Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  RF Online Global märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Cerberos
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2007




sõnum 13.11.2007 15:16:30 RF Online Global vasta tsitaadiga

RF Online aka. Rising Force Online



  • Ametlik leht: Siin
  • Publisher: Codemasters
  • Stiil: MMORPG
  • Väljalaske kuupäev: Feb 21, 2006
  • Kirjeldus: Massiline PvP
    tsitaat:

    Info mõeldud ise, kuid ka natuke GameSpot tugi
    RF Online on massivne PvP mäng. Muidu on mäng nagu tavaline MMORPG ikka. Hullem grinding ja questide tegemine. lvl cap 55 . Mäng tuli suht hiljuti F2P peale. Mäng toimub tulevikus.
    Rassid
    Rasse on kolm
    Accretian (pildil lvl 50 armoriga ja lvl 50 launcheriga),
    Bellato(tean niipalju, et see Bellato ranger)
    Cora

    Classid
    Classide arv loeb rassist aga põhiliselt 4. Accretianil puudub Spiritualist class.
    Warrior
    Ranger
    Spiritualist
    Specialist

    Need seal piltidel on Class change võimalused classidel ja rohkem infot Siit
    Rasside eripära
    Accretian(ei tea kas peab olema mingi eriline class: Nemad kasutavad Launchereid. Need on range relvad. Kohati leegiheitja, veel mingi "pommitaja" jne. + nende erilisus on Side Kit Launcerile mida sab kasutama hakata lvl 30. Kui see on aktiivne siis kasutaja ise ei saa liikuda, aga laseb kaugemale ja tugevamini.
    Bellato(esimene class change peab olema Driver): Neil on kõige tugevam rassi spetsiaalne asi. Seda kutsutakse MAU(Massive Armored Unit). See on üpris kallis. Paranadamine maksab kah. Neid on eri värvi mis saab suuremates levelites.Järgnevad BMAU(Black MAU) RMAU(Red MAU) BlMAU(Blue MAU)
    Pilt tavalisest MAU-st Siit

    Cora(esimene class change peab olema summoner): Neil on Summonid. Need on "elukad" kes lendavad ja järgnevad oma "pealikule"
    mängus on ka selline asi nagu X-classing. NT coral- oled warrior ja lähed summoneriks üle(summoner muidu spiritualisti klass), siis saad sa mõlemaid, sword skille novice ja tugevamaiad ning magic skille kah tugevamaid. Ainult 1 asi. Class skille kasutada ei sa, summonida saad aga lvl 40 sa nt buff skille class omasid ei saa.
    Inanna
    Isis
    Paimon
    Hecate
    Uus asi on coradel Sealed-Animous(sommonid)
    seda saavad specialistid kasutada mis on nõrgemad ja võiksemad kui originaalid
    GameSpot hinnangud
    Gameplay 6/10
    Graphics 7/10
    Sound 7/10
    Value 6/10 (seda ärge vaadake sest nüüd mäng F2P
    Tilt 7/10
    Chip Wars
    Mängus on iga 8h tagant sellised Mass PvP ajad, kus oled 2 teise rassi vastu 1 mapil ja võitled kaevanduse eest, et saaksid upgradeda weponeid ja tugevam oleks
    Tasuta F2P key saab siit, Kui key sate, jätke alles ja sealt kohe on downlaod linke kah icon_wink.gif
    Kodukas
    Foorum
    Esitage küsimusi, kui tahate ja kui milegist aru ei saanud icon_razz.gif

    Mängige palun Solus serveris
    Soluses on juba punt eestlasi koos ja server saab 15.nov. 1 nädal vanaks
    Ütelge ka, mis Rassi ja klassi võtate

    YouTube videosi:
    Chip wari näide mingis serveris:
    http://youtube.com/watch?v=PGT3doCJx4Y
    http://youtube.com/watch?v=ucgUU86Y-CE
    http://youtube.com/watch?v=-Z6AtDBDkBE


    Ise lähen ma Cora, Spiritualist->Summoner->Grazier

    Praeguseks olen juba Summoner ja lv 33 nimeks Cerberos

  • Multiplayer: Jah
  • Uudised: Siit
  • Screenshotid: Gamespot
  • Videod: GameTrailers
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zim01
Kreisi kasutaja
zim01

liitunud: 29.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2007 22:59:57 vasta tsitaadiga

Ei viitsi lugeda, seda enam võiks eraldi kirjas olla, kas see ikka maksab veel?
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 14.11.2007 01:33:47 vasta tsitaadiga

Sissejuhatuse võiks ikka läbi lugeda..
F2P - Free To Play. icon_wink.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cerberos
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2007




sõnum 14.11.2007 01:39:01 vasta tsitaadiga

Ei maksa, läks ametlikult F2P, noh cash shop on kui tahad aga sellel pole pointi ja parimad mängurid ikka ilma nendeta siin icon_wink.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zim01
Kreisi kasutaja
zim01

liitunud: 29.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2007 19:43:40 vasta tsitaadiga

Ei tea, ei viitsi praegu hakata uuesti.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 15.11.2007 00:35:50 vasta tsitaadiga

Teen proovi siis thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asdaf
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2003




sõnum 15.11.2007 12:02:43 vasta tsitaadiga

Algus pidi lihtne olema , aga lõpp vaikselt L2-e taoline grind fest olema ?
_________________
Back to Nvidia .
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cerberos
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2007




sõnum 15.11.2007 15:23:45 vasta tsitaadiga

Grind on suhtteliselt yeah. aga suht lihtne. palju rahvast ja igasugused grind partyd icon_razz.gif
nüüd on XP rate kõrgem kah btw... paljud juba 1 nädal ja lvl 45 >.>
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 18.11.2007 22:05:17 vasta tsitaadiga

Nyydseks olen lvl 29 accretian..

Mängin nimega: Foyers

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xenomorph
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2005




sõnum 20.11.2007 01:01:21 vasta tsitaadiga

Andke keegi dl linki , kus ei pea regama :/
EDIT : sain
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 20.11.2007 09:36:30 vasta tsitaadiga

Kes meist suurim level siis hetkel? icon_neutral.gif
_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cerberos
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2007




sõnum 20.11.2007 16:02:21 vasta tsitaadiga

ma olen lvl 33 ja summonid suht kõrged lvlid
siis tean ühte kes peaks olma 40 ja vb rohkem.... Cora nimega Chick
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xenomorph
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2005




sõnum 20.11.2007 17:00:19 vasta tsitaadiga

Mäng ja kood olemas aga emailile ootan juba teist päeva kinnitust :/ kui kiiresti teie kätte saite
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 21.11.2007 21:22:56 vasta tsitaadiga

kohe icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2007 22:52:52 vasta tsitaadiga

Hakkan ka pelima siis.. icon_wink.gif Kus servus pelate vms?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 22.11.2007 00:35:27 vasta tsitaadiga

Solus

Acceritian olen ise.

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xenomorph
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2005




sõnum 22.11.2007 13:19:30 vasta tsitaadiga

Ma pole ikka maili saanud :/ tegin kodukalt "resend email" aga ei tule kohale . Mul kasutaja muidu @mail.ee mitte hotmail aga see vist eei tähenda midagi ? Ilgelt tahaks juba mängida
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cerberos
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2007




sõnum 22.11.2007 22:14:35 vasta tsitaadiga

ma pole üldse nii kindel et sain activatsion linki....
Ise nüüd läksin tagasi Privaat serveri peale. Mul viskas see suur rahva hulk originaalis üle ja privas kiirem lvldamine, kõvem PvP saab väheamtl PB huntida korralikult.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2007 23:56:12 vasta tsitaadiga

See Global paneb pange mingeid värdjaid erroreid taob ette mingi teatud aja tagant.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cerberos
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2007




sõnum 23.11.2007 01:59:43 vasta tsitaadiga

Critical Error nagunii, selle jaox pidi võtma glow effecti maha kui mõnel lööb.... kui keegi privast huvitatud siis ütelgu, annan linki ja sinna tuleb kah see pühapäev G4E2 ja ise olen mingi rank 45 Coras, mängisin siis kui server alustas..
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2007 09:01:15 vasta tsitaadiga

Hmm ma veel mõtlesin mis kamm on et glow peale ei lähe
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cerberos
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2007




sõnum 23.11.2007 13:25:13 vasta tsitaadiga

kui hoiad graphic kah low peal siis on kõige vähem neid erroreid, aga üks asi hoidke kindlalt peal. In-game optionitest pange Lightning põhja muidu mäng ilu kaob täielikult IMO
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2007 21:41:57 vasta tsitaadiga

ma hakkasin ka siis mängima! icon_lol.gif 2päeva mängitud lvl 14 mängin soulus nimega FreeBoy16 kui näete siis tervitage icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 26.11.2007 01:58:09 vasta tsitaadiga

48 tunniga ainult lvl 14? icon_smile.gif icon_biggrin.gif

20+ peaksid küll juba olema icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2007 17:14:41 vasta tsitaadiga

oi kus nüüd rebis icon_wink.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 26.11.2007 21:15:50 vasta tsitaadiga

apelsin16 kirjutas:
ma hakkasin ka siis mängima! icon_lol.gif 2päeva mängitud lvl 14 mängin soulus nimega FreeBoy16 kui näete siis tervitage icon_biggrin.gif


No ma n2gin sind m2ngus ja kirjutasin sulle privaatsõnumis aga sa ei teinud väljagi.-.... kõndisid edasi jne.... icon_biggrin.gif



Foyers oleń!

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2007 15:52:47 vasta tsitaadiga

kle ma nägin ka aga sa kadusid ära! icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 28.11.2007 16:56:41 vasta tsitaadiga

apelsin16 kirjutas:
kle ma nägin ka aga sa kadusid ära! icon_rolleyes.gif


Irw ise sa kadusid ära icon_biggrin.gif

Mina olin koguaeg yhekohapeal... saatsin sulle veel PM-e, et kus jooksed jne... sa ei söendanud isegi vastata icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2007 16:58:47 vasta tsitaadiga

ei pannud tähele siis icon_redface.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXism
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007




sõnum 30.11.2007 18:24:45 vasta tsitaadiga

2 päevaga tegin ma lvl 23
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1Endel
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2006




sõnum 30.11.2007 22:27:38 vasta tsitaadiga

jube haige elukas oled kah vist siis. ma mingi 2 nädalat mänginud ja lvl 12 vist thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cerberos
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2007




sõnum 30.11.2007 22:45:16 vasta tsitaadiga

1 päev ja 27 xD
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXism
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007




sõnum 30.11.2007 23:24:57 vasta tsitaadiga

1Endel kirjutas:
jube haige elukas oled kah vist siis. ma mingi 2 nädalat mänginud ja lvl 12 vist thumbs_up.gif


icon_mad.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1Endel
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2006




sõnum 01.12.2007 20:09:10 vasta tsitaadiga

ma lvl 12 aga mul selline tunne et seal mingeid erilisi skille nagu polegi siis? või kust neid saab jne?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 01.12.2007 22:23:13 vasta tsitaadiga

Saad Skille edasi-arenedes...

Skille näed, kui vajutad klaviatuuril klahvi - S!



Lvl 33

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lindremant
Kreisi kasutaja
Lindremant

liitunud: 06.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2007 22:07:38 vasta tsitaadiga

Mul on mõned küsimused seoses mänguga ma alles mingi lev 6. Ja osad asjad võtavad kinni.
Kuidas kaevandatakse, ja mida. Nagu passisin seal kus kõik oma torudega passisid, aga midagi ei juhtunud.
Kuidas ma tean, kus ma nagu just hetkel leveldama pean.
Kuidas ma teen kindlaks kui suur change on mul vastast maha lüüa.
Kas ma olen recalli teleportinud ja tahan tagasi minna sinna kust tulin kas siis pean alati jala minema ja see võtab nagu 10 min aega.
Millega kõige rohkem raha saab teha
Kas üks kott ongi, või saab neid kuskilt juurde.

Esialgu kõik icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cerberos
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2007




sõnum 15.12.2007 22:48:19 vasta tsitaadiga

Lindremant kirjutas:
Mul on mõned küsimused seoses mänguga ma alles mingi lev 6. Ja osad asjad võtavad kinni.
Kuidas kaevandatakse, ja mida. Nagu passisin seal kus kõik oma torudega passisid, aga midagi ei juhtunud. Sa peab olema mining tool + battereyd ja siis ülevalt vajutama minde mode, kui ei keavanda otsi uus koht
Kuidas ma tean, kus ma nagu just hetkel leveldama pean. Vaata koletise nime juures(kui targetina võtad siis üleval näitab targetina ja seal peal on täpid) on kui mitu lvlit on ta sust tugevam. kui ühtegi täpi ei "põle" siis sa talt punkte ei saa, kui kõik põlevad ja nimi punane siis saad hästi punkte, ja kui kõik põlevad ning nimi hall ei saa kah üldse.
Kuidas ma teen kindlaks kui suur change on mul vastast maha lüüa. Seda sa ei saagikindlaks teha. v.a. kui katsetad icon_razz.gif
Kas ma olen recalli teleportinud ja tahan tagasi minna sinna kust tulin kas siis pean alati jala minema ja see võtab nagu 10 min aega. Teleportimine on kah linnadesse, muidu yeah kõnni või tule teiselt mapilt.
Millega kõige rohkem raha saab teha. Muidu saab vast etheris farmides/kaevandades crag mines-t.
Kas üks kott ongi, või saab neid kuskilt juurde. Mine Sundriese juurde ja saad osta omale kotte, umbes 22k

Esialgu kõik icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lindremant
Kreisi kasutaja
Lindremant

liitunud: 06.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 23:32:20 vasta tsitaadiga

Tegin eila uue charteri
Accertia Specialist nimi Estonian. Soluses serveris üritan mängida õhtati
Ikkagi jääb palju asja arusaamatuks. See kaevandamine. Ei mõika nagu et, tuleks midagi kuhugi juurde kust see paistma peaks, milllist ore ma pean kaevandama
Osadel relvadel on upgrade võimalused(mingid hallid jubinad seal on)kas neid ka mingi valemiga võimalik kasutada. Mis ma nende rare ore ja muud excelsior piece nendega teha saan.
Palju on 1 gold väärtus, kui ma sinna SHOP peale klõpsan on seal mingi credit, mida mul on 0
Kas see Battle time ongi see PVP aeg. Mingi taat tappis mu paar korda ära
Kust saab normaalseid relvi, olen teinud questid ära ja siis vastavalt levelile eqd ja relvi saanud aga need nagu sakivad või mulle tundub, teised taadid taovad samu mobe 3x tugevamini, kas teiste mängitate levelit on ka võimalik näha
Osad tulevad ja tapavad sinu mobi ära kui sa seda taod kas see on lubatud.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXism
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007




sõnum 08.01.2008 00:13:04 vasta tsitaadiga

lähme venti ja teeme DB või mis see oli....
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cerberos
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2007




sõnum 10.01.2008 18:09:33 vasta tsitaadiga

ore maining on nii et vajutada Move mode peale siis hakkab mainima, aga 1 ore saamisega läheb kaua aega.
Millist oret? suht suva. Kui tahad sellest midagi craftida siis kindlalt värvi oret aga kui niisama tahad saada Talicuid ja Geme siis suva mis värvi
Exelcior pices on igasuguste asjade jaoks... nt, SI relvade tegemiseks ehk paned ühe int(kollase kirjaga), purple(lilla kirjaga) relva kokku siis saad SI(ehk Special intense) relva. Sellel relval on sama attack mis int relval + effect mis oli lillakirjaga relval + lvl requirment võib minna kuni 5 lvlit madalamaks.
Rare ore kasutad Ore Procresseri juures ära, teed mingi stonesid värke lõpux shining gem ja saad gift boxi sellest.
1 gold väärtus? see kõigub, mine Bankeri juurde ja vaata goldi väärtust, tavaliselt on see ca 2000 race money kanti.
See Shop on nn "in-game credits" ehk annetad ja saad asju osta.
Battle Time? see Run Time asi? see on CW ehk Chip Wars ehk 3 rassi vaheline sõda...
Specialist ei olegi mingi hullem hittija tüpi + need kes 3x kõvemini löövad vb farmivad ehk teevad raha seal?
See KS-ing on vist yeh lubatud

@Exism wtf is DB? või mõtlesid sa BD ehk Battle Dungeoni?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lindremant
Kreisi kasutaja
Lindremant

liitunud: 06.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2008 20:04:41 vasta tsitaadiga

No mehed naised keegi veel pealab seda mängu. Ise pole eriti mänginud aga viimasel paaril nädalal on saanud mõned levelid teha ja level 43 on käes, mängin ise serveris Solus, Accretiana. Aga jah 43 on alles poisike.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  RF Online Global
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.