Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  ei taha tööle minna!! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ainars
HV vaatleja
ainars

liitunud: 16.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2006 22:35:45 ei taha tööle minna!! vasta tsitaadiga

Sai muretsetud emaplaat epox ep-8rda ning sellele peal pandud amd xp 1800+ protsessor. Kui panna masin tööle, siis lähevad paariks sekundiks vendid ainult tööle ja kõik. Teisel proovimisel mitte midagi. Alles peale seda, kui toite kaabel korraks tagant ära võtta läheb jälle paariks sekundiks tööle.
Olen proovinud ilma rami ja kõvakata. Ikka sama jama. Ja muidugi clear COMOSt kah.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevvu
HV veteran

liitunud: 22.08.2006




sõnum 20.12.2006 22:46:24 vasta tsitaadiga

Kas toiteka viga ei saa olla?
_________________
BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ainars
HV vaatleja
ainars

liitunud: 16.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2006 23:15:53 vasta tsitaadiga

ei saa sest sai muretsetud just uus toiteplokk ning seda sai proovitud ka teise arvutiga
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2006 23:22:26 vasta tsitaadiga

Ilma ramita ei võta niiehknaa arvuti pilti ette(mõtlen POST osa), kõvaketta puudumise puhul muidugi arvuti POST'i kirjutab ära.
Viga arvatavasti vigases proses, mälus või emaplaadis. Võimalusi kolm.
Mälu katseta teises arvutis, saad teada kas töötab. Muidugi eemalda teisest kastist tema enda mälud ja proovi ainult seda sinu arvuti klotsi.
Teised asjad lähevad juba raskemaks. Prose vahetud on tülikas, aga tuleks ära teha.

Loodan väga, et voolik ei leki monitori ja kuvari vahel ja oled elementaarsed asjad üle kontrollinud(kaablid, ühendused, prose jahutus, prose jne)
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Soprano1
HV kasutaja
Soprano1

liitunud: 27.04.2005




sõnum 20.12.2006 23:28:45 vasta tsitaadiga

oli endal sama probleem 8rda3+ emaplaadiga ja 2100+ prosega. lõpuks piisas jahutuse vahetusest
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2006 23:30:37 vasta tsitaadiga

No üks põhjuseid arvatavasti ongi kehv jahtus(mida ma eeldasin et see kuulub elementaarsuse alla)
Loomulik ta on, kui prose temp tõuseb üles ei tööta enam arvuti. Prose kaitseb ennast icon_wink.gif Arvestades veel seda, et külmkäivutusel korraks läheb käima, hiljem enam mitte.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Soprano1
HV kasutaja
Soprano1

liitunud: 27.04.2005




sõnum 20.12.2006 23:35:13 vasta tsitaadiga

huvitav on see, et aitas just jahutuse vahetus ja kui proovisin uuesti teist jahutust, siis oli jälle sama probleem, kuigi kasutasin sama pastat jne...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ainars
HV vaatleja
ainars

liitunud: 16.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2006 23:47:18 vasta tsitaadiga

Jahutab Arctic vent ja radikas, kuid selles ei usu, et probleem on. ning ma ei usu et selle paari sekundiga, kui masin voolu koraks sisse võtab kohe temperatuur ohtlikult kõrgeks tõuseb. Nimelt mul üks vigane GIGABYTE GA-7ZMMH mobo kah (hiire ja klaveri pordid surnud), kuhu sai samad asjad külge poogitud (väljaarvatud ram, mis viimasel siis sdram).. Tollega nagu võttis pildi ette.

ja veel, peale mitut eri varianti proovimist jäi mul kogemata CMOS jumper clear asendisse. siis nagu jäi asi tööle, Kuid monitorile ikka pilti ette ei visanud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2006 23:57:36 vasta tsitaadiga

ainars kirjutas:
ning ma ei usu et selle paari sekundiga, kui masin voolu koraks sisse võtab kohe temperatuur ohtlikult kõrgeks tõuseb.



usu ikka icon_exclaim.gif
paari sekundiga tõuseb temp juba väga kõrgele, kui teda miski ei jahuta.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2006 00:19:37 vasta tsitaadiga

arvad et prose istub paljalt mobol ilma jahutuseta? isegi kui jahutus on kõveralt peal piisab jahutusest, et kas või 5 seciks pilt ette saada - mida antud juhul ei juhtu

vaata kondekad üle, ega mõni elumahlu välja ei aja?

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2006 08:26:39 vasta tsitaadiga

riaak, ma pidasin silmas , et kas jahutust ei ole või on äärmiselt kehvalt peal icon_smile.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2006 09:04:54 vasta tsitaadiga

Foorumikasutaja Heikis käis ükskord epox 8rda+'i testimas. Sarnased sümptomid olid ma ütleks. Kui käima panid, siis pilti ette ei võtnud ja ventikal rpm kõikus, nagu resetiks koguaeg. CCMOS jumper clear asendis jäi mulje nagu läheks tööle, aga muidugi pilti ette ei tulnud. Prose oli duron 700, mem a-data 512mb pc3200 ja video 8mb ati rage ja kõik olid töökorras. Niiet too mobo oli ikkagi peetis. Testida oli vaja sellepärast, et kondekad sai ära vahetatud.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virks
HV Guru

liitunud: 19.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2006 09:27:57 vasta tsitaadiga

proovi prosel teist venti - mõnel ventikal on rpm nii madal, et emme arvab, et venti polegi ja bios ei lase masinat käima.
Kommentaarid: 526 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 420
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inim
HV kasutaja
Inim

liitunud: 19.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2006 10:09:25 vasta tsitaadiga

link :: http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=280736&highlight=

Mul oli sama jama kus juures probleemiks on kasti poweri nupp mis on sul lihtsalt lühises. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Proovi teises kastis. Olen kindel ,et asi on selles thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2006 10:26:36 vasta tsitaadiga

Inim, ära nüüd nii kindel ka kohe ole. icon_wink.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inim
HV kasutaja
Inim

liitunud: 19.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2006 10:41:34 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:
Inim, ära nüüd nii kindel ka kohe ole. icon_wink.gif



Tal on täpselt sama jama mis mul oli. Ma ostsin uue emme ja prose arvasin ,et neis on viga. Pärast proovisin teist kasti asi läks tööle. Ok kindel ei ole aga lihtsalt liiga sarnane juhtum icon_eek.gif

kui toite kaabel korraks tagant ära võtta läheb jälle paariks sekundiks tööle.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ainars
HV vaatleja
ainars

liitunud: 16.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2006 19:03:22 vasta tsitaadiga

Inim, ära nüüd nii kindel ka kohe ole. icon_biggrin.gif


Asi selles, et tegelikult see plaat praegu kastis polegi. niisama antistaatilise kile peal. Nii et mingi poweri nupu jama on täielikult välistatud.

Ja see vendi asi kah, sest olen juba kahte venti ja radikat proovinud. ikka sama seis. et nagu paar sekki vent käima ja kõik.

ise arvan et äkki on mobo ja prose vahel mingi kala, et ei taha hästi sobida. Sest teise mobo ( GIGABYTE GA-7ZMMH) peal võtab pildi ette.
vaatan, proovin erinevat videot ja rammi kah.

Edit: ei noh lampi ikka mingi asi tööle ei lähe, st. vahet ju pole kas mul nupp nüüd kasti küljes või niisama lahtiselt laua peal.


viimati muutis ainars 21.12.2006 19:47:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2006 19:24:00 vasta tsitaadiga

Emaplaat surnud kui kõik mu töötab.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
okas5
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 19.01.2004




sõnum 21.12.2006 19:41:33 vasta tsitaadiga

ainars kirjutas:
Inim, ära nüüd nii kindel ka kohe ole. icon_biggrin.gif


Asi selles, et tegelikult see plaat praegu kastis polegi. niisama antistaatilise kile peal. Nii et mingi poweri nupu jama on täielikult välistatud.

Ja see vendi asi kah, sest olen juba kahte venti ja radikat proovinud. ikka sama seis. et nagu paar sekki vent käima ja kõik.

ise arvan et äkki on mobo ja prose vahel mingi kala, et ei taha hästi sobida. Sest teise mobo ( GIGABYTE GA-7ZMMH) peal võtab pildi ette.
vaatan, proovin erinevat videot ja rammi kah.


Oot oot, iseenesest läheb tööle? Minuarust peaks power nupp ikka olema toitekal ju icon_rolleyes.gif Isegi kui plaat kastis ja power lühises, siis minuteada plastmass lühist ei tekita ja probleem ei olegi selles, et aruvti on kastis. TOITEPLOKI KÜLJEST TULEV LÜLITI VÕIB SUL JU LÜHISES OLLA!!! Mõtle nüüd hoolega järele selleüle mis sa ütlesid.

_________________
Võtan suurtes kogustes tagastamata laenu ja muid vidinaid. Kõik pakkumised PSi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2006 23:52:23 vasta tsitaadiga

ainars, võta okas5'e rahustuseks see nupp ära ning pane kruvikeeraja või mingi metallist asjaga tööle.

Mul nii olnud, et nii kui kruvika ära võtsin, hüppas kinni. Pidingi kruvikat vahel hoidma icon_smile.gif

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
okas5
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 19.01.2004




sõnum 21.12.2006 23:56:36 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
ainars, võta okas5'e rahustuseks see nupp ära ning pane kruvikeeraja või mingi metallist asjaga tööle.

Mul nii olnud, et nii kui kruvika ära võtsin, hüppas kinni. Pidingi kruvikat vahel hoidma icon_smile.gif


Nüüd ma ei saanud küll mitte midagi su jutust aru. Korpuse küljes on lüliti mille taha kinnitatakse toiteplokist tulev lüliti. Mida ma selle kruvikeerajaga teen? Ma saan aru kui nupp kiilub kinni, et kruvikas vms vahele aga see mida sa just rääkisid ei ütle mulle küll mitte midagi thumbs_up.gif Kui sul ainult kruvikas vahel töötas, siis ei andnud sul miski seal ühendust thumbs_up.gif

_________________
Võtan suurtes kogustes tagastamata laenu ja muid vidinaid. Kõik pakkumised PSi thumbs_up.gif


viimati muutis okas5 22.12.2006 00:37:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2006 23:58:22 vasta tsitaadiga

riaak, kas kergem poleks olnud olla, kui oleks otsinud kuskilt sahtlipõhjast mingi lüliti? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2006 01:19:21 vasta tsitaadiga

mul käib üldse lisajuhtmega tööle. tirin üle toitelüliti koha pinnide, mis emaplaadi küljes on, juhtmega ja töötab.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
okas5
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 19.01.2004




sõnum 22.12.2006 01:26:13 vasta tsitaadiga

SirVorkars kirjutas:
mul käib üldse lisajuhtmega tööle. tirin üle toitelüliti koha pinnide, mis emaplaadi küljes on, juhtmega ja töötab.


OT: Mis see teemasse puutub?

_________________
Võtan suurtes kogustes tagastamata laenu ja muid vidinaid. Kõik pakkumised PSi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2006 09:02:57 vasta tsitaadiga

posthuman, kruvikeerajaga ikka kergem pin'e lühistada. Samas seda pikas perspektiivis ei harrasta - viskab üle.
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inim
HV kasutaja
Inim

liitunud: 19.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2006 09:31:41 vasta tsitaadiga

[quote="ainars"]Inim, ära nüüd nii kindel ka kohe ole. icon_biggrin.gif


Asi selles, et tegelikult see plaat praegu kastis polegi. niisama antistaatilise kile peal. Nii et mingi poweri nupu jama on täielikult välistatud.

Küsin siis mis moodi sa proovid arvutid tööle panna? Kas sul mingi lüliti mis emaplaadi sisse lülitab? Kui ma proovisin ka otse systeemi(kruvikeeraja) mul iga tahes vunkama ei hakanud. Ühesñaga minu emaplaatl näiteks see otse systeemi tööle ei pane. icon_eek.gif

( Kus juures ma rääkisin kasti mitte toite poweri nupust ) icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
okas5
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 19.01.2004




sõnum 22.12.2006 09:33:37 vasta tsitaadiga

Inim, pole ju vahet kas kasti või toite poweri nupp. Kasti poweri nupp on plastmassist junn, mis teeb arvuti sisselülitamise lihtsamaks. Ega seal ju mingeid juhtmeid pole
_________________
Võtan suurtes kogustes tagastamata laenu ja muid vidinaid. Kõik pakkumised PSi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Inim
HV kasutaja
Inim

liitunud: 19.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2006 09:37:06 vasta tsitaadiga

okas5 kirjutas:
Inim, pole ju vahet kas kasti või toite poweri nupp. Kasti poweri nupp on plastmassist junn, mis teeb arvuti sisselülitamise lihtsamaks. Ega seal ju mingeid juhtmeid pole



Kus juures ilma selle junnita minul emme tööle ei läinud icon_sad.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
okas5
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 19.01.2004




sõnum 22.12.2006 09:45:46 vasta tsitaadiga

Mnjah see vist kehtib ainult vanemate arvutite puhul. Uutel vist mingi pisike juhe mille emaplaadi külge ühendad, sealt edasi mingi juhe lülitisse. Sorry kui eksisin.
_________________
Võtan suurtes kogustes tagastamata laenu ja muid vidinaid. Kõik pakkumised PSi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2006 11:50:28 vasta tsitaadiga

okas5, sa ajasid AT ja ATX sassi.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
okas5
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 19.01.2004




sõnum 26.12.2006 03:14:34 vasta tsitaadiga

raido357 kirjutas:
okas5, sa ajasid AT ja ATX sassi.

Seda ma juba rääkisin oma viimases postis kah icon_redface.gif

_________________
Võtan suurtes kogustes tagastamata laenu ja muid vidinaid. Kõik pakkumised PSi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 30.12.2006 00:54:14 vasta tsitaadiga

Viga võib vabalt olla ka toites. See, et ta esimesel korral peale "voolu katkestust" korra hoo sisse võtab ja siis välja lülib ning hiljem enam tööle ei lähe mõnda aega, võib olla tema kaitserefleks. Kas on siis mingi lühis või tarbivad selle külge ühendatud seadmed liiga palju voolu. Proovi näiteks ilma kõvakettata tööle panna.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ainars
HV vaatleja
ainars

liitunud: 16.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2006 02:08:41 vasta tsitaadiga

ei ole aega eriti katsetada olnud, kuid toites küll viga pole, sest teine masin töötab sama toitega, millega proovitud, 24/7
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 31.12.2006 14:23:58 vasta tsitaadiga

Aga äkki ei kasuta teine masin lihtsalt nii palju voolu? Trüki siia oma masina konf, siis on teistel lihtsam.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2007 15:44:28 vasta tsitaadiga

kas emaplaadil vea koodi ära ei näita?

OT:ma pidin šoki saama, ma juba mõtlesin, et see on seesama emaplaat, mis sa mult ostsid, aga siis vaatasin ma teema tegemise kuupäeva- icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mehaanic
Aeg Maha 2a
mehaanic

liitunud: 22.02.2004




sõnum 04.01.2007 15:47:22 vasta tsitaadiga

pealkiri on hea thumbs_up.gif pannud veel et ei viitsi tööle minna icon_lol.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ainars
HV vaatleja
ainars

liitunud: 16.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2007 17:14:37 vasta tsitaadiga

ranel sinu käest saadud plaadi sain korraga tööle thumbs_up.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  ei taha tööle minna!!
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.