Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Might & Magic X: Legacy märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2013 11:34:09 Might & Magic X: Legacy vasta tsitaadiga


Link


koduleht: http://might-and-magic.ubi.com/mightandmagicx-legacy/en-US/home/index.aspx

ubisoft is at it again...

tsitaat:
Dive into Might & Magic® X Legacy, a first-person RPG that has pledged to respect the tried-and-tested tradition of its illustrious ancestors, as it leads you to epic adventure and quests while exploring the wild peninsula of Agyn.

Create your own party of four Heroes, choose their races, classes and skills and discover a new perspective of Ashan, never seen before. A new and unexplored land of the Might & Magic universe is now ready to be tamed.


rpgamer intervjuu:
http://www.rpgamer.com/games/mightmagic/mm10/mm10int.html

celestialheavens faq, modding support announced:
http://www.celestialheavens.com/viewpage.php?id=818

mõned pildid:
Spoiler Spoiler Spoiler


alpha screenshotid:
Spoiler Spoiler Spoiler


gameplay video:

Link
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 17.04.2013 17:57:02 vasta tsitaadiga

Veits infot ka mängutootja kohta.

Tegu siis hoiatusega.

Nimelt on antud tootja vastutav ka HOMM VI suppordi eest. HOMMVI on antud hetkel sellises seisus ,et NVIDIA kaarti omanikud ei saa pikemat aega mängu mängida. Probleemid algasid eelmise aasta septembris kui NVIDA uuendas draivereid. (mängu esindaja andmetel pidavat mäng vanemate draiveritega töötama)
Seega 7 kuu jooksul pole mängu tegija suutnud probleemi lahendada. Kuna samal ajal on tootja tegelenud järjekordse lisapaketi valmistamisega ei saa öelda, et tegu oleks maha jäetud mänguga.

Suhteliselt raske on ütelda, kas tegu on oskuste puudumisega või lihtsalt viletsa suhtumisega. Mõlemal juhul peaksid Might & Magic X huvilised arvestama, et sama probleem võib ka uude mängu edasi minna.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2013 22:56:26 vasta tsitaadiga

SirAskAlot, millest täpselt jutt käib?
MMX arendaja on Limbic.
Heroes 6 arendaja oli Black Hole, mis läks minu teada pankrotti. Ubisoft susserdas midagi ära:
http://www.strategyinformer.com/news/17626/black-hole-developer-blasts-ubisofts-actions-during-heroes-vi-development

anyway, heroes6 arendajad ei puutu asjasse.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 18.04.2013 09:37:00 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
SirAskAlot, millest täpselt jutt käib?
MMX arendaja on Limbic.
Heroes 6 arendaja oli Black Hole, mis läks minu teada pankrotti. Ubisoft susserdas midagi ära:
http://www.strategyinformer.com/news/17626/black-hole-developer-blasts-ubisofts-actions-during-heroes-vi-development

anyway, heroes6 arendajad ei puutu asjasse.


Oleks võinud pilgu limbicu kodulehele visata. See on täis uudiseid HOMMVI expansionide väljatulekust.
http://www.limbic-entertainment.de/en/newsen/latest/271-limbic-takes-over-homm6-support

We are currently not only working on the patches, but also on the much-awaited town-screens and new content. We’ll tell you more about these later."

Asi mis HOMMVI Nvidia kaartidel pange laseb on just nimelt "town screen" ja selle tegemise au kuulub täielikult Limbicule.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 18.04.2013 09:45:31 vasta tsitaadiga

SirAskAlot kirjutas:
DeTHiCa. kirjutas:
SirAskAlot, millest täpselt jutt käib?
MMX arendaja on Limbic.
Heroes 6 arendaja oli Black Hole, mis läks minu teada pankrotti. Ubisoft susserdas midagi ära:
http://www.strategyinformer.com/news/17626/black-hole-developer-blasts-ubisofts-actions-during-heroes-vi-development

anyway, heroes6 arendajad ei puutu asjasse.


Oleks võinud pilgu limbicu kodulehele visata. See on täis uudiseid HOMMVI expansionide väljatulekust.
http://www.limbic-entertainment.de/en/newsen/latest/271-limbic-takes-over-homm6-support


We are currently not only working on the patches, but also on the much-awaited town-screens and new content. We’ll tell you more about these later."

Asi mis HOMMVI Nvidia kaartidel pange laseb on just nimelt "town screen" ja selle tegemise au kuulub täielikult Limbicule.

Levitaja Ubisoft tellis arendaja A käest mängu X
Arendaja A tegi mängu X, mis jookseb nvidia kaartidel kokku town screenil
Arendaja A paneb pillid kotti
Levitaja Ubisoft palkab arendaja B tegema mängule X lisapaketti
Arendaja B on süüdi selles, et arendaja A toodetud baasmängus jookseb mäng nvidia kaartidel kokku??
Su linkitud uudis on kuupäevaga 18 aprill....

_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 18.04.2013 11:39:04 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:

Levitaja Ubisoft tellis arendaja A käest mängu X
Arendaja A tegi mängu X, mis jookseb nvidia kaartidel kokku town screenil
Arendaja A paneb pillid kotti
Levitaja Ubisoft palkab arendaja B tegema mängule X lisapaketti
Arendaja B on süüdi selles, et arendaja A toodetud baasmängus jookseb mäng nvidia kaartidel kokku??
Su linkitud uudis on kuupäevaga 18 aprill....


Ei teagi mida sellepeale ütelda .... kargab mingi mees kuskilt põõsast välja , asjasse süveneda ei viitsi , ning kukub julmalt lahmima ... ütleks, aga siis läheb ilmselt päris pöördesse ... jumal tänatud , et tänavapeal kokku ei juhtunud, muidu oleks ilmselt peksa ka saanud.

Link on arhiivist , vähemalt aasta vana kui mitte rohkem. See , et lehe omanik ei viitsi aasta arve oma lehele panna on tema mure.

Oleks võinud vähemalt selle lõigu läbi lugeda mis ma eraldi välja tõin. Arendaja B ütleb selles selgelt , et ta alles tegeleb town screeni tegemisega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morfea
HV kasutaja
morfea

liitunud: 26.09.2005




sõnum 18.04.2013 12:32:54 vasta tsitaadiga

Limbic võttis üle vastutuse ka olemasoleva H6 (vanilla) uuendamise - nad peaksid tänaseks mitmeid patche olema välja andnud.

Ropp saast on ikka see, mis C*ntsoft ja tema palgatud arendajad on suutnud H-seeriaga kokku keerata.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2013 11:43:31 vasta tsitaadiga

dungeon design contest:
https://mightandmagicx-legacy.ubi.com/opendev/blog/post/view/51ffd28ae754b6dc02000003

uus treiler:

Link


varsti saab juba mängida. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prozer
HV kasutaja
Prozer

liitunud: 09.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2013 00:36:14 vasta tsitaadiga

Me want icon_cool.gifthumbs_up.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2013 21:51:50 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Opa icon_biggrin.gif

Act 1 on täna öösel väljas. Steamis ka mäng üleval, 30 eurtsi.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtro
HV veteran
xtro

liitunud: 17.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2013 16:07:18 vasta tsitaadiga

Üks mu lemmikseeriaid üldse mängunduses. Alles sai 7 läbi tehtud uuesti (kui tead mis teed saab ikka liiga kiirelt üli OP tegelased tekkitada) ja 8 võtan ka uuesti käsile.

Video põhjal tundub ka see päris asjalik, peaasi, et selline jura pole nagu 9 mis ei kõlvanud ikka kuhugi.

_________________
30+ tarantlit mu magamistoas ei tähenda veel, et ma hull oleks... vist?
Kommentaarid: 453 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2013 01:20:11 vasta tsitaadiga

uue patchi muudatuste/bugfixide nimekiri:
https://mightandmagicx-legacy.ubi.com/opendev/blog/post/view/detailed-patch-plans
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2014 16:05:51 vasta tsitaadiga

Väga fun game, soovitan soojalt!
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lambivana
HV kasutaja
lambivana

liitunud: 04.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2014 16:45:57 vasta tsitaadiga

Kusagil hea soodukas ka sellele on?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2014 17:59:09 vasta tsitaadiga

lambivana kirjutas:
Kusagil hea soodukas ka sellele on?


https://www.g2a.com/might-magic-x-legacy-uplay-cd-key-global.html?adid=DLCompare&id=1303

14 euri.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lambivana
HV kasutaja
lambivana

liitunud: 04.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2014 18:40:31 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
lambivana kirjutas:
Kusagil hea soodukas ka sellele on?


https://www.g2a.com/might-magic-x-legacy-uplay-cd-key-global.html?adid=DLCompare&id=1303

14 euri.


Tänud!
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eldest
HV kasutaja
Eldest

liitunud: 01.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2014 19:04:32 vasta tsitaadiga

Nägin steamis müüki ja hakkas kohe huvitama, Might & Magic VIII oli üks mu lemmkuid ning tundub, et on sellise stiili juurde tagasi mindud, awesome!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2014 22:43:26 vasta tsitaadiga

Eldest, MMX on pigem MMV stiilis.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lambivana
HV kasutaja
lambivana

liitunud: 04.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2014 14:44:13 vasta tsitaadiga

Sai eile õhtul mängitud päris pikalt. Esmamulje on väga hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helseth
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2012




sõnum 25.01.2014 21:37:12 vasta tsitaadiga

Teile istub turn based combat ja see malelauas liikumine? Tundub väga puine.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2014 02:49:57 vasta tsitaadiga

eelarve oli väga väike, kuna ubisofti jaoks oli see mitte väga tulus projekt. seepärast tehti selline "puine" turn-based süsteem, kuna oluliselt odavam teha. unity mootor kah, väga säästupauk. mäng on iseenesest igati kvaliteetne ja korralik.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2014 11:33:25 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
eelarve oli väga väike, kuna ubisofti jaoks oli see mitte väga tulus projekt. seepärast tehti selline "puine" turn-based süsteem, kuna oluliselt odavam teha. unity mootor kah, väga säästupauk. mäng on iseenesest igati kvaliteetne ja korralik.


What? Tegu on Might&Magic mänguga, mis ongi grid-based liikumise ja combatiga. Mida küll inimesed ootasid, huvitav, uut Skyrimi? icon_smile.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2014 14:02:21 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
DeTHiCa. kirjutas:
eelarve oli väga väike, kuna ubisofti jaoks oli see mitte väga tulus projekt. seepärast tehti selline "puine" turn-based süsteem, kuna oluliselt odavam teha. unity mootor kah, väga säästupauk. mäng on iseenesest igati kvaliteetne ja korralik.


What? Tegu on Might&Magic mänguga, mis ongi grid-based liikumise ja combatiga. Mida küll inimesed ootasid, huvitav, uut Skyrimi? icon_smile.gif


sa vist ei tea, et MM 6, 7, 8 ja 9 olid seeria kõige tuntumad ja mängitumad osad, millest mitte ükski ei olnud grid-based liikumisega?

MM 5 stiilis mäng ei olnud just see, mida fännid tahtsid.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2014 14:32:13 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:

sa vist ei tea, et MM 6, 7, 8 ja 9 olid seeria kõige tuntumad ja mängitumad osad, millest mitte ükski ei olnud grid-based liikumisega?

MM 5 stiilis mäng ei olnud just see, mida fännid tahtsid.


Tean. Ja mäng kasutab devvide ja fännide eelistuse tõttu justnimelt vanemate mängude gameplay-mudelit.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2014 14:57:11 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:

Tean. Ja mäng kasutab devvide ja fännide eelistuse tõttu justnimelt vanemate mängude gameplay-mudelit.


ja mille põhjal sa väidad seda?
fännifoorumites on päris paljud kurtnud selle üle, kiitjaid on samuti olnud, aga oluliselt vähem.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2014 15:15:07 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
Scart kirjutas:

Tean. Ja mäng kasutab devvide ja fännide eelistuse tõttu justnimelt vanemate mängude gameplay-mudelit.


ja mille põhjal sa väidad seda?
fännifoorumites on päris paljud kurtnud selle üle, kiitjaid on samuti olnud, aga oluliselt vähem.


http://www.reddit.com/r/tabled/comments/1w1xae/table_iama_we_are_might_magic_x_legacy_team_we/
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2014 16:10:13 vasta tsitaadiga

reddit AMA pole teab mis hea allikas nüüd.
pigem võtta aluseks mingi celestialheavens, mmx ametlik foorum või rpgcodex.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.01.2014 20:27:20 vasta tsitaadiga

MM6 ja MM7 olid väga head...sealt edasi läks asi käest kuna graafiline tase ei tõusnud ja mängu tekkis tühjus ka sisu osas.
Nii kui ei suudeta enam sisu haakida, siis juhtub see, et leveldad nurga taga mingit bugi kasutades ja jõuad <10h lõppu.

Aga eks lähiajal uudistan...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 27.01.2014 23:23:07 vasta tsitaadiga

Jah väga old... and slow... Proovin mõnipäev uuesti thumbs_down.gif
1440p ei muuda ka pilti ilusamaks...oleksin võinud valida ikka full anima, mitte et osa on selline plastiliin ja siis osa asju sakilised.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prozer
HV kasutaja
Prozer

liitunud: 09.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 00:20:36 vasta tsitaadiga

Kuidas krt saada axe ja mace grandmaster'i ranki? Mõlemad treenerid ütlevad et "needs to be promoted fefore you can reach to this rank". Äkki keegi teadjam oskab nimetada tegelase, kes neid missioone jagab?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 00:24:04 vasta tsitaadiga

igal klassil peaks olema eraldi NPC kes promotion queste jagab.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 03.02.2014 19:22:50 vasta tsitaadiga

Prozer kirjutas:
Kuidas krt saada axe ja mace grandmaster'i ranki? Mõlemad treenerid ütlevad et "needs to be promoted fefore you can reach to this rank". Äkki keegi teadjam oskab nimetada tegelase, kes neid missioone jagab?


Lihtsalt niisama mängides ja kõigi tegelastega rääkides peaksid nendega kindasti kokku saama. Barbariani omaga kindlasti.
Dwarf defenderit ma ise niikaugele ei mänginud. Paladin meeldis tankiks rohkem. Relic swordi quest on väga lihtne ja mana on lihtsam üles ajada. Dwarf defenderi klassi skill ja dwarfi racial +1 hp tunduvad ka suht mõttetud olevat. (Rune priestile on +1hp muidugi hea. )

Barbariani questi pärast pole enne mõtet muretseda kui air shardi quest elemental forges tehtud on . Muidu sinna alale juurde ei pääase.

Lõpuni pole veel jõudnud , aga tundub hästi õnnestunud mäng olevat. Muidugi on asju mille kallla norida , aga põhiline , "old school rpg" on täiesti olemas.
UI on muidugi väga hea. Ei mäletagi millal nii lihtsat ja arusaadavat UI-d viimati nägin.

Nimed ka sulle
Kraal annab warmongeri questi
Hedwig annab shield quardi questi.
rohkem keegi vist GM tasmel axet ja macet ei saanud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtro
HV veteran
xtro

liitunud: 17.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2014 12:15:47 vasta tsitaadiga

Sai siis ka lõpuks ära ostetud.. Aimasin halpa aga soodukas oli ja vähemalt sai MM6 kaasa, mis minujaoks ainuke +.

Pole hetkel isegi kindel kumb mulle vähem meeldib, 9 või 10. 6/7/8 mis olid lemmikud on kaugelt üle. 9 kannatas mingil määral mängida. 10 pelasin ca 30min ja suundusin sujuvalt tagasi 6-7-8 juurde.

Juba char tegemise skriinil sai selgeks, kes iganes selle mängu tegi, ei ole ta vaevunud asjase väga süvenema... Ui on kergelt öeldes ebameeldiv.

Kindlasti ei soovita seda mängu.

_________________
30+ tarantlit mu magamistoas ei tähenda veel, et ma hull oleks... vist?
Kommentaarid: 453 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2014 12:20:13 vasta tsitaadiga

xtro kirjutas:
Sai siis ka lõpuks ära ostetud.. Aimasin halpa aga soodukas oli ja vähemalt sai MM6 kaasa, mis minujaoks ainuke +.

Pole hetkel isegi kindel kumb mulle vähem meeldib, 9 või 10. 6/7/8 mis olid lemmikud on kaugelt üle. 9 kannatas mingil määral mängida. 10 pelasin ca 30min ja suundusin sujuvalt tagasi 6-7-8 juurde.

Juba char tegemise skriinil sai selgeks, kes iganes selle mängu tegi, ei ole ta vaevunud asjase väga süvenema... Ui on kergelt öeldes ebameeldiv.

Kindlasti ei soovita seda mängu.


Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 11.04.2014 12:30:05 vasta tsitaadiga

xtro, palju sa narkootikume tarbisid, kui selle postituse tegid ?
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtro
HV veteran
xtro

liitunud: 17.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2014 12:33:50 vasta tsitaadiga

Loed ühe MM fanni arvamust.

MM10 oli mahavisatud raha, pmst ostsin 15 eur eest endale MM6..
Gogist oleks 9 eur eest saand 1-6 ja oluliselt rohekm mänguaega/funi kui see half something wannabe mida 10-neks kutsutakse.

Kui sulle see mäng meeldib, siis igal ühel on õigus oma arvamusele. Minu isiklik arvamus on, et see samasugune ämber kui 9 oli.
Ei ole ma ainus kes sellest mängust kehvasti arvab.

See mäng võib olla ok "old school rpg" aga Might and Magic-una ei ole see minujaoks mingit pidi ok mäng.

_________________
30+ tarantlit mu magamistoas ei tähenda veel, et ma hull oleks... vist?
Kommentaarid: 453 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2014 21:05:41 vasta tsitaadiga

Nii rumalat juttu pole ammu lugenud...
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2014 21:14:08 vasta tsitaadiga

minu lemmikud on samuti uuemad MM mängud (6 ja 7), kuid samas oskan hinnata vanakooli MM mänge. MMX on selles suhtes päris hästi tänapäeva üle toodud vanakooli MM.
võrrelda seda uuekooli MM-idega ei ole lihtsalt õiglane.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.04.2014 21:45:10 vasta tsitaadiga

Tänapäevases mõistes on see mäng tiguaeglane ja igav. Eriti arvestades üldise ala suurust... Ehk kas pakid ala tihedamalt kokku või muudad mängu kiiremaks sujuvamaks.
Hetkel ikka räme "vanakool"
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtro
HV veteran
xtro

liitunud: 17.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2014 11:03:09 vasta tsitaadiga

Miks peetakse MM6-t üheks parimaks? Sest see oli esimene MM mis andis tõsise tegutsemisvabaduse ja omas lahedaid "secreteid" (näiteks esimesest linnast dragonsandi teleport).

Minu jaoks on õige MM mäng kus oli tohutu tegutsemisvabadus ja huvitav draakoneid ja titane jahtida (seda ka low level tegelastega). Ei kasuta ma seal cheate/buge. Ilmselt olen MM6/7/8 rohkem kordi läbi mänginud kui paljud siinkõnelejad MM mänge üldse tööle pannud.

MMX - Lineaarne koridoris liikumine. Paljud questid PEAD tegema kui tahad edasi liikuda. Võitlus on tuim ja igav. Challange puudub.. nagu ka võimalus asju mitut moodi teha. Kui vanasti olid kuskil suured kollid teepeal oli alati x+1 võimalust neist mööda hiilida. Kastide huntimine oli fun, nendes oli lahetat looti. Itemite disainile pole Samuti viitsitud tähelepanu pöörata. Fly ja town portal on kadunud. Grid liikumine on puine ja tekitab mul motion sicknessi.. Skill süsteem on pmst täiesti combat oriented ja suur osa lahedaid skille on puudu. Saladuste avastamine ja juhuslikult nende otsa koperdamine/ nende ostimine.. again not there (vähemalt mitte sellisel kujul kui 6/7/8). Balance tegelaste ja relvade osas ka mitte just hea.

Uplay kallal ei hakka virisema, mainin, et "pole fan".

MM seerias on mul grafast suva, see pole MMX-is nii paha kui mõned väidavad. Küll aga tekitab küsimust, kuidas nii pagana tagasihoidlik mäng suudab masinat rohkem piinata kui cryengine2/3 mängud? Optimeerimisega on ilmselgelt kõvasti vaeva nähtud + mõnes kohas on sick fsp drop. Story on täiesti mööda (mis kuradi pärast oli vaja sellisel kujul HOMM6 storiline siia tuua??). Tõesti 6/7/8 tulnukate teema oli ainus mis mind mängu juures häiris kuid praegune storyline pole just parem.

Kui seda ei kutsutaks Might and Magicuks oleks see ok mäng.

Saan aru ka neist kellele see meeldib.
Aga minule see ei meeldi... kõik mis minu jaoks MM-ist MM-i tegi on välja rebitud ja asendatud erinevatest mänguseeriatest võetud ideedega.

_________________
30+ tarantlit mu magamistoas ei tähenda veel, et ma hull oleks... vist?
Kommentaarid: 453 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2014 11:15:17 vasta tsitaadiga

xtro kirjutas:
Story on täiesti mööda (mis kuradi pärast oli vaja sellisel kujul HOMM6 storiline siia tuua??).


Enne mängu materdamist võiks vähemalt niipalju ju teada, et Ubi, kelle käes on MMi litsents, ehitab üles oma enda fantaasiamaailma nimega Ashan, milles toimuvad kõik uued HOMMid, MMid ja teised selle vihmavarju alla jäävad mängud.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Might & Magic X: Legacy
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.