Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  chiefteci toide + apc ups = ikaldus? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 15.02.2008 11:24:37 vasta tsitaadiga

back-upsidega ei tööta. iirc käis ka siit teemas 750va mittetöötavana läbi.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ibndaud
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2003




sõnum 15.02.2008 12:17:03 vasta tsitaadiga

hako- mul üks komplekt 400w Chieftec ja 500 APC CS ups minul igatahes kärvab iga katkestuse puhul. Teade, et overload. Seega tõenäoliselt sinu pakutud konf kah ei toimi.
_________________
dumb...dumber...dumbest.......................................................microsoft
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HaKo
HV vaatleja
HaKo

liitunud: 09.01.2007




sõnum 15.02.2008 13:15:26 vasta tsitaadiga

ibndaud kirjutas:
hako- mul üks komplekt 400w Chieftec ja 500 APC CS ups minul igatahes kärvab iga katkestuse puhul. Teade, et overload. Seega tõenäoliselt sinu pakutud konf kah ei toimi.


OK, tänud !
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
summutaja
HV veteran
summutaja

liitunud: 04.02.2004




sõnum 31.03.2008 18:32:02 vasta tsitaadiga

Mul selline jama, et APC 420W Smart ups ja toitekaks Chieftec 750W, kohe, kui majapidamises kaob vool ära, siis teeb arvuti resa ja alles peale seda hakkab upsi pealt tööle. Täielik saast noh, ekstra sai 2k magama pandud, et kui vool läheb, siis saan arvuti ikka ilusti sulgeda. Kas lahenduseks on siis toiteka väljabahetamine?
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2008 21:17:47 vasta tsitaadiga

summutaja kirjutas:
Mul selline jama, et APC 420W Smart ups ja toitekaks Chieftec 750W, kohe, kui majapidamises kaob vool ära, siis teeb arvuti resa ja alles peale seda hakkab upsi pealt tööle. Täielik saast noh, ekstra sai 2k magama pandud, et kui vool läheb, siis saan arvuti ikka ilusti sulgeda. Kas lahenduseks on siis toiteka väljabahetamine?


See on sul SmartUPS 420VA ja mitte 420W! Tema tegelik võimsus on ~350W. Sina istutad sinna otsa aga 2x (KAKS KORDA!) suurema maksimumvõimsusega tarbija. Tule mõistusele!

thumbs_down.gif

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
summutaja
HV veteran
summutaja

liitunud: 04.02.2004




sõnum 31.03.2008 22:57:40 vasta tsitaadiga

BReaK da iCE kirjutas:
summutaja kirjutas:
Mul selline jama, et APC 420W Smart ups ja toitekaks Chieftec 750W, kohe, kui majapidamises kaob vool ära, siis teeb arvuti resa ja alles peale seda hakkab upsi pealt tööle. Täielik saast noh, ekstra sai 2k magama pandud, et kui vool läheb, siis saan arvuti ikka ilusti sulgeda. Kas lahenduseks on siis toiteka väljabahetamine?


See on sul SmartUPS 420VA ja mitte 420W! Tema tegelik võimsus on ~350W. Sina istutad sinna otsa aga 2x (KAKS KORDA!) suurema maksimumvõimsusega tarbija. Tule mõistusele!

thumbs_down.gif


No ja millist smart upsi mul siis vaja oleks?
Edit: ja ups pole kordagi karjunud, et overload või, et masin tahaks tema jaoks liiga palju saada, lihtsalt, kui vool kaob, siis ups teeb resa!!!
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2008 22:59:48 vasta tsitaadiga

summutaja kirjutas:
No ja millist smart upsi mul siis vaja oleks? Edit: ja ups pole kordagi karjunud, et overload või, et masin tahaks tema jaoks liiga palju saada, lihtsalt, kui vool kaob, siis ups teeb resa!!!


Alustaks 1000VA'sega? Sellel on võimsust nii 850W jagu, toidab su kasti ja lcd ära. Kindlam on aga see Chieftec'i toide vahetada ära Corsair'i või millegi muu asjaliku vastu. Siis saad sama ups'iga jätkata...

thumbs_up.gif

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2008 23:01:29 vasta tsitaadiga

Toide võib ka kilovatine olla, see ei tähenda et arvuti sellest pooltki tarbib.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
summutaja
HV veteran
summutaja

liitunud: 04.02.2004




sõnum 31.03.2008 23:04:37 vasta tsitaadiga

BReaK da iCE kirjutas:
summutaja kirjutas:
No ja millist smart upsi mul siis vaja oleks? Edit: ja ups pole kordagi karjunud, et overload või, et masin tahaks tema jaoks liiga palju saada, lihtsalt, kui vool kaob, siis ups teeb resa!!!


Alustaks 1000VA'sega? Sellel on võimsust nii 850W jagu, toidab su kasti ja lcd ära. Kindlam on aga see Chieftec'i toide vahetada ära Corsair'i või millegi muu asjaliku vastu. Siis saad sama ups'iga jätkata...

thumbs_up.gif

no selle hind kah vastav ja praegu ei saa kurta, et see ups nõrgaks jääks, nüüdisaja jubinad on kõik väiksema voolutarbivusega icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2008 23:05:19 vasta tsitaadiga

summutaja kirjutas:
no selle hind kah vastav ja praegu ei saa kurta, et see ups nõrgaks jääks, nüüdisaja jubinad on kõik väiksema voolutarbivusega icon_biggrin.gif


Just-just! Sellepärast tehaksegi 1kW'seid toitekaid jne...

icon_lol.gif

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
summutaja
HV veteran
summutaja

liitunud: 04.02.2004




sõnum 31.03.2008 23:09:26 vasta tsitaadiga

BReaK da iCE kirjutas:
summutaja kirjutas:
no selle hind kah vastav ja praegu ei saa kurta, et see ups nõrgaks jääks, nüüdisaja jubinad on kõik väiksema voolutarbivusega icon_biggrin.gif


Just-just! Sellepärast tehaksegi 1kW'seid toitekaid jne...

icon_lol.gif

Mul pole selle toitekaga midagi teha, mul vaja smart upsi, kuna vool kõigub, vaatasin sellist asja, kas see peaks ära toitma?
APC SMART-UPS SC 620VA + siis korralik Corsairi toide
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2008 23:19:34 vasta tsitaadiga

summutaja kirjutas:
Mul pole selle toitekaga midagi teha, mul vaja smart upsi, kuna vool kõigub, vaatasin sellist asja, kas see peaks ära toitma?
APC SMART-UPS SC 620VA + siis korralik Corsairi toide


Kui sul vool pidevalt kõigub siis pead vaatama online ups'ide poole. APC'l selleks SmartUPS RT seeria. Powerware 9000 seeria jne.
Tavaline SmartUPS on vaid line-interactive...

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
summutaja
HV veteran
summutaja

liitunud: 04.02.2004




sõnum 31.03.2008 23:21:11 vasta tsitaadiga

BReaK da iCE kirjutas:
summutaja kirjutas:
Mul pole selle toitekaga midagi teha, mul vaja smart upsi, kuna vool kõigub, vaatasin sellist asja, kas see peaks ära toitma?
APC SMART-UPS SC 620VA + siis korralik Corsairi toide


Kui sul vool pidevalt kõigub siis pead vaatama online ups'ide poole. APC'l selleks SmartUPS RT seeria. Powerware 9000 seeria jne.
Tavaline SmartUPS on vaid line-interactive...

Kas smart ups siis ei tegele ülepingetega? Minuteada ikka tegeled? Ja mis vahe on smart upsil ja online upsil?
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2008 23:24:31 vasta tsitaadiga

summutaja kirjutas:
Kas smart ups siis ei tegele ülepingetega? Minuteada ikka tegeled? Ja mis vahe on smart upsil ja online upsil?


Loe ise, ma ei viitsi tõlkida:

tsitaat:
Line-interactive. The line-interactive UPS uses an inverter/converter, which serves two purposes: charge the UPS’s internal battery and convert the battery’s DC power to AC power to run your connected equipment. The advantage of line-interactive is that the inverter/converter is always connected to the UPS’s output, providing a faster response time to power failure. Although line-interactive provides better protection than standby does, the primary power source is still the AC line, leaving it one step behind the third type, online.

Online. An online UPS simply offers the best protection for your equipment; it’s the only type that doesn’t use the AC line as its primary power source. In this case, the battery is the primary power source and constantly supplies power to your connected equipment, eliminating any transfer time between primary and secondary power sources. Although it’s the most expensive type of UPS, online will give you the most protection and is most suitable for larger, mission-critical systems, for which power outages are unacceptable.


smart-ups on line-interactive
smart-ups RT on online

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
summutaja
HV veteran
summutaja

liitunud: 04.02.2004




sõnum 31.03.2008 23:31:31 vasta tsitaadiga

BReaK da iCE kirjutas:
summutaja kirjutas:
Kas smart ups siis ei tegele ülepingetega? Minuteada ikka tegeled? Ja mis vahe on smart upsil ja online upsil?


Loe ise, ma ei viitsi tõlkida:

tsitaat:
Line-interactive. The line-interactive UPS uses an inverter/converter, which serves two purposes: charge the UPS’s internal battery and convert the battery’s DC power to AC power to run your connected equipment. The advantage of line-interactive is that the inverter/converter is always connected to the UPS’s output, providing a faster response time to power failure. Although line-interactive provides better protection than standby does, the primary power source is still the AC line, leaving it one step behind the third type, online.

Online. An online UPS simply offers the best protection for your equipment; it’s the only type that doesn’t use the AC line as its primary power source. In this case, the battery is the primary power source and constantly supplies power to your connected equipment, eliminating any transfer time between primary and secondary power sources. Although it’s the most expensive type of UPS, online will give you the most protection and is most suitable for larger, mission-critical systems, for which power outages are unacceptable.


smart-ups on line-interactive
smart-ups RT on online


Hinnad on kah muidugi ilusad sellel online upsil icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2008 23:35:11 vasta tsitaadiga

summutaja kirjutas:
Mul pole selle toitekaga midagi teha, mul vaja smart upsi, kuna vool kõigub, vaatasin sellist asja, kas see peaks ära toitma?
APC SMART-UPS SC 620VA + siis korralik Corsairi toide

Sellest peaks piisama küll.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
summutaja
HV veteran
summutaja

liitunud: 04.02.2004




sõnum 02.04.2008 12:38:33 vasta tsitaadiga

BReaK da iCE kirjutas:
summutaja kirjutas:
Mul selline jama, et APC 420W Smart ups ja toitekaks Chieftec 750W, kohe, kui majapidamises kaob vool ära, siis teeb arvuti resa ja alles peale seda hakkab upsi pealt tööle. Täielik saast noh, ekstra sai 2k magama pandud, et kui vool läheb, siis saan arvuti ikka ilusti sulgeda. Kas lahenduseks on siis toiteka väljabahetamine?


See on sul SmartUPS 420VA ja mitte 420W! Tema tegelik võimsus on ~350W. Sina istutad sinna otsa aga 2x (KAKS KORDA!) suurema maksimumvõimsusega tarbija. Tule mõistusele!

thumbs_down.gif


See ei loe midagi, sest kui mul arvuti idle win desktopil, siis ei võta ta never rohkem voolu, kui 350W, mul need inteli asjad kah kõik Bioses aktiveeritufd, et kui midagi ei tee, siis arvuti võtab väga vähe voolu ja isegi siis, kui võtan korgi välja kilbist, teeb arvuti resa... icon_evil.gif
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 02.04.2008 12:43:37 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
apc kirjutas:
The sinus wave then becomes a step approximated one and the Chieftec PSU cannot handle that sinus wave.

lahenduseks on toite või vähema kindlusega ka upsi vahetus.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
summutaja
HV veteran
summutaja

liitunud: 04.02.2004




sõnum 02.04.2008 12:44:39 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
londiste kirjutas:
apc kirjutas:
The sinus wave then becomes a step approximated one and the Chieftec PSU cannot handle that sinus wave.

lahenduseks on toite või vähema kindlusega ka upsi vahetus.


Saan aru, et pean siis uue toite muretsema, selline küss, et millist toidet soovitad ja kui võimas minu süsteemil see toide olema peaks?
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 02.04.2008 13:09:42 vasta tsitaadiga

milline on hea toiteplokk?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 07.08.2010 14:32:27 vasta tsitaadiga

Sai selline ups ostetud ja arvutil on 400W chieftech, load on 11% ja kui vool tagant kaob paneb pange ...
UPS: http://arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=49&menyy_id=49&action=look&lookid=86756
kopp.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.08.2010 12:56:17 vasta tsitaadiga

Chief Aktiiv PFC toited ei saa sõbralikult ühegi UPS'iga läbi. Varem või hiljem UPS'i transistorid lendavad. Aitab võimsamate (pingetaluvamate) transide vastu vahetamine.

Samas Forton ja codegen on rahul igasuguse upsiga.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HaKo
HV vaatleja
HaKo

liitunud: 09.01.2007




sõnum 12.01.2011 17:16:56 vasta tsitaadiga

Kas keegi On leidnud Chieftec GPS-400AA-101 A toitele UPS-i, millisega ta kindlasti ka töötab (odavama hinnaklassi UPS-e pean silmas)?...mida arvata Tecnoware (itaalia) ERA LCD seeria UPS-st !?

edit: kribasin ka ise APC supporti ühe kirjakese küsimusega uuema BR550Gi UPS-i sobivuse kohta antud Chieftechi toiteplokiga, vastuseks sain põhimõtteliselt soovituse osta Smart Seeria UPS, sobivad mudelid olevat SUA, SMT või SMX ... odavam SC Smart UPS ka ei kõlbavat icon_razz.gif

kuna 200up eurotugrikut tundub mulle natuke palju siis tahakski teada kas mõni teise tootja odavam "modulated sinus wave" UPS siiski töötab selle neetud Chieftec-ga ?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2011 17:42:55 vasta tsitaadiga

Ehk oleks mõistlikum vahetada toiteplokk välja, ja seejärel osta mõni odavam APC UPS (eeldusel, et UPSi praegu üldse pole)?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 12.01.2011 19:23:38 vasta tsitaadiga

Mul on töötanud kooslus Chieftec CFT-620A-12S (active PFC) ja OPTI ES1000C UPS 2008. aasta algusest alates igasuguste siin kirjeldatud probleemideta, üsna suure osa sellest ajast 24/7 režiimis. UPS ise on veel 1,5 aastat varem muretsetud ja töötas enne Chiefteciga tutvustamist AOpen (Sparkle) 300W active PFC toitekaga koos.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  chiefteci toide + apc ups = ikaldus? mine lehele eelmine  1, 2, 3
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.