Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  WWW »  www.tallinn.ee käkk märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
picco
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2003




sõnum 25.02.2008 21:55:11 www.tallinn.ee käkk vasta tsitaadiga

Arutaks natuke, kuidas suudab selline asutus nagu tallinna linn lasta laivi sellise käki nagu seda on "uus" www.tallinn.ee versioon??
* Kujundus - 0
* Kasutatavus - 0
* Progress - 0

Kust saab riigihanke dokumente ja muud materjali, et näha kuidas selline asi teoks sai?

APPI

_________________
www.drupal.ee
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 25.02.2008 21:56:12 vasta tsitaadiga

Täiesti ilusa lehe on ära käkkinud icon_sad.gif thumbs_down.gif
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 25.02.2008 22:01:07 vasta tsitaadiga

kahtlaselt negatiivne oled nüüd küll
näeb huvitav välja ja lihtne on kasutada ka
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaszpar
HV kasutaja
Kaszpar

liitunud: 18.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2008 22:02:14 vasta tsitaadiga

Eelmine meeldis rohkem.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2008 22:03:51 vasta tsitaadiga

segaseks ka tehtud. kuidas sinna ühistranspordi lehele saada nüüd?

-edit-
leidsin juba. juhuslikult avastasin, kuidas menüd lahti tulevad icon_lol.gif
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 25.02.2008 22:04:13 vasta tsitaadiga

kes tahab, siis
http://www2.tallinn.ee/
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 25.02.2008 22:05:11 vasta tsitaadiga

FF-iga liigub liigub leht kahtlaselt kui "Struktuurist" peale minna. Teistel ka?
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 25.02.2008 22:06:07 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
FF-iga liigub liigub leht kahtlaselt kui "Struktuurist" peale minna. Teistel ka?
selgita seda kahtlast liikumist
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 25.02.2008 22:08:05 vasta tsitaadiga

Kogu lehe osa liigub nõksa paremale. Nii 10-20 px.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 25.02.2008 22:09:04 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Kogu lehe osa liigub nõksa paremale. Nii 10-20 px.
jälgi siis akna paremat serva icon_wink.gif

saad aru ehk miks sisu paremale tõmbab
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brom
HV kasutaja
Brom

liitunud: 18.07.2005




sõnum 25.02.2008 22:09:56 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Kogu lehe osa liigub nõksa paremale. Nii 10-20 px.

See liigub siis, kui scrollbar tuleb icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 25.02.2008 22:10:27 vasta tsitaadiga

Mhmhm. IE selles mõttes ilusam. FF ei tohiks seda scrollbari täiesti ära kaotada.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2008 22:12:21 vasta tsitaadiga

http://register.rha.gov.ee/?pageID=7&ParID=3

vb siin on kirjas, esimese otsimisega ei leidnud...

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2008 22:14:24 vasta tsitaadiga

Minu arvates kole. Funktsionaalsus paistab sama olevat, kuigi ebamugavam.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrusny
Kreisi kasutaja
andrusny

liitunud: 20.03.2006




sõnum 25.02.2008 22:15:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kogu lehe osa liigub nõksa paremale. Nii 10-20 px.


See liigub siis, kui scrollbar tuleb

Selliseid vigu tuleks ja saaks ka vältida.
Menüüde avanemine on ka tohutult aeglane vähemalt minul. Ikka oma pool seki võid ennem oodata, kui avaneb, kui ei oleks hoolsalt otsinud olekski avamata jäänud.
Sellise lehe võin mina omale teha, kuid eesti pealinn võiks ikka profima tegija otsida. Just koodi poole pealt.

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
picco
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2003




sõnum 25.02.2008 22:21:00 vasta tsitaadiga

Hankedokument:
http://register.rha.gov.ee/index.jsp?page=baasandmed.RHRXMLSrv&RIH_ID=34997&DOK_ID=62431&DOX_ID=31214&DOP_ID=101&VIEWMODE=y

_________________
www.drupal.ee
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 25.02.2008 22:21:43 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Mhmhm. IE selles mõttes ilusam. FF ei tohiks seda scrollbari täiesti ära kaotada.
http://snippets.dzone.com/posts/show/217
viimane kommentaar aitab sind
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2008 22:42:44 vasta tsitaadiga

kui vaadata nüüd elioni või hanza loogikat, siis see on parem
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nene
Kreisi kasutaja
nene

liitunud: 20.03.2004




sõnum 26.02.2008 00:46:26 vasta tsitaadiga

Alustuseks hakkas mulle silma see, et tollel lehel on kasutusjuhend. See oli halb märk. Kui ühel lihtlabasel kodulehel on tarvis kasutusjuhendit, siis peab see leht olema ikka paganama kehvasti tehtud. Muidugi, nagu taolistel juhtudel ikka, oli too kasutusjuhend täiesti kasutu.

Kõige ebamugavam asi seal lehel on aga navigatsioon. Kui sa proovid seda kasutada, oled kohe sunnitud keerukate valikute ette. Kõigepealt pead sa otsustama, kas sa tahad otsida "Mida" või "Kellena". Mis paganama valikud need veel on? Kumma ma neist peaksin valima? Ma olen ju alati "keegi" ja otsin "midagi". Kuidas ma peaksin nüüd valima, kas hetkel on mulle olulisem keegi olemine või midagi otsimine?

Ning ühe avaliku institutsiooni veebilehel võiks ikka ka ilma JavaScriptita hakkama saada. Või kuidas nad loodavad, et Google nende lehte indekseerima hakkab, kui ilma JavaScriptita pole võimalik sisuni jõuda.

Oh jah... hea et ma Tallinnas ei ela.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
number
külaline






sõnum 26.02.2008 01:03:44 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 13.03.2012 00:10:52, muudetud 1 kord
tagasi üles
linnumees
HV kasutaja

liitunud: 15.06.2005




sõnum 26.02.2008 01:11:05 vasta tsitaadiga

http://www.epl.ee/artikkel/420085
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 26.02.2008 11:38:27 vasta tsitaadiga

Hiirega üle menüü minnes avaneb see mingi sekundiga... kuigi ma äkki ei tahtnudgi menüüst midagi..
See jäi kohe silma..

leht lägib igastu otsast -vana oli ikka palju mõnusam..
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2008 19:26:14 vasta tsitaadiga

kas seda leht ei tehtud mitte vähempakkumisena? icon_biggrin.gif
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 26.02.2008 19:37:03 vasta tsitaadiga

jkddp kirjutas:
kas seda leht ei tehtud mitte vähempakkumisena? icon_biggrin.gif
kas mitte riigihanked alati vähempakkumised pole ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aq
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2003




sõnum 26.02.2008 19:57:17 vasta tsitaadiga

nene kirjutas:
Alustuseks hakkas mulle silma see, et tollel lehel on kasutusjuhend. See oli halb märk. Kui ühel lihtlabasel kodulehel on tarvis kasutusjuhendit, siis peab see leht olema ikka paganama kehvasti tehtud. Muidugi, nagu taolistel juhtudel ikka, oli too kasutusjuhend täiesti kasutu.
Ning ühe avaliku institutsiooni veebilehel võiks ikka ka ilma JavaScriptita hakkama saada. Või kuidas nad loodavad, et Google nende lehte indekseerima hakkab, kui ilma JavaScriptita pole võimalik sisuni jõuda.
Oh jah... hea et ma Tallinnas ei ela.


1. Tallinna kodulehte on kõige enam vaja seal linnas aeg-ajalt käivatele isikutele, mitte linnakodanikele
2. Kasutusjuhend on tüübiline riigiasutuse bürokraatiamassina näide...
3. Mis sa arvad, et Tallinna Linnavalitsust (või mistahes riiklikku/omavalitsuslikku moodustist huvitab Google/NETI jt)??? Eesti.ee on esimene suurprojekt Eestis, mis kasutab läbivalt oma lehtedel korrektset HTMLi (mis siis, et vana versiooni, käib kah), kuid nõuab kah JSi. Ma küll ei ole puurinud, kas seal ilma JSita ka mõni link kättesaamatu on...

Sisulist arutelu ma ei viitsi siin aga hetkel pidada, kuna vähemalt Eesti suuremate linnade (Tallinn ja Tartu) kodulehed on varem olnud ja ilmselt jäävad ka edaspidi olema ühed jõledamad ja keerukamad jne jne jne... Niet siin ei ole midagi imestusväärset.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2008 20:07:54 vasta tsitaadiga

mida keerulisem seda parem! - sellega tuleb meelde, et mida keerulisemalt ja arusaamatumalt töötajale tema palgamaksmist seletada seda kasulikul tööandjale
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Salakala
HV vaatleja
Salakala

liitunud: 16.12.2004




sõnum 26.02.2008 20:54:57 vasta tsitaadiga

vähemalt huumorit hallis argipäevas icon_smile.gif leht ise on kaki küll.
_________________
Han Shot First
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm2
Kreisi kasutaja


liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2008 22:06:37 vasta tsitaadiga

Ei mõista, mis te just sellest lehest norite ? icon_rolleyes.gif
_________________
Piilu siia, progreja!
Vajad abi Node.JS-ga ?
Võta ühendust !
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2008 22:51:50 vasta tsitaadiga

lehm2, sest see näeb kole välja? Aga peaks olema asi, mis esindab Tallinna netis?
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2008 22:55:27 vasta tsitaadiga

See on küll jube, et menüüs liikudes ta neid lehti lahti nii kiiresti viskab, võiks mingisugunegi viivitus olla ja natukene aeglasemalt tulla, praegu on selline tunne, et "IN YA FACE"

Nämm-nämm: http://www.tartu.ee/

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2008 01:01:05 vasta tsitaadiga

Masendav käkk. Ei sisu, ei stiilset välimust, ei mingit kujundamisoskust. 3. klassi õpilase eksamitöö? Või teen ma õpilastele hetkel liiga?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2008 01:11:02 vasta tsitaadiga

wtf... kellele see leht nüüd jalgu jäi... vana versioon oli täiesti OK ja täiesti kasutatav (loe: bussi aegade vaatamamine oli kohati kahtlane, aga see suht savi kuna bussid ei käi nagunii kunagi nii nagu graafik ette näeb)..

peab ikka raha kulutama ja kõik piixu keerama.. enne vist rahule ei jääda icon_neutral.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2008 12:21:45 vasta tsitaadiga

Täiesti normaalne keskerakonna omade poiste poliitika.
Spintek'i juht Rein Rebane on ju ideoloogiline keskerakondlane.
Lugedes hanke tingimusi siis on tegu ju rätsepaülikonnaga, mis istub selga vaid ühele...

thumbs_down.gif

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 27.02.2008 12:35:53 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
wtf... kellele see leht nüüd jalgu jäi... vana versioon oli täiesti OK ja täiesti kasutatav (loe: bussi aegade vaatamamine oli kohati kahtlane, aga see suht savi kuna bussid ei käi nagunii kunagi nii nagu graafik ette näeb)..

peab ikka raha kulutama ja kõik piixu keerama.. enne vist rahule ei jääda icon_neutral.gif
ühistranspordi värk pole grammigi muutunud
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hexmex
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2006




sõnum 27.02.2008 12:40:36 vasta tsitaadiga

Warning: mb_check_encoding() expects parameter 1 to be string, array given in /srv/www/virtual/www3.tallinn.ee/html/lib/Parse.php on line 784

Lynx'iga surfates esilehest eriti palju kaugemale ei saa ... ei saa ka otsimootorid ilmselt

Kes seda Eesti pealinna veebi ikka vaatab eks icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif

_________________
Olgem sõbralikud!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 27.02.2008 12:46:18 vasta tsitaadiga

hexmex, oot, lihtsalt www.tallinn.ee annab selle vea ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2008 12:47:53 vasta tsitaadiga

Warning: mb_check_encoding() expects parameter 1 to be string, array given in /srv/www/virtual/www3.tallinn.ee/html/lib/Parse.php on line 784

Annab sellise teate jah
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2008 12:53:58 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
angel kirjutas:
wtf... kellele see leht nüüd jalgu jäi... vana versioon oli täiesti OK ja täiesti kasutatav (loe: bussi aegade vaatamamine oli kohati kahtlane, aga see suht savi kuna bussid ei käi nagunii kunagi nii nagu graafik ette näeb)..

peab ikka raha kulutama ja kõik piixu keerama.. enne vist rahule ei jääda icon_neutral.gif
ühistranspordi värk pole grammigi muutunud


siis on ta samamoodi piixus nagu enne... vähemalt mina ei saanud mitte essugi vahepeal sealt aru loe: vanem versioon oli selgem...

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 27.02.2008 13:01:40 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
mikk36 kirjutas:
angel kirjutas:
wtf... kellele see leht nüüd jalgu jäi... vana versioon oli täiesti OK ja täiesti kasutatav (loe: bussi aegade vaatamamine oli kohati kahtlane, aga see suht savi kuna bussid ei käi nagunii kunagi nii nagu graafik ette näeb)..

peab ikka raha kulutama ja kõik piixu keerama.. enne vist rahule ei jääda icon_neutral.gif
ühistranspordi värk pole grammigi muutunud


siis on ta samamoodi piixus nagu enne... vähemalt mina ei saanud mitte essugi vahepeal sealt aru loe: vanem versioon oli selgem...
missugune vanem versioon ?
praegune süsteem on aastaid juba olnud ja see on täiesti selge ja toimiv ju ?
http://soiduplaan.tallinn.ee

esmalt valid bussiliini, siis vasakult valid marsruudi järgi bussipeatuse ja siis paremalt saad näha selle antud bussi peatuste aegu kogu marsruudil

arendajaks on UAB „Merakas“
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hashi
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 27.02.2008 13:03:48 vasta tsitaadiga

Heips!
Eee... eks uue asjaga on ikka algul nii, et tuleb kohaneda, harjuda jne jne jne, kuid mitte sellest ei tahtnud ma täna räekida... icon_biggrin.gif

Minu IE brauser(õigemini küll downloader) tahab hakata mingeid binaarfaile alla laadima:
.../gal_pildid/3142-uudis_avaleht.bin ja /gal_pildid/15295-uudis_avaleht.bin
Ei mõista, milleks need veel vajalikud on? Miks peaks pilti binaarfailina interpreteerima? Veebimootor ei saa hariliku pildi genereerimise-näitamisega muidu hakkama või on veebimeister andmetüübi "pisut valesti" määranud icon_question.gif icon_rolleyes.gif icon_eek.gif
Ilmselt seetõttu ei näe ma ka avalehe uudiste pisi-pilte.

Aga noh, see on ilmselt minu isiklik traagika ja annaks "pealinna poistele" aega atra seada ning loodetavasti saab ükskord sellest täiesti asjalik veebileht, mitte "tahtsime paremat aga välja tuli nagu ikka" icon_wink.gif

_________________
Seniks...
---
Hashi
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
julmu
HV kasutaja
julmu

liitunud: 20.12.2004




sõnum 27.02.2008 18:37:50 vasta tsitaadiga

Déjà vu
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2008 19:43:01 vasta tsitaadiga

üks huvitavamaid lehekülgi on see:

http://soiduplaan.tallinn.ee/?a=p.routes&transport_id=search&l=ee

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 27.02.2008 20:01:16 vasta tsitaadiga

jkddp kirjutas:
üks huvitavamaid lehekülgi on see:

http://soiduplaan.tallinn.ee/?a=p.routes&transport_id=search&l=ee
sama asi peaaegu, mis kaardi peal saada on
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2008 10:10:52 vasta tsitaadiga

Menüü: Mida? Kellena? No minu mõistus küll ei võta, et mida nende menüüpunktide alt võiks otsida. Olen sama meelt, et antud lahendus koos ebamugavate menüüdega (peaks olema võimalus ikka kasutada ka ilma hüpikmenüüdeta) ja otsing menüüriba keskel icon_eek.gif Karm treial on olnud, pole midagi öelda. Muidu kätte tulnud raha.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MadMan
Kreisi kasutaja
MadMan

liitunud: 05.11.2001




sõnum 28.02.2008 17:24:10 vasta tsitaadiga

Mängiti jälle valimisteks väike eelarve erafirma kaukasse. Edu tallinlastele maksuraha kogumisel - Savitsaar oskab selle hästi "investeerida".
tsitaat:
TARMO LAUSING - Linnavolikogu aseesimees
2004 november kuni 2005 aprill - AS Spin Tek, müügispetsialist

_________________
Ikka Saab
~~NetMusique~~
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 28.02.2008 23:04:14 vasta tsitaadiga

kas siin juba oli kirjas, et väidetavalt olla selle käki valmistamiseks kulunud 1,5 aastat 30 kuni 40 inimese töö ja vaev mis tasustati 830 000 krooniga icon_lol.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2008 07:47:55 vasta tsitaadiga

Ei no siis pole siin midagi arutadagi kas on käkk või ei ole. Selle raha eest on ikka hull soperdis icon_exclaim.gif Seda lehte palgati vist tegema ikka mingid suvalised inimesed, sest ajutrusti pole üldse kasutatud ning oma valmisprodukti pole vist kordagi neutraalse kasutaja peal testitud, et kuidas on. Kui sa ise oled lehe tegemise sees, siis on loomulikult kõik selge ja arusaadav, aga oluline on just see, kuidas leht kõrvaltvaatajale tundub. Mina siit Kiviõlist vaatan, et soperdis on 8)
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marco
Kreisi kasutaja
marco

liitunud: 18.04.2006




sõnum 29.02.2008 07:59:52 vasta tsitaadiga

Ega tõesti pole siin midagi arutada. Lehekülg, millel on menüü kasutamisjuhend, ei ole mõistlik.
Või on tegemist uue standardiga? icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus
HV veteran
nexus

liitunud: 18.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2008 08:27:58 vasta tsitaadiga

maaslamajat ei lööda, seega jätan arvamuse avaldamata icon_cry.gif
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 199
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2008 12:38:03 vasta tsitaadiga

nexus kirjutas:
maaslamajat ei lööda, seega jätan arvamuse avaldamata icon_cry.gif

Kes siin lamab, leht on täitsa üleval! Maas lamab ta siis kui on maha võetud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  WWW »  www.tallinn.ee käkk mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.