|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
clon
HV kasutaja

liitunud: 20.05.2002
|
19.12.2002 14:57:51
spämm läbi messengeri |
|
|
Lugesin kuu või kaks tagasi uuest võimalusest spammi laiali saata läbi messengeri (mitte segi ajada MSNiga), eriti see mind ei huvitand kuni täna sain ka esimese sellise spämmi... viskas ette suvalisel hetkel veebibrausimise ajal..
Nii .. oskab keegi öelda kuda seda kinni keerata, messenger servicet ei tahaks ka kinnik panna.. hakkab jama jälle .. sisuliselt tuli see ju ISP poolt ?? või olen ma valesti aru saanud .. ??
viimati muutis clon 19.12.2002 20:06:42, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
19.12.2002 15:00:29
|
|
|
Kui ööseks arvuti lahti jätta siis pea iga paari päeva tagant võib taolisi aknaid hommikul eest leida. Teemaks mingi Universtiy Diploma vms
_________________ I prepared Explosive Runes this morning |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clon
HV kasutaja

liitunud: 20.05.2002
|
19.12.2002 15:01:52
|
|
|
| wicked kirjutas: |
| Kui ööseks arvuti lahti jätta siis pea iga paari päeva tagant võib taolisi aknaid hommikul eest leida. Teemaks mingi Universtiy Diploma vms |
siis pelegi ma ainuke .. aga kes neid otseselt saadab .. sisuliselt on ju tegemist näiteks võrguadminni poolt saadetud sõnumiga .. niiet STARMANI poolt tulevad ???
|
|
| tagasi üles |
|
 |
dinoboy
HV vaatleja

liitunud: 11.12.2002
|
19.12.2002 15:46:01
|
|
|
Mul ka starman ja mitte kordagi pole ühtegi sellist värki ette tulnud...
esimest korda näen sellist värki
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hilton
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2001
|
19.12.2002 15:56:05
|
|
|
Mul ET Kodutöö ja viskab samuti, kui arvuti ööseks huugama jätta...
Rääkige jah, kuidas lahti saada ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
symlink
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Zooter
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.12.2001
|
19.12.2002 20:04:49
|
|
|
| Mulle tuli täna esimest korda, nõme värk...
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stealth
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2002
|
19.12.2002 20:38:41
|
|
|
Mul ka seda asjandust päris mitu korda ette löönud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrez
HV veteran

liitunud: 04.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toivoku
HV veteran

liitunud: 20.03.2002
|
19.12.2002 22:38:44
|
|
|
ota mis asi see messenger on kui mitte msn? keeraksin selle messengeri maha aga ma mõtsin et see on msn, mul sama reklaam möllab
_________________ roogi räime. |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
7 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clon
HV kasutaja

liitunud: 20.05.2002
|
19.12.2002 23:00:47
|
|
|
| tegemist ei ole MSN messengeri ega windows messengeriga .. naad kaks ei puutu siia absoluutselt, Tegemist on windowsisse sisse ehitatud messenger sevicega millega näiteks võrguhaldur saab töötajatele teatada et näiteks "poole tunni pärast läheb võrk tarkvara uuendamiseks maha, salvestage oma tööd ja logige välja". Panin oma messenger service kinni, vaatab kas veel näeb seda sodi ..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
clon
HV kasutaja

liitunud: 20.05.2002
|
19.12.2002 23:02:19
|
|
|
| Andrez kirjutas: |
| Ma ei tea, kas sellest kasu on aga mulle pole veel säärast akent ette tagunud... (vaata pilti) |
need ei puutu asjasse ja nendest ei ole kasu
|
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
19.12.2002 23:36:29
|
|
|
| kas see on see mingi netpopup voi midagi taolist
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Westswamp
HV Guru

liitunud: 11.06.2002
|
20.12.2002 00:02:50
|
|
|
| Teenustes pange "Messenger" service kinni ja kogu ooper
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toivoku
HV veteran

liitunud: 20.03.2002
|
20.12.2002 00:12:15
|
|
|
mis teenustes?
_________________ roogi räime. |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
7 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
plugger
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2002
|
20.12.2002 02:17:24
|
|
|
täiega dumbjuuserid siin ikka täna (heas mõttes, ärge solvuge)... messanger kui teenus on windowsi süsteemis juba tema algusaegadest peale eksisteerinud.... ning see võimaldab soovitud arvuti aadressi teadse sinna lihtsaid tekstil põhinevaid teateid saata. Seda annb korraldada näiteks nii... Command prompti: NET SEND 127.0.0.1 tere........ maha saab selle keerata sulgedes control paneli services alt Messanger teenuse, siis keeratakse see pordi kuulamine kinni. See kes arvab, et tegu on MSN-iga..... noo eks dumbjuusereid läheb ka ju ometi vaja.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inferno
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andium
HV veteran
liitunud: 16.08.2002
|
20.12.2002 15:50:27
|
|
|
| plugger kirjutas: |
täiega dumbjuuserid siin ikka täna noo eks dumbjuusereid läheb ka ju ometi vaja.  |
Pada sõimab katelt. Sama mustad mõlemad.
Nii sama nalja viluks ega pole pahasti mõeldud
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siimp
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.05.2002
|
20.12.2002 16:51:29
_ |
|
|
| mul t2pselt sama akna 1kord ette laksas...
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spacefly
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
20.12.2002 21:40:18
|
|
|
| ei ole midagi see message ainult võimalik sysadminni poolt saata. (kuigi ta idee poolest suuresti selleks on). kohe kindlasti sai ununeti võrgust starlighti w2K masinale neid saata.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
22.12.2002 17:11:42
|
|
|
| ise pole saanud. igatahes, mina panex küll selle messengeri service'i kinni, mis sul tast kasu on?
|
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HGtafka
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.07.2002
|
23.12.2002 00:34:19
|
|
|
| mis asi on spämm?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrez
HV veteran

liitunud: 04.11.2001
|
23.12.2002 01:03:25
|
|
|
| Rämspost
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zeppelin
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2002
|
17.01.2003 13:46:36
|
|
|
peaks ka vist messangeri kinni keerama...
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sethtanel
HV veteran

liitunud: 27.12.2002
|
21.01.2003 02:15:05
|
|
|
siin veel yks dumb tahaks ka seda kudagi kinni panna.
op on XP aga kuskilt kurat ei leia kohta kust messenger teenust sulgeda.
oleksin tänulik kui keski näpuga rida ajades natuke siia kirja paneb.
sellest plugger-i õppamisest pole suurt kasu.
see peaks olema kuskil system propertieses? mina ei leia.
_________________ Rendi mõistlikult. www.realrent.ee |
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
153 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
31.05.2003 01:00:05
|
|
|
...teema küll juba vana..aga natu aega tagasi ilmus endalgi üks...mõtlesin ,et äkki siin kuskil tiba targemat juttu selle kohta...aga paistab ,et mitte...
üks asi veel ,et see värk toimib ainult windows xp'ga(minuteada)...98 ja 95 on kindel mats ,et ei tööta...
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rage
HV vaatleja

liitunud: 28.11.2001
|
31.05.2003 01:18:39
|
|
|
see messenger service töötab winXP'l kindlalt 98 ja 95 pole olnud mahti proovida..
ja kes ei ole veel aru saanud kuidas Messenger Servicet winXP all kinni panna siis:
k6igepealt tulex minna control paneeli (juhtpaneel) ning sealt edasi Aadministrative tools (haldusriistad) sealt edasi tulex valida Services ( teenused).
siis kui serviced on lahti tehtud tuleb otsida sealt yles Messenger mille kirjelduses on kirjas: (Transmits net send and Alerter service messages between clients and servers. This service is not related to Windows Messenger. If this service is stopped, Alerter messages will not be transmitted. If this service is disabled, any services that explicitly depend on it will fail to start.)
seejärel tuleba avada selle service propertiesid ning valida startup typiks "manual" v6i "disabled" peale seda OK ja enam neid lolle aknaid ei tule...
| tsitaat: |
NET SEND 127.0.0.1 tere........
|
ja kui seda commandi panna kordama vahetades ip aadressi ära tärniga * siis inimesed kes sinuga yhes v6rgus on ilmselt lähevad vääga närvi... paluks seda mitte teha
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
31.05.2003 01:35:54
|
|
|
| väga kahtlane, win2k/xp-s ja win95-s on net send käsk olemas, aga win98-s mitte :/
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woosh
HV Guru

liitunud: 29.11.2001
|
31.05.2003 03:16:07
|
|
|
Control Panel -> Administrative tools -> Services -> Messenger
see vajuta Stop vms ja ongi kõik
_________________ o |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2002

|
31.05.2003 03:31:26
|
|
|
Start>run-> trykid sinna
services.msc
nii peaks vist ka sinna ligi saama, et see service maha keerata
_________________ the future sound of london |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hyp
HV vaatleja
liitunud: 29.07.2002
|
31.05.2003 04:38:59
|
|
|
adware kasutan võtab automaatselt kõik sodi maha
mulle viskas ka seda paska vahe peal ette !
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Rage
HV vaatleja

liitunud: 28.11.2001
|
31.05.2003 11:33:06
|
|
|
| tsitaat: |
adware kasutan võtab automaatselt kõik sodi maha
|
seda Messengeri sodi ei v6ta
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Loom
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.07.2002
|
31.05.2003 14:36:22
|
|
|
| Pop-Up Stopper Professional võtab ka kinni need.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
argonne
HV vaatleja
liitunud: 11.05.2003
|
02.06.2003 19:51:58
|
|
|
win98-l(SE) pole jah seal SEND käsku
_________________ Loomisel on raske vaid alustamine. Rohuliblet pole kergem teha kui tammepuud |
|
| tagasi üles |
|
 |
Loom
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.07.2002
|
03.06.2003 09:03:49
|
|
|
| argonne kirjutas: |
| win98-l(SE) pole jah seal SEND käsku |
9x'del pole, pole võrgu jaoks mõeldud. Neil on selline asi nagu Winpopup aga seda vaikimisti ei käivitata.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hyp
HV vaatleja
liitunud: 29.07.2002
|
05.06.2003 14:59:22
|
|
|
| Rage kirjutas: |
| tsitaat: |
adware kasutan võtab automaatselt kõik sodi maha
|
seda Messengeri sodi ei v6ta |
mul spammis seda pidevalt vahepeal, adware'ga lasin 2 korda üle ja siiamaani pole ühtegi ilmunud veel.
vist ikka võttis
2 nädalt möödas, ennem ikka hyppas päeva tagant.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|