Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Might & Magic X: Legacy märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 26.01.2014 15:15:07 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
Scart kirjutas:

Tean. Ja mäng kasutab devvide ja fännide eelistuse tõttu justnimelt vanemate mängude gameplay-mudelit.


ja mille põhjal sa väidad seda?
fännifoorumites on päris paljud kurtnud selle üle, kiitjaid on samuti olnud, aga oluliselt vähem.


http://www.reddit.com/r/tabled/comments/1w1xae/table_iama_we_are_might_magic_x_legacy_team_we/
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 26.01.2014 16:10:13 vasta tsitaadiga

reddit AMA pole teab mis hea allikas nüüd.
pigem võtta aluseks mingi celestialheavens, mmx ametlik foorum või rpgcodex.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.01.2014 20:27:20 vasta tsitaadiga

MM6 ja MM7 olid väga head...sealt edasi läks asi käest kuna graafiline tase ei tõusnud ja mängu tekkis tühjus ka sisu osas.
Nii kui ei suudeta enam sisu haakida, siis juhtub see, et leveldad nurga taga mingit bugi kasutades ja jõuad <10h lõppu.

Aga eks lähiajal uudistan...
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 27.01.2014 23:23:07 vasta tsitaadiga

Jah väga old... and slow... Proovin mõnipäev uuesti thumbs_down.gif
1440p ei muuda ka pilti ilusamaks...oleksin võinud valida ikka full anima, mitte et osa on selline plastiliin ja siis osa asju sakilised.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prozer
HV kasutaja
Prozer

liitunud: 09.10.2008




sõnum 03.02.2014 00:20:36 vasta tsitaadiga

Kuidas krt saada axe ja mace grandmaster'i ranki? Mõlemad treenerid ütlevad et "needs to be promoted fefore you can reach to this rank". Äkki keegi teadjam oskab nimetada tegelase, kes neid missioone jagab?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 03.02.2014 00:24:04 vasta tsitaadiga

igal klassil peaks olema eraldi NPC kes promotion queste jagab.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 03.02.2014 19:22:50 vasta tsitaadiga

Prozer kirjutas:
Kuidas krt saada axe ja mace grandmaster'i ranki? Mõlemad treenerid ütlevad et "needs to be promoted fefore you can reach to this rank". Äkki keegi teadjam oskab nimetada tegelase, kes neid missioone jagab?


Lihtsalt niisama mängides ja kõigi tegelastega rääkides peaksid nendega kindasti kokku saama. Barbariani omaga kindlasti.
Dwarf defenderit ma ise niikaugele ei mänginud. Paladin meeldis tankiks rohkem. Relic swordi quest on väga lihtne ja mana on lihtsam üles ajada. Dwarf defenderi klassi skill ja dwarfi racial +1 hp tunduvad ka suht mõttetud olevat. (Rune priestile on +1hp muidugi hea. )

Barbariani questi pärast pole enne mõtet muretseda kui air shardi quest elemental forges tehtud on . Muidu sinna alale juurde ei pääase.

Lõpuni pole veel jõudnud , aga tundub hästi õnnestunud mäng olevat. Muidugi on asju mille kallla norida , aga põhiline , "old school rpg" on täiesti olemas.
UI on muidugi väga hea. Ei mäletagi millal nii lihtsat ja arusaadavat UI-d viimati nägin.

Nimed ka sulle
Kraal annab warmongeri questi
Hedwig annab shield quardi questi.
rohkem keegi vist GM tasmel axet ja macet ei saanud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtro
HV veteran
xtro

liitunud: 17.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.04.2014 12:15:47 vasta tsitaadiga

Sai siis ka lõpuks ära ostetud.. Aimasin halpa aga soodukas oli ja vähemalt sai MM6 kaasa, mis minujaoks ainuke +.

Pole hetkel isegi kindel kumb mulle vähem meeldib, 9 või 10. 6/7/8 mis olid lemmikud on kaugelt üle. 9 kannatas mingil määral mängida. 10 pelasin ca 30min ja suundusin sujuvalt tagasi 6-7-8 juurde.

Juba char tegemise skriinil sai selgeks, kes iganes selle mängu tegi, ei ole ta vaevunud asjase väga süvenema... Ui on kergelt öeldes ebameeldiv.

Kindlasti ei soovita seda mängu.

_________________
30+ tarantlit mu magamistoas ei tähenda veel, et ma hull oleks... vist?
Kommentaarid: 444 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 337
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 11.04.2014 12:20:13 vasta tsitaadiga

xtro kirjutas:
Sai siis ka lõpuks ära ostetud.. Aimasin halpa aga soodukas oli ja vähemalt sai MM6 kaasa, mis minujaoks ainuke +.

Pole hetkel isegi kindel kumb mulle vähem meeldib, 9 või 10. 6/7/8 mis olid lemmikud on kaugelt üle. 9 kannatas mingil määral mängida. 10 pelasin ca 30min ja suundusin sujuvalt tagasi 6-7-8 juurde.

Juba char tegemise skriinil sai selgeks, kes iganes selle mängu tegi, ei ole ta vaevunud asjase väga süvenema... Ui on kergelt öeldes ebameeldiv.

Kindlasti ei soovita seda mängu.


Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 11.04.2014 12:30:05 vasta tsitaadiga

xtro, palju sa narkootikume tarbisid, kui selle postituse tegid ?
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtro
HV veteran
xtro

liitunud: 17.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.04.2014 12:33:50 vasta tsitaadiga

Loed ühe MM fanni arvamust.

MM10 oli mahavisatud raha, pmst ostsin 15 eur eest endale MM6..
Gogist oleks 9 eur eest saand 1-6 ja oluliselt rohekm mänguaega/funi kui see half something wannabe mida 10-neks kutsutakse.

Kui sulle see mäng meeldib, siis igal ühel on õigus oma arvamusele. Minu isiklik arvamus on, et see samasugune ämber kui 9 oli.
Ei ole ma ainus kes sellest mängust kehvasti arvab.

See mäng võib olla ok "old school rpg" aga Might and Magic-una ei ole see minujaoks mingit pidi ok mäng.

_________________
30+ tarantlit mu magamistoas ei tähenda veel, et ma hull oleks... vist?
Kommentaarid: 444 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 337
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 11.04.2014 21:05:41 vasta tsitaadiga

Nii rumalat juttu pole ammu lugenud...
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 11.04.2014 21:14:08 vasta tsitaadiga

minu lemmikud on samuti uuemad MM mängud (6 ja 7), kuid samas oskan hinnata vanakooli MM mänge. MMX on selles suhtes päris hästi tänapäeva üle toodud vanakooli MM.
võrrelda seda uuekooli MM-idega ei ole lihtsalt õiglane.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.04.2014 21:45:10 vasta tsitaadiga

Tänapäevases mõistes on see mäng tiguaeglane ja igav. Eriti arvestades üldise ala suurust... Ehk kas pakid ala tihedamalt kokku või muudad mängu kiiremaks sujuvamaks.
Hetkel ikka räme "vanakool"
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtro
HV veteran
xtro

liitunud: 17.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2014 11:03:09 vasta tsitaadiga

Miks peetakse MM6-t üheks parimaks? Sest see oli esimene MM mis andis tõsise tegutsemisvabaduse ja omas lahedaid "secreteid" (näiteks esimesest linnast dragonsandi teleport).

Minu jaoks on õige MM mäng kus oli tohutu tegutsemisvabadus ja huvitav draakoneid ja titane jahtida (seda ka low level tegelastega). Ei kasuta ma seal cheate/buge. Ilmselt olen MM6/7/8 rohkem kordi läbi mänginud kui paljud siinkõnelejad MM mänge üldse tööle pannud.

MMX - Lineaarne koridoris liikumine. Paljud questid PEAD tegema kui tahad edasi liikuda. Võitlus on tuim ja igav. Challange puudub.. nagu ka võimalus asju mitut moodi teha. Kui vanasti olid kuskil suured kollid teepeal oli alati x+1 võimalust neist mööda hiilida. Kastide huntimine oli fun, nendes oli lahetat looti. Itemite disainile pole Samuti viitsitud tähelepanu pöörata. Fly ja town portal on kadunud. Grid liikumine on puine ja tekitab mul motion sicknessi.. Skill süsteem on pmst täiesti combat oriented ja suur osa lahedaid skille on puudu. Saladuste avastamine ja juhuslikult nende otsa koperdamine/ nende ostimine.. again not there (vähemalt mitte sellisel kujul kui 6/7/8). Balance tegelaste ja relvade osas ka mitte just hea.

Uplay kallal ei hakka virisema, mainin, et "pole fan".

MM seerias on mul grafast suva, see pole MMX-is nii paha kui mõned väidavad. Küll aga tekitab küsimust, kuidas nii pagana tagasihoidlik mäng suudab masinat rohkem piinata kui cryengine2/3 mängud? Optimeerimisega on ilmselgelt kõvasti vaeva nähtud + mõnes kohas on sick fsp drop. Story on täiesti mööda (mis kuradi pärast oli vaja sellisel kujul HOMM6 storiline siia tuua??). Tõesti 6/7/8 tulnukate teema oli ainus mis mind mängu juures häiris kuid praegune storyline pole just parem.

Kui seda ei kutsutaks Might and Magicuks oleks see ok mäng.

Saan aru ka neist kellele see meeldib.
Aga minule see ei meeldi... kõik mis minu jaoks MM-ist MM-i tegi on välja rebitud ja asendatud erinevatest mänguseeriatest võetud ideedega.

_________________
30+ tarantlit mu magamistoas ei tähenda veel, et ma hull oleks... vist?
Kommentaarid: 444 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 337
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 12.04.2014 11:15:17 vasta tsitaadiga

xtro kirjutas:
Story on täiesti mööda (mis kuradi pärast oli vaja sellisel kujul HOMM6 storiline siia tuua??).


Enne mängu materdamist võiks vähemalt niipalju ju teada, et Ubi, kelle käes on MMi litsents, ehitab üles oma enda fantaasiamaailma nimega Ashan, milles toimuvad kõik uued HOMMid, MMid ja teised selle vihmavarju alla jäävad mängud.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Might & Magic X: Legacy mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.