Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Müstiline monitori probleem (Viewsonic VP2130b) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2007 13:20:41 Müstiline monitori probleem (Viewsonic VP2130b) vasta tsitaadiga

On kodus kaks arvutit.

Ühel arvutil on Radeon 9250 PCI-E versioon ja teisel on Radeon HD2400pro PCI-e.
See masin, millel on Radeon 9250, sellel mu viewsonic töötab. Pilt tuleb kohe bootides ette jne.

Teine masin, millel on HD2400pro, sellel viewsonic ei tööta, ei leia signaali, proovitud vga kaablit, dvi kaablit, dvi-to-vga üleminekuga kaablit, kaablit teisest arvutist jne. Juba bootides ei tule Viewsonicule pilti ette. Aga kui ma panen mingi teise monitori selle masina külge, millega viewsonic ei tööta (Aceri 17" mingisugune, ka dvi ja vga sisendid), siis see töötab.

Kui mul teist arvutit poleks, siis eeldaksin, et viga on Viewsonicu monitoris, kuid see viewsonic teise arvuti peal ju töötab.

Kas viga võib olla videokaardis või isegi PSU-s? (emaplaadi viga ei ole, see sai nüüd uus täpselt samasugune).
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tungraud
HV kasutaja
tungraud

liitunud: 15.12.2002




sõnum 01.02.2008 01:55:21 vasta tsitaadiga

kas mõlemat pesa proovisid, mul oli samasa 193p+ mingi kala, digiga ei läinud käima, siis panin analogi kaabli ja kui panin veel digikaabri ka paralleelselt siis läks ka digiga tööle, ? mingi kamm tekib vahest nende vahel.
_________________
liquid cooled brains. red coolant....
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Müstiline monitori probleem (Viewsonic VP2130b)
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.