Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Siemens CF62 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2004 11:54:57 vasta tsitaadiga

dünaamiline valgus on tõepoolest tubli akusööja - ilma selleta peab aku tunduvalt kauem vastu. CX65-l on dün. valgus õnneks tagasihoidlikum, seega niipalju akut ei kuluta. Gprs ja infrapuna on minulgi välja lülitatud, kui parajasti ei kasuta. Kui ma ei eksi, siis telefon hoiab pidevalt end kursis, kas gprs on saadaval või ei (näiteks sisselülitatud gprsiga c55 muutis gprs-ikooni teistsuguseks, kui gprs parajasti kättesaadav polnud).
Ühesõnaga, ebavajalikud vidinad maha ja aku peab hästi - ilma ühegi postikaotuseta pidas cx65 lausa ööpäeva (normaalse rääkimise ja mõne foto juures).
Üleüldse, akud saavutavad minu teada õige mahutavuse alles kuu aja möödudes.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nitrous
HV vaatleja

liitunud: 30.04.2004




sõnum 17.08.2004 13:59:34 vasta tsitaadiga

paar kysimust selle telefoni kohta kui tohib, kas selllel telefonil saab ka ise lindistadud heli helinaks panna nagu enamus siemensitel, ning kas selle telefoni nuppude paigutus on hea, kas nupud yksteist segama ei hakka, kas nupud liiga koos ei ole, seda mõtlen?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matis
HV kasutaja
matis

liitunud: 12.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2004 23:14:15 vasta tsitaadiga

Nuppude asetus on minu arust suht bueno, aga vot see aku on jah mul ainukene murelaps hetkel.
Ja ise lindistatud helinaid saab panna helinatex küll. Kuid minu arust parem mingi midi helin alla laadida. Too vähemalt kõlab paremini kui mingi iselindistatud icon_biggrin.gif beer_yum.gif

_________________
https://www.e-abi.ee/ - Pangalingid, Smartposti, Post24 moodulid, Järelmaksumoodulid. Magento, Prestahop, Wordpress. Aktsepteerin Bitcoini!
Soovid lisada oma tooteid HinnaVaatlusesse? https://www.e-abi.ee/magento/kasulikud/product-exporter-and-multi-product-feed-generator-hinnavaatlus.html
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MKD
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2004




sõnum 28.08.2004 22:11:39 vasta tsitaadiga

Et äkki keegi oleks nii kena ja teeks mingi esemega võrdluses pildi telefonist või kui ta käes on..täna vaatasin esinduses ja tundus nii kuradi suur olevat, et..
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2004 22:19:29 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MKD
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2004




sõnum 28.08.2004 22:39:44 vasta tsitaadiga

oh , tänan.. nüüd peaks veel vaatama teda esinduses.. tegelikult ta ei ole siis suur?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2004 22:41:43 vasta tsitaadiga

muidugi pole.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MKD
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2004




sõnum 29.08.2004 00:51:47 vasta tsitaadiga

sealt klaasi tagant vist paistabki esinduses suur olevat..
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2004 00:52:45 vasta tsitaadiga

jah, suurendusklaas, et paremini silma paistaks :p
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tripp
Kreisi kasutaja
Tripp

liitunud: 30.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2004 01:06:27 vasta tsitaadiga

Äkki esinduses oli klapp lahti icon_biggrin.gif

Siis ta on poole suurem ju icon_smile.gif

_________________
"Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakurock
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2004 15:49:07 CF62 väljuvad kõned vasta tsitaadiga

Kas ongi nii et viimasena valitud kõnedel näitab ainult nime ja numbrit (kellaaega ja kuupäeva netu) icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bad Sector
HV veteran

liitunud: 15.04.2002




sõnum 15.09.2004 16:02:30 Re: CF62 väljuvad kõned vasta tsitaadiga

sakurock kirjutas:
Kas ongi nii et viimasena valitud kõnedel näitab ainult nime ja numbrit (kellaaega ja kuupäeva netu) icon_rolleyes.gif

tundub küll...
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vikat
Kreisi kasutaja
vikat

liitunud: 24.09.2002




sõnum 15.09.2004 16:37:27 vasta tsitaadiga

ja mitte ainult cf62....m55 sama ja c62 ka
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 08.10.2004 14:42:55 vasta tsitaadiga

Kaevan küll vana teema ülöes, aga selline küsimus oleks, et kas kuidagi on võimalik saada lahti sellest operaatori "logost" ekraanil. Radiolinjal ilutseb keset ekraani RLE ja sellest tahaks lahti saada icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2004 14:47:24 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=81632
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 08.10.2004 14:59:28 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=81632

Kõik oleks tore, kui John Smithi antud link veel töötaks ja Siemensil Display seadete alla Operaatori logo väljalülitus koht oleks. Lühidalt - sellest teemast ei olnud just kasu icon_neutral.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 08.10.2004 15:53:29 vasta tsitaadiga

insane clown posse kirjutas:
Kaevan küll vana teema ülöes, aga selline küsimus oleks, et kas kuidagi on võimalik saada lahti sellest operaatori "logost" ekraanil. Radiolinjal ilutseb keset ekraani RLE ja sellest tahaks lahti saada icon_rolleyes.gif


võin küll eksida... aga ma küll midagi sellist ei suuda meenutada mis selle kirja sealt kaotaks icon_question.gif icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tripp
Kreisi kasutaja
Tripp

liitunud: 30.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2004 15:58:44 vasta tsitaadiga

Kas selle kirja asemele saab panna mingi pildi? Kui saab, siis proovi transparent gif'i logoks panna.
Transparent gifi saab siit: http://www.hot.ee/saepuru/transparent.gif

_________________
"Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 08.10.2004 16:07:43 vasta tsitaadiga

ma arvasin, et ta mõtles sellel väiksel esimesel ekraanil olevat kirja... kas sinna saab ka logo panna?
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 08.10.2004 16:28:37 vasta tsitaadiga

kaspar00 kirjutas:
ma arvasin, et ta mõtles sellel väiksel esimesel ekraanil olevat kirja... kas sinna saab ka logo panna?

Eiei, kasutaja Tripp sai õieti aru. Tänud sulle icon_smile.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalmann007
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2004 23:00:43 vasta tsitaadiga

kust leida head softi selle jaoks, mida datakaabliga peale lasta ?
_________________
carpe diem
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cavefish
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2004 17:10:09 vasta tsitaadiga

rääkige lähemalt aku vastupidamisest ... nagu ma arusaan siis lubatud 220h/300min ei maksa loota sellest asjast?
aga miski 3-4 korda nädalas nagu telefoni laadida oleks jah jube nüri...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2004 19:45:45 vasta tsitaadiga

muide, CF62 manuaali lõpus on asjalik tabel, mis kui palju ooteaega sööb. näiteks 1 min kõneaega oli vist 60-90 min võrra vähem ooteaega.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cavefish
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2004 12:12:42 vasta tsitaadiga

hmm ütleme et ma räägin telefoniga keskmiselt 3-5 min päevas (paari viimase kuu arve põhjal, eeldusel et sisse helistatakse natuke rohkem kui välja helistan), öösel on telefon alati sisselülitatud...

oskab keegi mingi võrdluse tuua koos konkreetse telefoni aku kestvusega...

uut telefoni oleks nagu vaja ja võiks vahelduseks klapiga olla...aga aku peaks tal siiski pidama rohkem kui mu 1,5 aastat vanal ericsson R600'l (~ 3 ööpäeva)
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yellowboost
Kreisi kasutaja
yellowboost

liitunud: 08.11.2003




sõnum 17.01.2005 23:45:26 vasta tsitaadiga

Täna sai sellist looma käpitud : Menüüd on kuidagi värvivaesed ja aeglased. Pidevalt : "Palun oota " , nupud võiksid ka olla natuke väljaspoole, oleks mugavam. Välimus muidugi odav, ei tea kaua need klapid vastu ka peavad ? icon_rolleyes.gif Samsungi omad kordades kauem vast.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
millivatt
Kreisi kasutaja
millivatt

liitunud: 24.07.2002




sõnum 18.01.2005 16:02:57 vasta tsitaadiga

minul on ta kevadest saati olnud ja siiani terve
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vops
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2005 22:21:20 vasta tsitaadiga

Mis sorti helinaid see telefon toetab?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2005 22:37:03 vasta tsitaadiga

Vops kirjutas:
Mis sorti helinaid see telefon toetab?

Polüfoonilisi.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vops
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2005 23:20:38 vasta tsitaadiga

ma mõtlesin kas .mmf näiteks toetab?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Svmaster
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2004




sõnum 01.03.2005 17:42:14 vasta tsitaadiga

Ei, .mid ja siis .si3(siemensi enda laiend) peaks ka toetama
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janl
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2005 10:41:48 vasta tsitaadiga

Kas teist keegi teda arvutiga on ühendanud, mis kaabliga ja kuidas arvutiga üle gprs-i netis käimine on õnnestunud ja mis proget te seejuures kasutate?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 06.03.2006 17:28:40 CF62 aadressiraamatu kopeerimine SIM'ilt telefonimallu ?? vasta tsitaadiga

kuna mul on uus operaator uue kaardi ning uue numbriga, siis oleks tarvis vana kaardi pealt kontaktid uuele kaardile voi telefoni mallu (see peaks mu telefonil ikkagi olemas olema?) kopeerida. Ehk oskab keegi juhendada kas seda saab minu telefonil teostada ning kuidas seda teha?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tif
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2003




sõnum 06.03.2006 17:40:53 vasta tsitaadiga

paned telefoni SIM kaardi, millel on numbrid (vana SIM), valid Telefoniraamat (mitte Aadressiraamat). lähed esimese nime peale ja võtad Lisavalikud (paremal all), ja valid Kopeeri kõik. siis pead ootama, kuni kõik numbrid kopeeritakse Aadressiraamatusse ehk telefoni mällu.
siis vahetad SIMkaardid. Võtad lahti Aadressiraamatu, lähed esimese nime peale, võtad jälle Lisavalikud ja Märgi kõik. ja siis Lisavalikud ja Kopeeri SIM-le. ja ootad ja ongi valmis.

_________________
Now where is that monkey? I want to shoot something!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 06.03.2006 21:36:37 vasta tsitaadiga

aitah thumbs_up.gif

Aga seda, et on see mobiilide puhul tyypiline, et telefoniraamat tahendab SIM kaardi malu ning aadressiraamat telefoni malu? Voi on see ainult Siemens'i softile iseloomulik?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 08.04.2006 09:07:07 vasta tsitaadiga

Kaevur Mati siin!
Leian siit 2x küsimust CF62 softi kohta, aga ei ühtki vastust icon_sad.gif Sõber google poole tunni tuhlamise peale kah ei leidnud midagi.
On äkki kellelgi arvutis tema soft?
Tuttav tuli väljamaalt, pani kohaliku kaardi sisse, hakkas SIM-ilt kontakte telefoni kopeerima ning poole peal jäi asi seisma "mälu viga". Inglise keeles "device error" - hea tõlge.
Muidugi ei tea, kas softi ülelaskmine selle vastu üldse aitaks ...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anthrax
HV kasutaja
Anthrax

liitunud: 27.12.2003




sõnum 12.05.2006 14:04:28 vasta tsitaadiga

Selline probleem, et ei saa seda telefoni kuidagi värisema. Sada korda kõik menüüd läbi käinud jne. Telefon ei olnd enne minu kasutuses ja eelmine omanik ei kasutanud seda funktsiooni kordagi, kuna see kulutab liiga palju akut, eriti kui päeva jooksul on sadakond või rohkemgi kõnet.
Antud telefonil peaks ju olema vibra olemas olema. Mismoodi seda aktiveerida? Puutun esimest korda kokku mitte-nokiaga.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 13.05.2006 02:16:14 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 12.03.2012 23:18:38, muudetud 1 kord
tagasi üles
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 13.05.2006 03:03:42 vasta tsitaadiga

Anthrax kirjutas:
Selline probleem, et ei saa seda telefoni kuidagi värisema. Sada korda kõik menüüd läbi käinud jne. Telefon ei olnd enne minu kasutuses ja eelmine omanik ei kasutanud seda funktsiooni kordagi, kuna see kulutab liiga palju akut, eriti kui päeva jooksul on sadakond või rohkemgi kõnet.
Antud telefonil peaks ju olema vibra olemas olema. Mismoodi seda aktiveerida? Puutun esimest korda kokku mitte-nokiaga.

jah, Helinate menyyst linnuke kasti "vaikne alarm". Aga kas keegi oskab seletada seda, et kui telefon on laadimas, siis vibraalarm ei toota?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2006 12:58:22 vasta tsitaadiga

ma ei mäleta, et mul ükski telefon oleks keset laadimist vibranud....
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2006 13:29:39 vasta tsitaadiga

Laadimisitsükli ajaks lülitatakse vibrafunktsioon välja.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 13.05.2006 13:38:46 vasta tsitaadiga

WerteX kirjutas:
Laadimisitsükli ajaks lülitatakse vibrafunktsioon välja.

aga miks see nii on? on sellele mingi tehniline seletus?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2006 13:40:23 vasta tsitaadiga

Äkki siis vibra ei koormaks liiga palju akut laadimis ajal või siis, kui telefon on lauapeal ja laeb, et ta kuskilt alla ei lendaks, kui keegi pikalt helistab.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 13.05.2006 13:41:43 vasta tsitaadiga

WerteX kirjutas:
Äkki siis vibra ei koormaks liiga palju akut laadimis ajal või siis, kui telefon on lauapeal ja laeb, et ta kuskilt alla ei lendaks, kui keegi pikalt helistab.

ma motleisn ise samu asju...eriti just see esimene...aga samas kas vibra koormab rohkem akut kui vali helin?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2007 09:16:48 vasta tsitaadiga

Tõstan teemat.
Kuna W810 läks taas remonti, siis mõne päeva jagu on asenduseks CF62 olnud. Arvestades vanust on tegu igati tavalise ning korraliku telefoniga, kuid väike tähelepanek, mida jagada tahaks. Kasutan tavalist magnetkinnitusega vöökotti, aga selgub, et CF62 hakkab trikitama selle sees olles. Nimelt tekitab see magnet tal klapi avamise/sulgemise signaale, mistõttu võib see telefon ise kõnet vastu võtta kui aktiivklapp sees on. Ja isegi kui aktiivklapp välja lülitada, siis kõne lõpetamisega saab vöökoti ja telefoni kooslus ikkagi hakkama (kas siis täiesti iseseisvalt või telefoni vöökotis liigutades (nt välja võttes).
Vot nii. Kes armastab telefoni vöö peal kanda, pange kõrva taha - tuleb osta kas ilma magnetita kott või siis sellest telefonist hoiduda.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 09.02.2007 10:36:21 vasta tsitaadiga

On ka teisi klapikaid, millel magneti ja herkoniga edastatakse klapi asendi signaali.
Muidu on igati lahe telefon. Otsin juba mõnda aega naisele sellist (kunagine varastati ära). Samsungi (mis asemele sai hangitud) menüüga pole ta sugugi rahul.
Arvutiga ühendus suvalise vuffelkaabliga kenasti.

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DreadDog
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2008 19:30:54 vasta tsitaadiga

Mul 2004 sügisel ostetud aparaat. Rahul ei olnud ainult kellaga, mis iga kuu kaks minutit ette on käinud ja siiamaani tuleb vahepeal õigeks panna. Ei hullu, harjub arvestamisega ära. Välja arvatud, kui keegi ootamatult bussipeatuses kella küsis ja sai 5 minutit vale aja teada.
Äratuskell ka (vist) iga kord ei töötanud icon_wink.gif
See-eest meeldetuletustega probleeme polnud.
Aga nüüd hiljaaegu, 2008 alguse poole ilmus loogiline viga - telefon lülitab end aeg-ajalt välja. Korra-kaks päevas. Ma arvan et klapp kinni - klapp lahti kangutamisest. Mul polnud varem käekella ja hämaras telefonilt kella vaatamiseks oli vaja klapp korraks lahti teha, et välisel ekraanil tuluke põlema läheks ja kella näeks icon_smile.gif
Ma olen kiirem kui menüüd teinekord, aga siiani olen asjaga väga rahul olnud. Ja... olen näinud hullemaid naistekaid. Ise seda naistekaks ei pea - piisavalt kandiline icon_smile.gif

"Loogiline viga" ei olnud see, mis arvatud... hoopis telefoni toiteklemmid olid kattekihiga. Natuke noaga kraapimist aitas. Foorumitest tuli välja, et palju inimesi on nii labase asja pärast oma telefoni maha kandnud icon_biggrin.gif nii, et otsige, kes müüb ja saate väga vastupidava asja poolmuidu!

_________________
Elektroonika koht ei ole prügimägi!
Vajan pinnapealseid lüliteid ja pistikupesi (euro, võivad olla kollakad ja värviplekkidega).
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Siemens CF62 mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.