Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  OEM tootjad ei saa oktoobrist enam Windows XP-d odavatele rüperaalidele märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2010 16:56:11 OEM tootjad ei saa oktoobrist enam Windows XP-d odavatele rüperaalidele vasta tsitaadiga

link :: minut.ee


Enne Windows 7 tulekut oli kõvasti arupidamist, kas ja millal Microsoft plaanib Windows XP litsentside jagamise odavate rüperaalide tootjatele. Praeguseks hetkeks on kõik selgeks saanud - Microsoft kordas karmilt üle, et alates 22 oktoobrist enam seda OEM tootjatele pakkuma ei hakata.

Hetkel on veel üsna arvukalt müügis XP-ga varustatud netbooke, kuid W7-ga varustatud rüperaalide müük kogub kiiresti jõudu.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2010 18:36:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:
OEM tootjad ei saa oktoobrist enam Windows XP-d odavatele rüperaalidele

Huvitav kas keegi märkab või üldse puudust tunnebki? icon_smile.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2010 18:48:20 vasta tsitaadiga

veel aasta tagasi reageeriti sellisele teatele enam-vähem "wtf... ei ole võimalik"... kuid nüüd tundub asi rohkem "hmm... ok... las minna" icon_rolleyes.gif
_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 11.06.2010 19:02:13 vasta tsitaadiga

XP hääbumisele ei pöörata tähelepanu ilmselt põhjusel, et W7 on mantlipärijana ennast tõestanud.
Igasugune hala teemal, et mu vanad programmid siis enam ei tööta..osa neist vajubki ajaloo prügikasti, et siis teha ruumi ajaga kaasas käivaile.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 11.06.2010 19:18:45 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
XP hääbumisele ei pöörata tähelepanu ilmselt põhjusel, et W7 on mantlipärijana ennast tõestanud.


ega polegi vist midagi muud lisada, nii ta on.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madd0g
HV veteran
madd0g

liitunud: 05.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2010 20:15:41 vasta tsitaadiga

MA olen ikka XP kiindunud kasutaja:(
_________________
Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Freeman
HV kasutaja
Freeman

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2010 23:16:06 vasta tsitaadiga

mul on nt kahju. WinXP on minuarust MSi ülim saavutus op. süsteemi vallas. Head omadused + võrdlemisi väikesed nõudmised, eriti värskemate Win'ide vajadusi arvestades
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2010 23:49:04 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
XP hääbumisele ei pöörata tähelepanu ilmselt põhjusel, et W7 on mantlipärijana ennast tõestanud.
Igasugune hala teemal, et mu vanad programmid siis enam ei tööta..osa neist vajubki ajaloo prügikasti, et siis teha ruumi ajaga kaasas käivaile.
Töö juures tiksub 98SE ja ei tunne vajadust ajaga kaasas käia.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
i8080
Kreisi kasutaja
i8080

liitunud: 15.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2010 23:56:35 vasta tsitaadiga

odavad rüperaalid = ühetuumaline atom 1.6Ghz või low voltage cellu 1GHz ja max 1GB mälu - ja sellisele on win7 nagu sea selga sadul mu arust. veab välja, aga ei ole midagi erilist, et igapäevaselt kasutada kannataks. lihtsalt minu objektiivne arvamus asjast. sry, paandunud win7 evangelistid, nothing personal icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 12.06.2010 00:07:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:
OEM tootjad ei saa oktoobrist enam Windows XP-d odavatele rüperaalidele

Ja asemele pannakse Chrome OS icon_razz.gif

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 12.06.2010 00:12:08 vasta tsitaadiga

XP omapära on ka tema vastu pidamine areenil väga pikka aega ning sellisele pikale ajale ei saa vastu vist mitte ka Windows 7. Seda enam, et kas 2012 / või ka juba 2011 peaks välja tulema Windows 8 ning mis on väidetavalt veel väiksem ja kiirem, kui Win 7 ongi. icon_wink.gif

"Will Windows 8 Be Faster and Smaller Than Windows 7?"
http://windows8news.com/2010/04/20/will-windows-8-be-faster-and-smaller-than-windows-7/
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2010 03:47:52 vasta tsitaadiga

Freeman kirjutas:
mul on nt kahju. WinXP on minuarust MSi ülim saavutus op. süsteemi vallas. Head omadused + võrdlemisi väikesed nõudmised, eriti värskemate Win'ide vajadusi arvestades

Omal ajal jah.Tänapäeval on tegemist lihtsalt ebamugava ja ebaturvalise äbarikuga icon_rolleyes.gif
Väiksed süsteeminõuded tulenevad valmistamisajast.Kindlasti Win98 veel väiksemad nõuded icon_smile.gif
Tänapäevasele arvutile on siiski Vista/Win7 suht nuusata icon_rolleyes.gif
i8080 kirjutas:
odavad rüperaalid = ühetuumaline atom 1.6Ghz või low voltage cellu 1GHz ja max 1GB mälu - ja sellisele on win7 nagu sea selga sadul mu arust. veab välja, aga ei ole midagi erilist, et igapäevaselt kasutada kannataks. lihtsalt minu objektiivne arvamus asjast. sry, paandunud win7 evangelistid, nothing personal icon_biggrin.gif

Miks ei kannata?.Ilusti täidab ju Win7 miinimumnõuded.Lihtsalt veidi tweakida ja peaks lippama kenasti icon_razz1.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 12.06.2010 08:10:05 vasta tsitaadiga

tomorrow: OT: Mis sa sest win7-st ikka twiigid, osta parem Ultimate asemel Professional, sellel koheselt ylearune jama kinni keeratud.

Lisaks veel see, et ka 8 aasta vanune Acer, koos 512 megase m2luga, vedas Proffi ringi nii, et lust vaadata.

Postitatud mobile device
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 12.06.2010 10:03:22 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
............
i8080 kirjutas:
odavad rüperaalid = ühetuumaline atom 1.6Ghz või low voltage cellu 1GHz ja max 1GB mälu - ja sellisele on win7 nagu sea selga sadul mu arust. veab välja, aga ei ole midagi erilist, et igapäevaselt kasutada kannataks. lihtsalt minu objektiivne arvamus asjast. sry, paandunud win7 evangelistid, nothing personal icon_biggrin.gif

Miks ei kannata?.Ilusti täidab ju Win7 miinimumnõuded.Lihtsalt veidi tweakida ja peaks lippama kenasti icon_razz1.gif

Väga haige jutt, kas tootjad peavad hakkama Win7 tweakima, kui ei tööta normaalselt ja XP`d ka ei lubata enam kasutada, valitakse konkureeriv OS, täpselt nii nagu seda tehti kui Netbooke alles hakati tootma

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2010 11:01:15 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
tomorrow kirjutas:
............
i8080 kirjutas:
odavad rüperaalid = ühetuumaline atom 1.6Ghz või low voltage cellu 1GHz ja max 1GB mälu - ja sellisele on win7 nagu sea selga sadul mu arust. veab välja, aga ei ole midagi erilist, et igapäevaselt kasutada kannataks. lihtsalt minu objektiivne arvamus asjast. sry, paandunud win7 evangelistid, nothing personal icon_biggrin.gif

Miks ei kannata?.Ilusti täidab ju Win7 miinimumnõuded.Lihtsalt veidi tweakida ja peaks lippama kenasti icon_razz1.gif

Väga haige jutt, kas tootjad peavad hakkama Win7 tweakima, kui ei tööta normaalselt ja XP`d ka ei lubata enam kasutada, valitakse konkureeriv OS, täpselt nii nagu seda tehti kui Netbooke alles hakati tootma

Jutt käis kasutajatest.
Tootjaid ei huvita muu kui saaks aga p*ska pähe määrida ullikestele.
Vista maine keerati sinnasamusesse müües Vistat mingite rontide peal mis seda ei suutnud vaikimisi jooksutada ja kasutajad pidid ise tweakima icon_rolleyes.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2010 12:06:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Töö juures tiksub 98SE ja ei tunne vajadust ajaga kaasas käia.

seda on näha ka su avatarist

_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2010 12:15:55 vasta tsitaadiga

i8080 kirjutas:
odavad rüperaalid = ühetuumaline atom 1.6Ghz või low voltage cellu 1GHz ja max 1GB mälu - ja sellisele on win7 nagu sea selga sadul mu arust. veab välja, aga ei ole midagi erilist, et igapäevaselt kasutada kannataks. lihtsalt minu objektiivne arvamus asjast. sry, paandunud win7 evangelistid, nothing personal icon_biggrin.gif

Olen kasutanud ja mitte midagi ei ole häda peale selle, et minu subjektiivsusele on just w7 üks ämber oma ebaloomuliku ehitusega. Kuid Atom veab väga ilusti välja.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2010 13:58:41 vasta tsitaadiga

windo xp peaks varsti ju freewareks minema kuna se ni mõttetu ja vana asi?
(tegelikult tahtsin kirjutada =>)hinnavaatluse enda kala
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2010 14:05:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

HinnaVaatluse enda kala

mis asi täpselt?

mõttetu on õige, mitte mõtetu icon_wink.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2010 15:26:34 vasta tsitaadiga

teretalv kirjutas:
windo xp peaks varsti ju freewareks minema kuna se ni mõttetu ja vana asi?
(tegelikult tahtsin kirjutada =>)hinnavaatluse enda kala

Nimeta mulle palun mõni Microsofti OP-süsteem, mis on freewareks kuulutatud.
Isegi MS-DOS-i kasutamine ilma litsentsita on legaalsest seisukohast võttes keelatud, Windowsitest rääkimata.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zenoni
HV kasutaja
Zenoni

liitunud: 30.03.2002




sõnum 12.06.2010 17:23:40 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
jägaja kirjutas:
XP hääbumisele ei pöörata tähelepanu ilmselt põhjusel, et W7 on mantlipärijana ennast tõestanud.
Igasugune hala teemal, et mu vanad programmid siis enam ei tööta..osa neist vajubki ajaloo prügikasti, et siis teha ruumi ajaga kaasas käivaile.
Töö juures tiksub 98SE ja ei tunne vajadust ajaga kaasas käia.


Mul lausa mitmel vanal masinal win98 SE peal vt ka seda http://exuberant.ms11.net/98sesp.html
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2010 19:02:41 vasta tsitaadiga

Nüüd on see koht, et keegi ei usu, kui öelda, et Windows Vista ja 7 on üks ja seesama. Proovige ise järgi Vista SP2 ja Windows 7.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2010 19:08:39 vasta tsitaadiga

d3t, sama siin... Olen üritanud klientidele seda selgeks teha, aga keegi ei taha vedu võtta... Lihtsalt veidike teine välimus asjadel...
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2010 19:20:15 vasta tsitaadiga

ViskeRelv, minu klientuur on väga rahul Vistaga ja uuendada ei kavatse. Uutele panen muidugi Windows 7 peale aga paljudele sai XP'st ülemineku tehtud Vista peale aasta kaks tagasi. Positiivne on see, et kutsutakse vähem välja, kuna probleeme vähem.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
meybo
Kreisi kasutaja
meybo

liitunud: 17.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2010 23:07:50 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Nüüd on see koht, et keegi ei usu, kui öelda, et Windows Vista ja 7 on üks ja seesama. Proovige ise järgi Vista SP2 ja Windows 7.


ViskeRelv kirjutas:
d3t, sama siin... Olen üritanud klientidele seda selgeks teha, aga keegi ei taha vedu võtta... Lihtsalt veidike teine välimus asjadel...

Huvitav, mis valdkonna inimestelt tuleb nii põhjendamatu lambiväide, ütleks lausa et dumbjuuserlikult rumal väide? Isegi keskmine arvutikasutaja teeb Vistal ja 7-l vahet, vähegi pädev inimene peaks suutma oluliselt rohkem erinevusi leida, kui vaid graafilised muudatused. Kui antud väited kajastavad Eesti keskmise itimehe taset, siis hakkab küll väga kurb icon_confused.gif

_________________
www.meybo.ee
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 12.06.2010 23:21:50 vasta tsitaadiga

Niipalju 22rem2rkuseks, et esialgu plaaniti küll Win7-t Vista koopiana, kuid siis pandi see teooria seisma ja tehti Windows7-le hoopis uuem ja oluliselt v2iksem Kernel.

K6ige parem v6rdlus - jooksutada m6lemat a 6-10 aastat vanal masinal. Vistat ei suudeta yldse ringi vedada, Win 7 vurab, nagu loom...

Postitatud mobile device
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2010 23:29:42 vasta tsitaadiga

djstallion, mida mina vähemalt silmas pean, on see, et nad mõlemad jooksevad ühe ja sama kerneli otsas ja kasutavad sama draiver modelit. Nende hingeelu on teisisõnu muutmatu. Kui sind huvitavad ja tõesti läheb korda iga pisiasi mis muutunud on (siis sellekohta on mul muuseas ka pikk ülevaade: http://www.battleit.eu/tag/ulevaade-windows-7/) siis ma olen sellest teadlik. Lihtsalt väikefirmadel pole selle järgi pasku vajadust.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
meybo
Kreisi kasutaja
meybo

liitunud: 17.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2010 23:49:41 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
djstallion, mida mina vähemalt silmas pean, on see, et nad mõlemad jooksevad ühe ja sama kerneli otsas...

Sama kerneli otsas? Vista kasutab NT 6.0 kernelit, 7 aga NT 6.1 kernelit. Mis seal vahet, kõik üks ja sama NT kernel? bullshit

Tõepoolest, soovitaks sul esmalt Vista 5 aastat vanale kesklassi läpakale selga ajada ja vaadata, mis juhtub. Teadagi - kooma. Windows 7 jookseb vähemalt 1GB RAM olemasolul seevastu väga kenasti. Proovitud, katsetatud, kasutatud, aamen.

_________________
www.meybo.ee
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2010 23:57:05 vasta tsitaadiga

Nõustun d3t jutuga... See, et paljud arvavad, et vista on s*tt, siis see oli küll jah algusaegadel, aga tänu SP2 välja tulekule on see kõvasti paranenud ja samaväärne win7'ga (välja arvataud pisikesed erinevused).

Aga XP kohapealt... Hea meel, et müük lõpetatakse, saabki klientidele win7't tutvustada.

djstallion, Aga miks sa pead 5 aastat vanale jamale vista selga ajama? Vista ja win7 on vähe uuematele mõeldud, mõtlen, et uuemale tehnoloogiale.
Mõtle, mis oli siis kui XP välja tuli. XP tahtis ka kõvemat rauda saada kui win98se.
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2010 11:29:58 vasta tsitaadiga

djstallion, kerge näide: Windows Internals Windows Vista ja Windows Server 2008 kohta katab 95& Windows 7 ja Windows Server 2008 R2.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
meybo
Kreisi kasutaja
meybo

liitunud: 17.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2010 12:44:31 vasta tsitaadiga

ViskeRelv kirjutas:
djstallion, Aga miks sa pead 5 aastat vanale jamale vista selga ajama? Vista ja win7 on vähe uuematele mõeldud, mõtlen, et uuemale tehnoloogiale.

Aga milleks mõttetult targutada? Minu jutu mõte on see, et Windows 7 jookseb vaenam raua peal ideaalselt, Windows Vista mitte.

Lisaks pole ma seni saanud lugeda ühtegi mõjuvat ja ümberlükkamatut väidet, mis teeb Vista SP2 samaväärseks Windows 7-ga. Kindel on see, et SP2 on Vista kahtlemata oluliselt paremaks ja stabiilsemaks muutnud, kuid Windows 7-ga seda samastada ikkagi kuidagi ei saa. Pole mõtet soovitada proovimist, ma puutun erinevates arvutites Vistaga suhteliselt igapäevaselt kokku.

Kokkuvõttes on asi muutunud sujuvalt Vista vs 7 vaidluseks ja kaldunud esialgsest teemast ikka väga kõrvale. Seega lõpetuseks ja tagasi teemasse tulles - aeg minna auga väljateenitud vanaduspuhkusele, XP, mina sind taga nutma ei jää! icon_wink.gif

_________________
www.meybo.ee
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 14.06.2010 11:39:42 vasta tsitaadiga

djstallion kirjutas:
ViskeRelv kirjutas:
djstallion, Aga miks sa pead 5 aastat vanale jamale vista selga ajama? Vista ja win7 on vähe uuematele mõeldud, mõtlen, et uuemale tehnoloogiale.

Aga milleks mõttetult targutada? Minu jutu mõte on see, et Windows 7 jookseb vaenam raua peal ideaalselt, Windows Vista mitte.

Lisaks pole ma seni saanud lugeda ühtegi mõjuvat ja ümberlükkamatut väidet, mis teeb Vista SP2 samaväärseks Windows 7-ga. Kindel on see, et SP2 on Vista kahtlemata oluliselt paremaks ja stabiilsemaks muutnud, kuid Windows 7-ga seda samastada ikkagi kuidagi ei saa. Pole mõtet soovitada proovimist, ma puutun erinevates arvutites Vistaga suhteliselt igapäevaselt kokku.

Kokkuvõttes on asi muutunud sujuvalt Vista vs 7 vaidluseks ja kaldunud esialgsest teemast ikka väga kõrvale. Seega lõpetuseks ja tagasi teemasse tulles - aeg minna auga väljateenitud vanaduspuhkusele, XP, mina sind taga nutma ei jää! icon_wink.gif


Ja kui paljud selle "vana raua" peal olevatest ostab endale sinna vista või win 7? Enamus win 7 on ikkagi uute masinatega ja mõned ka upgradedega (samuti oli ka vistaga). Miks peaks keegi 5 aastat vanale masinale ostma vista või win 7 peale?

Ning mis puutub vista teemasse, siis vistat oli vaja, kuna toimus üleminek 64biti peale!!! Ta sai VÄGA palju jama endale kaela ka riistvaratootjate süül, kes ei viitsinud treida 64bitiseid draivereid ja siis oli häda et asjad ei tööta. Eks ta alguses ka natuke toorelt ja kiirustades välja toodi, aga pool amadest viskaks riistvaatootjate süüks ning viimased aasta ja rohkemgi on vista olnud tõesti väga hea. Põdes oma lapsehaigused läbi ja sai töökorda.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 14.06.2010 14:31:13 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:
.........
..... vistat oli vaja, kuna toimus üleminek 64biti peale!!! Ta sai VÄGA palju jama endale kaela ka riistvaratootjate süül, kes ei viitsinud treida 64bitiseid draivereid ja siis oli häda et asjad ei tööta. Eks ta alguses ka natuke toorelt ja kiirustades välja toodi, aga pool amadest viskaks riistvaatootjate süüks ning viimased aasta ja rohkemgi on vista olnud tõesti väga hea. Põdes oma lapsehaigused läbi ja sai töökorda.

Enne seda oli siiski tunduvalt parem WinXP 64-bit , mille laialdasemat kasutamist pidurdas samuti riistvara tootjate poolt 64bitiste draiverite mitte tegemine.
Vistale ja Win 7 pole siiani tehtud draivereid vanematele printeritele ja skanneritele, viimane juhtum HV`s oli seotud printer Minolta-QMS Pagepro 1100L draiverite toe puudumisega.
Antud teema on siiski odav arvutitest, kus kasutatakse põhiliselt Atom protsessoreid, selles vallas on ka need väljaütlemised igati täpsed: Jobs: Windows vajub unustusse ja protsessoritootja enda poolt: Inteli "Moorestown" Atom protsessor hülgas Windowsi

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 14.06.2010 14:48:36 vasta tsitaadiga

SurfData: OT: Sinus on ikka täiesti tunda LP. Arvutmüüja Hinge thumbs_up.gif - et on tore kuulutada 5 aastat vana masin "vanarauaks" ja samas vaikselt lootes, et tormatakse uut masinat ostma. icon_cool.gif

Aga vähemalt minuga saab Sul raske olema, kuna mul käib 5 aastat vana masin kohe kindlasti veel 5 aastat veel, enne kui ta nii moreelselt ära vananeb, et teda tuleks välja vahetada. Aga siis ostan ma uue arvuti juba koos Windows 8-ga. icon_cool.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 14.06.2010 15:02:41 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
SurfData kirjutas:
.........
..... vistat oli vaja, kuna toimus üleminek 64biti peale!!! Ta sai VÄGA palju jama endale kaela ka riistvaratootjate süül, kes ei viitsinud treida 64bitiseid draivereid ja siis oli häda et asjad ei tööta. Eks ta alguses ka natuke toorelt ja kiirustades välja toodi, aga pool amadest viskaks riistvaatootjate süüks ning viimased aasta ja rohkemgi on vista olnud tõesti väga hea. Põdes oma lapsehaigused läbi ja sai töökorda.

Enne seda oli siiski tunduvalt parem WinXP 64-bit , mille laialdasemat kasutamist pidurdas samuti riistvara tootjate poolt 64bitiste draiverite mitte tegemine.
Vistale ja Win 7 pole siiani tehtud draivereid vanematele printeritele ja skanneritele, viimane juhtum HV`s oli seotud printer Minolta-QMS Pagepro 1100L draiverite toe puudumisega.
Antud teema on siiski odav arvutitest, kus kasutatakse põhiliselt Atom protsessoreid, selles vallas on ka need väljaütlemised igati täpsed: Jobs: Windows vajub unustusse ja protsessoritootja enda poolt: Inteli "Moorestown" Atom protsessor hülgas Windowsi


Jah ma tean ka 64-bitisest XP-st, aga selle riistvaraline toetus oli 10x nigelam kui vistal ning seetõttu isegi ei viitsinud seda väga mainida icon_wink.gif Vanadele asjadele ei tehta draivereid spetsiaalselt. See on juba tootjate süü, kuna muidu ju inimesed ei ostaks uusi printereid jms, lihtsam on vanale mitte uusi draivereid pakkuda ja sundseisus klient peab valima kas ostab uue või on üldse ilma icon_sad.gif Atom arvutitel hakkab olema endiselt win7 (lippab piisavalt hästi nende peal) või mõni linuxi dist. Muidugi mida kangem atom, seda paremini lippab. Praegu on mõlemaid valikus piisavalt ja mis tootja millega pakub oleneb juba ka sellest, mis hinnaga MS-i käest litsentse saadakse ja kas viitsitakse jamada sellega. SUURED ülemaailmsed tootjad ei maksa litsentside eest 1000-2000.- nagu meie siin, nendele on hinnad seal 100-300 krooni kanti per litsents, kui sedagi.

/edit

tahanteada kirjutas:
SurfData: OT: Sinus on ikka täiesti tunda LP. Arvutmüüja Hinge thumbs_up.gif - et on tore kuulutada 5 aastat vana masin "vanarauaks" ja samas vaikselt lootes, et tormatakse uut masinat ostma. icon_cool.gif

Aga vähemalt minuga saab Sul raske olema, kuna mul käib 5 aastat vana masin kohe kindlasti veel 5 aastat veel, enne kui ta nii moreelselt ära vananeb, et teda tuleks välja vahetada. Aga siis ostan ma uue arvuti juba koos Windows 8-ga. icon_cool.gif


Vanaks rauaks nimetati seda üleval pool ning minul oli see jutumärkides. Inimesed ei torma alati uut masinat ostma, praegusel ajal pigem lapitakse vana icon_wink.gif Ega ma ise ka kogu aeg arvuteid ei vaheta, aga viimasel ajal olen enda isiklikku arvutit hakanud müüma siis, kui ta on ca 2,5 aastat vana, sest siis saan müües öelda veel et kõikidel juppidel on vähemalt pool aastat kuni 7,5 aastat garantiid alles. Nii on minul kui ka ostjal (kelleks on olnud mu tuttavad) turvalisem. Tööarvuti on praeguseks juba üle 5 aasta vana ja see läheb tõesti nüüd lähiajal vahetamisse, kuna hakkab liiga aeglaseks jääma kõikide asjade jaoks. Uus masin on varsti valmis, ootab veel office 2010 OEM müüki mis peaks sel nädalal algama icon_smile.gif Ehitatud perspektiiviga, et peaks samuti 5+ aastat vastu. Seega arvutite vastupidavus/kestvus sõltub ka milleks kasutatakse jms. Probleemiks ja vaidluseks siin üleval pool oli pigem see, et kõik kirusid vistat kui jama ta on, üritades seda oma 5 aastat vanale masinale peale panna. Praeguseks ajaks on vista juba päris hea, aga jah, win7 vastu ei saa miskit hetkel.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2010 15:29:59 vasta tsitaadiga

Netbookidele on juba mõnda aega Windows 7 Starterit pakutud. ULCPC litsentsiga Windows XP Home on enamasti mingitel vanematel netbooki mudelitel. ma arvan, et pole suurem asi kaotus kui oktoobrist seda enam ei preinstallita. ise soovitaks kaaluda ka spetsiaalselt netbookidele tehtud Ubuntut, Ubuntu Netbook Edition, mis arvestab nende eripäradega (väike erkraani reso jne). thumbs_up.gif
http://www.ubuntu.com/netbook
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bratac
HV kasutaja


liitunud: 17.12.2001




sõnum 15.06.2010 11:24:41 vasta tsitaadiga

Minu teada on suurim Vista ja 7 erinevus selles, et ekraani composing ehk kokkupanek toimub 7's graafikakaardis, samas kui Vistas oli iga akna sisu tekstuurina masina põhimälus. Sellest tuli ka üüratu mäluvajadus, sest iga aken mis lahti oli vajas mälu akna tekstuuri hoidmiseks. Kusagil nägin võrdlust, kus oli mälukasutus erinevate akende arvu puhul Vistas ja 7's. Vista puhul oli graafik lineaarselt suurenev, samas kui 7's oli sisuliselt lame mälu kasutuse graafik mis peaaegu ei muutunud akende arvu kasvades.
Ma muidugi ei tea, äkki Vista SR-2 on parandanud selle probleemi...
Aga jah, tuttava normaalne poolteist aastat vana HP läpakas on ikka sigaaeglane Vistaga, samas kui dualbooditud WinXP all on kõik siuh-vilks kiire.

Ja veel on huvitav, et mis saab peale oktoobrit WGA'st ja Windows XP aktiveerimisest?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2010 13:00:05 vasta tsitaadiga

Bratac kirjutas:
Minu teada on suurim Vista ja 7 erinevus selles, et ekraani composing ehk kokkupanek toimub 7's graafikakaardis, samas kui Vistas oli iga akna sisu tekstuurina masina põhimälus. Sellest tuli ka üüratu mäluvajadus, sest iga aken mis lahti oli vajas mälu akna tekstuuri hoidmiseks. Kusagil nägin võrdlust, kus oli mälukasutus erinevate akende arvu puhul Vistas ja 7's. Vista puhul oli graafik lineaarselt suurenev, samas kui 7's oli sisuliselt lame mälu kasutuse graafik mis peaaegu ei muutunud akende arvu kasvades.
Ma muidugi ei tea, äkki Vista SR-2 on parandanud selle probleemi...
Aga jah, tuttava normaalne poolteist aastat vana HP läpakas on ikka sigaaeglane Vistaga, samas kui dualbooditud WinXP all on kõik siuh-vilks kiire.

Ja veel on huvitav, et mis saab peale oktoobrit WGA'st ja Windows XP aktiveerimisest?

Tegelikult Vistal hoiti akende sisu mõlemas - nii põhimälus kui ka VRAM-s(identsed koopiad)
Windows 7-l hoitakse ainult VRAM-s seega põhimälu vajadus on langenud icon_wink.gif

Vista SP2 kasutab minuteada ikka sama lahendust mitte Win7 lahendust.
Ja mis sellest aktiveerimisest saab?.Aktiveerimisserverid jäävad ju jooksma veel.Pole kursis aga ehk keegi teadjam oskab öelda mis on vanim windows mille ta on viimasel ajal aktiveerinud?
Need peaks ikka üsna kaua jooksma.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2010 13:29:41 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Bratac kirjutas:
Minu teada on suurim Vista ja 7 erinevus selles, et ekraani composing ehk kokkupanek toimub 7's graafikakaardis, samas kui Vistas oli iga akna sisu tekstuurina masina põhimälus. Sellest tuli ka üüratu mäluvajadus, sest iga aken mis lahti oli vajas mälu akna tekstuuri hoidmiseks. Kusagil nägin võrdlust, kus oli mälukasutus erinevate akende arvu puhul Vistas ja 7's. Vista puhul oli graafik lineaarselt suurenev, samas kui 7's oli sisuliselt lame mälu kasutuse graafik mis peaaegu ei muutunud akende arvu kasvades.
Ma muidugi ei tea, äkki Vista SR-2 on parandanud selle probleemi...
Aga jah, tuttava normaalne poolteist aastat vana HP läpakas on ikka sigaaeglane Vistaga, samas kui dualbooditud WinXP all on kõik siuh-vilks kiire.

Ja veel on huvitav, et mis saab peale oktoobrit WGA'st ja Windows XP aktiveerimisest?

Tegelikult Vistal hoiti akende sisu mõlemas - nii põhimälus kui ka VRAM-s(identsed koopiad)
Windows 7-l hoitakse ainult VRAM-s seega põhimälu vajadus on langenud icon_wink.gif

Vista SP2 kasutab minuteada ikka sama lahendust mitte Win7 lahendust.
Ja mis sellest aktiveerimisest saab?.Aktiveerimisserverid jäävad ju jooksma veel.Pole kursis aga ehk keegi teadjam oskab öelda mis on vanim windows mille ta on viimasel ajal aktiveerinud?
Need peaks ikka üsna kaua jooksma.


Ei usu et aktiveerimine niipea kinni keeratakse...
Või siis suppordi lõpus lastakse välja patch, mis aktiveerimise ülearuseks muudab icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2010 14:56:27 vasta tsitaadiga

Krt, viimast XP update'ide kogumikku vaadates võiks XP elueale ilusa punkti panna SP4. Jääks tulevikus suur hunnik uuendusi eraldi tõmbamata.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2010 15:11:07 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Bratac kirjutas:
Minu teada on suurim Vista ja 7 erinevus selles, et ekraani composing ehk kokkupanek toimub 7's graafikakaardis, samas kui Vistas oli iga akna sisu tekstuurina masina põhimälus. Sellest tuli ka üüratu mäluvajadus, sest iga aken mis lahti oli vajas mälu akna tekstuuri hoidmiseks. Kusagil nägin võrdlust, kus oli mälukasutus erinevate akende arvu puhul Vistas ja 7's. Vista puhul oli graafik lineaarselt suurenev, samas kui 7's oli sisuliselt lame mälu kasutuse graafik mis peaaegu ei muutunud akende arvu kasvades.
Ma muidugi ei tea, äkki Vista SR-2 on parandanud selle probleemi...
Aga jah, tuttava normaalne poolteist aastat vana HP läpakas on ikka sigaaeglane Vistaga, samas kui dualbooditud WinXP all on kõik siuh-vilks kiire.

Ja veel on huvitav, et mis saab peale oktoobrit WGA'st ja Windows XP aktiveerimisest?

Tegelikult Vistal hoiti akende sisu mõlemas - nii põhimälus kui ka VRAM-s(identsed koopiad)
Windows 7-l hoitakse ainult VRAM-s seega põhimälu vajadus on langenud icon_wink.gif

Vista SP2 kasutab minuteada ikka sama lahendust mitte Win7 lahendust.
Ja mis sellest aktiveerimisest saab?.Aktiveerimisserverid jäävad ju jooksma veel.Pole kursis aga ehk keegi teadjam oskab öelda mis on vanim windows mille ta on viimasel ajal aktiveerinud?
Need peaks ikka üsna kaua jooksma.


SP1 aastast 2002

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2010 01:07:30 vasta tsitaadiga

Jumal tänatud thumbs_up.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madd0g
HV veteran
madd0g

liitunud: 05.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2010 21:02:01 vasta tsitaadiga

Just windows 3,1. See on liiga ulmeline, et kõik kupatus on klaveri sees peale ekraani
_________________
Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2010 21:57:05 vasta tsitaadiga

Tegemist lihtsalt järjekordse raharöövimisega PisiPehme poolt.

W7 starter on sama hinnaga mis XP home. Samas on Starteril toredad piirangud, nagu <=1gb ram. Korraga lahti kuni 3 erinevat programmi. Mitut monitori ei saa kasutada.(ehk välist molu). Taustapilti ei saa muuta icon_rolleyes.gif . Lisaks veel kõik ülejäänud piirangud mis W7 Home'il on. Lühidalt, üsna vägev kastraat.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2010 23:54:24 vasta tsitaadiga

OMFG, tausta ei saa muuta icon_lol.gif kindlasti kräkk olemas sellele icon_wink.gif
_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2010 01:17:58 vasta tsitaadiga

teretalv kirjutas:
OMFG, tausta ei saa muuta icon_lol.gif kindlasti kräkk olemas sellele icon_wink.gif

ASUS oma netbookidele, mis sellega shipitakse on lisanud näiteks vastava oma utika traysse icon_wink.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  OEM tootjad ei saa oktoobrist enam Windows XP-d odavatele rüperaalidele
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.