|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Cacib
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rat_013
HV veteran

liitunud: 09.01.2005
|
29.11.2006 22:25:30
|
|
|
aiai, sellest saab vist must-have gadget.. vot SELLISED asjad mulle meeldivad, eriti arvestades seda et ma vist kunagi ei osta eni vei muud telefoni kui SE
edit: miks sa meile prantsusekeelse lingi andsid
in english
edit2: OUCH , see must have lükkub veits edasi...
edit3: oota veits, avab suht kaua. laeb flashi.
_________________ rat_013
#foursnow (winter driving experience) // •
013 Graphics (design / prepress / production) // •
viimati muutis rat_013 29.11.2006 22:26:32, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
29.11.2006 22:29:09
|
|
|
minul see link jääbki avama
jah teine link avas,ilus ,praktiline
_________________ dell somm ding mi poi |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
purexpure
HV veteran
liitunud: 05.01.2006
|
29.11.2006 22:39:42
|
|
|
Mnjh päris norm asjake tundub olevat
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vello.
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
purexpure
HV veteran
liitunud: 05.01.2006
|
29.11.2006 22:41:14
|
|
|
4k maksab Selle eest ostaks teise K750i
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rat_013
HV veteran

liitunud: 09.01.2005
|
29.11.2006 22:58:47
|
|
|
see välismaalink oli isegi kallim
4k maksab siis varsti on veits odavam ja võib juba osta tegelt ju..
_________________ rat_013
#foursnow (winter driving experience) // •
013 Graphics (design / prepress / production) // • |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
29.11.2006 23:03:04
|
|
|
oh krt, täpselt sellest seadmest ma olengi mõelnud, SE on mõtetelugeja. Juba pikemat aega olen mõelnud bluetooth-käekellast, mis soliidse välimusega, analoognäiduga ning teavitaks, kes helistab. Kõrvaklappide kasutamisel, eriti bluetooth-headseti korral ei tahaks telefoni taskust välja sikutada, nägemaks, kes helistab. Parim koht selle näidu esitamiseks on just käekell.
Kui emtis maksab see 4k, siis järelikult on võimalik hulgihind ca 3k kanti. Nüüd ma tean, mille endale jõuludeks ostan. 3k korraliku kella eest pole sugugi palju.
Homme lähen emti tsekkima.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanq
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2002
|
29.11.2006 23:18:14
|
|
|
| Huvitav kui tihti peaks seda laadima ka?
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
29.11.2006 23:19:38
|
|
|
| tanq kirjutas: |
| Huvitav kui tihti peaks seda laadima ka? |
väidetavalt kord nädalas (reklaamklipi järgi). Minu pärast muidu kasvõi iga kolme päeva tagant.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
29.11.2006 23:21:21
|
|
|
kohutavalt kole kell minuarust
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
29.11.2006 23:25:07
|
|
|
| olc kirjutas: |
kohutavalt kole kell minuarust  |
ma jätaks nii drastilised hinnangud seniks kõrvale kuni oma silmaga nähtud.
Aga ole hea, postita seni pilte ilusatest kelladest.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
29.11.2006 23:30:50
|
|
|
| Vohh... Mõtisklen siin pikemat aega uue kella ostu üle. See oleks üks võimalikest. 8)
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
29.11.2006 23:31:45
|
|
|
njah, ise kah peale sony ericssoni telefoni midagi ei ostaks. samas see veits ülehinnatud minu jaoks
muidu väga lahe asi, kui raha oleks ostaks kohe
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
29.11.2006 23:32:14
|
|
|
| seda ma vaatasin, et kuidagi tuttav disain. Muidugi - Fossil!
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
29.11.2006 23:41:02
|
|
|
kui ilust rääkida sis naiselikule käele see mitte sobima ,kui ikka kleenuke kui naine,ikka ei paneks seda käele,huh röve
aga kui ta terviklikult moblat ei asenda ,sis ootan uut arengut
_________________ dell somm ding mi poi |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriimsilm
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!

liitunud: 27.08.2004
|
30.11.2006 00:13:05
|
|
|
samuti potentsiaalne klient kui asjad peaks õnnestuma
hullult huvitab tegelt mis materjalist kellarihm ja eriti klaas on. kui tähelepanu pöörata, siis osadel kelladel on klaas ümbritsetud pisikese randiga mis tegelt kaitseb päris hästi. mu praegusel kellal on samalaadne nn "kupliga klaas". jama muidugi selles, et mul praegune kell pole korraliku klaasiga ning see on aastate jooksul päris hulganisti kriime kogunud.
väga loodan, et antud SE kellal ei ole kogu tähelepanu elektroonikale ja disainile läinud. elektroonikast tähtsam on siiski kella tegelik vastupidavus. korralikust metallist rihm ja mingi kvartsklaas peavad must-have olema. korralike materjalide miinuseks on raskus, eriti klaasi puhul. aga ma ennem kannaksin raskemat kui ebakvaliteetset asja käe peal.
(pole raha, et osta odavaid (siin juhul ebakvaliteetseid) asju)
viimati muutis Shelby-SV 30.11.2006 00:18:38, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
30.11.2006 00:14:06
|
|
|
miks te nii koledat asja endale käe peale tahate? pigem juba mingi väike vidin kaela kui selline jurakas käe peale.
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
30.11.2006 00:33:40
|
|
|
ja hakkan iga kord seda kaelasolevat vidinat jope, kampsuni või särgi alt välja kiskuma?
Aga võid säärase kaelakäiva vidina lingi ka anda.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!

liitunud: 27.08.2004
|
30.11.2006 00:36:00
|
|
|
kui keegi seda vaatama/näppima satub, siis tehke siia ka kiire ülevaade esmamuljetest
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
30.11.2006 00:43:18
|
|
|
Shelby-SV, tsipa kahtlen selle kella vastupidavuses.
Kui kindla peale välja tahad minna, siis Swiss Army kell titaankorpuse ja purunemiskindla klaasiga.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!

liitunud: 27.08.2004
|
30.11.2006 00:52:18
|
|
|
oleneb. ma näiteks tahan, et mu mobla peaks vastu elementaarsele kasutamisele, st juhuslikud maha kukkumised, nati külma talvel, kuuma suvel, paar vee pritset ja hõõrdumist nii taskus kui laual jpm pindadel, muidugi ei tohiks ta ka iga tolmu peale saba anda. aga selle pärast ma ei jookse kohe mingit ultrasuper vastupidavat pommikindlat moblat ostma - ma eeldan, et iga vähegi korralikum suurtootja telefon saab sellega hakkama.
sama lugu kellaga. muidugi ma eeldan temalt elementaarset vastupidavust. sõtta, mutta roomama ega kedagi näkku peksma ma sellega muidugi ei lähe. kui läheksin, vat siis oleks seda swiss armyt vaja 8)
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
30.11.2006 00:57:16
|
|
|
| Fossil teeb korralikke 1000+ kr maksvaid käekellasid, vaevalt, et selle kella puhul viletsa isendiga tegu. Tegelikult tahakski seda pigem Fossili kui SE markeeringuga... Peab uurima.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
30.11.2006 01:03:35
|
|
|
Väga stiilse välimusega asi
Oleks raha ja telefoniks mitte Nokia hetkel siis ostaks selle kindlasti.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
30.11.2006 01:08:23
|
|
|
sevenhugs, fossil teeb eritellimusi ka. üks vähestest kellatootjatest, mis eritellimusi teeb.
joonistad neile ise kella valmis ja nad teevad ära. sisu jääb loomulikult mingi olemasoleva oma.
ma joonistasin endale ühe. täitsa rahul
eritellimus mudugi maksab natuke, aga olen suht kindel, et nad teeks sellele sisule ka mingi muu korpuse ümber kui hästi maksta.
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!

liitunud: 27.08.2004
|
30.11.2006 01:09:18
|
|
|
XR
mis suurusjärku hind jääb?
(kui mingeid ulme teemante ega midagi ei kasuta)
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tripp
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
01.12.2006 12:14:43
|
|
|
| XR kirjutas: |
sevenhugs, fossil teeb eritellimusi ka. üks vähestest kellatootjatest, mis eritellimusi teeb.
joonistad neile ise kella valmis ja nad teevad ära. sisu jääb loomulikult mingi olemasoleva oma.
ma joonistasin endale ühe. täitsa rahul
eritellimus mudugi maksab natuke, aga olen suht kindel, et nad teeks sellele sisule ka mingi muu korpuse ümber kui hästi maksta. |
Äkki teed oma kellast pilte ja näitad meilegi?
_________________ "Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
01.12.2006 12:31:52
|
|
|
Ülemiste emt esinduses on see käekell olemas.
Sattusin näd vah sinna ja imestasin et selline asi eestis tõesti müüki on toodud. Proovisin ka käele seda, kuid jah, seal mu vaimustus lõppes. Sest mu vaimustus ei suutnud selle disaini puudusi (kuigi mulle suhteliselt suured kellad meeldivad, siis see oli ikkagi liiga suur ja disain ei vastanud mu maitsele) minu silmis kompenseerida. Eks ole maitse asi.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
12.12.2006 15:33:22
|
|
|
Vaatasin kella ka oma silmaga üle. Kell polnudki nii kõrge kui algul kartsin, kuid pindala on küll suur. Lühikeste varrukatega ja peenemate kätega ei näe see aksessuaar just kõige etem välja, kuid pikemate varrukatega on ilme kahtlemata parem.
Mõtlen ehk selle nädala jooksul välja, kas osta või mitte.
On ehk kellelgi juba olemas?
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sethtanel
HV veteran

liitunud: 27.12.2002
|
13.12.2006 14:25:20
|
|
|
mõtlesite välja selle, et on vastupidav või mitte?
igatahes on kell 2x raskem kui telefon
_________________ Rendi mõistlikult. www.realrent.ee |
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
153 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RIH0
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2004
|
17.12.2006 00:31:54
|
|
|
Sai ka täna seda poes imetletud. Täielik hiiglane ikka.
Peab alles suur mees olema, et seda kolakat kanda.
Aga muidu funktsionaalsuse poolest on väga ahvatlev.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002

|
17.12.2006 00:52:53
|
|
|
kui suur see kell on siis
ise harjunud jurakate kelladega (üks vanem nike acg seeriast ja nüüd suunto x-lander)
|
|
| Kommentaarid: 674 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RIH0
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2004
|
17.12.2006 00:55:52
|
|
|
| digweed kirjutas: |
kui suur see kell on siis
ise harjunud jurakate kelladega (üks vanem nike acg seeriast ja nüüd suunto x-lander) |
No ikka paras jurakas minuarust. Aga eks oma silm ole kuningas.
Näiteks kui juhtud Tln-a sattuma, siis Viru keskuse EMT-s on müügil.
Netis peaks ka mõõtmed olema. Lõikad papist vastavas suuruse välja
ja siis saab ka üldise ettekujutuse selle mõõtmetest.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
17.12.2006 01:06:41
|
|
|
| RIH0 kirjutas: |
| digweed kirjutas: |
kui suur see kell on siis
ise harjunud jurakate kelladega (üks vanem nike acg seeriast ja nüüd suunto x-lander) |
No ikka paras jurakas minuarust. Aga eks oma silm ole kuningas.
Näiteks kui juhtud Tln-a sattuma, siis Viru keskuse EMT-s on müügil.
Netis peaks ka mõõtmed olema. Lõikad papist vastavas suuruse välja
ja siis saab ka üldise ettekujutuse selle mõõtmetest. |
Veel eelmisel nädalavahetusel oli see ka Ülemiste emt'is olemas.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!

liitunud: 27.08.2004
|
17.12.2006 15:43:01
|
|
|
| kristiine emtis ka olemas
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cacib
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2003
|
17.12.2006 16:44:05
|
|
|
Samuti pettusin, kui nägin milline jurakas see reaalsuses on (disain pole kah just parimate hulgast)
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
17.12.2006 19:30:45
|
|
|
eks varsti tuleb kindlasti midagi paremat. ei pea kohe esimest eksemplari jooksuga ostma minema. see on põmst suht esimene omataoline ju. fossili nime all on ju põmst sama asi müügil.
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
23.06.2007 14:22:57
|
|
|
Paistab, et ongi uus sari välja tulemas, MBW-150. Kolm erinevat. Ühtlasi paistavad omajagu väiksemad välja - talvel jäigi mul ostmata, kuna tollane mudel oli liiga pirakas.
link
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
24.06.2007 15:48:28
|
|
|
njaa, uus on ikka kenam, kui see esimeste linkide asi. samas, ei saa ma ka asja praktilisusest aru. ok, näitab numbrit, kes helistab. aga kui telefoni vastu võtad, saad ju nagunii teada, kes helistab.
olen alati pidanud neid inimesi s*ta-aadudeks (minu poolt ääretult solvav väljend ), kes enne vastu ei võta telefoni, kui silm on ära seletanud, kes helistab (ja sellistel inimestel võtab see alati jõle kaua aega ning helin on ka alati kõige valjema peal), või need, kes ei võtagi telefoni vastu, kui helistab ainult number ehk siis kelle nime telefonis pole.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kopz
HV kasutaja
liitunud: 24.11.2007
|
03.04.2009 12:37:37
|
|
|
Viimasest postitusest on kõvasti aega mööda läinud. Kas vahepealse aja jooksul on keegi MBW-100 või MBW-150 omale soetanud või asjaga põhjalikumalt tutvunud? Mind huvitab, kas raadiot saab ka selle kellaga juhtida (vaheteda jaamasid ja helitugevust regullida)?
Hetkel netist otsides leiab ainukese Eesti poe, kus asi saadaval on ONNOFF'i. Kas võib neid kuskil mujal ka müügil olla? Mis on Fossil'i analoogsete kellade mudelitähistused?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|