|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
30.12.2006 22:01:18
Samsungi sülearvuti töötaks kuu aega elektrivõrgu abita |
|
|
link :: Postimees
Samsung Electronics on loomas sülearvutile kütuse-elemendiga laua-adapterit, millega saaks arvuti töötada kuu aega vooluvõrku kasutamata. Uus lauaadapter, mis on mõeldud ultraportatiivsele sülearvutile Samsung Q35, sisaldab 1200Wh metanooli kasutavat kütuse-elementi, kirjutab Postimees vahendusel Inquirer.
Selle toitest piisab, et tagada sülearvuti töö 8 tundi päevas ja 5 päeva nädalas kuu aja jooksul.
Hetkel töötavad Samsungi insenerid ka väiksema kütuse-elemendi kallal, mis tagaks vaid tassitäie kütusega sülearvuti töö 15 tunni jooksul.
Elemendi maksimaalne väljundvõimsus on hetkel 20 vatti. Samsungi sõnade kohaselt on uue elemendi energiamahutavus (650 Wh/l) umbes neli korda suurem kui teistel arendajatel.
Turule plaanitakse see jaam tuua järgmise aasta lõpuks.
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
30.12.2006 22:02:39
|
|
|
hakkab looma, varsti liiguvad autod ka selle baasil
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hepman
HV kasutaja

liitunud: 06.07.2004
|
30.12.2006 22:35:46
|
|
|
...hmmm, ma vist lükkan läptopi ostmise nati edasi
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
30.12.2006 22:37:50
|
|
|
| see hakkab looma jah. neid kotikesi poleks ka väga suur vaev varuks kaasas kanda ja eriti tore oleks, kui neid saaks enamustest kaubanduskeskustest vabalt osta
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marco
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2006
|
30.12.2006 22:38:50
|
|
|
...ja mina olin oma viie tunni üle õnnelik...
järjekordselt teema, kus pean mainima, et ei jõua ära oodata kui ise ka kasutada saan. (mõistliku hinnaga muidugi)
_________________ Does "genuine" mean "with the real bugs"? |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noQ
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2004
|
30.12.2006 22:48:19
|
|
|
OT:
| Hiid kirjutas: |
hakkab looma, varsti liiguvad autod ka selle baasil  |
"One concern with the addition of methanol to automotive fuels is highlighted by recent groundwater impacts from the fuel additive methyl tert-butyl ether (MTBE). Leaking underground gasoline storage tanks created MTBE plumes in groundwater that eventually adulterated well water. Methanol's high solubility in water raises concerns that similar well water contamination could arise from the widespread use of methanol as an automotive fuel."
wikipedia
_________________ huumor. |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
30.12.2006 23:05:15
|
|
|
midagi analoogset tehti juba mitu aastat tagasi soomlaste poolt ookeani purjejahtide jaoks
voolukeneraator, mis viinast elektrit tegi, esitleti veel kuskil venemessutel ...
soomlastel aga rahvuspärased probleemid viinaga seepärast polnud leiutis eriti populaarne
hind oli ka teisel
_________________ Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100 |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
30.12.2006 23:06:44
|
|
|
| Siukese akuga lennukisse ikka lastakse?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
30.12.2006 23:41:01
|
|
|
jood enne väravaid elemendi tühjaks ja pärast täidad lennukis uuesti viskiga
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
30.12.2006 23:43:37
|
|
|
| namstoop kirjutas: |
jood enne väravaid elemendi tühjaks ja pärast täidad lennukis uuesti viskiga  |
hea mõte, nii teemegi
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
onufred
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2004
|
31.12.2006 00:00:15
|
|
|
jube hea seadeldis ,kui joogist puudust tuleb ja poed kinni, siis igaüks enda läpaka kallale läheb
|
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HaVoC
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eldorado
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
31.12.2006 00:38:24
|
|
|
ikkagi hea uudis vorguehitajale nagu mina, aega pole laadida l2ppar, aga kui tood on palju - saad igal kohal ja nii palju kui vaja l2ppari kasutada kui juurde teha korpus metallist ja extra duty et saab kasutada igas kohas igal minutis - kas vihma all voi lumi peal - oleks ultra hea
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veiks
HV kasutaja
liitunud: 28.01.2003
|
31.12.2006 01:23:31
|
|
|
kui nüüd järgmiseks saaks asja veel vee peal jooksma siis ostaks ma ka uue läpaka...
metanool on mürgine küll jah, või see sama element töötaks ka piirituse peal samahästi ehk etanooli peal?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
onufred
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2004
|
31.12.2006 02:25:46
|
|
|
| HaVoC kirjutas: |
| Ja, ja peale metanooli joomist paned kõrvad padja-alla. Minu arust on neis kasutuse metanool, mis on inimesele mürk (Pärnu pimedat mäletate). |
siis avastadki järsku, et pimedaks läinud igalpool ja poed põhku:D
|
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
8
HV Guru
liitunud: 27.04.2005
|
31.12.2006 03:24:16
|
|
|
Ikkagi, väntgeneraatoriga arvuti on ületamatu. Ei mingit ajalist piirangut, ei mingit vedelikku ega kütust. Vända võib ju ka pedaalidega (nagu jalgrattal) asendada, siis pole ka vaja väntavat neegrit otsida - istud aga oma arvuti taga ja laua all jalgadega teed samal ajal kerget trenni - topelt kasulik!
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
31.12.2006 04:49:16
|
|
|
| 8 kirjutas: |
Ikkagi, väntgeneraatoriga arvuti on ületamatu. Ei mingit ajalist piirangut, ei mingit vedelikku ega kütust. Vända võib ju ka pedaalidega (nagu jalgrattal) asendada, siis pole ka vaja väntavat neegrit otsida - istud aga oma arvuti taga ja laua all jalgadega teed samal ajal kerget trenni - topelt kasulik!  |
selline asi sobiks eriti inimestele kellel pole aega töö kõrvalt trenni teha ja liigsed kg mid kollitavad
samas tehku siis juba sellised läpparid millel nagu benzu paak väike küljes... valad muudkui viina sisse ja asi töötab mingi aeg 8)
ainult iseasi kuda nende viina aurude sees inimesed töötavad... mingi hais peab ikka kusagilt välja tulema jäägina
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
31.12.2006 10:49:48
|
|
|
angel, metanoli põlemisvõrrand
2 CH3OH + 3 O2 -> 2 CO2 + 4 H2O
saadused ei ole inimesele mürgised, ega oma lõhna
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HaVoC
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
31.12.2006 11:06:10
|
|
|
| ot: |
a mis mu õllepohm sisaldab?  |
8)
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HaVoC
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
31.12.2006 12:29:21
Re: Samsungi sülearvuti töötaks kuu aega elektrivõrgu abita |
|
|
| Tanel kirjutas: |
| Hetkel töötavad Samsungi insenerid ka väiksema kütuse-elemendi kallal, mis tagaks vaid tassitäie kütusega sülearvuti töö 15 tunni jooksul. |
Krt, terve tassitäis metanooli
Sellega võib juba terve pere maha tappa, ühest õnnetust/õnnelikust arvutikasutajast rääkimata.
Siis pole enesetapjatel enam mingite barbituraatide-unerohtudega jamada vajagi.
(Nojah, kui nii võtta, siis ka praegu saab poest kasvõi pangekaupa Voitkade süütevedelikku ostmas käia, eks sealgi seda va metanooli sees).
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
31.12.2006 13:37:43
|
|
|
Ehk siis sülearvuti sülle ja kanister metanooli kaasa ja võid minna kuuks ajaks matkama
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
31.12.2006 13:52:50
|
|
|
Järgmine samm oleks siis wifi leviala võimsuse suurendamine metanoli abiga.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mryx
HV kasutaja
liitunud: 14.03.2005
|
31.12.2006 18:00:52
|
|
|
Venelastel on viinaküttel töötav allveelaev...
filmis "Kalastamise vene eripärad"
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Infinitez
HV vaatleja
liitunud: 02.12.2006
|
01.01.2007 22:40:30
|
|
|
btw Tartu Ülikoolis arendatavad on palju-palju paremad. Aga see on juba salastatud informatsioon
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sadamson
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2004
|
02.01.2007 00:40:30
Re: Samsungi sülearvuti töötaks kuu aega elektrivõrgu abita |
|
|
| Tanel kirjutas: |
Samsung Electronics on loomas sülearvutile kütuse-elemendiga laua-adapterit, millega saaks arvuti töötada kuu aega vooluvõrku kasutamata. Uus lauaadapter, mis on mõeldud ultraportatiivsele sülearvutile Samsung Q35, sisaldab 1200Wh metanooli kasutavat kütuse-elementi, kirjutab Postimees vahendusel Inquirer.
Selle toitest piisab, et tagada sülearvuti töö 8 tundi päevas ja 5 päeva nädalas kuu aja jooksul.
Hetkel töötavad Samsungi insenerid ka väiksema kütuse-elemendi kallal, mis tagaks vaid tassitäie kütusega sülearvuti töö 15 tunni jooksul.
Elemendi maksimaalne väljundvõimsus on hetkel 20 vatti. Samsungi sõnade kohaselt on uue elemendi energiamahutavus (650 Wh/l) umbes neli korda suurem kui teistel arendajatel.
Turule plaanitakse see jaam tuua järgmise aasta lõpuks. |
See on tore asi aga mis tema hind on?
Ja Metanool pole just kõige sõbraliklum vedelik kodushoidmiseks, eriti veel, kui on väiksed lapsed.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
02.01.2007 00:41:38
|
|
|
Küll EU nõuded sunnivad ikka mitteläbilaskva paagi tegema. No ma arvan et kellel on laps siis vaevalt asjad hetkelgi nii suva järgi mööda maja laiali.
viimati muutis Mario. 02.01.2007 00:42:21, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sadamson
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2004
|
02.01.2007 00:57:27
|
|
|
| riivo21 kirjutas: |
angel, metanoli põlemisvõrrand
2 CH3OH + 3 O2 -> 2 CO2 + 4 H2O
saadused ei ole inimesele mürgised, ega oma lõhna |
Tegelikult on ohtlik metanaal seega inimesepuhul läheb rada nii 2CH3OH + O2 ensüümreksioon-> 2CHOH + 2H2O Samas CHOH ise disotseerub CHO- + H+ seega tekib happeline keskkond, mis viib teiste reaksioonide tasakaalu paigast vere pH langeb alla normi mis on muidu pH=7,43-7,45.
Samas kui element on kinnine, ja seda täidetakse eraldi müüg526htades, siis on OK
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
02.01.2007 12:47:48
|
|
|
| sadamson, rääkisin selles elemendis toimuvast ja oletasin, et see on täielik põlemine
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
runover
HV vaatleja
liitunud: 22.11.2002
|
02.01.2007 14:24:35
|
|
|
| Samas CO2 ei ole kaugeltki inimesele kahjutu. Paljudes seismiliselt aktiivsetes kohtades on CO2 peamiselt nähtamatu surma põhjustajaks. Inimene ise oma tegevusega produtseerib CO2-te ja tema hingamist reguleerib nimetatud ühendi organismist välja viimine. See arvamus, et inimese hingamist reguleerib hapniku vajadus on väär. Hapniku võib rahulikult õhus lämmastikuga asendada ja inimene ei taipa midagi, lihtsalt jääb magama ja enam ei ärka. CO2 kontsentratsioon, mis inimesele ja ükskõik millisele soojaverelisele/külmaverelisele elusolendile juba ohtlikuks osutub on üsna väike. Piisab ainult, et hingatavas õhus CO2 nivoo ühtlustub väljahingatava kogusega, tekib organismis küllastus ja ongi kellad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
02.01.2007 17:29:26
|
|
|
| runover kirjutas: |
| Samas CO2 ei ole kaugeltki inimesele kahjutu. Paljudes seismiliselt aktiivsetes kohtades on CO2 peamiselt nähtamatu surma põhjustajaks. Inimene ise oma tegevusega produtseerib CO2-te ja tema hingamist reguleerib nimetatud ühendi organismist välja viimine. See arvamus, et inimese hingamist reguleerib hapniku vajadus on väär. Hapniku võib rahulikult õhus lämmastikuga asendada ja inimene ei taipa midagi, lihtsalt jääb magama ja enam ei ärka. CO2 kontsentratsioon, mis inimesele ja ükskõik millisele soojaverelisele/külmaverelisele elusolendile juba ohtlikuks osutub on üsna väike. Piisab ainult, et hingatavas õhus CO2 nivoo ühtlustub väljahingatava kogusega, tekib organismis küllastus ja ongi kellad. |
Kui sa nüüd CO2 ohtlikkusest üldiselt räägid, siis olgu pealegi, aga teema juurde tagasi tulles - õhukindlas ruumis lämbub inimene mingi aja möödudes nagunii - on tal siis metanooliküttega läpakas kaasas või mitte. Kui aga ruumis on normaalne (so. mitme inimese ruumis viibimiseks piisav) ventilatsioon, siis ei tohiks sellise läpaka töö selle kasutajat mõjutada rohkem kui teise inimese viibimine samas ruumis, ilmselt aga veelgi vähem, kuna elemendilt eralduva CO2 kogus ajaühikus on ilmselt väiksem ühe inimese poolt keskmiselt eraldatavast CO2-st.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emty
HV Guru

liitunud: 16.10.2002
|
02.01.2007 17:39:05
|
|
|
varsti k2ivadki k6ik itineegrid ringi nagu haiglas - tilguti metanooliga riidenagi kyljes j2rgi tilpnemas...
_________________ ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage |
|
| Kommentaarid: 459 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
381 |
|
| tagasi üles |
|
 |
okas5
Lõuapoolik

liitunud: 19.01.2004
|
06.01.2007 07:38:37
|
|
|
| 8 kirjutas: |
Ikkagi, väntgeneraatoriga arvuti on ületamatu. Ei mingit ajalist piirangut, ei mingit vedelikku ega kütust. Vända võib ju ka pedaalidega (nagu jalgrattal) asendada, siis pole ka vaja väntavat neegrit otsida - istud aga oma arvuti taga ja laua all jalgadega teed samal ajal kerget trenni - topelt kasulik!  |
Või võtad omale hamstri ratta sisse jooksma siis kodus loom kah
| emty kirjutas: |
| varsti k2ivadki k6ik itineegrid ringi nagu haiglas - tilguti metanooliga riidenagi kyljes j2rgi tilpnemas... |
See oli hästi öeldud
_________________ Võtan suurtes kogustes tagastamata laenu ja muid vidinaid. Kõik pakkumised PSi  |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
07.01.2007 01:05:41
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
hakkab looma, varsti liiguvad autod ka selle baasil  |
Mõtle natuke. Pigem vesiniku baasil.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
07.01.2007 01:07:21
|
|
|
| Juba liiguvadki vesiniku baasil. Hübriid tehti valmis, mis liigbu nii vesiniku kui bensuga. Mõned toodeti aga kuna vesiniktanklaid ei ole palju veel siis ei saa seda päris rakendada. Oli audi bemm või mercedes, ei mäelta.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
07.01.2007 01:15:55
|
|
|
ei olnud see ei pemm ega mertseedes ega audi, tuntuim hübriidautodest on Toyota Prius. Tallinnas on näiteks Priustele parkimine tasuta
http://www.toyota.com/prius/
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
07.01.2007 01:33:02
|
|
|
| ma nägin telkust seda küll, milline see kütusepaak oli. Mingi kahekordne kiht ise oli peal veel ja lasti lahtises tules ka passida päris kaua aega, midagi ei juhtunud. Iseenesest suht katastroof küll, kui see peaks autol õhku lendama, Teederemont kestaks kaua aega. Mind huvitab aga see, kuidas see mootoriga mure lahendati. Vesinik ise ju teatavasti ei mõju metallile hästi ( sõi seda metalli aegamisi vms ). Sorry, et OT
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
07.01.2007 01:36:28
|
|
|
kurnäu, nüüd tuli see topgeari osagi meelde. Näed nüüd mis teeb inimesega hirm voodi ees
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
07.01.2007 01:42:18
|
|
|
Igatahes kuskilt lugedes räägiti saksa autost ka seda et ohtlikke ühendeid vesiniku põlemisel ei teki ja need mis tekivad on väga väikeses koguses ja üldse mitte ohtlik. Veeaur vms. Ei mäleta aga auto polnud toyota vaid bemm jah. Oli kahekihiline paak ka veel.
Teises teemas räägitakse ideeautost, kuid ma kindlasti lugesin valmis masinast. okei kisub ot-ks ära.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
07.01.2007 01:53:34
|
|
|
| tsitaat: |
kurnäu, nüüd tuli see topgeari osagi meelde. Näed nüüd mis teeb inimesega hirm voodi ees
|
mingis osas on sellest H2 seitsmesest juttu? ega sa ei mäleta millises?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|