|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
escucha
HV veteran

liitunud: 30.12.2002
|
02.03.2004 17:12:19
|
|
|
zzzzz, kuida sa try2hackrawks kätte said
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aX
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2003
|
02.03.2004 17:17:55
|
|
|
täiesti "lame" leiutis...ullem häkkimine ka ?
kunagi tegin vist neljandani ära ja siis viskas kopa ette.
see rohkem source`st mahalugemine mitte häkkimine...
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mr.Luiks
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2003
|
02.03.2004 17:49:05
|
|
|
kui kdagi huvitab siis viienda leveli user ja päss on :
Try2Hack
ILoveDodi
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
02.03.2004 17:51:53
|
|
|
| Luix kirjutas: |
kui kdagi huvitab siis viienda leveli user ja päss on :
Try2Hack
ILoveDodi |
pigem huvitab raffast kust see võeti
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mr.Luiks
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2003
|
02.03.2004 17:53:32
|
|
|
| selle saamiseks kasutasin visual basicu 16bitist decompilerit ja visual basic 6'te et sourcist pass ja user kätte saada
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riverside
HV kasutaja
liitunud: 16.09.2002
|
02.03.2004 18:40:59
|
|
|
| aX kirjutas: |
täiesti "lame" leiutis...ullem häkkimine ka ?
kunagi tegin vist neljandani ära ja siis viskas kopa ette.
see rohkem source`st mahalugemine mitte häkkimine... |
Noh, eks seegi ole midagi...
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mr.Luiks
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2003
|
02.03.2004 18:47:06
|
|
|
| neljandani oligi sourcist maha lugemine, edasi aga ...
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDD
HV veteran

liitunud: 24.09.2003
|
02.03.2004 18:48:30
|
|
|
krt Level neli ... JS selline asi
<script language="JavaScript">
<!--
pwd = prompt("Please enter the password for level 3:","");
if (pwd==PASSWORD){
alert("Allright!\nEntering Level 4 ...");
location.href = CORRECTSITE;
}
else {
alert("WRONG!\nBack to disneyland !!!");
location.href = WRONGSITE;
}
PASSWORD="AbCdE";
CORRECTSITE="level4-sfvfxc.xhtml";
WRONGSITE="http://www.disney.com";
//-->
</script>
|
Aga need passid ei funcka ...
_________________ The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it  |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mr.Luiks
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2003
|
02.03.2004 19:30:25
|
|
|
| HDD kirjutas: |
krt Level neli ... JS selline asi
<script language="JavaScript">
<!--
pwd = prompt("Please enter the password for level 3:","");
if (pwd==PASSWORD){
alert("Allright!\nEntering Level 4 ...");
location.href = CORRECTSITE;
}
else {
alert("WRONG!\nBack to disneyland !!!");
location.href = WRONGSITE;
}
PASSWORD="AbCdE";
CORRECTSITE="level4-sfvfxc.xhtml";
WRONGSITE="http://www.disney.com";
//-->
</script>
|
Aga need passid ei funcka ...  |
need on sinna pandud sinu eksitamiseks. uuri seda source veits teravama pilguga.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ekskavaator
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2002
|
02.03.2004 19:37:28
|
|
|
kunagi olin üheksandas levelis aga siis läks see asi maha. böö.
_________________ param-paraa |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taun0
HV veteran

liitunud: 22.07.2003
|
02.03.2004 20:37:49
|
|
|
| ekskavaator kirjutas: |
| kunagi olin üheksandas levelis aga siis läks see asi maha. böö. |
ei ma ütleks, et kräkker
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kmail
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2002
|
02.03.2004 22:14:56
|
|
|
| mis progega ma seda lvl 4 java appletit korralikult uurida saan( et poleks mingeid kuradi ruute ja ringe seal tekstis)?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
circles
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2003
|
02.03.2004 22:22:09
|
|
|
Kas keegi seletaks, kuidas kolmanda pass try2hackrawks siis kätte saadi. Ei tule kuidagi selle peale.
_________________ Võtke õuna! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
craf
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2003
|
02.03.2004 22:22:42
|
|
|
| Tiigrikutsikas kirjutas: |
| *.swf faile saab Flash Playeriga vaadata, Flashiga neid lahti ei saa, selleks on formaat *.fla, kui ma nüüd väga mööda ei pannud. |
ei pannud, aga sellekohta öeldakse= "Miks minna otse kui saab ka ringiga?"
aga igaljuhul... paistab, et kõik on väga hädas ja siis ma aitan:
//kui sa ei taha teada, et endal huvitav oleks siis ära all olevat teksti loe....
mine oma temporary internet files'i kausta ja copy seal olev level2.swf kuskile mujale (etc. desktop) ja ava see notepadis, loe seal olevat infi väga tähelepanelikult!
ItIsSoEasy, on vale pass hah!
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mr.Luiks
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2003
|
02.03.2004 22:28:59
|
|
|
| circles kirjutas: |
Kas keegi seletaks, kuidas kolmanda pass try2hackrawks siis kätte saadi. Ei tule kuidagi selle peale.  |
selles koodis antakse javascriptile rada
| <script src="JavaScript"></script> |
nii, et kui rada järgida siis http://www.try2hack.nl/levels/JavaScript
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
craf
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2003
|
02.03.2004 22:35:12
|
|
|
| circles kirjutas: |
Kas keegi seletaks, kuidas kolmanda pass try2hackrawks siis kätte saadi. Ei tule kuidagi selle peale.  |
mine oma temp. internet files kausta ja otsi seal see level 3 html leht. ava see notepadis...
seal uuri koodi ERITI tähelepanelikult. vaata <head> tagide vahele
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
craf
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2003
|
02.03.2004 22:35:31
|
|
|
| Luix kirjutas: |
| circles kirjutas: |
Kas keegi seletaks, kuidas kolmanda pass try2hackrawks siis kätte saadi. Ei tule kuidagi selle peale.  |
selles koodis antakse javascriptile rada
| <script src="JavaScript"></script> |
nii, et kui rada järgida siis http://www.try2hack.nl/levels/JavaScript |
ütle jah ette!
//mby kustutaks kiirelt?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mr.Luiks
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2003
|
02.03.2004 22:40:31
|
|
|
| craf kirjutas: |
ütle jah ette!
//mby kustutaks kiirelt? |
no kui inimene ilusti palub. ja mida sealt ikka nii rasket siis oli.
6 on juba päris pähkel. äkki oskad mõne vihje anda. leidsin küll exe'st ühe aadressi. aga paistab, et seal on passid ja userid encryptitud
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
craf
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2003
|
02.03.2004 22:44:02
|
|
|
| Luix kirjutas: |
| craf kirjutas: |
ütle jah ette!
//mby kustutaks kiirelt? |
no kui inimene ilusti palub. ja mida sealt ikka nii rasket siis oli.
6 on juba päris pähkel. äkki oskad mõne vihje anda. leidsin küll exe'st ühe aadressi. aga paistab, et seal on passid ja userid encryptitud  |
hehm, ta ei küsinud vastust, vaid vihjet
6enda kohta niipalju, et:
//mitte lugeda kui ei soovi...
passw ja user on jah encrypted.
abiks väike tabel
A = aaaaa I/J = abaaa R = baaaa
B = aaaab K = abaab S = baaab
C = aaaba L = ababa T = baaba
D = aaabb M = ababb U/V = baabb
E = aabaa N = abbaa W = babaa
F = aabab O = abbab X = babab
G = aabba P = abbba Y = babba
H = aabbb Q = abbbb Z = babbb
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riverside
HV kasutaja
liitunud: 16.09.2002
|
08.03.2004 01:54:23
|
|
|
| Mitu levelit seal siis kokku on? Ja mis lõpus juhtub, teatab, et oled mingi "ultimate hacker" vms?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
08.03.2004 02:05:16
|
|
|
| Toanaaber mässab kaheksanda leveliga. Kurdab, et see vist tegelikult ka kalane
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
08.03.2004 16:46:44
|
|
|
krt see disneyland hakkab närvidele käima juba
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeathCommando
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2003
|
09.03.2004 23:47:50
|
|
|
vaata sorce.. seal ilusti ööldud esimese password;)
_________________ Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust.. |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TechZone
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2003
|
10.03.2004 00:48:55
|
|
|
mnjaa.. v7ix öelda et ypris pointless asi
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thunder1
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
10.03.2004 10:46:18
|
|
|
| hmm...ja see juba midagi huvitavamat...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ekskavaator
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
10.03.2004 20:12:03
|
|
|
| aga siiski oleks huvi näha neid xiite...kas keegi yldse sai läbi??? leveleid peaks kuskil 10 olema...
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smith
HV veteran

liitunud: 25.08.2002
|
10.03.2004 22:05:37
|
|
|
Krt see hackthissite raiskas mul pool päeva ära täna Ja selline kahtlane tunne, et homme vaatan edasi veel.
Muidu teiste häkkimissaitidega (samane try2hack, Mod-X) tuli kohe mingi Java värk vastu, ja jäi sõit seisma, kuna ma lihtsalt ei või seda Javat kannatada...
|
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riverside
HV kasutaja
liitunud: 16.09.2002
|
10.03.2004 22:25:19
|
|
|
| OT: Keegi kelle käsi siin mängus oli võiks ka postituse nr. 76 ära kustutada.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thunder1
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2004
|
10.03.2004 22:29:56
|
|
|
oojaaa...sellised asjad võtavad jõhkralt aega...irw
mul tekkis try2hack.nl-is 4-l levelil javaga probleemi...win xp pro ei näidanud toda enam...krt asi seisab
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
11.03.2004 08:46:47
|
|
|
| see 4-as level ei käi niilihtsalt kui sa arvad..nipiga....
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
11.03.2004 13:45:58
|
|
|
Try2hack on jummalast iizi võrreldes hackthissite.org-iga
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
11.03.2004 13:46:27
|
|
|
| teed ära???
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thunder1
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2004
|
11.03.2004 22:06:15
|
|
|
mul probleem selles, et tahab javat alla laadida, aga ei saa...ja siis kui sp1 installida tahan, siis ei meeldi talle jälle reg kood, ehk siis litsentsi number
krt pean vist mõne muu arvuti taga proovima...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riverside
HV kasutaja
liitunud: 16.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thunder1
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2004
|
12.03.2004 23:52:01
|
|
|
thx lingi eest, kuid mul ple xp sp1 kah peal. sp1-le ei meeldinud mu win litsentsi number...tunnistab piraadiks...ja seega java panekuga väike jama...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
X
HV veteran

liitunud: 08.06.2003
|
12.03.2004 23:54:14
|
|
|
| see on minu jaoks ikka liiga raske, kuda te üldse need tähed üles leiate?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keytron
HV veteran
liitunud: 11.08.2002
|
13.03.2004 21:51:14
|
|
|
1 level ikka kõige lahedam
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tinasõdur
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2003
|
13.03.2004 23:03:45
|
|
|
höhö. mul pole häkkeri kogemusi. äkki keegi aitaks mind level1 puhul ?
_________________ Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RMasta
HV kasutaja
liitunud: 22.12.2003
|
13.03.2004 23:06:34
|
|
|
sis ple mõtet eriti järgmistesse ronida, kui 1sest läbi ei saa - kui see sul nali plnd
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
13.03.2004 23:08:22
|
|
|
| 1 psswrd on h4x0r
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riverside
HV kasutaja
liitunud: 16.09.2002
|
14.03.2004 16:14:02
|
|
|
| huntermagic kirjutas: |
| 1 psswrd on h4x0r |
Pigem võiks tinasõdurit juhendada, kuidas selle parooli kätte saab, mitte see lihtsalt kätte anda, nii huvitavam ju! Esimese leveli puhul tuleb siis page source kallale minna, kuigi see on vist juba siit teemast läbi käinud.
Aga jah, RMasta jutt on ka jumala õige.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tim
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2002
|
14.03.2004 21:54:19
|
|
|
kohalike piirangute tøttu hetkel 5-s kinni. proovin nüüd køigepealt neist vabaneda
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminal
HV vaatleja
liitunud: 21.04.2004
|
21.04.2004 22:10:20
|
|
|
hehe, nad võiksid midagi veel mõttetumat välja mõelda
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tinasõdur
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2003
|
22.04.2004 16:49:45
|
|
|
| terminal kirjutas: |
hehe, nad võiksid midagi veel mõttetumat välja mõelda  |
Tegid läbi muidu ?
_________________ Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
05.06.2004 14:45:48
|
|
|
| Kas keegi on siis l2bi teinud???
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HacaX
HV Guru

liitunud: 22.01.2004
|
06.06.2004 01:38:19
|
|
|
| Noname kirjutas: |
| Tiigrikutsikas kirjutas: |
| Noname kirjutas: |
[quote="Tiigrikutsikas
ok seda sa teadsid, aga seda ma ei küsinud!
lahenda valem: Häkker = (selgitus siia) |
Häkker = arvutientusiast (ÕS lk. 193) |
hahahhaaaaa  |
OK, igatpidi teemaväline ja iidvana niikuinii, aga miks see naljakas on? See, et terminit "häkker" reeglina keyloggereid laialisaatvate vendadega seostatakse on puhtalt ignorantidest leheneegrite süü. Arvutientusiast on igati korralik ja eesti keeles täiesti sobiv termin...
_________________ IMO & GPLed |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ekskavaator
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2002
|
06.06.2004 16:58:34
|
|
|
| HacaX kirjutas: |
| OK, igatpidi teemaväline ja iidvana niikuinii, aga miks see naljakas on? See, et terminit "häkker" reeglina keyloggereid laialisaatvate vendadega seostatakse on puhtalt ignorantidest leheneegrite süü. Arvutientusiast on igati korralik ja eesti keeles täiesti sobiv termin... |
howgh.
kuidas sa muidu arvutientusiasti nimetad, kui mitte häkkeriks? eesti keeles on sel sõnal veel tavakasutuseski siiski natuke parem maik kui usa keeles.
_________________ param-paraa |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|