|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
01.09.2005 18:51:40
|
|
|
| no on 2 läpakat üks b ja teine g. kas saab mõlemaga korraga netti ma mõtlesin?
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mys
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
01.09.2005 18:52:59
|
|
|
| aise kirjutas: |
| no on 2 läpakat üks b ja teine g. kas saab mõlemaga korraga netti ma mõtlesin? |
saab kuid sellega võib katkestusi tekkida... pigem suru ta siis vägisi 11b peale.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darzik
HV veteran

liitunud: 12.01.2002
|
01.09.2005 19:00:16
|
|
|
| aise kirjutas: |
kas see purk suudab suhelda samaaegelt nii b kui g vastuvõtjaga arvutitega (segane lause tuli), kui on konfitud mixed võrk? ma nagu ei saanud millegi pärast tööle nii  |
Muarust mõni aeg tagasi miskil koolitusel-üritusel vädeti, et G võrk on G võrk ainult niikaua, kui seal pole ühtegi B masinat. Tood ühe B masina võrku, langeb kogu võrgu kiirus B standardi peale... Ühesõnaga, võimalik, et nii peabki olema ... võtab uurib asja
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
01.09.2005 19:03:05
|
|
|
ma sellepärast küsingi, et ma ei saanud neid koos netti
edit: ega vist pole erilist vahet kui panen B peale kogu võrgu, see adsl on suht aeglane
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mys
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
01.09.2005 20:51:08
|
|
|
| aise kirjutas: |
ma sellepärast küsingi, et ma ei saanud neid koos netti
edit: ega vist pole erilist vahet kui panen B peale kogu võrgu, see adsl on suht aeglane |
vaevalt sul jah 5-6Mbit/s adsl püsikas on, aga jah, kui suuri faile sisevõrgus ei liiguta ja vaja 11b seadmeid kasutada siis keera maha.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
03.09.2005 19:43:42
|
|
|
802.11b peal on antennide võimsus ka suurem kui g peal
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
17.09.2005 14:56:51
|
|
|
| mured selle purgiga. üks läpparitest kaotab lambist ühenduse, ja uuesti üles ka ei leia. kas võib see olla sellest, et ruuter on liiga ligidal läpakale, mingi 1m või nii, teine läppar teises toas samal ajal töötab igatahes.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margus1000
Lõuapoolik


liitunud: 28.05.2003
|
17.09.2005 20:07:57
|
|
|
WRT54G on ikka sest firmwaret rohkem. Mul sai Alchemy selga, esimese asjana kohe võimsust nats juurde, läpparis tõupuhas SuperAG ja levi on nigu muda. Mul on korter tellismajas maja tagaküljes, maja ees on Ecellent ja nii umbes 50 m tänaval liikudes. Eks vist sellest et mida kaugemale liigud, seda rohkem seinu tuleb vahele. Paistab et tuleb ikka uus purk muretseda, saaks a otsa elama, siis hea staadionil suvel päikest võtta, üle a ei ole see seinte arv nii kriitiline.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
23.09.2005 20:21:09
|
|
|
| aise kirjutas: |
| mured selle purgiga. üks läpparitest kaotab lambist ühenduse, ja uuesti üles ka ei leia. kas võib see olla sellest, et ruuter on liiga ligidal läpakale, mingi 1m või nii, teine läppar teises toas samal ajal töötab igatahes. |
teab keegi siis mind aidata
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mys
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
24.09.2005 13:14:34
|
|
|
| aise kirjutas: |
| aise kirjutas: |
| mured selle purgiga. üks läpparitest kaotab lambist ühenduse, ja uuesti üles ka ei leia. kas võib see olla sellest, et ruuter on liiga ligidal läpakale, mingi 1m või nii, teine läppar teises toas samal ajal töötab igatahes. |
teab keegi siis mind aidata  |
ega vist, omal üks läpakas purgi kõrval, teine 5m kaugusel, mõlemad toimivad wifiga kenasti.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
külaline
|
02.10.2005 17:07:35
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| ?uest, mis FW sul seal peal on praegu siis? versiooni mõtlen. |
ver 2 purk ja 1.00.19 firmware
|
|
| tagasi üles |
|
 |
?uest
HV kasutaja
liitunud: 18.03.2003
|
06.10.2005 10:20:56
|
|
|
| Anonymous kirjutas: |
| Skeptik kirjutas: |
| ?uest, mis FW sul seal peal on praegu siis? versiooni mõtlen. |
ver 2 purk ja 1.00.19 firmware |
vau, tõmbasin 1.00.47 sinna peal ja lahenesid nii katkestused, wifi ärakukkumine kui ka ftp upload. kõik praegu väga super olnud nädal aega
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prints
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.09.2004
|
22.10.2005 17:32:51
|
|
|
tänan seda ma otsisingi
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p6ssa
HV vaatleja
liitunud: 02.01.2005
|
25.10.2005 01:10:02
|
|
|
A sellel agu seda B'd ei ole, et PSP'ga ei saa nagu netti või kuidas?
~Poolteist PSP mängu = See oll-in-van purk.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
25.12.2005 15:13:00
|
|
|
nii selline asi, et millegipärast muudab pidevalt seda kiirust. on pandud g (54Mbps) aga kohati langeb 1Mbps peale isegi ja siis on katkemisi old selle pärast
mul endal kodus on wrt54gs ja sellel on küll pidevalt 54Mbps
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
25.12.2005 15:35:30
|
|
|
| aise kirjutas: |
nii selline asi, et millegipärast muudab pidevalt seda kiirust. on pandud g (54Mbps) aga kohati langeb 1Mbps peale isegi ja siis on katkemisi old selle pärast
mul endal kodus on wrt54gs ja sellel on küll pidevalt 54Mbps |
kui sa üle LAN-i suuri faile ei liiguta siis soovitav üldse kiirus jõuga B peale sättida....
ja kui sul ver. 1.x, siis pane uus firmware ka peale. www.linksysinfo.org
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
25.12.2005 16:54:53
|
|
|
oli enne b peale pandud, katkemisi oli rohkem, praegu on nats parem juba aga see kõikumine on jama. v2 on. sellele pole uut firmi ka
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
25.12.2005 17:21:17
|
|
|
| aise kirjutas: |
oli enne b peale pandud, katkemisi oli rohkem, praegu on nats parem juba aga see kõikumine on jama. v2 on. sellele pole uut firmi ka  |
kas linksysinfo.org-ist ka ei saanud?
mis versioon praegu on?
edit: WAG54GV2 AnnexA ETSI (EU) v1.00.47.004 vist versioon 2-le kõige uuem
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
30.12.2005 14:55:50
|
|
|
selline imelik asi on sellega, et HN294-2AFC66 (googeldades leidsin, et see on Ericsson ADSL Wifi ruuter) ilmub mingi hetk läpparil võrkude listi ja siis ühendus katkeb.
kas kanalid lähevad samaks või mis sellega on, oleks vaja midagi muuta? ema on juba siniseks vihastanud ennast
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darzik
HV veteran

liitunud: 12.01.2002
|
30.12.2005 19:36:56
|
|
|
| aise kirjutas: |
selline imelik asi on sellega, et HN294-2AFC66 (googeldades leidsin, et see on Ericsson ADSL Wifi ruuter) ilmub mingi hetk läpparil võrkude listi ja siis ühendus katkeb.
kas kanalid lähevad samaks või mis sellega on, oleks vaja midagi muuta? ema on juba siniseks vihastanud ennast  |
Võib muidugi olla, et kellegi Ericsson on samal kanalil. Proovi netstumblerit, sellega näed kanali ära...
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tungraud
HV kasutaja

liitunud: 15.12.2002
|
05.01.2006 04:06:26
|
|
|
| Mul käib see juba märtsist, oma 4x olen restarti teinud, üks arvuti kukus tagant ära aga teine toimis. Võimalik, et hoopis arvuti poolne jama. Muidu käib täitsa ok. Kurjad hääled räägivad et sellel on saatja võimsus 18mw peale ära piiratud. Wifi levi on jah suts jõuetu, isegi linksysi enda wusb11ga õhendades. Läbi palkseina ainult 50m levib õues, akna tagant 100m. Firewall tootab selle sees küll. Siiamaani olen oma arvutis ilma softw. firewalllita hakkama saanud. Seadistamine töötas ainult firefoxiga, ei opera ega iega ei saanud sisse ? jäigi ootama. Ärilahendusega suhtleb väga hästi, samas vahemaa on ka max 1km jaamast. Äkki uuema softiga saab wifit juurde keerata. Aga praegu on ka hea, kiiritab vähem, kesteab, äkki saan endale kunagi terved lapsed isegi. Kahjuks jah, wan sisendit pole, tulevikus peab hakkama saama ainult adsli või adsl2+iga.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
forest
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2002
|
20.04.2006 10:59:30
|
|
|
Mõtlesin, et annaks siia veel ühe lingi WAG54G v2 firmware kohta:
http://xthost.info/wag/
Meie tingimustes oleksid siis kasutatavad European Model (EU) versioonid
_________________ Huntide elu on lihtne, kuid raske.
Inimeste elu seevastu kerge, ent keeruline. |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
27.04.2006 20:24:47
|
|
|
Minul on see ja olen väga rahul. Soovitan soojalt
Probleeme pole olnud.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
29.05.2006 15:33:04
|
|
|
| küsimus tarkadele. nimelt muugal vool kõigub pidevalt ja ruuter teeb restarte, kas UPS vahele panek aitab? UPS ka ju omab mingit viidet, millal ta ümber lülitab, kas selle aja jooksul äkki ikka reset ei toimu?
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
29.05.2006 16:31:50
|
|
|
| aise kirjutas: |
| küsimus tarkadele. nimelt muugal vool kõigub pidevalt ja ruuter teeb restarte, kas UPS vahele panek aitab? UPS ka ju omab mingit viidet, millal ta ümber lülitab, kas selle aja jooksul äkki ikka reset ei toimu? |
smart-ups hoiab ära voolukõikumise, tavaups kaitseb ainult siis kui vool ära läheb.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
29.05.2006 16:37:14
|
|
|
| oleksin väga tänulik kui mingi lingi viskaksid
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
okas39
HV vaatleja
liitunud: 14.06.2006
|
14.06.2006 13:18:34
|
|
|
kas see tore seade ka Elioni 12 Mbps kodulahendusega ka töötab (ma ei kavatse kasutama hakata TV võimalust).
Uurin pinda et liituda, aga ei taha Elioni 3 a orjalepingut ega ka nende seadmeid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
forest
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2002
|
14.06.2006 13:31:03
|
|
|
| okas39 kirjutas: |
kas see tore seade ka Elioni 12 Mbps kodulahendusega ka töötab (ma ei kavatse kasutama hakata TV võimalust).
Uurin pinda et liituda, aga ei taha Elioni 3 a orjalepingut ega ka nende seadmeid. |
Minul töötab küll Üsna kaua (ca. minut) otsib DSL servuga ühendust, kuid kui püsti saab, siis on OK
Ühenduse kiirus Elioni testis "tõenäoliselt 10-12 Mbit/sek", ruuter.ee andmetel 8,5÷9,5 Mbit/sek
_________________ Huntide elu on lihtne, kuid raske.
Inimeste elu seevastu kerge, ent keeruline. |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
okas39
HV vaatleja
liitunud: 14.06.2006
|
14.06.2006 13:34:30
|
|
|
tore kuulda
aga kas kellelgi on kogemust ka sama ühenduse otsas Zyxel P-661HWseries (3 erinevat on tegelikult) seadmega.
Asi selles, et ma kahevahel, kas linksys või zyxel
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
14.06.2006 16:42:00
|
|
|
| okas39 kirjutas: |
tore kuulda
aga kas kellelgi on kogemust ka sama ühenduse otsas Zyxel P-661HWseries (3 erinevat on tegelikult) seadmega.
Asi selles, et ma kahevahel, kas linksys või zyxel |
proovisin mõlemat seadet adsl2+ otsas kus maksimaalne konf (25Mbit/s) linksys võttis alati maksimumi, zyxelid aga kusagil 19-22Mbit/s kiirusetestid olid ka vastavalt sellele. zyxeli kaitseks võin öelda, et ei katsetanud erinevaid firmwaresid ning asi võib 12Mbit/s peal max kiiruse ikka saada ning lisaks on kindel, et saab 2 erinevat PVCd ka luua, linksysil seda ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
12.09.2007 10:31:07
|
|
|
| kas WAG54G saab panna netti jagama sedasi, et sisse tuleb LAN mitte DSL?
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
forest
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2002
|
17.09.2007 14:42:58
|
|
|
| aise kirjutas: |
| kas WAG54G saab panna netti jagama sedasi, et sisse tuleb LAN mitte DSL? |
Jah, minul töötab küll Konf. on järgmine:
- WAG54G versioon on v2.0
- firmware on 1.01.15. Originaal fw-ga 1.00.19 selline jagamine 100% ei töötanud LAN-pesad (switchina) töötasid, kuid wifi mitte.
- WAG54G DHCP server on suletud. IP-aadresse jagab põhiruuter (Speedtouch). Viimase ühest LAN-pesast tuleb kaabel WAG54G LAN-pesasse. WAGi wifi on seadistatud samasuguseks põhiruuteri omaga, raadiokanal on ainut teine (+/-2)
Ja töötab muretult juba pool aastat
_________________ Huntide elu on lihtne, kuid raske.
Inimeste elu seevastu kerge, ent keeruline. |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
17.09.2007 14:54:09
|
|
|
| mul vist on see ruuter v1.2 , mis softi ma peaksin panema sinna, praegu on ametlik viimane.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
forest
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2002
|
17.09.2007 14:57:09
|
|
|
| aise kirjutas: |
| mul vist on see ruuter v1.2 , mis softi ma peaksin panema sinna, praegu on ametlik viimane. |
Aga proovi sellega ära, vahest töötab Ainult DHCP jagamine pane WAGil kinni
_________________ Huntide elu on lihtne, kuid raske.
Inimeste elu seevastu kerge, ent keeruline. |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
13.10.2007 16:40:53
|
|
|
forest, mis sul SETUPi all on pandud? Milline sätung?
Mis firmware uusim sellele on?
Linksysi lehel näitab mingit 2004a oma
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
forest
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2002
|
06.01.2008 00:39:36
|
|
|
Oh, sorry Hiid!... Ma polnud nii ammu siia teemasse vaadanud, ei teadnudki, et küsimus tulnud
Et siis, kui peaks veel huvi olema...
Toode ise, mis mul on:
- Linksys WAG54G v2.0
Uusim firmware:
- 1.01.15 (Annex A) 9/18/2005 (see on Linksys ametlik fw nende kodulehelt - link - kõigepealt valida versioon, siis antakse FW, manualid jm.)
Seaded:
- WAG54G setup'is on nagu eelpool kirjeldasin pärast seadme reseti tehtud ainult üks muudatus, nimelt Local DHCP Server -> Disable
- ja Wireless seaded on seatud samaks Speedtouchi omadega (v.a. kanal on +2 ühikut)
Ongi kõik
_________________ Huntide elu on lihtne, kuid raske.
Inimeste elu seevastu kerge, ent keeruline. |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|