Ennem kui te onlines mängima hakkate siis avage kindlasti prodid 6112-6162, 30260, 9100
Et huvi pakuks rohkem- siis mäng on nüüd täiesti tasuta !
Eelnev versioon Company of heroes on saanud väga palju auhindu
Awards
PC Gamer: Game of the Year 2006
Computer Games Magazine: Game of the Year 2006
GameSpy: PC Game of 2006, Best Sound, Best PC Strategy Game, Best PC Multiplayer
GameSpot: Best PC Game 2006[15], Best Strategy Game[16]
IGN: PC Game of 2006[17], Best PC Strategy Game[18], Best Use of Sound on PC[19], Best Online PC game[20]
Game Critics Awards: Best Strategy Game
GameSpot: 2005 Best PC Game of Show; Best Strategy Game of Show; Best Overall Game of Show[21]
IGN: Runner-up, Best Strategy Game (PC), Runner-up, Technological Excellence (PC)
GameSpy: Best of E3
Interactive Achievement Awards: Strategy Game of the Year
COHO on tasuta MMO RTS mäng mida arendab Relic ja välja lasi THQ. Open Beta tuli 02.09.2010 ning testperjood kestab veel siiani. MP-süsteem on sellel täiesti stand-alone kuid graafikamootor on sama.
Kõige suurem erinevus seisneb nüüd selles, et on tekkind nii öelda ostukäru kus saad osta "Kangelasi" või oma truppidele tugevust. Algus on raske kuna kogenumad vastastel on väike eelis, kuid areng toimub mängus üsna kiirelt. Muidugi saab mõningaid häid boonuseid raha osta, makstes krediitkaarti või paypaliga. See on ka relici põhieesmärk, kuidas raha reenida.
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Lisaks on uued abiltyd ning neid on kõvasti võimsamaks tehtud. Atilleryd, meeskonnad tankid ja palju muud saad uuendada. Siin tasub muidugi ettevaatlik olla, sest enne kaalu natuke- mida sul vaja läheb. Tagasi ka saad võtta neid ja uuesti valida, kuid see maksab nii öelda virtuaal cashi või 250COHO cashi (ehk 2.50$). Kokku on võimalusi seal valida 50 asja.
Spoiler
Valida saab Saksa Wermachti Või Ameeriklaste vahel.
Kui oled valind poole, siis pead edasi valima Doktoriini
Ameeriklased
Airborne
Infirnary
Armor Company
Saklased
Blizkrieg
Terror
Defensive
Mängus saad lisada kergelt sõpru. Lisaks saad luua oma Gildi jne jne. Alguses soovitan kindlasti läbi mängida treening ja ka campaignid.
COH on väga hea mäng, proovin selle versiooni ka ära. _________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Hetkel enam/vähem- kuna tasuta siis on väga palju uusi liitujaid. Lisaks on olemas selline asi nagu balanced matched e. coh üritab leida vastavalt sinu tugevusele sobivat vastast.
Mängu tempo on nüüd muidugi kiiremaks läinud ja harjuda tuleb. Kindlasti vaata trick & tips mis aitavad sind kiirelt edasi. Üritan ka ise siia mõned näpunäited visata.
Ennem tee treening läbi ja siis campaign. Lisaks mängi CPU'ga ka mänge. Et igav ei hakkaks võta noob friend ka seltsi ja tehke 2v2 arvuti vastu. Nii avastate asju kiiremini. _________________ http://www.lossirestoran.eu/
Downloader tõmbas küll mingi 16Gb kokku ja näitas peale installi, et ready to play. Kataloogi suurust muidugi ei ole vaadanud ning play nuppu ka ei vajutanud vele, et äkki tõmbab juurde veel asju.
EDIT: Sorry 6gb oli millegagi ikka jah:)
viimati muutis Cyberlord 09.11.2010 18:18:00, muudetud 1 kord
hea mäng ja noob friendly, vend mul hakkas seda alles Online versioonist mängima ja õpb ja õpib
ise CoH:OF pelanud ennem, ja sõbraga LAN'i, hea mäng minumeelest
Lisasin mõned eestlased kes coho mängivad- esimesse postitusse. Kui on loodud oma guild siis võib tagi ka panna. _________________ http://www.lossirestoran.eu/
endal coh üks lemmikumaid mänge ja avastasin selle coho ka täitsa juhuslikult, aga väga kõva et tegid sellise asja tasuta mängimiseks, omaarust oskasin seda üsna hästi, a onlines hetkel 2 korda mängid ja ikka nutuselt pähe saanud enda kasutaja sama nagu siingi ehk chesm6mmi
Ise eelistan Wehrmacht commanderit ja pidevalt on probleeme mängude leidmisega , kuna USA vendi on liiga vähe :/ . 4-5 päevaga lvl 19 teinud ja tuleb tunnistada , et paremat strateegia mängu pole ma ennem mänginud (tasuta mängudest).
Mina olen ka üks pelajatest, maxman321, Luisk, maxman4321, basecamp jenjnejne
AGA Kes asub tartus? sõbral oleks tiba abi vaja, nimelt mängu mis on juba patchitud, kuna tal endal ei lõpeta kudiagi viimast patchi ning uuesti sikutada ta ei sooviks(allalaadimise kiirus ei ole just eriti hea).
Patchitud mängu kopeerimine installi kausta lahendaks tema probleemi.
Siit ka siis küsimus, ke smängijatest asub tartu kandist, ning saaks mu sõpra aidata? PS, kui keegi saaks aidata.
mul tiris terve päeva 50kb/s, aga pärast alustasin uuesti ja sain 2h 7gb kohale, minge sinna program files, thq, relic ja võtke torrents kaust, pange eraldi tirima ala utorrentiga ja hiljem copyge game_temp ja siis pange launcher tööle, saab palju kiiremini , kes mängib seda? "Jaanus5" on kasutaja, lisage teeme team playd .) _________________ Web3 | ERC721A
Väike üleskutse, kes saavad, uploadiga COHO launcerist või siis torrentite abil seda COHO-d.
Suht VÄGA paljudel oleks vaja seda abi.'
Samas ei saa märkimata jätta, et neil, kellel on mõni varasem COH osa olemas(uuimate patchiga) siis coho launcer on võimeline neid faile lugema nign kasutama, et coho peale installida. Kuid arvan, et see launcer neid faile loeks, peab varasme coh installitud olema.
Launcher peaks ise nkn seda üles laadima.
Vaikimisi miski 3.0 ratio peale vms.
Jep. Kui 3 mängu oled üles laadind siis lõpetab uploadimise. Endal Ratio unilimited ja ratio juba 5 lähedal _________________ http://www.lossirestoran.eu/
Lisaks siia ka paar tippi kuidas saab majandada oma herode ja boonus kaartide ülalpidamis kulusid paremini.
Osta korraga 200 charge'i, kuna sellega saad sa hero mängus hoidmise hinna kõige soodsamalt kätte. Alguses tundub küll natukene ulme need summad, kuid siin sulle ka väikenehuvitav hint:
Kui sa mängid campaigni läbi, siis saad ka expi ja supplyd. Vanasti anti seda suht nirult, kui ühel hetkel see fixiti. Nüüd juba V2 hävitamis missiooni eest 4000 supplyt, mis on päris nice, kui tahad oma esimesed head hero unitid ära chargida.
+ minu teada mingi bug nende extra 2 slotiga (varem oli 4 commanderi kohta, nüüd 6), et trainingud pidi uuesti tegema, et saada lvl6'ga alustada madistamist, kuid samas võimaldas ka taas campaigni nullist alustada, seega taas extra ports tasuta supplyd, kui viitsid mängu taas läbi pelada.
kellelgi muidu on bugi mängus, et hero engineer ei levelda, täpsemalt Allied Demolition engineer. 10+ mängu peland ja 0 expi army depos vaadates (ühtegi kriipsu level 2 suunas), Pandud miine maha, ehitatud kaitseid, kõmmutatud ka mõned vastased alguses, demolitionit tehtud jne.
Kas keegi ka mingit avalikku TS'i või Venti omab, et saaks äkki koos ühel poolel pelada ja koordineerida tegevusi?
Lisaks siia ka paar tippi kuidas saab majandada oma herode ja boonus kaartide ülalpidamis kulusid paremini.
Osta korraga 200 charge'i, kuna sellega saad sa hero mängus hoidmise hinna kõige soodsamalt kätte. Alguses tundub küll natukene ulme need summad, kuid siin sulle ka väikenehuvitav hint:
Kui sa mängid campaigni läbi, siis saad ka expi ja supplyd. Vanasti anti seda suht nirult, kui ühel hetkel see fixiti. Nüüd juba V2 hävitamis missiooni eest 4000 supplyt, mis on päris nice, kui tahad oma esimesed head hero unitid ära chargida.
+ minu teada mingi bug nende extra 2 slotiga (varem oli 4 commanderi kohta, nüüd 6), et trainingud pidi uuesti tegema, et saada lvl6'ga alustada madistamist, kuid samas võimaldas ka taas campaigni nullist alustada, seega taas extra ports tasuta supplyd, kui viitsid mängu taas läbi pelada.
kellelgi muidu on bugi mängus, et hero engineer ei levelda, täpsemalt Allied Demolition engineer. 10+ mängu peland ja 0 expi army depos vaadates (ühtegi kriipsu level 2 suunas), Pandud miine maha, ehitatud kaitseid, kõmmutatud ka mõned vastased alguses, demolitionit tehtud jne.
Kas keegi ka mingit avalikku TS'i või Venti omab, et saaks äkki koos ühel poolel pelada ja koordineerida tegevusi?
Läbi skype sobiks paremini vast. Ma ise mängin suht aktiivselt. _________________ Web3 | ERC721A
kellelgi muidu on bugi mängus, et hero engineer ei levelda, täpsemalt Allied Demolition engineer. 10+ mängu peland ja 0 expi army depos vaadates (ühtegi kriipsu level 2 suunas), Pandud miine maha, ehitatud kaitseid, kõmmutatud ka mõned vastased alguses, demolitionit tehtud jne.
Unit peaks exp'i saama alles siis, kui terve vastase squad'i maha võtnud imo..et mõnest üksikust killist ei piisa näiteks.
kellelgi muidu on bugi mängus, et hero engineer ei levelda, täpsemalt Allied Demolition engineer. 10+ mängu peland ja 0 expi army depos vaadates (ühtegi kriipsu level 2 suunas), Pandud miine maha, ehitatud kaitseid, kõmmutatud ka mõned vastased alguses, demolitionit tehtud jne.
Unit peaks exp'i saama alles siis, kui terve vastase squad'i maha võtnud imo..et mõnest üksikust killist ei piisa näiteks.
See võiks rohkem iga killi kohta käia, vahest ikka lööb ette 1xp jne.. _________________ Web3 | ERC721A
olen ise ka aktiivne pelaja, lisage- maxman321
ning skype ei ole nii hea kui vent/mumble/ts IMO.
xp-d peaks saama ka ühe mehe maha laskmise eest ju?
st: "heroe units gain experiance from winning battles" ehk kus squad on maha notitud VÕi retreatind.
karvane, tõmba ligi üks läppar või mõni muu arvuti ja tee private match-i. saad lvlid üles
mul profiilis olev läppar veab pela ilusti välja teab mis hea graafika pole ega extra large map-e ei saa pelada aga
Parim tasuta mäng minumeelest hetkel Küllaga võtab aega, et uusi asju herosi ja upgrade'si saaks kasutama hakata jne. Situatsioonid mängudes alati uued ning rutiini pole seni küll tekkinud.
Mängumootor on 3 aastat vana aga ikka täiesti tänapäevane ja jookseb enamiku praeguste mängumasinate peal vabalt!
Keegi teab kas ilma launcherita saaks ka mängu otse käima panna? Mängu käima panek on tüütult pikk aga võimalik, et mul vaja defrag teha, jubedalt kõristab ketta kallal justkui ram-i oleks vähe, mängu sees aga mingit jama pole.
Arvan et mitte. Mäng on liiga seotud launcheriga. COHO cash näiteks.
Mina ei nimeta COHi mitte parim tasuta mänguks. Vaid parim RTS üldse mis hetkel tehtud on _________________ http://www.lossirestoran.eu/
Kavalad vennad THQ-s , coho cashi põhimõte oli siis rahvalt võimalikult palju raha välja pressida ja siis mäng kinni panna ja öelda , et saate gold editioni peal soodustust :=) ajab naerma küll
tõsi, väga hea pela oli
tuleb siis loota, et varsti tehakse midagi sama head või veelgi paremat... tasuline või mitte..
COH:O pidi ju mingit sorti eksperiment olema tuleviku tarvis(tulevastele mängudele vms)?
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.