Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Formaat + XP Install märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2010 18:04:00 Formaat + XP Install vasta tsitaadiga

Tervist HV!
Nonii, üks probleem, et selline:
(Reedel) Mul on vana arvuti, mille leidsin vanaema pool. (Arvuti on ~5 aasta vana, kuigi jookseb aeglaselt) Lasin 1x formaat ära teha, siis jooksis normaalselt, aga XP Professional plaat oli vigane ja XP profesionaal oli vigane, ainult window class theme, resolutsioonid ei töötanud, jms
(Täna) Tõin oma kodust XP Home (Orginaal) ja sisetasin, ning hakkas bootima. Kustutasin partitsioonid ära, et installida XP sisse. Hakkas formaatima, kui formaadil oli 76%, (Ma oleks pidanud valima sellist <Quick> vms) kiire oli, kuna 30 minutit pidin minema tagasi koju. Mõtlesin, et restarti tehes saab installida kohe XP ära. Tegingi restarti ära ja nüüd käivitamisel kogub diskilt andmeid, siis ütleb, et hard master disk: failed. Vajutasin F1, et minna edasi, sealt hakkas bootima XP plaadilt. Vajutasin XP installile, ja ütleb, et hard disk master isnt connected, do connect when are sure bla bla ja ütles, et F3, et quit setupist. Repair on sama jama, mis installimisel, ning sama asi, et F3 for quit setup jms.

Mul on 2 kõvaketta, üks neist ei tööta, kuna testitud, ning teise kõvaketta on paigutatud sisse kõrvale (2 kõvaketad korpuses), siis tuli ainult blue screenid (Blue death vms) errorid.

Aidake, aitäh! (Kolmapäeval lähen uuesti maale, kui saan siin abi ja mida teha jne, siis hakkan tegelema.)

Vabandan kirjavea pärast!
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2010 19:56:04 vasta tsitaadiga

Katkestasid poole Full Formati pealt? Kuidas? Lülitasid lihtsalt arvuti välja? Peaksid ketta tootja utility'ga üle kontrollima.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2010 21:05:27 vasta tsitaadiga

Pornomax kirjutas:
Katkestasid poole Full Formati pealt? Kuidas? Lülitasid lihtsalt arvuti välja? Peaksid ketta tootja utility'ga üle kontrollima.


Formaat oli 76% valmis, aga pealt tegin restartri.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2010 21:18:06 vasta tsitaadiga

Sellega võisid kettal miskit pekki keerata. Proovi kettatootja utility'ga kontrollida ja võimalusel ka formattida.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2010 21:30:36 vasta tsitaadiga

Pornomax kirjutas:
Sellega võisid kettal miskit pekki keerata. Proovi kettatootja utility'ga kontrollida ja võimalusel ka formattida.


Palun seleta lähemalt Utility-st. Mingi programm, või mis see asi on? Ja kuidas saab jne?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2010 21:44:15 vasta tsitaadiga

Kõvaketta tootja kodulehel on vastav programmijupp, mille kirjutad plaadile ja boodid sealt üles. Võimaldab adekvaatselt ketta seisukorda kontrollida. Kuna ma ei tea, millise tootja ketas sul on, siis ma ei saa seda ka sulle välja otsida icon_smile.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2010 21:54:44 vasta tsitaadiga

Pornomax kirjutas:
Kõvaketta tootja kodulehel on vastav programmijupp, mille kirjutad plaadile ja boodid sealt üles. Võimaldab adekvaatselt ketta seisukorda kontrollida. Kuna ma ei tea, millise tootja ketas sul on, siis ma ei saa seda ka sulle välja otsida icon_smile.gif


Kust saab näha kõik kõvaketta tootjaid? (Pildid võiks olla, siis tunneks ära järgi, see mis kõvaketta peal kleeps kus on info ja andmed, + logo jms)
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2010 22:04:48 vasta tsitaadiga

Tuntumate tootjate nimekirja leiad siit: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Kõvakettad/
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2010 23:08:06 vasta tsitaadiga

ei leia sealt, muidu kõvakettal oli mingi ring kleeps ja peal logo oli sinisena kirjutatud.

Teine kõvaketas on ka paigaldatud, sellel on Seagate 40 GB (Sellel tekkis blue screenid jms, kui paigaldatud ja sisselülitatud jne) PAGE_NOT_FOUND_AREA jms.

Tahaks lasta teise kõvaketta formaati teha, ja katsetada, et kas saab XPi installida. (SeaGate) aga ainult ütleb, et disk cant, cant boot bla bla...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2010 08:04:58 vasta tsitaadiga

Parem anna masin oskaja kätte, enne kui päris tuksi keerad. Ja parem kui oled ise juures, et õppida.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2010 16:45:36 vasta tsitaadiga

Panin plaadi sisse, mille Pornomax soovitas ja tegin ära.
Sisetasin plaadi sisse ja käivitasin arvutit.
Boot from ATAPI CD-ROM : Failure...
Boot from ATAPI CD-ROM : Failure...
Siis tuleb ette: Disk boot failure, insert disk and press enter.

1:// Vahetasin kõvaketta juhtme,(näiteks üks juhe teise kõvakettale, teine juhe esimese kõvakettale jms), siis tuleb Primary master hard disk fail

Kiiresti abi vaja! Aega 3h...

2:// vahetasin kõvaketta (kolmas SeaGate) ja sellel tuleb ainult bluescreenid jms.

3:// See teine kõvaketas oli SeaGate ja esimene kõvaketas oli (see mis oli kaasas) oli Maxtor kõvaketas.

Uurisin Maxtori, seal oli sama asjad, mis SeaGatel. Sisetasin plaadi sisse, ja ütleb:

Algul: Kontrollib asju, siis järsku Primary master hard fisk fail, ja vajutasin F1, et edasi minna.

Verifying DMI pool data...............
Boot from ATAPI CD-ROM: Failure....
DISK BOOT FAILURE,INSERT SYSTEM DISK AND PRESS
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2010 18:13:10 vasta tsitaadiga

Mis plaadist jutt? Ketta tootja utiliidi plaadist? Ise kirjutasid selle? Millega ja kuidas? Tihtipeale kirjutatakse plaadile ISO fail ja siis imestatakse, et plaat ei boodi.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2010 18:18:57 vasta tsitaadiga

// Just.
Lauri (ekaitse.ee)st aitas mind, aganuh, panin ketta sinna, kus esindas tihti blue screene vms. Juhendas, et kuidas bootimise seaded ära seadistada, seadistatud, okei. Proovisin XP install (Piraat) , kõik töötab (Ainult bluescreenid kuvas) testimiseks , proovisin repair asja, juhendas mind, kuid ta ei oskanud enam edasi, sest ta ei tunne eriti neid enam. Seega reedel toon orginaali XP ära ja lasen peale, kuna ei taha piraat XP kasutada.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2010 20:48:29 vasta tsitaadiga

Kas sul on masinas S-ATA või IDE kettad?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2010 13:56:22 vasta tsitaadiga

Ega ma ikka ei saanud aru, kas kirjutasid plaadi ISO failist (burn image), nagu peab, või kirjutasid lihtsalt ISO faili plaadi peale nagu suvalise andmefaili. Viimasel juhul plaat loomulikult ei boodi.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2010 14:11:32 vasta tsitaadiga

Nonii tervist!
Tõin orginaal XP ära, ning sisetasin ja tegi formaati ära, siis hakkas kopeerima XP asju arvutisse, järsku takistas ette Blue Screenid... Vahel lõi ette, et puudub mõne XP faili, et retry või skip jms. Näide: The file console.dll was not copied correctly, jms.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2010 14:14:00 vasta tsitaadiga

CD-Rom pane teine. Vigane on ilmselt.
_________________
58017968
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2010 14:49:23 vasta tsitaadiga

l2bukast kirjutas:
CD-Rom pane teine. Vigane on ilmselt.


Hetkel kui lööb ette, ning hoian all Enterit, siis hakkab jätkama. Kui ikka, siis vahetan jah.

1:// Nojah, panin teise cd lugejasse, ikka vahel lööb ette. shell32.dll ei saa kopeerida jne.
2:// Panin mingi asjake, mis hoiab ise enteri all ja pärast hiljem juba XP installitud icon_biggrin.gif Hea idee icon_biggrin.gif
3:// Nüüd arvuti käivitamisel lõi blue screen ette...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2010 14:54:54 vasta tsitaadiga

Uskumatult õnnetu aruvtijurakas Sul icon_biggrin.gif. Kindel, et plaatidel miskit puudu pole või pole plaadid vigased?
_________________
58017968
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2010 15:04:54 vasta tsitaadiga

Ma proovin järgi teha: http://www.youtube.com/watch#!v=WBibdbEwPlY&feature=channel

Recovery Consoles ütleb administraatori parooli, kuigi mina ei tea ju. (Formaat tehtud, kopeeriti asju arvutisse, siis hakkas XP laadima, kuid blue screen takistas, seega ei saanud ju parooli sättida)
Jätan tühjaks ja vajutan enter, siis ütleb, et vale parool jms.

1:// Plaat vigane? Ei! Kodus sain küll ilusti XP paigaldatud.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2010 15:06:29 vasta tsitaadiga

Cd rom vigane.
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2010 15:16:35 vasta tsitaadiga

ViskeRelv kirjutas:
Cd rom vigane.


Ok, mul on varuks kaks CD-lugejaid. Eks ühe neist vahetan välja.

Vaadake ka eelmist postituse, mis parool siis?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2010 15:36:42 vasta tsitaadiga

Võid proovida lihtsalt Enter vajutada ja loota, et parooli pole.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2010 15:41:34 vasta tsitaadiga

Pornomax kirjutas:
Võid proovida lihtsalt Enter vajutada ja loota, et parooli pole.


Ma ütlesin ennem, et vajutasin, siis ütles, et vale parool jms.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2010 16:34:48 vasta tsitaadiga

Siis pead maha võtma kuidagi. Google abiks.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2010 16:38:22 vasta tsitaadiga

Vahetasin kõvaketta välja, nüüd 10 GB kõvaketas, aga eksnäis, kas 10GB-st piisab icon_biggrin.gif (Teen atm formaat ja XP pealepanek)

Kas võimalik, et praegu 10GB kõvaketas, panen ühe ketas juurde, siis saab 10+40=50 GB?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2010 16:42:22 vasta tsitaadiga

Eraldi ketastena saab - 10 GB ja 40 GB. 10 peal on sul Windows ja 40 peal muu nodi.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2010 16:43:02 vasta tsitaadiga

Sul on arvatavasti üks kahest:
1. Optiline seade pekkis
2. Mälu pekkis.

Kui optilise seadme vahetus ei mõika, siis lase memtestil joosta. Seda saad eraldi alla laadida ja siis plaadile kõrvetada (burn image to disk) või siis tiri erinevate utiliitide kogumik UBCD (samuti "burn image to disk"). Memtestil tasub öö otsa joosta lasta ning peale hommikukohvi manustamist saad värske peaga testi tulemusi imetleda.

Kui eelmainitud asjad on korras, siis proovi ketta datakaabli vahetust ja kõvaketta testi ka kui datakaabli vahetusest pole tolku. Relvad selleks on olemas eelmainitud UBCD plaadil.

Edu. thumbs_up.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2010 17:19:09 vasta tsitaadiga

udusiil,
Hmm, googlest ei leidnud piisavalt, et mis tähendab optiline seaded...? Mälu all selle mõtled?: http://www.arvutikasutaja.ee/artiklid/img/191_2.jpg
Kui jah, siis mul on ka alati varuks kaks mälukaardid, ehk siis 4 kokku. (2 on korpuses paigaldatud + 2 alles) Samuti CD lugejaga. + Kõvakettad ka. icon_smile.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2010 17:19:44 vasta tsitaadiga

Optiline seade = CD/DVD seade
Mälu = antud kontekstis RAM

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2010 18:44:24 vasta tsitaadiga

Panin uue kõvaketta ja XP installitud (shell32.dll ei olnud paigaldatud, kuna vigane mingi), siis hakkab XP asjad laadima, ning installib, järsku lööb ette Blue Screen.

The problem seems to be caused by the following file: win32k.sys

PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA

*** STOP: 0x00000050 (0xFF98CED8, 0x00000000, 0xBF80125B, 0x00000000)
*** win32k.sys - Aadress BF80125B base at BF800000, DateStamp 48025f2a

Dumpib pychical memoryit, dumpitud, siis contact bla bla


1:// Pole vaja enam vist, kuna sain hakkama. icon_smile.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2010 09:30:40 vasta tsitaadiga

memtest86+
tirid alla ja pakid zip-faili laht, selle sees on ISO-fail, selle kõrvetad plaadile "burn image to disk" valikuga.

või tirid
UBCD ja selle saad kohe põletada cd-le "burn image to disk" kasutades.

Sel viimasel on siis kõikmõeldavat arvuti testimiseks ja parandamiseks vajalikku kraami, ka memtest on seal olemas.

EDIT:

Lõhnab ikkagi kahtlaselt vigase mälu (RAM) järgi. Testi see ükskord ära, mis sa piinad end sajakordse installimise katsetamisega. Vigane mälu põhjustas kord mul faili ntfs.sys hävimise ja seoses sellega muid jamasid.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2010 11:55:45 vasta tsitaadiga

Mnjah, aga mul kõik asjad korras, aga arvuti jookseb ikka aeglasemini. Avan dxdiagi, siis mingi 30 sekundi jooksul avab...

Installisin MSE ära, updeititud, kestis mingi 20 minutit. Aga Start Now (skännimiseks) vajutasin, ja nüüd juba ootan ~4 minutit, et ta hakkaks skännima vms.

Mis teha? Kuidas arvuti kiiremaks saada? Mul 10 GB kõvaketas, nüüd vabaruum on umbes 7GB
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2010 13:11:58 vasta tsitaadiga

Palju su masinas mälu on? 10 GB ketas on vana, tõenäoliselt 5400 pöördega ja kaasaja nõudmiste jaoks tillukese mälupuhvriga- siit kiirust loota ei ole. Sebi endale mingi 7200-pöördeline ketas, asi läheb paremaks ja Win XP elab paremini siis kui masinas on vähemalt 512 MB mälu.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2010 13:52:12 vasta tsitaadiga

udusiil kirjutas:
Palju su masinas mälu on? 10 GB ketas on vana, tõenäoliselt 5400 pöördega ja kaasaja nõudmiste jaoks tillukese mälupuhvriga- siit kiirust loota ei ole. Sebi endale mingi 7200-pöördeline ketas, asi läheb paremaks ja Win XP elab paremini siis kui masinas on vähemalt 512 MB mälu.


Kust ma saaksin näha?

Mul:

Memory: 120MB RAM
Processor: Intel Celeron, ~850MHz
System Model: VT8601
System Manufacter: MircoLink
DirectX Version: DirectX 9.0c
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2010 14:32:56 vasta tsitaadiga

120MB mäluga võid seda masinat piinama jäädagi, normaalselt sa selle peal Windows XP-d selle natukesega käima ei saa - alla 512MB pole mõtet Windows XP SP3-ga eriti jännata.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2010 15:49:51 vasta tsitaadiga

Mul on 2 mälukaardid. 256MB + 256MB = 512 MB tuleks siis? Vahetan välja siis? Aga kuid... Seal kuhu pannakse mälukaardid ja seal 2 asi, mis hoiab mälukaardi kinni, ühe asja lõhkusin kogemata ära, jamas, kui ma üritasin sinna paigaldada ja kinni panna.

1:// Nojah, vahetasin välja ja käivitasin, ning elekter kadus ära.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Risku
HV vaatleja
Risku

liitunud: 18.11.2002




sõnum 22.05.2010 17:55:45 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
Mul on 2 mälukaardid. 256MB + 256MB = 512 MB tuleks siis? Vahetan välja siis? Aga kuid... Seal kuhu pannakse mälukaardid ja seal 2 asi, mis hoiab mälukaardi kinni, ühe asja lõhkusin kogemata ära, jamas, kui ma üritasin sinna paigaldada ja kinni panna.

1:// Nojah, vahetasin välja ja käivitasin, ning elekter kadus ära.

Õnnestus DDR mälud SDRAM pessa suruda?

_________________
Loopige mind vobladega, kroonide ja rubladega!
It acquires because of the cotton 100% and true goodness is understood.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2010 18:57:09 vasta tsitaadiga

Vahetasin välja ja üritasin need 256MB-ised mälukaardid paigaldada, ei saa...
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Formaat + XP Install
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.