Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  SonyEricsson Bluetooth käekell märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Cacib
HV kasutaja
Cacib

liitunud: 13.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2006 22:14:39 SonyEricsson Bluetooth käekell vasta tsitaadiga

Kas siis keegi on endale ka selle kaasaegse aksessuaari ostnud icon_smile.gif
http://www.sonyericsson.com/bluetoothwatch/default.asp?lc=fr&cc=fr
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rat_013
HV veteran
rat_013

liitunud: 09.01.2005




sõnum 29.11.2006 22:25:30 vasta tsitaadiga

aiai, sellest saab vist must-have gadget.. vot SELLISED asjad mulle meeldivad, eriti arvestades seda et ma vist kunagi ei osta eni vei muud telefoni kui SE thumbs_up.gif

edit: miks sa meile prantsusekeelse lingi andsid icon_razz.gif
in english icon_smile.gif

edit2: OUCH icon_lol.gif , see must have lükkub veits edasi... icon_razz.gif

edit3: oota veits, avab suht kaua. laeb flashi.

_________________
rat_013
#foursnow (winter driving experience) //
013 Graphics (design / prepress / production) //


viimati muutis rat_013 29.11.2006 22:26:32, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 29.11.2006 22:29:09 vasta tsitaadiga

minul see link jääbki avama icon_evil.gif
jah teine link avas,ilus ,praktiline

_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2006 22:39:42 vasta tsitaadiga

Mnjh päris norm asjake tundub olevat icon_smile.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vello.
HV kasutaja
Vello.

liitunud: 13.03.2006




sõnum 29.11.2006 22:39:51 vasta tsitaadiga

http://www.emt.ee/wwwmain?screenId=eshop.mainpage.tab.eshop&componentId=EshopProductListComponent&actionId=displayTab&language=EST&rnd=0.0204442883476873
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2006 22:41:14 vasta tsitaadiga

4k maksab icon_eek.gif Selle eest ostaks teise K750i icon_lol.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rat_013
HV veteran
rat_013

liitunud: 09.01.2005




sõnum 29.11.2006 22:58:47 vasta tsitaadiga

see välismaalink oli isegi kallim
4k maksab siis varsti on veits odavam ja võib juba osta tegelt ju..

_________________
rat_013
#foursnow (winter driving experience) //
013 Graphics (design / prepress / production) //
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2006 23:03:04 vasta tsitaadiga

oh krt, täpselt sellest seadmest ma olengi mõelnud, SE on mõtetelugeja. Juba pikemat aega olen mõelnud bluetooth-käekellast, mis soliidse välimusega, analoognäiduga ning teavitaks, kes helistab. Kõrvaklappide kasutamisel, eriti bluetooth-headseti korral ei tahaks telefoni taskust välja sikutada, nägemaks, kes helistab. Parim koht selle näidu esitamiseks on just käekell.
Kui emtis maksab see 4k, siis järelikult on võimalik hulgihind ca 3k kanti. Nüüd ma tean, mille endale jõuludeks ostan. 3k korraliku kella eest pole sugugi palju.

Homme lähen emti tsekkima.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanq
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2002




sõnum 29.11.2006 23:18:14 vasta tsitaadiga

Huvitav kui tihti peaks seda laadima ka?
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2006 23:19:38 vasta tsitaadiga

tanq kirjutas:
Huvitav kui tihti peaks seda laadima ka?


väidetavalt kord nädalas (reklaamklipi järgi). Minu pärast muidu kasvõi iga kolme päeva tagant.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2006 23:21:21 vasta tsitaadiga

kohutavalt kole kell minuarust icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2006 23:25:07 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
kohutavalt kole kell minuarust icon_rolleyes.gif


ma jätaks nii drastilised hinnangud seniks kõrvale kuni oma silmaga nähtud.
Aga ole hea, postita seni pilte ilusatest kelladest.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2006 23:30:50 vasta tsitaadiga

Vohh... Mõtisklen siin pikemat aega uue kella ostu üle. See oleks üks võimalikest. 8)
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2006 23:31:45 vasta tsitaadiga

njah, ise kah peale sony ericssoni telefoni midagi ei ostaks. samas see veits ülehinnatud minu jaoks icon_sad.gif
muidu väga lahe asi, kui raha oleks ostaks kohe

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2006 23:32:14 vasta tsitaadiga

seda ma vaatasin, et kuidagi tuttav disain. Muidugi - Fossil!
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 29.11.2006 23:41:02 vasta tsitaadiga

kui ilust rääkida sis naiselikule käele see mitte sobima ,kui ikka kleenuke kui naine,ikka ei paneks seda käele,huh röve icon_lol.gif
aga kui ta terviklikult moblat ei asenda ,sis ootan uut arengut icon_wink.gif

_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriimsilm
HV kasutaja
kriimsilm

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2006 23:44:38 vasta tsitaadiga

sellest on ülevaade ka tehtud
http://www.mobile-review.com/review/sonyericsson-mbw100-en.shtml
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.11.2006 00:01:32 vasta tsitaadiga

see on tegelikult fossili kell.
fossili logo all näeb asi välja selline:
http://cache.gizmodo.com/assets/resources/2006/09/FossilTech3.jpg

peaks vist ikka teiste asjadega ka peale SE töötama.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 30.11.2006 00:13:05 vasta tsitaadiga

samuti potentsiaalne klient kui asjad peaks õnnestuma icon_wink.gif
hullult huvitab tegelt mis materjalist kellarihm ja eriti klaas on. kui tähelepanu pöörata, siis osadel kelladel on klaas ümbritsetud pisikese randiga mis tegelt kaitseb päris hästi. mu praegusel kellal on samalaadne nn "kupliga klaas". jama muidugi selles, et mul praegune kell pole korraliku klaasiga ning see on aastate jooksul päris hulganisti kriime kogunud.

väga loodan, et antud SE kellal ei ole kogu tähelepanu elektroonikale ja disainile läinud. elektroonikast tähtsam on siiski kella tegelik vastupidavus. korralikust metallist rihm ja mingi kvartsklaas peavad must-have olema. korralike materjalide miinuseks on raskus, eriti klaasi puhul. aga ma ennem kannaksin raskemat kui ebakvaliteetset asja käe peal.

(pole raha, et osta odavaid (siin juhul ebakvaliteetseid) asju)


viimati muutis Shelby-SV 30.11.2006 00:18:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.11.2006 00:14:06 vasta tsitaadiga

miks te nii koledat asja endale käe peale tahate? pigem juba mingi väike vidin kaela kui selline jurakas käe peale.
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2006 00:33:40 vasta tsitaadiga

ja hakkan iga kord seda kaelasolevat vidinat jope, kampsuni või särgi alt välja kiskuma?
Aga võid säärase kaelakäiva vidina lingi ka anda.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 30.11.2006 00:36:00 vasta tsitaadiga

kui keegi seda vaatama/näppima satub, siis tehke siia ka kiire ülevaade esmamuljetest icon_wink.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2006 00:43:18 vasta tsitaadiga

Shelby-SV, tsipa kahtlen selle kella vastupidavuses.

Kui kindla peale välja tahad minna, siis Swiss Army kell titaankorpuse ja purunemiskindla klaasiga.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 30.11.2006 00:52:18 vasta tsitaadiga

oleneb. ma näiteks tahan, et mu mobla peaks vastu elementaarsele kasutamisele, st juhuslikud maha kukkumised, nati külma talvel, kuuma suvel, paar vee pritset ja hõõrdumist nii taskus kui laual jpm pindadel, muidugi ei tohiks ta ka iga tolmu peale saba anda. aga selle pärast ma ei jookse kohe mingit ultrasuper vastupidavat pommikindlat moblat ostma - ma eeldan, et iga vähegi korralikum suurtootja telefon saab sellega hakkama.

sama lugu kellaga. muidugi ma eeldan temalt elementaarset vastupidavust. sõtta, mutta roomama ega kedagi näkku peksma ma sellega muidugi ei lähe. kui läheksin, vat siis oleks seda swiss armyt vaja 8)
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2006 00:57:16 vasta tsitaadiga

Fossil teeb korralikke 1000+ kr maksvaid käekellasid, vaevalt, et selle kella puhul viletsa isendiga tegu. Tegelikult tahakski seda pigem Fossili kui SE markeeringuga... Peab uurima.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2006 01:03:35 vasta tsitaadiga

Väga stiilse välimusega asi thumbs_up.gif
Oleks raha ja telefoniks mitte Nokia hetkel siis ostaks selle kindlasti.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.11.2006 01:08:23 vasta tsitaadiga

sevenhugs, fossil teeb eritellimusi ka. üks vähestest kellatootjatest, mis eritellimusi teeb.
joonistad neile ise kella valmis ja nad teevad ära. sisu jääb loomulikult mingi olemasoleva oma.
ma joonistasin endale ühe. täitsa rahul thumbs_up.gif

eritellimus mudugi maksab natuke, aga olen suht kindel, et nad teeks sellele sisule ka mingi muu korpuse ümber kui hästi maksta.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 30.11.2006 01:09:18 vasta tsitaadiga

XR icon_eek.gif
mis suurusjärku hind jääb?
(kui mingeid ulme teemante ega midagi ei kasuta)
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tripp
Kreisi kasutaja
Tripp

liitunud: 30.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2006 12:14:43 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
sevenhugs, fossil teeb eritellimusi ka. üks vähestest kellatootjatest, mis eritellimusi teeb.
joonistad neile ise kella valmis ja nad teevad ära. sisu jääb loomulikult mingi olemasoleva oma.
ma joonistasin endale ühe. täitsa rahul thumbs_up.gif

eritellimus mudugi maksab natuke, aga olen suht kindel, et nad teeks sellele sisule ka mingi muu korpuse ümber kui hästi maksta.


Äkki teed oma kellast pilte ja näitad meilegi?

_________________
"Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2006 12:31:52 vasta tsitaadiga

Ülemiste emt esinduses on see käekell olemas.

Sattusin näd vah sinna ja imestasin et selline asi eestis tõesti müüki on toodud. Proovisin ka käele seda, kuid jah, seal mu vaimustus lõppes. Sest mu vaimustus ei suutnud selle disaini puudusi (kuigi mulle suhteliselt suured kellad meeldivad, siis see oli ikkagi liiga suur ja disain ei vastanud mu maitsele) minu silmis kompenseerida. Eks ole maitse asi.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2006 15:33:22 vasta tsitaadiga

Vaatasin kella ka oma silmaga üle. Kell polnudki nii kõrge kui algul kartsin, kuid pindala on küll suur. Lühikeste varrukatega ja peenemate kätega ei näe see aksessuaar just kõige etem välja, kuid pikemate varrukatega on ilme kahtlemata parem.
Mõtlen ehk selle nädala jooksul välja, kas osta või mitte.

On ehk kellelgi juba olemas?
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sethtanel
HV veteran
sethtanel

liitunud: 27.12.2002




sõnum 13.12.2006 14:25:20 vasta tsitaadiga

mõtlesite välja selle, et on vastupidav või mitte?
igatahes on kell 2x raskem kui telefon icon_biggrin.gif

_________________
Rendi mõistlikult. www.realrent.ee
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RIH0
HV kasutaja
RIH0

liitunud: 02.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2006 00:31:54 vasta tsitaadiga

Sai ka täna seda poes imetletud. Täielik hiiglane ikka.
Peab alles suur mees olema, et seda kolakat kanda.
Aga muidu funktsionaalsuse poolest on väga ahvatlev.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2006 00:52:53 vasta tsitaadiga

kui suur see kell on siis icon_rolleyes.gif
ise harjunud jurakate kelladega (üks vanem nike acg seeriast ja nüüd suunto x-lander)
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RIH0
HV kasutaja
RIH0

liitunud: 02.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2006 00:55:52 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
kui suur see kell on siis icon_rolleyes.gif
ise harjunud jurakate kelladega (üks vanem nike acg seeriast ja nüüd suunto x-lander)

No ikka paras jurakas minuarust. Aga eks oma silm ole kuningas.
Näiteks kui juhtud Tln-a sattuma, siis Viru keskuse EMT-s on müügil.
Netis peaks ka mõõtmed olema. Lõikad papist vastavas suuruse välja
ja siis saab ka üldise ettekujutuse selle mõõtmetest.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2006 01:06:41 vasta tsitaadiga

RIH0 kirjutas:
digweed kirjutas:
kui suur see kell on siis icon_rolleyes.gif
ise harjunud jurakate kelladega (üks vanem nike acg seeriast ja nüüd suunto x-lander)

No ikka paras jurakas minuarust. Aga eks oma silm ole kuningas.
Näiteks kui juhtud Tln-a sattuma, siis Viru keskuse EMT-s on müügil.
Netis peaks ka mõõtmed olema. Lõikad papist vastavas suuruse välja
ja siis saab ka üldise ettekujutuse selle mõõtmetest.


Veel eelmisel nädalavahetusel oli see ka Ülemiste emt'is olemas.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 17.12.2006 15:43:01 vasta tsitaadiga

kristiine emtis ka olemas
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cacib
HV kasutaja
Cacib

liitunud: 13.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2006 16:44:05 vasta tsitaadiga

Samuti pettusin, kui nägin milline jurakas see reaalsuses on (disain pole kah just parimate hulgast) icon_sad.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.12.2006 19:30:45 vasta tsitaadiga

eks varsti tuleb kindlasti midagi paremat. ei pea kohe esimest eksemplari jooksuga ostma minema. see on põmst suht esimene omataoline ju. fossili nime all on ju põmst sama asi müügil.
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2007 14:22:57 vasta tsitaadiga

Paistab, et ongi uus sari välja tulemas, MBW-150. Kolm erinevat. Ühtlasi paistavad omajagu väiksemad välja - talvel jäigi mul ostmata, kuna tollane mudel oli liiga pirakas.

link
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2007 15:48:28 vasta tsitaadiga

njaa, uus on ikka kenam, kui see esimeste linkide asi. samas, ei saa ma ka asja praktilisusest aru. ok, näitab numbrit, kes helistab. aga kui telefoni vastu võtad, saad ju nagunii teada, kes helistab.
olen alati pidanud neid inimesi s*ta-aadudeks (minu poolt ääretult solvav väljend icon_smile.gif), kes enne vastu ei võta telefoni, kui silm on ära seletanud, kes helistab (ja sellistel inimestel võtab see alati jõle kaua aega ning helin on ka alati kõige valjema peal), või need, kes ei võtagi telefoni vastu, kui helistab ainult number ehk siis kelle nime telefonis pole.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 03.04.2009 12:37:37 vasta tsitaadiga

Viimasest postitusest on kõvasti aega mööda läinud. Kas vahepealse aja jooksul on keegi MBW-100 või MBW-150 omale soetanud või asjaga põhjalikumalt tutvunud? Mind huvitab, kas raadiot saab ka selle kellaga juhtida (vaheteda jaamasid ja helitugevust regullida)?
Hetkel netist otsides leiab ainukese Eesti poe, kus asi saadaval on ONNOFF'i. Kas võib neid kuskil mujal ka müügil olla? Mis on Fossil'i analoogsete kellade mudelitähistused?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  SonyEricsson Bluetooth käekell
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.