Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  Windows turuosa võib langeda alla 90% märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 28.07.2008 12:41:42 vasta tsitaadiga

hmm, arvasin/lootisn ,et linuxit on ikka rohkem...
Tglt töö juures on veel minfi win2k thumbs_down.gif igivana installiga..
Ehk saab sin ka linuxi peale, kui aega jääb.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 28.07.2008 14:38:16 vasta tsitaadiga

Alo.Ko kirjutas:
mikk36 kirjutas:
gan3b, milles see headus/kasu seisneb ?

Mida rohkem kasutajaid, no ma ei räägi nüüd siinsest keskonnast, seda rohkem tuleb tarkvara ka Mac'le.
jah aga milleks see hea oleks et mac rohkem esile tõuseks
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2008 15:26:56 vasta tsitaadiga

mikk36, sest paljud kasutavad Maci ja meile kes seda kasutavad meeldib see väga.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2008 17:07:09 vasta tsitaadiga

Mac VS pc on natuke nagu "homoseksuaalsus on normaalne teema" juba. Kõik eeldavad, et kõik oleksid hästi fine sellega ning kui on mingi probleem, siis on hambad väljas. Samas kuidas saadki normaalselt suhtuda, kui tüübid ise anormaalselt haibivad seda ja igal sammul õigustavad. Sõltuvalt selleks, mille jaoks sa omale macäi hangid võib ta olla väga super või ilge saast. Vali endale raal vastavalt oma vajadustle ja sa oled Ordi säästukäkiga ka rahul.
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2008 22:08:13 vasta tsitaadiga

Aeron, eesti läpakad ei kannata isegi konstruktiivset kriitikat mitte, parem kui need olemata oleks. Samasugused saastad nagu enamus pavilione. Ma ei ütle et Mac on parim, nt Voodoo teeb ka häid arvuteid, Dellil ka head läpakad, HP äriklassil pole ka midagi viga. Kui me aga räägime siin nüüd tarkvarast, siis see vaidlus on mõttetu. Samahea kui et kas sa tahad endale poissi või tüdrukut (me räägime lastest siin). Kuidas kellelegi. Mulle meeldib Mac OS, sihuke mõnus, pisike ja kiire. Vista on ka lahe, vahel aegajalt uimerdab, aga muidu cool. Linuxiga on ka täitsa soojad suhted, niikaua kuni ma saan ta tööle ilma higita (ndiswrapper ja sada muud asja vaja konfida = vastik). Mulle meeldib kui asjad töötavad vähese vaevaga. That simple.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 28.07.2008 22:57:46 vasta tsitaadiga

d3t, os x töötab ilusasti ja vaevata ainult tema jaoks litsenseeritud raual, anna talle midagi võõrast ette ja ta ei oska sellega midagi peale hakata
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2008 23:30:47 vasta tsitaadiga

d3t, ma tea, mis sinu posti mõte oli,aga mul on hea meel, et sul head suhted linuxiga ning et hp äriklassil viga pole.
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2008 01:31:23 vasta tsitaadiga

mikk36, kui peensustesse laskuda siis Multitasking on OS X keskonnas ennast tänaseks ammendanud, ning enne Snow Leopardi midagi uut ka ei tule. Praegune multitasking tuleb kasuks ainult PPC koodi emuleerimisel, kus üks tuum emuleerib keskkonda, teine aga käivitab koodi. Ning progemisel on mitmiktuuma jaoks optimaliseerimine paras piix. Aga see selleks.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 29.07.2008 09:09:55 vasta tsitaadiga

d3t, see ei aita kuidagi minu toodud probleemi vastu icon_rolleyes.gif

Os X on "igavesti tore" os, aga ta töötab ainult apple'i raua peal

sa tood välja et pead linuxis mingite ndiswrapperite jne tegelema... ei pea kui sa valid raua täpselt sellise, mis on korralikult toetatud, aga sa saad ka muud rauda tööle, os x's pole sul üldse valikut, asi kas töötab või ei tööta üldse, isegi kui väga tahad
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2008 10:42:22 vasta tsitaadiga

tsiteerides ühte tarka meest (köh-köh-mina): Kogu maci headus peitub fikseeritud rauas. Inimesed kes haibivad mac'i ja peavad seda kõige a ja o-ks, kipuvad arvama, et pc oleks vähem stabiilne, kui sellele tehtaks vaid paar komplekti rauda "hooajaks" ja kõik softi tootjad kohandaksid oma tooted selle alusel. Pmt võiks mac olla üks pc alaprojekt - võtame ühe plate, ühe prose ja video kaardi, paneme sellele kooslusele mingi nime ja siis loodame, et softi tootja tunnustavad seda ning teevad eraldi tarkvara, mis on just kohaldatud sellele platvormile. Pmt, on mac siiski tore, minu meelest vähemalt, aga pigem selle pärast, et pisipehmet sellega kaasa ei suruta ja väike turuvaheldus on olemas. Eks ta väikest viisi hingab kuklasse ka windowsile, aga see polegi kõige olulisem. Mõnus mugav dumb/design user mänguasi icon_smile.gif
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 08.08.2008 23:01:33 vasta tsitaadiga

mikk36, ehk viitsid rääkida lahti tänase apple raua piiratuse? milles see väljendub?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 08.08.2008 23:05:06 vasta tsitaadiga

Maldur, iga suvaline rauajupp läheb siis OS X'i all tööle ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 08.08.2008 23:23:12 vasta tsitaadiga

Paku mõni mis ei peaks minema.

Näiteks mõni cd/dvd, mälu, kõvaketas, monitor, kb+hiir, prose, chipset...
Soovitavalt mõne viimase aasta vidinatest võiks valida.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 08.08.2008 23:23:25 vasta tsitaadiga

Maldur, sobib iga emaplaat koos ükskõik mis võimaliku helikaardi ja muude kontrolleritega ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2008 23:25:19 vasta tsitaadiga

Win-i mees olen ja ka tõenäoliselt jään thumbs_up.gif
Ma käin pidevalt 2 OS-iga sees Vista XP
Aga nüüd käsi püsti kes kasutab MAC-i aga OS on Vista icon_razz.gif
Usun et see ei ole väike osa õuna tarbijatest
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 08.08.2008 23:40:55 vasta tsitaadiga

mikk36, näiteks i865PE töötab Tiigriga. Peaks olema peris vana emme juba. Või 875PE. Või GB ga-p35-ds3. Nimekiri on tegelikult maru pikk. Kui vaid emmedest rääkida...

Ja mitte emuleerides vaid Native installina.

Pealegi, "ükskõik mis võimalik " raud ei lähe ka iga windowsi või liinuksi all tööle, seega päris nii küsida pole päris korrektne.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 08.08.2008 23:49:06 vasta tsitaadiga

Maldur: Aga on ju päris loogiline, et kui MAC tahab täita oma lubadust "siseneda odav-arvutite turule", siis peabki ta oma tootmise ühilduma, odavate, laiatarbe-raudadega. Vastasel juhul - tellides üksik-arvutiraudu, jääks hind paratamatult kõrgeks ja poleks odav-turul konkurentsivõimeline.

Ja eks MAC-il ole selles suhtes palju eeskujusid võtta - kasvõi Dell, mis ka väga pikki aastaid lubas, et ei siirdu arvutite odav-turule. Aga praegu - järjest odavama turuga minnakse kaasa...
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 08.08.2008 23:50:37 vasta tsitaadiga

Maldur, leia siis mõni levinud riistvarajupp, mis ei lähe windowsi all tööle
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 09.08.2008 00:10:39 vasta tsitaadiga

... Tegelikult ei tea et Apple oleks midagi sellist lubanud...kuid mine tea. Mõningane üldine hinnalangus ju peabki valdkonnaga kaasas käima, olenemata tootjast.

mikk36 , Philipsi SAA7114 videokooder NV videokaartidel ning vistaga - no way (mõeldud ilma Makrovisionita töötamist).
Sama ka liinuksiga.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2008 00:39:36 vasta tsitaadiga

Mac OS-i pole ju lubatud jooksutada masinates, mis pole Apple toodetud? icon_smile.gif (kui me juba emaplaatidest räägime)
pigem on puudus mõnedest softijuppidest, mis Windowsi jaoks on olemas.kui Macindus rohkm leviks, saaks ka need kohad täidetud.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 09.08.2008 01:34:30 vasta tsitaadiga

Jah ilmselt küll ei taha apple et võõrast rauda kasutataks, kuid see ei ole seganud näiteks Arvutikasutajas avaldada selgitusi kuidas Tiigrit jooksutada läbi PearPC emu, samuti on üle maailma neid küllaldaselt kes on katsetanud ka otse non-apple rauale installi. Sealt on minu info pärit ja miks peita pea liiva alla -ei ole ei ole ei ole võimalik.... Oleks küll lollus silmad sulgeda fakti ees et mõni firma lausa müüb eelinstallitud Leopardiga PC arvuteid - hoolimata sellest et Apple neid meelitab kohtusse igavlema...
Kui Apple approved HDD maksab mac.ee andmetel näiteks 2k ja täpselt sama ketas maksab mujal 1k siis lähete rõõsa näoga ja käite 2k välja? Või Logitechi 530 klaver mis kasutatud õuna märgiga maksab üle 1200.- ning mille analoog Win jaoks maksab ehk 450.- ?

Apple soov ei muuda ju fakti olematuks - et i865 peal jookseb Tiiger kõigi kellade viledega nagu ikka Tiiger jooksnud.
Ning katsugu Apple mul keelata lugeda www.insanelymac.com saiti.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2008 03:10:25 vasta tsitaadiga

enda valitud raud aga ei taga sarnast head OS-i stabiilsust nagu seda on Apple valitud/testitud rauaga, mis kokkuvõttes Mac-ist Mac-i teebki
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 09.08.2008 09:44:02 vasta tsitaadiga

Ma lollike arvasin jah et Macist Maci teeb disain ja OS. Ja arvan et SuperDrive jääb ikka Neci DVDks, mis iganes nimi talle peale ei sokutata. Sama ka ATI ja NV kaartide korral.
Võta vaevaks ja vaata mille Apple siis on valinud selleks rauaks mis temast Maci teeb ... näiteks http://www.mac.ee/et/shop/tooted/10001460
või http://www.mac.ee/et/shop/tooted/10001448 .
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2008 11:11:40 vasta tsitaadiga

disain ja OS ka muidugi jah icon_smile.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.08.2008 13:28:39 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:

Aga nüüd käsi püsti kes kasutab MAC-i aga OS on Vista icon_razz.gif

tõstke käsi kes ... vistat kasutab icon_eek.gif icon_biggrin.gif
kasutan XPd ja seda ka läbi emulaatori kuna vaja IEd vahest kasutada icon_smile.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 09.08.2008 13:51:10 vasta tsitaadiga

vista thumbs_up.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2008 13:52:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kasutan XPd ja seda ka läbi emulaatori kuna vaja IEd vahest kasutada

Noooooooo icon_eek.gif
Mis ime asi on see millega "KõikeVõimas" siis hakkama ei saa icon_question.gif
Huvitav et mul küll Safarit või FF vajapole kui Vista masinas säutsub icon_lol.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ElDiablo
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2006




sõnum 10.08.2008 02:32:20 vasta tsitaadiga

Vista SP1 thumbs_up.gif
_________________
Pildistan ja majandan hobikorras, uuri lähemalt: http://www.kirilldremljuga.eu !
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HMP
HV vaatleja
HMP

liitunud: 15.01.2005




sõnum 10.08.2008 03:02:50 vasta tsitaadiga

Lugesin antud teema pool diagonaalis läbi. Vahepeal läks jutt rauapeale ja siis ei saa sõna võtta. Endal on igapäevaselt XP SP3 (nüüd) ja vahel harva on kasutusel Win 98SE (riistvara ei kannata paremat). Aga kui rääkida Macist ja Linuxist lisaks, siis ma ei teaks kumba valida.
Windows on mul selleks et mängida (mis teha, vana ja loll harjumus). Vista pole sellepärast et riistvara pole piisavalt hea. Nii palju kui on vaja olnud neid (Vista) torkida, siis aina vähem ma tahan seda torkida veel vähem omada Vistat. Ilmselt viga minus.
Macintoch? Ainus kokkupuude aastast 2000 alusest rootsis (Rootsi-Eesti koolist [või vastupidi]). Hea et interneti sain icon_smile.gif Uusi pole näinud ja nende headest/vigadest ei tea. Hea: Viirused puudu. Halb: Tarkvara puudus mida vaja kasutada. Mängud.
Linux? Kahes hallatavas serveris kasutusel. Hea: Vabavara. Halb: seadistamine ja vajalike programmide puudus - mängud ning mobiiliga suhtlemine?!.

Tulemus: Kasutan Windowsi XP nii kaua kuni saab. Seal on hea mängida (ikkagi harjumus, aga sellest "peaks" loobuma). Aga kumba valida "töö tegemiseks", siis seda ma ei suudaks valida. Umbes 4kuud tagasi olin juba Maci valimas ja soetamas, aga kahjuks oli raha vaja mujale panna. Nüüd pole kindel kas ma oleks sellega rahul.

Seega kõik sõltub inimesest.

Teemaks oli Windowsi turuosa langemine? Täitsa võimalik aga see võtab veel aega. Aeg on aga suhteline icon_wink.gif

_________________
Ma küsisin midagi? Järelikult on endal juhe kokku jooksunud, ehk juhe.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.08.2008 09:17:10 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
tsitaat:

kasutan XPd ja seda ka läbi emulaatori kuna vaja IEd vahest kasutada

Noooooooo icon_eek.gif
Mis ime asi on see millega "KõikeVõimas" siis hakkama ei saa icon_question.gif
Huvitav et mul küll Safarit või FF vajapole kui Vista masinas säutsub icon_lol.gif

mul veebi põhjal mailindus, kalender jms.
http://crm.mikare.net/est/
ja see krt töötab korralikult vaid IEga kahjuks. muidu võiks ära unustada ka XP ja kasutaks seda vaid tööl.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 13.08.2008 22:02:49 vasta tsitaadiga

Selline uudis Vista sõpradele. Uudis oli juba ammu üleval kuid lootsin et mõni pädevam selle ka Hv`sse paneb : http://www.delfi.ee/news/arvutiuudised/arvuti/article.php?id=19558830&l=fplink
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2008 09:06:52 vasta tsitaadiga

häkker: 1 windows: 0
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 14.08.2008 21:19:50 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
häkker: 1 windows: 0
aga miks peksid teadlased häkkima icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif eriti IBM omad icon_lol.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 15.08.2008 11:03:19 vasta tsitaadiga

Teadlased näitasid et on probleem, suutsid korrata tulemust ning sellega tõestasid et kolmandatel isikutel on võimalik sisuliselt arvuti "üle võtta". Niisiis ei saa öelda et just teadlased "häkkisid", nad pigem teavitasid leitud ohust ja tegu ei oleks saanud ju olla pisipehme enda töötajatega - kui nad seda teeks ei oleks nad võibolla enam MS palgal... Vistaga oli ju nii kiire et pigistati vahel mõne probleemi suhtes silm kinni lootuses et saab hiljem lappida. Selle problaga aga jäädi hiljaks.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2008 16:54:30 vasta tsitaadiga

Delfi on ikka väga alla käinud. Artikkel kubiseb kirjavigadest thumbs_down.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 23.08.2008 01:33:09 vasta tsitaadiga

Täna HV lugema sattudes jäi silma et avalehel oleval Delli reklaamis on läpakal taustapilt Maci tiigrilt "laenatud" kuid kõrval on kenad vista logod...
icon_question.gif

Ühel või teisel põhjusel on reklaamis kõrvuti olnud Asuse EEE Pc nüüd üksi jäänud sinna tulijaid tervitama - lisan lingi kus kenasti asi näha on: http://sale24.ee/product_info.php/cPath/3/products_id/37943

Ärge võtke seda nii et teen siin reklaami (kuigi sellel arvutil endal pole vigagi selle raha eest).
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 02.12.2008 21:06:25 vasta tsitaadiga

Windows market share drops to 15-year low
http://www.tgdaily.com/content/view/40398/113/

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 02.12.2008 21:42:24 vasta tsitaadiga

Normaalne..
Linux ronib kuradi aeglaselt ikkagi icon_sad.gif
aga noh, vähemasti windows langeb. Olgugi, et Mac-ile..



iceincube kirjutas:
hmm, arvasin/lootisn ,et linuxit on ikka rohkem...
Tglt töö juures on veel minfi win2k thumbs_down.gif igivana installiga..
Ehk saab sin ka linuxi peale, kui aega jääb.

Praegusesk on ka töö juures linux 8)
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 03.02.2009 21:47:26 vasta tsitaadiga

IE slips further as Firefox, Safari, Chrome gain
http://news.cnet.com/8301-1023_3-10154447-93.html

IE kasutajate hulk on langenud 67.55% -dini.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 04.02.2009 20:53:34 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
IE slips further as Firefox, Safari, Chrome gain
http://news.cnet.com/8301-1023_3-10154447-93.html

IE kasutajate hulk on langenud 67.55% -dini.
ikka liiga palju,IE on mõttetu r.... kuna jah...

viimati muutis ertr2 04.02.2009 21:39:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2009 21:17:01 vasta tsitaadiga

link :: OS Market Share Trends

Üks huvitav link, huvitav palju võib aasta lõpuks olla Mac'i osakaal? 12%?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 05.02.2009 10:08:43 vasta tsitaadiga

Alo.Ko kirjutas:
Üks huvitav link, huvitav palju võib aasta lõpuks olla Mac'i osakaal? 12%?
Majandussurutis võib ostajad taas paremini raha lugema panna icon_wink.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  Windows turuosa võib langeda alla 90% mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.