Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Linksys WAG54G - all-in-one purgike märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2005 18:51:40 vasta tsitaadiga

no on 2 läpakat üks b ja teine g. kas saab mõlemaga korraga netti ma mõtlesin?
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mys
HV kasutaja
mys

liitunud: 02.11.2002




sõnum 01.09.2005 18:52:59 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
no on 2 läpakat üks b ja teine g. kas saab mõlemaga korraga netti ma mõtlesin?


saab kuid sellega võib katkestusi tekkida... pigem suru ta siis vägisi 11b peale.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darzik
HV veteran
darzik

liitunud: 12.01.2002




sõnum 01.09.2005 19:00:16 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
kas see purk suudab suhelda samaaegelt nii b kui g vastuvõtjaga arvutitega (segane lause tuli), kui on konfitud mixed võrk? ma nagu ei saanud millegi pärast tööle nii icon_rolleyes.gif


Muarust mõni aeg tagasi miskil koolitusel-üritusel vädeti, et G võrk on G võrk ainult niikaua, kui seal pole ühtegi B masinat. Tood ühe B masina võrku, langeb kogu võrgu kiirus B standardi peale... Ühesõnaga, võimalik, et nii peabki olema ... võtab uurib asja icon_smile.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2005 19:03:05 vasta tsitaadiga

ma sellepärast küsingi, et ma ei saanud neid koos netti

edit: ega vist pole erilist vahet kui panen B peale kogu võrgu, see adsl on suht aeglane
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mys
HV kasutaja
mys

liitunud: 02.11.2002




sõnum 01.09.2005 20:51:08 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
ma sellepärast küsingi, et ma ei saanud neid koos netti

edit: ega vist pole erilist vahet kui panen B peale kogu võrgu, see adsl on suht aeglane


vaevalt sul jah 5-6Mbit/s adsl püsikas on, aga jah, kui suuri faile sisevõrgus ei liiguta ja vaja 11b seadmeid kasutada siis keera maha.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2005 19:43:42 vasta tsitaadiga

802.11b peal on antennide võimsus ka suurem kui g peal thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2005 14:56:51 vasta tsitaadiga

mured selle purgiga. üks läpparitest kaotab lambist ühenduse, ja uuesti üles ka ei leia. kas võib see olla sellest, et ruuter on liiga ligidal läpakale, mingi 1m või nii, teine läppar teises toas samal ajal töötab igatahes.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus1000
Lõuapoolik
Lõuapoolik
margus1000

liitunud: 28.05.2003




sõnum 17.09.2005 20:07:57 vasta tsitaadiga

WRT54G on ikka thumbs_up.gif sest firmwaret rohkem. Mul sai Alchemy selga, esimese asjana kohe võimsust nats juurde, läpparis tõupuhas SuperAG ja levi on nigu muda. Mul on korter tellismajas maja tagaküljes, maja ees on Ecellent ja nii umbes 50 m tänaval liikudes. Eks vist sellest et mida kaugemale liigud, seda rohkem seinu tuleb vahele. Paistab et tuleb ikka uus purk muretseda, saaks a otsa elama, siis hea staadionil suvel päikest võtta, üle a ei ole see seinte arv nii kriitiline.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2005 20:21:09 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
mured selle purgiga. üks läpparitest kaotab lambist ühenduse, ja uuesti üles ka ei leia. kas võib see olla sellest, et ruuter on liiga ligidal läpakale, mingi 1m või nii, teine läppar teises toas samal ajal töötab igatahes.


teab keegi siis mind aidata icon_confused.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mys
HV kasutaja
mys

liitunud: 02.11.2002




sõnum 24.09.2005 13:14:34 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
aise kirjutas:
mured selle purgiga. üks läpparitest kaotab lambist ühenduse, ja uuesti üles ka ei leia. kas võib see olla sellest, et ruuter on liiga ligidal läpakale, mingi 1m või nii, teine läppar teises toas samal ajal töötab igatahes.


teab keegi siis mind aidata icon_confused.gif


ega vist, omal üks läpakas purgi kõrval, teine 5m kaugusel, mõlemad toimivad wifiga kenasti.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
külaline







sõnum 02.10.2005 17:07:35 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
?uest, mis FW sul seal peal on praegu siis? versiooni mõtlen.


ver 2 purk ja 1.00.19 firmware
tagasi üles
?uest
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2005 10:20:56 vasta tsitaadiga

Anonymous kirjutas:
Skeptik kirjutas:
?uest, mis FW sul seal peal on praegu siis? versiooni mõtlen.


ver 2 purk ja 1.00.19 firmware


vau, tõmbasin 1.00.47 sinna peal ja lahenesid nii katkestused, wifi ärakukkumine kui ka ftp upload. kõik praegu väga super olnud nädal aega icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prints
Kreisi kasutaja


liitunud: 11.09.2004




sõnum 22.10.2005 17:32:51 vasta tsitaadiga

tänan seda ma otsisingi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6ssa
HV vaatleja

liitunud: 02.01.2005




sõnum 25.10.2005 01:10:02 vasta tsitaadiga

A sellel agu seda B'd ei ole, et PSP'ga ei saa nagu netti või kuidas?
~Poolteist PSP mängu = See oll-in-van purk.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2005 15:13:00 vasta tsitaadiga

nii selline asi, et millegipärast muudab pidevalt seda kiirust. on pandud g (54Mbps) aga kohati langeb 1Mbps peale isegi icon_neutral.gif ja siis on katkemisi old selle pärast

mul endal kodus on wrt54gs ja sellel on küll pidevalt 54Mbps
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2005 15:35:30 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
nii selline asi, et millegipärast muudab pidevalt seda kiirust. on pandud g (54Mbps) aga kohati langeb 1Mbps peale isegi icon_neutral.gif ja siis on katkemisi old selle pärast

mul endal kodus on wrt54gs ja sellel on küll pidevalt 54Mbps

kui sa üle LAN-i suuri faile ei liiguta siis soovitav üldse kiirus jõuga B peale sättida....
ja kui sul ver. 1.x, siis pane uus firmware ka peale. www.linksysinfo.org thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2005 16:54:53 vasta tsitaadiga

oli enne b peale pandud, katkemisi oli rohkem, praegu on nats parem juba aga see kõikumine on jama. v2 on. sellele pole uut firmi ka icon_neutral.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2005 17:21:17 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
oli enne b peale pandud, katkemisi oli rohkem, praegu on nats parem juba aga see kõikumine on jama. v2 on. sellele pole uut firmi ka icon_neutral.gif

kas linksysinfo.org-ist ka ei saanud?
mis versioon praegu on?

edit: WAG54GV2 AnnexA ETSI (EU) v1.00.47.004 vist versioon 2-le kõige uuem icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2005 14:55:50 vasta tsitaadiga

selline imelik asi on sellega, et HN294-2AFC66 (googeldades leidsin, et see on Ericsson ADSL Wifi ruuter) ilmub mingi hetk läpparil võrkude listi ja siis ühendus katkeb.
kas kanalid lähevad samaks või mis sellega on, oleks vaja midagi muuta? ema on juba siniseks vihastanud ennast icon_lol.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darzik
HV veteran
darzik

liitunud: 12.01.2002




sõnum 30.12.2005 19:36:56 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
selline imelik asi on sellega, et HN294-2AFC66 (googeldades leidsin, et see on Ericsson ADSL Wifi ruuter) ilmub mingi hetk läpparil võrkude listi ja siis ühendus katkeb.
kas kanalid lähevad samaks või mis sellega on, oleks vaja midagi muuta? ema on juba siniseks vihastanud ennast icon_lol.gif


Võib muidugi olla, et kellegi Ericsson on samal kanalil. Proovi netstumblerit, sellega näed kanali ära...
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tungraud
HV kasutaja
tungraud

liitunud: 15.12.2002




sõnum 05.01.2006 04:06:26 vasta tsitaadiga

Mul käib see juba märtsist, oma 4x olen restarti teinud, üks arvuti kukus tagant ära aga teine toimis. Võimalik, et hoopis arvuti poolne jama. Muidu käib täitsa ok. Kurjad hääled räägivad et sellel on saatja võimsus 18mw peale ära piiratud. Wifi levi on jah suts jõuetu, isegi linksysi enda wusb11ga õhendades. Läbi palkseina ainult 50m levib õues, akna tagant 100m. Firewall tootab selle sees küll. Siiamaani olen oma arvutis ilma softw. firewalllita hakkama saanud. Seadistamine töötas ainult firefoxiga, ei opera ega iega ei saanud sisse ? jäigi ootama. Ärilahendusega suhtleb väga hästi, samas vahemaa on ka max 1km jaamast. Äkki uuema softiga saab wifit juurde keerata. Aga praegu on ka hea, kiiritab vähem, kesteab, äkki saan endale kunagi terved lapsed isegi. Kahjuks jah, wan sisendit pole, tulevikus peab hakkama saama ainult adsli või adsl2+iga.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
forest
HV kasutaja


liitunud: 26.08.2002




sõnum 20.04.2006 10:59:30 vasta tsitaadiga

Mõtlesin, et annaks siia veel ühe lingi WAG54G v2 firmware kohta:
http://xthost.info/wag/
Meie tingimustes oleksid siis kasutatavad European Model (EU) versioonid

_________________
Huntide elu on lihtne, kuid raske.
Inimeste elu seevastu kerge, ent keeruline.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2006 20:24:47 vasta tsitaadiga

Minul on see ja olen väga rahul. Soovitan soojalt thumbs_up.gif
Probleeme pole olnud.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2006 15:33:04 vasta tsitaadiga

küsimus tarkadele. nimelt muugal vool kõigub pidevalt ja ruuter teeb restarte, kas UPS vahele panek aitab? UPS ka ju omab mingit viidet, millal ta ümber lülitab, kas selle aja jooksul äkki ikka reset ei toimu?
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2006 16:31:50 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
küsimus tarkadele. nimelt muugal vool kõigub pidevalt ja ruuter teeb restarte, kas UPS vahele panek aitab? UPS ka ju omab mingit viidet, millal ta ümber lülitab, kas selle aja jooksul äkki ikka reset ei toimu?


smart-ups hoiab ära voolukõikumise, tavaups kaitseb ainult siis kui vool ära läheb.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2006 16:37:14 vasta tsitaadiga

oleksin väga tänulik kui mingi lingi viskaksid
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2006 18:40:39 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
oleksin väga tänulik kui mingi lingi viskaksid

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/UPS-id/28252/
kõige odavam smart ups ajab asja ära arvestades, et nende hinnad on üsna soolased.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
okas39
HV vaatleja

liitunud: 14.06.2006




sõnum 14.06.2006 13:18:34 vasta tsitaadiga

kas see tore seade ka Elioni 12 Mbps kodulahendusega ka töötab (ma ei kavatse kasutama hakata TV võimalust).
Uurin pinda et liituda, aga ei taha Elioni 3 a orjalepingut ega ka nende seadmeid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
forest
HV kasutaja


liitunud: 26.08.2002




sõnum 14.06.2006 13:31:03 vasta tsitaadiga

okas39 kirjutas:
kas see tore seade ka Elioni 12 Mbps kodulahendusega ka töötab (ma ei kavatse kasutama hakata TV võimalust).
Uurin pinda et liituda, aga ei taha Elioni 3 a orjalepingut ega ka nende seadmeid.


Minul töötab küll thumbs_up.gif Üsna kaua (ca. minut) otsib DSL servuga ühendust, kuid kui püsti saab, siis on OK icon_smile.gif
Ühenduse kiirus Elioni testis "tõenäoliselt 10-12 Mbit/sek", ruuter.ee andmetel 8,5÷9,5 Mbit/sek

_________________
Huntide elu on lihtne, kuid raske.
Inimeste elu seevastu kerge, ent keeruline.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
okas39
HV vaatleja

liitunud: 14.06.2006




sõnum 14.06.2006 13:34:30 vasta tsitaadiga

tore kuulda icon_smile.gif
aga kas kellelgi on kogemust ka sama ühenduse otsas Zyxel P-661HWseries (3 erinevat on tegelikult) seadmega.
Asi selles, et ma kahevahel, kas linksys või zyxel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2006 16:42:00 vasta tsitaadiga

okas39 kirjutas:
tore kuulda icon_smile.gif
aga kas kellelgi on kogemust ka sama ühenduse otsas Zyxel P-661HWseries (3 erinevat on tegelikult) seadmega.
Asi selles, et ma kahevahel, kas linksys või zyxel


proovisin mõlemat seadet adsl2+ otsas kus maksimaalne konf (25Mbit/s) linksys võttis alati maksimumi, zyxelid aga kusagil 19-22Mbit/s kiirusetestid olid ka vastavalt sellele. zyxeli kaitseks võin öelda, et ei katsetanud erinevaid firmwaresid ning asi võib 12Mbit/s peal max kiiruse ikka saada ning lisaks on kindel, et saab 2 erinevat PVCd ka luua, linksysil seda ei saa.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2007 10:31:07 vasta tsitaadiga

kas WAG54G saab panna netti jagama sedasi, et sisse tuleb LAN mitte DSL?
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
forest
HV kasutaja


liitunud: 26.08.2002




sõnum 17.09.2007 14:42:58 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
kas WAG54G saab panna netti jagama sedasi, et sisse tuleb LAN mitte DSL?

Jah, minul töötab küll thumbs_up.gif Konf. on järgmine:
- WAG54G versioon on v2.0
- firmware on 1.01.15. Originaal fw-ga 1.00.19 selline jagamine 100% ei töötanud icon_exclaim.gif LAN-pesad (switchina) töötasid, kuid wifi mitte.
- WAG54G DHCP server on suletud. IP-aadresse jagab põhiruuter (Speedtouch). Viimase ühest LAN-pesast tuleb kaabel WAG54G LAN-pesasse. WAGi wifi on seadistatud samasuguseks põhiruuteri omaga, raadiokanal on ainut teine (+/-2)

Ja töötab muretult juba pool aastat icon_smile.gif

_________________
Huntide elu on lihtne, kuid raske.
Inimeste elu seevastu kerge, ent keeruline.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2007 14:54:09 vasta tsitaadiga

mul vist on see ruuter v1.2 , mis softi ma peaksin panema sinna, praegu on ametlik viimane.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
forest
HV kasutaja


liitunud: 26.08.2002




sõnum 17.09.2007 14:57:09 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
mul vist on see ruuter v1.2 , mis softi ma peaksin panema sinna, praegu on ametlik viimane.

Aga proovi sellega ära, vahest töötab icon_rolleyes.gif Ainult DHCP jagamine pane WAGil kinni icon_rolleyes.gif

_________________
Huntide elu on lihtne, kuid raske.
Inimeste elu seevastu kerge, ent keeruline.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2007 16:40:53 vasta tsitaadiga

forest, mis sul SETUPi all on pandud? Milline sätung?
Mis firmware uusim sellele on?
Linksysi lehel näitab mingit 2004a oma icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
forest
HV kasutaja


liitunud: 26.08.2002




sõnum 06.01.2008 00:39:36 vasta tsitaadiga

Oh, sorry Hiid!... Ma polnud nii ammu siia teemasse vaadanud, ei teadnudki, et küsimus tulnud icon_redface.gif

Et siis, kui peaks veel huvi olema...

Toode ise, mis mul on:
- Linksys WAG54G v2.0
Uusim firmware:
- 1.01.15 (Annex A) 9/18/2005 (see on Linksys ametlik fw nende kodulehelt - link - kõigepealt valida versioon, siis antakse FW, manualid jm.)
Seaded:
- WAG54G setup'is on nagu eelpool kirjeldasin pärast seadme reseti tehtud ainult üks muudatus, nimelt Local DHCP Server -> Disable
- ja Wireless seaded on seatud samaks Speedtouchi omadega (v.a. kanal on +2 ühikut)
Ongi kõik

_________________
Huntide elu on lihtne, kuid raske.
Inimeste elu seevastu kerge, ent keeruline.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Linksys WAG54G - all-in-one purgike mine lehele eelmine  1, 2, 3
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.