Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  IPhone´i uus versioon jõuab Euroopasse järgmisel aastal märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.12.2007 15:08:44 IPhone´i uus versioon jõuab Euroopasse järgmisel aastal vasta tsitaadiga

link :: Tarbija24


Järgmisel aastal tuleb müügile iPhone´i täiendatud versioon.


USA iPhone´i operaatori AT&T juht Randall Stephensoni lubas neljapäeval, et järgmisel aastal tuleb turule uus 3G iPhone, mis suudab kiiremini internetist infot alla laadida, vahendas portaal Bloomberg.com.

Stephenson ei täpsustanud, kui palju mobiili uus versioon maksma hakkab. Praegu on selle hind USAs 399 dollarit e ligi 4230 Eesti krooni.

E24 andmetel liiguvad kuulujutud, et uut iPhone´i versiooni hatakse müüma ka neis Euroopa riikides, kuhu iPhone senini veel jõudnud ei ole. IPhone´id tulid novembri alguses müügile Suurbritannias, Saksamaal ja Prantsusmaal.

IPhone´i valmistaja Apple ´i tegevjuht Steve Jobs ütles, et aastal 2008 plaanitakse üle kogu maailma müüa 10 miljonit iPhone´i.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 02.12.2007 15:10:12 vasta tsitaadiga

Loodan ,et hind leiab veel langemisetee.
Laurikre:.

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pokemon
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2004




sõnum 02.12.2007 22:35:17 vasta tsitaadiga

ootaks ka natuke hinnasula, kuigi juba väga tahaks selle ära osta icon_eek.gif
Kommentaarid: 263 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 208
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2007 18:38:03 vasta tsitaadiga

Vaevalt et mingit hinnasula tuleb. Asi ju tegelikult niigi imeodav-4200 vms. Ainuke häda lihtsalt selles et toodetakse USA-s.
_________________
KASS
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007




sõnum 03.12.2007 19:04:53 vasta tsitaadiga

inca kirjutas:
Vaevalt et mingit hinnasula tuleb. Asi ju tegelikult niigi imeodav-4200 vms. Ainuke häda lihtsalt selles et toodetakse USA-s.

Kust sa nii odavalt veel saad? Ega see hind millega USA's müüakse ei tule ju Eestisse vaid kui ta Eestisse jõuab siis hind juba 2x.
Praegu vaatasin, netikuller müüb I-phone'i ca. 12k-ga icon_confused.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
habe
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2003




sõnum 03.12.2007 22:37:55 vasta tsitaadiga

Alo.Ko kirjutas:
inca kirjutas:
Vaevalt et mingit hinnasula tuleb. Asi ju tegelikult niigi imeodav-4200 vms. Ainuke häda lihtsalt selles et toodetakse USA-s.

Kust sa nii odavalt veel saad? Ega see hind millega USA's müüakse ei tule ju Eestisse vaid kui ta Eestisse jõuab siis hind juba 2x.
Praegu vaatasin, netikuller müüb I-phone'i ca. 12k-ga icon_confused.gif


mispärast sa eestist ta ostma pead? telli usast ja kogu armastus 5Kga käes. adapteri siit maalt ikka leiab ja 7K see kohe kindlasti ei maksa.

PS. 4200 sellise kõnetoru eest on ikka sigavähe.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007




sõnum 03.12.2007 22:55:12 vasta tsitaadiga

habe kirjutas:
Alo.Ko kirjutas:
inca kirjutas:
Vaevalt et mingit hinnasula tuleb. Asi ju tegelikult niigi imeodav-4200 vms. Ainuke häda lihtsalt selles et toodetakse USA-s.

Kust sa nii odavalt veel saad? Ega see hind millega USA's müüakse ei tule ju Eestisse vaid kui ta Eestisse jõuab siis hind juba 2x.
Praegu vaatasin, netikuller müüb I-phone'i ca. 12k-ga icon_confused.gif


mispärast sa eestist ta ostma pead? telli usast ja kogu armastus 5Kga käes. adapteri siit maalt ikka leiab ja 7K see kohe kindlasti ei maksa.

PS. 4200 sellise kõnetoru eest on ikka sigavähe.

Sa pole vist ikka veel aru saanud, et USA-st tellides lisanduvad tollimaksud+muud maksud + korralik postituskulu ja oled ikka kindel, et see koht kus Iphone maksab 4.2k-d saadab ka väljaspoole USA-t?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk150
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2007 00:18:44 vasta tsitaadiga

Alo.Ko kirjutas:
habe kirjutas:
Alo.Ko kirjutas:
inca kirjutas:
Vaevalt et mingit hinnasula tuleb. Asi ju tegelikult niigi imeodav-4200 vms. Ainuke häda lihtsalt selles et toodetakse USA-s.

Kust sa nii odavalt veel saad? Ega see hind millega USA's müüakse ei tule ju Eestisse vaid kui ta Eestisse jõuab siis hind juba 2x.
Praegu vaatasin, netikuller müüb I-phone'i ca. 12k-ga icon_confused.gif


mispärast sa eestist ta ostma pead? telli usast ja kogu armastus 5Kga käes. adapteri siit maalt ikka leiab ja 7K see kohe kindlasti ei maksa.

PS. 4200 sellise kõnetoru eest on ikka sigavähe.

Sa pole vist ikka veel aru saanud, et USA-st tellides lisanduvad tollimaksud+muud maksud + korralik postituskulu ja oled ikka kindel, et see koht kus Iphone maksab 4.2k-d saadab ka väljaspoole USA-t?


tollimaksu olen mina maksnud max 640eek, muidu 520eek. vedu 58.- minuarust ei ole sigakallis. väljaspool tarnepiirkonda on see teema et ma olen küsinud 1 käest(kes ei saatnud eestisse vaid ainult teatud EL riikidesse) et kas ta ka eestisse saadaks, vastus: kuna sul on nii hea rep siis saadan ikka.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2007 19:06:35 vasta tsitaadiga

Jah, ega mu viimast lauset ju ei lugenud. Inimliku hinnaga saamine on lõppkokkuvõttes siiski kättevõtmise,julguse ja tahtmise küsimus.
Kohalike röövlite 12k on muidugi meeletu. Arvestades aparaadi tehnoloogiat oleks selle asja normaalne hind veel nii 8k kanti. Üle selle ei näe ma mõtet siiski maksta. Ning jah ma tean mis aparaat see on ja olen ka näppinud seda. No kui fanfactor juurde panna, siis ehk... Aga siis on sul juba ka piisavalt tahtmist see hämaramaid teid pidi ja inimliku hinnaga hankida.

_________________
KASS
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.12.2007 10:56:07 vasta tsitaadiga

Hmm no kui järgmine versioon juba 3G toega tuleb siis ehk on väheke asisem, tegelikult siis võiks juba reaalselt 3,5G toe panna...
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003




sõnum 05.12.2007 14:27:52 vasta tsitaadiga

Nad võiks mingi sellise teenuse ka teha, et mingi sümboolse tasu eest panevad praegustel iPhone'idel ka 3G tööle.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cruiser
HV vaatleja


liitunud: 09.11.2005




sõnum 05.12.2007 16:26:53 vasta tsitaadiga

Mul küsimus, kes teist reaalselt hakkab näiteks Tallinna kesklinnas läbi 3G alla tirima suuri faile, et on vaja kiirust, rääkimata rahast, mida selleks kulutada. Lihtsam ja odavam on minna avalikku wifi võrku ja tirida siis sealt see sama info alla. Minu jaoks tundub see 3G arutelu selline onanism olema, sest need 3G levialad on üldiselt paljuski samas areaalis, kus on ka palju wifi võrke, sealhulgas ka avalikke. Ja seda oodata, et nüüd poole aastaga kaetakse kogu Eestimaa 3G võrguga, see on minu arust utoopia, rääkimata, et kas Eestis on neid inimesi nii palju, kes on nõus maksma selle eest. Ma saan aru, et siin enamus neid on nõus seda pappi välja käima, et laadida läbi 3G filme alla icon_biggrin.gif , mis sest, et samas virisevad , et telefon kallis. Peaasi, et telefon maksaks 100 krooni, siis olen nõus 2000 krooni iga kuu 3G kasutamise eest maksma. icon_rolleyes.gif Ise kasutan iPhone juba kaks kuud ja ikka rahul. Meilid ja nett kogu aeg loetud, pole veel probleeme olnud, ka läbi EDGE youtube video ära vaadatud.
Hinnast rääkides, mis maksavad samaväärsete omadustega Nokia, või mõne teise firma telefon??

_________________
Kui maailm on lava, kus siis publik istub?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smartass24
HV vaatleja

liitunud: 13.03.2006




sõnum 05.12.2007 17:29:19 vasta tsitaadiga

kui keegi pakuks 5.5K`ga müüa uut, 8Gb isendit, siis oleks nõus ära küll ostma. 3G eriti ei koti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.12.2007 17:41:37 vasta tsitaadiga

Cruiser, olenevalt msi võrgus sa oled on terve tallinn kaetud 3G/3,5G võrguga. Praegu on juba väga populaarsed igasugused erinevad kuupiletid ja päevapiletid, miks mitte kasutada 3G-d. Ise olen ka sageli liikvel ja ütleme et nädalas korra ostan endale 12h m-interneti pileti ja olen väga rahul....

Reaalselt maksimum mis sul õnnestub 3G kasutamise eest elisas oli vist 349 eeku kui võtta maksimaalne pakett...kui just ei võta nende mingit X kombot kus saad sülearvuti jms odavamalt...et oled sunnitud 2x kallimat asja tarbima. Tavaline inimene võib võtta oma 99 või 199 paketi ja kasutada internetti 3gb ulatuses niipalju kui lustib...sa pole vist viimasel ajal eriti uurinud mis teenuseid keegi pakub..
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cruiser
HV vaatleja


liitunud: 09.11.2005




sõnum 05.12.2007 18:58:06 vasta tsitaadiga

Miks ma peaks maksma linnas, kus on avalikke wifi võrke?? miks käia raha selle eest välja, kui samas on tasuta wifi olemas ja metsas ei ole ei wifit, ega 3G-d. iPhonel on ju wifi peal. Milleks siis 3G, areaalid on samad, samas on wifi võrgus seesama asi tasuta, miks ma peaks siis maksma?
Aga kui on vaja väga 3G, siis selleks on ju palju teisi telefone.
Mina arvan, et Apple, kes on kogu aeg olnud ju ka tehnika arengu eesliinil, neil kindlasti oli oma põhjus, miks nad seda kohe peale ei pannud iPhonele, sama seis on selle bluetoothiga.

_________________
Kui maailm on lava, kus siis publik istub?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ullivilli
Kreisi kasutaja
ullivilli

liitunud: 09.06.2004




sõnum 26.04.2008 01:10:04 vasta tsitaadiga

Teema Teemaks. 3G on tore pudin, kuigi mõneti Cruiserit. Samas aga, kui firma maksab arved, siis istud autos, lükad läpakale kaabli sappa v mida iganes ja sa ei pea otsima mingegeid wifi alasi, kuigi jah enamus kohvikuis on need olemas.

isegi 8K pole minu meelest patt selle eest maksta, kuna minu meelest tundub, et tegu hulga vingema vidinaga, kui on nokia N95, kuigi viimasel on vist gps ka sees.(pole kindel)
Oleks papp, soetaks ära. Küll keegi ikka usast saadaks =)

Nu uus aasta käes... kus on uus AifööN..
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.05.2008 08:23:15 vasta tsitaadiga

seda 3G-d ootan isegi icon_wink.gif see on praeguse telefoni juures küll suur miinus thumbs_down.gif
_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ullivilli
Kreisi kasutaja
ullivilli

liitunud: 09.06.2004




sõnum 28.05.2008 08:51:21 vasta tsitaadiga

Vast ainuke asi ka, millest puudu sel telefonil.
Vbolla siis niiväga ei igatsekski, kui ise arveid maksaks icon_lol.gif
Aga niikaua puudu.
Ega keegi pole kuulnud miskat... kas ja millal see tulla võiks, seda enam, et järgmine aasta käes ja puha.

_________________
Kõik videovajadused täidab www.mustpost.ee ||| www.youtube.com/arvutimaailm ||| www.facebook.com/arvutimaailm
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007




sõnum 28.05.2008 09:25:40 vasta tsitaadiga

roostevaba kirjutas:
seda 3G-d ootan isegi icon_wink.gif see on praeguse telefoni juures küll suur miinus thumbs_down.gif

Kuidas kellelegi, ise olen 3G-d kasutanud vast mingi 10-20 korda, kuigi selle toega telefon on päris pikalt olnud.
GPS oleks minule isiklikult teretulnum thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.05.2008 09:47:40 vasta tsitaadiga

EMT pakutava iPhone’i hind jääb küsimärgiks
_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ullivilli
Kreisi kasutaja
ullivilli

liitunud: 09.06.2004




sõnum 28.05.2008 10:40:36 vasta tsitaadiga

Endal on 3,5G praegu telefonis... kui võimalik, siis ikka kasutan. Tartus, tallinnas, pärnus küll väga mugav suvalises kohas suvalist internetti lehitseda.
Vähe mõistlikuma töö jaoks lükkab aga läpakale sappa ja täiesti tõsiselt võetav internet.. ei viitsigi hakata mingite kehvemapoolsete wifidega mässama jne... seda enam, kui Enda wifi ei ulatu.
+Gps-i saab alati lükata usb vms sappa, aga 3G-d ei saa... kuigi jah Gps oleks ka mugav asi.
Omaette küsimus on see, et mida sa sellega selles isendis teeks, Eestis, kuna Eesti kaart on enamvääm vaid TomTom-il ja Regiol.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.05.2008 10:42:44 vasta tsitaadiga

palju 3g kasutamine arvele juurde paneb ?
Kommentaarid: 649 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ullivilli
Kreisi kasutaja
ullivilli

liitunud: 09.06.2004




sõnum 28.05.2008 11:17:46 vasta tsitaadiga

Ei nu ega otseselt ei panegi... Arve samane kas mahu või kiiruse põhine, nagu muulgi gprs andmesidel.
Arvele paneb pigem hoopis juurde see, et kiirused on kordades suuremad ja selle tõttu kipuvad andmemahud ka märkamatult suureks kasvama.
Ses suhtes, et 3,5G all on täiesti norm juutuubi vaataminegi.

_________________
Kõik videovajadused täidab www.mustpost.ee ||| www.youtube.com/arvutimaailm ||| www.facebook.com/arvutimaailm
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 29.05.2008 14:38:45 vasta tsitaadiga

ullivilli kirjutas:
Endal on 3,5G praegu telefonis... kui võimalik, siis ikka kasutan. Tartus, tallinnas, pärnus küll väga mugav suvalises kohas suvalist internetti lehitseda.
Vähe mõistlikuma töö jaoks lükkab aga läpakale sappa ja täiesti tõsiselt võetav internet.. ei viitsigi hakata mingite kehvemapoolsete wifidega mässama jne... seda enam, kui Enda wifi ei ulatu.
+Gps-i saab alati lükata usb vms sappa, aga 3G-d ei saa... kuigi jah Gps oleks ka mugav asi.
Omaette küsimus on see, et mida sa sellega selles isendis teeks, Eestis, kuna Eesti kaart on enamvääm vaid TomTom-il ja Regiol.


pole küll väga palju kasutanud aga siiamaani olen google mapsiga rahul, suht mõnus "gepsutada" näitab asukoha suht täpselt ära ja ka sõidupealt hea jälgida...muidugi linnast väljas norm kiirustel sõita siis ei jõua kaarti nii kiiresti laadida icon_biggrin.gif aga siiamaani pole üldiselt möödapanekuid täheldanud.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.05.2008 15:16:28 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
palju 3g kasutamine arvele juurde paneb ?

no mina kasutan tavaliselt 3g võimalusi või õigemini siis 3,5G võimalusi kuus mingi 3-4 päeva... ehk siis iga kord ostan endale elisast päevapileti, too siis 15.- ja 12h piiramatult (ei ole kiiruse ega andmemahupiirangut).

GPSist niipalju, et nokia mapsil on üsnagi pädev kaart vähemasti suurlinnades... nüüd uudse beta versiooniga on juba võimalik ka nt hübriidpilti koos satipildiga saada jne....
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  IPhone´i uus versioon jõuab Euroopasse järgmisel aastal mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.