Apple oskab suurepäraselt vanu lahendusi suhkruga katta ja ainulaadsete uute funktsioonidena müüa.

Pilvelahendused mobiilides eriti ei meeldi. Väljaspool operaatori levipiirkonda muutub seade kalliks pudeliavajaks.


Väljaspool operaatori levipiirkonda muutub iga seade pudeliavajaks. Ma ei saa aru kuhu selle jutuga tüüritakse? Kui pole seadet kasutanud siis ei pruugigi teada, et kui näiteks pole netti/3g-d saab telefoniga veel päris palju asju ka offline teha.
Tõsiselt naljakas on lugeda "haterite" kommentaare, kui on jõutud viimase niididi ala kui pole netti siis võite iphonega tagumiku pühkida.

_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 12.06.2011 23:04:55 vasta tsitaadiga

bush kirjutas:
pacho kirjutas:
Apple oskab suurepäraselt vanu lahendusi suhkruga katta ja ainulaadsete uute funktsioonidena müüa.

Pilvelahendused mobiilides eriti ei meeldi. Väljaspool operaatori levipiirkonda muutub seade kalliks pudeliavajaks.


Väljaspool operaatori levipiirkonda muutub iga seade pudeliavajaks. Ma ei saa aru kuhu selle jutuga tüüritakse? Kui pole seadet kasutanud siis ei pruugigi teada, et kui näiteks pole netti/3g-d saab telefoniga veel päris palju asju ka offline teha.
Tõsiselt naljakas on lugeda "haterite" kommentaare, kui on jõutud viimase niididi ala kui pole netti siis võite iphonega tagumiku pühkida.

Kõik see integreeritud sõnumindus ja backup tahab internetti. Blackberry kasutajana on endal nahal loomkatsed juba tehtud.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2011 13:18:56 vasta tsitaadiga

Ja kui netti ei ole siis mis seal halvasti on? Telefon käitub siis nagu ka iga teine telefon ja lihtsalt ei saada asju pilve. Jõuad kusagile wifi vmt alasse tagasi ja andmed liiguvad jälle. Milles on probleem?
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2011 13:20:41 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Milles on probleem?
Tundub, et probleem on selles, et tegemist Apple'i toodanguga.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus1000
Lõuapoolik
Lõuapoolik
margus1000

liitunud: 28.05.2003




sõnum 13.06.2011 13:28:01 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Renka kirjutas:
Milles on probleem?
Tundub, et probleem on selles, et tegemist Apple'i toodanguga.


Kas nagu Pavlovi refleks? Näita kasvõi tühja kaussi, aga süljenäärmed hakkavad sellegipoolest ila tootma?

_________________
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2011 13:39:21 vasta tsitaadiga

Võimalik. Ei oska öelda, kas seda põhjustab toitu meenutav õunalogo või tooted ise.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2011 14:32:24 vasta tsitaadiga

No mõndadel rottidel ei jätku eurosente, et mobiilse interneti eest maksta ja siis on ving lahti. ostetakse võlgu uhke ja särav pill ning siis lükatakse kõik teenused ja ühendused kinni, et akut ja raha säästa. Käiakse oma nutipilliga mööda linna ning otsitakse avatud wifi võrku, et taskupuutriga "mobiilselt" nettifoorumisse postitada.


Ja see, et kontakte-sõnumeid-midaiganes varundatakse pilve, ei tähenda seda, et need samal ajal ka telefonis ei eksisteeriks. Androidil ju samamoodi kontaktid tulevad ilusti googlist ja feicebookist ning kui ma pole levialas, siis on ikka contaktit telefonis olemas.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2011 15:15:05 vasta tsitaadiga

Mis otsast need asjad revolutsioonilised on? Vanal telefonil saan ühe liigutusega kaamera ette, oma androidil näen telefoni puutumata ära, kui keegi on sõnumi saatnud/helistanud/meili saatnud jne. Notification bar juba öeldud, et androidil olemas, kõik vajab netti (mis kulutab akut...), videokõnede võimalus oli juba mu vanal SE-l olemas, vahet pole, et selle kasutamise vajadust kordagi polnud..Ainult peeglina mõnikord harva hea kasutada. Androidi kasutajad saavad edukalt läbi neti sms-e saata, olenemata androidi versioonist. Kuulsin ka midagi browseri tab-dest - no mida, kas nad tõesti need alles nüüd lisasid? jne jne...
Räägivad küll, et oi, iPhone 4 ja iOS 5 uus ja revolutsiooniline. Kust otsast?

Nad vist tõesti pole kordagi mingit muud telefoni peale iPhone enda näinud.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2011 15:16:55 vasta tsitaadiga

The_Boss, 2007 The iPhone re-invents the phone
Enough said.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 13.06.2011 16:50:49 vasta tsitaadiga

Revolutsioon on see pimeduses elavate inimeste jaoks kes muu maailma arengust halligi ei tea icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2011 16:51:42 vasta tsitaadiga

Ho Ho, Ehk siis "Apple people"?
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2011 16:54:17 vasta tsitaadiga

Selliste valedega nad oma tooteid reklaamivadki :S
See ongi üks paljudest põhjustest, miks ma Apple tooteid ei ostaks.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2011 16:56:50 vasta tsitaadiga

The_Boss, Siis kui face-time tuli, siis ma olin nii elevil, sest sellist asja pole ennem olnud, ei tea kust apple selliste ideede peale üldse tuleb, seda saab kasutada igalpool kus wifi on.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2011 16:57:11 vasta tsitaadiga

ot:
Mulle tuli selle peale hoopis face-palm...

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2011 17:10:19 vasta tsitaadiga

Mida te käite iphone teemas trollimas kui jura see või sitt see on kui netti pole. Ei meeldi toode ära kasuta. Iga ettevõte reklaamib oma toodet nii nagu oskab/suudab/tahab. Palju õnne sulle, et sa oled "teadlik" ostja ja ei läinud reklaami õnge.


iOS 5 changelog:

Vähe asjalikumat infi, mida muudetakse:

http://www.ieatapples.com/ios5/

_________________
>OSTA ÕLUT


viimati muutis bush 13.06.2011 17:20:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2011 17:12:18 vasta tsitaadiga

bush, Kes see iPhone teemat trollimas käinud on.
1. Keegi ei trolli
2. See on iOS 5 teema mitte iPhone.

Sama teema sellega, et miks Apple kaebas Samsungi kohtusse, disaini maha tegemise pärast, keegi pole midagi maha teinud.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 13.06.2011 19:31:00 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Ja kui netti ei ole siis mis seal halvasti on? Telefon käitub siis nagu ka iga teine telefon ja lihtsalt ei saada asju pilve. Jõuad kusagile wifi vmt alasse tagasi ja andmed liiguvad jälle. Milles on probleem?

Ega olegi halvasti. Telefon kaotab suure osa oma väärtusest. Polnud tegemist iOS 5 kallal norimisega, vaid isikliku tähelepanekuga. Mul on õnneks enamuses Euroopa riikides roaming 99 eurosenti/MB. Ja ülejäänud maailmas alates 10 €/MB. Viimane on arusaamatult kallis. See ülejäänud maailm on tavaliselt kohaks kus on ka wifiga probleeme. Ja nendes kohtades võiks sama hästi kaasas kanda Nokia 5110't.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
activeone
HV kasutaja
activeone

liitunud: 22.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2011 16:41:39 vasta tsitaadiga

Oeh... kahju on lugeda inimeste arvamusi, kes on korralikud androidi või symbiani kummardajad. Ma ütlen ausalt, ma ei olnud kuu aega tagasi ka erilina Apple inimene, kuna ma ei saanud lihtsalt nende hinnapoliitikast aru... peale seda kui mul on nüüd olemas iPod Touch 64GB siis ma ütlen ausalt, et Apple on tõsiselt hea firma.
Töötan ise poes ja seda androidi näppinud igatepidi. Ei ole mugav ja kui ikka korraliku telefoni taga seal pole siis tükib ka pisut aeglaseks jääma.
Teiseks kui palju muusikamamängijaid oskavad siis kriitikud ülesse lugeda millel oleks olemas wifi, korralik HD kaamera jne või isegi telefoni sama raha eest? Okei, hinnasildil võib olla küll kirjas, et HD kaamera jne aga ausalt, nende junnide kaamera ei ole midagi erilist. Võtame Apple HD kaamera, vot siin on juba tunda, et tegu on HDga. Sai ka korralik test tehtud ja filmitud ülesse Maimiitingu DJ Festival Tartus. Video oli ilus, puhas. Kolmandaks millisel telefonil on nii hea ekraan ja ka ekraan mida oleks korralikult päikese käes näha? Ma pole veel sellist näinud. Palju sõpru näinud kellel taskus hullult fancy telefon aga päikese käes pole sellega midagi teha ausalt. Neljandaks, millisel telefonil on olemas esikaamera ja saab seda kasutada ka ütleme androidilt -> android helistamiseks. Vastus on vist, et ei saa. Applel aga olemas FaceTime. Kui on wifi kummalgi olemas siis pilt jookseb ja lisaks on olemas ka ju Skype rakendus mis töötab suurepäraselt. Siis ma tahaks näha androidi telefoni mis suudaks Remote Desktoppi korralikult jooksutada. Isegi mu Ipod suudab seda kasutades selleks Teamwiever rakendust.

Jah, ma usun, et siia tuleb nüüd palju sõimu vastu, et kui hea Android ja teised on ja Apple on ikka paha aga uskuge mind, kui pole seadet kasutanud siis ei tea kui hea see on. Kui sa Ifööni Emti esinduses korraks näppinud oled siis ei saa öelda, et see ju halb on? Kasuta seda rohkem ja sa hakkad aru saama kui hea see tegelikult on. Inimesed on nii kinni oma Amdroidis. Siia saab võrdluseks tuua automargi BMW. Tegu on ülimalt hea autoga aga miks seda ei osteta on tema halb maine rullnokkade poolt. Sams stiilis võib siis Apple kohta öelda "Ma ei osta seda, kuna ma ei taha Apple p**eks hakata!" icon_smile.gif Seadme kvaliteedist ei ole mõtet rääkima hakatagi siin vist...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2011 16:52:59 vasta tsitaadiga

activeone, Mul pole androidi ega applet, sa saad face-time kasutada igalpool kus wifi, ma saan videoköne teha igalpool.

Olen Aifööni EMT-s kui ka EMT-st välja näppinud, nii telefon kui OS ei sobi kätte, kuid see juba maitse asi.
Mis elle Ipod Touch 64GB hind siis on, et selle eest HD kaamera telefoni ei saa?
Postita siia ka oma überkvaliteediga HD video siis palun.
Teist sellist meediamängijat vöibolla pole jah, kuid selleks on enamasti mobiilid.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 14.06.2011 16:55:09 vasta tsitaadiga

activeone kirjutas:
Neljandaks, millisel telefonil on olemas esikaamera ja saab seda kasutada ka ütleme androidilt -> android helistamiseks
oma n900 kaameraga saan teha nii 3g kui google talk-skype videokõnesid nii wifi kui 3g võrgus. Kas ios'iga saad? icon_smile.gif
activeone kirjutas:
Siis ma tahaks näha androidi telefoni mis suudaks Remote Desktoppi korralikult jooksutada
remote desktop on muude OS'ide peal aastaid vana feature. Ehk siis korrates varasemat, welcome to N years ago
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2011 16:58:22 vasta tsitaadiga

Lisan, et Sony Ericsson C702-ga sain juba 3 aastat tagasi videokönesid teha, polnud wifit vaja, igalpool.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 14.06.2011 16:58:50 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
activeone kirjutas:
Neljandaks, millisel telefonil on olemas esikaamera ja saab seda kasutada ka ütleme androidilt -> android helistamiseks
oma n900 kaameraga saan teha nii 3g kui google talk-skype videokõnesid nii wifi kui 3g võrgus. Kas ios'iga saad? icon_smile.gif
Küsimus käis Android -> Android kohta, sinu telefon ei vasta tingimusele.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 14.06.2011 17:01:27 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Küsimus käis Android -> Android kohta, sinu telefon ei vasta tingimusele.
Milleks ma peaks rahulduma säärase suure limitatsiooniga? Pigem kasutan niivõrd-kuivõrd standardlahendusi ning suhtlen pildi kaudu kõigi aparaatidega, k.a PC'd kui teised suvalise OS'iga telefonid ja mitte ainult teise sama OS'iga telefonidega.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2011 17:02:37 vasta tsitaadiga

activeone kirjutas:
Teiseks kui palju muusikamamängijaid oskavad siis kriitikud ülesse lugeda millel oleks olemas wifi, korralik HD kaamera jne või isegi telefoni sama raha eest?

Isegi kõige kallimad Eestis müüdavad Androidid ei küündi hinnatasemelt iPhone'ile lähedalegi ja siiski on neil kõik need funktsioonid olemas, mida sa kirjeldasid. Lisaks veel puuduvad kõiksugu totakad piirangud.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2011 17:04:40 vasta tsitaadiga

Näiteks Milestone 2 on täpselt samasse hinnaklassi, mis iPod Touch.
Esimene oskab lisaks helistada, omab 3G'd ja tarkvaraliselt virtuaalselt piiramatuid võimalusi. Teisel on tsipa kvaliteetsem ekraan ja pikem akutugi heli jaoks, aga ei helista, ei surfa netis igal pool, ning on tarkvaraliselt üsnagi piiratud lahendus.

FaceTime´i kohta aga nii:
Spoiler Spoiler Spoiler



Ei, Apple tooted ise kindlasti halvad ei ole. Fikseeritud riistvarale kohandatud ja optimeeritud OS on hea müügiargument Androidi üle, aga tõenäoliselt ei kaalu peale läike kuidagi lisarublasid üle.

Apple oskab hästi promoda ja veidi lakki lisades taasleiutada paljusid elementaarseid funktsioone ning lisasid nutitelefonide maailmast kaugest minevikust (ala videokõned, multitasking jne). Tõenäoliselt ongi see täiemõistuslikku inimest segav faktor, kes FaceTime'i peale märjaks ei lähe, vaid mäletab, mis kümnendist antud funktsioon mobiilses maailmas turul on olnud.


viimati muutis Mario. 14.06.2011 17:09:34, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2011 17:06:13 vasta tsitaadiga

Keda see videokõne kotib? Tunnistage ausalt üles, kes seda üldse kasutab...
Kui videokõne oluline, siis otsidki sellise telefoni, millel vastav kaamera olemas. Kui ikka vaja pole, siis miks peab see lisavidin üldse seal olemas olema?

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2011 17:06:16 vasta tsitaadiga

Iphone 4 702€
VS
Samsung Galaxy SII 599€
EMT Hinnad
Apple 720p @ 30 fps Samsung 1080p @ 30 fps.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 14.06.2011 17:09:20 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Keda see videokõne kotib? Tunnistage ausalt üles, kes seda üldse kasutab...
On tulnud mitmel korral ette kus on vaja inimesele kiirelt miskit näidata ning on igati hästi töötanud. Muidugi annab ka kokku hoida arvete pealt kuna saab nii gtalki kui skype'i kaudu helis rääkida eeldusel, et ka teises otsas osatakse seda vastava programmiga vastu võtta.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2011 17:11:44 vasta tsitaadiga

braien334 kirjutas:
Iphone 4 702€
VS
Samsung Galaxy SII 599€
EMT Hinnad

Apple 720p @ 30 fps Samsung 1080p @ 30 fps.

Et ikka selge oleks, mida ausam hinnapoliitika ostjale peale läike annab:

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3621&idPhone2=3275
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2011 17:22:46 vasta tsitaadiga

ainuke asi mida mu droid tablettil pole võrreldes selle klipiga: Split keyboard. Aga küll ma ta veel ülesse leian....
Ja erinevalt aiiossidest on mul hdmi väljund ja USB host
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  iOS 5 – hea tarkvara läheb veel paremaks tuues endaga kaasa 200 uuendust mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.