|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
07.11.2008 15:56:17
|
|
|
Karm, kõik võetakse kontrolli alla aga kuhu siis vabadus jääb
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArQ
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.09.2004
|
07.11.2008 16:00:45
|
|
|
Väga
_________________ No worries! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
07.11.2008 16:05:36
|
|
|
| BReaK da iCE kirjutas: |
| Lihtsalt aeg on liikuda SMTPS'i ja PGP suunas kui pahandust teha plaanid... |
kommentaar minutist:
| tsitaat: |
Vaevalt see nuhkimine kedagi aitab. Iga vähegi mõtlev inimene kasutab tundlike teemade puhul tugevat krüpteeringut ja anonümiseerivaid lahendusi. Nähtavasti teevad kastide ja softi provaiderid tõsist lobitööd.
Iseasi kui nad oma juurvõrgus toimivad kastid man-in-the-middle reiimi lülitavad. Siis on suht sitasti. Kõiki SSL/TLS käepigistusi saaksid nad vahelt kinni nabida ja teoreetiliselt ka allalaaditavasse tarkvarasse suvalist funktsionaalsust juurde injectida käigu pealt. Ei saa kohalik inglane midagi teada, sest kõik message digestid ja häshid serveeritakse neile samamoodi vahepealt. Ja mis siis juhtub kui mõni nahaalne riigipalgaline süsadminn ei viitsi võrku ära turvata ja HerbalKingid sinna sisse murravad vaikselt? Alles hiljuti ju see oli kui IMF-i kesksüsteemi sisse murti ja elasid seal tükk aega märkamatult -- IMF 0wnzed [slashdot.org]. Mõistlikum oleks inglastel ennast kohe bensiiniga üle valada ja tikku tõmmata. |
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
386
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.11.2003
|
07.11.2008 16:26:34
|
|
|
Oot. Mul 97% e-mailivahetusest späm...
_________________ Minu klaviatuur vihkab mind... |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
07.11.2008 16:28:12
|
|
|
| 386 kirjutas: |
| Oot. Mul 97% e-mailivahetusest späm... |
s.t. vastad ka spämmiga
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
07.11.2008 16:31:15
|
|
|
| Üldiselt peaks siiski piir olema kust edasi minna kust mitte. Inglismaa kisub selliseks ulmejutuks ära kus iga sinu sammu ja sõna valvab kaamera, varsti loetakse pepukarvad ja kakatükid mis seal kinni ka kokku ja pannakse arhiivi. okse
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fatal1ty
HV kasutaja
liitunud: 01.04.2006
|
07.11.2008 17:20:42
|
|
|
ise elan uk's ja kui vaadata politsei t66d siin, on see ikka vaga haige, mingi politsei saade on kus raagib igast manti, yks asi on juba see mis on paris pull, et kui sul pole kindlustust voi auto millega s6idad, kas varastasid selle voi tegid mingit muud pahandust siis sa sellega kaugele ei s6ida, esiteks igal pool on kaamerad mis trackivad sinu numbrimarki, ja kui kaamera selle kinni pyyab siin on see aja kysimus on pollar seljas sul, ok pollar on sul seljas siis m6tled et raputad ta ehk maha, aga oh ei kopter on kah sul kohe peakohal mis vaatab iga sinu sammu, ok otsustad kusagil metsas auto maha jatta ja kusagile p66sastesse peitu minna, siis mingi kopteri infrared kaamera sinu soojuse metsast kinni puuab ja siis politsei koer sulle perse kargab
vahest saab vaadata seda saadet, paris kino on ikka :p
_________________ jou mis värk on |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
07.11.2008 17:37:25
|
|
|
Orwelli raamatu "1984" pealkiri oleks pidanud olema "2014"
Liigutakse ikka täieliku jälgimise poole...
...kes pole lugenud, lugege!
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JannoT
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2005
|
07.11.2008 17:42:45
|
|
|
Ameerikas selline asi toimuks siis ma ei teeks teist nägugi aga Inglismaal? :/ Kui see mingi anti-terrorismi värk on siis on see küll üks suur läbi kukkumine. Pead ikka parajalt loll terrorist olema kui krüptimata sõnumeid e-mailiga saadad.
_________________ 011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
07.11.2008 17:47:01
|
|
|
| Fatal1ty kirjutas: |
ise elan uk's ja kui vaadata politsei t66d siin, on see ikka vaga haige, mingi politsei saade on kus raagib igast manti, yks asi on juba see mis on paris pull, et kui sul pole kindlustust voi auto millega s6idad, kas varastasid selle voi tegid mingit muud pahandust siis sa sellega kaugele ei s6ida, esiteks igal pool on kaamerad mis trackivad sinu numbrimarki, ja kui kaamera selle kinni pyyab siin on see aja kysimus on pollar seljas sul, ok pollar on sul seljas siis m6tled et raputad ta ehk maha, aga oh ei kopter on kah sul kohe peakohal mis vaatab iga sinu sammu, ok otsustad kusagil metsas auto maha jatta ja kusagile p66sastesse peitu minna, siis mingi kopteri infrared kaamera sinu soojuse metsast kinni puuab ja siis politsei koer sulle <b>piix</b> kargab
vahest saab vaadata seda saadet, paris kino on ikka :p |
siis teil seal elu nagu GTA-s 6 tärni
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Worm390
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2005
|
07.11.2008 17:51:26
|
|
|
Noh, krüptid sisu ära kahe erineva algorütmiga ja valmis.
Mis nad ikka teha saavad selle vastu...
Brute forceda pole vist eriti mõtet.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
07.11.2008 17:55:13
|
|
|
ega keyd ei murragi, aga neis kahes algoritmis võivad olla weaknessid, mis gov meestele teada
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkelv
HV kasutaja
liitunud: 25.02.2004
|
07.11.2008 18:52:44
|
|
|
| Eks siis hakkabki midagi pgp, GNUpg vms võtmete kasutamine laiemalt levima. Kuigi keegi ei saa väita, et juba praegu ei kasuta terroristid, või kelle iganes pärast selliseid meetmeid kasutusele võetakse, sarnaseid tehnoloogiaid oma sõnumite krüptimiseks... seega tundub rohkem nagu mõttetu ressurssi raiskamisena.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
energia
HV kasutaja
liitunud: 04.02.2004
|
07.11.2008 18:57:12
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| Fatal1ty kirjutas: |
ise elan uk's ja kui vaadata politsei t66d siin, on see ikka vaga haige, mingi politsei saade on kus raagib igast manti, yks asi on juba see mis on paris pull, et kui sul pole kindlustust voi auto millega s6idad, kas varastasid selle voi tegid mingit muud pahandust siis sa sellega kaugele ei s6ida, esiteks igal pool on kaamerad mis trackivad sinu numbrimarki, ja kui kaamera selle kinni pyyab siin on see aja kysimus on pollar seljas sul, ok pollar on sul seljas siis m6tled et raputad ta ehk maha, aga oh ei kopter on kah sul kohe peakohal mis vaatab iga sinu sammu, ok otsustad kusagil metsas auto maha jatta ja kusagile p66sastesse peitu minna, siis mingi kopteri infrared kaamera sinu soojuse metsast kinni puuab ja siis politsei koer sulle <b>piix</b> kargab
vahest saab vaadata seda saadet, paris kino on ikka :p |
siis teil seal elu nagu GTA-s 6 tärni |
Jah ja vaatajate reitingu piisaval kõrgusel saab sellest meelelahutus. Kuhu vahele lastakse reklaame. Kui kedagi mingiks õhtuks võtta ei ole, võtavad nad sinu koos sinu autoga ja ajavad su nurka ning lasevad maha. Kõik on häppid ja raha voolab.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bas
HV vaatleja
liitunud: 13.05.2008
|
07.11.2008 18:57:30
|
|
|
| Mis moodi need "õigeid" kirjad üles leitakse, vaevalt et neid kõiki keegi läbi lugema hakkab. Ei tahaks nagu uskuda, et Alkaida bossil on Binladen@alkaida.uk stiilis e-maili aadress?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
07.11.2008 19:02:37
|
|
|
Väga haige
Aga kes krt Inglismaale ikka tahab minna - Fish, chips, cup o' tea, bad food, worse weather, Mary-fucking-Poppins
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
07.11.2008 19:14:36
|
|
|
| Goon kirjutas: |
Väga haige
Aga kes krt Inglismaale ikka tahab minna - Fish, chips, cup o' tea, bad food, worse weather, Mary-fucking-Poppins |
Well, you`re right, this is not my cup of tea. Kusjuures põhikooli lõpueksamil oli selle eelmise lause teise poole kasutamine kohustuslik
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak.90
HV veteran
liitunud: 01.06.2007
|
07.11.2008 19:15:40
|
|
|
Räägitud on salvestamisest, ega keegi siis neid kohe kontrollima pea, ostatakse 2TB serverisse ja öeldakse, et näe, tõstame turvalisust et igast perverdid, terroristid jne. kätte saad, et inglased mõlege kui turvaline teil siin elada on
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak.90
HV veteran
liitunud: 01.06.2007
|
07.11.2008 19:37:51
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Alo.Ko, minuti kommentaarist:
| tsitaat: |
| Maailmas saadetakse iga päev üle kahesaja miljardi meili. Üsna mitme terabaidi jagu andmeid ja karta on, et ega Suur-Britannia internetiliikluse osas just tagumises otsas pole. |
|
Eino see on loomulik, et 2TB-st ei jätkuks, pakkusingi seda et, nad väidavad, et salvestavad meile jne. rahvale, aga tegelikuses kuskil kontorinurgas 2TB kettaga server, kust jookseb mingi osa liiklusest läbi,mida keege elus ei kontrolli...
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
07.11.2008 19:39:26
|
|
|
Kodeerimisega kaitstud kirjadega saab teha kahte moodi:
- Kas need kustutatakse koheselt maili-vaheserveris saabumise hetkel, nagu Spämm.
- Säilitatakse teatud aja ja edasi saadetakse alles siis, kui lagedale tuleb kirja saatja ja tal on kood näpus. Kiri loetakse läbi ja kui midagi pole, saadetakse kiri edasi. Ja kui saatjat ei tule, tehakse Delete.
Ja kogu lugu.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
07.11.2008 22:03:49
|
|
|
Taolise liigse jälgimise vastu ma olen väga.Ja nii need kontrollid vaiskelt tulevad. Väga vale lähenemine.
Kuid samas, kui rääkida AINULT mailide salvestamisest, siis ei pea ennast otseselt nii ahistatuks (põhimõtteliselt aga küll).[ või siis "ei peaks",kui elaksin inglismaal]
Sest kui hakata vaatama arve, siis võimalus,et keegi loeb nt just sinu maili on 1 miljardist vms.
Kui veel lisada siia spam, ja iga mitmes mail on sul üli üli salajane?. Siis on see arv veel absurdsem.
Eks ta kuhugi kokku jookseb,et keegi saaks aeg ajalt the CTRL + F "terrorist","bomb","kill the queen" jne...
ja noh... kui ma midagi sellist plaaniks, siis vaevalt ma saadaks neid kirju oma maili,oma arvuti,oma neti ühenduse vms tagant?!
Ma olen suhteliselt kindel,et mingi taoline jälgimine või sorteerimine teatud märksõnade peale on niikuinii. Ehk " Welcome to HV MI6 "
Et mis siin imestada..
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HacaX
HV Guru

liitunud: 22.01.2004
|
08.11.2008 12:24:10
|
|
|
Probleem pole selles et võib-olla loetakse, vaid et selline salvestamine on väga tõsine privaatsuse rikkumine. Kõik demokraatlikud ühiskonnad lähtuvad "süütu kuni vastupidise tõestamiseni" põhimõttest, s.o. inimene võetakse siis luubi alla kui ta on midagi korda saatnud, mitte ei võeta esmalt luubi alla selleks juhuks kui ta peaks kunagi midagi korda saatma. Küll aga on see vana hea KGB&analoogide mõttemall suhtuda eelarvamusega kõikidesse oma alluvatesse.
Kokkuvõtlikult: poleks seda vist keegi arvanud, aga lõppkokkuvõttes kommunism siiski võidutseb, mis sest, et ideoloogia osas natuke muutunult ja teistsugust nime kandes.
_________________ IMO & GPLed |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leopold
Kõige suurem sõber

liitunud: 19.04.2005
|
08.11.2008 14:18:15
|
|
|
| Bas kirjutas: |
| Mis moodi need "õigeid" kirjad üles leitakse, vaevalt et neid kõiki keegi läbi lugema hakkab. Ei tahaks nagu uskuda, et Alkaida bossil on Binladen@alkaida.uk stiilis e-maili aadress? |
Bas, selleks on olemas programmid, mida nimetetakse erinevatel viisidel: andmekaeve programmid, mis otsivad sõnu, seoseid ja algoritme ning seostavad selle varem toime pandud kuritegudega. Selle süsteemiga on nii mõndagi kuritegu avastatud. Programmid töötavad ka tehisnärvivõrgu abil - need programmid on iseõppivad, ehk siis ise tulevad lahenduseni ning ise oskavad luua uusi algoritme ning seoseid.
/////Reklaam: SAS Data Miner jm sellist tüüpi programmid oskavad igast trikke andmetega teha.///////
_________________ NAS |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
08.11.2008 18:26:25
|
|
|
| HacaX kirjutas: |
| lõppkokkuvõttes kommunism siiski võidutseb, mis sest, et ideoloogia osas natuke muutunult ja teistsugust nime kandes. |
Totalitarismi pidasid siiski nähtavasti silmas. Totalitarismile on omane totaalne nuhkimine, kontroll ja järelevalve oma kodanike igasuguse tegevuse järele. Totalitarism aga võib olla nii kommunistlik kui kapitalistlik ja karta on, et viimane variant on oma olemuselt ehk hullemgi
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HacaX
HV Guru

liitunud: 22.01.2004
|
08.11.2008 21:43:04
|
|
|
Ei mõelnud, aga see on minupoolne viga. Sinupoolse parandusega läheb minupoolse ponnituse iroonia kahjuks küll kaduma
_________________ IMO & GPLed |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mehaanic
Aeg Maha 2a

liitunud: 22.02.2004
|
11.11.2008 10:14:30
|
|
|
vigane eestikeel peaks olema juba piisav crypteering
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArQ
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.09.2004
|
11.11.2008 10:32:51
|
|
|
Huvitav kuidas Briti valitsusele meeldiks kui kodanikud kõik nende e-mailid salvestaks.
_________________ No worries! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leopold
Kõige suurem sõber

liitunud: 19.04.2005
|
11.11.2008 10:34:32
|
|
|
| ArQ kirjutas: |
| Huvitav kuidas Briti valitsusele meeldiks kui kodanikud kõik nende e-mailid salvestaks. |
_________________ NAS |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
shlukh
HV vaatleja
liitunud: 30.04.2003
|
12.11.2008 00:43:50
|
|
|
"Iga riik mis annab ära natuke vabadust, et saada natuke turvalisust ei vääri kumbagi ja kaotab mõlemad" Thomas Jefferson
Sõda terroriga ongi välja mõeldud selleks, et inimeste vabadusi piirata. Need nukud kes peaministrid ja presidendi on ei ütle selles sõna kaasa, nad saavad oma käsud kõrgemalt. Ma pigem kardan oma valitsust kes ei tee praktiliselt midagi rahva tahte järgi, kui sünteesitud terroriste.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HacaX
HV Guru

liitunud: 22.01.2004
|
12.11.2008 17:42:08
|
|
|
ACTA on vana asi ning ei ole seotud mailide salvestamisega, vaid peaasjalikult sellega et riigipiire ületades hakatakse su arvitit/MP3 pleierit läbi vaatama ja konfiskeerima kui sealt piraatmaterjali leitakse (s.o. enam ei teki küsimust kas või mida tehtaks kui sul piraaditud filmid HDl on) ning autorikaitseõiguseorganisatsioonid saavad ilma tõendeid esitamata ISPidele pärida "rikkujate" andmeid ning IIRC ka nõuda internetiühenduse katkestamist. Lisaks sellele, et piraatlus kriminaliseeritakse täies mahus (s.o. ka tirimise eest võiksid reaalset vanglakaristust saada ning relvastatud politseirühma korterisse sissevalgumine poleks enam "ennekuulmatu"). Ja, nagu harilikult, on jänkid asja eesotsas.
Muidugi pole erilist vahet kas sind ahistatakse terrorismi vastu võitlemise või intellektuaalse omandi kaitse ettekäändel, mõlemal juhul oled ahistatud...
_________________ IMO & GPLed |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
12.11.2008 17:47:26
|
|
|
| HacaX: Tsitaat: "...viia kõigi kodanike internetiliikluse jälgimiseni ja kriminaliseerida kasutajalt-kasutajale (p2p) failijagamise".
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HacaX
HV Guru

liitunud: 22.01.2004
|
12.11.2008 18:04:11
|
|
|
Sest sa rebid selle lause kontekstist välja. "[...] lisab õli tulle kahtlustele, et kokkulepped võivad anda patenditrollidele vahendid ahistamiseks, piirata [...], viia kõigi kodanike internetiliikluse jälgimiseni ja kriminaliseerida kasutajalt-kasutajale (p2p) failijagamise". Nagu nii tavaline on mete ajakirjanduses ainus pakus kirjas see osa, mis puudutab arvamust ja kuulujutte, mitte see mis reaalselt ja faktiliselt olemas on (antud juhul tõsiasi, et on keeldutud ACTAt avalikustamast).
Lekkinud versioonis on rõhk siiski sellel, et ISPid on kohustatud kontrollidele vastu tulema (erinevus seisneb selles, et praegu on asi vabatahtlik ja andmete väljaandmine võib lausa ebaseaduslik olla), jälgimine jääks siiski MPAA&analoogide õlule kellel pole puhtfüüsiliselt "kõigi kodanike internetiliiklust" jälgida.
_________________ IMO & GPLed |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
note1
Lõuapoolik


liitunud: 02.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
01.02.2009 22:29:57
|
|
|
Tublit poisid
Tulles teema juurde siis kas mitte ilma riigi sekkumiseta neid maile ei salvestata ?
Maili serverites ju kõik koopiatel olemas kellel huvi saab need alati sealt kätte ju
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ragnar7474
HV veteran
liitunud: 14.03.2006
|
14.05.2009 18:15:52
|
|
|
Täitsa masendav ikka . Järjest rohkem analoogseid uudiseid Inglismaa kohta
_________________ O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte. |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
14.05.2009 19:55:24
|
|
|
Ah see kirjandus on ka nagu on, sittagi nad asjast ei tea aga suu on suurem kui elu ise !
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HacaX
HV Guru

liitunud: 22.01.2004
|
19.06.2009 01:48:05
|
|
|
Pole küll sõna-sõnalt teemasse, aga siiski ka mitte päris asjakohatu:
http://montanasnewsstation.com/Global/story.asp?S=10551414&nav=menu227_3
Jänkid näitavad taaskord teed - polegi vaja et valitsus midagi salvestaks, tööandjad kes potentsiaalselt töölisekandidaadilt kõiki tolle kasutatavaid võrgukeskkondi ning nende kasutajanimesid/paroole teada tahab ajab asja ära
_________________ IMO & GPLed |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
20.06.2009 13:35:33
|
|
|
| Ragnar7474 kirjutas: |
Täitsa masendav ikka . Järjest rohkem analoogseid uudiseid Inglismaa kohta |
Ise ka imestan, just demokraatiale mitteomaste tunnustega lahendustega jääb Suurbritannia kõige rohkem silma.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|