Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Flash mängud märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2007 19:23:53 vasta tsitaadiga

mõnda aega tagasi käis siit ka läbi. siis vist esimesel korral isegi lendaisn õhku. hetkel läks natuke alla 5 min, et ära teha icon_smile.gif
viimane on ju kõige lihtsam, eriti kui kalkulaator käepärast icon_wink.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Domeen
HV vaatleja
Domeen

liitunud: 20.10.2003




sõnum 01.07.2007 18:30:21 vasta tsitaadiga

http://www.albinoblacksheep.com/games/gravitygame
_________________
Press Ctrl-Alt-Delete to login. Press Start to logout. To connect, click Work Offline.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2007 13:03:32 vasta tsitaadiga

http://www.miniclip.com/games/up-beat/en/
üpris hea ja tempokas ajaraiskaja icon_smile.gif
(ärge jumala eest oma skoore siiia postitama hakake)

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 02.07.2007 13:16:36 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
http://www.miniclip.com/games/up-beat/en/
üpris hea ja tempokas ajaraiskaja icon_smile.gif
(ärge jumala eest oma skoore siiia postitama hakake)

ohh, väga hea mäng:D
minu puhul aitab peaga takti löömine kaasa icon_biggrin.gificon_biggrin.gif
väga viis icon_lol.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Domeen
HV vaatleja
Domeen

liitunud: 20.10.2003




sõnum 06.07.2007 10:54:45 vasta tsitaadiga

http://johnnybdesign.com/ - Jack French ja Agent Scarecrow
_________________
Press Ctrl-Alt-Delete to login. Press Start to logout. To connect, click Work Offline.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m1lk
HV kasutaja

liitunud: 08.02.2005




sõnum 07.07.2007 18:22:53 vasta tsitaadiga



Värvimäng



Update: Muutsin veits ajasüsteemi. Erinevalt eelmisele versioonile läheb nüüd aeg kiiremaks peale igat 1,5s (muutus toimub peale õiget vastust), mitte iga õige vastuse tagant.


viimati muutis m1lk 08.07.2007 11:41:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2007 22:44:02 vasta tsitaadiga

päris hea mäng thumbs_up.gif
74p

http://funflashgames.com/Monkey-Cliff-Diving.html icon_razz.gif

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m1lk
HV kasutaja

liitunud: 08.02.2005




sõnum 22.07.2007 13:23:01 vasta tsitaadiga

Rose Camelia

http://www.youtube.com/watch?v=nNo8hTdi79o - Videot vaadates peaks asjast sotti saama.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m1lk
HV kasutaja

liitunud: 08.02.2005




sõnum 27.10.2007 11:27:44 vasta tsitaadiga

Portal: The Flash Version
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tolka15
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2007 22:43:35 vasta tsitaadiga

m1lk kirjutas:
Portal: The Flash Version

Tõsiselt hea. Parim flash mida võiks vahelduseks teistele mängudele mängida icon_razz.gif Jõudsin 32 tasemesse.

_________________
M: Philips õuevalgustid 4tk
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2007 11:02:24 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:

EDIT by mTim: ÄRGE POSTITAGE ENDA TULEMUSI icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 02:16:52 vasta tsitaadiga

m1lk kirjutas:
Portal: The Flash Version

populaarne teema
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2007 16:15:16 vasta tsitaadiga

http://www.ferryhalim.com/orisinal/g3/bells.htm


Tehke järgi.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 30.11.2007 00:54:52 vasta tsitaadiga

Mu rekord on 10229972676333125 (kust ma nii täpselt tean? ühest teisest foorumist oma vanast postist copysin).
Üks väiksem skoor millest on pilt on mul ka olemas: 7183033881 //kas keegi võiks muide seletada, miks mul kumbagi skoori lõpus null pole? Ise hakkasin vaatama praegu, et wtf icon_neutral.gif
Minu arvates on see lihtsalt üks parimaid online flash mänge icon_biggrin.gif
Vaatan kui hetkel viitsin teen uuesti.
//303050391310 tegin praegu. Paari kuu pärast jälle icon_biggrin.gif

//ohshit.. mul tuli meelde just et skoore ei tohi postitada icon_biggrin.gif
Ok, postitan siis omalt poolt ühe sõltuvust tekitava mängu icon_biggrin.gif
http://www.cbc.ca/kids/games/bmxpark/

Mingi 2mil on rekord, aga pilt on vaid ühest icon_razz.gif
1010831


viimati muutis Goldec 30.11.2007 19:21:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 30.11.2007 19:19:10 vasta tsitaadiga

ei kõik on tore... tublid et sääraseid skoore saate, aga
amddude kirjutas:
Skeptik kirjutas:

EDIT by mTim: ÄRGE POSTITAGE ENDA TULEMUSI icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jungleman
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2005




sõnum 17.12.2007 22:29:05 vasta tsitaadiga

http://funflashgames.com/Snowboard-Betty.html

WOW icon_eek.gif icon_eek.gif
tehke kindasti hüpet!! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Klm_on
Kreisi kasutaja
Klm_on

liitunud: 05.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2008 11:15:20 vasta tsitaadiga

http://www.travelpod.com/traveler-iq

Traveler IQ Challenge.
Võtke mõõtu palju teate maailma linnasid ja vaatamisväärsusi?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 11.05.2008 13:06:17 vasta tsitaadiga

Üks mu lemmik Flash mäng

http://www.gamebalance.com/games/orbox.html

Pead saama kuubiku väheste käikudega lõppu. Mida vähem käike, seda rohkem punne saad. Väga addicting

http://www.aegmaha.com/flash/5448

Ahelreaktsioon. Kui pika reaktsiooni sa saad icon_biggrin.gif

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
g2pard
HV vaatleja

liitunud: 18.09.2004




sõnum 24.05.2008 16:26:15 vasta tsitaadiga

Kas keegi mäletab sellist mängu ja selle aadressit, kus tuli enda kindlust arendada ja kaitsta, nii palju päevi kui suutsid. Ründasid mingid tankid ja mehed, ise sai ka veel hiirega lasta neid ning palgata ka endale sõdureid ja osta mingeid tankitõrje asju?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 24.05.2008 16:32:37 vasta tsitaadiga

Defend Your Castle?
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2008 16:34:50 vasta tsitaadiga

http://gamefriik.ee/index.php?id=2&gid=426

näiteks.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xanderr
HV vaatleja

liitunud: 29.02.2008




sõnum 28.05.2008 11:52:48 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
http://kongregate.com/games/AlexMatveev/3d-logic
Kes 16. levelist sotti saab, võib pildi teha.


Damn see oli raske, aga tehtud ma ta sain icon_razz.gif

Pilt kah siis

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2008 13:13:36 vasta tsitaadiga

madmel kirjutas:
http://gamefriik.ee/index.php?id=2&gid=426

näiteks.

http://www.freewebarcade.com/game/the-last-stand/
See on igatahes palju parem. Kindluse kaitsmine muutus lõpuks ikka väga nüriks tegevuseks.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
webromps
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2008 21:48:31 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
http://kongregate.com/games/AlexMatveev/3d-logic
Kes 16. levelist sotti saab, võib pildi teha.

Kellel raskeks läheb, võib panna googlisee märksõna 3d logic solutions icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2008 09:32:50 vasta tsitaadiga

Sonny - Sai eile kuni ööpimeduseni mängitud... Teab keegi veel analoogseid?
The Last Stand 2 - Esimesel osal on ka järg. Tiba lühem kui esimene osa, kuid advanced. Reisid, annad ellujääjaile oma relvad, paned läkse jne.

Armor Games on üldsegi normide mängudega välja tulnud thumbs_up.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 16.06.2008 00:30:22 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Sonny - Sai eile kuni ööpimeduseni mängitud... Teab keegi veel analoogseid?
The Last Stand 2 - Esimesel osal on ka järg. Tiba lühem kui esimene osa, kuid advanced. Reisid, annad ellujääjaile oma relvad, paned läkse jne.

Armor Games on üldsegi normide mängudega välja tulnud thumbs_up.gif


kas seal sonnys ainult 3 nii öelda kohta ongi kus saab sõdida?
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2008 11:04:47 vasta tsitaadiga

inc, peale selle roboti killimmist (see kes sulle lõpus appi tuli) käisid tekstid, et saad mingi kolme suure bossiga veel edasi mängida ja treenida, kuid mina neid ei leidnud.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardordo
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2005




sõnum 16.06.2008 21:30:07 vasta tsitaadiga

Seal peab lihtsalt kaardi peale minema ning sealt valima.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 16.06.2008 21:46:05 vasta tsitaadiga

http://www.kongregate.com
Suur hunnik flash mänge ja xbox360 Achievements stiilis süsteem paljudele mängudele (Badges). icon_razz1.gif



http://www.kongregate.com/?referrer=Marduuhin - ref link. Pole õrna aimugi, mida punktide eest saab

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 23.06.2008 20:51:11 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
inc, peale selle roboti killimmist (see kes sulle lõpus appi tuli) käisid tekstid, et saad mingi kolme suure bossiga veel edasi mängida ja treenida, kuid mina neid ei leidnud.


Kui selle maha lööd, avaneb neljas kaart. Seal saad madistada kokku vist nelja bossiga, peale mida viimane boss jääb korduma. Leveldada saad siiski lisaks ka treenides (kui muidugi viitsid icon_wink.gif ). Bosside vastu läheb lõpus rohkem õige skilli valikuks kui millekski muuks. 8)

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
murka390
Kreisi kasutaja
murka390

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2008 03:10:05 vasta tsitaadiga

Xanderr kirjutas:
.Scorps. kirjutas:
http://kongregate.com/games/AlexMatveev/3d-logic
Kes 16. levelist sotti saab, võib pildi teha.


Damn see oli raske, aga tehtud ma ta sain icon_razz.gif

Pilt kah siis

Spoiler Spoiler Spoiler



võiks öelda, et see 16. oli ka üks kõige raskemaid. Muidu edasi läks lihtsamaks ja kuskil pooleteise tunniga mäng läbi. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2008 02:50:14 vasta tsitaadiga

Parim Flash mäng ever.
http://www.mazapan.se/games/BurnTheRope.php
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VilX
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2005




sõnum 15.07.2008 13:01:13 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Sonny - Sai eile kuni ööpimeduseni mängitud... Teab keegi veel analoogseid?

Minulegi meeldis ja sooviks ka teada, kas analoogseid selliseid lihtsama ülesehituse ja sarnase gameplayga strateegia/RPG mänge on veel?

Sonny 2 on praegu arendamisjärgus ja oletatav release peaks olema 2009 jaanuaris.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Domeen
HV vaatleja
Domeen

liitunud: 20.10.2003




sõnum 16.07.2008 21:22:04 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Sonny - Sai eile kuni ööpimeduseni mängitud... Teab keegi veel analoogseid?
Ei viitsinud küll Sonnyt ennast mängida, aga esimene skriin tuletas meelde DragonFable't http://www.dragonfable.com/ .
_________________
Press Ctrl-Alt-Delete to login. Press Start to logout. To connect, click Work Offline.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tolka15
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2008 21:47:10 vasta tsitaadiga

Sonny on jamh hea, tegin läbi, oleks võinud pikem olla.
Üks enamvähem normaalne sõjamäng: Feudalism

_________________
M: Philips õuevalgustid 4tk
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2008 12:31:46 vasta tsitaadiga

Ei tea kas olnud , aga siin saab vana hundi-muna mängu pelada icon_lol.gif http://gry.poo.pl/agry346745-kurwa-nie-linkowac/5/strony5/6.htm
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janiksa
HV vaatleja

liitunud: 07.05.2008




sõnum 22.07.2008 12:28:08 vasta tsitaadiga

Parem timekiller - gemCraft http://armorgames.com/play/1716/gemcraft
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 22.07.2008 18:37:59 vasta tsitaadiga

?
SCs (starcraft?) pole TD mappegi ju.

Nano-War
http://www.kongregate.com/games/badben/nano-war

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2008 22:11:29 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
Mängige War3 parem. icon_razz1.gif

painkillah kirjutas:
keeruliseks aetud jah

mulle päris meeldib thumbs_up.gif ja keerulist pole seal kah midagi.
w3 never ei viitsi mängida.

lisaks ka ühe
http://rocksolidarcade.com/games/dogfight2/

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fredd
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2008 22:44:21 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
?
SCs (starcraft?) pole TD mappegi ju.
on
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2009 22:19:30 vasta tsitaadiga

Kes viitsiks mul ühe Challenge www.kongregate.com ära teha? icon_biggrin.gif
Minu vanad sõrmed ei jõua sammu pidada nende indigo-laste Guitar Hero üllitisega.
Viskaks vastutasuks positiivse või mõne õlle. Privage postkasti.

http://www.kongregate.com/games/Shinki/super-crazy-guitar-maniac-deluxe-3

p.s - proovige 7-s laul pronksile saada, täiesti võimatu.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 11.01.2009 04:08:32 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
Kes viitsiks mul ühe Challenge www.kongregate.com ära teha? icon_biggrin.gif
Minu vanad sõrmed ei jõua sammu pidada nende indigo-laste Guitar Hero üllitisega.
Viskaks vastutasuks positiivse või mõne õlle. Privage postkasti.

http://www.kongregate.com/games/Shinki/super-crazy-guitar-maniac-deluxe-3

p.s - proovige 7-s laul pronksile saada, täiesti võimatu.


Täiesti ajuvaba icon_biggrin.gif 7. edasi ei saa. 1. tegin goldile.

põmst mingi pärast 20 korda sain 7. bronzele icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m1lk
HV kasutaja

liitunud: 08.02.2005




sõnum 15.01.2009 12:01:19 vasta tsitaadiga

-Re-Flex- kirjutas:
Unholy kirjutas:
-Re-Flex- kirjutas:
Eric80 kirjutas:
Ei tea kas olnud , aga siin saab vana hundi-muna mängu pelada icon_lol.gif http://gry.poo.pl/agry346745-kurwa-nie-linkowac/5/strony5/6.htm

Igatahes nüüd on see leht 100% PORNO mis seal on icon_evil.gif


Mis pornol nii viga on, et icon_evil.gif smilie tuleb panna :S?

mitte ei taha OT kuid pean vastama,et selle pärast sellinne samil ,et mina tahtsin munamängu pelada sellelt lehelt mitte porri vaadat...porri näen ka mujalt kuid muna mängu ei saa mujal mängida (mina vähemalt ei tea)


Rahu nüüd.
http://www.3e.pl/mmedia.php?file=repository/flash/zajec.swf
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pingu911
HV vaatleja
Pingu911

liitunud: 26.11.2007




sõnum 29.01.2009 14:15:52 vasta tsitaadiga

http://www.k2xl.com/games/boomshine/ päris lahe
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2009 22:21:36 vasta tsitaadiga

http://www.bornegames.com/mirrors-edge-beta/
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 06.02.2009 12:58:39 vasta tsitaadiga

Sonny 2 väljas: http://armorgames.com/play/2900/sonny-2
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
njahh
HV kasutaja


liitunud: 28.02.2007




sõnum 07.02.2009 01:28:07 vasta tsitaadiga

Selle Sonny-ga sarnane mäng siis: http://y8.com/games/Swords_and_Sandals_2
_________________
asd
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 18.02.2009 15:52:30 vasta tsitaadiga

njahh kirjutas:
Selle Sonny-ga sarnane mäng siis: http://y8.com/games/Swords_and_Sandals_2

mis mängu point on?? icon_rolleyes.gif

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Haanz
HV kasutaja
Haanz

liitunud: 15.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2009 19:10:14 vasta tsitaadiga

http://www.aegmaha.com/flash/12245#title
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan700
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2007




sõnum 05.03.2010 21:15:46 vasta tsitaadiga

Ega keegi Curveballile Multiplayerit pole keegi leiutanud?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Flash mängud mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.