|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Cerberos
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2007
|
13.11.2007 15:16:30
RF Online Global |
|
|
RF Online aka. Rising Force Online
- Ametlik leht: Siin
- Publisher: Codemasters
- Stiil: MMORPG
- Väljalaske kuupäev: Feb 21, 2006
- Kirjeldus: Massiline PvP
| tsitaat: |
Info mõeldud ise, kuid ka natuke GameSpot tugi
RF Online on massivne PvP mäng. Muidu on mäng nagu tavaline MMORPG ikka. Hullem grinding ja questide tegemine. lvl cap 55 . Mäng tuli suht hiljuti F2P peale. Mäng toimub tulevikus.
Rassid
Rasse on kolm
Accretian (pildil lvl 50 armoriga ja lvl 50 launcheriga),
Bellato(tean niipalju, et see Bellato ranger)
Cora
Classid
Classide arv loeb rassist aga põhiliselt 4. Accretianil puudub Spiritualist class.
Warrior
Ranger
Spiritualist
Specialist
Need seal piltidel on Class change võimalused classidel ja rohkem infot Siit
Rasside eripära
Accretian(ei tea kas peab olema mingi eriline class: Nemad kasutavad Launchereid. Need on range relvad. Kohati leegiheitja, veel mingi "pommitaja" jne. + nende erilisus on Side Kit Launcerile mida sab kasutama hakata lvl 30. Kui see on aktiivne siis kasutaja ise ei saa liikuda, aga laseb kaugemale ja tugevamini.
Bellato(esimene class change peab olema Driver): Neil on kõige tugevam rassi spetsiaalne asi. Seda kutsutakse MAU(Massive Armored Unit). See on üpris kallis. Paranadamine maksab kah. Neid on eri värvi mis saab suuremates levelites.Järgnevad BMAU(Black MAU) RMAU(Red MAU) BlMAU(Blue MAU)
Pilt tavalisest MAU-st Siit
Cora(esimene class change peab olema summoner): Neil on Summonid. Need on "elukad" kes lendavad ja järgnevad oma "pealikule"
mängus on ka selline asi nagu X-classing. NT coral- oled warrior ja lähed summoneriks üle(summoner muidu spiritualisti klass), siis saad sa mõlemaid, sword skille novice ja tugevamaiad ning magic skille kah tugevamaid. Ainult 1 asi. Class skille kasutada ei sa, summonida saad aga lvl 40 sa nt buff skille class omasid ei saa.
Inanna
Isis
Paimon
Hecate
Uus asi on coradel Sealed-Animous(sommonid)
seda saavad specialistid kasutada mis on nõrgemad ja võiksemad kui originaalid
GameSpot hinnangud
Gameplay 6/10
Graphics 7/10
Sound 7/10
Value 6/10 (seda ärge vaadake sest nüüd mäng F2P
Tilt 7/10
Chip Wars
Mängus on iga 8h tagant sellised Mass PvP ajad, kus oled 2 teise rassi vastu 1 mapil ja võitled kaevanduse eest, et saaksid upgradeda weponeid ja tugevam oleks
Tasuta F2P key saab siit, Kui key sate, jätke alles ja sealt kohe on downlaod linke kah
Kodukas
Foorum
Esitage küsimusi, kui tahate ja kui milegist aru ei saanud
Mängige palun Solus serveris
Soluses on juba punt eestlasi koos ja server saab 15.nov. 1 nädal vanaks
Ütelge ka, mis Rassi ja klassi võtate
YouTube videosi:
Chip wari näide mingis serveris:
http://youtube.com/watch?v=PGT3doCJx4Y
http://youtube.com/watch?v=ucgUU86Y-CE
http://youtube.com/watch?v=-Z6AtDBDkBE
Ise lähen ma Cora, Spiritualist->Summoner->Grazier
Praeguseks olen juba Summoner ja lv 33 nimeks Cerberos
|
Multiplayer: Jah
Uudised: Siit
Screenshotid: Gamespot
Videod: GameTrailers
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zim01
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.10.2006
|
13.11.2007 22:59:57
|
|
|
| Ei viitsi lugeda, seda enam võiks eraldi kirjas olla, kas see ikka maksab veel?
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cerberos
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2007
|
14.11.2007 01:39:01
|
|
|
Ei maksa, läks ametlikult F2P, noh cash shop on kui tahad aga sellel pole pointi ja parimad mängurid ikka ilma nendeta siin
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zim01
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.10.2006
|
14.11.2007 19:43:40
|
|
|
| Ei tea, ei viitsi praegu hakata uuesti.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rem4605
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.03.2003
|
15.11.2007 00:35:50
|
|
|
Teen proovi siis
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asdaf
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2003
|
15.11.2007 12:02:43
|
|
|
Algus pidi lihtne olema , aga lõpp vaikselt L2-e taoline grind fest olema ?
_________________ Back to Nvidia . |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cerberos
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2007
|
15.11.2007 15:23:45
|
|
|
Grind on suhtteliselt yeah. aga suht lihtne. palju rahvast ja igasugused grind partyd
nüüd on XP rate kõrgem kah btw... paljud juba 1 nädal ja lvl 45 >.>
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rem4605
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.03.2003
|
18.11.2007 22:05:17
|
|
|
Nyydseks olen lvl 29 accretian..
Mängin nimega: Foyers
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xenomorph
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.07.2005
|
20.11.2007 01:01:21
|
|
|
Andke keegi dl linki , kus ei pea regama :/
EDIT : sain
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rem4605
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.03.2003
|
20.11.2007 09:36:30
|
|
|
Kes meist suurim level siis hetkel?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cerberos
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2007
|
20.11.2007 16:02:21
|
|
|
ma olen lvl 33 ja summonid suht kõrged lvlid
siis tean ühte kes peaks olma 40 ja vb rohkem.... Cora nimega Chick
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xenomorph
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.07.2005
|
20.11.2007 17:00:19
|
|
|
| Mäng ja kood olemas aga emailile ootan juba teist päeva kinnitust :/ kui kiiresti teie kätte saite
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rem4605
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.03.2003
|
21.11.2007 21:22:56
|
|
|
kohe
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
21.11.2007 22:52:52
|
|
|
Hakkan ka pelima siis.. Kus servus pelate vms?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rem4605
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.03.2003
|
22.11.2007 00:35:27
|
|
|
Solus
Acceritian olen ise.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xenomorph
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.07.2005
|
22.11.2007 13:19:30
|
|
|
| Ma pole ikka maili saanud :/ tegin kodukalt "resend email" aga ei tule kohale . Mul kasutaja muidu @mail.ee mitte hotmail aga see vist eei tähenda midagi ? Ilgelt tahaks juba mängida
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cerberos
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2007
|
22.11.2007 22:14:35
|
|
|
ma pole üldse nii kindel et sain activatsion linki....
Ise nüüd läksin tagasi Privaat serveri peale. Mul viskas see suur rahva hulk originaalis üle ja privas kiirem lvldamine, kõvem PvP saab väheamtl PB huntida korralikult.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
22.11.2007 23:56:12
|
|
|
| See Global paneb pange mingeid värdjaid erroreid taob ette mingi teatud aja tagant.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cerberos
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2007
|
23.11.2007 01:59:43
|
|
|
| Critical Error nagunii, selle jaox pidi võtma glow effecti maha kui mõnel lööb.... kui keegi privast huvitatud siis ütelgu, annan linki ja sinna tuleb kah see pühapäev G4E2 ja ise olen mingi rank 45 Coras, mängisin siis kui server alustas..
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
23.11.2007 09:01:15
|
|
|
| Hmm ma veel mõtlesin mis kamm on et glow peale ei lähe
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cerberos
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2007
|
23.11.2007 13:25:13
|
|
|
| kui hoiad graphic kah low peal siis on kõige vähem neid erroreid, aga üks asi hoidke kindlalt peal. In-game optionitest pange Lightning põhja muidu mäng ilu kaob täielikult IMO
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
25.11.2007 21:41:57
|
|
|
ma hakkasin ka siis mängima! 2päeva mängitud lvl 14 mängin soulus nimega FreeBoy16 kui näete siis tervitage
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rem4605
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.03.2003
|
26.11.2007 01:58:09
|
|
|
48 tunniga ainult lvl 14?
20+ peaksid küll juba olema
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
26.11.2007 17:14:41
|
|
|
oi kus nüüd rebis
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rem4605
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.03.2003
|
26.11.2007 21:15:50
|
|
|
| apelsin16 kirjutas: |
ma hakkasin ka siis mängima! 2päeva mängitud lvl 14 mängin soulus nimega FreeBoy16 kui näete siis tervitage  |
No ma n2gin sind m2ngus ja kirjutasin sulle privaatsõnumis aga sa ei teinud väljagi.-.... kõndisid edasi jne....
Foyers oleń!
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
28.11.2007 15:52:47
|
|
|
kle ma nägin ka aga sa kadusid ära!
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rem4605
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.03.2003
|
28.11.2007 16:56:41
|
|
|
| apelsin16 kirjutas: |
kle ma nägin ka aga sa kadusid ära!  |
Irw ise sa kadusid ära
Mina olin koguaeg yhekohapeal... saatsin sulle veel PM-e, et kus jooksed jne... sa ei söendanud isegi vastata
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
28.11.2007 16:58:47
|
|
|
ei pannud tähele siis
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eXism
HV kasutaja
liitunud: 20.07.2007
|
30.11.2007 18:24:45
|
|
|
2 päevaga tegin ma lvl 23
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1Endel
HV vaatleja
liitunud: 03.12.2006
|
30.11.2007 22:27:38
|
|
|
jube haige elukas oled kah vist siis. ma mingi 2 nädalat mänginud ja lvl 12 vist
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cerberos
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2007
|
30.11.2007 22:45:16
|
|
|
| 1 päev ja 27 xD
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eXism
HV kasutaja
liitunud: 20.07.2007
|
30.11.2007 23:24:57
|
|
|
| 1Endel kirjutas: |
jube haige elukas oled kah vist siis. ma mingi 2 nädalat mänginud ja lvl 12 vist  |
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1Endel
HV vaatleja
liitunud: 03.12.2006
|
01.12.2007 20:09:10
|
|
|
| ma lvl 12 aga mul selline tunne et seal mingeid erilisi skille nagu polegi siis? või kust neid saab jne?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rem4605
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.03.2003
|
01.12.2007 22:23:13
|
|
|
Saad Skille edasi-arenedes...
Skille näed, kui vajutad klaviatuuril klahvi - S!
Lvl 33
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lindremant
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2002
|
15.12.2007 22:07:38
|
|
|
Mul on mõned küsimused seoses mänguga ma alles mingi lev 6. Ja osad asjad võtavad kinni.
Kuidas kaevandatakse, ja mida. Nagu passisin seal kus kõik oma torudega passisid, aga midagi ei juhtunud.
Kuidas ma tean, kus ma nagu just hetkel leveldama pean.
Kuidas ma teen kindlaks kui suur change on mul vastast maha lüüa.
Kas ma olen recalli teleportinud ja tahan tagasi minna sinna kust tulin kas siis pean alati jala minema ja see võtab nagu 10 min aega.
Millega kõige rohkem raha saab teha
Kas üks kott ongi, või saab neid kuskilt juurde.
Esialgu kõik
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cerberos
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2007
|
15.12.2007 22:48:19
|
|
|
| Lindremant kirjutas: |
Mul on mõned küsimused seoses mänguga ma alles mingi lev 6. Ja osad asjad võtavad kinni.
Kuidas kaevandatakse, ja mida. Nagu passisin seal kus kõik oma torudega passisid, aga midagi ei juhtunud. Sa peab olema mining tool + battereyd ja siis ülevalt vajutama minde mode, kui ei keavanda otsi uus koht
Kuidas ma tean, kus ma nagu just hetkel leveldama pean. Vaata koletise nime juures(kui targetina võtad siis üleval näitab targetina ja seal peal on täpid) on kui mitu lvlit on ta sust tugevam. kui ühtegi täpi ei "põle" siis sa talt punkte ei saa, kui kõik põlevad ja nimi punane siis saad hästi punkte, ja kui kõik põlevad ning nimi hall ei saa kah üldse.
Kuidas ma teen kindlaks kui suur change on mul vastast maha lüüa. Seda sa ei saagikindlaks teha. v.a. kui katsetad
Kas ma olen recalli teleportinud ja tahan tagasi minna sinna kust tulin kas siis pean alati jala minema ja see võtab nagu 10 min aega. Teleportimine on kah linnadesse, muidu yeah kõnni või tule teiselt mapilt.
Millega kõige rohkem raha saab teha. Muidu saab vast etheris farmides/kaevandades crag mines-t.
Kas üks kott ongi, või saab neid kuskilt juurde. Mine Sundriese juurde ja saad osta omale kotte, umbes 22k
Esialgu kõik  |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lindremant
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2002
|
07.01.2008 23:32:20
|
|
|
Tegin eila uue charteri
Accertia Specialist nimi Estonian. Soluses serveris üritan mängida õhtati
Ikkagi jääb palju asja arusaamatuks. See kaevandamine. Ei mõika nagu et, tuleks midagi kuhugi juurde kust see paistma peaks, milllist ore ma pean kaevandama
Osadel relvadel on upgrade võimalused(mingid hallid jubinad seal on)kas neid ka mingi valemiga võimalik kasutada. Mis ma nende rare ore ja muud excelsior piece nendega teha saan.
Palju on 1 gold väärtus, kui ma sinna SHOP peale klõpsan on seal mingi credit, mida mul on 0
Kas see Battle time ongi see PVP aeg. Mingi taat tappis mu paar korda ära
Kust saab normaalseid relvi, olen teinud questid ära ja siis vastavalt levelile eqd ja relvi saanud aga need nagu sakivad või mulle tundub, teised taadid taovad samu mobe 3x tugevamini, kas teiste mängitate levelit on ka võimalik näha
Osad tulevad ja tapavad sinu mobi ära kui sa seda taod kas see on lubatud.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eXism
HV kasutaja
liitunud: 20.07.2007
|
08.01.2008 00:13:04
|
|
|
lähme venti ja teeme DB või mis see oli....
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cerberos
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2007
|
10.01.2008 18:09:33
|
|
|
ore maining on nii et vajutada Move mode peale siis hakkab mainima, aga 1 ore saamisega läheb kaua aega.
Millist oret? suht suva. Kui tahad sellest midagi craftida siis kindlalt värvi oret aga kui niisama tahad saada Talicuid ja Geme siis suva mis värvi
Exelcior pices on igasuguste asjade jaoks... nt, SI relvade tegemiseks ehk paned ühe int(kollase kirjaga), purple(lilla kirjaga) relva kokku siis saad SI(ehk Special intense) relva. Sellel relval on sama attack mis int relval + effect mis oli lillakirjaga relval + lvl requirment võib minna kuni 5 lvlit madalamaks.
Rare ore kasutad Ore Procresseri juures ära, teed mingi stonesid värke lõpux shining gem ja saad gift boxi sellest.
1 gold väärtus? see kõigub, mine Bankeri juurde ja vaata goldi väärtust, tavaliselt on see ca 2000 race money kanti.
See Shop on nn "in-game credits" ehk annetad ja saad asju osta.
Battle Time? see Run Time asi? see on CW ehk Chip Wars ehk 3 rassi vaheline sõda...
Specialist ei olegi mingi hullem hittija tüpi + need kes 3x kõvemini löövad vb farmivad ehk teevad raha seal?
See KS-ing on vist yeh lubatud
@Exism wtf is DB? või mõtlesid sa BD ehk Battle Dungeoni?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lindremant
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2002
|
24.04.2008 20:04:41
|
|
|
| No mehed naised keegi veel pealab seda mängu. Ise pole eriti mänginud aga viimasel paaril nädalal on saanud mõned levelid teha ja level 43 on käes, mängin ise serveris Solus, Accretiana. Aga jah 43 on alles poisike.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|