|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas soovid näha Hinnavaatluse keskkonnas firefoxi live bookmarke ehk rdf feed'i? |
| Jah |
|
53% |
[ 38 ] |
| Ei |
|
5% |
[ 4 ] |
| Jätab külmaks |
|
40% |
[ 29 ] |
|
| hääli kokku : 71 |
|
| autor |
|
stepzter
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
27.04.2004 19:42:19
HV live bookmark'id e. rdf feed firefoxi! |
|
|
Kuna see tundub ainult tõsiseid probleeme tekitavat, siis teen ettepaneku lõpetada e-mailiga uutest sõnumitest teavitamine ja selle asemel tekitada igale kasutajale oma RSS feed uusimate postitustega jälgitavatesse foorumitesse.
Tehnilise lahenduse poole pealt oleks ilmselt kõige lihtsam teha lihtsalt igale kasutajale oma xml fail ja e-maili asemel uuendada seda faili. Juurdepääs võib näiteks .htaccessiga ära reguleerida. Staatiliste failidega on kiirus väga hea ja last-modified järgi töötab kliendi poolne cachemine ka väga edukalt.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
27.04.2004 20:51:02
|
|
|
iga kasutaja saab ju ise valida, kas tellib teavituse või mitte. Vaikimisi see välja lülitatud...
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
27.04.2004 20:53:55
|
|
|
Palun mitte ära lõpetada e-mailile uutest sõnumitest teavitamine. Kes tahab see lülitagu see välja!
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stepzter
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
27.04.2004 21:47:02
|
|
|
Pakkusin asendada e-maili teenust sellepärast, et see põhjustab teenusele tõsiseid probleeme. Peale selle on RSS kujul levitatav info märgatavalt otstarbekam ja lihtsam integreerida erinevate aplikatsioonidega. Alati võib seda ka alternatiivina e-maili teavitusele kasutada.
E-mail'il ma ei näe muid eeliseid peale natukene operatiivsema teavituse. Kui kasutada RPC põhist teavitamist, siis kaob ka see eelis ära.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
27.04.2004 21:58:23
|
|
|
Loen su juttu nagu hiina keelt
Aga, kas see ei oleks pmst sama, mis PS-gi?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
04.05.2004 00:53:23
|
|
|
| e-maili teavitus on väga hea asi, ise selle lõpetamist ei poolda. Vastupidi, teeks ettepaneku edasiarendusena kasutada linke mis kasutaja automaatselt ka sisse logiksid. Muidu saad maili lingiga teema kohta ning kui seda vajutad suunatakse sind õigesse foorumisse, kuid vastamise korral pead sisse logima ning siis satud alguslehele ning pead teema jälle üles otsima. Nii kaob õige mugavus ära mida selle e-maili eesmärk, jääb ainult teatis, et mine vaata mis sulle kirjutai, kuid vastamiseks pead kadalipu uuesti läbima.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
04.05.2004 22:52:38
|
|
|
| UB kirjutas: |
| e-maili teavitus on väga hea asi, ise selle lõpetamist ei poolda. Vastupidi, teeks ettepaneku edasiarendusena kasutada linke mis kasutaja automaatselt ka sisse logiksid. Muidu saad maili lingiga teema kohta ning kui seda vajutad suunatakse sind õigesse foorumisse, kuid vastamise korral pead sisse logima ning siis satud alguslehele ning pead teema jälle üles otsima. Nii kaob õige mugavus ära mida selle e-maili eesmärk, jääb ainult teatis, et mine vaata mis sulle kirjutai, kuid vastamiseks pead kadalipu uuesti läbima. |
Sa saad ju ka automaatse sisselogimise sisse lülitada.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
04.10.2004 17:40:47
HV live bookmark'id e. rdf feed firefoxi! |
|
|
kas poleks vahva
saaksin juba HV'd lahti v6tmata n2ha, millistele teemadele on vastatud, kus ma ise aktiivselt osalen ja yhtlasi v6iks n2idata palju uusi poste on
ja kindlasti tahan liiga palju, aga v2gev oleks ikka
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
04.10.2004 19:23:50
|
|
|
Ma tahaks nii, et kõik uued sõnumid tuleks mulle SMS`ina telefoni
PS! libe, Sul liikuv avatar
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
05.10.2004 01:35:03
|
|
|
Selle RSS feediga on tibatilluke probleem ... kuidas teha skriptile selgeks, et ta peab genereerima just sinu feedi?
Kasutaja ID järgi saaks muidugi ... aga siis saaks iga suvaline mats iga kasutaja feedi vaadata.
Teine võimalus oleks muidugi miski random nrist md5 hash genereerida ja selle järgi eristada ... samas turvalisuse/privaatsuse probleem pole ikkagi 100% kadunud.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marqs
HV veteran

liitunud: 06.12.2001
|
06.10.2004 18:14:50
|
|
|
mh.. aga miks see krempel ei võiks üle sama küpsise käia, tänu millele automaatne sisselogimine töötab?
ilmselt kõik feederid ei mõista maiust pakkuda, aga firefoxid jääksid vast rahule.
_________________ 0xDEAD
0xBEEF |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksl
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
31.10.2004 13:36:34
|
|
|
kas RSS viimasele viiele teemale kuidagi on võimalik? nagu HV.ee pealehel
_________________ KES SOOVIB, SEE PROOVIB |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
03.11.2004 00:57:09
|
|
|
See oleks väga hea mõtte kui keegi teostaks selle
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003
|
03.11.2004 11:19:24
|
|
|
Ei saa siis asjast asja?
_________________ ツ |
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
07.11.2004 16:42:16
|
|
|
| tsitaat: |
| Selle RSS feediga on tibatilluke probleem ... kuidas teha skriptile selgeks, et ta peab genereerima just sinu feedi? |
natuke googeldamist ja leidsin sellise lehe http://labs.silverorange.com/archives/2003/july/privaterss
need testimise lingid täiesti töötavad operaga. küsivad ilusasti kasutajanime ja parooli.
täiesti ilmne on, et niimoodi saab kasutaja id järgi tema käest ka kasutajanime ja parooli küsida.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
18.12.2004 13:02:01
|
|
|
| Kuidas siis on sellega?
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
daddo
HV kasutaja

liitunud: 30.11.2002
|
26.06.2005 20:09:42
HV live bookmark'id e. rdf feed firefoxi! |
|
|
Ilmselt pole minu jaoks äsja teemast avastatud live bookmargid paljude jaoks enam midagi uut. Mulle aga tundub asi päris huvitav olevat, et kohe tekkis mõte, et neid võiks ju HV-s ka rakendada...
Alustuseks: kogu toodete kataloog võiks olla üks bookmark, mis siis koosneks toodete kategooriatest, mis HV pealehel vasakul pool...
Foorumis näiteks viimaste postituste bookmark. Viimaste muudetud hindadega toodete bookmark. Foorumi alateemade bookmark
Asja veel dünaamiliseks ajades kasvõi konkreetsete threadide live bookmargid, kus on browseris hiirekliki kaugusel näiteks postitajate nimede ja postituse kellaaja tasemel näha, kas on uusi postitusi või ei...
Uudiste bookmark, ülevaadete oma...
Ja siis võiks ju eksisteerida ka üks selline "must read" bookmark, kuhu saab siis üldiseid päevakorralisi teadaandeid kasutajatele "saata", mida siis kasutajal võimalik kuhugi sisse logimata võimalik lugeda... liiguta vaid hiir korraks bookmargi reale ja vaata, kas täna on midagi uut.
või mis te arvate
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
26.06.2005 20:16:25
|
|
|
| Kui keegi viitsib selle ära korraldada siis miks mitte. Eluliselt vajalikuna seda ei näe kuid kui olemas oleks siis vast kasutaks küll.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keytron
HV veteran
liitunud: 11.08.2002
|
26.06.2005 20:19:08
|
|
|
Et nagu omamoodi RSS ?
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
27.06.2005 16:56:38
|
|
|
| samal seisukohal Ho Hoga
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
28.06.2005 02:17:00
|
|
|
Need a'la 5 viimast hinnamuutust vms oleks arvatavasti tehtavad aga täielik tootepuu ja foorumipuu? Kas need ei tuleks liiga ressursinõudlikud? Pole eriti kursis nende live feedidega aga väike kahtluseuss kriibib sees.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
28.06.2005 08:20:42
|
|
|
| mind huvitaks kõige rohkem et sinna tuleksid teemad kuhu mina olen postitanud ja kus on uusi poste
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
03.07.2005 21:30:58
|
|
|
| riivo21 kirjutas: |
| mind huvitaks kõige rohkem et sinna tuleksid teemad kuhu mina olen postitanud ja kus on uusi poste |
see shut võimatu
üldiselt kaugel asjaga ollakse ?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
04.07.2005 00:43:20
|
|
|
| täiesti võimalik on teha feed, millel on umbes sama sisu kui "vaata enda postitusi" lehel. iseasi kas see kunagi valmis saab.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nevermind
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
04.07.2005 14:40:23
|
|
|
| tsitaat: |
üldiselt kaugel asjaga ollakse ?
|
ei ole veel alustatudki
ilmselt enne ei alusta ka, kui asja tegelikust väärtusest kõik selge on.
rss-i eeliseks pean ma seda, et aitab ära hoida pidevat kammimist saitides, kus tegelik muutus toimub harva.
IMHO HV-s on seevastu liiklus liiga tihe.
tiheda liiklusega näen ma kahte valikut, kas teha tihedalt feedi tõmbamist või riskida, et osad samas tähtsad teemad jäävad lugemata.
esimest ei luba mina, sest see tähendaks koormuse kasvu - esimes postis viidatud teemas pidi ka ühe tegelase lausa ära bannima.
teist ei soovi ilmselt kasutaja.
põhimõtteliselt sooviks teha asja, millest ka praktiliselt kasu on, mitte et järjekordne linnuke kirjas ning kärab küll
statistikaks juunis tehti vähemalt (läbu on kustutatud):
3335 uut teemat
ning
45864 uut postitust
_________________ AHV ei tea, mis AHV teeb |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
29.10.2005 21:13:22
|
|
|
| nevermind kirjutas: |
rss-i eeliseks pean ma seda, et aitab ära hoida pidevat kammimist saitides, kus tegelik muutus toimub harva.
IMHO HV-s on seevastu liiklus liiga tihe.
tiheda liiklusega näen ma kahte valikut, kas teha tihedalt feedi tõmbamist või riskida, et osad samas tähtsad teemad jäävad lugemata.
esimest ei luba mina, sest see tähendaks koormuse kasvu - esimes postis viidatud teemas pidi ka ühe tegelase lausa ära bannima.
teist ei soovi ilmselt kasutaja.
|
ok minu poolt idee selline on mingi HV klient programm standalone mis loeb rss feedi
nimelt kõik kasutajad ei loe tõesti pidevalt kõiki HV teemasi ja neid huvitavad ainult need teemad kus nad ise on sõna võtnud
nimelt programm siis loeks iga tegelase oma postituste (=vaata enda postitusi) feedi näiteks regulaarselt 10 minuti tagant või kuidas keegi selle määranud on
ja nii kui programm leiab et uus post on, siis juhatab soovi korral sinna teemasse
sama võiks olla müügifoorumiga sellega veel parem tegelikult, kuna usun et suur osa koormusest langeb just müügifoorumi nimele
programm loeks müügifoorumi teemadest koostatud rssfeedi ja siis sama programmiga inimene kontrolliks uusi teemasi, lisaks veel oleks programmis filter, et teavitab inimest siis, kui vastava märksõnaga teema on tekkinud
pakun et see vähendaks HV koormust ka tuntavalt
kuna rss feed peaks olema mahult väiksem ja suht kergelt genereeritav
ja ühtlasi hoiaks ära selle koormuse mis tekib siis kui kasutaja sisse logib ja talle igas alamfoorumis ja mujal teavitatakse antud teemas lugemata postidest
kui mu jutt väga sogane siis võid nevermind vabalt privas küsida, võin tuua konkreetsema näite, mida siin ei ole avalikult sünnis teha
kusjuures programmis saaks selle rss feed xml'ist otsida ka vanade teemade seest toodet, ilma serverit koormamata
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
04.11.2005 19:51:07
|
|
|
libe, mis siin ikka punnida.
nagunii üle pooltel kodanikel pole õrnematki ettekujutust mis asi võiks "live feed" olla, kuna IE ei toeta sellist võimalust.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
04.11.2005 19:53:28
|
|
|
| borru kirjutas: |
libe, mis siin ikka punnida.
nagunii üle pooltel kodanikel pole õrnematki ettekujutust mis asi võiks "live feed" olla, kuna IE ei toeta sellist võimalust. |
nevermindil on
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
04.11.2005 20:43:05
|
|
|
borru, paljudel uutel kasutajatel pole ka aimu mis liinusk on. Nüüd kummardame siin HVFis ainult Billi või?
_________________ Remember this day, men, for it will be yours for all time. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j6ukur
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.06.2005
|
21.11.2005 19:38:44
|
|
|
kunagi sai tanelile kirjutatud ka sarnase ettepaneku teemadel, ei tea mis sellest sai aga siia siis jutt uuesti:
Idee teha RSS feed foorumi kaupa. Nt ärifoorumi jaoks feed.php?forumId=3 jne. Selle lugemiseks pole vaja mingit eraldi programmi kirjutada, piisab mailikliendist, mis rss-voogu näidata oskaks (thunderbird nt)
Kui eelpool oli mureks see, et tähtsad teemad võivad jääda tähelepanuta, siis minu otsene mure oli just vastupidine - ärifoorumites ei jaksa nii palju edasi tagasi kruttida, kui seal liiklust toimub. RSS feedi tuleks iga uue teema lisamisel esimeen postitus ning link threadile endale. Ehk kui pealkiri huvi pakub, saad lingile klikates õigesse kohta Nt postimeestest epl-dest ja muudest loomadest olen mugavuse tõttu just loobunud ning hetkel saan enamuse vajalikest uudistest ETV RSS kaudu: http://www.etv.ee/rss/uudised.php
Samuti on rss eelis see, et kuna tgemist on standardiseritud XML formaadiga, ei pea just geenius olema, et kirjutada väike skript, mis XMLi läbi xslt parseri suvalisse tekstiformaati laseb.
Minu idee oli nt. kasutada win active desktopi hüvesid ning kirjutada lihtne php5 skript, mis iga 5 minuti tagant enanst reloadides feedist uusimad vastava foorumi postitused otse desktopile kuvaks
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
21.11.2005 20:34:56
|
|
|
| samas teemat ju ilma bannerit vaatamata nagunii lugeda ei saa ja võib ka väita, et rss kasutuselevõtt toob reklaami vaatajaid siia foorumisse juurde. kuid tahaks soovitada et feed tehtaks rohkem egosearch põhine. sest vähemalt mind huvitavad küll kõige enam need teemad, kus ma varem sõna olen võtnud
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
21.11.2005 20:35:33
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
j6ukur, kas sa ei arva, et HV oleks huvitatud ikka sellest, et rahvas külastaks otse HV-d ja näeks bannereid (õigemini ostaks ka firmade pakutavaid kaupu ja teenuseid ), sest sellest HV ju elab  |
siis võiks vastava featuuri valmis kribada ja mulle privaatsõnumiga saata
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j6ukur
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.06.2005
|
21.11.2005 23:42:07
|
|
|
äärmisel juhul võiks forumitesse lisada võimaluse sorteerimiseks esomese postituse aja järgi. Paljud teemad jäävad lihtsalt tiheda liikluse tõttu lugemata. Kuna meilbox on niiehknaa kogu aeg sees, oleks RSS ses suhtes ideaalne, et saaks listingu kõikidest viimati loodud teemadest ajalises järjekoras, mitte teemate populaarsuse top 100-t Ja minu poolest toppige kasvõi RSSi oma reklaam lõppu ei häiri üldse, pigem poolt Kusjuures RSS toetab minuteada html elementidega vormindatud teadete edastamist ka, ehk siis pilt-reklaamid saaks ka sisse surada. Iseasi, kes neid meilikliendiga vaatab, kes mitte
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nene
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.03.2004
|
22.11.2005 00:10:56
|
|
|
| riivo21 kirjutas: |
| samas teemat ju ilma bannerit vaatamata nagunii lugeda ei saa |
See bännerite väljalülitamine pole nüüd küll just eriti peen kunst Ning need kes Lynxi või mobiiliga käivad ei näe neid reklaame nii-ehk-naa.
Mina arust igaüks, kes on piisavalt tark, et RSS-i kasutada suudab ka reklaamide väljalülitamisega hakkama saada... kindlasti paljud ongi selle bänneri oma brauseris juba ammu-ammu välja lülitanud ning kratsivad kukalt, et "oot-oot, mis bänneri üle nad siin küll vaidlevad?"
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
22.11.2005 15:07:28
|
|
|
Pole midagi välja lülitanud aga kui ei mainita siis ei märka bännereid See HV keskkond on nii sisse harjunud juba et mingeid bännereid ei märka ning kui mingitel teistel foorumitel käin, siis näiteks privaatsõnumeid üldse ei märka kui uued on tulnud Sama on bänneritega. Muudes foorumites on ilusti bännerid lehe keskel jp ning siis märkab küll ning tõsiselt häirib. Aga tõsisematel AHVidel vist jäävad üldse bännerid märkamata. Niiet ses suhtes nagu ei tohiks midagi olla..
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
capricorn
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.01.2003
|
09.01.2006 01:29:55
|
|
|
Tere ma mõtlesin sellist asja, et kas seda rss feed-i nii ei ole võimalik teostada, et kõik uued müügi teemad tulevad reader-isse, Või et saab kõikide alafoorumitele see teha, Et valin näiteks "Protsessorid", "Mängufoorum" jne, et igaleühele jääb võimalus valida mis teemade kohta ta infi tahab. ja kui keegi mingi uue teema teeb siis see kohe jookseb mulle desktopile feedreaderisse.
See oleks päris hea ja mugav, ma muidugi ei tea kuidas seda teha
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaabakas
HV veteran

liitunud: 01.04.2002
|
06.09.2006 00:11:41
HV uudised RSSis |
|
|
Selline mõte - HV uudiste osa võiks RSSis ka joosta... Mina küll kasutaks:)
Teine asi - väljaspool ärifoorumit võiks HV krediidi värk olla teema tegemise lehel tagapool.
_________________ Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea. |
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
esc
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2005
|
06.09.2006 11:44:19
|
|
|
tahan ka rss'i
_________________ Ei millegi masinavärk.. !? |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
esc
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2005
|
07.09.2006 23:57:05
|
|
|
kõik teised foorumid välja arvatud ärifoorumid võiksid kajastuda rss'i näol !? ja link rss'ile oleks lehe lõpus.. arvan mina et nii oleks väga meeldiv
_________________ Ei millegi masinavärk.. !? |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gizmik
HV vaatleja

liitunud: 02.07.2006
|
19.09.2006 12:52:23
|
|
|
| tahan ka rss-i uudistele
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nevermind
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
23.01.2007 03:03:48
Tõlget vaja |
|
|
link :: Tõlget vaja
Midagi on nüüd olemas!
Keegi võiks lingi all olevale lehele tõlke pakkuda!
_________________ AHV ei tea, mis AHV teeb |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|