|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mustjaak
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2003
|
22.02.2005 15:45:32
Microlingi supper Mediaseade ei näita telekapilti |
|
|
| Sai siis mindud reklaamiohvriks ja soetatud Microlingi aparaat media 500 Nüüd säände probleem et arvutisse ei saa tv programme ette. tulevadaint soome kanalid + tv3 kuid üle poole neist must-valged üks värviline. eesti tv ja kanal2 pole haisugi. Milles võib olla probleem? Tean et kusagilt tuleks asi miski Pal B peale panna aga kus kohast. Videakaardi juures sellist võimalust ei leidnud!! Foorumites ka tuhnisin
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
23.02.2005 02:40:21
|
|
|
Manuali ei antud kaasa w?
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Westswamp
HV Guru

liitunud: 11.06.2002
|
23.02.2005 11:31:17
|
|
|
| Pöördu ML helpdeski, neil on kohustus sind aidata.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kk
HV veteran

liitunud: 30.03.2002
|
23.02.2005 16:08:33
|
|
|
Ei noh milleks ometi helistada müüja klienditeenindusele. Parem, kiirem ja efektiivsem on küsida ju näiteks Portugali foorumist. Kindlasti saab kiire ja selge vastuse.
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
3 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mustjaak
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2003
|
24.02.2005 15:07:30
|
|
|
viimati muutis mustjaak 24.02.2005 15:08:44, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mustjaak
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2003
|
24.02.2005 15:08:17
|
|
|
| kk kirjutas: |
Ei noh milleks ometi helistada müüja klienditeenindusele. Parem, kiirem ja efektiivsem on küsida ju näiteks Portugali foorumist. Kindlasti saab kiire ja selge vastuse.
 |
Minuteada pole HinnaVaatluse foorumi puhul siiski tegu Portugali foorumiga. Ma lootsin siit abi saada mitte targutavaid vastuseid leida.
Helpdeski helistasin, aga seal võttis mingi siuke tibi vastu, nagu oleks Ekspress Hotline helistanud. Ta soovitas mul kusagil miskise Pal B peale panna, kahjuks tema näpunäidete järgi ma aga ei leia seda kohta ülesse ja nüüd lootsin siit abi leida.
Asi nimelt selline et näitab ainult Soome kanaleid ja TV3 enamikke neist aga ainult mustvalgena. ETV ja Kanal 2 ei ole üldse esindatud.
Et kui keegi teab kus ja kuidas seda pilli tööle saab siis abi oleks teretulnud. Eks ma homme helista veel sinna Helpdeski.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mustjaak
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2003
|
24.02.2005 15:09:40
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
| Manuali ei antud kaasa w? |
Manual õpetas ainult kuidas juhe seina panna:)
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kk
HV veteran

liitunud: 30.03.2002
|
24.02.2005 23:29:24
|
|
|
Plug and fly
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
3 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mustjaak
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
25.02.2005 13:32:30
|
|
|
mälujärgi öeldes peaks see PalB ja muu peale seadmine käima selles softijupi seades, millega telekat vaatad. Pole ammu kasutanud, ei mäleta enam.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mustjaak
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2003
|
25.02.2005 14:07:57
|
|
|
| namstoop kirjutas: |
| mälujärgi öeldes peaks see PalB ja muu peale seadmine käima selles softijupi seades, millega telekat vaatad. Pole ammu kasutanud, ei mäleta enam. |
Softijupiks on see XP Media, kus ei anna midagi muuta!!!
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trebla
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2002

|
26.02.2005 22:46:05
|
|
|
õiguste küsimus?
et kellena oled sisse loginud.
_________________ Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
27.02.2005 21:10:55
|
|
|
miks xp medias midagi muuta ei anna? päris ärev settings koht oli olemas iirc?
üldiselt klienditugi abiks.
variant2: sa ei suutnud ennast klienditoele selgeks teha ja arvati, et sa tv-oudist räägid.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.09.2003
|
01.03.2005 20:38:46
|
|
|
Ui ui see on küll paras pähkel. Kui sa suudaksid kuidagi selgeks teha mis julla sul selle tvantenni augu külge on poogitud (vidin mida naised saunas tvkaardiks sõimavad ) siis suudaks ehk aidata isegi. Mul kogemus old ati all-my-nightmares-in-one 9000 krrdiga ja seal tuli panna suvalisi draivereid suvalises järjekorras peale ilma restardita ja siis sai teha full scänni ja alles peale seda leidis kõik kanalid üles. Samas ma sügavalt kahtlen et sellel winõudus meedja killeril mingit installi võimalust ongi. Ei ole kahjuks (loe: õnneks) sellise jubedusega kokku puutund.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
YRO
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2003
|
02.03.2005 00:59:57
|
|
|
Kas signaal, mis sisse tuleb on tugev ja korralik? Enamus tv-kaartidest jäävad selle probleemi taha, et nad ei suuda korralikku pilti kehvast signaalist joonistada. Ise möllasin ka täna sama masinaga - see reo raius, kui kivi, et decoder error ja decoder error. Isegi kui kanalid üles leidis, siis pilti ei näidand. Lõpuks aitas WinDVD peale laskmine, selle codec sobis talle. BTW telekakaart peaks olema AverTV MCE1500.
_________________ Ega inimene ikka massina vastu ei saa! |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mustjaak
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2003
|
02.03.2005 14:40:51
|
|
|
| YRO kirjutas: |
| Kas signaal, mis sisse tuleb on tugev ja korralik? Enamus tv-kaartidest jäävad selle probleemi taha, et nad ei suuda korralikku pilti kehvast signaalist joonistada. Ise möllasin ka täna sama masinaga - see reo raius, kui kivi, et decoder error ja decoder error. Isegi kui kanalid üles leidis, siis pilti ei näidand. Lõpuks aitas WinDVD peale laskmine, selle codec sobis talle. BTW telekakaart peaks olema AverTV MCE1500. |
Krt ei tia, mina ei saa sellest pillist jagu, lasin kaasas olevalt plaadilt driverid asjad peale siis korra maha ja uuesti peale aga mitte emmigi. Nüüd vaatan seda WINDVD asja kah... Kaart on jah mingi AVER hujaver
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.09.2003
|
02.03.2005 14:53:40
|
|
|
| A ega sa vahepeal restarti ei teind installimiste vahel? Selle ati-kati-mati õudusest sain ka alles siis jagu kui kõik driverid ja softi restardita peale lasin. Kuidas see meedja jubedus välja näeb? Kas formatit ole proovind/võimalik teha?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaximumSpeed
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2002
|
02.03.2005 14:58:40
re |
|
|
Viimases arvutikasutajas on sellest põgusalt juttu.
_________________ Proovige vesijahutust;) |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mustjaak
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2003
|
02.03.2005 15:11:51
|
|
|
| Cooler(-10) kirjutas: |
| A ega sa vahepeal restarti ei teind installimiste vahel? Selle ati-kati-mati õudusest sain ka alles siis jagu kui kõik driverid ja softi restardita peale lasin. Kuidas see meedja jubedus välja näeb? Kas formatit ole proovind/võimalik teha? |
krt niipalju kui ma olen aru saand siis see on XP küljes kõvasti kinni ja tuleks kõik üle lasta!!
Aga on mõni muu proge millega soovitaksite telekat vaadata! Jätaks selle media esialgu mängust välja!!
Ei teind miskit restarti see ühe jutiga peale jooksis ja siis restarti nõudis
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
02.03.2005 15:47:36
|
|
|
Dscaler.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mustjaak
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2003
|
02.03.2005 16:39:00
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
| Dscaler. |
millise täpsemalt ma tõmbama peaks? Seal neid mitu varianti!
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
03.03.2005 10:44:42
|
|
|
igasuguste 'plaadi pealt' draiverite ja programmide pealelaskmine on saatanast üldjuhul...
atiga ei seondu see teleka osa kohe kuidagi, 540 medial on nvidia kaart :p ja telekapildiga tegeleb siiski eelpoolmainit avermedia kaart.
media center on xp sees üsna kõvasti kinni ja seda uuesti installima hakata on suht kahtlane.
parem räägi, millega vaadata üritad? antenniga? kaabliga? üldse ilma millegita?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mustjaak
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2003
|
03.03.2005 12:59:33
|
|
|
| londiste kirjutas: |
igasuguste 'plaadi pealt' draiverite ja programmide pealelaskmine on saatanast üldjuhul...
atiga ei seondu see teleka osa kohe kuidagi, 540 medial on nvidia kaart :p ja telekapildiga tegeleb siiski eelpoolmainit avermedia kaart.
media center on xp sees üsna kõvasti kinni ja seda uuesti installima hakata on suht kahtlane.
parem räägi, millega vaadata üritad? antenniga? kaabliga? üldse ilma millegita? |
Antenniga!!
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
08.03.2005 20:17:00
|
|
|
| Mul tv-kaardiga sama pull, et Pal-B peal, mis default Estonia variant, ei näita peaaegu midagi. Peale asja uurimist avastasin, et eesti kanaleid näeb mingite vene setingutega. Kõige sobilikuma leidsin olevat Czech Pal-D. Äkki saad ka kusagilt seadetest asja ära muuta ja vaadata, kuda toimib.
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mustjaak
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2003
|
09.03.2005 10:38:59
|
|
|
Krdi moodi seda seadistatakse? Ma pilti sellega küll ette ei saanud...
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
09.03.2005 10:44:25
|
|
|
Sources all peaks olema su tvkaart, sellele linnuke ette.
Channels-Setup- mul seal ka Czech värk pandud, siis scanima ja peaks kanalid üles otsima. Selle valiku pead ka tegema, et kas kasutad kaabel-tvd või on antenn järgi. Kui see valesti, ei näita essugi.
XP MCE s on muidugi oma proge tv vaatamiseks, nii et sellest MCE pole suurt kasu, kui DScalerit kasutad.
IMO see MCE suht mõttetu värk, vähemalt Microlinki kofiguratsioonis. Ei saa aru küll, et mingeid rohkemaid võimalusi oleks. Kõik võimalik ka tavalise XP ga selliseks seadistada. Lambist ma ei räägi, installisin ka MCE proovi pärast ja jaurasin vähe sellega.
Juhtimiseks kasutasin ATI AIW pulti.
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mustjaak
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2003
|
10.03.2005 10:31:54
|
|
|
Sain nüüd pillile pildi ette, aga krt teleka pildiga asja küll võrrelda ei tasu. Nii, et suht mõttetu pill on see meediaseade.
Kanalid peilis alles siis välja kui estonia asemel panna Tsehhi nagu siin osad teise proge puhul soovitasid...
Nii, et üldjuhul ei soovita antud pilli omandada, reklaam on parem kui asi väärt!!!
_________________ www.gamepark.ee |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
10.03.2005 10:33:57
|
|
|
kui antenniga telekakaardile üldse mingi enam-vähem talutava pildi ette saad, on hästi läinud.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.09.2003
|
10.03.2005 10:48:35
|
|
|
| Hmm aga selle all-in-nightmare ati radeon9000 on võimalik saada väga ilus pilt kaabeliga, aga heli on see mis jääb paraku alla igasugust arvestust.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
10.03.2005 12:16:59
|
|
|
Suur vahe on selles, kas näidatakse poolkaadreid eraldi või korraga, ehk siis näiteks frapsiga vaatad kas asi mängib 25 või 50 fps.
Leadteki originaalproge mängis 25 fps ja kvaliteet oli nii jube, et ei kasutanudki üldse teda.
Dscaler mängib 50 fps ja nüüd on asi suht talutav, aga telekale ikka vastu ei saa.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.09.2003
|
10.03.2005 12:42:33
|
|
|
| Frapsiga pole proovind et mitu kaadrit sekundis laseb, aga üldiselt kas fps ei peaks olema 1:1 pal (secam ntsc) standardiga? Selle ati asjaga on pilt väga ilus (philips tuner on vist) aga kuidas heli korda saada?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
10.03.2005 16:28:52
|
|
|
telekas ongi nagu 25fpsi ju
dscaler rakendab ühtkomateist algoritmi et pilti paremaks teha.
cooler(-10): kaabel on teine asi. minu juust kaart saab ka kaablist täiesti asjaliku pildi väljavõlumisega hakkama. antenniga on märksa keerulisem. ausalt öeldes sai paar nädalat tagasi õele mustamäel üritatud antenniga telekasse pilti ette saada. ei õnnestunud.
edit: toaantenni pean siinjuures silmas.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
10.03.2005 17:32:35
|
|
|
| Arvuti TV kaardid tahavad jah head antenni ja häid ning korralikult paigaldatud kaableid, siis võib ka sitast TVkaardist saia saada.
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.09.2003
|
10.03.2005 18:04:42
|
|
|
Somewere near Saku sai ka seda radeon wonderit proovitud ja pilt oli isegi ees ja täitsa korralik kus juures. Katuse antenni pean silmas. ETV ja TV3 olid olemas (või oli see nüüd ETV ja Kanal 2). Soomesid ei tulnud (isegi telekas ei saand soomet kätte, aga se ei olegi oluline sest me akkasime mõtlema et palju on viimasel ajal soomet vaadatud ja jõuti selgusele et ei olegi viimase 6 aasta jooksul vaadatud).
PS. Heli oli ikka nagu ta oli selline läbi lume sahiseva
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
10.03.2005 21:02:29
|
|
|
| londiste kirjutas: |
telekas ongi nagu 25fpsi ju  |
On jah 25 täiskaadrit/s, aga üle kantakse 50 poolkaadrit/s.
Ja "kiires" videosignaalis näiteks TV3 uudised ei moodusta kaks poolkaadrit kokku terviklikku kaadrit nagu kinofilmides, vaid kumbki poolkaader kajastab kujutist oma esitamise hetkel.
Kui sellist videot näidata 25 fps ja kõrval mängib telekas sama asja 50 fps on vahe ilmne.
See on sama vahe kui vaadata 3d mängu 25 või 50 fps.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
12.03.2005 10:42:13
|
|
|
| tsitaat: |
| See on sama vahe kui vaadata 3d mängu 25 või 50 fps |
vahe on küll olemas aga mitte päris nii suur. mängida 25 fps ei saa, kuid telekat vaatan küll
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|