Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  digivideokaamera vs vhs märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2005 10:08:03 digivideokaamera vs vhs vasta tsitaadiga

oleks siis soov osta videokaamera aga kuidagi ei jõua otsusele kumb on parem kas digi või vhs kaamera...
vhs on odavamad ja neil on võimalusi peal mida digidel eriti pole.samas digivideokaameralt on lihtsam arvutisse pilti tõmmata jne.
millegipärast on mul umbusk digivideokaameratesse.(võimalik et see tuleneb kokkupuutest viletsate digifotokatega)
ootaks siis targemate peade arvamusi nende kahe võrdlusmomendist.
kogemusi ...vms
sai vast õigesse foorumisse ikka icon_neutral.gif

_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 13.01.2005 10:46:35 Re: digivideokaamera vs vhs vasta tsitaadiga

alliance kirjutas:
oleks siis soov osta videokaamera aga kuidagi ei jõua otsusele kumb on parem kas digi või vhs kaamera...
vhs on odavamad ja neil on võimalusi peal mida digidel eriti pole.samas digivideokaameralt on lihtsam arvutisse pilti tõmmata jne.
millegipärast on mul umbusk digivideokaameratesse.(võimalik et see tuleneb kokkupuutest viletsate digifotokatega)
ootaks siis targemate peade arvamusi nende kahe võrdlusmomendist.
kogemusi ...vms
sai vast õigesse foorumisse ikka icon_neutral.gif

Digitaalse video pildikvaliteet ei halvene kopeerides ning kopeerides ei tule sisse väliseid häireid jms.
Millised on need võimalused, mida sul kindlasti vaja oleks ning mida digil siis ei ole?
Minu arvates tasub igal juhul digi osta, eriti kui arvuti olemas. Saad vähemalt praagi välja lõigata ja siis on tulemus lühem ja huvitavam.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2005 10:51:29 vasta tsitaadiga

ma küsin veel seda, kas mõtlesid digiandmekandjana linti või mõnda mälujunni?
Mul endal digilintkaamera ja selle on kõik tavavõimalused + digivõimalused.
Need tänapäeva digijunnid on küll mõnesmõttes lahjemad.Üks asi mis meelde tuleb
on see , et kui mul on optiline zoom 22X siis nedel enamustel uutel on hea kui 10 välja annab.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 13.01.2005 10:56:29 vasta tsitaadiga

madmel kirjutas:
ma küsin veel seda, kas mõtlesid digiandmekandjana linti või mõnda mälujunni?
Mul endal digilintkaamera ja selle on kõik tavavõimalused + digivõimalused.
Need tänapäeva digijunnid on küll mõnesmõttes lahjemad.Üks asi mis meelde tuleb
on see , et kui mul on optiline zoom 22X siis nedel enamustel uutel on hea kui 10 välja annab.

Mul on 25x icon_razz1.gif kuid juba 10 kandis soovitav jalad alla panna või ennast kindlamalt toetada kuhugi, et vaadatav materjal saaks. Ja lint hetkel mahu+töökindluse/hinna suhtega ikka veel parim minu arvates kaamerasse.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2005 10:57:55 vasta tsitaadiga

mis krdi asi on digilint kaamera-maakeeli? icon_eek.gif
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2005 11:05:44 vasta tsitaadiga

ei midagi keerulist icon_smile.gif ....lihtsalt ta salvestab infoka bittitena aga andme kandjaks on lint mitte mälukaart...
kui keegi mäletab siis olid kunagi arvutid, Atari näiteks, millele loeti programmid sisse kassettmakilt.
Ja digilintkaamera on siis mingi ülemineku variant analoogilt digile vist.Pluss on ka digilindi puhul ka see, et
need andmekandjad on tunduvalt odavamad.Korralik lint 60 min maksba kuskil 150 eeku aga mälu kaardid on ikka tunduvalt kallimad veel.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2005 11:09:17 vasta tsitaadiga

sellisest asjast pole ma kahjuks kuulnud.kasett teleka mängu olenud silmanud kunagi,aga see teine teema
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2005 11:24:22 vasta tsitaadiga

kui sa oled poes kaameraid vaadanud siis kindlasti oled näinud aga iseasi kas oled osand neid sellise pilguga vaadata.
Kaamera näeb välja nagu tavaline lintkaamera aga küljepeal on kiri , et see Digital8 , ehk see siis tähendab, et kirjutab filmi lindile digitaalsel kujul.
Näide:
http://www.atf.ee/shop/index.php?categoryID=20
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2005 11:45:13 vasta tsitaadiga

ok.mida teised arvavad sellest variandist? icon_rolleyes.gif
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fucidin acid
HV kasutaja
fucidin acid

liitunud: 13.11.2001




sõnum 13.01.2005 11:55:38 vasta tsitaadiga

kindlasti osta ikkagi Digikaamera mini DV kasetiga, vahe VHS-iga on suur, usu mind, ma juba 5 aastat olen filminud igasugu kraami, ja digilindi kvaliteet yletab nii vhs kui hi8 (ehk 8mm analooglint, SAMUTI PASK) !!!!!!

ja 10 kordne optiline zoomi on kyllalt, digizoom on kasutu. seda numbrit pole mõtet vaadata.

Raudselt soovitam Mini DV sony kaamerat, hinnaklassiga alates 8000-14000

_________________
tegelen iphone, ipad remondiga
iphone kasutajad grupp https://www.facebook.com/groups/iphonekasutajad/
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 13.01.2005 11:56:21 vasta tsitaadiga

Digi puhul kasutajale muud vahet pole, kui see, et salvestise kvaliteet korduvalt maha mängides ei muutu. Muidu kassett nagu ikka kassett. Salvestise kuupäev ja kellaaeg (ning mõne kaamera puhul veel mõned parameetrid) salvestatakse digitaalselt ning neid saab videopildilt peale-maha võtta. Digitaalse puhul on saab eelnevalt toodud salvestatud parameetrite abil otsingut kasutada.
Digital8 puhul on kassett füüsiliselt sama tavalise 8mm kassetiga ainult, et lint kassetis on kvaliteetsem. Lindi puhul see hea, et salvestuspinda palju, lint ju kassetis rullis.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2005 12:15:58 vasta tsitaadiga

aga vhs on ju ka lint.kus seal lindil ja lindil vahe sisse tuleb siis?

digizoomi ei vaata.seda idiootsust tunnen juba digikaamerate pealt,mõttetu asi tõesti.

_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fucidin acid
HV kasutaja
fucidin acid

liitunud: 13.11.2001




sõnum 13.01.2005 12:18:44 vasta tsitaadiga

Salvestatkse küll lindile ,aga erinevus tavalindiga(Hi 8 ,Video8 analoog kaamerate lindid)seisneb selles ,et digilindile salvestatakse numbriliselt(digitaalselt ühed ja nullid ).Kui analoog kantakse füüsiliselt lindile(seega on digilint vastupidavam ja kannatab rohkem ülelindistamisi)
_________________
tegelen iphone, ipad remondiga
iphone kasutajad grupp https://www.facebook.com/groups/iphonekasutajad/
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2005 12:26:37 vasta tsitaadiga

siin vahepeal kõlas et optiline 10x on küllalt on täitsa individuaalne, endal 22 x, kuskil maastikul tundub küll vahest , et võiks veel olla.Omab ka digi zoomi aga see tõesti kasutu asi.
Ma oleks küll rahul kui video kaamera siise ilmuks ka teleskoobiga võrreldav zoom 1000x nt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fucidin acid
HV kasutaja
fucidin acid

liitunud: 13.11.2001




sõnum 13.01.2005 12:29:42 vasta tsitaadiga

krt nii laisk ka ei saa olla et kõike zoomiga peab pyydma icon_rolleyes.gif
_________________
tegelen iphone, ipad remondiga
iphone kasutajad grupp https://www.facebook.com/groups/iphonekasutajad/
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2005 12:34:12 vasta tsitaadiga

naisi ikka näiteks icon_lol.gif
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2005 12:37:20 vasta tsitaadiga

aga need mälukaardiga digikad,kuidas nendega lood on?
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fucidin acid
HV kasutaja
fucidin acid

liitunud: 13.11.2001




sõnum 13.01.2005 12:49:48 vasta tsitaadiga

ja veel infi DV kohta

http://digivideo.kolhoos.ee/info
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fucidin acid
HV kasutaja
fucidin acid

liitunud: 13.11.2001




sõnum 13.01.2005 12:51:44 vasta tsitaadiga

nomälukaarte ikka nii suuri veel pole ja kui on siis marukallid, infi läeb ikka vähe peale, saad teha aga lühemaid klippe, kvaliteet oleneb kuda see kaamra lindistab mis formaadis
_________________
tegelen iphone, ipad remondiga
iphone kasutajad grupp https://www.facebook.com/groups/iphonekasutajad/
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2005 12:53:25 vasta tsitaadiga

tänud. thumbs_up.gif juba olen poole targemaks saanud. thumbs_up.gif
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darzik
HV veteran
darzik

liitunud: 12.01.2002




sõnum 13.01.2005 12:53:42 vasta tsitaadiga

alliance kirjutas:
aga need mälukaardiga digikad,kuidas nendega lood on?


Need ~2000-kroonised? Need unusta ära, võta ikka MiniDV või kui on mingeid lisapõhjusi, siis Digital8 kaamera. Mingeid Canoni MiniDV-sid sai ca 6000.- eest juba kätte, niisama pühapäevafilmimiseks täitsa OK, kuigi korralik 0lux öövõte oleks abiks, selline infrapuna abil töötav ja mustvalgelt filmiv siis....
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2005 12:59:31 vasta tsitaadiga

http://www.tevalo.ee/foorum/index.php?showtopic=13876&hl=


postitasin selle kysimuse tiba varem sinna,ma ei tea kas ajan midagi sassi aga tundub et mõni mees laidab midagi...

_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wolz
HV kasutaja
wolz

liitunud: 25.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2005 13:01:45 vasta tsitaadiga

oman juba mitu head aastat sellist digikaamerat nagu JVC GR-DVL150E (opt. zoom 8x, digi 300x icon_smile.gif )
mõned plussid-miinused läbi minu silmade:
+: MiniDV, pildikvaliteet on hea, efekte on palju (eriti lahe on snapshot - teeb filmimise keskel foto, st pilt jääb mõneks sekundiks paigale ja ka pildistamise hääl on kuulda icon_biggrin.gif lahedaid momente saab ülihästi esile tõsta selle featuuriga), sisseehitatud lamp pimedas filmimiseks, kaamera on väga kompaktne ja kerge, lcd käib küljele 90 kraadi ja on üles-alla keeratav 180 kraadi, pildi stabiliseerija - aitab väriseva käe vastu icon_smile.gif
-: tunnen puudust sony kaameratelt omaseks saanud night-shotist (mu kaameral on küll miski night scope mode, aga sellega kottpimedas midagi ei filmi; lamp on ka muidugi tore asi, aga ta ei valgusta väga kaugele ning sööb akut ka tubli tempoga, lisaks sellele pole filmitavad just kõige rõõmsamad kui neile prozektor näkku suunata icon_razz1.gif ), aku tühjeneb ka suhtkoht kiiresti kuid minu vajadused pole väga suured nii et elab üle, kõige suurem miinus on tõsiasi, et jahedas kohas kaamera lihtsalt pidurdab icon_confused.gif ma ei oska täpset temperatuuri öelda, aga kusagil +10..+5 kraadi juures kauem filmides jäävad kõik funktsioonid (k.a. filmimine) aeglasemaks ning kaadris olev action läheb sujuvalt üle slaid-shouks.. ei oska öelda kas uuematel digikaameratel ka sama viga on, aga vanal heal Sony VHS kaameral seda probleemi ei täheldanud (sai edukalt hakkama ka miinuskraadidega)

lisaks veel niipalju, et minu kaamera puhul on tegu suht vana mudeliga (digikaamerate võidukäigu algusaegadest)
tõesti ei suuda meenutada mis aastal see sai ostetud kuid maksis toona 14k kanti

_________________
If I throw a stick, will you leave?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2005 14:08:20 vasta tsitaadiga

wolz kirjutas:
oman juba mitu head aastat sellist digikaamerat nagu JVC GR-DVL150E (opt. zoom 8x, digi 300x icon_smile.gif )
mõned plussid-miinused läbi minu silmade:
+: MiniDV, pildikvaliteet on hea, efekte on palju (eriti lahe on snapshot - teeb filmimise keskel foto, st pilt jääb mõneks sekundiks paigale ja ka pildistamise hääl on kuulda icon_biggrin.gif lahedaid momente saab ülihästi esile tõsta selle featuuriga), sisseehitatud lamp pimedas filmimiseks, kaamera on väga kompaktne ja kerge, lcd käib küljele 90 kraadi ja on üles-alla keeratav 180 kraadi, pildi stabiliseerija - aitab väriseva käe vastu icon_smile.gif
-: tunnen puudust sony kaameratelt omaseks saanud night-shotist (mu kaameral on küll miski night scope mode, aga sellega kottpimedas midagi ei filmi; lamp on ka muidugi tore asi, aga ta ei valgusta väga kaugele ning sööb akut ka tubli tempoga, lisaks sellele pole filmitavad just kõige rõõmsamad kui neile prozektor näkku suunata icon_razz1.gif ), aku tühjeneb ka suhtkoht kiiresti kuid minu vajadused pole väga suured nii et elab üle, kõige suurem miinus on tõsiasi, et jahedas kohas kaamera lihtsalt pidurdab icon_confused.gif ma ei oska täpset temperatuuri öelda, aga kusagil +10..+5 kraadi juures kauem filmides jäävad kõik funktsioonid (k.a. filmimine) aeglasemaks ning kaadris olev action läheb sujuvalt üle slaid-shouks.. ei oska öelda kas uuematel digikaameratel ka sama viga on, aga vanal heal Sony VHS kaameral seda probleemi ei täheldanud (sai edukalt hakkama ka miinuskraadidega)

lisaks veel niipalju, et minu kaamera puhul on tegu suht vana mudeliga (digikaamerate võidukäigu algusaegadest)
tõesti ei suuda meenutada mis aastal see sai ostetud kuid maksis toona 14k kanti


Kõik need plussid on ka Digital8 olemas(ainuke mis ma ei oska võrrelda hetkel on pildi kvaliteet) + puuduvad need miinused mis sul kirjas on...ehk töötab ka külmemas olus, nightshoti saab teha kottpimedas ilma proseta.lcd ekraani väänan kuidas tahan icon_rolleyes.gif

zoom ei näita laiskust .....lihtsalt on olukordi kus juurde ei saa minna....näiteks kuupeale icon_wink.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darzik
HV veteran
darzik

liitunud: 12.01.2002




sõnum 13.01.2005 14:21:35 vasta tsitaadiga

madmel kirjutas:

Kõik need plussid on ka Digital8 olemas(ainuke mis ma ei oska võrrelda hetkel on pildi kvaliteet) + puuduvad need miinused mis sul kirjas on...ehk töötab ka külmemas olus, nightshoti saab teha kottpimedas ilma proseta.lcd ekraani väänan kuidas tahan icon_rolleyes.gif

zoom ei näita laiskust .....lihtsalt on olukordi kus juurde ei saa minna....näiteks kuupeale icon_wink.gif


nightshot, suur zoom ja vabalt pööratev LCD ei ole mingid ainult Digital8 kokku käivad omadused ju icon_smile.gif Oli vahepeal kasutada mingi tsutt kallim Panasonicu MiniDV, ekraani pööramise koha pealt ei osanud millestki puudust tunda, kottpimedas filmis, nagu vanem mees ... zoomi kohta ei mäleta, mingi 20x vist oli. Külma kohta ei tea öelda, aga külmas mittetöötamine on pigem aku kui kasseti tüübi probleem.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2005 14:29:10 vasta tsitaadiga

väike OT:Ma arvan, et pealkirja peaks nüüd muutma MiniDV vs Digital 8.

Aga täitsa usun ,et uued paremad MiniDV masinad peaks juba omadustelt sisaldama ka kõiki DDigital 8 omadusi.
Aga DV miinuseks esialgu pakun hinda nii kaamera enda kui ka andmekandja hinda + pluss andmekandjamahtuvuse ja hinnasuhet.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kotkas
HV vaatleja

liitunud: 03.01.2004




sõnum 13.01.2005 15:35:11 vasta tsitaadiga

Tere

Digital 8 ja Mini DV pildi kvalikteet ei ole silmaga näha (kui see üldse on olemas). Ise kasutan Sony trv 140E kaamerat ja olen rahul. ! viga see et kaamera omamüra jääb helile ja ei ole pistikut, et eraldi mikrit panna icon_cry.gif

Jõudu filmimisel!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2005 15:45:17 vasta tsitaadiga

Kotkas kirjutas:
Tere

Digital 8 ja Mini DV pildi kvalikteet ei ole silmaga näha (kui see üldse on olemas). Ise kasutan Sony trv 140E kaamerat ja olen rahul. ! viga see et kaamera omamüra jääb helile ja ei ole pistikut, et eraldi mikrit panna icon_cry.gif

Jõudu filmimisel!

Eks see pildi kvaliteet oleneb ka suurelt optikast ja see on küll tõsi et öövaikust on raske filmida kuna jääb kaamera mootori surin peale icon_neutral.gif ...aga mul on küll mikri auk eraldi olemas (vist 130e mul).
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kotkas
HV vaatleja

liitunud: 03.01.2004




sõnum 13.01.2005 15:52:38 vasta tsitaadiga

Optika hakkab ka rohkem kehvemates valgustingimustes pilti mõjutama.

Nii arvab Kotkas tux.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lennu
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2002




sõnum 14.01.2005 11:35:34 vasta tsitaadiga

osta canoni mingisugune kõige odavam digivideokaamera(nende hinnad hea mitu tuhat kukkunud aasta jooksul)....lääts väheamlt korralik ja kui mingi 12K juba alla panna, siis MV250i, millel väga hea digic värviprotsessor ja seda zoomi ära eriti vaata....10x piisab täiesti vabalt, sest kui hullult zoomid, siis käsi väriseb rohkem ja sellist 22x zoomiga materjali eriti kasutada ei kannata niikuinii või pole ta siis esteetiliselt ilus...muidugi mingisugune 3ccd panasonic on ka viva elektroonikas müüa jube odava hinnaga(nii 15K), mida soovitaks, sest 3CCD on juba midagi

kui midagi konkreetsemat juba välja oled valinud, siis anna teada, otsib parima:)
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stemugram
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2005 13:35:58 vasta tsitaadiga

Praegu saab Kodu Anttilast tellida Panasonic NV-GS 11 EG-S kaamera.
Ja seda muidugi 14 päevaseks katsetamiseks ja siis tagasi saata.
Mitte mingil juhul päriseks osta. (seal on 3-4 tuhat kallim)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2005 23:21:28 vasta tsitaadiga

Mina võtaks oma uueks kaameraks sellise, mis kütab otse DVDle. thumbs_up.gif
Hetkel D8 ja seni, kuni katki ei ole läinud ei vaheta ma teda millegi vastu.
Vanust on 4a. ja rebib jätkuvalt hästi. 8)

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2005 04:58:51 vasta tsitaadiga

dvd kaamerat olen ka veidi piilunud,aga selle omadusi jm ei tea.kallis ka raibe.


Panasonic NV-GS 11 EG-S<<<<<see on digikas?

_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2005 09:49:20 vasta tsitaadiga

Juh.
See kribab miniDVle.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lennu
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2002




sõnum 15.01.2005 11:59:01 vasta tsitaadiga

Miks DVDle kribaks....DVD kvaliteet on ju palju halvem kui MiniDV või siis Digital8 oma icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2005 23:06:34 vasta tsitaadiga

kust sa seda võtad? icon_eek.gif
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2005 11:33:49 vasta tsitaadiga

alliance kirjutas:
kust sa seda võtad? icon_eek.gif


Ei ole ka väga spets aga arvan, et ta pakib selle DVD peale kokku juba.......aga krt seda teab...mõni tark võiks vastata icon_wink.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2005 12:15:46 vasta tsitaadiga

DVD camcorder salvestab video otse standard DVD MPEG2 formaati (1,4 GB dvd plaadile), nii et kui plaat täis, siis ka DVD mängija mängib seda.
Miinused:
Kvaliteetset videot mahub ainult 20 min
DVD videot on raske arvutis redigeerida
Kaamera kõrge hind
miniDVD-l väike 1,4 GB maht (digital8 kassetil ~15GB)

Kuid siiski on olemas ka tavalise dvd jaoks olevaid kaameraid
http://www.mikeslist.com/2004_12_19_archive.html#110384492934809517 icon_lol.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lennu
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2002




sõnum 17.01.2005 20:28:52 vasta tsitaadiga

Kui 20min on 1.4 GB, seega tund nii 4.3 GB...DV formaadis on tund ju ~15GB

suuruse vahe ju mingi 3kordne

siit üks teooria veel....et kui JPEG korduval salvestamisel kvaliteet halveneb, kas siis sama ei juhtu ka MPEG faile korduvalt pakkides?....kindlasti peaks juhtuma ju icon_rolleyes.gif

Ise igatahes loogika poolest nende DVD kaamerate poole ei vaataks
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pähkel
HV kasutaja
pähkel

liitunud: 02.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2005 10:51:56 vasta tsitaadiga

1 asi, kus VHS kaamera eelis välja võib tulla, on siis kui filmid hämaras (pimedas).
Reeglina olid vanad VHS kaamerad kobakamad ehk suurema läätse läbimõõduga.
Omal on Panasonic GS-120 (3ccd) ja mingi vana VHS-juust filmis pimedas tundlikumalt näiteks.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2005 14:09:59 vasta tsitaadiga

20 min Mpeg2 8000kbit/sek videot mahub 1,4 GB DVD plaadile.
6 min AVI (DV codec) videot mahub 1,4 GB DVD plaadile, kuid ükski DVD kaamera ei salvesta videot DV avi (12,6GB/tund) formaadis.
Üldiselt kõik mis on juba pakitud, läheb uuesti pakkimisel nati halvemaks, nii et redigeerimiseks MPEG ja JPEG formaat eriti ei sobi. (Redigeerimiseks mõdedel fotokatel TIFF formaat)
Kuid DV video on ka tegelikult pakitud umbes 5x.
pakkimata AVI oleks muidu u 63GB/tund icon_eek.gif
Kasulikku infot: http://www.digitalfaq.com/understandsource.htm
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sharkxs
Kreisi kasutaja
sharkxs

liitunud: 10.03.2003




sõnum 18.01.2005 14:32:39 vasta tsitaadiga

fakt on se et amatöör kaameratest on nr1 panasonic kui raha peale tige olla võib ka sony osta
näiteks panasonic nv-gs120-ele pole tema hinnaklassis millelgil ega kellelgil vastu panna
järgmiseks mudeliks näiteks nv-gs70 sutsu vanem kui 120 aga nii head riistapuud 14k saada muult tootjalt pole võimalik
üldiselt jah pana ja sony ainukesed head amatöör digikaamerate tootjad panal hind ja kvaliteet rohkem paigas kui sonyl
sony hinnad jätavad tõsiselt soovida
kui kellelgi on vastu argumente siis paluks tehniliselt täpsustada miks ta näiteks samsungi jms paremaks peab


viimati muutis sharkxs 18.01.2005 14:41:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 11 :: 2 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2005 14:38:54 vasta tsitaadiga

... kuidas 0 lux filmimisega on ?
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2005 15:14:05 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... kuidas 0 lux filmimisega on ?

+ veel siis kuidas super nightshot iga on?
Mis iseeneset on teinekord väga oodatud funktsioon.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pähkel
HV kasutaja
pähkel

liitunud: 02.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2005 15:38:25 vasta tsitaadiga

Üldiselt need nightshotid ja 0-luxid on täielik jama. Valgusti peale kaamerale ja hoopis teine asi.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darzik
HV veteran
darzik

liitunud: 12.01.2002




sõnum 18.01.2005 15:43:30 vasta tsitaadiga

pähkel kirjutas:
Üldiselt need nightshotid ja 0-luxid on täielik jama. Valgusti peale kaamerale ja hoopis teine asi.


Sõltub, milleks asja vaja on... teinekord on just hea, et saad kottpimedas filmida ilma filmitavat valgusvihuga häirimata
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2005 16:03:42 vasta tsitaadiga

darzik kirjutas:
pähkel kirjutas:
Üldiselt need nightshotid ja 0-luxid on täielik jama. Valgusti peale kaamerale ja hoopis teine asi.


Sõltub, milleks asja vaja on... teinekord on just hea, et saad kottpimedas filmida ilma filmitavat valgusvihuga häirimata

thumbs_up.gif Sellepärast see mõte neil ongi....proze on enamikel peal aga vahest tahaks salja filmida icon_eek.gif icon_wink.gif icon_razz1.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lennu
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2002




sõnum 18.01.2005 18:14:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Sellepärast see mõte neil ongi....proze on enamikel peal aga vahest tahaks salja filmida


ära tuld ära lase, pane kaamera kapi peale ja jäta lindistama, kui naisega hullama hakkad icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2005 18:17:57 vasta tsitaadiga

Ürita seda naabrinaisele selgeks teha, kui Camiga akna taga piilud. icon_wink.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darzik
HV veteran
darzik

liitunud: 12.01.2002




sõnum 18.01.2005 18:43:13 vasta tsitaadiga

Eks igaüks mõtle vastavalt oma rikutuse tasemele icon_wink.gif Ma pidasin rohkem nagu igasugu pimeda-elukaid silmas
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  digivideokaamera vs vhs mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.