|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
picco
HV vaatleja
liitunud: 08.01.2003
|
25.02.2008 21:55:11
www.tallinn.ee käkk |
|
|
Arutaks natuke, kuidas suudab selline asutus nagu tallinna linn lasta laivi sellise käki nagu seda on "uus" www.tallinn.ee versioon??
* Kujundus - 0
* Kasutatavus - 0
* Progress - 0
Kust saab riigihanke dokumente ja muud materjali, et näha kuidas selline asi teoks sai?
APPI
_________________ www.drupal.ee |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
25.02.2008 21:56:12
|
|
|
Täiesti ilusa lehe on ära käkkinud
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
25.02.2008 22:01:07
|
|
|
kahtlaselt negatiivne oled nüüd küll
näeb huvitav välja ja lihtne on kasutada ka
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaszpar
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2004
|
25.02.2008 22:02:14
|
|
|
| Eelmine meeldis rohkem.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
25.02.2008 22:03:51
|
|
|
segaseks ka tehtud. kuidas sinna ühistranspordi lehele saada nüüd?
-edit-
leidsin juba. juhuslikult avastasin, kuidas menüd lahti tulevad
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
25.02.2008 22:05:11
|
|
|
FF-iga liigub liigub leht kahtlaselt kui "Struktuurist" peale minna. Teistel ka?
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
25.02.2008 22:06:07
|
|
|
| weasel kirjutas: |
| FF-iga liigub liigub leht kahtlaselt kui "Struktuurist" peale minna. Teistel ka? |
selgita seda kahtlast liikumist
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
25.02.2008 22:08:05
|
|
|
Kogu lehe osa liigub nõksa paremale. Nii 10-20 px.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
25.02.2008 22:09:04
|
|
|
| weasel kirjutas: |
| Kogu lehe osa liigub nõksa paremale. Nii 10-20 px. |
jälgi siis akna paremat serva
saad aru ehk miks sisu paremale tõmbab
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Brom
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
25.02.2008 22:09:56
|
|
|
| weasel kirjutas: |
| Kogu lehe osa liigub nõksa paremale. Nii 10-20 px. |
See liigub siis, kui scrollbar tuleb
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
25.02.2008 22:10:27
|
|
|
Mhmhm. IE selles mõttes ilusam. FF ei tohiks seda scrollbari täiesti ära kaotada.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
25.02.2008 22:14:24
|
|
|
| Minu arvates kole. Funktsionaalsus paistab sama olevat, kuigi ebamugavam.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andrusny
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.03.2006
|
25.02.2008 22:15:14
|
|
|
| tsitaat: |
Kogu lehe osa liigub nõksa paremale. Nii 10-20 px.
See liigub siis, kui scrollbar tuleb |
Selliseid vigu tuleks ja saaks ka vältida.
Menüüde avanemine on ka tohutult aeglane vähemalt minul. Ikka oma pool seki võid ennem oodata, kui avaneb, kui ei oleks hoolsalt otsinud olekski avamata jäänud.
Sellise lehe võin mina omale teha, kuid eesti pealinn võiks ikka profima tegija otsida. Just koodi poole pealt.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
picco
HV vaatleja
liitunud: 08.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
25.02.2008 22:42:44
|
|
|
| kui vaadata nüüd elioni või hanza loogikat, siis see on parem
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nene
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.03.2004
|
26.02.2008 00:46:26
|
|
|
Alustuseks hakkas mulle silma see, et tollel lehel on kasutusjuhend. See oli halb märk. Kui ühel lihtlabasel kodulehel on tarvis kasutusjuhendit, siis peab see leht olema ikka paganama kehvasti tehtud. Muidugi, nagu taolistel juhtudel ikka, oli too kasutusjuhend täiesti kasutu.
Kõige ebamugavam asi seal lehel on aga navigatsioon. Kui sa proovid seda kasutada, oled kohe sunnitud keerukate valikute ette. Kõigepealt pead sa otsustama, kas sa tahad otsida "Mida" või "Kellena". Mis paganama valikud need veel on? Kumma ma neist peaksin valima? Ma olen ju alati "keegi" ja otsin "midagi". Kuidas ma peaksin nüüd valima, kas hetkel on mulle olulisem keegi olemine või midagi otsimine?
Ning ühe avaliku institutsiooni veebilehel võiks ikka ka ilma JavaScriptita hakkama saada. Või kuidas nad loodavad, et Google nende lehte indekseerima hakkab, kui ilma JavaScriptita pole võimalik sisuni jõuda.
Oh jah... hea et ma Tallinnas ei ela.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
number
külaline
|
26.02.2008 01:03:44
|
|
|
...
viimati muutis number 13.03.2012 00:10:52, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
linnumees
HV kasutaja
liitunud: 15.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iceincube
HV veteran

liitunud: 18.11.2005
|
26.02.2008 11:38:27
|
|
|
Hiirega üle menüü minnes avaneb see mingi sekundiga... kuigi ma äkki ei tahtnudgi menüüst midagi..
See jäi kohe silma..
leht lägib igastu otsast -vana oli ikka palju mõnusam..
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
26.02.2008 19:26:14
|
|
|
kas seda leht ei tehtud mitte vähempakkumisena?
_________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
26.02.2008 19:37:03
|
|
|
| jkddp kirjutas: |
kas seda leht ei tehtud mitte vähempakkumisena?  |
kas mitte riigihanked alati vähempakkumised pole ?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aq
HV kasutaja
liitunud: 01.01.2003
|
26.02.2008 19:57:17
|
|
|
| nene kirjutas: |
Alustuseks hakkas mulle silma see, et tollel lehel on kasutusjuhend. See oli halb märk. Kui ühel lihtlabasel kodulehel on tarvis kasutusjuhendit, siis peab see leht olema ikka paganama kehvasti tehtud. Muidugi, nagu taolistel juhtudel ikka, oli too kasutusjuhend täiesti kasutu.
Ning ühe avaliku institutsiooni veebilehel võiks ikka ka ilma JavaScriptita hakkama saada. Või kuidas nad loodavad, et Google nende lehte indekseerima hakkab, kui ilma JavaScriptita pole võimalik sisuni jõuda.
Oh jah... hea et ma Tallinnas ei ela. |
1. Tallinna kodulehte on kõige enam vaja seal linnas aeg-ajalt käivatele isikutele, mitte linnakodanikele
2. Kasutusjuhend on tüübiline riigiasutuse bürokraatiamassina näide...
3. Mis sa arvad, et Tallinna Linnavalitsust (või mistahes riiklikku/omavalitsuslikku moodustist huvitab Google/NETI jt)??? Eesti.ee on esimene suurprojekt Eestis, mis kasutab läbivalt oma lehtedel korrektset HTMLi (mis siis, et vana versiooni, käib kah), kuid nõuab kah JSi. Ma küll ei ole puurinud, kas seal ilma JSita ka mõni link kättesaamatu on...
Sisulist arutelu ma ei viitsi siin aga hetkel pidada, kuna vähemalt Eesti suuremate linnade (Tallinn ja Tartu) kodulehed on varem olnud ja ilmselt jäävad ka edaspidi olema ühed jõledamad ja keerukamad jne jne jne... Niet siin ei ole midagi imestusväärset.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
26.02.2008 20:07:54
|
|
|
mida keerulisem seda parem! - sellega tuleb meelde, et mida keerulisemalt ja arusaamatumalt töötajale tema palgamaksmist seletada seda kasulikul tööandjale
_________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Salakala
HV vaatleja

liitunud: 16.12.2004
|
26.02.2008 20:54:57
|
|
|
vähemalt huumorit hallis argipäevas leht ise on kaki küll.
_________________ Han Shot First |
|
| tagasi üles |
|
 |
lehm2
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.09.2004
|
26.02.2008 22:06:37
|
|
|
Ei mõista, mis te just sellest lehest norite ?
_________________ Piilu siia, progreja!
Vajad abi Node.JS-ga ?
Võta ühendust ! |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
26.02.2008 22:51:50
|
|
|
lehm2, sest see näeb kole välja? Aga peaks olema asi, mis esindab Tallinna netis?
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
26.02.2008 22:55:27
|
|
|
See on küll jube, et menüüs liikudes ta neid lehti lahti nii kiiresti viskab, võiks mingisugunegi viivitus olla ja natukene aeglasemalt tulla, praegu on selline tunne, et "IN YA FACE"
Nämm-nämm: http://www.tartu.ee/
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
27.02.2008 01:01:05
|
|
|
| Masendav käkk. Ei sisu, ei stiilset välimust, ei mingit kujundamisoskust. 3. klassi õpilase eksamitöö? Või teen ma õpilastele hetkel liiga?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
27.02.2008 01:11:02
|
|
|
wtf... kellele see leht nüüd jalgu jäi... vana versioon oli täiesti OK ja täiesti kasutatav (loe: bussi aegade vaatamamine oli kohati kahtlane, aga see suht savi kuna bussid ei käi nagunii kunagi nii nagu graafik ette näeb)..
peab ikka raha kulutama ja kõik piixu keerama.. enne vist rahule ei jääda
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
27.02.2008 12:35:53
|
|
|
| angel kirjutas: |
wtf... kellele see leht nüüd jalgu jäi... vana versioon oli täiesti OK ja täiesti kasutatav (loe: bussi aegade vaatamamine oli kohati kahtlane, aga see suht savi kuna bussid ei käi nagunii kunagi nii nagu graafik ette näeb)..
peab ikka raha kulutama ja kõik piixu keerama.. enne vist rahule ei jääda  |
ühistranspordi värk pole grammigi muutunud
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hexmex
HV kasutaja
liitunud: 13.06.2006
|
27.02.2008 12:40:36
|
|
|
Warning: mb_check_encoding() expects parameter 1 to be string, array given in /srv/www/virtual/www3.tallinn.ee/html/lib/Parse.php on line 784
Lynx'iga surfates esilehest eriti palju kaugemale ei saa ... ei saa ka otsimootorid ilmselt
Kes seda Eesti pealinna veebi ikka vaatab eks
_________________ Olgem sõbralikud! |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
27.02.2008 12:47:53
|
|
|
Warning: mb_check_encoding() expects parameter 1 to be string, array given in /srv/www/virtual/www3.tallinn.ee/html/lib/Parse.php on line 784
Annab sellise teate jah
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
27.02.2008 12:53:58
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| angel kirjutas: |
wtf... kellele see leht nüüd jalgu jäi... vana versioon oli täiesti OK ja täiesti kasutatav (loe: bussi aegade vaatamamine oli kohati kahtlane, aga see suht savi kuna bussid ei käi nagunii kunagi nii nagu graafik ette näeb)..
peab ikka raha kulutama ja kõik piixu keerama.. enne vist rahule ei jääda  |
ühistranspordi värk pole grammigi muutunud |
siis on ta samamoodi piixus nagu enne... vähemalt mina ei saanud mitte essugi vahepeal sealt aru loe: vanem versioon oli selgem...
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
27.02.2008 13:01:40
|
|
|
| angel kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
| angel kirjutas: |
wtf... kellele see leht nüüd jalgu jäi... vana versioon oli täiesti OK ja täiesti kasutatav (loe: bussi aegade vaatamamine oli kohati kahtlane, aga see suht savi kuna bussid ei käi nagunii kunagi nii nagu graafik ette näeb)..
peab ikka raha kulutama ja kõik piixu keerama.. enne vist rahule ei jääda  |
ühistranspordi värk pole grammigi muutunud |
siis on ta samamoodi piixus nagu enne... vähemalt mina ei saanud mitte essugi vahepeal sealt aru loe: vanem versioon oli selgem... |
missugune vanem versioon ?
praegune süsteem on aastaid juba olnud ja see on täiesti selge ja toimiv ju ?
http://soiduplaan.tallinn.ee
esmalt valid bussiliini, siis vasakult valid marsruudi järgi bussipeatuse ja siis paremalt saad näha selle antud bussi peatuste aegu kogu marsruudil
arendajaks on UAB Merakas
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hashi
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
27.02.2008 13:03:48
|
|
|
Heips!
Eee... eks uue asjaga on ikka algul nii, et tuleb kohaneda, harjuda jne jne jne, kuid mitte sellest ei tahtnud ma täna räekida...
Minu IE brauser(õigemini küll downloader) tahab hakata mingeid binaarfaile alla laadima:
| .../gal_pildid/3142-uudis_avaleht.bin ja /gal_pildid/15295-uudis_avaleht.bin |
Ei mõista, milleks need veel vajalikud on? Miks peaks pilti binaarfailina interpreteerima? Veebimootor ei saa hariliku pildi genereerimise-näitamisega muidu hakkama või on veebimeister andmetüübi "pisut valesti" määranud
Ilmselt seetõttu ei näe ma ka avalehe uudiste pisi-pilte.
Aga noh, see on ilmselt minu isiklik traagika ja annaks "pealinna poistele" aega atra seada ning loodetavasti saab ükskord sellest täiesti asjalik veebileht, mitte "tahtsime paremat aga välja tuli nagu ikka"
_________________ Seniks...
---
Hashi |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
julmu
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
27.02.2008 20:01:16
|
|
|
|
sama asi peaaegu, mis kaardi peal saada on
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
28.02.2008 10:10:52
|
|
|
Menüü: Mida? Kellena? No minu mõistus küll ei võta, et mida nende menüüpunktide alt võiks otsida. Olen sama meelt, et antud lahendus koos ebamugavate menüüdega (peaks olema võimalus ikka kasutada ka ilma hüpikmenüüdeta) ja otsing menüüriba keskel Karm treial on olnud, pole midagi öelda. Muidu kätte tulnud raha.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MadMan
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
28.02.2008 17:24:10
|
|
|
Mängiti jälle valimisteks väike eelarve erafirma kaukasse. Edu tallinlastele maksuraha kogumisel - Savitsaar oskab selle hästi "investeerida".
| tsitaat: |
TARMO LAUSING - Linnavolikogu aseesimees
2004 november kuni 2005 aprill - AS Spin Tek, müügispetsialist |
_________________ Ikka Saab
~~NetMusique~~ |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!

liitunud: 27.08.2004
|
28.02.2008 23:04:14
|
|
|
kas siin juba oli kirjas, et väidetavalt olla selle käki valmistamiseks kulunud 1,5 aastat 30 kuni 40 inimese töö ja vaev mis tasustati 830 000 krooniga
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
29.02.2008 07:47:55
|
|
|
Ei no siis pole siin midagi arutadagi kas on käkk või ei ole. Selle raha eest on ikka hull soperdis Seda lehte palgati vist tegema ikka mingid suvalised inimesed, sest ajutrusti pole üldse kasutatud ning oma valmisprodukti pole vist kordagi neutraalse kasutaja peal testitud, et kuidas on. Kui sa ise oled lehe tegemise sees, siis on loomulikult kõik selge ja arusaadav, aga oluline on just see, kuidas leht kõrvaltvaatajale tundub. Mina siit Kiviõlist vaatan, et soperdis on 8)
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marco
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2006
|
29.02.2008 07:59:52
|
|
|
Ega tõesti pole siin midagi arutada. Lehekülg, millel on menüü kasutamisjuhend, ei ole mõistlik.
Või on tegemist uue standardiga?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus
HV veteran

liitunud: 18.04.2007
|
29.02.2008 08:27:58
|
|
|
maaslamajat ei lööda, seega jätan arvamuse avaldamata
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
199 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
29.02.2008 12:38:03
|
|
|
| nexus kirjutas: |
maaslamajat ei lööda, seega jätan arvamuse avaldamata  |
Kes siin lamab, leht on täitsa üleval! Maas lamab ta siis kui on maha võetud
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|