Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Autentimine, krediit ja tasulised teemad... märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Sirius
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2004




sõnum 02.02.2008 21:00:44 Autentimine, krediit ja tasulised teemad... vasta tsitaadiga

...imevad. Mitte, et ma midagi pahasti öelda tahaks, aga noh, need lihtsalt imevad. Tegelikult olen ma seda juba läbi lillede öelnud ja selgitades rohkem kui paar korda aga müstilisel kombel on need postitused haihtunud loetud minutite jooksul.
Mingi aeg ma mõtlesin, et olen ainuke kes leiab, et see süsteem on ülimalt nõme kuni trehvasin sarnase mõttega posti minu enda omaga ja oh sa pagan, enne kui kohvi jõudsin tuua oli see ka kadunud.
Geniaalne btw. Kui kriitikat ei ole siis tee on järelikult õige.

head uut aastat ja fuck you.

Ning kell läks käima. Viimane mu post kustus nii kahe minutiga, go for a record! 8)
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2008 21:02:03 vasta tsitaadiga

Aga põhjenda miks nad imevad? Tahaks teada küll.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 02.02.2008 21:03:07 vasta tsitaadiga

Sirius, kas sa ei oska või ei taha ennast autentida?
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2008 21:04:04 vasta tsitaadiga

Pikk jutt, aga mitte midagi konkreetseks mis kinnitaks väidet.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2008 23:09:07 vasta tsitaadiga

ei no kui ei meeldi ära kasuta. Keegi ei käsi.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2008 23:26:21 vasta tsitaadiga

Autotootjad on ülinõmedad, kuna küsivad autode eest raha, eks? icon_smile.gif
Riik on ülinõme, kuna võtab inimestelt tulumaksu, nõme eks? icon_smile.gif
Ja kui HinnaVaatlus küsib väikest obrokit keskkonna kasutamise eest oma ärilistes huvides, on see paha-paha?
Kõik peab olema tasuta?

HinnaVaatlus pürgib turvalise keskkonna poole, ja kui oled ID-kaardiga autentinud, siis saad ka oma tasuta teemad ära teha.
Ja samas, HinnaVaatlus pole ka mingi heategevusasutus ega ela õhust ja armastusest ega väikestest annetustest.
Neile, kellele ID-kaardiga autentimine ületamatu takistus on, on võimalus tasulisi teemasid teemasid teha HV krediidiga ja ühtlasi oled ka ennast teiste silmis usaldusväärsemaks teinud pangalingi näol.

Nii, et valik on sinu. Kui käesolev keskkond ei rahulda sinu vajadusi, siis keegi ei sunni sind ju siin äri tegema.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2008 23:31:30 vasta tsitaadiga

Täpselt... see et sa mõne raha eest saad boonuse teiste müüjate ees on ju väga hea.
Pealegi ma ei leia mida on halba ID kaardiga autentimises.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 02.02.2008 23:33:10 vasta tsitaadiga

Taneli vastus on suhteliselt ammendav!
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 02.02.2008 23:35:33 vasta tsitaadiga

Just. Ma kustutasin hiljuti äsja raha eest tehtud teema ära ja mul pole isegi narri tunnet, sest kõik on ju kinni makstud.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003




sõnum 02.02.2008 23:38:56 vasta tsitaadiga

Teemaalgataja, ei mõista Sinu pahameelt?! HinnaVaatlus OÜ on äriühing ja iga äriühingu eesmärk on tulu teenida - kui teenus ei huvita, siis ei pea seda tarbima. Pealegi taolise keskkonna ülalpidamine pole teps mitte odav lõbu. Lisaks Taneli poolt välja toodud turvalisuse pool - ostes kaupa kasutaja käest, kes on end ühel või teisel moel autentinud, on kindlustunne kordades suurem.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004




sõnum 04.02.2008 18:51:21 vasta tsitaadiga

paistab et ei ole enam midagi öelda.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 04.02.2008 18:55:49 Re: Autentimine, krediit ja tasulised teemad... vasta tsitaadiga

Sirius kirjutas:

Mingi aeg ma mõtlesin, et olen ainuke kes leiab, et see süsteem on ülimalt nõme kuni trehvasin sarnase mõttega posti minu enda omaga ja oh sa pagan, enne kui kohvi jõudsin tuua oli see ka kadunud.

ot:
ma olen ka märganud, et igasugune kriitika HV suhtes kaob kibekiirelt icon_wink.gif

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis. www.rsrehvid.ee 53 843 843
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2008 19:13:04 vasta tsitaadiga

Võibolla on asi selles, et see kriitika on vales kohas? Meil on siin olemas selline alafoorum nagu Parem HV?
Selle asemel, et oma vihast nõretavaid ja subjektiivseid arvamusi terve foorumi peale laiali pilduda, võiks ehk alustada antud alafoorumisse postitamisega? Sellega on ka tagatud, et (super)moderatorid ja administraator seda ka näevad.
Pole aimugi, kuhu need postitused kadusid või kes neid kustutas, kuna teemaalgataja pole eriti aldis lähemalt rääkima kus ja kuidas need postitused olid tehtud. Kui teaks, siis otsiks üles ja saaks kustutajalt põhjendust küsida.
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mehaanic
Aeg Maha 2a
mehaanic

liitunud: 22.02.2004




sõnum 01.03.2008 13:37:56 vasta tsitaadiga

kas kuskil saab oma HV krediiti vaadata kah?
ostsin nagu vaba mikrofoni postitamisõiguse aga postitada ikka ei saa ja vaadata nagu kah kuskilt pole icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2008 13:57:17 vasta tsitaadiga

mehaanic, suvalist äriteemat tehes näed, palju krediiti järel
_________________
Kommentaarid: 354 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 295
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 01.03.2008 14:07:20 vasta tsitaadiga

Ütlen teile üht. See et teatud postid kaovad, ka õigest kohast, harjuge sellega lihtsalt. See on HV. On kriitikat mida ei kannatata ja on kriitikat mida kannatatakse.
Võtke seda kui "suck it up".

Turvalisuse vastu ei saa mul midagi olla. Ka HV tahab teenida ja pürgib truvalisema keskkonna poole. See on ainult positiivselt võetav ja mõnede asjadega peab leppima, kasvõi ohutuse eesmärgil, isegi kui mugav ei ole.

Päikest.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 01.03.2008 14:07:32 vasta tsitaadiga

HV-OT teenus: 20.07.2007 17:16:50
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sirius
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2004




sõnum 04.03.2008 13:01:07 vasta tsitaadiga

Vähemalt jätkus kellelgi huumorit teema alles jätt thumbs_up.gif

Tanel kirjutas:
Autotootjad on ülinõmedad, kuna küsivad autode eest raha, eks? icon_smile.gif
Riik on ülinõme, kuna võtab inimestelt tulumaksu, nõme eks? icon_smile.gif
Ja kui HinnaVaatlus küsib väikest obrokit keskkonna kasutamise eest oma ärilistes huvides, on see paha-paha?
Kõik peab olema tasuta?

HinnaVaatlus pürgib turvalise keskkonna poole, ja kui oled ID-kaardiga autentinud, siis saad ka oma tasuta teemad ära teha.
Ja samas, HinnaVaatlus pole ka mingi heategevusasutus ega ela õhust ja armastusest ega väikestest annetustest.
Neile, kellele ID-kaardiga autentimine ületamatu takistus on, on võimalus tasulisi teemasid teemasid teha HV krediidiga ja ühtlasi oled ka ennast teiste silmis usaldusväärsemaks teinud pangalingi näol.

Nii, et valik on sinu. Kui käesolev keskkond ei rahulda sinu vajadusi, siis keegi ei sunni sind ju siin äri tegema.

Jah ma kusjuurest täiesti mõistan seda, aga ma eeldasin, et suurem osa raha tuleb reklaamist ja firmadest infi näitamise eest kassermisega. Mis autentimisse puutub siis ma olen tugevalt vastu selle sunniviisilisusele, see peaks olema vaba valik kas ma müün vennale kellel on null kommi ja id autent või 150 kommentaari ja autentimata.

Siinkohal ma muuseas rõhun majanduslikule mõtlemisele - on sul ehk statistikat ostu/müügi teema kohta kui id autentimine kohustuslikuks sai? Millegipärast olen valmis kihla vedama päris kuradi suurele langusele, sest nii paljud vennad kellel on komme rohkem kui sada ja on ilmselgelt enam kui tegevuses ostu/müügiga olnud, pole ennast vaevunud autentima.

Ning jah, ma ei müü ega osta(kas osta saab autentimata olles üldse?) siin enam ilmselt, pole juba tükk aega leidnud põhjust siin käia seetõttu.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2008 13:29:50 vasta tsitaadiga

tsitaat:

see peaks olema vaba valik kas ma müün vennale kellel on null kommi ja id autent või 150 kommentaari ja autentimata.

Kui oled ID-kaardiga autentinud või raatsid teema tekitamiseks olenevalt kategooriast 5-15 krooni kulutada, siis saadki ju seda teha.
Kui kasutajad ei kuritarvitaks süsteemi, siis paar tasuta teemat oleks anonüümsetele kasutajatele edasi jäänud, nagu eelmise aasta lõpus oli.
Paraku aga jätkati topeltkontode tegemist, et tasuta teemasid saada, ehk siis sisuliselt HV tagant varastamist, mida me mitte ei saanud enam edasi lubada.
Selline kuritarvitamine rikkus ka korralike kasutajate huve, kes olid end autentinud või tasusid teemade eest.
tsitaat:

kas osta saab autentimata olles üldse?

jah, saab küll
tsitaat:

sest nii paljud vennad kellel on komme rohkem kui sada ja on ilmselgelt enam kui tegevuses ostu/müügiga olnud, pole ennast vaevunud autentima.

Vaata näiteks Sülearvutite müügifoorumisse, kõik suuremad tegijad on end kas ära autentinud või kasutavad pangalingi teenuseid.
tsitaat:

Siinkohal ma muuseas rõhun majanduslikule mõtlemisele - on sul ehk statistikat ostu/müügi teema kohta kui id autentimine kohustuslikuks sai?

jah, olenevalt kategooriast 5-20% langes, kuid oluliselt suurenes ka autentinud ja/või pangalingi teenuseid kasutanud kasutajate arv ja eriti viimane näitab järsku tõusvat kasvutrendi thumbs_up.gif
Ülimalt positiivne on aga see, et anonüümseid petujuhtumeid pole aasta algusest minu teada üldse olnud. thumbs_up.gif thumbs_up.gif

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 04.03.2008 15:06:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Ülimalt positiivne on aga see, et anonüümseid petujuhtumeid pole aasta algusest minu teada üldse olnud.
Anonüümsed pettused on asendunud autoriseeritud pettustega. Mina sain oma esimese tünga igatahes mitmel erineval moel autentinu käest! icon_wink.gif See märgike nime all ei suurenda kuidagi kellegi usaldusväärsust.

Aga üks asjalik küsimus ka (ilmselt sellest kusagil juba räägitud...): kas on mingil moel välistatud, et paar paha kommentaari korjanud isik kustutab oma profiili ja registreerib koos autentimisega end mõne aja pärast uue kasutajanime all?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2008 15:52:20 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Anonüümsed pettused on asendunud autoriseeritud pettustega. Mina sain oma esimese tünga igatahes mitmel erineval moel autentinu käest!

Kui isik on teada, miks sa pole avaldust siis teinud? (vähemalt me pole saanud politsei käest ühtegi päringut?) icon_wink.gif
tsitaat:

Aga üks asjalik küsimus ka (ilmselt sellest kusagil juba räägitud...): kas on mingil moel välistatud, et paar paha kommentaari korjanud isik kustutab oma profiili ja registreerib koos autentimisega end mõne aja pärast uue kasutajanime all?

Kontosid me sel eesmärgil just ei kustutagi (kuigi vastavaid palveid/päringuid on olnud küll).
Aga uuesti registreerumist ei saa ju kuidagi välistada. Kontroll tehakse autentimisel, et sama ID-kaardiga ei saa mitut kontot teha.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2008 16:16:46 vasta tsitaadiga

pole ostjaid, pole müüjaid pole ka loodetud tulu. kuna " konstruktiivne kriitika" mida mõned postitajad k.a. mina avalikult arendada püüdsime, meie postid aga veega alla lasti ja mille eest meid privas meid laimuriteks sõimamas käidi, ei ole avalikkusele teada ja sellest tulenevalt ei ole ka tekkinud diskussiooni " mis siis saaks kui oleks, ehk kuidas mingid otsused võivad mingii aja jooksul olukorda mõjutada ja mida kaotavad / võidavad teatud segmendid sellest ".. pettused ja autentimine on head argumendid: neid saab kenasti õigustamise protsessis kasutada kuna " de jure on kõik korrektne" aga inimesed on rahulolematud. kellele need terminid on kui punane rätik, võiksid mõelda, miks on riigil täidesaatev võim ja mis on tema ülesanded. "nööbi" kättesaamine tuleks muuta sunduslikust kuidagi vabatahtlikuks ja sisemiselt motiveeritud tegevuseks stiilis kui kasutaja on teatud aja jooksul teatud hulga teenuseid tarbinud, saab ta mindagi selle eest, et tugevdada kliendisuhet ja motiveerida teda teenuseid edasi tarbima.. samas peaks olema ka "pööblil" kes lihtsalt oma julladest lahti saada tahavad, võimalus seda kuidagi ilma erilise peavaluta teha.. eesmärk ju võimalikult kiiresti müüa ja osta võimalikult odavalt..
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 04.03.2008 16:24:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kui isik on teada, miks sa pole avaldust siis teinud? (vähemalt me pole saanud politsei käest ühtegi päringut?) icon_wink.gif

Summa pole nii suur, et lisaks aja- ja rahakulule veel närvikulu tekitada. icon_smile.gif Ja pealegi tüüpiline juhtum stiilis "aga enne müümist oli asi nagu uus ja kõik töötas"... ehk siis sõna sõna vastu. Enivei, homme ilmub ühe kasutaja profiili alla esimene ja põhjalik kommentaar... 8)

tsitaat:
Aga uuesti registreerumist ei saa ju kuidagi välistada. Kontroll tehakse autentimisel, et sama ID-kaardiga ei saa mitut kontot teha.
No ma mõtlesin, et identiteedid säilivad kusagil baasis ja kui mingeid sigadusi teinud tyyp ennast uuesti regab, läheb kusagil punane tuluke põlema icon_smile.gif Või lisatakse märge eelmise elu kohta... a'la The Artist Formerly Known As Prince icon_smile.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ojapoiss
Kreisi kasutaja
ojapoiss

liitunud: 09.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2008 16:30:53 vasta tsitaadiga

Petz kirjutas:
tsitaat:
Kui isik on teada, miks sa pole avaldust siis teinud? (vähemalt me pole saanud politsei käest ühtegi päringut?) icon_wink.gif

Summa pole nii suur, et lisaks aja- ja rahakulule veel närvikulu tekitada. icon_smile.gif Ja pealegi tüüpiline juhtum stiilis "aga enne müümist oli asi nagu uus ja kõik töötas"... ehk siis sõna sõna vastu. Enivei, homme ilmub ühe kasutaja profiili alla esimene ja põhjalik kommentaar... 8)


Nu aga siis ei ole ju mõtet nutta ka kui ei ole nõus/ei viitsi/ei taha õiglust nõud(m)a... loodan, et panin vähemalt negatiivse koos põhjaliku selgitusega antud kasutajale... icon_rolleyes.gif (või nagu järeldan su postist siis alles paned... seda oleks pidanud kohe tegema...)

_________________
Vajad ruume sünnipäeva peoks!?
Sõbralikuma hinna jaoks PS!
www.kilplased.ee
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2008 16:35:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Summa pole nii suur, et lisaks aja- ja rahakulule veel närvikulu tekitada. Ja pealegi tüüpiline juhtum stiilis "aga enne müümist oli asi nagu uus ja kõik töötas"... ehk siis sõna sõna vastu. Enivei, homme ilmub ühe kasutaja profiili alla esimene ja põhjalik kommentaar...

vähemalt on sul vajadusel niidiots olemas, mis on ikkagi parem kui dünaamiline IP icon_wink.gif
tsitaat:

No ma mõtlesin, et identiteedid säilivad kusagil baasis ja kui mingeid sigadusi teinud tyyp ennast uuesti regab, läheb kusagil punane tuluke põlema

ee, mis mõttes identiteedid?
Kui on anonüümne kasutaja, kes on dünaamiliselt IP-lt postitanud ja kaupa käest-kätte teinud, siis pole mingit identiteeti.

laurx, ära lahmi palun, see pole mingi HV osanike üldkoosolek, kus asju otsustatakse icon_biggrin.gif
Sa võid oma arvamust avaldada, kuid HV näol pole tegemist ei ole avalik-õigusliku või heategevusorganisatsiooniga.
Sinu seisukoht on mulle juba ammu teada, pole mõtet seda kogu aeg avalikult tuututada.
Või loodad sa tõesti, et avalikkus pöördub HV vastu ja sunnib uuesti anonüümsed kuulutused kasutusele võtma? icon_rolleyes.gif
Kui sa ei suuda siin oma äritseda, siis keegi ju ei sunni sind seda keskkonda kasutama.

Nagu varem on öeldud, siis on otsus langetatud eelmise aasta keskel ja käesoleva aasta lõpus on näha, kuidas otsus on mõjunud.
Tibusid loetakse sügisel ja sõidu ajal hobuseid ei vahetata. Pidev hala ja nutt on mõttetu.
Praegu on outcome igatahes rahuldav.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Autentimine, krediit ja tasulised teemad... mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.