|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
iceincube
HV veteran

liitunud: 18.11.2005
|
28.07.2008 12:41:42
|
|
|
hmm, arvasin/lootisn ,et linuxit on ikka rohkem...
Tglt töö juures on veel minfi win2k igivana installiga..
Ehk saab sin ka linuxi peale, kui aega jääb.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
28.07.2008 14:38:16
|
|
|
| Alo.Ko kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
| gan3b, milles see headus/kasu seisneb ? |
Mida rohkem kasutajaid, no ma ei räägi nüüd siinsest keskonnast, seda rohkem tuleb tarkvara ka Mac'le. |
jah aga milleks see hea oleks et mac rohkem esile tõuseks
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
28.07.2008 15:26:56
|
|
|
mikk36, sest paljud kasutavad Maci ja meile kes seda kasutavad meeldib see väga.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
28.07.2008 17:07:09
|
|
|
Mac VS pc on natuke nagu "homoseksuaalsus on normaalne teema" juba. Kõik eeldavad, et kõik oleksid hästi fine sellega ning kui on mingi probleem, siis on hambad väljas. Samas kuidas saadki normaalselt suhtuda, kui tüübid ise anormaalselt haibivad seda ja igal sammul õigustavad. Sõltuvalt selleks, mille jaoks sa omale macäi hangid võib ta olla väga super või ilge saast. Vali endale raal vastavalt oma vajadustle ja sa oled Ordi säästukäkiga ka rahul.
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
28.07.2008 22:08:13
|
|
|
Aeron, eesti läpakad ei kannata isegi konstruktiivset kriitikat mitte, parem kui need olemata oleks. Samasugused saastad nagu enamus pavilione. Ma ei ütle et Mac on parim, nt Voodoo teeb ka häid arvuteid, Dellil ka head läpakad, HP äriklassil pole ka midagi viga. Kui me aga räägime siin nüüd tarkvarast, siis see vaidlus on mõttetu. Samahea kui et kas sa tahad endale poissi või tüdrukut (me räägime lastest siin). Kuidas kellelegi. Mulle meeldib Mac OS, sihuke mõnus, pisike ja kiire. Vista on ka lahe, vahel aegajalt uimerdab, aga muidu cool. Linuxiga on ka täitsa soojad suhted, niikaua kuni ma saan ta tööle ilma higita (ndiswrapper ja sada muud asja vaja konfida = vastik). Mulle meeldib kui asjad töötavad vähese vaevaga. That simple.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
28.07.2008 22:57:46
|
|
|
| d3t, os x töötab ilusasti ja vaevata ainult tema jaoks litsenseeritud raual, anna talle midagi võõrast ette ja ta ei oska sellega midagi peale hakata
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
28.07.2008 23:30:47
|
|
|
d3t, ma tea, mis sinu posti mõte oli,aga mul on hea meel, et sul head suhted linuxiga ning et hp äriklassil viga pole.
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
29.07.2008 01:31:23
|
|
|
mikk36, kui peensustesse laskuda siis Multitasking on OS X keskonnas ennast tänaseks ammendanud, ning enne Snow Leopardi midagi uut ka ei tule. Praegune multitasking tuleb kasuks ainult PPC koodi emuleerimisel, kus üks tuum emuleerib keskkonda, teine aga käivitab koodi. Ning progemisel on mitmiktuuma jaoks optimaliseerimine paras piix. Aga see selleks.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
29.07.2008 09:09:55
|
|
|
d3t, see ei aita kuidagi minu toodud probleemi vastu
Os X on "igavesti tore" os, aga ta töötab ainult apple'i raua peal
sa tood välja et pead linuxis mingite ndiswrapperite jne tegelema... ei pea kui sa valid raua täpselt sellise, mis on korralikult toetatud, aga sa saad ka muud rauda tööle, os x's pole sul üldse valikut, asi kas töötab või ei tööta üldse, isegi kui väga tahad
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
30.07.2008 10:42:22
|
|
|
tsiteerides ühte tarka meest (köh-köh-mina): Kogu maci headus peitub fikseeritud rauas. Inimesed kes haibivad mac'i ja peavad seda kõige a ja o-ks, kipuvad arvama, et pc oleks vähem stabiilne, kui sellele tehtaks vaid paar komplekti rauda "hooajaks" ja kõik softi tootjad kohandaksid oma tooted selle alusel. Pmt võiks mac olla üks pc alaprojekt - võtame ühe plate, ühe prose ja video kaardi, paneme sellele kooslusele mingi nime ja siis loodame, et softi tootja tunnustavad seda ning teevad eraldi tarkvara, mis on just kohaldatud sellele platvormile. Pmt, on mac siiski tore, minu meelest vähemalt, aga pigem selle pärast, et pisipehmet sellega kaasa ei suruta ja väike turuvaheldus on olemas. Eks ta väikest viisi hingab kuklasse ka windowsile, aga see polegi kõige olulisem. Mõnus mugav dumb/design user mänguasi
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
08.08.2008 23:01:33
|
|
|
| mikk36, ehk viitsid rääkida lahti tänase apple raua piiratuse? milles see väljendub?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
08.08.2008 23:05:06
|
|
|
| Maldur, iga suvaline rauajupp läheb siis OS X'i all tööle ?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
08.08.2008 23:23:12
|
|
|
Paku mõni mis ei peaks minema.
Näiteks mõni cd/dvd, mälu, kõvaketas, monitor, kb+hiir, prose, chipset...
Soovitavalt mõne viimase aasta vidinatest võiks valida.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
08.08.2008 23:23:25
|
|
|
| Maldur, sobib iga emaplaat koos ükskõik mis võimaliku helikaardi ja muude kontrolleritega ?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
08.08.2008 23:25:19
|
|
|
Win-i mees olen ja ka tõenäoliselt jään
Ma käin pidevalt 2 OS-iga sees Vista XP
Aga nüüd käsi püsti kes kasutab MAC-i aga OS on Vista
Usun et see ei ole väike osa õuna tarbijatest
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
08.08.2008 23:40:55
|
|
|
mikk36, näiteks i865PE töötab Tiigriga. Peaks olema peris vana emme juba. Või 875PE. Või GB ga-p35-ds3. Nimekiri on tegelikult maru pikk. Kui vaid emmedest rääkida...
Ja mitte emuleerides vaid Native installina.
Pealegi, "ükskõik mis võimalik " raud ei lähe ka iga windowsi või liinuksi all tööle, seega päris nii küsida pole päris korrektne.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
08.08.2008 23:49:06
|
|
|
Maldur: Aga on ju päris loogiline, et kui MAC tahab täita oma lubadust "siseneda odav-arvutite turule", siis peabki ta oma tootmise ühilduma, odavate, laiatarbe-raudadega. Vastasel juhul - tellides üksik-arvutiraudu, jääks hind paratamatult kõrgeks ja poleks odav-turul konkurentsivõimeline.
Ja eks MAC-il ole selles suhtes palju eeskujusid võtta - kasvõi Dell, mis ka väga pikki aastaid lubas, et ei siirdu arvutite odav-turule. Aga praegu - järjest odavama turuga minnakse kaasa...
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
08.08.2008 23:50:37
|
|
|
| Maldur, leia siis mõni levinud riistvarajupp, mis ei lähe windowsi all tööle
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
09.08.2008 00:10:39
|
|
|
... Tegelikult ei tea et Apple oleks midagi sellist lubanud...kuid mine tea. Mõningane üldine hinnalangus ju peabki valdkonnaga kaasas käima, olenemata tootjast.
mikk36 , Philipsi SAA7114 videokooder NV videokaartidel ning vistaga - no way (mõeldud ilma Makrovisionita töötamist).
Sama ka liinuksiga.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
09.08.2008 00:39:36
|
|
|
Mac OS-i pole ju lubatud jooksutada masinates, mis pole Apple toodetud? (kui me juba emaplaatidest räägime)
pigem on puudus mõnedest softijuppidest, mis Windowsi jaoks on olemas.kui Macindus rohkm leviks, saaks ka need kohad täidetud.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
09.08.2008 01:34:30
|
|
|
Jah ilmselt küll ei taha apple et võõrast rauda kasutataks, kuid see ei ole seganud näiteks Arvutikasutajas avaldada selgitusi kuidas Tiigrit jooksutada läbi PearPC emu, samuti on üle maailma neid küllaldaselt kes on katsetanud ka otse non-apple rauale installi. Sealt on minu info pärit ja miks peita pea liiva alla -ei ole ei ole ei ole võimalik.... Oleks küll lollus silmad sulgeda fakti ees et mõni firma lausa müüb eelinstallitud Leopardiga PC arvuteid - hoolimata sellest et Apple neid meelitab kohtusse igavlema...
Kui Apple approved HDD maksab mac.ee andmetel näiteks 2k ja täpselt sama ketas maksab mujal 1k siis lähete rõõsa näoga ja käite 2k välja? Või Logitechi 530 klaver mis kasutatud õuna märgiga maksab üle 1200.- ning mille analoog Win jaoks maksab ehk 450.- ?
Apple soov ei muuda ju fakti olematuks - et i865 peal jookseb Tiiger kõigi kellade viledega nagu ikka Tiiger jooksnud.
Ning katsugu Apple mul keelata lugeda www.insanelymac.com saiti.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
09.08.2008 03:10:25
|
|
|
| enda valitud raud aga ei taga sarnast head OS-i stabiilsust nagu seda on Apple valitud/testitud rauaga, mis kokkuvõttes Mac-ist Mac-i teebki
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
09.08.2008 11:11:40
|
|
|
disain ja OS ka muidugi jah
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002

|
09.08.2008 13:28:39
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
Aga nüüd käsi püsti kes kasutab MAC-i aga OS on Vista
|
tõstke käsi kes ... vistat kasutab
kasutan XPd ja seda ka läbi emulaatori kuna vaja IEd vahest kasutada
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
09.08.2008 13:51:10
|
|
|
vista
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
09.08.2008 13:52:46
|
|
|
| tsitaat: |
kasutan XPd ja seda ka läbi emulaatori kuna vaja IEd vahest kasutada
|
Noooooooo
Mis ime asi on see millega "KõikeVõimas" siis hakkama ei saa
Huvitav et mul küll Safarit või FF vajapole kui Vista masinas säutsub
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ElDiablo
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.07.2006
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HMP
HV vaatleja

liitunud: 15.01.2005
|
10.08.2008 03:02:50
|
|
|
Lugesin antud teema pool diagonaalis läbi. Vahepeal läks jutt rauapeale ja siis ei saa sõna võtta. Endal on igapäevaselt XP SP3 (nüüd) ja vahel harva on kasutusel Win 98SE (riistvara ei kannata paremat). Aga kui rääkida Macist ja Linuxist lisaks, siis ma ei teaks kumba valida.
Windows on mul selleks et mängida (mis teha, vana ja loll harjumus). Vista pole sellepärast et riistvara pole piisavalt hea. Nii palju kui on vaja olnud neid (Vista) torkida, siis aina vähem ma tahan seda torkida veel vähem omada Vistat. Ilmselt viga minus.
Macintoch? Ainus kokkupuude aastast 2000 alusest rootsis (Rootsi-Eesti koolist [või vastupidi]). Hea et interneti sain Uusi pole näinud ja nende headest/vigadest ei tea. Hea: Viirused puudu. Halb: Tarkvara puudus mida vaja kasutada. Mängud.
Linux? Kahes hallatavas serveris kasutusel. Hea: Vabavara. Halb: seadistamine ja vajalike programmide puudus - mängud ning mobiiliga suhtlemine?!.
Tulemus: Kasutan Windowsi XP nii kaua kuni saab. Seal on hea mängida (ikkagi harjumus, aga sellest "peaks" loobuma). Aga kumba valida "töö tegemiseks", siis seda ma ei suudaks valida. Umbes 4kuud tagasi olin juba Maci valimas ja soetamas, aga kahjuks oli raha vaja mujale panna. Nüüd pole kindel kas ma oleks sellega rahul.
Seega kõik sõltub inimesest.
Teemaks oli Windowsi turuosa langemine? Täitsa võimalik aga see võtab veel aega. Aeg on aga suhteline
_________________ Ma küsisin midagi? Järelikult on endal juhe kokku jooksunud, ehk juhe.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002

|
10.08.2008 09:17:10
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
| tsitaat: |
kasutan XPd ja seda ka läbi emulaatori kuna vaja IEd vahest kasutada
|
Noooooooo
Mis ime asi on see millega "KõikeVõimas" siis hakkama ei saa
Huvitav et mul küll Safarit või FF vajapole kui Vista masinas säutsub  |
mul veebi põhjal mailindus, kalender jms.
http://crm.mikare.net/est/
ja see krt töötab korralikult vaid IEga kahjuks. muidu võiks ära unustada ka XP ja kasutaks seda vaid tööl.
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
14.08.2008 21:19:50
|
|
|
| Aeron kirjutas: |
| häkker: 1 windows: 0 |
aga miks peksid teadlased häkkima eriti IBM omad
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
15.08.2008 11:03:19
|
|
|
| Teadlased näitasid et on probleem, suutsid korrata tulemust ning sellega tõestasid et kolmandatel isikutel on võimalik sisuliselt arvuti "üle võtta". Niisiis ei saa öelda et just teadlased "häkkisid", nad pigem teavitasid leitud ohust ja tegu ei oleks saanud ju olla pisipehme enda töötajatega - kui nad seda teeks ei oleks nad võibolla enam MS palgal... Vistaga oli ju nii kiire et pigistati vahel mõne probleemi suhtes silm kinni lootuses et saab hiljem lappida. Selle problaga aga jäädi hiljaks.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
23.08.2008 01:33:09
|
|
|
Täna HV lugema sattudes jäi silma et avalehel oleval Delli reklaamis on läpakal taustapilt Maci tiigrilt "laenatud" kuid kõrval on kenad vista logod...
Ühel või teisel põhjusel on reklaamis kõrvuti olnud Asuse EEE Pc nüüd üksi jäänud sinna tulijaid tervitama - lisan lingi kus kenasti asi näha on: http://sale24.ee/product_info.php/cPath/3/products_id/37943
Ärge võtke seda nii et teen siin reklaami (kuigi sellel arvutil endal pole vigagi selle raha eest).
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iceincube
HV veteran

liitunud: 18.11.2005
|
02.12.2008 21:42:24
|
|
|
Normaalne..
Linux ronib kuradi aeglaselt ikkagi
aga noh, vähemasti windows langeb. Olgugi, et Mac-ile..
| iceincube kirjutas: |
hmm, arvasin/lootisn ,et linuxit on ikka rohkem...
Tglt töö juures on veel minfi win2k igivana installiga..
Ehk saab sin ka linuxi peale, kui aega jääb. |
Praegusesk on ka töö juures linux 8)
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
04.02.2009 20:53:34
|
|
|
ikka liiga palju,IE on mõttetu r.... kuna jah...
viimati muutis ertr2 04.02.2009 21:39:29, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak.90
HV veteran
liitunud: 01.06.2007
|
04.02.2009 21:17:01
|
|
|
link :: OS Market Share Trends
Üks huvitav link, huvitav palju võib aasta lõpuks olla Mac'i osakaal? 12%?
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
05.02.2009 10:08:43
|
|
|
| Alo.Ko kirjutas: |
| Üks huvitav link, huvitav palju võib aasta lõpuks olla Mac'i osakaal? 12%? |
Majandussurutis võib ostajad taas paremini raha lugema panna
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|