Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Angry Video Game Nerd märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2010 23:17:38 vasta tsitaadiga

Vat, mis tüng.


Link
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KraCHZiMan
HV vaatleja
KraCHZiMan

liitunud: 29.12.2010




sõnum 29.12.2010 06:27:40 vasta tsitaadiga

No tere!
Lugesin kusagil eespool et keegi tahtis AVGN'ile eesti sube tõlkida.
Olen küsinud ja asja uurinud, youtubesse ei tohi postitada seda,
küll aga lubatakse subtiitritega avgni osi üles riputada screwattacki
kodulehele, kellega avgn'il leping on.
Endal nagu inglise keele oskus on koolis ikka viielugu olnud ja on plaan
hakata uue hooga tõlkeid looma avgn'ile. icon_rolleyes.gif
Alustasin ka juba oma show screwattackis:
http://screwattack.com/shows/AVGN-Episodes-Estonian-Subtitles
Vast see eestlase kadedus ei söö mind välja, loodan parimat sest üritusest icon_wink.gif

Veel ei ole midagi videodest aga lähipäevadel ilmselt on ja annan teilegi teada siia kui saan millegagi maha.
Mida arvate ideest? Kas oleksite nõus hindama/vaatama/nõu andma kuidas eesti AVGN'i fänne kokku saada veel vaatama?

Aga jah, james on täitsa muhe huumorivend, olen isegi kõik ta videod ära näinud, kunagi võibolla ehk ostan tema DVD-gi ära. icon_biggrin.gif


Edu teile ja head uut aastat! icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 29.12.2010 10:17:44 vasta tsitaadiga

Ma just mõtlesin kunagi 1 päev et millal keegi teeks AVGNile ka Eesti subid et saaks vanematele ka kunagi näidata icon_razz.gif. Ootan huviga milline see tuleb, väga hea idee on.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2010 10:24:47 vasta tsitaadiga

KraCHZiMan, Kui tôlkega jänni jääd kuskil, siis vôid ühendust vôtta.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2010 10:42:42 vasta tsitaadiga

Mida sa vulgaarsete väljenditega ette võtad, kas tõlgid sama mahlakalt kui neid originaalkeeles esitatakse või valid leebemad variandid, et saaks ka teistele näidata?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 29.12.2010 10:49:43 vasta tsitaadiga

Ning kuidas sa tõlgid neid pikki lauseid kus ta seletab midagi stiilis "see mäng on mingi jõehobu sitt, jõehobu kasutab saba ja tükeldab oma paska, sitta lendab igas suunas" etc laused icon_biggrin.gif.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2010 12:18:57 vasta tsitaadiga

Anton Hansen Tammsaare oli väga hea pikkade lausete koostamisel. Võib temalt inspiratsiooni otsida.

KraCHZiMan, videomängunohkar, mitte arvutimängunohkar.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2010 13:07:05 vasta tsitaadiga

EvilKatarn, epic fail right there thumbs_up.gif. Loodame, et osad ise on paremini tõlgitud kui pealkiri... icon_razz.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KraCHZiMan
HV vaatleja
KraCHZiMan

liitunud: 29.12.2010




sõnum 29.12.2010 15:48:46 vasta tsitaadiga

Raidomarek kirjutas:
EvilKatarn, epic fail right there thumbs_up.gif. Loodame, et osad ise on paremini tõlgitud kui pealkiri... icon_razz.gif


haha kuidas küll ei märganud seda, parandasin ära screwattacki lehel.
Olen varem vist ühe osa tõlkinud youtubesse mingi aasta tagasi aga "motherfucker mike" võttis maha selle
kuna neil on lepingud ja asjad mis ei luba teistel täis episoode youtubesse postitada ja nüüd postitan ja teen
screwattacki.
Mahlakate väljenditega mida varem küsiti, teen nii, et tõlgin ikka sama maalähedaselt, kuid võibolla eelistan
kohati eestikeelseid vasteid, mitte koguaeg otsetõlget inglise keelest. Lähenen loominguliselt oma projektile ikkagi icon_smile.gif
Kasutan programmi Sony Vegas Pro 10 (tean et see on natuke liig arvestades programmi võimalusi icon_lol.gif).
Hetkel tegemisel tõlkimine seega...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 29.12.2010 16:13:21 vasta tsitaadiga

Jään ootama seda osa, tahaks näha kuidas välja tuleb icon_wink.gif.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KraCHZiMan
HV vaatleja
KraCHZiMan

liitunud: 29.12.2010




sõnum 02.01.2011 00:35:59 vasta tsitaadiga

Pärast pikka jamamist ja ümberformaatimist sain lõpuks video üles laadida:
http://screwattack.com/videos/AVGN-NESi-Tarvikud-1

Nautige! icon_wink.gif

Ärge unustage kommenteerida/hinnata kui meeldib/millestki jääb vajaka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2011 00:40:33 vasta tsitaadiga

6 AA patakat, mitte 5.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 02.01.2011 01:00:57 vasta tsitaadiga

KraCHZiMan, thumbs_up.gif ma arvan küll, et piisavalt hästi tõlgitud. Kuna endal paremaid ideid nagunii pole väljendite (loe: roppuste) suhtes, siis pole ka millegi üle nuriseda. Muu tekst kõik arusaadav ja täppi.

thumbs_up.gif

E: Gojira jõudis ette patakatega.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KraCHZiMan
HV vaatleja
KraCHZiMan

liitunud: 29.12.2010




sõnum 06.01.2011 03:49:27 vasta tsitaadiga

Tänud icon_wink.gif kahjuks vigu ei paranda, neid sai niigi üsna palju välja praagitud niikuinii.

EDIT: Pole uue osa ilmumises hetkel kindel, et millal ja värki, aga kunagi võtan asja kätte ja teen ära ikkagi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 06.01.2011 10:38:00 vasta tsitaadiga

Kommenteerin, aga ei nori. See "That's like a baby's toy" tõlge võiks "Back to The Future II" auks jutumärkides olla icon_wink.gif
Ja noh, ta ütleb seda küll veidi segaselt, kuid teadmiseks, et viide pärineb siit:

Link

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kaneelisai
HV kasutaja

liitunud: 16.03.2009




sõnum 06.01.2011 11:44:29 vasta tsitaadiga

Uus Nerd: Daydreamin' Davey
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2011 23:32:00 vasta tsitaadiga

Kaneelisai kirjutas:
Uus Nerd: Daydreamin' Davey


täiesti tühjust täis pastakast imetu episood... tea kas hakkab väsima?!
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2011 23:36:23 vasta tsitaadiga

Vaevalt, et ta väsib nüüd. Ennegi selliseid rahulikke mõttetuid osasid olnud, pärast mida tuleb jälle midagi head.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2011 20:04:12 vasta tsitaadiga

KraCHZiMan kirjutas:
Ärge unustage kommenteerida/hinnata kui meeldib/millestki jääb vajaka.

Jõudsin ka lõpuks vaadata seda. Respekti tegemise eest!
That being said, vigu jäi silma küll, nii keelelisi pisivigu kui ka lihtsalt kontekstipõhiseid tõlkeäpardusi. Aga edu tulevikus!


EDIT: Uus Nerd - http://www.gametrailers.com/video/angry-video-screwattack/710076

_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 03.03.2011 12:59:18 vasta tsitaadiga

http://www.gametrailers.com/video/angry-video-screwattack/711094

Uus nerd :3. R.O.B.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2011 14:22:12 vasta tsitaadiga

Peaks olema siis 100. episood. Imelik asi on aga see, et seda pole hetkel GT pealehelgi, kuigi oli ka countdown jms.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2011 15:14:13 vasta tsitaadiga

Praegu igatahes oli pealehel.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 07.04.2011 08:52:17 vasta tsitaadiga

http://www.gametrailers.com/video/angry-video-screwattack/712508#comments_top

Uus Angry Nerd - Spielberg Games

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2011 13:18:43 vasta tsitaadiga

http://cinemassacre.com/2011/06/01/avgn-message/

Lühidalt - James on täielikult AVGN filmile pühendunud (2013-2017?), kuid sellest olenemata hakkab peagi uusi AVGN osasid tulema. Tulevad vanemas stiilis, nagu siis kui veel aasta 2006 oli ja ta nii väga scriptile ja efektidele ei rõhunud.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djdevon
HV kasutaja
djdevon

liitunud: 15.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2011 14:15:45 vasta tsitaadiga

EvilKatarn kirjutas:
http://cinemassacre.com/2011/06/01/avgn-message/

Lühidalt - James on täielikult AVGN filmile pühendunud (2013-2017?), kuid sellest olenemata hakkab peagi uusi AVGN osasid tulema. Tulevad vanemas stiilis, nagu siis kui veel aasta 2006 oli ja ta nii väga scriptile ja efektidele ei rõhunud.


Võib olla olen ma ainukene igav inimene, kes pikka aega ootas, et ta lõpuks ometi hakkaks tegema ülevaateid, mitte lühifilme. Kuigi jah, see oli tema bränd ja spetsialiteet.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2011 14:40:09 vasta tsitaadiga

See probleem on liiga paljudel kunstnikutel. Bändidega pahatihti see probleem, et mida edasi arenetakse, seda keerulisemat muusikat kukutakse tegema, kuid see ei pruugi üldse enam seda võlu kanda, mis varasematel plaatidel oli.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazygamer
HV vaatleja

liitunud: 25.03.2010




sõnum 02.06.2011 14:59:46 vasta tsitaadiga

See Angry Video Game Nerd on ikka tasemel tegelane! Iga video, mida vaatan, teeb kohe meele rõõmsaks... ta kiidab häid mänge, laidab halbu mänge, ja seda kõike mitte kurjana, vaid just, ta näitleb seda... Endal tulid ka mõned mängude ülirasked kohad meelde, samuti ka üldse mängud... Ma olen nii viimset kui esimest tema videot näinud, kõik olid väga head... Headest osadest oskan nimetada TMNT, Dracula, Spider Man, The Wizard & SMB 3, eriti selle lõpp, Rambo, E.T, Atari Porn, Nnintendo Power, Bugs Bunny´s Birthday Blowout,Top Gun, NES Accessories, Sega 32X, Sega CD, Magnavox Odyssey, 3DO, samuti olen ma ka tema teise seeria You Know What´s Bullshit suur fänn... Loodan, et ta teeb neid veel pikka aega edasi... AVGN FTW!!!!
_________________
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2011 19:22:12 vasta tsitaadiga

http://www.gametrailers.com/video/the-making-screwattack/717056

Kui siin foorumis peaks olema mõni hakkaja videomängudest videoarvustusi tegev tegelane, siis kindlasti oleks tal kasu sellest videost.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2011 19:03:37 vasta tsitaadiga

Uus avgn on väljas. Lühike ja kesine ,aga parem kui mitte midagi.
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 27.08.2011 00:07:32 vasta tsitaadiga

http://www.gametrailers.com/video/nintendo-world-screwattack/719815

Uus nerd: Nintendo World Championships icon_cool.gif

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
crazygamer
HV vaatleja

liitunud: 25.03.2010




sõnum 02.10.2011 11:25:10 vasta tsitaadiga

Nähtud asi, oli suht norm asi... Huvitav, mis seda küll nii haruldaseks teeb?
_________________
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 02.10.2011 11:32:49 vasta tsitaadiga

Sest seda kassetti tehti nii väike hulk ja ainult nendele kes kuskil nintendo võistlusel osalesid ja selle said.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
crazygamer
HV vaatleja

liitunud: 25.03.2010




sõnum 02.10.2011 14:54:49 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Sest seda kassetti tehti nii väike hulk ja ainult nendele kes kuskil nintendo võistlusel osalesid ja selle said.
Hmm, ok tänud siis!
_________________
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 06.10.2011 21:37:21 vasta tsitaadiga

http://www.gametrailers.com/video/angry-video-screwattack/721808

Dark Castle. Kahju hakkab temast. Peaks ise ka seda proovima icon_razz.gif

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
crazygamer
HV vaatleja

liitunud: 25.03.2010




sõnum 07.10.2011 19:01:00 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
http://www.gametrailers.com/video/angry-video-screwattack/721808

Dark Castle. Kahju hakkab temast. Peaks ise ka seda proovima icon_razz.gif
Crappi ikka taga ei nutaks... Said oma teenitud karistuse...
_________________
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2011 13:07:26 vasta tsitaadiga

http://www.gametrailers.com/video/angry-video-screwattack/723402

James pole AVGNi rollis, mõnus osa.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 24.03.2012 11:48:55 vasta tsitaadiga

http://www.gametrailers.com/video/angry-video-screwattack/724633

Bible games 3

---
E:

Angry Nerd Pop Fictionis:

http://www.gametrailers.com/video/episode-22-pop-fiction/728331

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 24.07.2012 10:56:44 vasta tsitaadiga

Uus AVGN: Schwarzenegger Games

http://www.youtube.com/watch?v=0Ta-4H92CkA&feature=g-u-u

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2012 19:17:12 vasta tsitaadiga

oo jälgin ise ka suur fänn:)
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 10.11.2012 10:47:54 vasta tsitaadiga

http://cinemassacre.com/2012/10/24/avgn-ghosts-n-goblins/

Uus nerd. Ghost n Goblins

E: AVGNi filmi treiler. OMG tahan näha!!!!

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=eiz95K1ngiI

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2012 15:35:48 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:

E: AVGNi filmi treiler. OMG tahan näha!!!!
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=eiz95K1ngiI

P*sk, nagu arvata oligi thumbs_down.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2012 14:40:19 vasta tsitaadiga

Jõle kaua tegi seda uinjaad ja pidevalt oli see vabanduseks miks pea üldse muu stufi jaooks aega polnud. Võinuks sellise ahhuijell jutupeale arvata, et tõesti mingi kvaliteet amatöörfilm tuleeb aga see puhta saast.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 18.11.2012 15:53:01 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Jõle kaua tegi seda uinjaad ja pidevalt oli see vabanduseks miks pea üldse muu stufi jaooks aega polnud. Võinuks sellise ahhuijell jutupeale arvata, et tõesti mingi kvaliteet amatöörfilm tuleeb aga see puhta saast.


Sa juba nägid seda? On see nagu Freddy ja Jasoni osad või hoopis miski muu?

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 19.11.2012 21:47:04 vasta tsitaadiga

suht normaalne tundub ju icon_smile.gif selline nonsense nagu ta revüüdki
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 19.12.2012 23:26:23 vasta tsitaadiga


Link

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 07.05.2013 09:40:24 vasta tsitaadiga

http://www.gametrailers.com/side-mission/49681/angry-video-game-nerd-adventures-announced

AVGN mäng tulemas.

Toxic Crusaders:

http://www.youtube.com/watch?v=ZcuxGRO1wQA&feature=em-subs_digest

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 19.09.2014 21:09:27 vasta tsitaadiga

nagu arvata võis film sama sitt nagu ta show viimased aastad. See random BS mis koguaeg toimus oli väga häiriv.
Naljad ka väga nõrgad. Paar kildu ehk on. Muidu totaalne saast. thumbs_down.gif

_________________
Gdesainer
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2014 11:24:15 vasta tsitaadiga

Arvata oli, et ei tule hea film, AVGN pole hea põhi millest filmi teha lihtsalt...
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Angry Video Game Nerd mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.