praegune kellaaeg 17.06.2025 21:26:39
|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
autor |
|
SAS
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2007
|
05.05.2011 21:36:18
LG monitori taustavalgus |
|
|
Nimelt LG 21 molu l2ks l2bi ja selgus et kondekad l2bi.
Vahetsin kondekad 2ra ja nüüd monitor t88tab.
Tekkis uus probleem,nimelt ei t88ta enam taustavalgustus,muidu pilt ise on ees.
Oskab keegi n6u anda,milles probleem seisneb?
|
|
Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
14 |
|
tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
06.05.2011 00:16:39
|
|
|
Vaata, äkki leiad kuskilt kaitsmeid. Kontrolli kõik kaitsmed üle, mis leiad.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
Kommentaarid: 356 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
282 |
|
tagasi üles |
|
 |
SAS
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2007
|
|
Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
14 |
|
tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
09.05.2011 14:33:35
|
|
|
Multimeeter oome mõõtma ja otsad kaitsme peale, kui näitab 0'lli on korras, kui ei reageeri üldse, siis uue kaitsme otsingule.
_________________ joodan ja mõõdan |
|
Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
109 |
|
tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
09.05.2011 14:39:20
|
|
|
Selliseid joodetud kaitseid tavaelektroonikapoest ei leia, nii et pead nuputama, kuidas teisetyybilised asemele panna saab.
Ja veel yks asi, kaitse ei lenda kunagi yksi, kaitse lendamine t2hendab, et kaitsele j2rgev skeemiosa on audis ja sealne lyhis siis seda kaitset p6letab.
Postitatud mobile device
|
|
Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
tagasi üles |
|
 |
warwas
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
09.05.2011 14:56:14
|
|
|
SAS, see pildil olev valge kaitse on võrgu poole kaitse. Kuna monitor ise töötab, siis see peab korras olema.
Kaitse, mis sul üles otsida tuleb, on kuskil seal kõrgepinge poole peal. Kuju, mida otsida, öelda ei oska, kuna kujud/korpused varieeruvad erinevatel toitekatel. Võib olla selline ümar pruun "purk, võib olla samasugune nagu see valge, ainult, et plaadile püsti pandud ja äkki on veel termorüüž ümber lastud. Samuti on selliseid sulavkaitsmeid, mis näevad välja nagu 1W takisti (ainult, et ilma triipudeta).
Kõige kindlam on plaat teist pidi pöörata (vaadata radade poolt) ja otsida sealt "Fuse" või "F" jms. tähistusi.
Ja loomulikult jääb veel võimalus, et lisaks kondedele on ka inverteri transid küpsed (reeglina ei lähe siis toide üldse käima aga on ka erandeid nähtud).
tahanteada, selliseid suuri valgeid on küll saada (nii joodetavaid kui pesasse minevaid). Nende väikeste takistilaadsetega on juba keerulisem.
|
|
Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
224 |
|
tagasi üles |
|
 |
green
HV veteran
liitunud: 20.06.2003
|
09.05.2011 18:07:39
|
|
|
kõikseparem tee paar korralikku fotot plaadist, nii pealt kui altpoolt, siis ehk saab juhendada et mis ja kuidas...iseasi palju sellest abi on
_________________ Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!? |
|
Kommentaarid: 168 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
141 |
|
tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
09.05.2011 18:17:49
|
|
|
Tõesti, on neid joodetavaid ilusti saada. Elfast sain isegi neid takisti kujuga rohelisi (ainuke jama, et kallid rsk)
Aga jah, ei mõelnud seda suurt valget, sest nagu öeldi, ei töötaks seal üldse midagi.
Tüüpilisemad ongi need pruunid "purgid" ja ntks rohelised takisti moodi (kasvõi püstiselt ja termokahaneva toru või siis mingi valge kummi all peidus), neid peaksid otsima. Vabalt võivad nad kohe 1000uF, vmis konded sellel kindlal ongi, kõrval olla.
Muidugi kui sellist kaitset kuskilt ei leia, pead üle kontrollima 8 jalaga kivid. Neid peaks seal 2 tükki olema. Kui need on ka korras, võib läbi olla üks 16?!?! jalaline kivi ja tollele raskem asendust leida, kui üldse..
8-jalgsetele saab kergelt asendusi leida. Vaata, ega need ühest nurgast näiteks kõrbenud/põlenud pole. Kui tester olemas ja mõõta oskad datasheeti järgi, otsigi datasheet välja.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
Kommentaarid: 356 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
282 |
|
tagasi üles |
|
 |
|
lisa lemmikuks |
|
|
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
|
|
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
|