Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Samsungi sülearvuti töötaks kuu aega elektrivõrgu abita märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2006 22:01:18 Samsungi sülearvuti töötaks kuu aega elektrivõrgu abita vasta tsitaadiga

link :: Postimees


Samsung Electronics on loomas sülearvutile kütuse-elemendiga laua-adapterit, millega saaks arvuti töötada kuu aega vooluvõrku kasutamata. Uus lauaadapter, mis on mõeldud ultraportatiivsele sülearvutile Samsung Q35, sisaldab 1200Wh metanooli kasutavat kütuse-elementi, kirjutab Postimees vahendusel Inquirer.

Selle toitest piisab, et tagada sülearvuti töö 8 tundi päevas ja 5 päeva nädalas kuu aja jooksul.

Hetkel töötavad Samsungi insenerid ka väiksema kütuse-elemendi kallal, mis tagaks vaid tassitäie kütusega sülearvuti töö 15 tunni jooksul.

Elemendi maksimaalne väljundvõimsus on hetkel 20 vatti. Samsungi sõnade kohaselt on uue elemendi energiamahutavus (650 Wh/l) umbes neli korda suurem kui teistel arendajatel.

Turule plaanitakse see jaam tuua järgmise aasta lõpuks.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2006 22:02:39 vasta tsitaadiga

hakkab looma, varsti liiguvad autod ka selle baasil thumbs_up.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hepman
HV kasutaja
hepman

liitunud: 06.07.2004




sõnum 30.12.2006 22:35:46 vasta tsitaadiga

...hmmm, ma vist lükkan läptopi ostmise nati edasi icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2006 22:37:50 vasta tsitaadiga

see hakkab looma jah. neid kotikesi poleks ka väga suur vaev varuks kaasas kanda ja eriti tore oleks, kui neid saaks enamustest kaubanduskeskustest vabalt osta
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marco
Kreisi kasutaja
marco

liitunud: 18.04.2006




sõnum 30.12.2006 22:38:50 vasta tsitaadiga

...ja mina olin oma viie tunni üle õnnelik...

järjekordselt teema, kus pean mainima, et ei jõua ära oodata kui ise ka kasutada saan. (mõistliku hinnaga muidugi)

_________________
Does "genuine" mean "with the real bugs"?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noQ
HV kasutaja
noQ

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2006 22:48:19 vasta tsitaadiga

OT:
Hiid kirjutas:
hakkab looma, varsti liiguvad autod ka selle baasil thumbs_up.gif

"One concern with the addition of methanol to automotive fuels is highlighted by recent groundwater impacts from the fuel additive methyl tert-butyl ether (MTBE). Leaking underground gasoline storage tanks created MTBE plumes in groundwater that eventually adulterated well water. Methanol's high solubility in water raises concerns that similar well water contamination could arise from the widespread use of methanol as an automotive fuel."
wikipedia

_________________
huumor.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 30.12.2006 23:05:15 vasta tsitaadiga

midagi analoogset tehti juba mitu aastat tagasi soomlaste poolt ookeani purjejahtide jaoks
voolukeneraator, mis viinast elektrit tegi, esitleti veel kuskil venemessutel ...
soomlastel aga rahvuspärased probleemid viinaga seepärast polnud leiutis eriti populaarne icon_wink.gif
hind oli ka teisel icon_eek.gif

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2006 23:06:44 vasta tsitaadiga

Siukese akuga lennukisse ikka lastakse?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2006 23:10:08 vasta tsitaadiga

asi ongi selles, et praegu lennukisse ei lubata, seega reisivate äriklientide jaoks on kütuseelemendid thumbs_down.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2006 23:41:01 vasta tsitaadiga

jood enne väravaid elemendi tühjaks ja pärast täidad lennukis uuesti viskiga icon_lol.gif
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2006 23:43:37 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
jood enne väravaid elemendi tühjaks ja pärast täidad lennukis uuesti viskiga icon_lol.gif
hea mõte, nii teemegi icon_lol.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onufred
Kreisi kasutaja
onufred

liitunud: 20.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2006 00:00:15 vasta tsitaadiga

jube hea seadeldis ,kui joogist puudust tuleb ja poed kinni, siis igaüks enda läpaka kallale läheb icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HaVoC
HV kasutaja
HaVoC

liitunud: 18.07.2002




sõnum 31.12.2006 00:30:32 vasta tsitaadiga

Ja, ja peale metanooli joomist paned kõrvad padja-alla. Minu arust on neis kasutuse metanool, mis on inimesele mürk (Pärnu pimedat mäletate).
_________________
http://s1.ee.bitefight.org/c.php?uid=28977

Kinnisidee -> www.kalonline.com
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eldorado
HV veteran


liitunud: 11.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2006 00:38:24 vasta tsitaadiga

ikkagi hea uudis vorguehitajale nagu mina, aega pole laadida l2ppar, aga kui tood on palju - saad igal kohal ja nii palju kui vaja l2ppari kasutada icon_smile.gif kui juurde teha korpus metallist ja extra duty et saab kasutada igas kohas igal minutis - kas vihma all voi lumi peal - oleks ultra hea
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veiks
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 31.12.2006 01:23:31 vasta tsitaadiga

kui nüüd järgmiseks saaks asja veel vee peal jooksma siis ostaks ma ka uue läpaka... icon_smile.gif
metanool on mürgine küll jah, või see sama element töötaks ka piirituse peal samahästi ehk etanooli peal?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
onufred
Kreisi kasutaja
onufred

liitunud: 20.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2006 02:25:46 vasta tsitaadiga

HaVoC kirjutas:
Ja, ja peale metanooli joomist paned kõrvad padja-alla. Minu arust on neis kasutuse metanool, mis on inimesele mürk (Pärnu pimedat mäletate).


siis avastadki järsku, et pimedaks läinud igalpool ja poed põhku:D
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
8
HV Guru

liitunud: 27.04.2005




sõnum 31.12.2006 03:24:16 vasta tsitaadiga

Ikkagi, väntgeneraatoriga arvuti on ületamatu. Ei mingit ajalist piirangut, ei mingit vedelikku ega kütust. Vända võib ju ka pedaalidega (nagu jalgrattal) asendada, siis pole ka vaja väntavat neegrit otsida - istud aga oma arvuti taga ja laua all jalgadega teed samal ajal kerget trenni - topelt kasulik! icon_wink.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2006 04:49:16 vasta tsitaadiga

8 kirjutas:
Ikkagi, väntgeneraatoriga arvuti on ületamatu. Ei mingit ajalist piirangut, ei mingit vedelikku ega kütust. Vända võib ju ka pedaalidega (nagu jalgrattal) asendada, siis pole ka vaja väntavat neegrit otsida - istud aga oma arvuti taga ja laua all jalgadega teed samal ajal kerget trenni - topelt kasulik! icon_wink.gif


selline asi sobiks eriti inimestele kellel pole aega töö kõrvalt trenni teha ja liigsed kg mid kollitavad thumbs_up.gif



samas tehku siis juba sellised läpparid millel nagu benzu paak väike küljes... valad muudkui viina sisse ja asi töötab mingi aeg 8)


ainult iseasi kuda nende viina aurude sees inimesed töötavad... mingi hais peab ikka kusagilt välja tulema jäägina icon_rolleyes.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2006 10:49:48 vasta tsitaadiga

angel, metanoli põlemisvõrrand
2 CH3OH + 3 O2 -> 2 CO2 + 4 H2O

saadused ei ole inimesele mürgised, ega oma lõhna
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HaVoC
HV kasutaja
HaVoC

liitunud: 18.07.2002




sõnum 31.12.2006 11:05:03 vasta tsitaadiga

angel, Viina hais, mida sa hommikul peale pummelungi välja ajad on tegelikult selliste ühendite nagu metanaal ja etanaal segu, nn "pohmahais". Tavalise keemilise põlemise juures neid ei teki.
_________________
http://s1.ee.bitefight.org/c.php?uid=28977

Kinnisidee -> www.kalonline.com
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2006 11:06:10 vasta tsitaadiga

ot:
a mis mu õllepohm sisaldab? icon_razz.gif
8)
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HaVoC
HV kasutaja
HaVoC

liitunud: 18.07.2002




sõnum 31.12.2006 11:25:51 vasta tsitaadiga

Võimalik, et midagi sarnast, lisaks õlle enda komponentide hais. icon_wink.gif
_________________
http://s1.ee.bitefight.org/c.php?uid=28977

Kinnisidee -> www.kalonline.com
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oioi
HV veteran


liitunud: 15.04.2002




sõnum 31.12.2006 12:29:21 Re: Samsungi sülearvuti töötaks kuu aega elektrivõrgu abita vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Hetkel töötavad Samsungi insenerid ka väiksema kütuse-elemendi kallal, mis tagaks vaid tassitäie kütusega sülearvuti töö 15 tunni jooksul.

Krt, terve tassitäis metanooli icon_eek.gif
Sellega võib juba terve pere maha tappa, ühest õnnetust/õnnelikust arvutikasutajast rääkimata.
Siis pole enesetapjatel enam mingite barbituraatide-unerohtudega jamada vajagi.
(Nojah, kui nii võtta, siis ka praegu saab poest kasvõi pangekaupa Voitkade süütevedelikku ostmas käia, eks sealgi seda va metanooli sees).
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 31.12.2006 12:58:05 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
hakkab looma, varsti liiguvad autod ka selle baasil thumbs_up.gif


http://www.autoblog.com/2006/12/30/honda-will-have-a-fuel-cell-car-for-sale-by-2018/
ehk siis 10 aasta pärast.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2006 13:37:43 vasta tsitaadiga

Ehk siis sülearvuti sülle ja kanister metanooli kaasa ja võid minna kuuks ajaks matkama icon_wink.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2006 13:52:50 vasta tsitaadiga

Järgmine samm oleks siis wifi leviala võimsuse suurendamine metanoli abiga. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mryx
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2005




sõnum 31.12.2006 18:00:52 vasta tsitaadiga

Venelastel on viinaküttel töötav allveelaev... icon_wink.gif
filmis "Kalastamise vene eripärad" icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Infinitez
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2006




sõnum 01.01.2007 22:40:30 vasta tsitaadiga

btw Tartu Ülikoolis arendatavad on palju-palju paremad. Aga see on juba salastatud informatsioon icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sadamson
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2004




sõnum 02.01.2007 00:40:30 Re: Samsungi sülearvuti töötaks kuu aega elektrivõrgu abita vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:

Samsung Electronics on loomas sülearvutile kütuse-elemendiga laua-adapterit, millega saaks arvuti töötada kuu aega vooluvõrku kasutamata. Uus lauaadapter, mis on mõeldud ultraportatiivsele sülearvutile Samsung Q35, sisaldab 1200Wh metanooli kasutavat kütuse-elementi, kirjutab Postimees vahendusel Inquirer.

Selle toitest piisab, et tagada sülearvuti töö 8 tundi päevas ja 5 päeva nädalas kuu aja jooksul.

Hetkel töötavad Samsungi insenerid ka väiksema kütuse-elemendi kallal, mis tagaks vaid tassitäie kütusega sülearvuti töö 15 tunni jooksul.

Elemendi maksimaalne väljundvõimsus on hetkel 20 vatti. Samsungi sõnade kohaselt on uue elemendi energiamahutavus (650 Wh/l) umbes neli korda suurem kui teistel arendajatel.

Turule plaanitakse see jaam tuua järgmise aasta lõpuks.


See on tore asi aga mis tema hind on?

Ja Metanool pole just kõige sõbraliklum vedelik kodushoidmiseks, eriti veel, kui on väiksed lapsed.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2007 00:41:38 vasta tsitaadiga

Küll EU nõuded sunnivad ikka mitteläbilaskva paagi tegema. No ma arvan et kellel on laps siis vaevalt asjad hetkelgi nii suva järgi mööda maja laiali.

viimati muutis Mario. 02.01.2007 00:42:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2007 00:42:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:

aga mis tema hind on?

tõenäoliselt kujuneb kirveks, nagu ikka uute tehnoloogiate puhul icon_rolleyes.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sadamson
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2004




sõnum 02.01.2007 00:57:27 vasta tsitaadiga

riivo21 kirjutas:
angel, metanoli põlemisvõrrand
2 CH3OH + 3 O2 -> 2 CO2 + 4 H2O

saadused ei ole inimesele mürgised, ega oma lõhna


Tegelikult on ohtlik metanaal seega inimesepuhul läheb rada nii 2CH3OH + O2 ensüümreksioon-> 2CHOH + 2H2O Samas CHOH ise disotseerub CHO- + H+ seega tekib happeline keskkond, mis viib teiste reaksioonide tasakaalu paigast vere pH langeb alla normi mis on muidu pH=7,43-7,45.

Samas kui element on kinnine, ja seda täidetakse eraldi müüg526htades, siis on OK
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2007 12:47:48 vasta tsitaadiga

sadamson, rääkisin selles elemendis toimuvast ja oletasin, et see on täielik põlemine
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
runover
HV vaatleja

liitunud: 22.11.2002




sõnum 02.01.2007 14:24:35 vasta tsitaadiga

Samas CO2 ei ole kaugeltki inimesele kahjutu. Paljudes seismiliselt aktiivsetes kohtades on CO2 peamiselt nähtamatu surma põhjustajaks. Inimene ise oma tegevusega produtseerib CO2-te ja tema hingamist reguleerib nimetatud ühendi organismist välja viimine. See arvamus, et inimese hingamist reguleerib hapniku vajadus on väär. Hapniku võib rahulikult õhus lämmastikuga asendada ja inimene ei taipa midagi, lihtsalt jääb magama ja enam ei ärka. CO2 kontsentratsioon, mis inimesele ja ükskõik millisele soojaverelisele/külmaverelisele elusolendile juba ohtlikuks osutub on üsna väike. Piisab ainult, et hingatavas õhus CO2 nivoo ühtlustub väljahingatava kogusega, tekib organismis küllastus ja ongi kellad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2007 17:29:26 vasta tsitaadiga

runover kirjutas:
Samas CO2 ei ole kaugeltki inimesele kahjutu. Paljudes seismiliselt aktiivsetes kohtades on CO2 peamiselt nähtamatu surma põhjustajaks. Inimene ise oma tegevusega produtseerib CO2-te ja tema hingamist reguleerib nimetatud ühendi organismist välja viimine. See arvamus, et inimese hingamist reguleerib hapniku vajadus on väär. Hapniku võib rahulikult õhus lämmastikuga asendada ja inimene ei taipa midagi, lihtsalt jääb magama ja enam ei ärka. CO2 kontsentratsioon, mis inimesele ja ükskõik millisele soojaverelisele/külmaverelisele elusolendile juba ohtlikuks osutub on üsna väike. Piisab ainult, et hingatavas õhus CO2 nivoo ühtlustub väljahingatava kogusega, tekib organismis küllastus ja ongi kellad.

Kui sa nüüd CO2 ohtlikkusest üldiselt räägid, siis olgu pealegi, aga teema juurde tagasi tulles - õhukindlas ruumis lämbub inimene mingi aja möödudes nagunii - on tal siis metanooliküttega läpakas kaasas või mitte. Kui aga ruumis on normaalne (so. mitme inimese ruumis viibimiseks piisav) ventilatsioon, siis ei tohiks sellise läpaka töö selle kasutajat mõjutada rohkem kui teise inimese viibimine samas ruumis, ilmselt aga veelgi vähem, kuna elemendilt eralduva CO2 kogus ajaühikus on ilmselt väiksem ühe inimese poolt keskmiselt eraldatavast CO2-st.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emty
HV Guru
emty

liitunud: 16.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2007 17:39:05 vasta tsitaadiga

varsti k2ivadki k6ik itineegrid ringi nagu haiglas - tilguti metanooliga riidenagi kyljes j2rgi tilpnemas...
_________________
ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage
Kommentaarid: 459 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 381
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
okas5
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 19.01.2004




sõnum 06.01.2007 07:38:37 vasta tsitaadiga

8 kirjutas:
Ikkagi, väntgeneraatoriga arvuti on ületamatu. Ei mingit ajalist piirangut, ei mingit vedelikku ega kütust. Vända võib ju ka pedaalidega (nagu jalgrattal) asendada, siis pole ka vaja väntavat neegrit otsida - istud aga oma arvuti taga ja laua all jalgadega teed samal ajal kerget trenni - topelt kasulik! icon_wink.gif


Või võtad omale hamstri ratta sisse jooksma icon_wink.gif siis kodus loom kah thumbs_up.gif

emty kirjutas:
varsti k2ivadki k6ik itineegrid ringi nagu haiglas - tilguti metanooliga riidenagi kyljes j2rgi tilpnemas...


icon_lol.gif icon_lol.gif See oli hästi öeldud icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
Võtan suurtes kogustes tagastamata laenu ja muid vidinaid. Kõik pakkumised PSi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2007 01:05:41 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
hakkab looma, varsti liiguvad autod ka selle baasil thumbs_up.gif

Mõtle natuke. Pigem vesiniku baasil.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2007 01:07:21 vasta tsitaadiga

Juba liiguvadki vesiniku baasil. Hübriid tehti valmis, mis liigbu nii vesiniku kui bensuga. Mõned toodeti aga kuna vesiniktanklaid ei ole palju veel siis ei saa seda päris rakendada. Oli audi bemm või mercedes, ei mäelta.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 07.01.2007 01:15:55 vasta tsitaadiga

ei olnud see ei pemm ega mertseedes ega audi, tuntuim hübriidautodest on Toyota Prius. Tallinnas on näiteks Priustele parkimine tasuta

http://www.toyota.com/prius/

_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.01.2007 01:30:17 vasta tsitaadiga

vesinikuga seeriaautodest esimene peaks ikka uus seitsmene olema.
http://www.autobloggreen.com/2006/11/29/la-auto-show-bmw-officials-see-hydrogen-7-as-peek-of-the-future/

prius ei ole ju vesinikuga. prius on ju elekter+bensiin.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2007 01:33:02 vasta tsitaadiga

ma nägin telkust seda küll, milline see kütusepaak oli. Mingi kahekordne kiht ise oli peal veel ja lasti lahtises tules ka passida päris kaua aega, midagi ei juhtunud. Iseenesest suht katastroof küll, kui see peaks autol õhku lendama, Teederemont kestaks kaua aega. Mind huvitab aga see, kuidas see mootoriga mure lahendati. Vesinik ise ju teatavasti ei mõju metallile hästi ( sõi seda metalli aegamisi vms ). Sorry, et OT
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 07.01.2007 01:36:28 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
vesinikuga seeriaautodest esimene peaks ikka uus seitsmene olema.
http://www.autobloggreen.com/2006/11/29/la-auto-show-bmw-officials-see-hydrogen-7-as-peek-of-the-future/

prius ei ole ju vesinikuga. prius on ju elekter+bensiin.


kurnäu, nüüd tuli see topgeari osagi meelde. Näed nüüd mis teeb inimesega hirm voodi ees

_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2007 01:42:18 vasta tsitaadiga

Igatahes kuskilt lugedes räägiti saksa autost ka seda et ohtlikke ühendeid vesiniku põlemisel ei teki ja need mis tekivad on väga väikeses koguses ja üldse mitte ohtlik. Veeaur vms. Ei mäleta aga auto polnud toyota vaid bemm jah. Oli kahekihiline paak ka veel.
Teises teemas räägitakse ideeautost, kuid ma kindlasti lugesin valmis masinast. icon_rolleyes.gif okei kisub ot-ks ära.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2007 01:43:40 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=287396 ühinegem sinna
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.01.2007 01:53:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kurnäu, nüüd tuli see topgeari osagi meelde. Näed nüüd mis teeb inimesega hirm voodi ees


mingis osas on sellest H2 seitsmesest juttu? ega sa ei mäleta millises?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Samsungi sülearvuti töötaks kuu aega elektrivõrgu abita
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.