Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Kaks wifi vastuvõtjat segavad üksteist märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
new1
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2007




sõnum 26.08.2010 21:34:11 vasta tsitaadiga

Ok, minu viga, peale rasket tööpäeva üritan siin alati seletada ja ei kuku kõige paremini vist välja:). Ühesõnaga lauaarvutil on mul originaal mac, mis on kunagi ammu selle wifi poolt neti saajate nimekirjas. Läpakas mul paraku seal nimekirjas ei ole ja kahte eraldi arvutit ühele isikule(ehk siis minule) omaette netti kasutama ei lubatud. Niisiis üks tuttav mul on ka sellesama neti üliharv kasutaja, siiski on tema mac netisaajatena arvel. Nõnda ma küsisin tema käest tema enda läpaka mac adre ja kloonisin hoopistükis enda läpakale tema mac adre. Seega on mul lauaarvutil ja läpakal täiesti ERINEVAD mac adred ja seega ei tohiks minu kahe arvuti nett kuidagi üksteisest sõltuvuses olla, kuna kõikide netisaajate vahel on kiirus piiratud üsna väikeseks, ent selle eest on asi väga stabiilne, tõmbajad ei mõjuta mitte kuidagi teiste kasutajate kiirust, kuna tõmbajad ei saa üle 32kb/sec kiiremat netti kätte lihtsalt. Isegi kui kõik ütleme et 99 kasutajat tiriksid täis vungil, siis minu nett oleks ikka samamoodi 32kb/sec allalaadimiskiirusega. Vat nii, ehk täna(tegelikult samuti peale pikka tööpäeva) õnnestus seletamine vähe paremini:).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Kaks wifi vastuvõtjat segavad üksteist mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.