Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Turvalisus »  spämm läbi messengeri märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
clon
HV kasutaja
clon

liitunud: 20.05.2002




sõnum 19.12.2002 14:57:51 spämm läbi messengeri vasta tsitaadiga

Lugesin kuu või kaks tagasi uuest võimalusest spammi laiali saata läbi messengeri (mitte segi ajada MSNiga), eriti see mind ei huvitand kuni täna sain ka esimese sellise spämmi... viskas ette suvalisel hetkel veebibrausimise ajal.. icon_evil.gif

Nii .. oskab keegi öelda kuda seda kinni keerata, messenger servicet ei tahaks ka kinnik panna.. hakkab jama jälle .. sisuliselt tuli see ju ISP poolt ?? või olen ma valesti aru saanud .. ??


viimati muutis clon 19.12.2002 20:06:42, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 19.12.2002 15:00:29 vasta tsitaadiga

Kui ööseks arvuti lahti jätta siis pea iga paari päeva tagant võib taolisi aknaid hommikul eest leida. Teemaks mingi Universtiy Diploma vms
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clon
HV kasutaja
clon

liitunud: 20.05.2002




sõnum 19.12.2002 15:01:52 vasta tsitaadiga

wicked kirjutas:
Kui ööseks arvuti lahti jätta siis pea iga paari päeva tagant võib taolisi aknaid hommikul eest leida. Teemaks mingi Universtiy Diploma vms

siis pelegi ma ainuke .. aga kes neid otseselt saadab .. sisuliselt on ju tegemist näiteks võrguadminni poolt saadetud sõnumiga .. niiet STARMANI poolt tulevad ???
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dinoboy
HV vaatleja


liitunud: 11.12.2002




sõnum 19.12.2002 15:46:01 vasta tsitaadiga

Mul ka starman ja mitte kordagi pole ühtegi sellist värki ette tulnud...
esimest korda näen sellist värki
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hilton
HV kasutaja
Hilton

liitunud: 28.11.2001




sõnum 19.12.2002 15:56:05 vasta tsitaadiga

Mul ET Kodutöö ja viskab samuti, kui arvuti ööseks huugama jätta...
Rääkige jah, kuidas lahti saada ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symlink
HV kasutaja
symlink

liitunud: 24.11.2002




sõnum 19.12.2002 19:00:22 vasta tsitaadiga

Eks MS ise soovitab kõige paremini:
tsitaat:
You can close the dialog box by clicking OK or the Close button in upper-right corner of the dialog box.


Allikas: http://messenger.msn.com/support/knownissues.asp
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zooter
Kreisi kasutaja
Zooter

liitunud: 27.12.2001




sõnum 19.12.2002 20:04:49 vasta tsitaadiga

Mulle tuli täna esimest korda, nõme värk...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stealth
HV vaatleja


liitunud: 17.11.2002




sõnum 19.12.2002 20:38:41 vasta tsitaadiga

Mul ka seda asjandust päris mitu korda ette löönud. thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrez
HV veteran
Andrez

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2002 22:27:36 vasta tsitaadiga

link :: Pilt minu messengeri setingutest

Ma ei tea, kas sellest kasu on aga mulle pole veel säärast akent ette tagunud... (vaata pilti)
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toivoku
HV veteran
toivoku

liitunud: 20.03.2002




sõnum 19.12.2002 22:38:44 vasta tsitaadiga

ota mis asi see messenger on kui mitte msn? keeraksin selle messengeri maha aga ma mõtsin et see on msn, mul sama reklaam möllab icon_biggrin.gif
_________________
roogi räime.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 7 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2002 22:47:58 vasta tsitaadiga

ei tea kas see nüüd otse teemasse puutub, aga siiski
http://www.mess.be/
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clon
HV kasutaja
clon

liitunud: 20.05.2002




sõnum 19.12.2002 23:00:47 vasta tsitaadiga

tegemist ei ole MSN messengeri ega windows messengeriga .. naad kaks ei puutu siia absoluutselt, Tegemist on windowsisse sisse ehitatud messenger sevicega millega näiteks võrguhaldur saab töötajatele teatada et näiteks "poole tunni pärast läheb võrk tarkvara uuendamiseks maha, salvestage oma tööd ja logige välja". Panin oma messenger service kinni, vaatab kas veel näeb seda sodi ..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clon
HV kasutaja
clon

liitunud: 20.05.2002




sõnum 19.12.2002 23:02:19 vasta tsitaadiga

Andrez kirjutas:
Ma ei tea, kas sellest kasu on aga mulle pole veel säärast akent ette tagunud... (vaata pilti)


need ei puutu asjasse ja nendest ei ole kasu icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2002 23:36:29 vasta tsitaadiga

kas see on see mingi netpopup voi midagi taolist
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Westswamp
HV Guru
Westswamp

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2002 00:02:50 vasta tsitaadiga

Teenustes pange "Messenger" service kinni ja kogu ooper
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toivoku
HV veteran
toivoku

liitunud: 20.03.2002




sõnum 20.12.2002 00:12:15 vasta tsitaadiga

mis teenustes?
_________________
roogi räime.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 7 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
plugger
Kreisi kasutaja


liitunud: 06.06.2002




sõnum 20.12.2002 02:17:24 vasta tsitaadiga

icon_smile.gif täiega dumbjuuserid siin ikka täna (heas mõttes, ärge solvuge)... messanger kui teenus on windowsi süsteemis juba tema algusaegadest peale eksisteerinud.... ning see võimaldab soovitud arvuti aadressi teadse sinna lihtsaid tekstil põhinevaid teateid saata. Seda annb korraldada näiteks nii... Command prompti: NET SEND 127.0.0.1 tere........ maha saab selle keerata sulgedes control paneli services alt Messanger teenuse, siis keeratakse see pordi kuulamine kinni. See kes arvab, et tegu on MSN-iga..... noo eks dumbjuusereid läheb ka ju ometi vaja. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inferno
Kreisi kasutaja
Inferno

liitunud: 07.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2002 02:40:01 vasta tsitaadiga

irw icon_smile.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 20.12.2002 15:50:27 vasta tsitaadiga

plugger kirjutas:
icon_smile.gif täiega dumbjuuserid siin ikka täna noo eks dumbjuusereid läheb ka ju ometi vaja. icon_biggrin.gif



Pada sõimab katelt. Sama mustad mõlemad.
Nii sama nalja viluks ega pole pahasti mõeldud
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siimp
Kreisi kasutaja
siimp

liitunud: 08.05.2002




sõnum 20.12.2002 16:51:29 _ vasta tsitaadiga

mul t2pselt sama akna 1kord ette laksas...
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spacefly
Kreisi kasutaja
Spacefly

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2002 21:40:18 vasta tsitaadiga

ei ole midagi see message ainult võimalik sysadminni poolt saata. (kuigi ta idee poolest suuresti selleks on). kohe kindlasti sai ununeti võrgust starlighti w2K masinale neid saata.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2002 17:11:42 vasta tsitaadiga

ise pole saanud. igatahes, mina panex küll selle messengeri service'i kinni, mis sul tast kasu on?
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HGtafka
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.07.2002




sõnum 23.12.2002 00:34:19 vasta tsitaadiga

mis asi on spämm?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrez
HV veteran
Andrez

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2002 01:03:25 vasta tsitaadiga

Rämspost
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zeppelin
Kreisi kasutaja
zeppelin

liitunud: 13.01.2002




sõnum 17.01.2003 13:46:36 vasta tsitaadiga

peaks ka vist messangeri kinni keerama...
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sethtanel
HV veteran
sethtanel

liitunud: 27.12.2002




sõnum 21.01.2003 02:15:05 vasta tsitaadiga

siin veel yks dumb tahaks ka seda kudagi kinni panna.
op on XP aga kuskilt kurat ei leia kohta kust messenger teenust sulgeda.
oleksin tänulik kui keski näpuga rida ajades natuke siia kirja paneb.
sellest plugger-i õppamisest pole suurt kasu.

see peaks olema kuskil system propertieses? mina ei leia.

_________________
Rendi mõistlikult. www.realrent.ee
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 31.05.2003 01:00:05 vasta tsitaadiga

...teema küll juba vana..aga natu aega tagasi ilmus endalgi üks...mõtlesin ,et äkki siin kuskil tiba targemat juttu selle kohta...aga paistab ,et mitte...

üks asi veel ,et see värk toimib ainult windows xp'ga(minuteada)...98 ja 95 on kindel mats ,et ei tööta...

_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rage
HV vaatleja
Rage

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2003 01:18:39 vasta tsitaadiga

see messenger service töötab winXP'l kindlalt 98 ja 95 pole olnud mahti proovida..

ja kes ei ole veel aru saanud kuidas Messenger Servicet winXP all kinni panna siis:

k6igepealt tulex minna control paneeli (juhtpaneel) ning sealt edasi Aadministrative tools (haldusriistad) sealt edasi tulex valida Services ( teenused).

siis kui serviced on lahti tehtud tuleb otsida sealt yles Messenger mille kirjelduses on kirjas: (Transmits net send and Alerter service messages between clients and servers. This service is not related to Windows Messenger. If this service is stopped, Alerter messages will not be transmitted. If this service is disabled, any services that explicitly depend on it will fail to start.)

seejärel tuleba avada selle service propertiesid ning valida startup typiks "manual" v6i "disabled" peale seda OK ja enam neid lolle aknaid ei tule...

tsitaat:

NET SEND 127.0.0.1 tere........


ja kui seda commandi panna kordama vahetades ip aadressi ära tärniga * siis inimesed kes sinuga yhes v6rgus on ilmselt lähevad vääga närvi... icon_razz.gif paluks seda mitte teha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2003 01:35:54 vasta tsitaadiga

väga kahtlane, win2k/xp-s ja win95-s on net send käsk olemas, aga win98-s mitte :/
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woosh
HV Guru
woosh

liitunud: 29.11.2001




sõnum 31.05.2003 03:16:07 vasta tsitaadiga

Control Panel -> Administrative tools -> Services -> Messenger


see vajuta Stop vms ja ongi kõik

_________________
o
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2003 03:31:26 vasta tsitaadiga

Start>run-> trykid sinna
services.msc

nii peaks vist ka sinna ligi saama, et see service maha keerata icon_rolleyes.gif

_________________
the future sound of london
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hyp
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2002




sõnum 31.05.2003 04:38:59 vasta tsitaadiga

adware kasutan võtab automaatselt kõik sodi maha

mulle viskas ka seda paska vahe peal ette !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rage
HV vaatleja
Rage

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2003 11:33:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:

adware kasutan võtab automaatselt kõik sodi maha

seda Messengeri sodi ei v6ta
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Loom
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2002




sõnum 31.05.2003 14:36:22 vasta tsitaadiga

Pop-Up Stopper Professional võtab ka kinni need.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argonne
HV vaatleja

liitunud: 11.05.2003




sõnum 02.06.2003 19:51:58 vasta tsitaadiga

win98-l(SE) pole jah seal SEND käsku
_________________
Loomisel on raske vaid alustamine. Rohuliblet pole kergem teha kui tammepuud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Loom
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2002




sõnum 03.06.2003 09:03:49 vasta tsitaadiga

argonne kirjutas:
win98-l(SE) pole jah seal SEND käsku

9x'del pole, pole võrgu jaoks mõeldud. Neil on selline asi nagu Winpopup aga seda vaikimisti ei käivitata.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hyp
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2002




sõnum 05.06.2003 14:59:22 vasta tsitaadiga

Rage kirjutas:
tsitaat:

adware kasutan võtab automaatselt kõik sodi maha

seda Messengeri sodi ei v6ta


mul spammis seda pidevalt vahepeal, adware'ga lasin 2 korda üle ja siiamaani pole ühtegi ilmunud veel.

vist ikka võttis icon_wink.gif

2 nädalt möödas, ennem ikka hyppas päeva tagant.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Turvalisus »  spämm läbi messengeri
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.