|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
12.08.2004 11:54:57
|
|
|
dünaamiline valgus on tõepoolest tubli akusööja - ilma selleta peab aku tunduvalt kauem vastu. CX65-l on dün. valgus õnneks tagasihoidlikum, seega niipalju akut ei kuluta. Gprs ja infrapuna on minulgi välja lülitatud, kui parajasti ei kasuta. Kui ma ei eksi, siis telefon hoiab pidevalt end kursis, kas gprs on saadaval või ei (näiteks sisselülitatud gprsiga c55 muutis gprs-ikooni teistsuguseks, kui gprs parajasti kättesaadav polnud).
Ühesõnaga, ebavajalikud vidinad maha ja aku peab hästi - ilma ühegi postikaotuseta pidas cx65 lausa ööpäeva (normaalse rääkimise ja mõne foto juures).
Üleüldse, akud saavutavad minu teada õige mahutavuse alles kuu aja möödudes.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nitrous
HV vaatleja
liitunud: 30.04.2004
|
17.08.2004 13:59:34
|
|
|
| paar kysimust selle telefoni kohta kui tohib, kas selllel telefonil saab ka ise lindistadud heli helinaks panna nagu enamus siemensitel, ning kas selle telefoni nuppude paigutus on hea, kas nupud yksteist segama ei hakka, kas nupud liiga koos ei ole, seda mõtlen?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matis
HV kasutaja

liitunud: 12.04.2004
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MKD
HV kasutaja
liitunud: 10.04.2004
|
28.08.2004 22:11:39
|
|
|
| Et äkki keegi oleks nii kena ja teeks mingi esemega võrdluses pildi telefonist või kui ta käes on..täna vaatasin esinduses ja tundus nii kuradi suur olevat, et..
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MKD
HV kasutaja
liitunud: 10.04.2004
|
28.08.2004 22:39:44
|
|
|
| oh , tänan.. nüüd peaks veel vaatama teda esinduses.. tegelikult ta ei ole siis suur?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
28.08.2004 22:41:43
|
|
|
| muidugi pole.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MKD
HV kasutaja
liitunud: 10.04.2004
|
29.08.2004 00:51:47
|
|
|
| sealt klaasi tagant vist paistabki esinduses suur olevat..
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
29.08.2004 00:52:45
|
|
|
| jah, suurendusklaas, et paremini silma paistaks :p
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tripp
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
29.08.2004 01:06:27
|
|
|
Äkki esinduses oli klapp lahti
Siis ta on poole suurem ju
_________________ "Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakurock
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2002
|
15.09.2004 15:49:07
CF62 väljuvad kõned |
|
|
Kas ongi nii et viimasena valitud kõnedel näitab ainult nime ja numbrit (kellaaega ja kuupäeva netu)
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bad Sector
HV veteran
liitunud: 15.04.2002
|
15.09.2004 16:02:30
Re: CF62 väljuvad kõned |
|
|
| sakurock kirjutas: |
Kas ongi nii et viimasena valitud kõnedel näitab ainult nime ja numbrit (kellaaega ja kuupäeva netu)  |
tundub küll...
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vikat
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2002
|
15.09.2004 16:37:27
|
|
|
| ja mitte ainult cf62....m55 sama ja c62 ka
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Negative
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.09.2003
|
08.10.2004 14:42:55
|
|
|
Kaevan küll vana teema ülöes, aga selline küsimus oleks, et kas kuidagi on võimalik saada lahti sellest operaatori "logost" ekraanil. Radiolinjal ilutseb keset ekraani RLE ja sellest tahaks lahti saada
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Negative
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.09.2003
|
08.10.2004 14:59:28
|
|
|
Kõik oleks tore, kui John Smithi antud link veel töötaks ja Siemensil Display seadete alla Operaatori logo väljalülitus koht oleks. Lühidalt - sellest teemast ei olnud just kasu
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
08.10.2004 15:53:29
|
|
|
| insane clown posse kirjutas: |
Kaevan küll vana teema ülöes, aga selline küsimus oleks, et kas kuidagi on võimalik saada lahti sellest operaatori "logost" ekraanil. Radiolinjal ilutseb keset ekraani RLE ja sellest tahaks lahti saada  |
võin küll eksida... aga ma küll midagi sellist ei suuda meenutada mis selle kirja sealt kaotaks
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tripp
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
08.10.2004 15:58:44
|
|
|
Kas selle kirja asemele saab panna mingi pildi? Kui saab, siis proovi transparent gif'i logoks panna.
Transparent gifi saab siit: http://www.hot.ee/saepuru/transparent.gif
_________________ "Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
08.10.2004 16:07:43
|
|
|
| ma arvasin, et ta mõtles sellel väiksel esimesel ekraanil olevat kirja... kas sinna saab ka logo panna?
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Negative
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.09.2003
|
08.10.2004 16:28:37
|
|
|
| kaspar00 kirjutas: |
| ma arvasin, et ta mõtles sellel väiksel esimesel ekraanil olevat kirja... kas sinna saab ka logo panna? |
Eiei, kasutaja Tripp sai õieti aru. Tänud sulle
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalmann007
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.07.2004
|
16.11.2004 23:00:43
|
|
|
kust leida head softi selle jaoks, mida datakaabliga peale lasta ?
_________________ carpe diem |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cavefish
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
17.11.2004 17:10:09
|
|
|
rääkige lähemalt aku vastupidamisest ... nagu ma arusaan siis lubatud 220h/300min ei maksa loota sellest asjast?
aga miski 3-4 korda nädalas nagu telefoni laadida oleks jah jube nüri...
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
17.11.2004 19:45:45
|
|
|
| muide, CF62 manuaali lõpus on asjalik tabel, mis kui palju ooteaega sööb. näiteks 1 min kõneaega oli vist 60-90 min võrra vähem ooteaega.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cavefish
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
18.11.2004 12:12:42
|
|
|
hmm ütleme et ma räägin telefoniga keskmiselt 3-5 min päevas (paari viimase kuu arve põhjal, eeldusel et sisse helistatakse natuke rohkem kui välja helistan), öösel on telefon alati sisselülitatud...
oskab keegi mingi võrdluse tuua koos konkreetse telefoni aku kestvusega...
uut telefoni oleks nagu vaja ja võiks vahelduseks klapiga olla...aga aku peaks tal siiski pidama rohkem kui mu 1,5 aastat vanal ericsson R600'l (~ 3 ööpäeva)
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yellowboost
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2003
|
17.01.2005 23:45:26
|
|
|
Täna sai sellist looma käpitud : Menüüd on kuidagi värvivaesed ja aeglased. Pidevalt : "Palun oota " , nupud võiksid ka olla natuke väljaspoole, oleks mugavam. Välimus muidugi odav, ei tea kaua need klapid vastu ka peavad ? Samsungi omad kordades kauem vast.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
millivatt
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.07.2002
|
18.01.2005 16:02:57
|
|
|
| minul on ta kevadest saati olnud ja siiani terve
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vops
HV kasutaja
liitunud: 02.06.2003
|
28.02.2005 22:21:20
|
|
|
| Mis sorti helinaid see telefon toetab?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
28.02.2005 22:37:03
|
|
|
| Vops kirjutas: |
| Mis sorti helinaid see telefon toetab? |
Polüfoonilisi.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vops
HV kasutaja
liitunud: 02.06.2003
|
28.02.2005 23:20:38
|
|
|
| ma mõtlesin kas .mmf näiteks toetab?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Svmaster
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2004
|
01.03.2005 17:42:14
|
|
|
| Ei, .mid ja siis .si3(siemensi enda laiend) peaks ka toetama
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janl
HV kasutaja
liitunud: 15.11.2002
|
26.08.2005 10:41:48
|
|
|
| Kas teist keegi teda arvutiga on ühendanud, mis kaabliga ja kuidas arvutiga üle gprs-i netis käimine on õnnestunud ja mis proget te seejuures kasutate?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mightythor
HV veteran

liitunud: 02.12.2004
|
06.03.2006 17:28:40
CF62 aadressiraamatu kopeerimine SIM'ilt telefonimallu ?? |
|
|
| kuna mul on uus operaator uue kaardi ning uue numbriga, siis oleks tarvis vana kaardi pealt kontaktid uuele kaardile voi telefoni mallu (see peaks mu telefonil ikkagi olemas olema?) kopeerida. Ehk oskab keegi juhendada kas seda saab minu telefonil teostada ning kuidas seda teha?
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tif
HV kasutaja
liitunud: 06.10.2003
|
06.03.2006 17:40:53
|
|
|
paned telefoni SIM kaardi, millel on numbrid (vana SIM), valid Telefoniraamat (mitte Aadressiraamat). lähed esimese nime peale ja võtad Lisavalikud (paremal all), ja valid Kopeeri kõik. siis pead ootama, kuni kõik numbrid kopeeritakse Aadressiraamatusse ehk telefoni mällu.
siis vahetad SIMkaardid. Võtad lahti Aadressiraamatu, lähed esimese nime peale, võtad jälle Lisavalikud ja Märgi kõik. ja siis Lisavalikud ja Kopeeri SIM-le. ja ootad ja ongi valmis.
_________________ Now where is that monkey? I want to shoot something! |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mightythor
HV veteran

liitunud: 02.12.2004
|
06.03.2006 21:36:37
|
|
|
aitah
Aga seda, et on see mobiilide puhul tyypiline, et telefoniraamat tahendab SIM kaardi malu ning aadressiraamat telefoni malu? Voi on see ainult Siemens'i softile iseloomulik?
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
08.04.2006 09:07:07
|
|
|
Kaevur Mati siin!
Leian siit 2x küsimust CF62 softi kohta, aga ei ühtki vastust Sõber google poole tunni tuhlamise peale kah ei leidnud midagi.
On äkki kellelgi arvutis tema soft?
Tuttav tuli väljamaalt, pani kohaliku kaardi sisse, hakkas SIM-ilt kontakte telefoni kopeerima ning poole peal jäi asi seisma "mälu viga". Inglise keeles "device error" - hea tõlge.
Muidugi ei tea, kas softi ülelaskmine selle vastu üldse aitaks ...
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anthrax
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2003
|
12.05.2006 14:04:28
|
|
|
Selline probleem, et ei saa seda telefoni kuidagi värisema. Sada korda kõik menüüd läbi käinud jne. Telefon ei olnd enne minu kasutuses ja eelmine omanik ei kasutanud seda funktsiooni kordagi, kuna see kulutab liiga palju akut, eriti kui päeva jooksul on sadakond või rohkemgi kõnet.
Antud telefonil peaks ju olema vibra olemas olema. Mismoodi seda aktiveerida? Puutun esimest korda kokku mitte-nokiaga.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
number
külaline
|
13.05.2006 02:16:14
|
|
|
...
viimati muutis number 12.03.2012 23:18:38, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
mightythor
HV veteran

liitunud: 02.12.2004
|
13.05.2006 03:03:42
|
|
|
| Anthrax kirjutas: |
Selline probleem, et ei saa seda telefoni kuidagi värisema. Sada korda kõik menüüd läbi käinud jne. Telefon ei olnd enne minu kasutuses ja eelmine omanik ei kasutanud seda funktsiooni kordagi, kuna see kulutab liiga palju akut, eriti kui päeva jooksul on sadakond või rohkemgi kõnet.
Antud telefonil peaks ju olema vibra olemas olema. Mismoodi seda aktiveerida? Puutun esimest korda kokku mitte-nokiaga. |
jah, Helinate menyyst linnuke kasti "vaikne alarm". Aga kas keegi oskab seletada seda, et kui telefon on laadimas, siis vibraalarm ei toota?
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
13.05.2006 12:58:22
|
|
|
| ma ei mäleta, et mul ükski telefon oleks keset laadimist vibranud....
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
13.05.2006 13:29:39
|
|
|
| Laadimisitsükli ajaks lülitatakse vibrafunktsioon välja.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mightythor
HV veteran

liitunud: 02.12.2004
|
13.05.2006 13:38:46
|
|
|
| WerteX kirjutas: |
| Laadimisitsükli ajaks lülitatakse vibrafunktsioon välja. |
aga miks see nii on? on sellele mingi tehniline seletus?
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
13.05.2006 13:40:23
|
|
|
| Äkki siis vibra ei koormaks liiga palju akut laadimis ajal või siis, kui telefon on lauapeal ja laeb, et ta kuskilt alla ei lendaks, kui keegi pikalt helistab.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mightythor
HV veteran

liitunud: 02.12.2004
|
13.05.2006 13:41:43
|
|
|
| WerteX kirjutas: |
| Äkki siis vibra ei koormaks liiga palju akut laadimis ajal või siis, kui telefon on lauapeal ja laeb, et ta kuskilt alla ei lendaks, kui keegi pikalt helistab. |
ma motleisn ise samu asju...eriti just see esimene...aga samas kas vibra koormab rohkem akut kui vali helin?
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
09.02.2007 09:16:48
|
|
|
Tõstan teemat.
Kuna W810 läks taas remonti, siis mõne päeva jagu on asenduseks CF62 olnud. Arvestades vanust on tegu igati tavalise ning korraliku telefoniga, kuid väike tähelepanek, mida jagada tahaks. Kasutan tavalist magnetkinnitusega vöökotti, aga selgub, et CF62 hakkab trikitama selle sees olles. Nimelt tekitab see magnet tal klapi avamise/sulgemise signaale, mistõttu võib see telefon ise kõnet vastu võtta kui aktiivklapp sees on. Ja isegi kui aktiivklapp välja lülitada, siis kõne lõpetamisega saab vöökoti ja telefoni kooslus ikkagi hakkama (kas siis täiesti iseseisvalt või telefoni vöökotis liigutades (nt välja võttes).
Vot nii. Kes armastab telefoni vöö peal kanda, pange kõrva taha - tuleb osta kas ilma magnetita kott või siis sellest telefonist hoiduda.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
09.02.2007 10:36:21
|
|
|
On ka teisi klapikaid, millel magneti ja herkoniga edastatakse klapi asendi signaali.
Muidu on igati lahe telefon. Otsin juba mõnda aega naisele sellist (kunagine varastati ära). Samsungi (mis asemele sai hangitud) menüüga pole ta sugugi rahul.
Arvutiga ühendus suvalise vuffelkaabliga kenasti.
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DreadDog
HV kasutaja
liitunud: 26.09.2005
|
10.04.2008 19:30:54
|
|
|
Mul 2004 sügisel ostetud aparaat. Rahul ei olnud ainult kellaga, mis iga kuu kaks minutit ette on käinud ja siiamaani tuleb vahepeal õigeks panna. Ei hullu, harjub arvestamisega ära. Välja arvatud, kui keegi ootamatult bussipeatuses kella küsis ja sai 5 minutit vale aja teada.
Äratuskell ka (vist) iga kord ei töötanud
See-eest meeldetuletustega probleeme polnud.
Aga nüüd hiljaaegu, 2008 alguse poole ilmus loogiline viga - telefon lülitab end aeg-ajalt välja. Korra-kaks päevas. Ma arvan et klapp kinni - klapp lahti kangutamisest. Mul polnud varem käekella ja hämaras telefonilt kella vaatamiseks oli vaja klapp korraks lahti teha, et välisel ekraanil tuluke põlema läheks ja kella näeks
Ma olen kiirem kui menüüd teinekord, aga siiani olen asjaga väga rahul olnud. Ja... olen näinud hullemaid naistekaid. Ise seda naistekaks ei pea - piisavalt kandiline
"Loogiline viga" ei olnud see, mis arvatud... hoopis telefoni toiteklemmid olid kattekihiga. Natuke noaga kraapimist aitas. Foorumitest tuli välja, et palju inimesi on nii labase asja pärast oma telefoni maha kandnud nii, et otsige, kes müüb ja saate väga vastupidava asja poolmuidu!
_________________ Elektroonika koht ei ole prügimägi!
Vajan pinnapealseid lüliteid ja pistikupesi (euro, võivad olla kollakad ja värviplekkidega). |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|