|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004
|
02.12.2008 21:21:21
|
|
|
| Kus kohast Nokia 6288 displeid osta saaks? Või kui kellelgi, andku märku...
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beyond os
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2005
|
07.12.2008 11:05:09
|
|
|
| beyond os kirjutas: |
ASUS P535, boodib harva üles ja jookseb pidevalt kokku,
sümptomite järgi googeldades tundub et FLASH ROM vigane.
Alguses sai flashitud üle ASUS-e veebist viimase 6.0-iga, ent midagi ei muutunud.
Enamasti sininsest ASUS-e rock solid, heart touching screenist edasi ei lähe..
Kui läheb siis mõnikord töötab veidi aega ja siis lakkab ekraan respondimast,
kaob heli ning mõneajapärast ka klahvid ei toimi ja staatiline pilt ekraanil.
Igatahes, kas keegi tegeleb selliste vidinatega või võib selle telliskivina maha kanda.
( kehtivat garantiid enam ei ole ) |
EDIT: tundub et viga on aku ühenduses,
akule paberitükk vahele, et ei saaks paigast liikuda
ja peale seda kokku ei ole jooksnud
(paar tundi küll vara hõisata, ent ehk on nii)
EDIT2: vara hõisatud
siis kui aku klemmid kõik ühendust annavad
telefon buudib ja töötab, aga seda mõnda aega,
ikka peab olema mingi rauaviga, emaplaadil
mingi kahjustus vms, läheb võimalusel remonti
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rossa
HV Guru
liitunud: 13.02.2004
|
07.12.2008 12:50:23
|
|
|
| beyond os kirjutas: |
EDIT2: vara hõisatud
siis kui aku klemmid kõik ühendust annavad
telefon buudib ja töötab, aga seda mõnda aega,
ikka peab olema mingi rauaviga, emaplaadil
mingi kahjustus vms, läheb võimalusel remonti |
Ehk on aku läbi? Teist akut ei ole, millega proovida?
Edu.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristoka
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.06.2004
|
08.12.2008 19:44:32
|
|
|
Sony Ericsson P1i.
Wifiga jama, olen proovinud väga paljusid kohtasid jama ikka sama.
Nimelt: Panen wifi sisse, otsin, ühendan ja siis tuleb kiri, et ühendus nurjus, on kellelgi sama kala olnud, või ainult mind painab selline asi?
Olen proovinud Kristiine keskuses enamus võrke läbi, mitte ükski.
Kristo
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urmas2
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.01.2006
|
09.12.2008 19:34:59
|
|
|
| samsung D900, probleem selles et kõik toimib peale selle et menüüs ringi liikuma hakates kiilub see kinni, mõtleb ühte sammu mitu minutit, tihti ei mõtlegi välja. oskab keegi öelda restardi koodi. prooviks alguses restarti teha. menüüs restarti teha ei saa, saab ainult teatud koodiga sest numbrid töötavad korralikult. tundub nagu telefoni mälu oleks ülekoormatud.
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
125 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beyond os
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2005
|
11.12.2008 16:41:12
|
|
|
| rossa kirjutas: |
| beyond os kirjutas: |
EDIT2: vara hõisatud
siis kui aku klemmid kõik ühendust annavad
telefon buudib ja töötab, aga seda mõnda aega,
ikka peab olema mingi rauaviga, emaplaadil
mingi kahjustus vms, läheb võimalusel remonti |
Ehk on aku läbi? Teist akut ei ole, millega proovida?
Edu. |
EDIT:
Proovisin Androidi P535 peal http://sites.google.com/site/siteofhx/Home/android, läks käima ent sama probleem nagu WM6-s, mingi ajapärast touchscreen ja heli lakkavad toimimast.
Tegelane kes P535-ele androidi kerneli on kokku pannud andis järgmist infot:
pxa2xx_ac97_read: read error (ac97_reg=116 GSR=0x64)
"Since you had this same error in WM, there is a high probability that
the WM9713G chip went wrong. WM9713G is the Audio and Touch Screen
Controller, that's why your touchscreen and audio stop working."
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juht
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.04.2004
|
12.12.2008 23:29:36
|
|
|
maakera
_________________ Digitally Emitted - DigiLED
viimati muutis juht 20.12.2008 19:44:40, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parveparve
HV vaatleja
liitunud: 13.12.2008
|
13.12.2008 19:41:10
|
|
|
| Keegi ei tea kus ja millise hinnaga saaks Samsung U100 lcd'd vahetada või osta?, või ehk keegi ise müüb?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
juhmakas
HV vaatleja
liitunud: 14.12.2008
|
14.12.2008 13:08:18
|
|
|
Võib tunduda nõme küsimus, aga küsin ikkagi. Mul tuli telefoni ekraani pealt kile ära, see mida mõned tõmbavad ise ära kui ostavad telefoni. Kas sellist kile oleks võimalik kuskil peale ka panna ? Minu jaoks on tähtis, et see kile kaitseks ekraani kriimustuste eest
|
|
| tagasi üles |
|
 |
juht
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.04.2004
|
14.12.2008 19:19:11
|
|
|
Pane tavaline läbipaistev teip, lai.
_________________ Digitally Emitted - DigiLED |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juhmakas
HV vaatleja
liitunud: 14.12.2008
|
14.12.2008 22:23:29
|
|
|
Kas see teip on ikka hea mõte ?
Tegin ära, panin laia teibi. Täitsa ok on. Tänud abi eest.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
juku626
HV veteran
liitunud: 09.02.2006
|
15.12.2008 00:18:23
|
|
|
Kui teip ei sobi, võta osta telefonidele ja kaameratele mõeldud ekraani kaitsekile! Müüakse igas korralikus arvuti poes!
_________________ OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256 |
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dellu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.01.2005
|
15.12.2008 15:46:57
|
|
|
| juhmakas kirjutas: |
Kas see teip on ikka hea mõte ?
Tegin ära, panin laia teibi. Täitsa ok on. Tänud abi eest. |
See teip tuleb sealt pealt arvatavasti paari kuu pärast maha, aga siis juba kilena, liim jääb kõik ekraanile. Eeldusel et jutt on ikka sellest igas kaubanduskeskuses müügil olevast läbipaistvast ja/või analoogsest pruunist. Teibi omadusi on selle kahjuks väga lühikeseks ajaks, aga ajutiseks kinnitamiseks kõlbab.
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitbull
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2002
|
17.12.2008 14:27:24
|
|
|
| Kellelgi härradest nokia 6500 slide displeid ei ole riiulis? Või sama mudelit katuselt kukkunud ja seliti maandununa? Kas võib olla, et on mingi kattuvus displeide koha pealt ka teiste nokia mudelitega? See hala mul vist ei lõppekski......saaks abi oleks vääga tänulik.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-sSs-
HV kasutaja
liitunud: 12.06.2005
|
21.12.2008 11:32:11
|
|
|
Mul probleem Sony Ericsson s500i'ga. Proovisin teda ükspäev data kaabliga arvuti külge ühendada, aga arvutis viskas ette errori (täpselt ei mäletagi millise) ja peale seda telefon crashis.
Nüüd siis probleem selline: kui panen laadija telefonile külge vilksatab korraks paremal pool punane tuluke ja muud midagi, laadima ei hakka.
Kui üritan telefoni sisse lülitada, siis kõigepealt vilksatab punane tuli korraks, teiskordsel vajutamisel vilgub see tuli kiiresti 6 korda.
Arvuti ei tunnista enam telefoni kui ta data kaabliga ühendada.
Olen googlist proovinud lahendust ja abi otsida aga ei midagi...
Niipalju olen aru saanud, et midagi on EROMiga valesti?
Kas oskab/viitsib keegi aidata?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peps2
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2005
|
21.12.2008 14:32:27
|
|
|
| sony ericson z310 i displei vahetus, palju maksab ja kas keegi teeb
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zcool
HV vaatleja
liitunud: 17.01.2002
|
29.12.2008 15:42:51
|
|
|
W800i ga siis jama. Klahvid 1 2 3 ja vasak kõige ülemine klahv lakkas töötamast. Sisse saab lülitada telefoni, kuid välja ise lülitada ei saa. Saab sest loomast veel asja või tuleb kappi tolmu koguma panna Softi lasin igaks juhuks kõige uuema peale aga muutusi ei olnud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
JK jr
HV kasutaja
liitunud: 01.07.2007
|
04.01.2009 18:56:08
|
|
|
| Panin tähele, et paljudel on displeidega probleemi! Minu kaudu on võimalik saada peaaegu kõiki displeisid, paigaldan aga ainult Nokial ja SE'l! Kellel huvi, see võtab PS'is ühendust! (Displeide tarne aeg on 1-2 nädalat)
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reingsm
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2007
|
08.01.2009 01:22:29
|
|
|
Teostan mobiiltelefonide remonti Tallinnas. Infotelefon 56-764-872.
Oma mure võib postitada ka mulle PS-ga või e-mailiga reingsm@hot.ee
Vastan paari päeva jooksul ja võimalusel ütlen ka ligikaudse remondi maksumuse.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
uzzman
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2006
|
09.01.2009 14:52:50
|
|
|
Ostsin Tele2-hest Nokia 6220c ja kodus avastasin et displeil on üks surnud piksel.
Kas nad vahetavad selle garantii korras välja?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lainel
HV kasutaja
liitunud: 11.11.2008
|
09.01.2009 23:01:49
|
|
|
| W810i vahepeal on levi ja vahepeal(enamasti) ei ole.Soft uuendatud
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juku626
HV veteran
liitunud: 09.02.2006
|
09.01.2009 23:08:25
|
|
|
uzzman, Peaksid ikka vahetama kui on näha, et telefon pole kukkunud (täkkeid ja mõrasi pole korpusel).
lainel, Ilmselt siis emaplaadil mingi viga, levi plaat läbi vms, ega see eriti odav lõbu ei ole.
_________________ OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256 |
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lainel
HV kasutaja
liitunud: 11.11.2008
|
09.01.2009 23:19:41
|
|
|
| On siin foorumis mingit seppa, kes selle vea likvideeriks?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
10.01.2009 01:27:48
|
|
|
Kust eestist saaks iphone 3g pealmist klaasi, see mis liimitud lcd peale vms iganes.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspir
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2005
|
12.01.2009 17:46:38
|
|
|
Kui kellelgi vaja displaid vahetada või midagi muud, siis olenevalt telfonist võin ära teha, kui jupid ise toote. Eelnev kogemus olemas. PS, kel huvi.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R4sm8s
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2006
|
15.01.2009 23:58:41
|
|
|
Nimelt - Samsung SGH-Z720 mobla on.. Sai veits niiskust ja nüüd ei taha enam hästi funksida (päris vee all mobla ei olnud, aga oli vihmasel maapinnal päris kaua).. Algul oli viga siis selline, et läks tööle ilusti jne, aga menüüs see allamineku nupp ei funksinud, kuid ju see lühis vms hakkas kuidagi edasi levima.. Järgnes probleem - moblaga ei saanud menüüsse enam üldsegi minna.. Või tähendab sai, aga automaatselt viskas menüü kinni tagasi, nagu katkestas kõik tehingud, kuigi nupp nagu all ei olnud, kuna web ei avanenud, mis oleks pidanud avaname, kui nupp oleks nagu all olnud.. Ja nüüd asi veel hullem.. Sai mobla välja lülitatud.. Enam ei taha üldsegi funksida, panen akulaadija taha, siis tuleb see laadimise silt ette aga pin koodi sisestuskohta enam üldsegi ei taha tulla.. Kas on kuidagi võimalik mobla parandada, kus seda Tartus tasuks teha?
Kui parandada eriti ei anna, siis võite ka öelda, mis hinnaga sellise asjanduse maha saaks müüa?
Ning selline värk ka, et kuna kõik numbrid olid moblamälus, siis kuidas neid kergelt kätte saaksin sim kaardile nt.? Saan seda ise kuidagi kergelt teha?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priner
HV vaatleja
liitunud: 17.01.2009
|
17.01.2009 15:30:23
mobla kuular |
|
|
link :: http://pilt.delfi.ee/my_picture/5290341/
oleks vaja moblale kuularit ,äkki kellelgi vedeleb vana mobla kuskil mille kuular sobiks,
vana kuular selline nagu pildil....
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mad0x
HV kasutaja
liitunud: 14.06.2004
|
17.01.2009 16:40:34
|
|
|
Telefoniks on N73 - kukkus kogemata morsitassi pärast kuivatamist ei tahtnud üldse töötada, nädalate möödudes proovisin uuesti ja vaata imet, võttis pildi ette - alguses crashis ja ei funktsioneerinud ilusti, kuid ajaga on ka see probleem kadunud (ei ole minu jaoks loogiline, aga olgu pealegi). Igaljuhul, nüüdseks on telefon sellises seisus, et kõik muu töötab, aga levi ei ole Kas oleks mõtet teda parandusse saata või remondikulu läheks liiga suureks (millise summaga arvestada) ?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
17.01.2009 20:37:24
|
|
|
| R4sm8s kirjutas: |
Nimelt - Samsung SGH-Z720 mobla on.. Sai veits niiskust ja nüüd ei taha enam hästi funksida (päris vee all mobla ei olnud, aga oli vihmasel maapinnal päris kaua).. Algul oli viga siis selline, et läks tööle ilusti jne, aga menüüs see allamineku nupp ei funksinud, kuid ju see lühis vms hakkas kuidagi edasi levima.. Järgnes probleem - moblaga ei saanud menüüsse enam üldsegi minna.. Või tähendab sai, aga automaatselt viskas menüü kinni tagasi, nagu katkestas kõik tehingud, kuigi nupp nagu all ei olnud, kuna web ei avanenud, mis oleks pidanud avaname, kui nupp oleks nagu all olnud.. Ja nüüd asi veel hullem.. Sai mobla välja lülitatud.. Enam ei taha üldsegi funksida, panen akulaadija taha, siis tuleb see laadimise silt ette aga pin koodi sisestuskohta enam üldsegi ei taha tulla.. Kas on kuidagi võimalik mobla parandada, kus seda Tartus tasuks teha?
Kui parandada eriti ei anna, siis võite ka öelda, mis hinnaga sellise asjanduse maha saaks müüa?
Ning selline värk ka, et kuna kõik numbrid olid moblamälus, siis kuidas neid kergelt kätte saaksin sim kaardile nt.? Saan seda ise kuidagi kergelt teha? |
Kõigepealt oleks tasunud kohe aku välja võtta ning pikaks ajaks korralikult kuivama jätta. Veel parem, kui endal nuppu ja vahendeid on, siis laiali lammutada. Puhastamisest võib veel abi olla, kuid kindlalt ei saa midagi öelda.
| Priner kirjutas: |
oleks vaja moblale kuularit ,äkki kellelgi vedeleb vana mobla kuskil mille kuular sobiks,
vana kuular selline nagu pildil.... |
Tasuks mainimist, et mis telefonile täpsemalt.
| Mad0x kirjutas: |
Telefoniks on N73 - kukkus kogemata morsitassi pärast kuivatamist ei tahtnud üldse töötada, nädalate möödudes proovisin uuesti ja vaata imet, võttis pildi ette - alguses crashis ja ei funktsioneerinud ilusti, kuid ajaga on ka see probleem kadunud (ei ole minu jaoks loogiline, aga olgu pealegi). Igaljuhul, nüüdseks on telefon sellises seisus, et kõik muu töötab, aga levi ei ole Kas oleks mõtet teda parandusse saata või remondikulu läheks liiga suureks (millise summaga arvestada) ? |
Sama jutt, et tasuks puhastusse viia + siis see jutt mis ma r4sm8sele kirjutasin (tulevaste juhtumite jaoks siis ). Enda 3230st sai kunagi asja kuigi oli juba heli ja levi ära kadunud ning pop-pordi klemmid alt rohelised. Töö tehti ära EMT's.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priner
HV vaatleja
liitunud: 17.01.2009
|
17.01.2009 21:58:57
|
|
|
telefon on tellitud Ameerikast ,aga kui huvitab ja pildist vähe siis aga palun UTstarcomDV007
aga pidavat sobima Nokia jupid ,kuigi need ka seest enamus erinevad olen juba mõnda lapanud ,samad margid aga kuularite klemmide asetus ei ole sama,mõõdult muidu sobiks.Ka SonyEriksonil oli sama aga klemmide asetus jällegi teine.
Teisi andmeid mudugi ei tea,volte ja takistusi vmv.
kuularist veel ,et teine klemm peaks siis asuma samas kohas ainult vastas pool kuularit, vana oli ära murdunud mingil põhjusel
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priner
HV vaatleja
liitunud: 17.01.2009
|
19.01.2009 20:11:41
|
|
|
mõõtsin vana kuulari igaksjuhuks üle 10,5mmx7mm ,muidu silmajärgi sobib küll
kuda kätte saab ja palju tahad selle eest ?
oleks vaja veel ka Siemens ME45 akut, täpselt seda mudelit lehepeal polnud,ei oska öelda kas mõne teise mudeli oma sobib ?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
20.01.2009 15:10:31
|
|
|
| Priner kirjutas: |
mõõtsin vana kuulari igaksjuhuks üle 10,5mmx7mm ,muidu silmajärgi sobib küll
kuda kätte saab ja palju tahad selle eest ?
oleks vaja veel ka Siemens ME45 akut, täpselt seda mudelit lehepeal polnud,ei oska öelda kas mõne teise mudeli oma sobib ? |
homme mõõdan enda oma ära
Aku ühildub veel Siemens S45/S45i... pakkuda oli aga ainult asendus akut sellele!
e:
mõõdetud...
ka 10,5mmx7mm
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priner
HV vaatleja
liitunud: 17.01.2009
|
20.01.2009 18:34:44
|
|
|
link :: http://pilt.delfi.ee/my_album/108521/
| gogik kirjutas: |
| Priner kirjutas: |
mõõtsin vana kuulari igaksjuhuks üle 10,5mmx7mm ,muidu silmajärgi sobib küll
kuda kätte saab ja palju tahad selle eest ?
oleks vaja veel ka Siemens ME45 akut, täpselt seda mudelit lehepeal polnud,ei oska öelda kas mõne teise mudeli oma sobib ? |
homme mõõdan enda oma ära
Aku ühildub veel Siemens S45/S45i... pakkuda oli aga ainult asendus akut sellele!
e:
mõõdetud...
ka 10,5mmx7mm  |
panin siis mõned pildid üles ,ehk on abiks,päris küljest ära ei hakanud kiskuma,äkki polegi sellist kaamerat
kaamera ise terve aga kaabel on puruks(ühel pildil on see koht noolega näidatud)
http://pilt.delfi.ee/my_album/108521/
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ipodnano
HV vaatleja
liitunud: 20.10.2008
|
21.01.2009 18:30:37
|
|
|
Telefon siis sony ericsson k310i
Siuke probeem nagu, et ei ole levi tee mis tahad levi pole, ometi mu teistel mobiilidel on
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
22.01.2009 00:53:10
|
|
|
| Nii, vedeleb üks nokia, 7373 vist on mark ja asi selles, et on turvakood meelest ära läinud. Mis programmiga saaks seda vaadata, kui mul on datakaabel olemas ?
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
22.01.2009 10:23:22
|
|
|
| Sixten kirjutas: |
| Nii, vedeleb üks nokia, 7373 vist on mark ja asi selles, et on turvakood meelest ära läinud. Mis programmiga saaks seda vaadata, kui mul on datakaabel olemas ? |
spets seadmeid vaja... tavaline data siin ei aita!
p.s.
50,- teeks ära
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tlwww
HV kasutaja
liitunud: 29.02.2004
|
03.02.2009 01:32:00
|
|
|
| Ega kellelgi nokia 7373 displeid ei vedele?
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
03.02.2009 08:57:01
|
|
|
| tlwww kirjutas: |
| Ega kellelgi nokia 7373 displeid ei vedele? |
uus, 375.-
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zerokas
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2002
|
03.02.2009 18:20:25
|
|
|
Vajaks abi E90 Communcatori remondil. Kukkus maha ja mikker tuli lahti kyljest.
Selline:
Pool sellest oleks nagu kyljes ja pealmine pool tuli ära. Kahjuks kadus see pealmine osa ära, nii et ei saanud kuidagi tagasi kinnitada.
Oskab keegi aidata uue/ alternatiivse mikri leidmisel paigaldamisel? Või peaks tellima netist?
http://ucables.com/ref/NOKIA-E90-5610-MICROP-R43542
Tänud!
_________________ M: HARULDASI RETRO VINTAGE MOBIILTELEFONE! |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ipodnano
HV vaatleja
liitunud: 20.10.2008
|
03.02.2009 23:21:02
|
|
|
Telefon siis sony ericsson k310i
Siuke probeem nagu, et ei ole levi tee mis tahad levi pole, ometi mu teistel mobiilidel on
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vazz
HV kasutaja
liitunud: 11.03.2004
|
05.02.2009 14:07:11
|
|
|
| kellelgi N82 akut on või teab kus soodsalt saada?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
David0002
HV vaatleja
liitunud: 08.05.2006
|
11.02.2009 18:17:00
|
|
|
| Mul sai NOKIA N95 vett...vett sai pealmine liikuv paneel(displei)Paneelipealsed tuled töötavad,displei mitte.telefon ise töötab,teeb pilte jne,aga displei on kutu.tegin pealmise paneeli lahti ja seal osad vaskdetailid tuhmunud,nagu lühises oleks olnud(mis on vee korral loogiline).Igatahes,kas sellisega on mõtet parandusse minna,kuna äkki on vesi , mis sattus AINULT LIIKUVA PANEELI VAHELE,midagi telefoni põhiosast ka tuksi keeranud?:S
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
12.02.2009 09:50:35
|
|
|
| David0002 kirjutas: |
| Mul sai NOKIA N95 vett...vett sai pealmine liikuv paneel(displei)Paneelipealsed tuled töötavad,displei mitte.telefon ise töötab,teeb pilte jne,aga displei on kutu.tegin pealmise paneeli lahti ja seal osad vaskdetailid tuhmunud,nagu lühises oleks olnud(mis on vee korral loogiline).Igatahes,kas sellisega on mõtet parandusse minna,kuna äkki on vesi , mis sattus AINULT LIIKUVA PANEELI VAHELE,midagi telefoni põhiosast ka tuksi keeranud?:S |
no proovida ikka võib ju
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a1
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.07.2002
|
12.02.2009 12:42:02
|
|
|
| Kas (ja kus) on võimalik saada Nokia6288 vahetuskorpust (või vähemalt klaasi)?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
12.02.2009 13:25:40
|
|
|
| a1 kirjutas: |
| Kas (ja kus) on võimalik saada Nokia6288 vahetuskorpust (või vähemalt klaasi)? |
must korpus 275,- (uus)
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a1
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.07.2002
|
12.02.2009 21:34:00
|
|
|
[quote=][quote=]Kas on võimalik saada Nokia6288 vahetuskorpust?[/quote]
must korpus 275,- (uus)[/quote]
kohutav, mis sellise julla omahind küll olla võib
sobib ka vähekasutatud või järeletehtud (6280 oma?)
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcfine
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2004
|
13.02.2009 21:55:23
|
|
|
Tervist!
Samsung SGH X-500 kukkus käest maha, vastu laudpõrandat. Display ise korras, lihtsalt taustavalgustust pole enam. Selliseid lihtsaid asju nagu aku maha võtmine ja tagasi panek katsetanud juba. Edasi oskaks telefoni ainult remonti viia, palju see maksma võiks minna? Või on mõni teine meetod?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erikumi
HV vaatleja
liitunud: 14.09.2005
|
26.02.2009 16:08:40
|
|
|
Samsung SGH-D880 DUAL SIM lintkaabel on katki.
Üks parandaja soovitas parem uue telefoni osta, aga kuna kõige odavam karp ka pole, siis sooviks teada, kas keegi suudaks seda viisaka raha eest korda teha.
Võin pildi ka postitada kui abiks.
_________________ jajam |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
27.02.2009 08:57:21
|
|
|
kes täpsemalt?
| tsitaat: |
viisaka raha eest korda teha.
|
mis see võiks olla?
p.s.
kus telefon asub?
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|