|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
karlutt
HV vaatleja
liitunud: 28.12.2005
|
30.03.2006 14:48:33
Benq-Siemens S68 |
|
|
Et siis Benq-Siemens leidnud tee Eesti turule.
S68 müügil nii Emt-s kui Elisas. Hind vastavalt klientidele 2490 ja 2199
Ise näppinud seda miski 2 nädalat. Mulje väga hea. Kaamerat küll pole, kuid sellest ausalt mina puudust ei tunne ka...
Bluetooth, sünkroniseerimine Outlooki ja Lotus notesiga, suurepärane displey 260k ja väga meeldiva kõlaga helinad 64 tooni (puudub mp3)
Mälu piisavalt 26 mega
Aku li-Ion polümer...peab sellise keskmise rääkimisega u.3-4 päeva
Unustasin enne kirjutada, et esipaneel alumiiniumist ja telefon ise hästi õhuke 13,2 mm
Link Elisa lehele
viimati muutis karlutt 30.03.2006 16:19:46, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
eq69
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2005
|
30.03.2006 15:43:28
|
|
|
mis kasu sellel 256k värvidel kasu siis on kui kaamerat ei ole ja veel et mp3-sid ei toeta seda võiks ikka ju olla
kas siis on hinda väärt ka
kas siimensitel siis see värvireso niihea et on nagu kõik sellised teised 256k värviga nokia,SE või samsungi telefonid on ka võrreldav pildi kvaliteet.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karlutt
HV vaatleja
liitunud: 28.12.2005
|
30.03.2006 15:59:29
|
|
|
telefonile kaamerat alla 1,3 mega pole nagu üldse külge pookida mõtet(vga-ga ikka enamasti suht kehvake see pilt tuleb). 1,3 megased kaamerad aga alates miskist 4k telefonidel. Selles hinnaklassis enamikel telefonidel 65k värvi...
Tegelikult pead seda ise nägema ekraan tõesti hea kvaliteediga
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eq69
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2005
|
30.03.2006 16:58:09
|
|
|
njah ikkagi ei leia mingit kasutust sellel 256k displeile
aga jah kui sellised proged on ja isegi Sinihammas siis on mingi ärimehe telefon kes kasutab selliseid asju
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joulukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
30.03.2006 17:42:17
|
|
|
Välimuselt ja olekult väga kena telefon, aga sisult ikka Siemens, kuigi keele vahetus ei ole enam ekraani seadete alt, minu jaoks on see üks suur miinus.
P.S. MP3 võiks küll olla koos mälukaardiga, aga fotoka ära jätmine on küll hea idee.
_________________ HinnaVaatlus liituja nr. 285 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
30.03.2006 18:12:10
|
|
|
| karlutt kirjutas: |
telefonile kaamerat alla 1,3 mega pole nagu üldse külge pookida mõtet(vga-ga ikka enamasti suht kehvake see pilt tuleb). 1,3 megased kaamerad aga alates miskist 4k telefonidel. Selles hinnaklassis enamikel telefonidel 65k värvi...
Tegelikult pead seda ise nägema ekraan tõesti hea kvaliteediga |
Noh, Siemens cx75 peaks evima 1,3 kaamerat ja hind jääb alla 3k... Mis konkreetsesse isendisse puutub, siis omadused omadusteks, aga IMO hakkab diasin jälle metsa poole minema...
_________________ airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zaitz
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.07.2003
|
31.03.2006 14:06:02
|
|
|
Oleks tagumine külg ka harjatud alumiiniumist oleks täitsa pinks-ponks liistakas oma raha eest...
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri
HV veteran

liitunud: 05.11.2001
|
01.04.2006 11:44:10
|
|
|
hankisin ka omale selle. igati vahva riistapuu.
esimene (tarkvara) viga avaldus ka, et menüüd läbi kammides hakkas ise menüüsid kiiresti läbi skrollima.
_________________ The sh*t has hit the fan. |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
01.04.2006 16:37:22
|
|
|
Norm asi
ostsin omale ka
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
01.04.2006 23:54:07
|
|
|
Sai ka täna seda vaadatud. Tagumine osa võiks olla samasugusest materjalist nagu esimene pool.
Menüüs sai ka natuke vaadatud - siimens
Selle telefoni kohta võiks olla 1000.- odavam hind EMT järgi, siis
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zaitz
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.07.2003
|
03.04.2006 17:12:13
|
|
|
| lauri kirjutas: |
hankisin ka omale selle. igati vahva riistapuu.
esimene (tarkvara) viga avaldus ka, et menüüd läbi kammides hakkas ise menüüsid kiiresti läbi skrollima. |
See viga avaldus ka minu poolt näpitud isendil ...
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
03.04.2006 17:21:28
|
|
|
| Siemensite eripära võib see olla, mul Siemens M55 see niimoodi.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
buliwyf
HV vaatleja
liitunud: 22.10.2004
|
03.04.2006 17:48:35
|
|
|
| zaitz kirjutas: |
| lauri kirjutas: |
hankisin ka omale selle. igati vahva riistapuu.
esimene (tarkvara) viga avaldus ka, et menüüd läbi kammides hakkas ise menüüsid kiiresti läbi skrollima. |
See viga avaldus ka minu poolt näpitud isendil ...  |
kas selline asi garantii alla ei lähe? benq-mehed võiks mingi uue softiversiooni ju välja lasta... või pole selline asi mõeldav ja hakataksegi vigaseid telefone müüma? muidu on plaan osta aga kui selline teema on sellega siis nagu ei tõmba enam eriti :/
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri
HV veteran

liitunud: 05.11.2001
|
03.04.2006 18:16:24
|
|
|
see peaks garantii alla kuuluma küll, iseasi kas telefonile on momendil uuemat softi väljas. aga üldiselt telefonikasutamist see ei häiri. ja see automaatne skrollimine ei avaldu ka iga kord. hetkel on seda juhtunud mõned korrad.
_________________ The sh*t has hit the fan. |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
er
HV kasutaja
liitunud: 19.11.2002
|
20.04.2006 23:20:50
|
|
|
| zaitz kirjutas: |
Oleks tagumine külg ka harjatud alumiiniumist oleks täitsa pinks-ponks liistakas oma raha eest...  |
Nojah, väljanägemine oleks küll kabedam, aga praegune mustast plastist on praktilisem. Nimelt püsib telefon igasugu pindadel hästi paigal ega libise kusagile
Käsitsemine on muidu igati mõnus, telefoni menüüd ja nupud saab käepäraseks muuta jne. Ja õnneks ei ole kaamerat 8)
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri
HV veteran

liitunud: 05.11.2001
|
21.04.2006 07:11:27
|
|
|
mingi uus kala tarkvaras. täna hommikul (öösel) keeras kell ise end 1 tund varasemaks ja seega "pidin" ärkama üks tund varem.
_________________ The sh*t has hit the fan. |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joulukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
22.04.2006 13:50:26
|
|
|
| lauri kirjutas: |
| mingi uus kala tarkvaras. täna hommikul (öösel) keeras kell ise end 1 tund varasemaks ja seega "pidin" ärkama üks tund varem. |
See kella jamamine oli ka vanadel Siemensitel, nii mõndagi punaste silmadega meest näinud, kes oma teli kiruvad.
_________________ HinnaVaatlus liituja nr. 285 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
er
HV kasutaja
liitunud: 19.11.2002
|
24.04.2006 23:20:07
|
|
|
Äratuskell magab vahest üldse sisse
Seni pole aru saanud, mis põhjustel, aga vahest ta lihtsalt ei helise .........
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matzz
HV kasutaja
liitunud: 18.10.2003
|
07.06.2006 13:59:50
|
|
|
Päris tore telefon tundub jah...
gsmarena's on tal featurite all märgitud Media Player, et siis mis mediat ta mängib ?
Mp3'esid ei mängi ikkagi jah ?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
07.06.2006 14:20:50
|
|
|
Wav fileesid nagu teised Siemensid+midi kah põristab
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olkas
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2003
|
07.06.2006 14:27:39
|
|
|
| On keegi reaalselt seda Outlookiga sünkroniseerinud ka? Kui mõlematpidi sünkroniseerima panna, siis programm hoiatab, et võivad tekkida topelt kirjed ja tekivad ka. St ta ei suuda kontrollida, kas on kontaktis tehtud muudatus või mitte. Lihtsalt nii kui midagi on erinevat Outlooki ja Telefoni vahel, siis kirjutab kohe uue samasuguse kirje kõrvale ja pärast siis nuputa ja vaata milline see õige ja täiuslikum kirje on. Mobile Phone Managerist on kõige viimane versioon.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matzz
HV kasutaja
liitunud: 18.10.2003
|
08.06.2006 13:50:29
|
|
|
| kas wav faile helinaks ka saab panna ?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
08.06.2006 13:58:47
|
|
|
| Matzz, jaaaaa
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
grizzly
HV vaatleja
liitunud: 18.04.2003
|
20.06.2006 10:37:21
|
|
|
Sai vaatluse all oleva isendi S 68 jaoks soetatud Hama bluetooth headset BTH 150 LINK aga ei sunnikut saa tööle. Paaritub küll, aga hääl läbi ei tule. Kusjuures näiteks kõnele vastamise ja viimase numbri valimise funktsioonid toimivad. Ei tea, kas tulebki uskuda, et sobivad ainult originaallisaseadmed? Arvutiga suhtleb see sinihamba- vidin vabalt, nt. Skypet kasutades on tip top.
Äratuskella jaoks ei ole jah mingi probleem heliseda nt. 5:55 asemel 6:40 ja demonstreerida sealjuures ülbelt, et äratusaeg on 5:55
Mudugi softiversioon ka alles see, mis ostes oli, 22. Uuendamiseks on vist kaablit vaja?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matzz
HV kasutaja
liitunud: 18.10.2003
|
20.06.2006 16:31:35
|
|
|
Sai omale ka see telefon lõpuks muretsetud. Telefon ise on tõesti väga hea, aga soft on jah vigane. Uuendada peaks saama ka läbi GPRS'i vist ? Ainult, et ei tea kui suureks see mahult läheb.
Softivigasid on esinenud küll: erinevad random väljalülitused, ja siis selline asi, mis öösel häirima hakkas, et vahepeal ei tahtnud ekraani taustavalgus põlema minna, klahvide oma läks, aga et ekraani taustavalgus tööle saada, pidi seadetest valgustust korra kõrgema % peale panema ja siis jälle tagasi...
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
grizzly
HV vaatleja
liitunud: 18.04.2003
|
20.06.2006 22:48:51
|
|
|
| Sai välja uuritud, Gonsiori tänavas firma "Mobitex" on Siemensi volitatud esindaja ning kui ostupaberid kaasas siis garantiiaja jooksul softiuuendus seal tasuta.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muda
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2002
|
22.06.2006 17:22:45
|
|
|
Et võtaks asja kokku.. kas tasub soetada või mitte... se vigase tarvara jutt mulle kahjuks ei ei meeldi.
Apiiroja
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
22.06.2006 17:29:51
|
|
|
muda, ma ei oska siiamaani telefoni nr nii salvesatada, et kirjutad algul numbri (algmenüüsse) ja siis hiljem salvestad selle.
Muidu on pinx-ponx küll enamvähem.
Soft mul küll kalanud ei ole. Häirib ainult see, et gifi jooksutades on mingi räme liivakell ees
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raixx
HV kasutaja
liitunud: 12.05.2005
|
22.06.2006 17:52:26
|
|
|
Kuidas telefoni kiirusega on? Kas menüüdes liikumine ja piltide vaatamine näiteks on väga uimased?
Margusser 'i viimane ütlus, et
| tsitaat: |
| ...gifi jooksutades on mingi räme liivakell ees |
, tegi murelikuks.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
22.06.2006 18:00:35
|
|
|
Muidu on suht kiire imo.
Aga mina vist ei ostaks seda. Suht jura on see soft ikka :S
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raixx
HV kasutaja
liitunud: 12.05.2005
|
25.06.2006 11:44:16
|
|
|
Soft on ka tegelt väga suuresti maitse asi.
Mul on näiteks sõber, kes on oma SE z530i softiga väga rahul, samas kui minu arust on see jällegi suht okse.
Edit:
Firmware, kui isegi satub vigase firmware'ga isend, ei tekita probleeme, sest seda saab ju GPRS'i kaudu uuendada. Ise igatahes tuhnin ka endale varsti selle telefoni kusagilt.
viimati muutis raixx 29.07.2006 01:47:57, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
05.07.2006 15:32:45
|
|
|
| krt ei suuda kusagilt leida USB kaablit s68'le. Kas ei olegi Eestis müügil või milles asi?
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri
HV veteran

liitunud: 05.11.2001
|
07.08.2006 14:51:01
|
|
|
Oli Elisa SIM kaart, läksin üle TeleYhte ning toda uut SIM kaarti ei suutnud telefon võrku lükata. Kui panin SIMi Nokiasse ja korraks võrku sain, ning tagasi pannes S68'sse, siis oli kõik korras. Huvitav millest selline kala tekkida võis?
_________________ The sh*t has hit the fan. |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
09.08.2006 12:25:30
|
|
|
| Vaevalt see telefonist olenes, lihtsalt vahepeal jõudis Teleyhe programm sulle järgi.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minisvami
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.07.2002
|
17.08.2006 10:43:50
|
|
|
Hakkas ka kõnealune telefon himu tegema. Lugesin väljamaa foorumitest, et stanby-s seisab aku ilusti, oma nädal aega jutti, aga nii kui kõnelema asud, kukub tunniga ära. On tõsi või?
Milline tarkvaraversioon teil ostes peal oli ja milline on viimane? BT kaudu ühendub arvutiga normaalselt?
Omanikud, palun valgustage!
_________________ OM MONEY PADME HUM! |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
17.08.2006 11:45:58
|
|
|
minisvami, ma suht vähe räägin ja nädalakse peab aku vastu küll jah GPRS+bluetooth sai ükspäev natuke näpitud ja see võttis kohe tuntavalt akut tühjemaks. Ei tea ainult kuidas see võrreldes teiste tootjatega on - pole võrdlusmaterjali
Bluetooth täitsa toimib. Samas natuke jamamist oli, et seda tööle saada. Kaasasolev soft ei tea sellest konkreetsest telefonist igatahes midagi. Tuleb valida mõni varasem mudel jne. Võibolla nüüd ka softiuuendus vmt välja tulnud ja asjad paremuse poole liikunud - ei tea täpselt. Igasugu sünkimise võimalused ja telefoniraamatu manageerimine on igatahes olemas ja tunduvad ka toimivat. Kahjuks ei ole saada USB kaablit - muidu kasutaks Outlookiga sünkimist aktiivselt. siis oskaks ka arvasmust avaldada sellekohapealt.
Telefonis on olemas ka iskised (softi?)vead - kõnekvaliteedi langust tuleb vahest harva ette. Kui aga telefon korra välja lülitada siis on kõik jälle ideaalne. Softi pole viitsinud aga kusagile uuendama minna.
Aga muidu olen ma telefoniga suhteliselt rahul. Mõnus pisike, kerge. Katab kõik mu vajadused.
Eriti huvitav on näha inimeste reaktsiooni: "kas kaamerat ei olegi "
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aPoiss
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2002
|
25.08.2006 23:14:47
|
|
|
| Renka kirjutas: |
| .... Kahjuks ei ole saada USB kaablit - muidu kasutaks Outlookiga sünkimist aktiivselt. siis oskaks ka arvasmust avaldada sellekohapealt.... |
sünkimiseks pole mingit kaablit vaja. bluetooth on selleks. mingi suvalise hama sinihambaga tööatab mul outlookiga sünk ilma probleemideta. outlook eksperessi aadressiraamatut süngib kah, aga grupi inf ja sünnipäevad lähevad kaduma. kohtumist, teadete jms sünkimist pole proovind, aga kui kontaktid töötavad, siis arvatavasti ka need.
vigadest: softi kalad - äratuse paus ei tööta mul. peale pausi panemist igatahes uuesti ei ärata. üks kord on ise välja lülitanud ja kinni jooksnud. mõne tegevuse jaoks on liialt palju liigutusi vaja teha... või pole ma lihtsalt harjunud (nokia pealt tulnud) ja teen midagi valesti. Mobitec teeb garantiiajal tasuta softi uuendust - kui ära teen, eks siis saab näha.
pos: üldine kontseptsioon lihtsusest ja kvaliteedist. alum kest ja nupud, sinihamba ühendus, sünkimine Outlook'ga, korralik ekraan, kiire ja arusaadav menüü ja mis peamine, et saab helistada
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UHO
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2004
|
30.08.2006 17:13:50
|
|
|
| grizzly kirjutas: |
Sai vaatluse all oleva isendi S 68 jaoks soetatud Hama bluetooth headset BTH 150 LINK aga ei sunnikut saa tööle. Paaritub küll, aga hääl läbi ei tule. Kusjuures näiteks kõnele vastamise ja viimase numbri valimise funktsioonid toimivad. Ei tea, kas tulebki uskuda, et sobivad ainult originaallisaseadmed? Arvutiga suhtleb see sinihamba- vidin vabalt, nt. Skypet kasutades on tip top.
Äratuskella jaoks ei ole jah mingi probleem heliseda nt. 5:55 asemel 6:40 ja demonstreerida sealjuures ülbelt, et äratusaeg on 5:55
Mudugi softiversioon ka alles see, mis ostes oli, 22. Uuendamiseks on vist kaablit vaja? |
kuidas sa sellega Skype'i kasutada v6i mida sa sellega Skype'is teed? Mul ka see telefon n2dalavehtuse telefoniks ja arvutis sinihammas olemas, et niisama uurin mis huvitavat sellega veel teha saab!?
kasutusest nii palju, et mingeid probleeme ei esine va see, et menyy vahel ise scrollib edasi, kui kiiresti seal sebida. m6nus liistakas on küll- sobib h2sti l2butelefoniks, hea v2ike, sest klubitesse ja muidu jooma mingit kobakat kaasas tirida ei viitsi ja pole kahju kah, kui katki l2heb v6i 2ra kaob
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
buliwyf
HV vaatleja
liitunud: 22.10.2004
|
08.09.2006 22:35:59
|
|
|
| grizzly kirjutas: |
| Sai välja uuritud, Gonsiori tänavas firma "Mobitex" on Siemensi volitatud esindaja ning kui ostupaberid kaasas siis garantiiaja jooksul softiuuendus seal tasuta. |
äkki oskad aadressi pakkuda? või mõnda teist kohta mis veel tasuta seda tööd teeb... Telefon ostetud EMT esindusest aga lepinguline klient ei ole, garantii kehtib.
ette tänades
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
grizzly
HV vaatleja
liitunud: 18.04.2003
|
11.09.2006 01:36:59
|
|
|
Ei mäleta täpset majanumbrit sellel "Mobitexil"... seal Gonsiori tänaval, Elisa esindusest mõni maja linna poole, uks nurga peal. 1182 näiteks ehk annab täpse info. Vist ainuke koht, kus seda softiuuendust garantiikorras tasuta tehakse. Aga oli abiks küll. Kui ostes oli versioon 22, siis peale läks 38 (vähemalt 16 kala siis välja roogitud) ja praktikas on tuntavad sihukesed ilmingud:
1. Äratusel hakkas funkama kordusfunktsioon, ka peab äratuse ajast kenasti kinni.
2. Riigist riiki liikudes suudab normaalselt võrku leida.
3. Ühtegi hangumist pole paari kuu jooksul esinenud.
Võib- olla midagi veel mida pole osanud tähele panna.
Protseduuri käigus kaob kogu salvestatud info (telefoniraamat, tõmmatud asjad), seepärast tark tegu enne korralik backup teha.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UHO
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2004
|
11.09.2006 10:34:46
|
|
|
| grizzly kirjutas: |
| Arvutiga suhtleb see sinihamba- vidin vabalt, nt. Skypet kasutades on tip top. |
kuidas sa sellega Skype'i kasutada v6i mida sa sellega Skype'is teed? Mul ka see telefon n2dalavehtuse telefoniks ja arvutis sinihammas olemas, et niisama uurin mis huvitavat sellega veel teha saab!?
äkki annaksid infot selle kohta
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
grizzly
HV vaatleja
liitunud: 18.04.2003
|
11.09.2006 21:27:04
|
|
|
| UHO kirjutas: |
| grizzly kirjutas: |
| Arvutiga suhtleb see sinihamba- vidin vabalt, nt. Skypet kasutades on tip top. |
kuidas sa sellega Skype'i kasutada v6i mida sa sellega Skype'is teed? |
Võibolla sai lause pisut keeruline, aga asja mõte oli, et kirjeldet sinihamba headset keeldub koostööst telefoniga, küll aga toimib arvutiga, Skype ikka läbi läpaka ja mobla sel ajal hoopis unustatud.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UHO
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2004
|
13.09.2006 15:45:08
|
|
|
| grizzly kirjutas: |
| UHO kirjutas: |
| grizzly kirjutas: |
| Arvutiga suhtleb see sinihamba- vidin vabalt, nt. Skypet kasutades on tip top. |
kuidas sa sellega Skype'i kasutada v6i mida sa sellega Skype'is teed? |
Võibolla sai lause pisut keeruline, aga asja mõte oli, et kirjeldet sinihamba headset keeldub koostööst telefoniga, küll aga toimib arvutiga, Skype ikka läbi läpaka ja mobla sel ajal hoopis unustatud. |
hehe, ok 8)
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Glipz
HV vaatleja

liitunud: 04.05.2007
|
15.07.2007 12:14:22
|
|
|
| Sorry, et selle teema üles ajan aga oleks vaja teada saada kuda saab MP3-e kuulata selle telefoniga. Kui avan mp3 faili siis ütleb, et programm on puudu aga kust seda progret siis saab.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matzz
HV kasutaja
liitunud: 18.10.2003
|
15.07.2007 12:28:02
|
|
|
Sellega ei saagi mp3'sid kuulata.
Converdi wav'iks, neid saab.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Glipz
HV vaatleja

liitunud: 04.05.2007
|
15.07.2007 12:29:28
|
|
|
| aga selleks on ka vaja progret, et mis proge ja kust saaks??
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matzz
HV kasutaja
liitunud: 18.10.2003
|
15.07.2007 13:07:12
|
|
|
Ise kasutan näiteks Ease audio converterit.
Mp3 to wav convertereid on palju.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Glipz
HV vaatleja

liitunud: 04.05.2007
|
22.07.2007 00:13:26
|
|
|
| noo aga ei lase mul wav faile ka mängida
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri
HV veteran

liitunud: 05.11.2001
|
22.07.2007 00:38:35
|
|
|
16kHz ja mono wav faile lubab.
_________________ The sh*t has hit the fan. |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|