Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Mobiiltelefonide remondiabi I märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2008 21:21:21 vasta tsitaadiga

Kus kohast Nokia 6288 displeid osta saaks? Või kui kellelgi, andku märku...
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beyond os
HV kasutaja
beyond os

liitunud: 19.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2008 11:05:09 vasta tsitaadiga

beyond os kirjutas:
ASUS P535, boodib harva üles ja jookseb pidevalt kokku,
sümptomite järgi googeldades tundub et FLASH ROM vigane.
Alguses sai flashitud üle ASUS-e veebist viimase 6.0-iga, ent midagi ei muutunud.
Enamasti sininsest ASUS-e rock solid, heart touching screenist edasi ei lähe..
Kui läheb siis mõnikord töötab veidi aega ja siis lakkab ekraan respondimast,
kaob heli ning mõneajapärast ka klahvid ei toimi ja staatiline pilt ekraanil.

Igatahes, kas keegi tegeleb selliste vidinatega või võib selle telliskivina maha kanda.
( kehtivat garantiid enam ei ole )



EDIT: tundub et viga on aku ühenduses,
akule paberitükk vahele, et ei saaks paigast liikuda
ja peale seda kokku ei ole jooksnud
(paar tundi küll vara hõisata, ent ehk on nii)

EDIT2: vara hõisatud icon_biggrin.gif
siis kui aku klemmid kõik ühendust annavad
telefon buudib ja töötab, aga seda mõnda aega,
ikka peab olema mingi rauaviga, emaplaadil
mingi kahjustus vms, läheb võimalusel remonti
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rossa
HV Guru

liitunud: 13.02.2004




sõnum 07.12.2008 12:50:23 vasta tsitaadiga

beyond os kirjutas:
EDIT2: vara hõisatud icon_biggrin.gif
siis kui aku klemmid kõik ühendust annavad
telefon buudib ja töötab, aga seda mõnda aega,
ikka peab olema mingi rauaviga, emaplaadil
mingi kahjustus vms, läheb võimalusel remonti

Ehk on aku läbi? Teist akut ei ole, millega proovida?
Edu.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristoka
Kreisi kasutaja
kristoka

liitunud: 07.06.2004




sõnum 08.12.2008 19:44:32 vasta tsitaadiga

Sony Ericsson P1i.
Wifiga jama, olen proovinud väga paljusid kohtasid jama ikka sama.
Nimelt: Panen wifi sisse, otsin, ühendan ja siis tuleb kiri, et ühendus nurjus, on kellelgi sama kala olnud, või ainult mind painab selline asi?
Olen proovinud Kristiine keskuses enamus võrke läbi, mitte ükski.
Kristo
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urmas2
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.01.2006




sõnum 09.12.2008 19:34:59 vasta tsitaadiga

samsung D900, probleem selles et kõik toimib peale selle et menüüs ringi liikuma hakates kiilub see kinni, mõtleb ühte sammu mitu minutit, tihti ei mõtlegi välja. oskab keegi öelda restardi koodi. prooviks alguses restarti teha. menüüs restarti teha ei saa, saab ainult teatud koodiga sest numbrid töötavad korralikult. tundub nagu telefoni mälu oleks ülekoormatud.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 125
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beyond os
HV kasutaja
beyond os

liitunud: 19.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 16:41:12 vasta tsitaadiga

rossa kirjutas:
beyond os kirjutas:
EDIT2: vara hõisatud icon_biggrin.gif
siis kui aku klemmid kõik ühendust annavad
telefon buudib ja töötab, aga seda mõnda aega,
ikka peab olema mingi rauaviga, emaplaadil
mingi kahjustus vms, läheb võimalusel remonti

Ehk on aku läbi? Teist akut ei ole, millega proovida?
Edu.



EDIT:

Proovisin Androidi P535 peal http://sites.google.com/site/siteofhx/Home/android, läks käima ent sama probleem nagu WM6-s, mingi ajapärast touchscreen ja heli lakkavad toimimast.
Tegelane kes P535-ele androidi kerneli on kokku pannud andis järgmist infot:

pxa2xx_ac97_read: read error (ac97_reg=116 GSR=0x64)

"Since you had this same error in WM, there is a high probability that
the WM9713G chip went wrong. WM9713G is the Audio and Touch Screen
Controller, that's why your touchscreen and audio stop working."
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juht
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2008 23:29:36 vasta tsitaadiga

maakera
_________________
Digitally Emitted - DigiLED


viimati muutis juht 20.12.2008 19:44:40, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
parveparve
HV vaatleja

liitunud: 13.12.2008




sõnum 13.12.2008 19:41:10 vasta tsitaadiga

Keegi ei tea kus ja millise hinnaga saaks Samsung U100 lcd'd vahetada või osta?, või ehk keegi ise müüb?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juhmakas
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2008




sõnum 14.12.2008 13:08:18 vasta tsitaadiga

Võib tunduda nõme küsimus, aga küsin ikkagi. Mul tuli telefoni ekraani pealt kile ära, see mida mõned tõmbavad ise ära kui ostavad telefoni. Kas sellist kile oleks võimalik kuskil peale ka panna ? Minu jaoks on tähtis, et see kile kaitseks ekraani kriimustuste eest icon_redface.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juht
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2008 19:19:11 vasta tsitaadiga

Pane tavaline läbipaistev teip, lai. icon_smile.gif
_________________
Digitally Emitted - DigiLED
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
juhmakas
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2008




sõnum 14.12.2008 22:23:29 vasta tsitaadiga

Kas see teip on ikka hea mõte icon_rolleyes.gif ?

Tegin ära, panin laia teibi. Täitsa ok on. Tänud abi eest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juku626
HV veteran

liitunud: 09.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2008 00:18:23 vasta tsitaadiga

Kui teip ei sobi, võta osta telefonidele ja kaameratele mõeldud ekraani kaitsekile! Müüakse igas korralikus arvuti poes!
_________________
OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dellu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.01.2005




sõnum 15.12.2008 15:46:57 vasta tsitaadiga

juhmakas kirjutas:
Kas see teip on ikka hea mõte icon_rolleyes.gif ?

Tegin ära, panin laia teibi. Täitsa ok on. Tänud abi eest.


See teip tuleb sealt pealt arvatavasti paari kuu pärast maha, aga siis juba kilena, liim jääb kõik ekraanile. Eeldusel et jutt on ikka sellest igas kaubanduskeskuses müügil olevast läbipaistvast ja/või analoogsest pruunist. Teibi omadusi on selle kahjuks väga lühikeseks ajaks, aga ajutiseks kinnitamiseks kõlbab.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitbull
HV kasutaja
bitbull

liitunud: 03.01.2002




sõnum 17.12.2008 14:27:24 vasta tsitaadiga

Kellelgi härradest nokia 6500 slide displeid ei ole riiulis? Või sama mudelit katuselt kukkunud ja seliti maandununa? Kas võib olla, et on mingi kattuvus displeide koha pealt ka teiste nokia mudelitega? See hala mul vist ei lõppekski......saaks abi oleks vääga tänulik.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-sSs-
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2008 11:32:11 vasta tsitaadiga

Mul probleem Sony Ericsson s500i'ga. Proovisin teda ükspäev data kaabliga arvuti külge ühendada, aga arvutis viskas ette errori (täpselt ei mäletagi millise) ja peale seda telefon crashis.
Nüüd siis probleem selline: kui panen laadija telefonile külge vilksatab korraks paremal pool punane tuluke ja muud midagi, laadima ei hakka.
Kui üritan telefoni sisse lülitada, siis kõigepealt vilksatab punane tuli korraks, teiskordsel vajutamisel vilgub see tuli kiiresti 6 korda.
Arvuti ei tunnista enam telefoni kui ta data kaabliga ühendada.
Olen googlist proovinud lahendust ja abi otsida aga ei midagi...
Niipalju olen aru saanud, et midagi on EROMiga valesti?

Kas oskab/viitsib keegi aidata?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps2
HV kasutaja


liitunud: 26.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2008 14:32:27 vasta tsitaadiga

sony ericson z310 i displei vahetus, palju maksab ja kas keegi teeb
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zcool
HV vaatleja

liitunud: 17.01.2002




sõnum 29.12.2008 15:42:51 vasta tsitaadiga

W800i ga siis jama. Klahvid 1 2 3 ja vasak kõige ülemine klahv lakkas töötamast. Sisse saab lülitada telefoni, kuid välja ise lülitada ei saa. Saab sest loomast veel asja või tuleb kappi tolmu koguma panna icon_question.gif Softi lasin igaks juhuks kõige uuema peale aga muutusi ei olnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JK jr
HV kasutaja

liitunud: 01.07.2007




sõnum 04.01.2009 18:56:08 vasta tsitaadiga

Panin tähele, et paljudel on displeidega probleemi! Minu kaudu on võimalik saada peaaegu kõiki displeisid, paigaldan aga ainult Nokial ja SE'l! Kellel huvi, see võtab PS'is ühendust! (Displeide tarne aeg on 1-2 nädalat)
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reingsm
HV kasutaja
reingsm

liitunud: 14.04.2007




sõnum 08.01.2009 01:22:29 vasta tsitaadiga

Teostan mobiiltelefonide remonti Tallinnas. Infotelefon 56-764-872.
Oma mure võib postitada ka mulle PS-ga või e-mailiga reingsm@hot.ee
Vastan paari päeva jooksul ja võimalusel ütlen ka ligikaudse remondi maksumuse.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uzzman
HV kasutaja
uzzman

liitunud: 29.08.2006




sõnum 09.01.2009 14:52:50 vasta tsitaadiga

Ostsin Tele2-hest Nokia 6220c ja kodus avastasin et displeil on üks surnud piksel.
Kas nad vahetavad selle garantii korras välja?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lainel
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2008




sõnum 09.01.2009 23:01:49 vasta tsitaadiga

W810i vahepeal on levi ja vahepeal(enamasti) ei ole.Soft uuendatud
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juku626
HV veteran

liitunud: 09.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2009 23:08:25 vasta tsitaadiga

uzzman, Peaksid ikka vahetama kui on näha, et telefon pole kukkunud (täkkeid ja mõrasi pole korpusel).
lainel, Ilmselt siis emaplaadil mingi viga, levi plaat läbi vms, ega see eriti odav lõbu ei ole.

_________________
OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lainel
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2008




sõnum 09.01.2009 23:19:41 vasta tsitaadiga

On siin foorumis mingit seppa, kes selle vea likvideeriks?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2009 01:27:48 vasta tsitaadiga

Kust eestist saaks iphone 3g pealmist klaasi, see mis liimitud lcd peale vms iganes.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspir
HV kasutaja
kaspir

liitunud: 18.09.2005




sõnum 12.01.2009 17:46:38 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi vaja displaid vahetada või midagi muud, siis olenevalt telfonist võin ära teha, kui jupid ise toote. Eelnev kogemus olemas. PS, kel huvi.
_________________
š
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R4sm8s
HV kasutaja
R4sm8s

liitunud: 29.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2009 23:58:41 vasta tsitaadiga

Nimelt - Samsung SGH-Z720 mobla on.. Sai veits niiskust ja nüüd ei taha enam hästi funksida (päris vee all mobla ei olnud, aga oli vihmasel maapinnal päris kaua).. Algul oli viga siis selline, et läks tööle ilusti jne, aga menüüs see allamineku nupp ei funksinud, kuid ju see lühis vms hakkas kuidagi edasi levima.. Järgnes probleem - moblaga ei saanud menüüsse enam üldsegi minna.. Või tähendab sai, aga automaatselt viskas menüü kinni tagasi, nagu katkestas kõik tehingud, kuigi nupp nagu all ei olnud, kuna web ei avanenud, mis oleks pidanud avaname, kui nupp oleks nagu all olnud.. Ja nüüd asi veel hullem.. Sai mobla välja lülitatud.. Enam ei taha üldsegi funksida, panen akulaadija taha, siis tuleb see laadimise silt ette aga pin koodi sisestuskohta enam üldsegi ei taha tulla.. Kas on kuidagi võimalik mobla parandada, kus seda Tartus tasuks teha?
Kui parandada eriti ei anna, siis võite ka öelda, mis hinnaga sellise asjanduse maha saaks müüa?

Ning selline värk ka, et kuna kõik numbrid olid moblamälus, siis kuidas neid kergelt kätte saaksin sim kaardile nt.? Saan seda ise kuidagi kergelt teha?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priner
HV vaatleja

liitunud: 17.01.2009




sõnum 17.01.2009 15:30:23 mobla kuular vasta tsitaadiga

link :: http://pilt.delfi.ee/my_picture/5290341/

oleks vaja moblale kuularit ,äkki kellelgi vedeleb vana mobla kuskil mille kuular sobiks,
vana kuular selline nagu pildil....
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mad0x
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004




sõnum 17.01.2009 16:40:34 vasta tsitaadiga

Telefoniks on N73 - kukkus kogemata morsitassi icon_biggrin.gif pärast kuivatamist ei tahtnud üldse töötada, nädalate möödudes proovisin uuesti ja vaata imet, võttis pildi ette - alguses crashis ja ei funktsioneerinud ilusti, kuid ajaga on ka see probleem kadunud (ei ole minu jaoks loogiline, aga olgu pealegi). Igaljuhul, nüüdseks on telefon sellises seisus, et kõik muu töötab, aga levi ei ole icon_neutral.gif Kas oleks mõtet teda parandusse saata või remondikulu läheks liiga suureks (millise summaga arvestada) ?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2009 20:37:24 vasta tsitaadiga

R4sm8s kirjutas:
Nimelt - Samsung SGH-Z720 mobla on.. Sai veits niiskust ja nüüd ei taha enam hästi funksida (päris vee all mobla ei olnud, aga oli vihmasel maapinnal päris kaua).. Algul oli viga siis selline, et läks tööle ilusti jne, aga menüüs see allamineku nupp ei funksinud, kuid ju see lühis vms hakkas kuidagi edasi levima.. Järgnes probleem - moblaga ei saanud menüüsse enam üldsegi minna.. Või tähendab sai, aga automaatselt viskas menüü kinni tagasi, nagu katkestas kõik tehingud, kuigi nupp nagu all ei olnud, kuna web ei avanenud, mis oleks pidanud avaname, kui nupp oleks nagu all olnud.. Ja nüüd asi veel hullem.. Sai mobla välja lülitatud.. Enam ei taha üldsegi funksida, panen akulaadija taha, siis tuleb see laadimise silt ette aga pin koodi sisestuskohta enam üldsegi ei taha tulla.. Kas on kuidagi võimalik mobla parandada, kus seda Tartus tasuks teha?
Kui parandada eriti ei anna, siis võite ka öelda, mis hinnaga sellise asjanduse maha saaks müüa?

Ning selline värk ka, et kuna kõik numbrid olid moblamälus, siis kuidas neid kergelt kätte saaksin sim kaardile nt.? Saan seda ise kuidagi kergelt teha?


Kõigepealt oleks tasunud kohe aku välja võtta ning pikaks ajaks korralikult kuivama jätta. Veel parem, kui endal nuppu ja vahendeid on, siis laiali lammutada. Puhastamisest võib veel abi olla, kuid kindlalt ei saa midagi öelda.

Priner kirjutas:
oleks vaja moblale kuularit ,äkki kellelgi vedeleb vana mobla kuskil mille kuular sobiks,
vana kuular selline nagu pildil....


Tasuks mainimist, et mis telefonile täpsemalt.

Mad0x kirjutas:
Telefoniks on N73 - kukkus kogemata morsitassi icon_biggrin.gif pärast kuivatamist ei tahtnud üldse töötada, nädalate möödudes proovisin uuesti ja vaata imet, võttis pildi ette - alguses crashis ja ei funktsioneerinud ilusti, kuid ajaga on ka see probleem kadunud (ei ole minu jaoks loogiline, aga olgu pealegi). Igaljuhul, nüüdseks on telefon sellises seisus, et kõik muu töötab, aga levi ei ole icon_neutral.gif Kas oleks mõtet teda parandusse saata või remondikulu läheks liiga suureks (millise summaga arvestada) ?


Sama jutt, et tasuks puhastusse viia + siis see jutt mis ma r4sm8sele kirjutasin (tulevaste juhtumite jaoks siis icon_razz1.gif). Enda 3230st sai kunagi asja kuigi oli juba heli ja levi ära kadunud ning pop-pordi klemmid alt rohelised. Töö tehti ära EMT's.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priner
HV vaatleja

liitunud: 17.01.2009




sõnum 17.01.2009 21:58:57 vasta tsitaadiga

telefon on tellitud Ameerikast ,aga kui huvitab ja pildist vähe siis aga palun UTstarcomDV007 icon_biggrin.gif
aga pidavat sobima Nokia jupid ,kuigi need ka seest enamus erinevad icon_sad.gif olen juba mõnda lapanud ,samad margid aga kuularite klemmide asetus ei ole sama,mõõdult muidu sobiks.Ka SonyEriksonil oli sama aga klemmide asetus jällegi teine.
Teisi andmeid mudugi ei tea,volte ja takistusi vmv. icon_redface.gif


kuularist veel ,et teine klemm peaks siis asuma samas kohas ainult vastas pool kuularit, vana oli ära murdunud mingil põhjusel
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2009 13:21:13 vasta tsitaadiga

Priner,
http://www.instele.ee/index.asp?action=10&type=2&id=101813&c=175&c1=238
selline peaks sobima siis icon_rolleyes.gif icon_question.gif

_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Priner
HV vaatleja

liitunud: 17.01.2009




sõnum 19.01.2009 20:11:41 vasta tsitaadiga

mõõtsin vana kuulari igaksjuhuks üle 10,5mmx7mm ,muidu silmajärgi sobib küll icon_biggrin.gif
kuda kätte saab ja palju tahad selle eest ?

oleks vaja veel ka Siemens ME45 akut, täpselt seda mudelit lehepeal polnud,ei oska öelda kas mõne teise mudeli oma sobib ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2009 15:10:31 vasta tsitaadiga

Priner kirjutas:
mõõtsin vana kuulari igaksjuhuks üle 10,5mmx7mm ,muidu silmajärgi sobib küll icon_biggrin.gif
kuda kätte saab ja palju tahad selle eest ?

oleks vaja veel ka Siemens ME45 akut, täpselt seda mudelit lehepeal polnud,ei oska öelda kas mõne teise mudeli oma sobib ?


homme mõõdan enda oma ära thumbs_up.gif

Aku ühildub veel Siemens S45/S45i... pakkuda oli aga ainult asendus akut sellele!

e:
mõõdetud...
ka 10,5mmx7mm icon_exclaim.gif

_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Priner
HV vaatleja

liitunud: 17.01.2009




sõnum 20.01.2009 18:34:44 vasta tsitaadiga

link :: http://pilt.delfi.ee/my_album/108521/

gogik kirjutas:
Priner kirjutas:
mõõtsin vana kuulari igaksjuhuks üle 10,5mmx7mm ,muidu silmajärgi sobib küll icon_biggrin.gif
kuda kätte saab ja palju tahad selle eest ?

oleks vaja veel ka Siemens ME45 akut, täpselt seda mudelit lehepeal polnud,ei oska öelda kas mõne teise mudeli oma sobib ?


homme mõõdan enda oma ära thumbs_up.gif

Aku ühildub veel Siemens S45/S45i... pakkuda oli aga ainult asendus akut sellele!

e:
mõõdetud...
ka 10,5mmx7mm icon_exclaim.gif





panin siis mõned pildid üles ,ehk on abiks,päris küljest ära ei hakanud kiskuma,äkki polegi sellist kaamerat icon_confused.gif
kaamera ise terve aga kaabel on puruks(ühel pildil on see koht noolega näidatud)

http://pilt.delfi.ee/my_album/108521/
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ipodnano
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2008




sõnum 21.01.2009 18:30:37 vasta tsitaadiga

Telefon siis sony ericsson k310i
Siuke probeem nagu, et ei ole levi tee mis tahad levi pole, ometi mu teistel mobiilidel on
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2009 00:53:10 vasta tsitaadiga

Nii, vedeleb üks nokia, 7373 vist on mark ja asi selles, et on turvakood meelest ära läinud. Mis programmiga saaks seda vaadata, kui mul on datakaabel olemas ?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2009 10:23:22 vasta tsitaadiga

Sixten kirjutas:
Nii, vedeleb üks nokia, 7373 vist on mark ja asi selles, et on turvakood meelest ära läinud. Mis programmiga saaks seda vaadata, kui mul on datakaabel olemas ?

spets seadmeid vaja... tavaline data siin ei aita!
p.s.
50,- teeks ära thumbs_up.gif

_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tlwww
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004




sõnum 03.02.2009 01:32:00 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi nokia 7373 displeid ei vedele?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2009 08:57:01 vasta tsitaadiga

tlwww kirjutas:
Ega kellelgi nokia 7373 displeid ei vedele?

uus, 375.-

_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zerokas
Kreisi kasutaja
zerokas

liitunud: 02.08.2002




sõnum 03.02.2009 18:20:25 vasta tsitaadiga

Vajaks abi E90 Communcatori remondil. Kukkus maha ja mikker tuli lahti kyljest.

Selline:

Pool sellest oleks nagu kyljes ja pealmine pool tuli ära. Kahjuks kadus see pealmine osa ära, nii et ei saanud kuidagi tagasi kinnitada.

Oskab keegi aidata uue/ alternatiivse mikri leidmisel paigaldamisel? Või peaks tellima netist?

http://ucables.com/ref/NOKIA-E90-5610-MICROP-R43542

Tänud!

icon_smile.gif

_________________
M: HARULDASI RETRO VINTAGE MOBIILTELEFONE!
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ipodnano
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2008




sõnum 03.02.2009 23:21:02 vasta tsitaadiga

Telefon siis sony ericsson k310i
Siuke probeem nagu, et ei ole levi tee mis tahad levi pole, ometi mu teistel mobiilidel on
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vazz
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2009 14:07:11 vasta tsitaadiga

kellelgi N82 akut on või teab kus soodsalt saada?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
David0002
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2006




sõnum 11.02.2009 18:17:00 vasta tsitaadiga

Mul sai NOKIA N95 vett...vett sai pealmine liikuv paneel(displei)Paneelipealsed tuled töötavad,displei mitte.telefon ise töötab,teeb pilte jne,aga displei on kutu.tegin pealmise paneeli lahti ja seal osad vaskdetailid tuhmunud,nagu lühises oleks olnud(mis on vee korral loogiline).Igatahes,kas sellisega on mõtet parandusse minna,kuna äkki on vesi , mis sattus AINULT LIIKUVA PANEELI VAHELE,midagi telefoni põhiosast ka tuksi keeranud?:S
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 09:50:35 vasta tsitaadiga

David0002 kirjutas:
Mul sai NOKIA N95 vett...vett sai pealmine liikuv paneel(displei)Paneelipealsed tuled töötavad,displei mitte.telefon ise töötab,teeb pilte jne,aga displei on kutu.tegin pealmise paneeli lahti ja seal osad vaskdetailid tuhmunud,nagu lühises oleks olnud(mis on vee korral loogiline).Igatahes,kas sellisega on mõtet parandusse minna,kuna äkki on vesi , mis sattus AINULT LIIKUVA PANEELI VAHELE,midagi telefoni põhiosast ka tuksi keeranud?:S

no proovida ikka võib ju icon_wink.gif

_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
a1
Kreisi kasutaja
a1

liitunud: 26.07.2002




sõnum 12.02.2009 12:42:02 vasta tsitaadiga

Kas (ja kus) on võimalik saada Nokia6288 vahetuskorpust (või vähemalt klaasi)?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2009 13:25:40 vasta tsitaadiga

a1 kirjutas:
Kas (ja kus) on võimalik saada Nokia6288 vahetuskorpust (või vähemalt klaasi)?

must korpus 275,- (uus)

_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
a1
Kreisi kasutaja
a1

liitunud: 26.07.2002




sõnum 12.02.2009 21:34:00 vasta tsitaadiga

[quote=][quote=]Kas on võimalik saada Nokia6288 vahetuskorpust?[/quote]
must korpus 275,- (uus)[/quote]
kohutav, mis sellise julla omahind küll olla võib
sobib ka vähekasutatud või järeletehtud (6280 oma?)
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcfine
HV kasutaja
mcfine

liitunud: 01.02.2004




sõnum 13.02.2009 21:55:23 vasta tsitaadiga

Tervist!
Samsung SGH X-500 kukkus käest maha, vastu laudpõrandat. Display ise korras, lihtsalt taustavalgustust pole enam. Selliseid lihtsaid asju nagu aku maha võtmine ja tagasi panek katsetanud juba. Edasi oskaks telefoni ainult remonti viia, palju see maksma võiks minna? Või on mõni teine meetod?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erikumi
HV vaatleja

liitunud: 14.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2009 16:08:40 vasta tsitaadiga

Samsung SGH-D880 DUAL SIM lintkaabel on katki.
Üks parandaja soovitas parem uue telefoni osta, aga kuna kõige odavam karp ka pole, siis sooviks teada, kas keegi suudaks seda viisaka raha eest korda teha.
Võin pildi ka postitada kui abiks.

_________________
jajam
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2009 08:57:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Üks parandaja

kes täpsemalt?
tsitaat:

viisaka raha eest korda teha.

mis see võiks olla?
p.s.
kus telefon asub?

_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Mobiiltelefonide remondiabi I mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.