Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Aidake valida NVIDiA kaarti 2 monitori jaoks. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
malara
HV vaatleja

liitunud: 07.04.2004




sõnum 07.04.2004 11:54:06 Aidake valida NVIDiA kaarti 2 monitori jaoks. vasta tsitaadiga

Tere.

Sooviks osta kaarti, millele saaks 2 monitori taha ühendada. Uurisin Tomi juurest , kuidas asi käib ja sain teada et ainult NVIDIA kaardid võimaldavad Span Viewd (just seda tahakski kasutada). Kahjuks pole nii suur huviline olnud, et teaks ise erinevaid videokaardi marke. Monitorideks on 2x LG L1715S (1280*1024 resoga), neil on ainult VGA sisendid. Seega kaardiga peaks kaasa tulema DVI-VGA converter (võin ka juurde osta). Tegemist on tööarvutiga ja 3D-kiirust eriti otseselt ei vaja. Otsitav kaart võiks olla vaikne ja töökindel. Tom rääkis, et 2 monitori kasutamisel kipuvad kaardid ülekuumenema. Seega võiks kaart olla hea võimsusvaruga ja veel parem kui underclock võimalusega. Arvutiks on Celeron 2.3GHz 512Mb mäluga

Tänud juba ette!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 07.04.2004 12:04:04 vasta tsitaadiga

kõlbaks suvaline mudel, millel siis peaks olema 2xramdac. GF4 4200 peaks see juba olemas olema, allapoole ei oska mina öelda. multimonitor featuurid on jah head nvidia driverite poolt thumbs_up.gif

ja nendel monidel kasuta reso 1280*960, muidu on pilt lapik.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2004 12:08:15 vasta tsitaadiga

FX5200 seeriast leiad kindlasti sobiliku thumbs_up.gif
_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 07.04.2004 12:11:21 vasta tsitaadiga

TT kirjutas:
FX5200 seeriast leiad kindlasti sobiliku thumbs_up.gif


neil vist kivis juba 2x ramdac, ainult et peab valima sellise kaardi millel taga ka 2 moni kohta oleks ja ka analoogsignaali välja laseks icon_wink.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
idikas
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.06.2002




sõnum 07.04.2004 12:43:04 vasta tsitaadiga

link :: näiteks see

Kui mängimiseks ei lähe - siis pildikvaliteedilt töö jaoks vaata hoopis matrox-i poole!

_________________
allkiri
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malara
HV vaatleja

liitunud: 07.04.2004




sõnum 07.04.2004 14:42:27 vasta tsitaadiga

Tänan vastuste eest!

Ei julge vist Matroxiga katsetama hakata, võtan vist järgmise asja: Chaintech VGA 128MB DDR- 128bit 250/400MHz nVidia GeForce FX 5200 FX20 8xAGP DX9 TV-out/DVI

Või teab keegi seda maha laita? (liiga lärmakas, ebastabiilne vms?)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
idikas
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.06.2002




sõnum 07.04.2004 15:43:45 vasta tsitaadiga

Nvidial ikka 2d pilt rivi allosas. Vähemalt nii palju kui ise neid näinud icon_wink.gif Ise millalgi sai matroxiga pikalt tööd tehtud - pilt ikka tiba teine. Kui viitsid uurida - siis matrox just töökaarte ju teeb. Videomontaaz ja muu selline ikka nende pärusmaa. Aga kui ostusoov juba kindel - ei hakka ümber veenma! Eks proovi ise järele icon_wink.gif
_________________
allkiri
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karzum
HV veteran
Karzum

liitunud: 17.07.2002




sõnum 07.04.2004 16:06:46 vasta tsitaadiga

malara kirjutas:
Chaintech VGA 128MB DDR- 128bit 250/400MHz nVidia GeForce FX 5200 FX20 8xAGP DX9 TV-out/DVI

Või teab keegi seda maha laita? (liiga lärmakas, ebastabiilne vms?)

Liiga s*** firma.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2004 16:10:34 vasta tsitaadiga

Soovitaks hoopis ati radeon 9200 128mb-st thumbs_up.gif
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
idikas
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.06.2002




sõnum 07.04.2004 16:25:13 vasta tsitaadiga

Nendest kahest kindlasti!
_________________
allkiri
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malara
HV vaatleja

liitunud: 07.04.2004




sõnum 07.04.2004 17:08:01 vasta tsitaadiga

Ati omad jäävad välja kuna ei võimalda span viewd (ühine desktop, ühine full screen jne). Vaatasin, et Matrox teeb tõesti töötamiseks mõeldud 2D kaarte, aga G550-l on ainult 32MB mälu ja maksab sama palju kui nVidia 128MB-ne. Võibolla siis 64MB P650 poole vaatama peaks? Või ei tasu mälunumbrist erti välja teha? (tuletan meelde et 2x 1280*1024*32bitti vaja aktiivselt kasutada) Kas Matrox filminäitamisega saab ikka hakkama?

to idikas: Mille poolest see NVidia 2D pilt alla jääb?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2004 17:10:37 vasta tsitaadiga

malara kirjutas:
Ati omad jäävad välja kuna ei võimalda span viewd (ühine desktop, ühine full screen jne). Vaatasin, et Matrox teeb tõesti töötamiseks mõeldud 2D kaarte, aga G550-l on ainult 32MB mälu ja maksab sama palju kui nVidia 128MB-ne. Võibolla siis 64MB P650 poole vaatama peaks? Või ei tasu mälunumbrist erti välja teha? (tuletan meelde et 2x 1280*1024*32bitti vaja aktiivselt kasutada) Kas Matrox filminäitamisega saab ikka hakkama?

to idikas: Mille poolest see NVidia 2D pilt alla jääb?

oled sa kindel? mul küll atiga span view ja ühine desk töötab, aga mul 9800 kah...
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2004 17:24:53 vasta tsitaadiga

... kui pole just mingi eriti low-end kaart, siis peaks nimet' võimalus vist juba alates RADEON 7500 olemas olema, parandage, kui eksin ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malara
HV vaatleja

liitunud: 07.04.2004




sõnum 07.04.2004 17:32:30 vasta tsitaadiga

to IceUul, DigeBeni: Tom kirjutas selle aasta veebruaris näiteks et "Cards need to support horizontal spanning for these games, which only the Matrox and NVIDIA cards accommodate. " Äkki te mõtlete DualViewd? Mul endal ka hetkel dualviewd (monitor+TV) võimaldav Radeon, näiteks media playeris õnnestub filmi ikka ainult ühelt ekraanilt näha jne.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
idikas
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.06.2002




sõnum 07.04.2004 17:34:47 vasta tsitaadiga

Kulla inimesed - Matrox saab ka paljude mängudega hakkama! Ärge solvuge - aga paistab, et noorem põlvkond peab tegijateks ainult atit ja nvidiat. Neid on veel thumbs_up.gif . Isiklikult mäletan aega kus kiiruseliider oli nvidia 8) , parim pilt matrox thumbs_up.gif ja käkk ati icon_redface.gif ! Kaardi videomälu hulk on tähtis ikka rohkem 3d lahenduste juures! Ja ega graafikakaart iseenesest ei tähenda, et temaga graafikat saab teha icon_smile.gif
_________________
allkiri
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2004 17:48:55 vasta tsitaadiga

... erm, ma pole sellesse span-view'i funktsiooni süüvinud, aga hetkel tegin oma 9700-ga katse ja panin ühe playeriga monitori täisekraanile filmi mängima ja teise playeriga veel ühe filmi TV täisekraanile, ning töötab perfektselt thumbs_up.gif
_________________


viimati muutis DigeBeni 07.04.2004 19:08:27, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2004 17:50:31 vasta tsitaadiga

malara kirjutas:
to IceUul, DigeBeni: Tom kirjutas selle aasta veebruaris näiteks et "Cards need to support horizontal spanning for these games, which only the Matrox and NVIDIA cards accommodate. " Äkki te mõtlete DualViewd? Mul endal ka hetkel dualviewd (monitor+TV) võimaldav Radeon, näiteks media playeris õnnestub filmi ikka ainult ühelt ekraanilt näha jne.

tomi artiklites polnud kuskil mainitud, et ati ei toeta, ise väga edukalt driverite abiga saan 2 molu taha, igasuguseid variante on, mõlemas sama pilt, pildi on tõmmatud pikemaks üle kahe molu ja siis selline variant, et start menüü riba lihtsalt pikeneb, extended desktop, aknaid saab mõlemas avada, hiir liigub ühest molust teise.
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2004 17:52:46 vasta tsitaadiga

... nüüd proovisin ka nii, et monitoris mängis ET ja telekas film, ning samuti töötas ideaalselt - üksteist absoluutselt ei häirinud ...
_________________


viimati muutis DigeBeni 08.04.2004 13:39:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malara
HV vaatleja

liitunud: 07.04.2004




sõnum 07.04.2004 18:02:56 vasta tsitaadiga

Juba viidatud artiklis on selgelt mainitud ATI kohta "The vertical and horizontal span modes required for many games are not supported." Jah, dualviewga võib mõlemal ekraanil erinevaid asju vaadata ja hiirt ühelt teisele liigutada, aga mida ei saa: näiteks nii, et filmi vaatamise proge suureks teete ja pool tegelasest ühel ekraanil oleks ja teine pool teisel icon_smile.gif
Mul tuleb 2 LCD ekraani üksteise kõrvale ja tahaks, et toimiks nagu üks...
PS: tundub et see Matrox on ikka ajast ja arust... G550 oli juba 2001 väljas icon_sad.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2004 18:19:06 vasta tsitaadiga

... kui ainult 2 LCD'd siis oleks mõttekam juba laiekraan monitor osta ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malara
HV vaatleja

liitunud: 07.04.2004




sõnum 07.04.2004 18:27:37 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... kui ainult 2 LCD'd siis oleks mõttekam juba laiekraan monitor osta ...

20-21" LCD-d maksavad 20keegu juurde, mulle tundub küll odavam ja kasulikum (rohkem tööpinda) osta 2*17" LCD, pealegi 1 on juba olemas.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2004 18:31:38 vasta tsitaadiga

No noh, ok

Oskab keegi soovitada 3x VGA monitori jaoks mõnda odavat kaarti? Hind peaks jääma alla 2000.-
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2004 18:53:44 vasta tsitaadiga

sellise hinnaga ei saa..
aga yldiselt.

mingi odav 9200SE agp - ~800eek
+ radeon 9200pci ~1200eek
ordi hinnakirjas oli radeon7500 pci ka ~800 eegi eest, a see kadund.

hind ~2000.- ja toetab 3 asemel isegi 4 molu icon_wink.gif

IceUul kirjutas:
No noh, ok

Oskab keegi soovitada 3x VGA monitori jaoks mõnda odavat kaarti? Hind peaks jääma alla 2000.-

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2004 19:14:40 vasta tsitaadiga

... SIIN foorumis kah paar posti selle omaduse kohta ja tõepoolest, span view võimalust hetkel veel ATI puhul pole icon_rolleyes.gif Saab küll tavalisi aknaid üle kahe monitori vedada, kuid filmide ja mängude puhul see ei tööta ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 07.04.2004 19:44:35 vasta tsitaadiga

2x overlay vist alates P650 seeriast kui mitte isegi parheliast alates, teistel minuteada seda ei ole.

Omal G450, mis omadustelt väga palju ei tohiks erineda G550'st ja selle G450 on tegelt üks paras bugi, resolutsiooni vahetades mingitel resodel kaob overlay lambist ära. üle 1600*1200 ei suuda kaart enam rauas overlayd pakkuda. akent, kus mängib film, allapoole skeilides läheb pilt sakiliseks objektidel. seda kus overlay kaudu brightness, hue jne. muuta saab ma pole veel leidnud. DVD-max ka vahest läheb tööle kuidas jumal juhatab. ühesõnaga driverid tunduvad mulle nagu "toored", ei käi asi nii lihtsalt nagu ATi/nvidia kaartidel.

2 molu järgi pannes 100Hz peale hakkab secondary monitoris pilt võbelema. sama defekt oli ka G400'l (vahega, et G400 secondary head ei andnud 1152x864 üle 93Hz välja) võibolla mõlemal kaardil siis sama jant. eraldi monitore järgi ühendades ei olnud sellist jama.

minu muljed siis nendest vanematest matroxitest on sellised, aga võibolla ma ei oska ise konfida icon_wink.gif icon_smile.gif

multimonitor mugavuse koha pealt on nvidia'l võrdväärsed tooted, sest ega muidu ei saadaks quadro kaarte selline edu matroxite kõrval. muidugi analoog-kvaliteet matroxil ületamatu ja see võimaldab mõningate puuduste juures minu puhul silma kinni pigistada. Ati ja nvidia uuemad kaardid, kui on korralikes firmades valmistatud kaardid, siis suht võrdväärsed 2D poolest ja viimasle ajal rohkem maitseasi. Chaintech'i kaartidel muidugi analoogosa traditsiooniliselt pask ja ega need suvalised ATi'l baseeruvad üllitised ka suurt paremad pole.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
malara
HV vaatleja

liitunud: 07.04.2004




sõnum 07.04.2004 20:46:34 vasta tsitaadiga

Arvo Cobrietti kirjutas:
Chaintech'i kaartidel muidugi analoogosa traditsiooniliselt pask ja ega need suvalised ATi'l baseeruvad üllitised ka suurt paremad pole.

Mis kaartidel siis see analoogosa hea oleks? Asus? Abit? Aopen? ehk siis:
Abit GeForceFX 5200 128MB DDR 8xAGP TV-out/DVI?
Aopen GeForceFX FX5200 AGP 128MB DDR DVI Retail?
Asus GeForceFX V9520/TD/128MB GeForce FX 5200, 128MB DDR, 2xVGA / DVI+VGA, Tv-Out, Retail?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 07.04.2004 21:20:40 vasta tsitaadiga

Mina leian küll, et antud juhul oleks Matrox Millennium P650 64MB 128bit DDR 256bit GPU 8xAGP 2630kr parim valik!
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2004 22:40:34 vasta tsitaadiga

Troll kirjutas:
Mina leian küll, et antud juhul oleks Matrox Millennium P650 64MB 128bit DDR 256bit GPU 8xAGP 2630kr parim valik!


thumbs_up.gif

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
malara
HV vaatleja

liitunud: 07.04.2004




sõnum 07.04.2004 23:22:06 vasta tsitaadiga

Troll kirjutas:
Mina leian küll, et antud juhul oleks Matrox Millennium P650 64MB 128bit DDR 256bit GPU 8xAGP 2630kr parim valik!

Kas oled ise ka kasutanud Matroxeid?
Hetkel tundub kindlam ost siiski Nvidia, nagu eelkõneleja (Arvo Cobrietti) rääkis, pidi Matroxitega jamasid olema. Pildi kvaliteet ei ole NII tähtis, mulle on tähtis et ikka suht murevaba (ei peaks päevad otsa draiveritega vms katsetama) asi oleks. Matrox pole vist viimastel aastatel asja edasi ka eriti arendanud...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 08.04.2004 02:12:23 vasta tsitaadiga

Arvo Cobrietti rääkis vanast Matrox G450-st ning isegi see jutt oli reservatsiooniga. See on ju üks põhitõdedest, et Matrox on pilditöötluses profiriist.
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
idikas
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.06.2002




sõnum 08.04.2004 08:48:45 vasta tsitaadiga

Minu süda on rahul - arutelu läks asjalikuks icon_exclaim.gif . Eks malara teeb nüüd ise valiku ja proovib lõpptulemuse oma silmadega ära! thumbs_up.gif
_________________
allkiri
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 08.04.2004 09:22:19 vasta tsitaadiga

minu jutt oli jah vanemast kaardist, uuemaid ma ei tea, sest ei ole kasutanud neid, samuti selle softiga lähemalt tutvust teinud. samas siin foorumis on eelarvamus, et Matrox miski über kaart, samas kellelgi otseseid kogemusi jagada nagu ei ole. niisiis üleskutse Matroxi omanikele, et valgustage lähemalt selle kaardi eripäradest ning pros/cons võiks välja tuua, muidu jääb jutt "naised saunas" tasemele.
muidugi võid ka matroxi foorumit sirvida.
tsitaat:

See on ju üks põhitõdedest, et Matrox on pilditöötluses profiriist.

Matrox lööb eelkõige kirka ja selge pildiga, eeldusel, et kasutatakse head monitori. LG monitor nullib selle samas kohe ära. Softi poolepealt on nvidia ja ati juba järgi jõudnund niiet sisulist vahet ei ole, kõik vajalikud tööriistad on samuti olemas (zoom view jne.)

mitte, et ma matroxit maha teeksin, vastupidi. aga ennem tahaks proovida, et süda hiljem ei kripeldaks......
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
idikas
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.06.2002




sõnum 08.04.2004 10:10:15 vasta tsitaadiga

link :: MURC

Kui endal veel matrox oli siis see koht aitas paljudel juhtudel thumbs_up.gif

_________________
allkiri
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arp123
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2003




sõnum 08.04.2004 11:02:14 vasta tsitaadiga

Otsest võrdlusmomenti kahjuks ei ole, aga Matroxitest on proovimata ainult Parhelia (varsti vist parandan selle vea icon_lol.gif ) Pole veel ühelgi probleeme esinenud, monitoriks korralik Hitachi. Muidugi nvidia Quadro seeria on ilmselt samuti töötegemiseks hea, aga hinnad...
Niisiis, plusspunktid Matroxile, G550 on töötegemiseks vägagi hea hinna/kvaliteedi suhtega, high-end kaarti teemaalgataja ilmselt ei soovinud.

_________________
Asja uuritakse, süüdlased on maha lastud
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
idikas
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.06.2002




sõnum 08.04.2004 11:09:12 vasta tsitaadiga

Kui veidi OT teha siis bump mapping ju matroxi laborite leiutis ja opengl-i sünnis ka neil käpp vist sees. Parandage mind kui mälu jamab?
_________________
allkiri
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 08.04.2004 11:34:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Pole veel ühelgi probleeme esinenud, monitoriks korralik Hitachi.

räägi multimonitori kasutamisest parem, seda tahab teemaalgataja teada..... või näiteks kuda tv-out on, kuidas overlay toimib, kuidas saab hakkama 2x1600*1200@100Hz jooksutamisega. need asjad huvitavad nagu.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arp123
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2003




sõnum 08.04.2004 13:48:33 vasta tsitaadiga

Arvo Cobrietti kirjutas:
räägi multimonitori kasutamisest parem, seda tahab teemaalgataja teada..... või näiteks kuda tv-out on, kuidas overlay toimib, kuidas saab hakkama 2x1600*1200@100Hz jooksutamisega. need asjad huvitavad nagu.

Multimonitori sain just hiljuti nädalapäevad kasutada ja tulemus on selline, et trükin praegu raha LCD ostmiseks icon_lol.gif
Sõltub muidugi sellest, mida keegi tööks peab, aga pilditöötluseks on 2 monitori vägagi asjalik, selle kasutamise kohta ei oskagi midagi rohkemat kirjutada: elad aastaid ilma, siis nädal kahe monitori taga ja pärast ei oskagi ühega edasi elada.
Töö ajal filme ei vaata ja seetõttu ses suhtes sõna ei võta, TV-oudi toimimisest rääkigu parem need, kellel see olemas on (btw, videotöötluse masinasse sai Parhelia sisse, seni ei ole kurba ingumist kuulda olnud). G450 spännis täiesti perfektselt, Tom on selle oma reviews lihtsalt ütlemata jätnud, vist ATI ja Nvidia müügimehed maksid rohkem icon_lol.gif

tsitaat:
Monitorideks on 2x LG L1715S (1280*1024 resoga)
See reso pole nüüd küll päris õige külgede suhtega: pilt on püstipidi välja venitatud icon_rolleyes.gif
_________________
Asja uuritakse, süüdlased on maha lastud
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 08.04.2004 15:37:00 vasta tsitaadiga

tom puudutas üldse seda matroxit suht põgusalt. enivei kui plaan CRT'd kasutada, siis matrox ja kui LCD siis ükspuha kumb. ise võtaks matrox'i icon_smile.gif ei saaks enam ilma vist 8)
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arp123
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2003




sõnum 08.04.2004 16:27:06 vasta tsitaadiga

noneh, töötegemiseks valitaksegi (paljudel juhtudel) Matrox
(kui teatakse, mida tahetakse)

_________________
Asja uuritakse, süüdlased on maha lastud
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malara
HV vaatleja

liitunud: 07.04.2004




sõnum 08.04.2004 23:15:13 vasta tsitaadiga

tänud info eest, unustasin algul mainida, et 2 kuvarit ei tule graafikatööde jaoks (sellepärast ka tavalised LCD-d), vaid lihtsalt vaja töö jaoks palju infot korraga ekraanile. Proovin siis ikka Nvidia-ga ja kui kvaliteediga ei peaks rahul olema, eks siis vahetan Matroxi vastu icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priit Pavelson
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2006 11:52:09 vasta tsitaadiga

umbes 7k eeest saab sellise monitori: http://benq.com/products/product.cfm?product=608 , kõva reso ja DVI liides olemas.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2006 13:53:43 vasta tsitaadiga

Priit Pavelson, mis sa spämmid selle monitoriga igal pool, teema kuupäeva kah vaatasid ?
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Aidake valida NVIDiA kaarti 2 monitori jaoks.
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.