|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
17.10.2008 09:23:22
|
|
|
| KillerXP kirjutas: |
Viimane kord kui rapidshare'i kasutasin siis oli ooteaeg tirimise alguses kuid mitte 2 DLi vahel seda pikka ligi kuni 2 tunnist ooteaega. |
Ja nii ongi - juba mitu kuud. Isiklikult sikutan pigem piiratud kiirusega kui selle tüütu pika ooteajaga peale esimest allalaetud faili.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SibulonHEA
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2007
|
17.10.2008 19:38:31
|
|
|
Täna tiriti kaabel maja juurde ära. Saab vist sellest KÕUst lahti lõpuks ometi.
Aga keegi teab kaua umb läheb et majasse ka tiritakse? Kaabel on mingi 50m majast.
_________________ Täielik Noob. |
|
| tagasi üles |
|
 |
fredd
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.12.2003
|
17.10.2008 20:23:56
|
|
|
| KillerXP kirjutas: |
| Nika0 kirjutas: |
Praegu ja natukene nutune 768 kbit/s
Noh 1mega on ka norm aga väga pro oleks 2mega tahaks ka teada millal see juhtub ?! |
1 mega on elisale lihtsalt kandadele astumine. 2 mega ei kannata reaalselt kasutusel olev ühenduse protkoll. Annex M võimaldab küll rohkem aga selle kasutusele võtt nagu ma aru sain on küsitletava väärtusega. Ise pole tehnik ja pole nii kursis selle negatiivsetest külgedest.
| fredd kirjutas: |
| KillerXP kirjutas: |
| fredd kirjutas: |
| krt, see staatiline IP mis dhcpst tekkis häirib ikka väga hullult, ma olen terve oma interneti kasutamise aja dünaamilise ip'ga olnud ja nii ära harjunud, masendav on oodata mingeid rapidshare, megavideo jne limiite. Kas kuidagi ei saa IP'd dhcp'ga muuta ning kas elionil on mingeid muid pakette, mis pppoed kasutavad? |
miks sa rapidshare'i siia nimekirja enam tood, seal ei ole ooteaega enam 2 DLi vahel... lihtsalt kiirus piiratud. |
Ooteaeg on vägagi alles. |
Viimane kord kui rapidshare'i kasutasin siis oli ooteaeg tirimise alguses kuid mitte 2 DLi vahel seda pikka ligi kuni 2 tunnist ooteaega. |
Spoiler 
see siis peale mingit 5 megase faili tõmbamist.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
17.10.2008 20:44:54
|
|
|
| fredd kirjutas: |
| KillerXP kirjutas: |
| Nika0 kirjutas: |
Praegu ja natukene nutune 768 kbit/s
Noh 1mega on ka norm aga väga pro oleks 2mega tahaks ka teada millal see juhtub ?! |
1 mega on elisale lihtsalt kandadele astumine. 2 mega ei kannata reaalselt kasutusel olev ühenduse protkoll. Annex M võimaldab küll rohkem aga selle kasutusele võtt nagu ma aru sain on küsitletava väärtusega. Ise pole tehnik ja pole nii kursis selle negatiivsetest külgedest.
| fredd kirjutas: |
| KillerXP kirjutas: |
| fredd kirjutas: |
| krt, see staatiline IP mis dhcpst tekkis häirib ikka väga hullult, ma olen terve oma interneti kasutamise aja dünaamilise ip'ga olnud ja nii ära harjunud, masendav on oodata mingeid rapidshare, megavideo jne limiite. Kas kuidagi ei saa IP'd dhcp'ga muuta ning kas elionil on mingeid muid pakette, mis pppoed kasutavad? |
miks sa rapidshare'i siia nimekirja enam tood, seal ei ole ooteaega enam 2 DLi vahel... lihtsalt kiirus piiratud. |
Ooteaeg on vägagi alles. |
Viimane kord kui rapidshare'i kasutasin siis oli ooteaeg tirimise alguses kuid mitte 2 DLi vahel seda pikka ligi kuni 2 tunnist ooteaega. |
Spoiler 
see siis peale mingit 5 megase faili tõmbamist. |
See jama on sinna ilmunud viimastel päevadel. Vähemalt ei pea 70 minutit passima...
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nika0
HV veteran

liitunud: 03.01.2005
|
17.10.2008 20:59:08
|
|
|
rapidsharei teema pole see !
_________________ Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites |
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SibulonHEA
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2007
|
17.10.2008 21:01:27
|
|
|
| SibulonHEA kirjutas: |
Täna tiriti kaabel maja juurde ära. Saab vist sellest KÕUst lahti lõpuks ometi.
Aga keegi teab kaua umb läheb et majasse ka tiritakse? Kaabel on mingi 50m majast. |
Kordussaade.
_________________ Täielik Noob. |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
17.10.2008 23:30:52
|
|
|
| SibulonHEA kirjutas: |
| SibulonHEA kirjutas: |
Täna tiriti kaabel maja juurde ära. Saab vist sellest KÕUst lahti lõpuks ometi.
Aga keegi teab kaua umb läheb et majasse ka tiritakse? Kaabel on mingi 50m majast. |
Kordussaade. |
niikaua kui sa oma rahakoti lõuad lahti teed... ise paigaldad või lased elionil seda teha raha eest 8)
kui korraga maksta ei ole võimalik, siis saab seda alati ajatada
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
18.10.2008 13:19:56
|
|
|
| kui suur on helikvaliteedi vahe analoog vs digi?
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
õllekas
HV vaatleja
liitunud: 12.12.2003
|
18.10.2008 16:33:36
|
|
|
| aise kirjutas: |
| kui suur on helikvaliteedi vahe analoog vs digi? |
neli meetrit
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
18.10.2008 21:23:01
|
|
|
| aise kirjutas: |
| kui suur on helikvaliteedi vahe analoog vs digi? |
Analoog korralik kassettdekk vs digi mp3 64 kbit/s on vahe väääga suur.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
18.10.2008 21:47:03
|
|
|
| Jänes: Kui ma võtan kõrgklassi või profiklassi kassetika ja profiklassi metall-kasseti, siis ei tee Sa kõrvaga mingit vahet, et kas heli tuleb digitaalist või kõrgkvaliteediga audiost. Rääkimata siis profiklassi lintmakkidest ja profilintidest.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nika0
HV veteran

liitunud: 03.01.2005
|
18.10.2008 22:28:22
|
|
|
| õllekas kirjutas: |
| aise kirjutas: |
| kui suur on helikvaliteedi vahe analoog vs digi? |
neli meetrit |
_________________ Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites |
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
plekkpurk
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2008
|
19.10.2008 00:00:14
|
|
|
| aise kirjutas: |
| kui suur on helikvaliteedi vahe analoog vs digi? |
Vahe on sõltuv. Sõltub digiheli kodeeringust, bitratest ja sagedusulatusest, samuti analoogi salvestusviisist ja andmekandjast. Samuti on see teataval määral maitse küsimus. Näiteks profilindid profimängijas on kindlasti kordi parema kvaiteediga, kui keskmine mp3 või cd. Aga professionaalne digitaalheli on kindlalt parem, kui tavaline Sony kassetikas Mati Nuude lindiga. Professionaalne analoogheli ja digitaalheli on tegelikult nn. maitseküsimus, kuna analoog kõlab nn ilusamalt, sest seal ei ole tingimata kõiki sagedusi, mida lindistada on plaanitud. Samasdigiformaat on täpsem ja lihtsamini manipuleeritav, kuid kõlal ei ole enam neid analoogiomadusi. Paljudes stuudiotes näiteks lindistatakse salvestused digitaalselt, pärast konverditakse analoogsaundiks ja siis digitaalseks tagasi, et võtta mõlemast maailmast parim
Aga tavakasutajale on tegelikult ilmselt oluline valida endale korralikud kõlarid ja võimendus, kuna keskmise mp3 ja analoogheli vahel ei ole lihtsalt erilist suurt vahet ning mahamängimise aparatuur mängib kordades suuremat rolli. Kuigi olen näinud ka palju neid vendi, kes ona Radiotehnika kaste peavad paremaks, kui Kappa uusi profikõlareid, sest radiotehnikad ei mängi talle mingi vene külamehe lindistuse soperdusi, aga Infinityd seda teevad.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
19.10.2008 10:26:18
|
|
|
Ma arvan, et aise mõtles antud teemas, digiboksi küljes olevat digi väljundit.Endal on sealt kaabel võimu viidud ja tundub parem küll.Kuna kõrvad on mul elevandi poolt suht ära tallatud siis ei oska anult mõõta, mitu meetrit see vahe nüüd täpselt on
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allu22
HV kasutaja
liitunud: 11.03.2005
|
19.10.2008 14:37:02
|
|
|
| Kas keegi kes on eesti kanaleid arvutist vaadanud/ arvutisse salvestanud, oskab öelda, mis mõõtmetega elion neid edastab(kõrgus, laius)?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
19.10.2008 15:07:34
|
|
|
allu22, tavaline SD signaal kui ma ei eksi
EDIT: 720×576 oli see vast.
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
19.10.2008 15:25:00
|
|
|
| allu22 kirjutas: |
| Kas keegi kes on eesti kanaleid arvutist vaadanud/ arvutisse salvestanud, oskab öelda, mis mõõtmetega elion neid edastab(kõrgus, laius)? |
Eesti kanalid kõik 720×576
Seal muusika kanalitega on juba reso mingi 544x576 või midagi. Deluxe music oli üldse vist 480x576.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
solution
HV Guru

liitunud: 21.06.2002
|
19.10.2008 16:35:48
|
|
|
Sai pandud omale samuti ElioniD TV koos internetiga. Kodus on 3arvutit ning kõik olid nad varem ühenduses läbi switchi. Nüüd paigaldati thomsoni wifi ruuter elioni poolt, ning sellest ruuterist peab jooksma kaaber läbi terve korteri sinna switchi.
Kas seda switchi oleks võimalik vahetada mingisuguse wifi switchi vastu, mis võtaks signaali thomsonilt vastu ning seejärel edastaks läbi cat5 kaabli kolme arvutisse?
Samuti kas elioni digi tv'ga saab kasutada remote administratorit? Kas sissetulevad/väljuvad pordid on lahti?
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
19.10.2008 16:40:09
|
|
|
Arvan et kaabel oleks siiski kvaliteetsem lahendus.
Iseteenindusest saab teha pordid lahti.
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
solution
HV Guru

liitunud: 21.06.2002
|
19.10.2008 16:53:07
|
|
|
| Steff. kirjutas: |
Arvan et kaabel oleks siiski kvaliteetsem lahendus.
Iseteenindusest saab teha pordid lahti.  |
Kaabliga kahjuks pole võimalust. Samuti kuidas saab vahetada thomsoni ruuteril võrgu nime?
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
19.10.2008 17:05:13
|
|
|
| solution kirjutas: |
| Steff. kirjutas: |
Arvan et kaabel oleks siiski kvaliteetsem lahendus.
Iseteenindusest saab teha pordid lahti.  |
Kaabliga kahjuks pole võimalust. Samuti kuidas saab vahetada thomsoni ruuteril võrgu nime? |
võta juhend lahti ja loe ... lk 11 sõnasõnalt küll pole, kuid pilt ka juures kohe
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
19.10.2008 21:03:49
|
|
|
Kellelgi hetkel veel digitv jamab?
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nika0
HV veteran

liitunud: 03.01.2005
|
19.10.2008 22:10:16
|
|
|
weasel,
eip, oleneb mis viga?
_________________ Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites |
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
19.10.2008 22:11:13
|
|
|
Mul jamab ka...jamad saated tulevad.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sosssepp
HV veteran

liitunud: 12.05.2003
|
19.10.2008 22:30:31
|
|
|
| Männikul Tallinnas on ok olnud täna õhtul. Ei ole koguaeg ise vaadanud, aga keegi pole ka kurtnud.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
19.10.2008 22:41:03
|
|
|
ml kogu aeg jama, kuid ootan kannatlikult jaama laiendust
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rix
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nika0
HV veteran

liitunud: 03.01.2005
|
20.10.2008 00:51:00
|
|
|
Rix,
Väga hea et lisandub uus kanal ka elioni paketti, aga krt kui ta enne oli reklaami vaba siis nüüd tehakse reklaam ka sinna no perse negatiivsus hakkab tulema starmani klientidelt kes enne kiitsid! Jätku krt parem reklaami vabaks ja vsjoooooooooo!
_________________ Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites |
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SibulonHEA
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2007
|
20.10.2008 16:35:06
|
|
|
dTV-ga ei saa seda tasuta arvutit?
_________________ Täielik Noob. |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
20.10.2008 16:41:51
|
|
|
| SibulonHEA kirjutas: |
| dTV-ga ei saa seda tasuta arvutit? |
kui sul enne samal aadressil oma nimel või kellegi teise nimel internetiühendust pole olnud, siis võid koos digitv'ga ka saada tasuta arvuti... digiboxi pead siis välja ostma või järelmaksu teenusega...
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SibulonHEA
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2007
|
20.10.2008 17:16:23
|
|
|
Muidu saab digiboxi tasuta?
_________________ Täielik Noob. |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
20.10.2008 17:44:31
|
|
|
| SibulonHEA kirjutas: |
| Muidu saab digiboxi tasuta? |
kui arvutit ei võta, siis on võimalik saada soodustus 195 kr aasta lõpuni ja vajalikud seadmed (st585 ja A110) 2 aastase kasutuslepinguga...
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fredd
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.12.2003
|
20.10.2008 19:55:58
|
|
|
| kas ainult minul on viimased 2 päeva nett jube aeglane olnud? saidid laevad kaua ja streame, mida tavaliselt vaatan bufferdab hullult.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nika0
HV veteran

liitunud: 03.01.2005
|
20.10.2008 23:05:35
|
|
|
fredd,
Mul tallinnas kõik korras, Helista 606 9966 ja räägi oma murest, lase kas või uurida kas nende probleem või sinu ! Alati helista oma murest neile !
_________________ Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites |
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vindi
HV kasutaja
liitunud: 23.01.2003
|
21.10.2008 21:31:53
|
|
|
| Millest see tuleneb, et viimased paar nädalat on telekas pildi ülemine serv triibuline?? digiboksile mitmeid restarte tehtud, ei paista aitavat...
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
21.10.2008 21:55:09
|
|
|
| vindi kirjutas: |
| Millest see tuleneb, et viimased paar nädalat on telekas pildi ülemine serv triibuline?? digiboksile mitmeid restarte tehtud, ei paista aitavat... |
vaata digiboxi ja teleka vaheline kaabeldus üle
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sosssepp
HV veteran

liitunud: 12.05.2003
|
21.10.2008 22:05:40
|
|
|
| vindi kirjutas: |
| Millest see tuleneb, et viimased paar nädalat on telekas pildi ülemine serv triibuline?? digiboksile mitmeid restarte tehtud, ei paista aitavat... |
Mis pildisuhtega telekas? laiekraan või tavaline 4:3?
Kas kõikidel kanalitel triibuline?
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vallo
HV veteran

liitunud: 27.11.2001
|
22.10.2008 09:48:04
|
|
|
Ma täheldasin ka etv2 -l ülaservas mingeid valgeid triibukesi
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sosssepp
HV veteran

liitunud: 12.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peab meeldima.
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2005
|
22.10.2008 15:14:07
|
|
|
ETV2'l on mu TV'l alati olnud vasakül üleval ääres sellised morsemoodi valged kriipsud
_________________ Arbeit macht frei. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vindi
HV kasutaja
liitunud: 23.01.2003
|
22.10.2008 18:42:31
|
|
|
| telekas on tavaline 4:3 kineskoop..... ja triibud on kõikidel kanalitel. Kaabeldus on nagu kah kombes, ruuterist otse boksi.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
22.10.2008 20:08:27
|
|
|
Vaikselt hakkab kannatus järjekordselt katkema, koguaeg on tippajal mingi nõme ruudutamine/heli katkumine sees, olenevalt saatest õnnestub või ei õnnestu aru saada mida räägitakse (pilt polegi alati nii oluline). Ärapanija, uudiseid, krimi/raport ja muu popi vaatamisest tuleb suu üsna puhtaks pühkida Vahest kui tuleb reklaamipaus siis õnnestub jälle peale reklaami natuke alguses saadet jälgida. Tänane Pealtnägija ka muidugi hakib ilmselt.
Mis case on, kus see pudelikael on, et just on aru saada kui populaarsed eesti kanalid ruudutavad aga teised on korras. Fiiber millega pilt tuleb unicastina DSLAM-i juurde ei saa ju olla pudelikael? ja multicast kui selline võiks üldse välistada sellise kasutajate arvul põhineva ülekoormuse nähtuse
Olen männiku jaama taga tallinnas.
Kogu trillallaa hakkas muidugi septembrist peale ja on süvenenud viimaste nädalatega!
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sosssepp
HV veteran

liitunud: 12.05.2003
|
22.10.2008 20:17:01
|
|
|
| Kah Männikul, ei tea küll mis jaama või asja taga, aga telepilt on suht ok olnud. Miski mõni päev või midagi tagasi oli korra katkestus, kus kõik kanalid pimedaks jäid, aga see taastus vähem, kui minutiga. Rohkem pole täheldanud jamasi lähiminevikus.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeCoder
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2003
|
22.10.2008 20:22:47
|
|
|
| vindi kirjutas: |
| telekas on tavaline 4:3 kineskoop..... ja triibud on kõikidel kanalitel. Kaabeldus on nagu kah kombes, ruuterist otse boksi. |
Äkki viga hoopis teleris
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
22.10.2008 22:11:24
|
|
|
Kalev Sport krüptitud?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramm
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2004
|
23.10.2008 12:06:19
|
|
|
| Digi siin , Digi seal, Digi igalpool - Lapse haigusi täis..millal see jama ükskord korda tehakse...
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
solution
HV Guru

liitunud: 21.06.2002
|
23.10.2008 12:36:03
|
|
|
Ütleme nii, et elioni DTV ning digi nett on täielik pask. Nüüd pean seda saasta 2a kannatama, ning ära ka ei saa öelda..ilma seadmeid väljaostmatta
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
23.10.2008 12:50:19
|
|
|
ei mõista mida te kurdate.
endal 1,5 aastat olnud ja see kahe digiboxiga varjänt. 16mbit alla .
reaalselt saab kätte 1,4MB/sec ning katkemistega probleeme ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nika0
HV veteran

liitunud: 03.01.2005
|
23.10.2008 12:57:45
|
|
|
| InterFace kirjutas: |
ei mõista mida te kurdate.
endal 1,5 aastat olnud ja see kahe digiboxiga varjänt. 16mbit alla .
reaalselt saab kätte 1,4MB/sec ning katkemistega probleeme ei ole. |
endal 1aasta ja pole ka probleeme olnud, ainult üks kord kui loll alt naaber keldris sisse tuleva telefoni kaabli läbi lõikas siis oli tervel majal net ära !
_________________ Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites |
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|