Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Benq-Siemens S68 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
karlutt
HV vaatleja

liitunud: 28.12.2005




sõnum 30.03.2006 14:48:33 Benq-Siemens S68 vasta tsitaadiga

Et siis Benq-Siemens leidnud tee Eesti turule.
S68 müügil nii Emt-s kui Elisas. Hind vastavalt klientidele 2490 ja 2199
Ise näppinud seda miski 2 nädalat. Mulje väga hea. Kaamerat küll pole, kuid sellest ausalt mina puudust ei tunne ka...
Bluetooth, sünkroniseerimine Outlooki ja Lotus notesiga, suurepärane displey 260k ja väga meeldiva kõlaga helinad 64 tooni (puudub mp3)
Mälu piisavalt 26 mega
Aku li-Ion polümer...peab sellise keskmise rääkimisega u.3-4 päeva
Unustasin enne kirjutada, et esipaneel alumiiniumist ja telefon ise hästi õhuke 13,2 mm
Link Elisa lehele


viimati muutis karlutt 30.03.2006 16:19:46, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eq69
HV kasutaja
eq69

liitunud: 17.12.2005




sõnum 30.03.2006 15:43:28 vasta tsitaadiga

mis kasu sellel 256k värvidel kasu siis on kui kaamerat ei ole ja veel et mp3-sid ei toeta seda võiks ikka ju olla
kas siis on hinda väärt ka
kas siimensitel siis see värvireso niihea et on nagu kõik sellised teised 256k värviga nokia,SE või samsungi telefonid on ka võrreldav pildi kvaliteet.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlutt
HV vaatleja

liitunud: 28.12.2005




sõnum 30.03.2006 15:59:29 vasta tsitaadiga

telefonile kaamerat alla 1,3 mega pole nagu üldse külge pookida mõtet(vga-ga ikka enamasti suht kehvake see pilt tuleb). 1,3 megased kaamerad aga alates miskist 4k telefonidel. Selles hinnaklassis enamikel telefonidel 65k värvi...
Tegelikult pead seda ise nägema ekraan tõesti hea kvaliteediga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eq69
HV kasutaja
eq69

liitunud: 17.12.2005




sõnum 30.03.2006 16:58:09 vasta tsitaadiga

njah ikkagi ei leia mingit kasutust sellel 256k displeile
aga jah kui sellised proged on ja isegi Sinihammas siis on mingi ärimehe telefon kes kasutab selliseid asju
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 30.03.2006 17:42:17 vasta tsitaadiga

Välimuselt ja olekult väga kena telefon, aga sisult ikka Siemens, kuigi keele vahetus ei ole enam ekraani seadete alt, minu jaoks on see üks suur miinus.

P.S. MP3 võiks küll olla koos mälukaardiga, aga fotoka ära jätmine on küll hea idee.

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 30.03.2006 18:12:10 vasta tsitaadiga

karlutt kirjutas:
telefonile kaamerat alla 1,3 mega pole nagu üldse külge pookida mõtet(vga-ga ikka enamasti suht kehvake see pilt tuleb). 1,3 megased kaamerad aga alates miskist 4k telefonidel. Selles hinnaklassis enamikel telefonidel 65k värvi...
Tegelikult pead seda ise nägema ekraan tõesti hea kvaliteediga


Noh, Siemens cx75 peaks evima 1,3 kaamerat ja hind jääb alla 3k... Mis konkreetsesse isendisse puutub, siis omadused omadusteks, aga IMO hakkab diasin jälle metsa poole minema... icon_rolleyes.gif

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zaitz
Kreisi kasutaja
zaitz

liitunud: 08.07.2003




sõnum 31.03.2006 14:06:02 vasta tsitaadiga

Oleks tagumine külg ka harjatud alumiiniumist oleks täitsa pinks-ponks liistakas oma raha eest... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2006 11:44:10 vasta tsitaadiga

hankisin ka omale selle. igati vahva riistapuu.
esimene (tarkvara) viga avaldus ka, et menüüd läbi kammides hakkas ise menüüsid kiiresti läbi skrollima.

_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 01.04.2006 16:37:22 vasta tsitaadiga

Norm asi thumbs_up.gif
ostsin omale ka
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2006 23:54:07 vasta tsitaadiga

Sai ka täna seda vaadatud. Tagumine osa võiks olla samasugusest materjalist nagu esimene pool.
Menüüs sai ka natuke vaadatud - siimens icon_sad.gif
Selle telefoni kohta võiks olla 1000.- odavam hind icon_smile.gif EMT järgi, siis icon_wink.gif

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaitz
Kreisi kasutaja
zaitz

liitunud: 08.07.2003




sõnum 03.04.2006 17:12:13 vasta tsitaadiga

lauri kirjutas:
hankisin ka omale selle. igati vahva riistapuu.
esimene (tarkvara) viga avaldus ka, et menüüd läbi kammides hakkas ise menüüsid kiiresti läbi skrollima.

See viga avaldus ka minu poolt näpitud isendil ... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2006 17:21:28 vasta tsitaadiga

Siemensite eripära võib see olla, mul Siemens M55 see niimoodi.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
buliwyf
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2004




sõnum 03.04.2006 17:48:35 vasta tsitaadiga

zaitz kirjutas:
lauri kirjutas:
hankisin ka omale selle. igati vahva riistapuu.
esimene (tarkvara) viga avaldus ka, et menüüd läbi kammides hakkas ise menüüsid kiiresti läbi skrollima.

See viga avaldus ka minu poolt näpitud isendil ... icon_rolleyes.gif


kas selline asi garantii alla ei lähe? benq-mehed võiks mingi uue softiversiooni ju välja lasta... või pole selline asi mõeldav ja hakataksegi vigaseid telefone müüma? muidu on plaan osta aga kui selline teema on sellega siis nagu ei tõmba enam eriti :/
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2006 18:16:24 vasta tsitaadiga

see peaks garantii alla kuuluma küll, iseasi kas telefonile on momendil uuemat softi väljas. aga üldiselt telefonikasutamist see ei häiri. ja see automaatne skrollimine ei avaldu ka iga kord. hetkel on seda juhtunud mõned korrad.
_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
er
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2002




sõnum 20.04.2006 23:20:50 vasta tsitaadiga

zaitz kirjutas:
Oleks tagumine külg ka harjatud alumiiniumist oleks täitsa pinks-ponks liistakas oma raha eest... thumbs_up.gif


Nojah, väljanägemine oleks küll kabedam, aga praegune mustast plastist on praktilisem. Nimelt püsib telefon igasugu pindadel hästi paigal ega libise kusagile thumbs_up.gif
Käsitsemine on muidu igati mõnus, telefoni menüüd ja nupud saab käepäraseks muuta jne. Ja õnneks ei ole kaamerat 8)
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2006 07:11:27 vasta tsitaadiga

mingi uus kala tarkvaras. täna hommikul (öösel) keeras kell ise end 1 tund varasemaks ja seega "pidin" ärkama üks tund varem.
_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 22.04.2006 13:50:26 vasta tsitaadiga

lauri kirjutas:
mingi uus kala tarkvaras. täna hommikul (öösel) keeras kell ise end 1 tund varasemaks ja seega "pidin" ärkama üks tund varem.


See kella jamamine oli ka vanadel Siemensitel, nii mõndagi punaste silmadega meest näinud, kes oma teli kiruvad.

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
er
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2002




sõnum 24.04.2006 23:20:07 vasta tsitaadiga

Äratuskell magab vahest üldse sisse icon_evil.gif
Seni pole aru saanud, mis põhjustel, aga vahest ta lihtsalt ei helise .........
kopp.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 25.04.2006 09:16:45 vasta tsitaadiga

Endal oli Siemensiga omal ajal jama - ei äratanud ühel laupäeval. Pärast uurima hakates tuli välja, et olin äratuse unustanud vaid tööpäevadele... 8)
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Matzz
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2003




sõnum 07.06.2006 13:59:50 vasta tsitaadiga

Päris tore telefon tundub jah...
gsmarena's on tal featurite all märgitud Media Player, et siis mis mediat ta mängib ?
Mp3'esid ei mängi ikkagi jah ?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2006 14:20:50 vasta tsitaadiga

Wav fileesid nagu teised Siemensid+midi kah põristab icon_redface.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olkas
HV vaatleja
olkas

liitunud: 21.10.2003




sõnum 07.06.2006 14:27:39 vasta tsitaadiga

On keegi reaalselt seda Outlookiga sünkroniseerinud ka? Kui mõlematpidi sünkroniseerima panna, siis programm hoiatab, et võivad tekkida topelt kirjed ja tekivad ka. St ta ei suuda kontrollida, kas on kontaktis tehtud muudatus või mitte. Lihtsalt nii kui midagi on erinevat Outlooki ja Telefoni vahel, siis kirjutab kohe uue samasuguse kirje kõrvale ja pärast siis nuputa ja vaata milline see õige ja täiuslikum kirje on. Mobile Phone Managerist on kõige viimane versioon.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matzz
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2003




sõnum 08.06.2006 13:50:29 vasta tsitaadiga

kas wav faile helinaks ka saab panna ?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 08.06.2006 13:58:47 vasta tsitaadiga

Matzz, jaaaaa
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
grizzly
HV vaatleja

liitunud: 18.04.2003




sõnum 20.06.2006 10:37:21 vasta tsitaadiga

Sai vaatluse all oleva isendi S 68 jaoks soetatud Hama bluetooth headset BTH 150 LINK aga ei sunnikut saa tööle. Paaritub küll, aga hääl läbi ei tule. Kusjuures näiteks kõnele vastamise ja viimase numbri valimise funktsioonid toimivad. Ei tea, kas tulebki uskuda, et sobivad ainult originaallisaseadmed? Arvutiga suhtleb see sinihamba- vidin vabalt, nt. Skypet kasutades on tip top.
Äratuskella jaoks ei ole jah mingi probleem heliseda nt. 5:55 asemel 6:40 ja demonstreerida sealjuures ülbelt, et äratusaeg on 5:55
Mudugi softiversioon ka alles see, mis ostes oli, 22. Uuendamiseks on vist kaablit vaja?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matzz
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2003




sõnum 20.06.2006 16:31:35 vasta tsitaadiga

Sai omale ka see telefon lõpuks muretsetud. Telefon ise on tõesti väga hea, aga soft on jah vigane. Uuendada peaks saama ka läbi GPRS'i vist ? Ainult, et ei tea kui suureks see mahult läheb.
Softivigasid on esinenud küll: erinevad random väljalülitused, ja siis selline asi, mis öösel häirima hakkas, et vahepeal ei tahtnud ekraani taustavalgus põlema minna, klahvide oma läks, aga et ekraani taustavalgus tööle saada, pidi seadetest valgustust korra kõrgema % peale panema ja siis jälle tagasi...
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
grizzly
HV vaatleja

liitunud: 18.04.2003




sõnum 20.06.2006 22:48:51 vasta tsitaadiga

Sai välja uuritud, Gonsiori tänavas firma "Mobitex" on Siemensi volitatud esindaja ning kui ostupaberid kaasas siis garantiiaja jooksul softiuuendus seal tasuta.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muda
HV kasutaja
muda

liitunud: 11.11.2002




sõnum 22.06.2006 17:22:45 vasta tsitaadiga

Et võtaks asja kokku.. kas tasub soetada või mitte... se vigase tarvara jutt mulle kahjuks ei ei meeldi.
Apiiroja
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 22.06.2006 17:29:51 vasta tsitaadiga

muda, ma ei oska siiamaani telefoni nr nii salvesatada, et kirjutad algul numbri (algmenüüsse) ja siis hiljem salvestad selle.
Muidu on pinx-ponx küll enamvähem.

Soft mul küll kalanud ei ole. Häirib ainult see, et gifi jooksutades on mingi räme liivakell ees icon_neutral.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixx
HV kasutaja

liitunud: 12.05.2005




sõnum 22.06.2006 17:52:26 vasta tsitaadiga

Kuidas telefoni kiirusega on? Kas menüüdes liikumine ja piltide vaatamine näiteks on väga uimased?
Margusser 'i viimane ütlus, et
tsitaat:
...gifi jooksutades on mingi räme liivakell ees
, tegi murelikuks.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 22.06.2006 18:00:35 vasta tsitaadiga

Muidu on suht kiire imo.
Aga mina vist ei ostaks seda. Suht jura on see soft ikka :S
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixx
HV kasutaja

liitunud: 12.05.2005




sõnum 25.06.2006 11:44:16 vasta tsitaadiga

Soft on ka tegelt väga suuresti maitse asi.
Mul on näiteks sõber, kes on oma SE z530i softiga väga rahul, samas kui minu arust on see jällegi suht okse.

Edit:
Firmware, kui isegi satub vigase firmware'ga isend, ei tekita probleeme, sest seda saab ju GPRS'i kaudu uuendada. Ise igatahes tuhnin ka endale varsti selle telefoni kusagilt.


viimati muutis raixx 29.07.2006 01:47:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2006 15:32:45 vasta tsitaadiga

krt ei suuda kusagilt leida USB kaablit s68'le. Kas ei olegi Eestis müügil või milles asi?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2006 14:51:01 vasta tsitaadiga

Oli Elisa SIM kaart, läksin üle TeleYhte ning toda uut SIM kaarti ei suutnud telefon võrku lükata. Kui panin SIMi Nokiasse ja korraks võrku sain, ning tagasi pannes S68'sse, siis oli kõik korras. Huvitav millest selline kala tekkida võis?
_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 09.08.2006 12:25:30 vasta tsitaadiga

Vaevalt see telefonist olenes, lihtsalt vahepeal jõudis Teleyhe programm sulle järgi.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minisvami
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2006 10:43:50 vasta tsitaadiga

Hakkas ka kõnealune telefon himu tegema. Lugesin väljamaa foorumitest, et stanby-s seisab aku ilusti, oma nädal aega jutti, aga nii kui kõnelema asud, kukub tunniga ära. On tõsi või?
Milline tarkvaraversioon teil ostes peal oli ja milline on viimane? BT kaudu ühendub arvutiga normaalselt?
Omanikud, palun valgustage!

_________________
OM MONEY PADME HUM!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2006 11:45:58 vasta tsitaadiga

minisvami, ma suht vähe räägin ja nädalakse peab aku vastu küll jah thumbs_up.gif GPRS+bluetooth sai ükspäev natuke näpitud ja see võttis kohe tuntavalt akut tühjemaks. Ei tea ainult kuidas see võrreldes teiste tootjatega on - pole võrdlusmaterjali icon_sad.gif

Bluetooth täitsa toimib. Samas natuke jamamist oli, et seda tööle saada. Kaasasolev soft ei tea sellest konkreetsest telefonist igatahes midagi. Tuleb valida mõni varasem mudel jne. Võibolla nüüd ka softiuuendus vmt välja tulnud ja asjad paremuse poole liikunud - ei tea täpselt. Igasugu sünkimise võimalused ja telefoniraamatu manageerimine on igatahes olemas ja tunduvad ka toimivat. Kahjuks ei ole saada USB kaablit - muidu kasutaks Outlookiga sünkimist aktiivselt. siis oskaks ka arvasmust avaldada sellekohapealt.

Telefonis on olemas ka iskised (softi?)vead - kõnekvaliteedi langust tuleb vahest harva ette. Kui aga telefon korra välja lülitada siis on kõik jälle ideaalne. Softi pole viitsinud aga kusagile uuendama minna.

Aga muidu olen ma telefoniga suhteliselt rahul. Mõnus pisike, kerge. Katab kõik mu vajadused.

Eriti huvitav on näha inimeste reaktsiooni: "kas kaamerat ei olegi icon_eek.gif " icon_lol.gif

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aPoiss
HV kasutaja
aPoiss

liitunud: 05.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2006 23:14:47 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
.... Kahjuks ei ole saada USB kaablit - muidu kasutaks Outlookiga sünkimist aktiivselt. siis oskaks ka arvasmust avaldada sellekohapealt....
sünkimiseks pole mingit kaablit vaja. bluetooth on selleks. mingi suvalise hama sinihambaga tööatab mul outlookiga sünk ilma probleemideta. outlook eksperessi aadressiraamatut süngib kah, aga grupi inf ja sünnipäevad lähevad kaduma. kohtumist, teadete jms sünkimist pole proovind, aga kui kontaktid töötavad, siis arvatavasti ka need.

vigadest: softi kalad - äratuse paus ei tööta mul. peale pausi panemist igatahes uuesti ei ärata. üks kord on ise välja lülitanud ja kinni jooksnud. mõne tegevuse jaoks on liialt palju liigutusi vaja teha... või pole ma lihtsalt harjunud (nokia pealt tulnud) ja teen midagi valesti. Mobitec teeb garantiiajal tasuta softi uuendust - kui ära teen, eks siis saab näha.

pos: üldine kontseptsioon lihtsusest ja kvaliteedist. alum kest ja nupud, sinihamba ühendus, sünkimine Outlook'ga, korralik ekraan, kiire ja arusaadav menüü ja mis peamine, et saab helistada icon_smile.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UHO
Kreisi kasutaja
UHO

liitunud: 15.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2006 17:13:50 vasta tsitaadiga

grizzly kirjutas:
Sai vaatluse all oleva isendi S 68 jaoks soetatud Hama bluetooth headset BTH 150 LINK aga ei sunnikut saa tööle. Paaritub küll, aga hääl läbi ei tule. Kusjuures näiteks kõnele vastamise ja viimase numbri valimise funktsioonid toimivad. Ei tea, kas tulebki uskuda, et sobivad ainult originaallisaseadmed? Arvutiga suhtleb see sinihamba- vidin vabalt, nt. Skypet kasutades on tip top.
Äratuskella jaoks ei ole jah mingi probleem heliseda nt. 5:55 asemel 6:40 ja demonstreerida sealjuures ülbelt, et äratusaeg on 5:55
Mudugi softiversioon ka alles see, mis ostes oli, 22. Uuendamiseks on vist kaablit vaja?


kuidas sa sellega Skype'i kasutada v6i mida sa sellega Skype'is teed? Mul ka see telefon n2dalavehtuse telefoniks ja arvutis sinihammas olemas, et niisama uurin mis huvitavat sellega veel teha saab!?

kasutusest nii palju, et mingeid probleeme ei esine va see, et menyy vahel ise scrollib edasi, kui kiiresti seal sebida. m6nus liistakas on küll- sobib h2sti l2butelefoniks, hea v2ike, sest klubitesse ja muidu jooma mingit kobakat kaasas tirida ei viitsi ja pole kahju kah, kui katki l2heb v6i 2ra kaob
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
buliwyf
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2004




sõnum 08.09.2006 22:35:59 vasta tsitaadiga

grizzly kirjutas:
Sai välja uuritud, Gonsiori tänavas firma "Mobitex" on Siemensi volitatud esindaja ning kui ostupaberid kaasas siis garantiiaja jooksul softiuuendus seal tasuta.


äkki oskad aadressi pakkuda? või mõnda teist kohta mis veel tasuta seda tööd teeb... Telefon ostetud EMT esindusest aga lepinguline klient ei ole, garantii kehtib.

ette tänades
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
grizzly
HV vaatleja

liitunud: 18.04.2003




sõnum 11.09.2006 01:36:59 vasta tsitaadiga

Ei mäleta täpset majanumbrit sellel "Mobitexil"... seal Gonsiori tänaval, Elisa esindusest mõni maja linna poole, uks nurga peal. 1182 näiteks ehk annab täpse info. Vist ainuke koht, kus seda softiuuendust garantiikorras tasuta tehakse. Aga oli abiks küll. Kui ostes oli versioon 22, siis peale läks 38 (vähemalt 16 kala siis välja roogitud) ja praktikas on tuntavad sihukesed ilmingud:
1. Äratusel hakkas funkama kordusfunktsioon, ka peab äratuse ajast kenasti kinni.
2. Riigist riiki liikudes suudab normaalselt võrku leida.
3. Ühtegi hangumist pole paari kuu jooksul esinenud.
Võib- olla midagi veel mida pole osanud tähele panna.
Protseduuri käigus kaob kogu salvestatud info (telefoniraamat, tõmmatud asjad), seepärast tark tegu enne korralik backup teha.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UHO
Kreisi kasutaja
UHO

liitunud: 15.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2006 10:34:46 vasta tsitaadiga

grizzly kirjutas:
Arvutiga suhtleb see sinihamba- vidin vabalt, nt. Skypet kasutades on tip top.


kuidas sa sellega Skype'i kasutada v6i mida sa sellega Skype'is teed? Mul ka see telefon n2dalavehtuse telefoniks ja arvutis sinihammas olemas, et niisama uurin mis huvitavat sellega veel teha saab!?

äkki annaksid infot selle kohta icon_question.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
grizzly
HV vaatleja

liitunud: 18.04.2003




sõnum 11.09.2006 21:27:04 vasta tsitaadiga

UHO kirjutas:
grizzly kirjutas:
Arvutiga suhtleb see sinihamba- vidin vabalt, nt. Skypet kasutades on tip top.


kuidas sa sellega Skype'i kasutada v6i mida sa sellega Skype'is teed?

Võibolla sai lause pisut keeruline, aga asja mõte oli, et kirjeldet sinihamba headset keeldub koostööst telefoniga, küll aga toimib arvutiga, Skype ikka läbi läpaka ja mobla sel ajal hoopis unustatud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UHO
Kreisi kasutaja
UHO

liitunud: 15.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2006 15:45:08 vasta tsitaadiga

grizzly kirjutas:
UHO kirjutas:
grizzly kirjutas:
Arvutiga suhtleb see sinihamba- vidin vabalt, nt. Skypet kasutades on tip top.


kuidas sa sellega Skype'i kasutada v6i mida sa sellega Skype'is teed?

Võibolla sai lause pisut keeruline, aga asja mõte oli, et kirjeldet sinihamba headset keeldub koostööst telefoniga, küll aga toimib arvutiga, Skype ikka läbi läpaka ja mobla sel ajal hoopis unustatud.


hehe, ok 8)
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Glipz
HV vaatleja


liitunud: 04.05.2007




sõnum 15.07.2007 12:14:22 vasta tsitaadiga

Sorry, et selle teema üles ajan aga oleks vaja teada saada kuda saab MP3-e kuulata selle telefoniga. Kui avan mp3 faili siis ütleb, et programm on puudu aga kust seda progret siis saab.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matzz
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2003




sõnum 15.07.2007 12:28:02 vasta tsitaadiga

Sellega ei saagi mp3'sid kuulata.
Converdi wav'iks, neid saab.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Glipz
HV vaatleja


liitunud: 04.05.2007




sõnum 15.07.2007 12:29:28 vasta tsitaadiga

aga selleks on ka vaja progret, et mis proge ja kust saaks??
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matzz
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2003




sõnum 15.07.2007 13:07:12 vasta tsitaadiga

Ise kasutan näiteks Ease audio converterit.
Mp3 to wav convertereid on palju.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Glipz
HV vaatleja


liitunud: 04.05.2007




sõnum 22.07.2007 00:13:26 vasta tsitaadiga

noo aga ei lase mul wav faile ka mängida
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2007 00:38:35 vasta tsitaadiga

16kHz ja mono wav faile lubab.
_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Benq-Siemens S68 mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.