Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  AXP 2000+ kuumenes lambist üle. Ilma klokkamata! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002




sõnum 13.03.2003 17:36:30 AXP 2000+ kuumenes lambist üle. Ilma klokkamata! vasta tsitaadiga

täitsa imelik, installisin C&C Generalsi ja olin 10 minti mängida jõudnud kui masin rebu tegi. täitsa lõpp.. kolisin ruttu biosesse ja prose temp oli 78C. mida sellest arvata? keskmine temp on 55C mul kui nuuman. Jahutuseks Spire Whisperrock III @ 7V (nii on ta oma 3 kuud ilma probleemideta töötanud). Igaks juhuks panin hetkel 12V peale tagasi. prose temp kohe 46C. kahtlane!
mis te sellest arvate?


viimati muutis Anc 13.03.2003 23:25:47, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lond
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 13.03.2003 17:45:18 vasta tsitaadiga

Video kütab kasti seest kuumaks ja vähendatud pööretega vent ei jõua proset maha jahutada, see töötab ju ka mängu ajal full load.
Abiks kastituulutuse parendamine, kasvõi külg maha.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2003 18:00:17 vasta tsitaadiga

kasti sisene kuumus on sul tõesti probleem. ja veel, ju sis see cc piinas su proset ikka õieti ja niipalju kui piinata andis 8)
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002




sõnum 13.03.2003 18:02:15 vasta tsitaadiga

eksie, kasti sees oli 28C. mul on kast väga hästi jahutatud. ja siiamaani on kõik mängud mängitud saanud ilma üle kuumenemiseta. splinter cell, nolf2 jne
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
er
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2002




sõnum 13.03.2003 18:11:34 vasta tsitaadiga

Kontrolli igaks juhuks see vent üle, äkki jukerdab.
Panin oma 2000XP-le vasest shim-i, see tõmbas temp ca 4 kraadi alla, muud asjad profiilis kirjas. Temperatuur suurt üle 55 ei roni.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 13.03.2003 18:12:58 vasta tsitaadiga

säti natuke prose jahutust ja vaata, et korralik termopasta ikka vahel oleks.
_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
daman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 13.03.2003 18:16:21 vasta tsitaadiga

hmm.. mul suht kesine volcano 7 jahutamas kasti... mingi odav termoplöga on vahel + 3 x 80mm venti. Maks temperatuur mis tuleb, on 42 kraadi celsiust.

Soovitus, vaata et sul ei ole radikas prose pealt "ära vajunud" või teine variant et termoplöga on ära kuivanud. Niisama lambist temperatuur ei tõuse.

_________________
Täna on see homme, mida sa eile kartsid.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2003 19:08:24 vasta tsitaadiga

oot oot, spire 3, see on ju see igavene juust radikas, prajalt juustu vendiga, kujutan ette tõesti, et kui see veel 7v peal on ka ning kvaliteetset pastat (AS3) vahel ei ole, sis pole see kuumus küll mingi ime! osad mängud lihtsalt ei koorma proset kaugeltki niisama palju kui mõned teised. pealegi, kas sa oled tsekkind kui palju see sul teiste mängude ajal on täpselt olnud?
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 13.03.2003 19:14:40 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
oot oot, spire 3, see on ju see igavene juust radikas, prajalt juustu vendiga

Krdi neeger, vaata kah, mida sa suust välja ajad icon_lol.gif Mul sama isend ja probleeme pole. Viga oli ikka temas kui vendis 8)
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2003 21:37:45 vasta tsitaadiga

jajah, just, IMO see on see 120 ekyyne titan põmst, no mul on seesama asi ka ligi olnud icon_wink.gif ega see nüüd mingi parim jupp ei olnud küll, ka minu vulkaanile näiteks jäi vist mingi 3-4 kraadi võrra alla, sama vendiga muidugi ja samad tingimused. ega ta nüüd mingi radikate tipp ei ole ikka küll icon_lol.gif

muidugi mingi 80c, vähe imelik küll selline temp, aga krt teab kuda mõni mees omale radikat peale paneb icon_eek.gif kui mingi poolel osal kivist on radikaga õhk vahel, sis ei imestax küll.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2003 21:38:53 vasta tsitaadiga

aa muide, see oli tal ju 7v peal kah! icon_eek.gif icon_confused.gif 8)
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robot
Bännitud

liitunud: 05.11.2001




sõnum 13.03.2003 22:06:14 vasta tsitaadiga

Arvuti komplekteerimist tuleb alustada jalle ja jalle ikka tosiasjaga et CPU peale tuleb panna Cooler. Spire pole veel mingi cooler. Vaata Zalmantechi voi Thermaltake poole.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002




sõnum 13.03.2003 22:59:22 vasta tsitaadiga

hehehe.. ärge tulge ütlema et see sitt jahutus on. see on tegelikult küllaltki hea. 7v juures jahutab paremini kui originaalne coolermaster mis peal oli kui sain ordist. muideks ordis pandi see peale ka. see wrIII. niiet vaevalt et ta kehvasti peal. muideks ei ole präast enam nii olnud ega enne. praegu vent 7v peal tagasi ja just tegin tund aega generalsi. temp 57C ja eimidagi.
mis aga spire whisperrocki eelis on on see, et 7v peal ei KUULE teda. ta jumalast vait ja jahutab piisavalt. mul ei ole vaja miskist 40dB junni arvutisse lihtsalt sellepärast et mul siis oleks "päris cooler" prosel peal.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002




sõnum 13.03.2003 23:23:09 vasta tsitaadiga

kurat võtaks. kirjutasin eelmist posti parajasti ja siis akkasin maili vaatama ja jälle laks! lambist reboot ja prose temp ~80C. Mis toimub? vanasti oli kõik korras... ootoot... ma tegin eile bios update... Abit KR7A-133 mobo. mis asi on võimeline prose tempi niimoodi kütma? mul on CPUcool nimeline proge mis suudab jahutada 10-20Ckui masin idle on (öösiti päris hea, mul temperatuuritundlikud ventikad kastil)
oeh... mis ma nüüd teen. pöördun ordi garantii poole?
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leetabix
HV vaatleja
leetabix

liitunud: 31.10.2002




sõnum 13.03.2003 23:29:41 vasta tsitaadiga

150 krooni eest on spirel jahutust rohkem kui küll...pole siin viriseda midagi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002




sõnum 13.03.2003 23:30:40 vasta tsitaadiga

tõsi, mina olen temaga iganes rahul. milles aga probleem? miks üle kuumeneb?
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 13.03.2003 23:34:14 vasta tsitaadiga

Esiteks testi mingite koormavate progedega üle, kas see kuumenemine kordub. Abiks näiteks Prime95. Ja samal ajal vaata ka, et vent töötaks korralikult. Võib isegi olla, et kui proset kurnatakse jääb mujale voolu väheks...
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robot
Bännitud

liitunud: 05.11.2001




sõnum 13.03.2003 23:39:55 vasta tsitaadiga

leetabix kirjutas:
150 krooni eest on spirel jahutust rohkem kui küll...pole siin viriseda midagi.


150 krooni.....ja cooler......absurd, imestan tosiselt misk masin yldse tootab, AMD ikka vastupidav temperatuurile. Yle 50C ise küll ei hakkaks jandama, endal on keskmiselt 40C
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alpine
HV veteran

liitunud: 27.01.2003




sõnum 13.03.2003 23:43:38 vasta tsitaadiga

AMD armastame AMD icon_lol.gif
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Romb
Bännitud
Romb

liitunud: 27.11.2002




sõnum 13.03.2003 23:59:03 vasta tsitaadiga

Robot kirjutas:
leetabix kirjutas:
150 krooni eest on spirel jahutust rohkem kui küll...pole siin viriseda midagi.


150 krooni.....ja cooler......absurd, imestan tosiselt misk masin yldse tootab, AMD ikka vastupidav temperatuurile. Yle 50C ise küll ei hakkaks jandama, endal on keskmiselt 40C

Jube tuttav jutt tuleb. Me tööl müüme ka a/v kodutehnikat ja kui teada, et mõni tõsine kutt tulemas, siis paneme mõningatele asjadele topelthinna peale. "Vot see on ikka üks õige asi!!!" Kui kohe ostmiseks ei lähe, siis saab vihjata, et see vist sulle vähe kallisi, aga varsti peaks midagi odavamat ka tulema...
Endal ka WRIII ja üle 52C pole saanud. No miks ma pean nende "tõsiste" mehikeste moodi olema! Käib 7V peal ja ainuke mida kuuleb, on toiteka vent. Ja sedagi öösel, kui vaikne on. Praegu telekas mängib 3m kaugusel, hääl peaaegu maas ja arvutit kõrval vaevu kuuldav. Muide Codegeni 350W toitekas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robot
Bännitud

liitunud: 05.11.2001




sõnum 14.03.2003 00:58:55 vasta tsitaadiga

Yks hea asi tuli veel meelda. Beestingust 12cm Enermaxi korpuse vent - toeline "maiustoit",
300 eeku ringi midagi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 14.03.2003 01:04:40 vasta tsitaadiga

daman kirjutas:
hmm.. mul suht kesine volcano 7 jahutamas kasti... mingi odav termoplöga on vahel + 3 x 80mm venti. Maks temperatuur mis tuleb, on 42 kraadi celsiust.

Soovitus, vaata et sul ei ole radikas prose pealt "ära vajunud" või teine variant et termoplöga on ära kuivanud. Niisama lambist temperatuur ei tõuse.

Sama siin Volcano7+ amd 2000 ja ütleme 43 temp läinud pole.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.03.2003 01:24:19 vasta tsitaadiga

no mõni tyyp ikka ei saa vist kuidagi aru, mida räägitaxe icon_confused.gif icon_evil.gif krt vahest tuleb küll selline tunne, et mis mõtet on üldse nõu anda icon_neutral.gif

esitex, see spire ei ole hea cooler, ta ei ole efektiivne! siin ei ole midagi vaielda, sest olen seda ja teisi juppe nii mõndagi testind ning võrrelnud. samas pole ma kuangi väitnud, et ta oma hinna eest, 120 eeku, piisavalt jahutust ei paku. selles mõttes võib vast isegi öelda, et asi pea kõige parema hinna/kvali suhtega cooler meie turul 8) egas ma muidu isegi üsna mitut sellist ostnud pole icon_wink.gif
roboti juttu tulex jälle võtta pool-õigena. näiteks mingi zalman 800 ekyy eest on täiesti mõttetu ost, see ei õigusta ennast eluilmas! samas, kasvõi mingi Tt 7 või 6cu+ annavad samuti hulka paremaid tempe ning on samas sitax inimlikuma hinnaga.
ei ole mõtet osta kõige kallimat ja uhkemat asja, lihtsalt selle pärast, et "see peaks hea olema" icon_lol.gif samuti pole mõtet osta kõige odavamat juppi lihtsalt selle pärast, et see on kõige odavam. Alati tuleb MÕELDA, mida sa ostmas oled, loogika inimesed! Tuleb teada, mida osta, enne kui seda ostad, mitte pärast teada saada. See on kõige esimene reegel ilmselt pea kõikvõimalike asjade ostmise puhul ning selliseid asju võiks ikka teada.


hehehe Anc, missa arvad tõesti, et ordi vennad näevad sul kõvasti vaeva selle cooleri peale toppimisega, või et nad seda nii hirm hästi oskavad? valesti arvad sis!

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002




sõnum 14.03.2003 16:51:24 vasta tsitaadiga

njah:/ aga 30 kuud töötas ju hästi! sai isegi klokitud ükskord ja kõvasti on koormusteste tehtud.. aga miks just selle jahutuse ostsin? sest ta onn üle 10dB vaiksem kui volcano 7+ja siis kui ma teda ostsin maksis ta 180 eek, volcano 7 aga oli 300 ja 500 vahel midagi. tru jahutus on! piisav. iseasi miks prose idles lambist üle kuumeneb ja seda siis ei teinud kui ma eile pool tundi prome 95't jooksutasin... kahtlane...
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.03.2003 17:38:10 vasta tsitaadiga

üks väga rare võimalus on veel selline, et lambist antaxe prosele tavaliselt tunduvalt suurem pinge peale! samas, mai kujuta vabsee praegu ette, mix see peaks juhtuma? icon_eek.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  AXP 2000+ kuumenes lambist üle. Ilma klokkamata! mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.