Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Pentium 4 overclocking + probleemid mis sellega esinevad. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mr.D
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2004




sõnum 31.12.2004 21:43:53 Pentium 4 overclocking + probleemid mis sellega esinevad. vasta tsitaadiga

Proovisin oma 2.4 GHz pentium 4'ja klokkida veidi ning siis hakkasid esinema probleemid.
Suutsin tööle panna prose 2.4 @ 2.6 , kuid rohkem ei saanud edasi proovida.
Kui üritasin windowsisse siseneda viskas ette Sinise Vanasurma.
Proovisin warpspeederiga(emaplaadilt leitud OC tarkavara) , aga kohe kui üle 144 kordajad panin viskas sinise ekraani ette.
kui jätsin 2.6 peale hakkasid iga paari tunni tagant esinema restartid.
Temperatuur idle praegu 35 C .
Full loadi peal on umbes 45 - 50 C .
Kui mingit lisainformatsiooni on vaja emaplaat etc. siis ütelge.
Probleem 2.
Teisel arvutil windows jookseb kord päevas või rohkem kokku.
Memtestiga näitas mõlemat mälu eraldi proovides 4 testi ajal errori .
Proovisin ka erinevaid slotte mäludel vahetada.
Kummaline on see et windowsi all jookseb kokku , aga linuxi all on täiesti stabiilne ja töötab probleemideta.
Ette tänades Mr.D


viimati muutis Mr.D 31.12.2004 21:46:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g3n1us
HV veteran
g3n1us

liitunud: 31.10.2004




sõnum 31.12.2004 21:45:18 vasta tsitaadiga

Tõsta volti pisut-pisut.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr.D
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2004




sõnum 31.12.2004 21:48:37 vasta tsitaadiga

Ma ei saa warpspeederiga volte tõsta kuna ma ei tea miks , aga selleks vajalik nupp on lukus.
Äkki mingi muu programm vms. aitaks mind?
Kuskilt kuulsin ka et agp ja pci clock peavad jääma ühele kohale (66 agp , 33 pci ) kas see on tõsi?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArgoA
HV veteran
ArgoA

liitunud: 03.01.2004




sõnum 31.12.2004 21:59:26 vasta tsitaadiga

Tösta volte biosist! Mina sain inteli tavalise cooleriga oma 1.6 GHz 2.6 peal uskuge või mitte temp oli seal 40 peal volte töstsin 0,75 vörra! Tösi ei töötanud just stabiilselt win jooksis kokku! Aga 2.5 peal oli asi täitsa on, muret valmistas ainult emaplaadi temp mis oli mängides 66 ons see normaalne?

Posted from a mobile
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 31.12.2004 22:26:56 vasta tsitaadiga

ArgoA kirjutas:
...muret valmistas ainult emaplaadi temp mis oli mängides 66 ons see normaalne?

ei!
vaata emaplaadi jahutus üle. vent ikka töötab? icon_razz1.gif
ehk proovid midagi kobedamat peale ajada chipsetile..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wazaa
HV veteran
wazaa

liitunud: 13.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2004 22:28:08 vasta tsitaadiga

Toide äkki nõrk icon_neutral.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr.D
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2004




sõnum 31.12.2004 22:38:44 vasta tsitaadiga

Mu biosil puudub voltage muutmis koht.
Frequenzy voltage controlly all on ainult protsessori kordaja tõstmise koht ja muud pole.
Bios sai uuendatud viimati kuu eest.
Emaplaati on u8568 pro biostari bios.
http://www.biostar-usa.com/mbdetails.asp?model=U8568+PRO&x=12&y=8
Veidi googeldades sain teada et sellel emaplaadil ongi voltage muutmis crap lukus.Kas see tähendab et ma ei saagi om P4 piinata ? icon_confused.gif
Toiteplokk mul ningi no name atx 300W.(või rohkem kogu info on toiteploki all , mida on väga ebamugav lugeda + veel see et ma ei mahu sinna lihtsalt)
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2004 23:52:08 vasta tsitaadiga

räägi oma prosest natukene rohkem, kas ta on 2.4a,2.4b,2.4c või 2.4e?
näiteks minu vana 2.4c(800fsb) töötas default voldidel(1.525v) @3.2ghz probleemideta, nii et asi ei pea olema voldide taga, vaata pci/agp lukku ja mälu koradaja(1:1, 3:2, 5:4)

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr.D
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2004




sõnum 01.01.2005 01:06:23 vasta tsitaadiga

Prose on 2.4A
Biosist jälle ei leidnud sellist kohta kust ma saaks määrata et pci jääks kogu aeg 33 peale ja agp 66 peale.
Leidsin aga koha kus saab memory panna 133 peale panin peale aga ikkagi protsessori kordaja suurendades suureneb ka mälu oma.
Pmõtteliselt see emaplaat vist ei võimaldagi korralikku klokkimist.
Otsisin aga ei leidnud midagi mis võiks mind aidata.
Kui keegi oskab veel aidata siis oleks väga hea.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArgoA
HV veteran
ArgoA

liitunud: 03.01.2004




sõnum 01.01.2005 01:12:09 vasta tsitaadiga

mälu oma suureneb nii või na, aga nood sidemed või ei oskagi täpset nime anda, võtavad seda MHZ mälule vähemaks!
Kui asi mälu taga, siis pane see (suhe) mis muudab mälu clocki kõige väiksemaks!
Head uut aastat!

_________________
www.greendice.ee - kvaliteetne arvutimaailm teenusena soodsamalt kui Big Mac-i eine, alates 6,9EUR kuus!
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 01.01.2005 01:19:24 vasta tsitaadiga

Mr.D kirjutas:
Prose on 2.4A
Biosist jälle ei leidnud sellist kohta kust ma saaks määrata et pci jääks kogu aeg 33 peale ja agp 66 peale.
Leidsin aga koha kus saab memory panna 133 peale panin peale aga ikkagi protsessori kordaja suurendades suureneb ka mälu oma.
.

Üldiselt otsi BIOSest selline koht, kus kirjas FSB:DRAM ratio, seal peaksid saama määrata mälu ja AGP/PCI kiiruse sõltuvalt prose kiirusest.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!


viimati muutis Troll 01.01.2005 01:23:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr.D
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2004




sõnum 01.01.2005 01:20:17 vasta tsitaadiga

DDR:CPU ratiot ma ei saa ilmselt jälle muuta kuna bios ei luba mitte mingi nipiga seda võimalust.
Kas on üldse olemas mingi alternatiivne bios mis teeks mul need võimalused lahti.
Uurisin ka manuali mingit jumperit vms. selle jaoks ei ole olemas vist.
Mu emaplaat on siis ilmselt piiratud ainult protsessori kordaja tõstmisega.(nagu lind kes on kärbitud tiivadest , jalgadest ja kõigest muust vajalikust)
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 01.01.2005 01:24:17 vasta tsitaadiga

Mr.D kirjutas:
DDR:CPU ratiot ma ei saa ilmselt jälle muuta kuna bios ei luba mitte mingi nipiga seda võimalust.
Kas on <b>ül<font color=red>d</font>se</b> olemas mingi alternatiivne bios mis teeks mul need võimalused lahti.
Uurisin ka manuali mingit jumperit vms. selle jaoks ei ole olemas vist.
Mu emaplaat on siis ilmselt piiratud ainult protsessori kordaja tõstmisega.(nagu lind kes on kärbitud tiivadest , jalgadest ja kõigest muust vajalikust)

Mitte protsessori kordaja tõstmisega (Inteli prosedel on see lukus, seda muuta ei saa), vaid prose siinikiiruse tõstmisega!

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr.D
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2004




sõnum 01.01.2005 01:30:12 vasta tsitaadiga

Oleks väike küsimus suuremale ringile.
Mis on mu võimalused praegu kas tuleb osta uus mobo?
Netis nii palju kui ma leidnud midagi olen on inimesed ostnud uue mobo , sest clockimis võimalus praktiliselt puudus.
Ps.Aitäh kõikidele abistajatele.(tänud troll sain jällegi ühe asja võrra targemaks)
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2005 01:39:34 vasta tsitaadiga

uus emme jah natsa aitab, aga 2.4a prose eriti palju ei kella kah minuteada, nii et soovitus, osta uus/kasut emme+prose

Mr.D kirjutas:
Oleks väike küsimus suuremale ringile.
Mis on mu võimalused praegu kas tuleb osta uus mobo?
Netis nii palju kui ma leidnud midagi olen on inimesed ostnud uue mobo , sest clockimis võimalus praktiliselt puudus.
Ps.Aitäh kõikidele abistajatele.(tänud troll sain jällegi ühe asja võrra targemaks)

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 01.01.2005 01:43:21 vasta tsitaadiga

Kardan, et erilist võitu sa ei saa, sul on P4 2,4A prose ehk siis 24x100MHz, minu kogemustel ei kannata see suurt klokkimist. Ja need mõnisada MHz ei anna ka erilist efekti. Kui su arvuti hakkab aeglaseks jääma, tasuks sul mõelda kogu konfi uuendamisele s.o uus prose+emaplaat ja tõenäoliselt ka uued mälud. Aga veel selline küsimus, mis videokaart sul praegu on, äkki tasuks hoopis see välja vahetada?

P.s Mnjah, kirjutasin liiga kaua, SCREAMER jõudis ette , aga mõte meil sama.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr.D
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2004




sõnum 01.01.2005 01:54:26 vasta tsitaadiga

Videokaart on vana ustav geforce 4 mx 440 icon_biggrin.gif
Mulle sellest täitsa piisab kuna half-life 2 jooksutab sujuvalt 90 fps välja ning uus tuleb paari kuu pärast kui 6600 gt hinnad (loodetavasti) on langenud.
Praegu sees 1 no-name pc 2100 ja teine apacher pc 3200 , mõlemad 256 mb.(kas see midagi muudaks kui ma võtaks selle no-name välja ja jätaks ainutl apacheri?)
Protsessor on mul 24x100MHz asemel 18x133MHz
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2005 01:57:17 vasta tsitaadiga

oot, ei saanud nüüd aru, kumb sul ikka on?
24x100MHz või 18x133MHz ?

Mr.D kirjutas:
Videokaart on vana ustav geforce 4 mx 440 icon_biggrin.gif
Mulle sellest täitsa piisab kuna half-life 2 jooksutab sujuvalt 90 fps välja ning uus tuleb paari kuu pärast kui 6600 gt hinnad (loodetavasti) on langenud.
Praegu sees 1 no-name pc 2100 ja teine apacher pc 3200 , mõlemad 256 mb.(kas see midagi muudaks kui ma võtaks selle no-name välja ja jätaks ainutl apacheri?)
Protsessor on mul 24x100MHz asemel 18x133MHz

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr.D
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2004




sõnum 01.01.2005 02:02:36 vasta tsitaadiga

Mul on 18x133
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2005 02:09:08 vasta tsitaadiga

siis on 2.4b, neid saab @kuni 3600mhz tööle
http://www.overclockers.ru/images/lab/2004/07/23/CPUz.gif
ei luba et sinu oma kah saab, aga võid proovida (siis sulle vaja odavalt saada, kuni 500 abit/epox/msi/asus emme)

või müüa oma stuff ja osta paremad jupid,

sinu noname pc2100 võib ka piduriks olla, proovi ilma, ainult pc3200mäluga, pane biosis memory @133,
ja tõsta prose fsb, provi esialgu 150fsb(133asemel)


Mr.D kirjutas:
Mul on 18x133

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr.D
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2004




sõnum 01.01.2005 02:17:52 vasta tsitaadiga

Hmm everest näitab et mul on 2.4A.
Kas on mingi võimalus kuidas kindlalt teada mis tüüpi protsessor mul on?
See siis lõik everestist:
tsitaat:
CPU Properties:
CPU Type Intel Pentium 4A
CPU Alias Northwood, A80532
CPU Stepping B0
Engineering Sample No
CPUID CPU Name Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 2.40GHz
CPUID Revision 00000F24h

CPU Speed:
CPU Clock 2394.35 MHz (original: 2400 MHz)
CPU Multiplier 18.0x
CPU FSB 133.02 MHz (original: 133 MHz)
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 01.01.2005 02:23:09 vasta tsitaadiga

Igal juhul on sul see parem 2,4GHz prose, millel default siinikiirus on 18x133MHz. Seda saaksid parema emaplaadi (näit. Abit IS7-ga klokkida küll.
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2005 02:28:59 vasta tsitaadiga

CPU-Z
http://www.cpuid.com/cpuz.php

Mr.D kirjutas:
Hmm everest näitab et mul on 2.4A.
Kas on mingi võimalus kuidas kindlalt teada mis tüüpi protsessor mul on?

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr.D
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2004




sõnum 01.01.2005 13:00:28 vasta tsitaadiga

Üks küsimus oleks veel kui ma ostan uue emaplaadi kas vana toiteplokk veab seda uut välja + veel klokkimine mis hakkab toimuma.
Cpu-z html report protsessori kohta:
tsitaat:
Name Intel Pentium 4
Code Name Northwood
Specification Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 2.40GHz
Family / Model / Stepping F 2 4
Extended Family / Model 0 0
Brand ID 9
Package mPGA-478
Core Stepping B0
Technology 0.13 µ
Supported Instructions Sets MMX, SSE, SSE2
CPU Clock Speed 2412.5 MHz
Clock multiplier x 18.0
Front Side Bus Frequency 134.0 MHz
Bus Speed 536.1 MHz
L1 Data Cache 8 KBytes, 4-way set associative, 64 Bytes line size
L1 Trace Cache 12 Kµops, 8-way set associative
L2 Cache 512 KBytes, 8-way set associative, 64 Bytes line size
L2 Speed 2412.5 MHz (Full)
L2 Location On Chip
L2 Data Prefetch Logic yes
L2 Bus Width 256 bits
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2005 19:18:44 vasta tsitaadiga

Kõigi lahkel loal postitan oma jura ka siia teemasse.
On mul siis mingi Abit SA7 http://www.abit.com.tw/page/en/motherboard/motherboard_detail.php?pMODEL_NAME=SA7&fMTYPE=Socket+478
Ja Pentium 4 2.0A
Kas peab kordajat liigutama või seda teist?
Tõstsin 100Mhz pealt 133 peale. Midagi nagu ei juhutunud hirmsat, peale Mhz tõusu...

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2005 19:27:25 vasta tsitaadiga

kordajat ei saa muutma, kuna intelil kinni
ja sul emme SIS kiviga, sellega eriti palju ei kella jah, proovi mälu mhz 266peale panna, ja tõsta fsb 150mhzni
Hiid kirjutas:
Kõigi lahkel loal postitan oma jura ka siia teemasse.
On mul siis mingi Abit SA7 http://www.abit.com.tw/page/en/motherboard/motherboard_detail.php?pMODEL_NAME=SA7&fMTYPE=Socket+478
Ja Pentium 4 2.0A
Kas peab kordajat liigutama või seda teist?
Tõstsin 100Mhz pealt 133 peale. Midagi nagu ei juhutunud hirmsat, peale Mhz tõusu...

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 01.01.2005 23:25:26 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Kõigi lahkel loal postitan oma jura ka siia teemasse.
On mul siis mingi Abit SA7 http://www.abit.com.tw/page/en/motherboard/motherboard_detail.php?pMODEL_NAME=SA7&fMTYPE=Socket+478
Ja Pentium 4 2.0A
Kas peab kordajat liigutama või seda teist?
Tõstsin 100Mhz pealt 133 peale. Midagi nagu ei juhutunud hirmsat, peale Mhz tõusu...

Mis hirmsat sul siis juhtuma pidi? icon_biggrin.gif Selle emaplaadiga kannatab ehk veelgi tõsta, aga sa pead FSB/DRAM ratio paika panema, et mälu ja AGP/PCI kiirused liiga suureks ei läheks.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2005 23:28:24 vasta tsitaadiga

Ma ei tahagi maksimumi. Arvasin, et see lisa 34% on juba nii suur kiirus, et peaks midagi kuumenema hakkama v.m.s Everest aga näitab 30.C icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2005 23:46:09 vasta tsitaadiga

paar kraadi ei tee midagi
Hiid kirjutas:
Ma ei tahagi maksimumi. Arvasin, et see lisa 34% on juba nii suur kiirus, et peaks midagi kuumenema hakkama v.m.s Everest aga näitab 30.C icon_rolleyes.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2005 00:44:14 vasta tsitaadiga

mis pentu 2.8ghz HT def voldid on

viimati muutis JOKKER666 03.01.2005 00:47:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kenno112
HV veteran
kenno112

liitunud: 29.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2005 00:46:20 vasta tsitaadiga

ka küsimus et palju kellata seda proset ilma volte tõstmatta (prose ka siis p4 2,4 18x133 abit emme)
Kommentaarid: 229 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2005 01:37:07 vasta tsitaadiga

sõltub kus tehtud, ja mis stepping, vaata biosis(voldid)
JOKKER666 kirjutas:
mis pentu 2.8ghz HT def voldid on


proovi 150fsb
kenno112 kirjutas:
ka küsimus et palju kellata seda proset ilma volte tõstmatta (prose ka siis p4 2,4 18x133 abit emme)

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]


viimati muutis SCREAMER 03.01.2005 09:30:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2005 02:12:03 vasta tsitaadiga

krt ma ei tea, mul sõbral sellega jama, peksan ta siia foorumisse
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Boot
HV kasutaja


liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2005 13:06:44 vasta tsitaadiga

ArgoA kirjutas:
Tösta volte biosist! Mina sain inteli tavalise cooleriga oma 1.6 GHz 2.6 peal uskuge või mitte temp oli seal 40 peal volte töstsin 0,75 vörra! Tösi ei töötanud just stabiilselt win jooksis kokku! Aga 2.5 peal oli asi täitsa on, muret valmistas ainult emaplaadi temp mis oli mängides 66 ons see normaalne? <br/><br/><i>Posted from a mobile</i>

1.6A@2.6 usun, endalgi see asi 2.5 peal tiksub. 2.6 peal käiks ka aga see on stabiilne natuke liiga kõrge pingega, ei julge prosele 1.75 sisse lasta kuigi mobo seda võimaldab...
40 kraadi ei usu ealeski. Tundub, et sul mobo temp ja prose temp softis sassis, 66 on just selline temperatuur, mis sellise prose/voldi/cooleriga peaks prosel full loadis tulema.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2005 13:08:51 vasta tsitaadiga

endal mäletan 1.6a@2.8..2.9ghz stock cooleriga töötas kenasti
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Pentium 4 overclocking + probleemid mis sellega esinevad.
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.