Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Miks panete positiivseid kommentaare "hea" ostu eest? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Xanadu
HV kasutaja
Xanadu

liitunud: 04.09.2005




sõnum 18.03.2006 11:33:33 Miks panete positiivseid kommentaare "hea" ostu eest? vasta tsitaadiga

Miks panete positiivseid kommentaare "hea" ostu eest?
See ju rikub kogu mõtte ära. Positiivseid kommentaare peaks andma vaid positiivse kogemuse eest MÜÜGI puhul, ehk siis kui müüja on aus..

aga mitte sellele, kes teilt ilusti kauba ära ostis....
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 18.03.2006 11:34:03 vasta tsitaadiga

idivill oled?
maksis raha ju
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2006 11:35:44 vasta tsitaadiga

Kui tehing käib üle eesti ja lepitakse miskit kokku ja kõik sujub siis miks mitte pos panna?
Silmast silma ju ei kohtuta ja kõik käib usalduse peal.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oz
HV kasutaja
oz

liitunud: 20.05.2005




sõnum 18.03.2006 11:39:35 vasta tsitaadiga

Xanadu, kui tahad me võime kõik sulle palju negatiivseid toppida
_________________
Peoga hakati varem peale, sest muidu võis kaklus pimeda peale jääda
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2006 11:41:05 vasta tsitaadiga

Ja seda ilma mingi põhjuseta.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003




sõnum 18.03.2006 16:23:51 vasta tsitaadiga

kuna äritehing on kahepoolne, siis on ka võimalus et kumbki osapool võib teisele käru panna ...
seetõttu annamegi mõlemale osapoolele vastava hinnangu
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 18.03.2006 19:28:11 Re: Miks panete positiivseid kommentaare "hea" ostu eest? vasta tsitaadiga

Xanadu kirjutas:
Miks panete positiivseid kommentaare "hea" ostu eest?
See ju rikub kogu mõtte ära. Positiivseid kommentaare peaks andma vaid positiivse kogemuse eest MÜÜGI puhul, ehk siis kui müüja on aus..

aga mitte sellele, kes teilt ilusti kauba ära ostis....
siin nagu mingi iva sees ...
inimesed lihtsalt erinevad mõnel punktikogumine olulisem, samas rohelise triibuga on lihtsam kaupa teha, vähem muret ...
ma olen jälle mõelnud, et kuidas suhtuda kommilunijatesse, ise pole seda harrastanud ja kuidagi imelik tundub kohe kommi ära panna kui pole veel jõudnud juppi proovidagi ...
samas mõned kommilunijad ise unustavad asja sootuks kui possi kätte saanud ...
aga mul savi, ise olen saanud tagasisidet 1/4-1/3 tehingute eest
vbl. kuna pole ise küsinud
vanu PS-e kustutades, taganjärgi komminud kui tehing äratasunud, juppennast õigustanud, vastupidanud või muidu midagi head meenunud ...

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rt
HV kasutaja
rt

liitunud: 17.07.2004




sõnum 19.03.2006 00:58:25 Re: Miks panete positiivseid kommentaare "hea" ostu eest? vasta tsitaadiga

Xanadu kirjutas:
Miks panete positiivseid kommentaare "hea" ostu eest?
See ju rikub kogu mõtte ära. Positiivseid kommentaare peaks andma vaid positiivse kogemuse eest MÜÜGI puhul, ehk siis kui müüja on aus..

aga mitte sellele, kes teilt ilusti kauba ära ostis....


Hea kui positiivseid ja negatiivseid kommentaare pannakse positiivse või negatiivsekogemuse eest MÜÜGI, OSTU või VAHETUSE puhul.
Palju arusaamatumad on sellised kommentaarid:
tsitaat:
mina ei ole temega mingit äri vms teinud aga usun st olen kindel et ta on korralik inimene.

tsitaat:
Normaalsed postitused ja eeskujulik kasutaja

tsitaat:
jutt on tal hea eriti kui ta just kaine pole

tsitaat:
minu hea sõber!!! tema juba teid alt ei veax
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diavolos
Kreisi kasutaja
Diavolos

liitunud: 24.03.2005




sõnum 19.03.2006 01:13:09 vasta tsitaadiga

positiivseid ju pannaksegi peale äri tegemist ? Või siis negatiivseid / neutraalseid - olenevalt sellest kas tekkisid probleemid või mitte.
Vastupidi minu meelest - just peaks peale tehingu tegemist , aktiivsem olema ja profiili panema arvamuse ärist , teine kord jäetakse lihtsalt nii mõnigi asjalik kommentaar profiili lisamata , mis järgmisele ostjale võiks kasulik olla ( ei ilmunud kohale vms ) .

Ja mis tähendab ,et positiivsid peab andma siis kui ''kui müüja on aus''?
Ega me sellistele positiivseidki ei annagi kes parem sirge tõmbas ja kaup käes kopli poole jooksu pani . icon_rolleyes.gif

Või sain nüüd mina millestki valesti aru ?
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
itimees
Kreisi kasutaja
itimees

liitunud: 20.02.2002




sõnum 19.03.2006 01:31:12 vasta tsitaadiga

Kommenteerisin üht kasutajat. Hinnet ei pannud. Siis sain temalt PS-i et miks ma talle "neutraalse" panin. Rikkusin tema positiivset mainet sellega. Nüüd on mul ka üks "neutraalne". HV muutub Rateks.
_________________
Kunagi pole aega korralikult teha, aga alati on aega ümber teha
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 19.03.2006 02:15:56 vasta tsitaadiga

itimees kirjutas:
Kommenteerisin üht kasutajat. Hinnet ei pannud. Siis sain temalt PS-i et miks ma talle "neutraalse" panin. Rikkusin tema positiivset mainet sellega. Nüüd on mul ka üks "neutraalne". HV muutub Rateks.


Probleem selles vast pigem, et meile tuntud maailm ei ole ideaalne. Kui inimesele tundub, et mingi "jorss" on kaheldava väärtusega poolnegatiivse/negatiivse kommentaari tema tegevuse kohta teinud, siis on tal täielik õigus kujundada endale negatiivne (neutraalne) arvamus "jorsist".
Ma ei tea kus maal asub selline imepaik kus inimesed kannatavad kriitikat, ehk oskate teie selle paiga asukoha reeta ?

Kui mõni kodanik leiab, et ma olen midagi kohutavalt ebaõiglast teinud, samal ajal kui ma ise olen kindel, et asi oli õiglane ning tema otsustab mulle negatiivse panna siis mina peaksin leppima "kriitikaga" ? St. olukordi on erinevaid. Inimesed näevad asju erineva nurga alt, selliseid situatsioone nimetatakse konfliktideks, ning taas kord - pole ma sellist maad näinud kus puuduks inimestevahelised konfliktid.

Neetud, õhtuti kipuvad tulema poolsarkastilised "ilukõned" millegipärast.


viimati muutis Elof 19.03.2006 02:24:00, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006




sõnum 19.03.2006 02:18:56 Re: Miks panete positiivseid kommentaare "hea" ostu eest? vasta tsitaadiga

Xanadu kirjutas:
Miks panete positiivseid kommentaare "hea" ostu eest?
See ju rikub kogu mõtte ära. Positiivseid kommentaare peaks andma vaid positiivse kogemuse eest MÜÜGI puhul, ehk siis kui müüja on aus..

aga mitte sellele, kes teilt ilusti kauba ära ostis....



Ja mina kysin Miks Mitte?
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xanadu
HV kasutaja
Xanadu

liitunud: 04.09.2005




sõnum 19.03.2006 10:14:32 vasta tsitaadiga

sest et iga loll on "aus" ostja. Ja kui ta ei olegi aus ostja, siis müüa ei jää vähemalt kaubast ilma
(vähemasti kui ei ole kaupa kellelegi postiga ette saadetud, mis on sulaselge lollus)

Kommenaate peaks panema ikka müüjale, kas kaup vastas reklaamitule, kas kõik toimis, kas tehing sujus...

Või siis jah, kommenteerida VAID postiga ostjaid... (mitte käest-kätte ostjaid)

Vastasel juhul see roheline triip on bull-shit
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 19.03.2006 10:54:56 vasta tsitaadiga

Xanadu kirjutas:
sest et iga loll on "aus" ostja. Ja kui ta ei olegi aus ostja, siis müüa ei jää vähemalt kaubast ilma
(vähemasti kui ei ole kaupa kellelegi postiga ette saadetud, mis on sulaselge lollus)..


sina ela oma unelmatega edasi icon_lol.gif
äri on kokkulepete asi ja kokkuleppeline on ka see, kas müüja usaldab ostjat, et saadab kauba enne raha saamist ära või usaldab ostja müüjat ja kannab enne kotis olevat siga nägemata papi üle..

mõlemal puhul on ühesugune risk petta saada ja kui Sa ei usu, võin demonstreerida 8)

..seega on õigustatud ka riski võtjal eduka diili toimumise järel tekkinud kergendusmomendi saabudes tänada nelja tuult, ristiusu pühakuid ja seekord ausat äripartnerit paari sooja sõnaga..

elad veel paar päeva ja leiad, et elu on imelikke üllatusi täis, mis Sinu seniste hoiakutega teps mitte kokku ei lähe kuid ometi ühiskond elab nende najal päris vilkalt
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2006 10:58:29 vasta tsitaadiga

Arvamus kasutajast [ Xanadu ]: puudub
--------------------------------------------------------------------------------
Tõesti vabandan. Minu poeg on minu arvuti taga läbustanud Saab ketukat nüüd.


Vist jälle ta poeg arvuti taga icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi ja privas 3D Touch V3.2 15€ + varu nõelad 1€ tk
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xanadu
HV kasutaja
Xanadu

liitunud: 04.09.2005




sõnum 19.03.2006 11:28:00 vasta tsitaadiga

mõni lammas ei saa poindist aru, mis teha.
eks soodustage positiivseid "ostjaid" edasi....
see ju teie mängumaa
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2006 11:32:31 vasta tsitaadiga

Xanadu, pigem jääb asja mõtte mõne lamba jaoks arusaamatuks.
Kui positiivsed ei meeldi, siis hakka koguma negatiivseid nagu AMD - gi icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi ja privas 3D Touch V3.2 15€ + varu nõelad 1€ tk
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 19.03.2006 11:43:48 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif proovin siis mõttemaailma natuke teistmoodi avardada..
kas see on Sulle üllatus, et enamik äri toimub "järelmaksuga" ( saad kauba ja hiljem maksad)?
üllatan siis enamgi.. kuna Sul on ka juba poeg, siis ilmselt oled oma elunatukesega piisavalt edasi jõudnud ja tasud ka oma elupaiga eest ise.. ja üllatus, üllatus.. kommunaalmakseid maksad Sa siis, kui oled teenuse juba ära tarbinud...
kas siis Tallinna vesi või eesti energia on loll, et usaldab Sulle kauba enne, kui Sa maksnud oled? Jah, tõesti on taolistes ärides asi ka lepingute taga, kuid enamaltjaolt ei juhtu midagi, kui Sa näiteks elektri eest pool aastat hiljem maksad..
kui nüüd viimane tõik kanda üle HV kommentaridesse, siis oleks Sul sellise teo puhul negatiivne kindlustatud ning lisaks saaksid ca 10 kasutaja poolse halvakspanu osaliseks "seadusega pahuksis" lõimes..

Siit ka järeldus: kui Sa maksad õigel ajal ära, siis oleks mõistlik teistele Sinu voorusest teada anda

lisaks: keegi ei võta seda positiivset kommentari viitena lollile, kes ostab vabatahtlikult teisete seisma jäänud träni
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003




sõnum 19.03.2006 17:18:09 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Xanadu, pigem jääb asja mõtte mõne lamba jaoks arusaamatuks.
Kui positiivsed ei meeldi, siis hakka koguma negatiivseid nagu AMD - gi icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Mulle võite alati negatiivseid panna! icon_razz1.gif

_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Xanadu
HV kasutaja
Xanadu

liitunud: 04.09.2005




sõnum 19.03.2006 17:51:38 vasta tsitaadiga

kännu... seda ma ju räägingi, et käest-kätte ostjaid ei tohiks positiivsega autasustada.


Positiivse tuleb panna, kui:
1. Müüja oli aus: kaup vastas reklaamitule, oli töökorras jne.
2. ostjale, kui see ostis kauba ja maksis tagant järgi kauba eest ilusasti ära

vastasel juhul on roheline triip spekulatiivne..
Iga loll võib teha 10 ostu, saada 10 positiivset kommentaari ja siis kellelegi tünga teha, kuna teda usaldatakse (tal on ju 10 positiivset ...)

Ja Kännu, sinu jutt igakuistest arvetest on tark, aga teemast täiesti mööda.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 19.03.2006 18:08:40 vasta tsitaadiga

käest-kätte ostjates on müüjana ka võimalik pettuda ju.

mu enda kogemused siis: ma elan linnast väljas, Suures linnas käin autoga vb 1-2 korda nädalas. kui ma saan ostjaga kokkuleppele, et me kohtume mingi kindel kell kuskil kindals kohas ja see tõesti nii läheb, on ju kogemus positiivne - ostja oskab kokkulepetest kinni pidada ja tunneb kella.

kella tundmine on minu jaoks tähtis omadus. nende harvade linnaskäikude peale koguneb mul palju tegemisi, kui ma peaksin kuskil kellegi järel ootama, viibivad sellest ju ka kõik mu ülejäänud toimetused. eriti hull kui ma pean hilineja pärast veel kuskil eraldi parkimiskohta otsima või veel hullem, 10min hilinemise eest ise parkimistasu maksma...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002




sõnum 19.03.2006 18:33:51 vasta tsitaadiga

Xanadu kirjutas:
seda ma ju räägingi, et käest-kätte ostjaid ei tohiks positiivsega autasustada.

Positiivse tuleb panna, kui:
1. Müüja oli aus: kaup vastas reklaamitule, oli töökorras jne.
2. ostjale, kui see ostis kauba ja maksis tagant järgi kauba eest ilusasti ära

vastasel juhul on roheline triip spekulatiivne..
Iga loll võib teha 10 ostu, saada 10 positiivset kommentaari ja siis kellelegi tünga teha, kuna teda usaldatakse (tal on ju 10 positiivset ...)

Keegi ei garanteeri, et kuskilt käru ei keerata - äri on kahepoolne kokkulepe, kus tegelikult on alati risk. Iseasi, kui palju seda endale teadvustame. Kui ei meeldi, siis ei pea ju HV's äri tegema. Või kuskil mujal. Kuid siiski, HV'd pean tunduvalt turvalisemaks, kui näiteks Kuldset Börssi. Kui KBs mööda tilli saad, ei saa sa ise just palju teha. HVs siiski tõenäoliselt saad abi, või vähemalt tuge metsaläinud tehingu puhul. Praegune kommentaaride süsteem on kaugel ideaalsest, kuid hetkel parim ja ainus, mis meil on. Lõpuks sõltub kõik ikkagi inimestest, kes kasutajanimede taha peituvad. Loll saab kirikuski peksa.

Sinu juttu tsiteeriks ma ümber enda arvamuse väljendamiseks nii:

Kommentaar tuleks panna vastavalt sellele, kuidas tehing möödus. Ükskõik kas käest-kätte või postiga.

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 19.03.2006 18:40:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Iga loll võib teha 10 ostu, saada 10 positiivset kommentaari ja siis kellelegi tünga teha, kuna teda usaldatakse


  1. 10 positiivset pole veel usaldusväärsuse tõend.
  2. Alati tasub vaadata - kes on andnud need 10 positiivset. Kui kõik uued kasutajad siis on samahea kui neid kommentaare polekski.
  3. Kui on HV Aktivistid - HV Gurud andnud, siis on tunduvalt "tugevam roheline"
  4. Iga loll ei taha mitut tuhandet kulutada, et need 10 pos. kommentaari saada selleks et kelleltki mõnisada välja petta icon_rolleyes.gif . Reeglina ma nendele kommentaari ei pane kes mingi pisiasja ostnud. Samas kui ma olen 21"'se mitukümmend kilo kaaluva monitori inimesele müünud, kes kenasti kaubale ise järgi tuleb, siis ei leia ma küll, et pos. kommentaar oleks liiast.
    Selleks et pettur viitsiks mitmekümne kiloseid jurakaid ära vedada 10'lt inimeselt, need arvatavasti väikese kahjuga maha müüa ning siis ühe mingisuguse petukauba teha, peaks pettur olema ilmselt alaarenenud, kuna potentsiaalne väljapetetud raha seda vaeva üsna kindlasti ära ei tasuks.
  5. Suuri summasid ning kaupu (1000.- ja üle) vaevalt keegi isegi ~10 pos. kommentaariga kasutajale usaldaks.
  6. Kui pettur teeb 100 varikontot ning annab 100 positiivset üksteisele, siis jääb ärifoorumis asi kahtlemata kellelegi silma. 100% kindel. Sellise petturi kuulutuste kustutamine ning kontode blokeerimine võtab väga vähe aega minu teada.

Need siis punktid, miks on mõttetu keelata pos. kommentaari ostjale anda.

Nüüd - mis muutuks kui ainult müüjad saaks pos. kommentaari - pettur ostab 10 asja odavalt siit ... müüb samas maha, et 10 usaldatavat kommentaari teenida ning võib ikka vabalt petta edasi.
Pettureid sellise mõttetu piiranguga ei peata !
Pettureid tuleb lihtsalt ükshaaval siiski välja juurida.

Kui potentsiaalse petturiga kaupa tegev isik on nii laisk, et ei suvatse kõige labasemat taustauuringut (kes ning mille eest pos. pannud) teha, on lihtsalt liiga laisk. Laiskust ei paranda, ükskõik mida siinse kommenteerimise süsteemiga ette võtta.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 19.03.2006 18:56:47 vasta tsitaadiga

Xanadu kirjutas:
..
Positiivse tuleb panna, kui:
1. Müüja oli aus: kaup vastas reklaamitule, oli töökorras jne.
2. ostjale, kui see ostis kauba ja maksis tagant järgi kauba eest ilusasti ära
..

icon_lol.gif seda suisa tore kuulda, et siinolev vähehaaval Su mõttemaailma avardama hakanud.. aga nagu tõelistele konservatiividele kohaselt, pead Sa selle ise välja ütlema ja tänu pisikesele garneeringule ka omaks tunnistama 8)

ps. kui Sa vaatad mõned postid üles oma väidet, kus need, kes kauba ette saadavad on lollid ja tõmbad paralleele "igakuiste arvetega", siis saad aru, et see näide polnud mitte lambist lauale lajatatud, vaid kujutab ühte ärimaalima mudelit, kus kauba (teenuse) eest tasutakse hiljem.. aga ilmselt püead Sa ka selle mõtte endas läbi mäluma ning pisikeste mööndustega varsti teises kontekstis ise välja ütlema.. 8)
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xanadu
HV kasutaja
Xanadu

liitunud: 04.09.2005




sõnum 19.03.2006 19:00:10 vasta tsitaadiga

ikkagi kauba ette saatmine on rumalus...
siin HV-s on petiseid ikka piisavalt palju...
ja üks põhjus on see positiivsete kommentaaride lahmimine... nagu mingi rate.ee
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Miks panete positiivseid kommentaare "hea" ostu eest? mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.