Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Logitech G5 rev. 2 & No Identity Pad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
peet
HV vaatleja

liitunud: 21.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2007 13:03:10 Logitech G5 rev. 2 & No Identity Pad vasta tsitaadiga


Kuna mu Logitech MX510 (idle.ee ülevaade) oli viimase kolme aasta jooksul üpriski palju vatti saanud ja nüüdseks juba küllaltki kulunud, oli aeg hakata mõtlema uuele hiirele. Valik jäi Logitech MX518 ja G5 vahele, kuid otsustasin siiski viimase kasuks. Tasub mainida, et G5st on olemas kaks varianti, millel on teatud erinevused, mida aga mainin natuke hiljem. Mina valisin uuema ja võib öelda, et parema variandi.



Aga nüüd hiirest lähemalt.
Koduleht: www.logitech.com
Hind: 940-1000 EEK
Garantii: 3 aastat



Karbis oli:
Hiir icon_exclaim.gif
Kaalu sahtel
Raskused hiire massi muutmiseks
Driveri CD ja installeerimis juhend

Tehnilised andmed:
2000 dpi laser sensor (sama, mis G5 rev 1)
6.4 megapixel/s
20G maksimaalne kiirendus
1000Hz polling e. 1ms reageerimine (mouserate)
16bit data kanal
Teflon jalad
9 nuppu (kui arvestada tilt wheeli kõiki võimalikke asendeid)

Kuju on hiirel sama, mis MX500/510/518/G5 v1. Ainsaks erinevuseks on nuppude arv/asukoht. Antud hiirte kuju väga meeldib ja ka istub mulle, ei hakanud seetõttu ka mõne Razeriga ekperimenteerima ja otsustasin Logitechi kasuks. Suurimaks erinevuseks võrreldes G5 v1-ga on kahe icon_exclaim.gif küljenupu omamine ja muidugi disain (pilt).
Võrreldes MX510ga tundub G5 pealt karedam olevat, samas on see aga küllaltki meeldiv.

Huvi pärast sai proovitud, kuidas hiir libiseb ka minu 3 aastat vana QPadi peal ja ma olin meeldivalt üllatunud, libises päris hästi. Ometigi ei muutnud see mu meelt uus matt osta. icon_razz.gif

Uueks featuuriks oli minu jaoks tilt wheel, mida MX510-l ei ole. Alguses suhtusin küll natuke skeptiliselt sellesse, kuna "äkki logiseb rullik liiga palju", aga õnneks ei pidanud pettuma. Vajutamine ei ole liiga kerge ega raske.

MX510l ei saanud ka DPId vahetada. Driveriteta võimaldab hiir vahetada 2000/800/400 DPI vahel, driveritega aga saab ise vastavad väärtused paika panna (kuni 5 erinevat taset)
Ise ma väga palju antud funktsiooni ei hakka kasutama, lisaks on nupud ka natuke ebamugavas kohas mu näppude jaoks. Kuid kuna SetPointi driverid on tasemel, siis võib DPI muutuse programmeerida küljenuppudele.

Ei tohi ka mainimata jätta, et nagu ka vanemal G5l saab ka sellel spetsiaalse sahtlikese abil hiire massi muuta. Kaasas on kaheksa 4,5g ja kaheksa 1,7g raskust.


Kokkuvõtteks: Olen ostuga sigarahul!

Plussid:
Mugav kuju ja kate.
Täpne
Muudetav DPI
2 küljenuppu!
Tilt wheel
Väga hea tarkvara
Muudetav mass

Miinused:
Jätkuvalt ainult paremakäelistele
Nuppude asukoht DPI muutmiseks
Hind

----------------------------
Hiirematt
Kuna QPad oli pea sama vana kui hiir ise ja samuti kulunud, siis vajas ka see väljavahetamist. Lõpuks jäi silm K-Arvutisalongis müüdavatele NOID padidele. Alguses küll mõtlesin, et ostab jälle QPadi, aga kuna ükski Eesti pood ei müü seda, siis oli vaja leida alternatiiv.

Koduleht: www.noidpad.com
Hind: 376 EEK
Dimensioonid: 400x280x3.5mm



Ma tean, et paljudel seostub K-Arvutisalong kõige negatiivsega ja NOID ei tundu ka just väga tuntud olevat (vähemalt mina kuulsin sellest alles siis, kui hakkasin matti otsima), siis tegelikult on lugu üpriski positiivne.

Hiir libiseb matil ülihästi, kindlasti on libisemine samal tasemel mu eelmise QPadiga, kui ta veel uus oli, kui mitte veel paremgi. Kaasas oli ka riba hiireuisku. Sellest peaks jätkuma kolmeks vahetuseks. Mati pind on ise sile ja küllaltki kõva, Allsopi (jep, Allsop on mul veel ka olemas) pind on selle kõrval väga kare.

Kokkuvõtteks: Väga hea alternatiiv QPadile (võimalik isegi, et parem kui QPad ise)

Plussid:
Hind (376 mati ja uiskude eest!)
Väga sile ja libe pind
Saab rulli keerata.

Miinused:
-
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 04.11.2007 15:42:19 vasta tsitaadiga

imho vägaväga hea ülevaade thumbs_up.gif
_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lnxab
HV kasutaja
lnxab

liitunud: 26.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2007 17:57:39 vasta tsitaadiga

väga hea, nüüd kogun raha ja ostan noidpadi ära!
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellWalKeR
HV kasutaja
HellWalKeR

liitunud: 20.11.2006




sõnum 05.11.2007 16:30:35 vasta tsitaadiga

Ise ostsin ka mõned kuud tagasi G5-e. Vaatasin veel Razereid kuid kaldusin ikkagist Logitechi poole.
Mõned päevad hiljem sattusin Paide Taigi ning seal oli see sama hiir mis siin ülevaates (ma ostsin Tallinnast vanema) kuid sada krooni odavam. Siis oli küll selline tunne, et sain vastu pükse.

Aga hiir ise on sellegipoolest võimas, liigub sinna kuhu sa tahad, et ta läheks ning kiirelt.
Kuid minu jaoks on suur miinus MOUSE3 nupp ehk siis scroll wheel nupp. Seda on lihtsalt võimatu alla vajutada nii, et scrollima ei hakkaks. Ma pidin reloadi mouse3-lt küljenupule ümber tõstma icon_sad.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
okpoiss
HV kasutaja
okpoiss

liitunud: 07.11.2001




sõnum 05.11.2007 16:56:00 vasta tsitaadiga

Kusjuures Logitechil kombeks teha nn rev 2 versiooni. G5 hiir, sama ka G15 klaver. Ja kui sa seda ei tea, et need on vana ja uus versioon, siis võib juhtuda, et lähed ostma ja saad endale vana rev 1-e. Nad oleks võinud siis märgistada natukene paremini. Minuteada ei ole kuskile kirja pandud, et tegemist on rev2 - võin ka eksida. Proovi siis poes seletada, et ma tahan seda g5 hiirt aga mitte sellist vaid millel on 2 nuppu juures - seda uut. Müüja, kes ei te sellest midagi, et rev2 tuli vahib sind lolli näoga ja klatsib pärast tagaruumis taga.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
burnout
HV kasutaja
burnout

liitunud: 11.12.2004




sõnum 05.11.2007 18:41:55 vasta tsitaadiga

Ma ei ütleks et rev1 ostmine oleks vastu pükse saamine kuna ta maksab ju 100 eeku vähem, paneb ikkagi mõtlema et kas nüüd üks nupp lisaks on seda väärt + imo on too rev1 hõbedane välimus ka kuidagi ilusam.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pioneeros
HV kasutaja
pioneeros

liitunud: 01.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2007 19:40:15 Ilma matita on suur vahe? vasta tsitaadiga

Kui mänge mängida kas on matti vaja

(kui on G5 hiir)?

Kui teil matt olemas kas ilma proovides on suur vahe?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2007 21:52:22 vasta tsitaadiga

ilmtingimata ei ole matti vaja
eks see sõltub näiteks sellest, kus alusel sa tegeleda plaanid...
maitse asi kokkuvõttes suuresti kah icon_smile.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peet
HV vaatleja

liitunud: 21.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2007 23:55:46 vasta tsitaadiga

Samas kui laua peal mängida, siis neid teflon jalgu ei pruugi kauaks jätkuda. Teisi sõnu, matt võiks olla, ei pea aga too ilmtingamata ülikallis olema.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellWalKeR
HV kasutaja
HellWalKeR

liitunud: 20.11.2006




sõnum 06.11.2007 00:01:16 vasta tsitaadiga

burnout kirjutas:
Ma ei ütleks et rev1 ostmine oleks vastu pükse saamine kuna ta maksab ju 100 eeku vähem, paneb ikkagi mõtlema et kas nüüd üks nupp lisaks on seda väärt + imo on too rev1 hõbedane välimus ka kuidagi ilusam.


Seletasin natuke halvasti. Mul maksis rev1 100 krooni rohkem.
Matti mul ka ei ole kuid eks need teflonid peavad seal all vähemalt pool aastat vastu. Kaks kuud mängimist 3-4 tundi päevas ning need katted on alles natukene kriimustada saanud. Laud siis mingi vana puidust ja suht kare.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
burnout
HV kasutaja
burnout

liitunud: 11.12.2004




sõnum 06.11.2007 21:02:51 vasta tsitaadiga

rev1 ongi odavam kui rev2, on poode kes pakuvad mõlemat ja loomulikult rev1 odavam oma 100 eeku keskmiselt.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocket
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2007 09:00:51 vasta tsitaadiga

burnout, loe Hellwalkeri lause nüüd veel korra läbi. icon_wink.gif
_________________
www.allarifoto.eu
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 12.11.2007 16:09:25 vasta tsitaadiga

peet, kus ostsid selle hiire?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peet
HV vaatleja

liitunud: 21.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2007 17:50:41 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
peet, kus ostsid selle hiire?


Kristiine Euronicsist.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FurattoShutsuryoku
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2005




sõnum 12.11.2007 23:11:51 vasta tsitaadiga

ver 1. hakkas ikka oma scrolliga nii närvidele käima et vahetasin mx500 vastu, ja olen väga rahul.
Ainuke asi mis g5 l parem oli on see eriline juhe.
Kuskil poes seda ver 2. proovida ka saab?(on scrolli probleem lahendatud?) sest nüüd on hakanud mx500 juhe närvidele käima icon_razz.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Degwees
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2007 12:27:08 vasta tsitaadiga

http://www.fragyou.net/?page_id=24

Kõik, kes on rohkem, kui "casual gamer", võiksid vaadata rohkem SteelSeries Ikari poole.

http://www.steelseries.com/int/products/mice
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTR
HV veteran
GTR

liitunud: 18.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2008 00:58:20 vasta tsitaadiga

endal G5 rev 1 olemas..
Väga korralik hiir ikkagi, ennem oli Trusti GM4200 ning nüüd tunnen, et G5 on ikka hiir omast klassist.
Olen sõprade pool proovinud ka Razer Diamondback'i ja Copperheadi kuid Razeri hiired mulle ei istu... minusilmis on G5 igati parem.
G5 ainuke miinus ongi ehk see rulliku vajutamine, ise võtan netis sellega uusi tab'e lahti ja vahest käib närvidele veits jah, et hakkab liigutama hoopsi seda lehte mis mul ees aga no elab üle icon_smile.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangle^
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2007




sõnum 27.02.2008 09:29:54 mice vasta tsitaadiga

"casual gamer",miks casual gameril peaks olema Steelseries Ikari?,see hiir maksab kodulehe andmetel vähemasti 600 krooni,kuigi tunduvalt odavama raha eest saaks üldse kõige hinnatumad hiired Microsoft Intelli Explorer 3.0 ja mx300 venna G1.
hinnad peaksid vastavalt olema 425.- ja 375.- krooni.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTR
HV veteran
GTR

liitunud: 18.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2008 11:35:29 vasta tsitaadiga

G5 üks väga hea omadus on just suurus (et mahub korralikult kätte mitte ei pea näppudega hoidma) võrreldes G1, G3'ega... Microsofti hiired eriti üldse ei ole meeldinud aga nojah...
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangle^
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2007




sõnum 27.02.2008 15:24:59 vasta tsitaadiga

Mulle ka ei meeldinud kunagi,olin samamoodi andunud mx510-e fänn.Mingil momendil unustasin LAN´i ajal mx510-e kuidagi koju ja üks sõber andis mingi vana ie 3.0-i mulle asenduseks,ja mis ikka öelda,sellest momendist peale ei taha ma mitteühtegi muud hiirt peale ie 3.0-i.g1 on samas minuarust on nii mõnus väike ja näiteks ma pole mittekunagi tundnud paremat libisemist,kui seda g1 allsop gigapadi peal teeb,väga sujuv ja mõnus kogemus,soovitan kõigile ja ei maksa ka midagi.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
okpoiss
HV kasutaja
okpoiss

liitunud: 07.11.2001




sõnum 28.02.2008 16:54:17 vasta tsitaadiga

Kuidas G9 oleks võrreldes G5 rev 2-ega.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lazy_Jones
HV vaatleja
Lazy_Jones

liitunud: 25.11.2007




sõnum 28.05.2008 09:52:43 vasta tsitaadiga

eile ostsin samasuguse mati noidpad (sini_must_valge), ja mul näiteks selle tumedama osa peal hiir(Logitech G5 vanem) ei tööta. icon_sad.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
okpoiss
HV kasutaja
okpoiss

liitunud: 07.11.2001




sõnum 30.05.2008 10:04:35 vasta tsitaadiga

Vii tagasi või vaheta ümber.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2008 20:33:20 vasta tsitaadiga

Lazy_Jones kirjutas:
eile ostsin samasuguse mati noidpad (sini_must_valge), ja mul näiteks selle tumedama osa peal hiir(Logitech G5 vanem) ei tööta. icon_sad.gif

mul sama jama et musta pinna peal libiseb väga hästi aga oraanzi peal hakkab päris tugevalt kursor jeblama, seesama matt: http://www.k-arvutisalong.ee/index.php?lang=est&main_id=36&p_id=016064
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
peet
HV vaatleja

liitunud: 21.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2008 13:33:03 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1 kirjutas:
Lazy_Jones kirjutas:
eile ostsin samasuguse mati noidpad (sini_must_valge), ja mul näiteks selle tumedama osa peal hiir(Logitech G5 vanem) ei tööta. icon_sad.gif

mul sama jama et musta pinna peal libiseb väga hästi aga oraanzi peal hakkab päris tugevalt kursor jeblama, seesama matt: http://www.k-arvutisalong.ee/index.php?lang=est&main_id=36&p_id=016064


Huvitav, ise pole ma nende mattide peal küll mingeid probleeme tähele pannud. Hiir töötab perfektselt, samas pigem vinguks selle üle, et mu noid pad kulus suht ruttu ära. Tõsi, määrdunud, kuidas pesemine mõjub antud kattele üldse? Aga ometigi pidas mu QPAD antud tingimustes kõva 2 aastat rohkem vastu. Kui näiteks noid peal quake-i mängida, siis igasugune sihtimine ja trackimine on täiesti jube, hiir lihtsalt ei taha libedalt liikuda.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2008 14:13:36 vasta tsitaadiga

peet kirjutas:
KuriVaiM1 kirjutas:
Lazy_Jones kirjutas:
eile ostsin samasuguse mati noidpad (sini_must_valge), ja mul näiteks selle tumedama osa peal hiir(Logitech G5 vanem) ei tööta. icon_sad.gif

mul sama jama et musta pinna peal libiseb väga hästi aga oraanzi peal hakkab päris tugevalt kursor jeblama, seesama matt: http://www.k-arvutisalong.ee/index.php?lang=est&main_id=36&p_id=016064


Huvitav, ise pole ma nende mattide peal küll mingeid probleeme tähele pannud. Hiir töötab perfektselt, samas pigem vinguks selle üle, et mu noid pad kulus suht ruttu ära. Tõsi, määrdunud, kuidas pesemine mõjub antud kattele üldse? Aga ometigi pidas mu QPAD antud tingimustes kõva 2 aastat rohkem vastu. Kui näiteks noid peal quake-i mängida, siis igasugune sihtimine ja trackimine on täiesti jube, hiir lihtsalt ei taha libedalt liikuda.

paar päeva tagasi sai siis atsetooniga ära puhastatud lasersilm ning libiseb täiegi ilusti, seega hoopis oma mitte matti viga icon_wink.gif
kas uisud siis ei anna mingi boosti juurde?

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2008 15:03:38 Re: Logitech G5 rev. 2 & No Identity Pad vasta tsitaadiga

peet kirjutas:
1000Hz polling e. 1ms reageerimine-

kas hiire draiver ise muudab usb rate selliseks?
proovisin mouse rate switcheriga ja veel ühe programmiga aga ei saanud kuidagi 125Hz suuremaks.
hiir küll teine, LX8 cordless

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 11.08.2008 07:42:50 vasta tsitaadiga

Nu, restartisid ka ikka ?
mul pole nagu mitte ühegi hiirega seda probleemi olnud, asi ikka ainult os'is kinni
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lazy_Jones
HV vaatleja
Lazy_Jones

liitunud: 25.11.2007




sõnum 26.09.2008 16:59:36 vasta tsitaadiga

Lazy_Jones kirjutas:
eile ostsin samasuguse mati noidpad (sini_must_valge), ja mul näiteks selle tumedama osa peal hiir(Logitech G5 vanem) ei tööta. icon_sad.gif

vahetasin ümber rohelise sama mati vastu ja töötab perfektselt.
ääred natuke narmendavad ainult, muidu on ok.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangle^
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2007




sõnum 18.11.2008 00:37:50 vasta tsitaadiga

Mina ei ole siiani arusaanud, kuidas need hiirematid küll kõikidel ärakuluvad. Mul on 3 aastat vana allsop gigapad ja ta näeb siiamaani,kui uus välja. Või teine variant, ostke omale Icemat, see ei kulu teil mingi valemiga ära. beer_yum.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2008 02:14:45 vasta tsitaadiga

sai just see samune hiir suht meelepärase hinnaga kasutatult soetatud (5 kuud ostukuupäevast) ja tundub hetkel üpriski asjalik olevat. Üleminek päris valutu pole küll olnud, käsi hetkel väsib tunduvalt kiiremini kui G1 taga, mis mu eelmiseks hiireks oli aga see on vast harjumuse asi.

Samas nüüd kui läksin laseri peale üle siis tuttav mainis mulle mõnda asja - nimelt laserite probleemi skippimisega - äkki oskab keegi pisut seletada lahti... väidetavalt tekkivat see intensiivsest kasutamisest.... kui intensiivne see siis olema peaks? ja mida veel karta... hetkel istub hiir otseselt laua peal, matti tal pole... plaan oli küll matt osta aga mõtlesin siis kohe razer mantise peale minna, mis paraku photopoindis otsas (mujal vist ei müüda?!?)
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 18.10.2009 20:23:12 vasta tsitaadiga

vana teema kuid... probleem selles et G5 juhe on täitsa hiire juurest katki. ise parandada ei oska, äkki keegi soovitab midagi
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 27.12.2009 02:18:35 vasta tsitaadiga

Kasutaks ka vana teema ära. Tahaks sama hiirt aga ei leia kuskilt müügil olevat... oskab keegi öelda kust seda osta võiks saada? icon_rolleyes.gif
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2009 02:27:29 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Kasutaks ka vana teema ära. Tahaks sama hiirt aga ei leia kuskilt müügil olevat... oskab keegi öelda kust seda osta võiks saada? icon_rolleyes.gif


logitech vahetas g5 seeria ju g500 vastu välja. kuigi jah, g5 paistab välimuselt kenam.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 27.12.2009 02:29:20 vasta tsitaadiga

kahjuks g500 kohe üldse ei meeldi... kas seda g5 siis pole enam üldse saada? icon_rolleyes.gif
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 27.12.2009 14:26:08 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Kasutaks ka vana teema ära. Tahaks sama hiirt aga ei leia kuskilt müügil olevat... oskab keegi öelda kust seda osta võiks saada? icon_rolleyes.gif
mina ostsin mingist epoest, mikrolink äkki icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 27.12.2009 16:05:58 vasta tsitaadiga

EI leia enam kuskilt icon_rolleyes.gif
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2009 16:10:14 vasta tsitaadiga

siis pead ebayst võtma: http://cgi.ebay.co.uk/Logitech-G5-Laser-Mouse-2000-dpi-910000094_W0QQitemZ250551890796QQcmdZViewItemQQptZUK_Computing_ComputerComponents_KeyboardsMice?hash=item3a560e736c
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2009 19:23:15 vasta tsitaadiga

Mitte ilmtingimata. Mul juhtub üks korraks karbist välja võetud tutikas G5 rev2 olema, PS kui huvi.

Kui ise hiirt näppisin, siis tulid vanad MX510/MX518 ajad meelde aga kui juba kord Razeri nõgusate nuppudega harjunud, siis G5 kitsad ja kumerad nupud kohe üldse ei istunud ning hiir läks karpi tagasi ja tellimus Razer Deathadder 3.5G-le Pixmania-sse sisse.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 27.12.2009 19:30:24 vasta tsitaadiga

kas razeril on mõnda hiirt millel on küljel 2 nuppu mida on lihtne ja mõnus vajutada nagu mx518/g5 ja peal vähemalt 2 nuppu rulli mitte arvestades?
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
*Lask!ja*
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 30.12.2009 01:24:30 vasta tsitaadiga

Mille järgi pannakse seda garantiid? Teatud Logitech hiirtel polegi mingit garantiid, kuigi mõnel on lausa 3-aastane garantii.

http://www.kompu.ee/arvutilisaseadmed/hiired/22160_targus-bluetooth-comfort-laser-mouse/
http://www.kompu.ee/arvutilisaseadmed/hiired/22018_targus-wireless-nb-mouse-red-silver/

Miks näiteks Targus hiirtel on lausa eluaegne garantii?

Tegemist pole Kompu reklaamiga. Lihtsalt seal jäid need silma. Kas siis tõesti Targus on niivõrd kvaliteetne, et nad julgevad panna enda toodetele eluaegse garantii? Või on seal mingi konks?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 30.12.2009 10:12:06 vasta tsitaadiga

*Lask!ja*, eksitav tekst on see.
Warranty on Targus Accessories kirjutas:
All accessories carry a one year limited warranty, with the exception of power products which carry a two year limited warranty. Coverage terminates if the original purchaser sells or otherwise transfers the product.
Targus Bluetooth Comfort Laser Mouse kirjutas:
Warranty .. 2 years
Wireless Laptop Mouse kirjutas:
Warranty .. 2 years
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2009 01:54:20 vasta tsitaadiga

Kuna G5 teema ja G500 on tema järelkäia, siis mõtlesin klõpsin mõned pildid, kuna endal üks selline laua peal vedelemas. Saab ehk keegi mingit aimu sellest versioonist. Ise pole G5 kasutanud ja võrdlusmoment puudub, aga G500 tundub igatahes minu käe all üsna mõnus ja mugav.Samuti algul kõhklesin välimuses, kuna internetis pilte vaadates jäin kõhklema sellises "ära plätserdatud värvi lahenduses".... nüüd aga vaatan, et suht kena ja omamoodi isegi. Ise ostuga rahul. Nupud on üsna mugavad külje peal. Samuti DP nupud on korralikult paigutatud ehk siis ei jää ootamatult ette teisi klahvinuppe toksides. Scrollil pole ka viga, vajab veits harjumist...ehk natukene liiga kergelt ringleb...võrreldes kasvõi selle Trusti omaga - selle scroll ikka käib tunduvalt kõvemini. G500 omab aga mõnusat vabakäigu scroll funktsiooni, hea mööda pikku lehekülgi lapata sellega. See siis minu arvamus, reviewd aga ei oska ja ei viitsi kirjutada, eks igaüks näeb asju omamoodi ja lisaks pole minu käe alt misteab palju kvaliteet hiiri läbi käinud, et oskaks omavahel võrdlusi tuua.

G500
Spoiler Spoiler Spoiler

Tald
Spoiler Spoiler Spoiler

Raskused
Spoiler Spoiler Spoiler

Trust XpertClick Wireless Mini Mouse vs. G500 (Trust siis pigem väike läppari hiir siuke) - soovitan läppari omanikele seda 300.- Trusti hiirt, maru mugav ja mõnus selle raha eest + nano vastuvõtja.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2009 12:37:00 vasta tsitaadiga

Kas see hiirekate on sellest mingist riidest vms ? Need pidavat ikka väga kiiresti ära kuluma ja riidejuoid hakkavad narmendama.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2009 15:54:08 vasta tsitaadiga

heretic666, kui G500.st on jutt, siis mingit riiet sellel hiirel pole. Värviplätserdustega materjal on plastik. Ääred tumedad külgedel meenutavad mingisugust krobelist tugevamat materjali. Jääb tunne nagu krobeline metallne pind, vähemalt käega on hea haardumine. Olen lugenud, et razeritel on mingi riide/kummi kate mis annab kiirelt otsad. Igatahes G500.t käes hoides pole siiamaani olnud sellist tunnet, et õrnuke asi... loodan, et asi on oma raha väärt ja kestab samuti. Ise võtsin AK.st ligi selle 800.- eest.
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2009 19:12:41 vasta tsitaadiga

Raseerija Kraitil on klahvide peal nagu mingi imeõhukene vahakiht, kuid sellega asi ka piirdub, muidu 100% plastik ülejäänud kest. Aga antud ülevaate mudel on ju G5.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyborg
HV kasutaja
Cyborg

liitunud: 26.01.2003




sõnum 31.12.2009 19:31:32 vasta tsitaadiga

Kasutan ka seda hiirt juba umbes aasta ning siiani on hästi teeninud, kuid jah pöidlakohal hakkab see kare pind vaikselt ära kaduma, ning juhtme riidest kate narmendab (kuid juhet ennast veel näha pole, lihtsalt koht paistab väga karvane) kohast, kust ta laua äärest "murdub" ja laua alla arvutisse läheb.
Muidu väga OK hiir, kuna ise eriti ei mängi siis DPI nupud on volüümi muutmise nuppudeks pandud, mis on väga mugav. Ning raskustega sai hiire väga hästi korrigeerida, et ka käes mugavalt istub.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Logitech G5 rev. 2 & No Identity Pad
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.