Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  COHO (Company of Heroes Online)- in remembrance of Brian Wood märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2010 23:23:26 COHO (Company of Heroes Online)- in remembrance of Brian Wood vasta tsitaadiga




Teen eraldi teema kuna Company of Heroes Online on oma eelkäiast väga erinev.


http://www.companyofheroes.com/register (registreeri ja tõmba mäng siit)

Ennem kui te onlines mängima hakkate siis avage kindlasti prodid 6112-6162, 30260, 9100

Et huvi pakuks rohkem- siis mäng on nüüd täiesti tasuta !

Eelnev versioon Company of heroes on saanud väga palju auhindu
Awards
PC Gamer: Game of the Year 2006
Computer Games Magazine: Game of the Year 2006
GameSpy: PC Game of 2006, Best Sound, Best PC Strategy Game, Best PC Multiplayer
GameSpot: Best PC Game 2006[15], Best Strategy Game[16]
IGN: PC Game of 2006[17], Best PC Strategy Game[18], Best Use of Sound on PC[19], Best Online PC game[20]
Game Critics Awards: Best Strategy Game
GameSpot: 2005 Best PC Game of Show; Best Strategy Game of Show; Best Overall Game of Show[21]
IGN: Runner-up, Best Strategy Game (PC), Runner-up, Technological Excellence (PC)
GameSpy: Best of E3
Interactive Achievement Awards: Strategy Game of the Year

trailer
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=aJS5rdndVGk
[/youtube]

Axis trailer

Link


Allies trailer


Link


COHO on tasuta MMO RTS mäng mida arendab Relic ja välja lasi THQ. Open Beta tuli 02.09.2010 ning testperjood kestab veel siiani. MP-süsteem on sellel täiesti stand-alone kuid graafikamootor on sama.

Kõige suurem erinevus seisneb nüüd selles, et on tekkind nii öelda ostukäru kus saad osta "Kangelasi" või oma truppidele tugevust. Algus on raske kuna kogenumad vastastel on väike eelis, kuid areng toimub mängus üsna kiirelt. Muidugi saab mõningaid häid boonuseid raha osta, makstes krediitkaarti või paypaliga. See on ka relici põhieesmärk, kuidas raha reenida.

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler




Lisaks on uued abiltyd ning neid on kõvasti võimsamaks tehtud. Atilleryd, meeskonnad tankid ja palju muud saad uuendada. Siin tasub muidugi ettevaatlik olla, sest enne kaalu natuke- mida sul vaja läheb. Tagasi ka saad võtta neid ja uuesti valida, kuid see maksab nii öelda virtuaal cashi või 250COHO cashi (ehk 2.50$). Kokku on võimalusi seal valida 50 asja.
Spoiler Spoiler Spoiler




Valida saab Saksa Wermachti Või Ameeriklaste vahel.
Kui oled valind poole, siis pead edasi valima Doktoriini

Ameeriklased

Airborne

Infirnary

Armor Company


Saklased

Blizkrieg


Terror

Defensive

Mängus saad lisada kergelt sõpru. Lisaks saad luua oma Gildi jne jne. Alguses soovitan kindlasti läbi mängida treening ja ka campaignid.



Kes eestlastest pelavad:

guild pmp
hindu
ulm

kuriwaim
chesm6mmi

_________________
http://www.lossirestoran.eu/


viimati muutis indu 29.11.2010 19:42:58, muudetud 12 korda
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 08.11.2010 23:48:11 vasta tsitaadiga

Huvitav teema, oman kõike eelnevat COH frantsiisist ja proovin selle ka kindlasti ära.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2010 00:47:23 vasta tsitaadiga

COH on väga hea mäng, proovin selle versiooni ka ära.
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2010 01:11:08 vasta tsitaadiga

See mäng on noob friendly?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2010 01:47:00 vasta tsitaadiga

Araablane kirjutas:
See mäng on noob friendly?

Hetkel enam/vähem- kuna tasuta siis on väga palju uusi liitujaid. Lisaks on olemas selline asi nagu balanced matched e. coh üritab leida vastavalt sinu tugevusele sobivat vastast.
Mängu tempo on nüüd muidugi kiiremaks läinud ja harjuda tuleb. Kindlasti vaata trick & tips mis aitavad sind kiirelt edasi. Üritan ka ise siia mõned näpunäited visata.

Ennem tee treening läbi ja siis campaign. Lisaks mängi CPU'ga ka mänge. Et igav ei hakkaks võta noob friend ka seltsi ja tehke 2v2 arvuti vastu. Nii avastate asju kiiremini.

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
legomehike
HV kasutaja
legomehike

liitunud: 26.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2010 17:09:36 vasta tsitaadiga

30 GB? Veits palju pole?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 09.11.2010 17:17:56 vasta tsitaadiga

Downloader tõmbas küll mingi 16Gb kokku ja näitas peale installi, et ready to play. Kataloogi suurust muidugi ei ole vaadanud ning play nuppu ka ei vajutanud vele, et äkki tõmbab juurde veel asju.

EDIT: Sorry 6gb oli millegagi ikka jah:)


viimati muutis Cyberlord 09.11.2010 18:18:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2010 22:00:43 vasta tsitaadiga

legomehike kirjutas:
30 GB? Veits palju pole?

Mäng võtab 7GB ruumi kuid tahab lisaks et op süsteemi kettal oleks 10GB vaba ruumi.

e: Kuidas uus coh tundub ? icon_razz.gif

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2010 22:03:12 vasta tsitaadiga

indu kirjutas:
e: Kuidas uus coh tundub ? icon_razz.gif

täitsa ok, 4 kuud juba mängin, 25lvl

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cerberos
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2007




sõnum 11.11.2010 01:54:05 vasta tsitaadiga

hea mäng ja noob friendly, vend mul hakkas seda alles Online versioonist mängima ja õpb ja õpib icon_wink.gif
ise CoH:OF pelanud ennem, ja sõbraga LAN'i, hea mäng minumeelest icon_wink.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 16:47:46 vasta tsitaadiga

kas siin britte polegi? icon_sad.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 18:13:06 vasta tsitaadiga

Konks kirjutas:
kas siin britte polegi? icon_sad.gif

Õnneks ei thumbs_up.gif
Mäng jälle mõnus lahtine icon_razz.gif

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 19:56:57 vasta tsitaadiga

indu kirjutas:
Õnneks ei thumbs_up.gif

hetkel pole jah, kuid interview's öeldi et tulevad

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 20:25:30 vasta tsitaadiga

SCREAMER kirjutas:
indu kirjutas:
Õnneks ei thumbs_up.gif

hetkel pole jah, kuid interview's öeldi et tulevad

loodan südamest et nad venitavad sellega icon_wink.gif

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devilman
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2010 04:18:30 vasta tsitaadiga

Ma armastan selliseid mänge, kus teammatedeks on vennad, kes niisama ajapikku kotte sygades on oma levelid kätte saanud:D
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2010 14:21:40 vasta tsitaadiga

Lisasin mõned eestlased kes coho mängivad- esimesse postitusse. Kui on loodud oma guild siis võib tagi ka panna.
_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 29.11.2010 14:59:19 vasta tsitaadiga

Proovin ära siis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2010 15:11:44 vasta tsitaadiga

endal coh üks lemmikumaid mänge ja avastasin selle coho ka täitsa juhuslikult, aga väga kõva et tegid sellise asja tasuta mängimiseks, omaarust oskasin seda üsna hästi, a onlines hetkel 2 korda mängid ja ikka nutuselt pähe saanud icon_lol.gif enda kasutaja sama nagu siingi ehk chesm6mmi
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 29.11.2010 17:17:13 vasta tsitaadiga

Kole aeglaselt tõmbab seda serverist, 150 kbs
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devilman
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2010 00:05:40 vasta tsitaadiga

Lülita p2p välja ülevalt paremalt ja peaks paremini tulema.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2010 20:04:57 vasta tsitaadiga

Kes veel ei tea siis coh onlines saab ka replaysid vaadata

http://www.gamereplays.org/companyofheroesonline/portals.php?show=news&news_id=702065&home

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xenomorph
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2005




sõnum 30.12.2010 13:27:00 vasta tsitaadiga

Ise eelistan Wehrmacht commanderit ja pidevalt on probleeme mängude leidmisega , kuna USA vendi on liiga vähe :/ . 4-5 päevaga lvl 19 teinud ja tuleb tunnistada , et paremat strateegia mängu pole ma ennem mänginud (tasuta mängudest).
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2011 12:35:23 vasta tsitaadiga

Mina olen ka üks pelajatest, maxman321, Luisk, maxman4321, basecamp jenjnejne
AGA Kes asub tartus? sõbral oleks tiba abi vaja, nimelt mängu mis on juba patchitud, kuna tal endal ei lõpeta kudiagi viimast patchi ning uuesti sikutada ta ei sooviks(allalaadimise kiirus ei ole just eriti hea).

Patchitud mängu kopeerimine installi kausta lahendaks tema probleemi.
Siit ka siis küsimus, ke smängijatest asub tartu kandist, ning saaks mu sõpra aidata? PS, kui keegi saaks aidata.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2011 19:49:13 vasta tsitaadiga

Tõmbasin ise mängu 1Mbit netiga (ca 8 tundi)
_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2011 19:18:09 vasta tsitaadiga

mul tiris terve päeva 50kb/s, aga pärast alustasin uuesti ja sain 2h 7gb kohale, minge sinna program files, thq, relic ja võtke torrents kaust, pange eraldi tirima ala utorrentiga ja hiljem copyge game_temp ja siis pange launcher tööle, saab palju kiiremini thumbs_up.gif, kes mängib seda? "Jaanus5" on kasutaja, lisage teeme team playd .)
_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2011 20:39:14 vasta tsitaadiga

Väike üleskutse, kes saavad, uploadiga COHO launcerist või siis torrentite abil seda COHO-d.
Suht VÄGA paljudel oleks vaja seda abi.'
Samas ei saa märkimata jätta, et neil, kellel on mõni varasem COH osa olemas(uuimate patchiga) siis coho launcer on võimeline neid faile lugema nign kasutama, et coho peale installida. Kuid arvan, et see launcer neid faile loeks, peab varasme coh installitud olema.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2011 22:12:58 vasta tsitaadiga

coho launcher ongi torrent, ta tõmbab mängu põhimõtteliselt p2p
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2011 07:17:15 vasta tsitaadiga

endal 20mb uplodad niiet kui saan siis aitaks vabalt...
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.01.2011 14:14:07 vasta tsitaadiga

Launcher peaks ise nkn seda üles laadima.
Vaikimisi miski 3.0 ratio peale vms.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2011 14:57:02 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Launcher peaks ise nkn seda üles laadima.
Vaikimisi miski 3.0 ratio peale vms.

Jep. Kui 3 mängu oled üles laadind siis lõpetab uploadimise. Endal Ratio unilimited ja ratio juba 5 lähedal icon_smile.gif

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 13.01.2011 13:31:01 vasta tsitaadiga

Lisaks siia ka paar tippi kuidas saab majandada oma herode ja boonus kaartide ülalpidamis kulusid paremini.

Osta korraga 200 charge'i, kuna sellega saad sa hero mängus hoidmise hinna kõige soodsamalt kätte. Alguses tundub küll natukene ulme need summad, kuid siin sulle ka väikenehuvitav hint:

Kui sa mängid campaigni läbi, siis saad ka expi ja supplyd. Vanasti anti seda suht nirult, kui ühel hetkel see fixiti. Nüüd juba V2 hävitamis missiooni eest 4000 supplyt, mis on päris nice, kui tahad oma esimesed head hero unitid ära chargida.

+ minu teada mingi bug nende extra 2 slotiga (varem oli 4 commanderi kohta, nüüd 6), et trainingud pidi uuesti tegema, et saada lvl6'ga alustada madistamist, kuid samas võimaldas ka taas campaigni nullist alustada, seega taas extra ports tasuta supplyd, kui viitsid mängu taas läbi pelada.



kellelgi muidu on bugi mängus, et hero engineer ei levelda, täpsemalt Allied Demolition engineer. 10+ mängu peland ja 0 expi army depos vaadates (ühtegi kriipsu level 2 suunas), Pandud miine maha, ehitatud kaitseid, kõmmutatud ka mõned vastased alguses, demolitionit tehtud jne.


Kas keegi ka mingit avalikku TS'i või Venti omab, et saaks äkki koos ühel poolel pelada ja koordineerida tegevusi?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2011 17:24:36 vasta tsitaadiga

karvane kirjutas:
Lisaks siia ka paar tippi kuidas saab majandada oma herode ja boonus kaartide ülalpidamis kulusid paremini.

Osta korraga 200 charge'i, kuna sellega saad sa hero mängus hoidmise hinna kõige soodsamalt kätte. Alguses tundub küll natukene ulme need summad, kuid siin sulle ka väikenehuvitav hint:

Kui sa mängid campaigni läbi, siis saad ka expi ja supplyd. Vanasti anti seda suht nirult, kui ühel hetkel see fixiti. Nüüd juba V2 hävitamis missiooni eest 4000 supplyt, mis on päris nice, kui tahad oma esimesed head hero unitid ära chargida.

+ minu teada mingi bug nende extra 2 slotiga (varem oli 4 commanderi kohta, nüüd 6), et trainingud pidi uuesti tegema, et saada lvl6'ga alustada madistamist, kuid samas võimaldas ka taas campaigni nullist alustada, seega taas extra ports tasuta supplyd, kui viitsid mängu taas läbi pelada.



kellelgi muidu on bugi mängus, et hero engineer ei levelda, täpsemalt Allied Demolition engineer. 10+ mängu peland ja 0 expi army depos vaadates (ühtegi kriipsu level 2 suunas), Pandud miine maha, ehitatud kaitseid, kõmmutatud ka mõned vastased alguses, demolitionit tehtud jne.


Kas keegi ka mingit avalikku TS'i või Venti omab, et saaks äkki koos ühel poolel pelada ja koordineerida tegevusi?


Läbi skype sobiks paremini vast. Ma ise mängin suht aktiivselt.

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MitchriX
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 13.01.2011 17:46:17 vasta tsitaadiga

karvane kirjutas:
kellelgi muidu on bugi mängus, et hero engineer ei levelda, täpsemalt Allied Demolition engineer. 10+ mängu peland ja 0 expi army depos vaadates (ühtegi kriipsu level 2 suunas), Pandud miine maha, ehitatud kaitseid, kõmmutatud ka mõned vastased alguses, demolitionit tehtud jne.


Unit peaks exp'i saama alles siis, kui terve vastase squad'i maha võtnud imo..et mõnest üksikust killist ei piisa näiteks.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2011 18:11:45 vasta tsitaadiga

MitchriX kirjutas:
karvane kirjutas:
kellelgi muidu on bugi mängus, et hero engineer ei levelda, täpsemalt Allied Demolition engineer. 10+ mängu peland ja 0 expi army depos vaadates (ühtegi kriipsu level 2 suunas), Pandud miine maha, ehitatud kaitseid, kõmmutatud ka mõned vastased alguses, demolitionit tehtud jne.


Unit peaks exp'i saama alles siis, kui terve vastase squad'i maha võtnud imo..et mõnest üksikust killist ei piisa näiteks.


See võiks rohkem iga killi kohta käia, vahest ikka lööb ette 1xp jne..

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2011 22:33:53 vasta tsitaadiga

olen ise ka aktiivne pelaja, lisage- maxman321
ning skype ei ole nii hea kui vent/mumble/ts IMO.
xp-d peaks saama ka ühe mehe maha laskmise eest ju?
st: "heroe units gain experiance from winning battles" ehk kus squad on maha notitud VÕi retreatind.
karvane, tõmba ligi üks läppar või mõni muu arvuti ja tee private match-i. saad lvlid üles icon_wink.gif
mul profiilis olev läppar veab pela ilusti välja thumbs_up.gif teab mis hea graafika pole ega extra large map-e ei saa pelada aga thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2011 12:09:36 vasta tsitaadiga

Parim tasuta mäng minumeelest hetkel thumbs_up.gif Küllaga võtab aega, et uusi asju herosi ja upgrade'si saaks kasutama hakata jne. Situatsioonid mängudes alati uued ning rutiini pole seni küll tekkinud.
Mängumootor on 3 aastat vana aga ikka täiesti tänapäevane ja jookseb enamiku praeguste mängumasinate peal vabalt!

Keegi teab kas ilma launcherita saaks ka mängu otse käima panna? Mängu käima panek on tüütult pikk aga võimalik, et mul vaja defrag teha, jubedalt kõristab ketta kallal justkui ram-i oleks vähe, mängu sees aga mingit jama pole.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2011 02:48:45 vasta tsitaadiga

Arvan et mitte. Mäng on liiga seotud launcheriga. COHO cash näiteks.
Mina ei nimeta COHi mitte parim tasuta mänguks. Vaid parim RTS üldse mis hetkel tehtud on icon_wink.gif

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xenomorph
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2005




sõnum 01.02.2011 22:20:23 vasta tsitaadiga

Mis siis saab kui 31 märts open beta kinni pannakse ? Kas lasevad full game välja ja mu kaua leveldatud commanderid jäävad alles ?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2011 23:32:26 vasta tsitaadiga

Mäng läheb kinni .. Nagu ma aru saan.

Ütleb ju ikka otse välja et beta läheb kinni kuid kes tahab ostku gold.

Eriti ei saa aru ikka miks kinni läheb ...

Võiks infot rohkem olla.

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xenomorph
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2005




sõnum 01.02.2011 23:42:13 vasta tsitaadiga

Kavalad vennad THQ-s , coho cashi põhimõte oli siis rahvalt võimalikult palju raha välja pressida ja siis mäng kinni panna ja öelda , et saate gold editioni peal soodustust :=) ajab naerma küll
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2011 20:52:08 vasta tsitaadiga

No arvata on et THQ on kõiges süüdi. COH cash ei too piisavalt raha sisse.
Nr 1 prioriteet on alati ju raha.

http://www.companyofheroes.com/forums/general-discussion-21/topics/Petition-to-Keep-COHO-ALIVE-please-sign

Ma ei tea kas see midagi aitab aga märgi võiksite ikka maha jätta.

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 03.02.2011 11:44:38 vasta tsitaadiga

http://www.joystiq.com/2011/02/02/company-of-heroes-online-wwe-online-canceled/

Tänaseks on selgund, et täiesti pannakse kinni. Kahju, kuna oli mõnus strat, hoolimata oma probleemidest.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2011 21:20:49 vasta tsitaadiga

http://www.gamespot.com/news/6297357.html

Siin ka põhjus.

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2011 22:27:34 vasta tsitaadiga

http://www.pcgamer.com/2011/02/21/company-of-heroes-gets-beta-patch-company-of-heroes-online-gets-more-maps/
Uued kaardid mängule mis pannakse kinni.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2011 14:21:45 vasta tsitaadiga

Tänasest siis mäng ajalugu thumbs_down.gif
_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan700
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2007




sõnum 23.04.2011 13:06:27 vasta tsitaadiga

Äärmiselt kahju ikka. Tegemist oli kohutavalt hea strateegiaga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2011 10:29:46 vasta tsitaadiga

tõsi, väga hea pela oli thumbs_up.gif
tuleb siis loota, et varsti tehakse midagi sama head või veelgi paremat... tasuline või mitte..
COH:O pidi ju mingit sorti eksperiment olema tuleviku tarvis(tulevastele mängudele vms)?
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2011 10:47:40 vasta tsitaadiga

No algselt oli ikkagi mõeldud tasuta mänguna. Aga eks nad arendavad seda edasi ja kunagi tuleb välja "COH2"

Kahju et vanale Cohile patch nii kaua venib ...

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  COHO (Company of Heroes Online)- in remembrance of Brian Wood
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.