Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 183, 184, 185 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2008 09:23:22 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:

Viimane kord kui rapidshare'i kasutasin siis oli ooteaeg tirimise alguses kuid mitte 2 DLi vahel seda pikka ligi kuni 2 tunnist ooteaega.

Ja nii ongi - juba mitu kuud. Isiklikult sikutan pigem piiratud kiirusega kui selle tüütu pika ooteajaga peale esimest allalaetud faili.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SibulonHEA
HV kasutaja
SibulonHEA

liitunud: 10.11.2007




sõnum 17.10.2008 19:38:31 vasta tsitaadiga

Täna tiriti kaabel maja juurde ära. Saab vist sellest KÕUst lahti lõpuks ometi.
Aga keegi teab kaua umb läheb et majasse ka tiritakse? Kaabel on mingi 50m majast.

_________________
Täielik Noob.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fredd
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2008 20:23:56 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:
Nika0 kirjutas:
Praegu ja natukene nutune 768 kbit/s icon_rolleyes.gif

Noh 1mega on ka norm aga väga pro oleks 2mega beer_yum.gif tahaks ka teada millal see juhtub ?!

1 mega on elisale lihtsalt kandadele astumine. 2 mega ei kannata reaalselt kasutusel olev ühenduse protkoll. Annex M võimaldab küll rohkem aga selle kasutusele võtt nagu ma aru sain on küsitletava väärtusega. Ise pole tehnik ja pole nii kursis selle negatiivsetest külgedest.

fredd kirjutas:
KillerXP kirjutas:
fredd kirjutas:
krt, see staatiline IP mis dhcpst tekkis häirib ikka väga hullult, ma olen terve oma interneti kasutamise aja dünaamilise ip'ga olnud ja nii ära harjunud, masendav on oodata mingeid rapidshare, megavideo jne limiite. Kas kuidagi ei saa IP'd dhcp'ga muuta ning kas elionil on mingeid muid pakette, mis pppoed kasutavad?

miks sa rapidshare'i siia nimekirja enam tood, seal ei ole ooteaega enam 2 DLi vahel... lihtsalt kiirus piiratud.
Ooteaeg on vägagi alles.

Viimane kord kui rapidshare'i kasutasin siis oli ooteaeg tirimise alguses kuid mitte 2 DLi vahel seda pikka ligi kuni 2 tunnist ooteaega.


Spoiler Spoiler Spoiler


see siis peale mingit 5 megase faili tõmbamist.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2008 20:44:54 vasta tsitaadiga

fredd kirjutas:
KillerXP kirjutas:
Nika0 kirjutas:
Praegu ja natukene nutune 768 kbit/s icon_rolleyes.gif

Noh 1mega on ka norm aga väga pro oleks 2mega beer_yum.gif tahaks ka teada millal see juhtub ?!

1 mega on elisale lihtsalt kandadele astumine. 2 mega ei kannata reaalselt kasutusel olev ühenduse protkoll. Annex M võimaldab küll rohkem aga selle kasutusele võtt nagu ma aru sain on küsitletava väärtusega. Ise pole tehnik ja pole nii kursis selle negatiivsetest külgedest.

fredd kirjutas:
KillerXP kirjutas:
fredd kirjutas:
krt, see staatiline IP mis dhcpst tekkis häirib ikka väga hullult, ma olen terve oma interneti kasutamise aja dünaamilise ip'ga olnud ja nii ära harjunud, masendav on oodata mingeid rapidshare, megavideo jne limiite. Kas kuidagi ei saa IP'd dhcp'ga muuta ning kas elionil on mingeid muid pakette, mis pppoed kasutavad?

miks sa rapidshare'i siia nimekirja enam tood, seal ei ole ooteaega enam 2 DLi vahel... lihtsalt kiirus piiratud.
Ooteaeg on vägagi alles.

Viimane kord kui rapidshare'i kasutasin siis oli ooteaeg tirimise alguses kuid mitte 2 DLi vahel seda pikka ligi kuni 2 tunnist ooteaega.


Spoiler Spoiler Spoiler


see siis peale mingit 5 megase faili tõmbamist.
See jama on sinna ilmunud viimastel päevadel. Vähemalt ei pea 70 minutit passima...
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2008 20:59:08 vasta tsitaadiga

rapidsharei teema pole see ! beer_yum.gif
_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SibulonHEA
HV kasutaja
SibulonHEA

liitunud: 10.11.2007




sõnum 17.10.2008 21:01:27 vasta tsitaadiga

SibulonHEA kirjutas:
Täna tiriti kaabel maja juurde ära. Saab vist sellest KÕUst lahti lõpuks ometi.
Aga keegi teab kaua umb läheb et majasse ka tiritakse? Kaabel on mingi 50m majast.

Kordussaade.

_________________
Täielik Noob.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 17.10.2008 23:30:52 vasta tsitaadiga

SibulonHEA kirjutas:
SibulonHEA kirjutas:
Täna tiriti kaabel maja juurde ära. Saab vist sellest KÕUst lahti lõpuks ometi.
Aga keegi teab kaua umb läheb et majasse ka tiritakse? Kaabel on mingi 50m majast.

Kordussaade.


niikaua kui sa oma rahakoti lõuad lahti teed... ise paigaldad või lased elionil seda teha raha eest 8)

kui korraga maksta ei ole võimalik, siis saab seda alati ajatada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2008 13:19:56 vasta tsitaadiga

kui suur on helikvaliteedi vahe analoog vs digi?
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
õllekas
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2003




sõnum 18.10.2008 16:33:36 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
kui suur on helikvaliteedi vahe analoog vs digi?


neli meetrit
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 18.10.2008 21:23:01 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
kui suur on helikvaliteedi vahe analoog vs digi?


Analoog korralik kassettdekk vs digi mp3 64 kbit/s on vahe väääga suur.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 18.10.2008 21:47:03 vasta tsitaadiga

Jänes: Kui ma võtan kõrgklassi või profiklassi kassetika ja profiklassi metall-kasseti, siis ei tee Sa kõrvaga mingit vahet, et kas heli tuleb digitaalist või kõrgkvaliteediga audiost. Rääkimata siis profiklassi lintmakkidest ja profilintidest.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2008 22:28:22 vasta tsitaadiga

õllekas kirjutas:
aise kirjutas:
kui suur on helikvaliteedi vahe analoog vs digi?


neli meetrit


icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
plekkpurk
HV vaatleja
plekkpurk

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2008 00:00:14 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
kui suur on helikvaliteedi vahe analoog vs digi?


Vahe on sõltuv. Sõltub digiheli kodeeringust, bitratest ja sagedusulatusest, samuti analoogi salvestusviisist ja andmekandjast. Samuti on see teataval määral maitse küsimus. Näiteks profilindid profimängijas on kindlasti kordi parema kvaiteediga, kui keskmine mp3 või cd. Aga professionaalne digitaalheli on kindlalt parem, kui tavaline Sony kassetikas Mati Nuude lindiga. Professionaalne analoogheli ja digitaalheli on tegelikult nn. maitseküsimus, kuna analoog kõlab nn ilusamalt, sest seal ei ole tingimata kõiki sagedusi, mida lindistada on plaanitud. Samasdigiformaat on täpsem ja lihtsamini manipuleeritav, kuid kõlal ei ole enam neid analoogiomadusi. Paljudes stuudiotes näiteks lindistatakse salvestused digitaalselt, pärast konverditakse analoogsaundiks ja siis digitaalseks tagasi, et võtta mõlemast maailmast parim
Aga tavakasutajale on tegelikult ilmselt oluline valida endale korralikud kõlarid ja võimendus, kuna keskmise mp3 ja analoogheli vahel ei ole lihtsalt erilist suurt vahet ning mahamängimise aparatuur mängib kordades suuremat rolli. Kuigi olen näinud ka palju neid vendi, kes ona Radiotehnika kaste peavad paremaks, kui Kappa uusi profikõlareid, sest radiotehnikad ei mängi talle mingi vene külamehe lindistuse soperdusi, aga Infinityd seda teevad.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2008 10:26:18 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et aise mõtles antud teemas, digiboksi küljes olevat digi väljundit.Endal on sealt kaabel võimu viidud ja tundub parem küll.Kuna kõrvad on mul elevandi poolt suht ära tallatud siis ei oska anult mõõta, mitu meetrit see vahe nüüd täpselt on icon_smile.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allu22
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2005




sõnum 19.10.2008 14:37:02 vasta tsitaadiga

Kas keegi kes on eesti kanaleid arvutist vaadanud/ arvutisse salvestanud, oskab öelda, mis mõõtmetega elion neid edastab(kõrgus, laius)?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2008 15:07:34 vasta tsitaadiga

allu22, tavaline SD signaal kui ma ei eksi icon_rolleyes.gif

EDIT: 720×576 oli see vast.

_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2008 15:25:00 vasta tsitaadiga

allu22 kirjutas:
Kas keegi kes on eesti kanaleid arvutist vaadanud/ arvutisse salvestanud, oskab öelda, mis mõõtmetega elion neid edastab(kõrgus, laius)?
Eesti kanalid kõik 720×576
Seal muusika kanalitega on juba reso mingi 544x576 või midagi. Deluxe music oli üldse vist 480x576.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
solution
HV Guru
solution

liitunud: 21.06.2002




sõnum 19.10.2008 16:35:48 vasta tsitaadiga

Sai pandud omale samuti ElioniD TV koos internetiga. Kodus on 3arvutit ning kõik olid nad varem ühenduses läbi switchi. Nüüd paigaldati thomsoni wifi ruuter elioni poolt, ning sellest ruuterist peab jooksma kaaber läbi terve korteri sinna switchi.

Kas seda switchi oleks võimalik vahetada mingisuguse wifi switchi vastu, mis võtaks signaali thomsonilt vastu ning seejärel edastaks läbi cat5 kaabli kolme arvutisse?

Samuti kas elioni digi tv'ga saab kasutada remote administratorit? Kas sissetulevad/väljuvad pordid on lahti?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2008 16:40:09 vasta tsitaadiga

Arvan et kaabel oleks siiski kvaliteetsem lahendus.
Iseteenindusest saab teha pordid lahti. icon_rolleyes.gif

_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
solution
HV Guru
solution

liitunud: 21.06.2002




sõnum 19.10.2008 16:53:07 vasta tsitaadiga

Steff. kirjutas:
Arvan et kaabel oleks siiski kvaliteetsem lahendus.
Iseteenindusest saab teha pordid lahti. icon_rolleyes.gif


Kaabliga kahjuks pole võimalust. Samuti kuidas saab vahetada thomsoni ruuteril võrgu nime?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 19.10.2008 17:05:13 vasta tsitaadiga

solution kirjutas:
Steff. kirjutas:
Arvan et kaabel oleks siiski kvaliteetsem lahendus.
Iseteenindusest saab teha pordid lahti. icon_rolleyes.gif


Kaabliga kahjuks pole võimalust. Samuti kuidas saab vahetada thomsoni ruuteril võrgu nime?


võta juhend lahti ja loe ... lk 11 sõnasõnalt küll pole, kuid pilt ka juures kohe icon_smile.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 19.10.2008 21:03:49 vasta tsitaadiga

Kellelgi hetkel veel digitv jamab?
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2008 22:10:16 vasta tsitaadiga

weasel,

eip, oleneb mis viga?

_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2008 22:11:13 vasta tsitaadiga

Mul jamab ka...jamad saated tulevad.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 19.10.2008 22:30:31 vasta tsitaadiga

Männikul Tallinnas on ok olnud täna õhtul. Ei ole koguaeg ise vaadanud, aga keegi pole ka kurtnud.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 19.10.2008 22:41:03 vasta tsitaadiga

ml kogu aeg jama, kuid ootan kannatlikult jaama laiendust icon_sad.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rix
Kreisi kasutaja
Rix

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2008 22:44:15 vasta tsitaadiga

Kalev ostab Neljanda ära, seega Elioni paketis peaks varsti täiendus tulema. icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2008 00:51:00 vasta tsitaadiga

Rix,

Väga hea et lisandub uus kanal ka elioni paketti, aga krt kui ta enne oli reklaami vaba siis nüüd tehakse reklaam ka sinna no perse negatiivsus hakkab tulema starmani klientidelt kes enne kiitsid! Jätku krt parem reklaami vabaks ja vsjoooooooooo!

_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2008 10:35:14 vasta tsitaadiga

Reklaam pidi sinna niiehknaa tulema. Esimene aasta oli lubatud ilma reklaamideta.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SibulonHEA
HV kasutaja
SibulonHEA

liitunud: 10.11.2007




sõnum 20.10.2008 16:35:06 vasta tsitaadiga

dTV-ga ei saa seda tasuta arvutit?
_________________
Täielik Noob.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 20.10.2008 16:41:51 vasta tsitaadiga

SibulonHEA kirjutas:
dTV-ga ei saa seda tasuta arvutit?


kui sul enne samal aadressil oma nimel või kellegi teise nimel internetiühendust pole olnud, siis võid koos digitv'ga ka saada tasuta arvuti... digiboxi pead siis välja ostma või järelmaksu teenusega...
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SibulonHEA
HV kasutaja
SibulonHEA

liitunud: 10.11.2007




sõnum 20.10.2008 17:16:23 vasta tsitaadiga

Muidu saab digiboxi tasuta?
_________________
Täielik Noob.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 20.10.2008 17:44:31 vasta tsitaadiga

SibulonHEA kirjutas:
Muidu saab digiboxi tasuta?


kui arvutit ei võta, siis on võimalik saada soodustus 195 kr aasta lõpuni ja vajalikud seadmed (st585 ja A110) 2 aastase kasutuslepinguga...
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fredd
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2008 19:55:58 vasta tsitaadiga

kas ainult minul on viimased 2 päeva nett jube aeglane olnud? saidid laevad kaua ja streame, mida tavaliselt vaatan bufferdab hullult.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2008 23:05:35 vasta tsitaadiga

fredd,

Mul tallinnas kõik korras, Helista 606 9966 ja räägi oma murest, lase kas või uurida kas nende probleem või sinu ! Alati helista oma murest neile !

_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vindi
HV kasutaja

liitunud: 23.01.2003




sõnum 21.10.2008 21:31:53 vasta tsitaadiga

Millest see tuleneb, et viimased paar nädalat on telekas pildi ülemine serv triibuline?? digiboksile mitmeid restarte tehtud, ei paista aitavat...
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 21.10.2008 21:55:09 vasta tsitaadiga

vindi kirjutas:
Millest see tuleneb, et viimased paar nädalat on telekas pildi ülemine serv triibuline?? digiboksile mitmeid restarte tehtud, ei paista aitavat...


vaata digiboxi ja teleka vaheline kaabeldus üle icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 21.10.2008 22:05:40 vasta tsitaadiga

vindi kirjutas:
Millest see tuleneb, et viimased paar nädalat on telekas pildi ülemine serv triibuline?? digiboksile mitmeid restarte tehtud, ei paista aitavat...

Mis pildisuhtega telekas? laiekraan või tavaline 4:3?
Kas kõikidel kanalitel triibuline?
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vallo
HV veteran
vallo

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2008 09:48:04 vasta tsitaadiga

Ma täheldasin ka etv2 -l ülaservas mingeid valgeid triibukesi icon_razz.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 22.10.2008 10:15:57 vasta tsitaadiga

Ok, vallo vihjas ka natuke, kuhu mina sihin. Ehk siis võibolla on tegemist järgmiste teemadega.
http://en.wikipedia.org/wiki/Widescreen_signaling
http://en.wikipedia.org/wiki/PALPlus

Lisan veel, et laiekraanteleka kasutajana olen õnnelik iga kanali üle, mis laiekraanformaadis materjali ülaltoodud vahendeid kasutades edastab. Ning nagu juba mainitud püüdleb ka ETV2 selle poole.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 22.10.2008 15:14:07 vasta tsitaadiga

ETV2'l on mu TV'l alati olnud vasakül üleval ääres sellised morsemoodi valged kriipsud icon_biggrin.gif
_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vindi
HV kasutaja

liitunud: 23.01.2003




sõnum 22.10.2008 18:42:31 vasta tsitaadiga

telekas on tavaline 4:3 kineskoop..... ja triibud on kõikidel kanalitel. Kaabeldus on nagu kah kombes, ruuterist otse boksi.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2008 20:08:27 vasta tsitaadiga

Vaikselt hakkab kannatus järjekordselt katkema, koguaeg on tippajal mingi nõme ruudutamine/heli katkumine sees, olenevalt saatest õnnestub või ei õnnestu aru saada mida räägitakse (pilt polegi alati nii oluline). Ärapanija, uudiseid, krimi/raport ja muu popi vaatamisest tuleb suu üsna puhtaks pühkida icon_confused.gif Vahest kui tuleb reklaamipaus siis õnnestub jälle peale reklaami natuke alguses saadet jälgida. Tänane Pealtnägija ka muidugi hakib ilmselt.
Mis case on, kus see pudelikael on, et just on aru saada kui populaarsed eesti kanalid ruudutavad aga teised on korras. Fiiber millega pilt tuleb unicastina DSLAM-i juurde ei saa ju olla pudelikael? ja multicast kui selline võiks üldse välistada sellise kasutajate arvul põhineva ülekoormuse nähtuse icon_redface.gif

Olen männiku jaama taga tallinnas.
Kogu trillallaa hakkas muidugi septembrist peale ja on süvenenud viimaste nädalatega! icon_neutral.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 22.10.2008 20:17:01 vasta tsitaadiga

Kah Männikul, ei tea küll mis jaama või asja taga, aga telepilt on suht ok olnud. Miski mõni päev või midagi tagasi oli korra katkestus, kus kõik kanalid pimedaks jäid, aga see taastus vähem, kui minutiga. Rohkem pole täheldanud jamasi lähiminevikus.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeCoder
HV kasutaja
DeCoder

liitunud: 26.11.2003




sõnum 22.10.2008 20:22:47 vasta tsitaadiga

vindi kirjutas:
telekas on tavaline 4:3 kineskoop..... ja triibud on kõikidel kanalitel. Kaabeldus on nagu kah kombes, ruuterist otse boksi.

Äkki viga hoopis teleris icon_razz1.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2008 22:11:24 vasta tsitaadiga

Kalev Sport krüptitud?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2008 12:06:19 vasta tsitaadiga

Digi siin , Digi seal, Digi igalpool - Lapse haigusi täis..millal see jama ükskord korda tehakse...
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
solution
HV Guru
solution

liitunud: 21.06.2002




sõnum 23.10.2008 12:36:03 vasta tsitaadiga

Ütleme nii, et elioni DTV ning digi nett on täielik pask. Nüüd pean seda saasta 2a kannatama, ning ära ka ei saa öelda..ilma seadmeid väljaostmatta icon_evil.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 23.10.2008 12:50:19 vasta tsitaadiga

ei mõista mida te kurdate.
endal 1,5 aastat olnud ja see kahe digiboxiga varjänt. 16mbit alla .
reaalselt saab kätte 1,4MB/sec ning katkemistega probleeme ei ole.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2008 12:57:45 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
ei mõista mida te kurdate.
endal 1,5 aastat olnud ja see kahe digiboxiga varjänt. 16mbit alla .
reaalselt saab kätte 1,4MB/sec ning katkemistega probleeme ei ole.


endal 1aasta ja pole ka probleeme olnud, ainult üks kord kui loll alt naaber keldris sisse tuleva telefoni kaabli läbi lõikas siis oli tervel majal net ära !

_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 183, 184, 185 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.