Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Try2hack märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
escucha
HV veteran
escucha

liitunud: 30.12.2002




sõnum 02.03.2004 17:12:19 vasta tsitaadiga

zzzzz, kuida sa try2hackrawks kätte said icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aX
Kreisi kasutaja
aX

liitunud: 03.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2004 17:17:55 vasta tsitaadiga

täiesti "lame" leiutis...ullem häkkimine ka ? icon_razz.gif
kunagi tegin vist neljandani ära ja siis viskas kopa ette.
see rohkem source`st mahalugemine mitte häkkimine...
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mr.Luiks
HV kasutaja
mr.Luiks

liitunud: 05.12.2003




sõnum 02.03.2004 17:49:05 vasta tsitaadiga

kui kdagi huvitab siis viienda leveli user ja päss on :

Try2Hack
ILoveDodi
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2004 17:51:53 vasta tsitaadiga

Luix kirjutas:
kui kdagi huvitab siis viienda leveli user ja päss on :

Try2Hack
ILoveDodi


pigem huvitab raffast kust see võeti icon_wink.gif

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mr.Luiks
HV kasutaja
mr.Luiks

liitunud: 05.12.2003




sõnum 02.03.2004 17:53:32 vasta tsitaadiga

selle saamiseks kasutasin visual basicu 16bitist decompilerit ja visual basic 6'te et sourcist pass ja user kätte saada
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riverside
HV kasutaja

liitunud: 16.09.2002




sõnum 02.03.2004 18:40:59 vasta tsitaadiga

aX kirjutas:
täiesti "lame" leiutis...ullem häkkimine ka ? icon_razz.gif
kunagi tegin vist neljandani ära ja siis viskas kopa ette.
see rohkem source`st mahalugemine mitte häkkimine...


Noh, eks seegi ole midagi... beer_yum.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mr.Luiks
HV kasutaja
mr.Luiks

liitunud: 05.12.2003




sõnum 02.03.2004 18:47:06 vasta tsitaadiga

neljandani oligi sourcist maha lugemine, edasi aga ...
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDD
HV veteran
HDD

liitunud: 24.09.2003




sõnum 02.03.2004 18:48:30 vasta tsitaadiga

krt Level neli ... JS selline asi

<script language="JavaScript">
      <!--
      pwd = prompt("Please enter the password for level 3:","");
      if (pwd==PASSWORD){
        alert("Allright!\nEntering Level 4 ...");
        location.href = CORRECTSITE;
      }
      else {
        alert("WRONG!\nBack to disneyland !!!");
        location.href = WRONGSITE;
      }
      PASSWORD="AbCdE";
      CORRECTSITE="level4-sfvfxc.xhtml";
      WRONGSITE="http://www.disney.com";
      //-->
    </script>

Aga need passid ei funcka ... icon_rolleyes.gif

_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mr.Luiks
HV kasutaja
mr.Luiks

liitunud: 05.12.2003




sõnum 02.03.2004 19:30:25 vasta tsitaadiga

HDD kirjutas:
krt Level neli ... JS selline asi

<script language="JavaScript">
      <!--
      pwd = prompt("Please enter the password for level 3:","");
      if (pwd==PASSWORD){
        alert("Allright!\nEntering Level 4 ...");
        location.href = CORRECTSITE;
      }
      else {
        alert("WRONG!\nBack to disneyland !!!");
        location.href = WRONGSITE;
      }
      PASSWORD="AbCdE";
      CORRECTSITE="level4-sfvfxc.xhtml";
      WRONGSITE="http://www.disney.com";
      //-->
    </script>

Aga need passid ei funcka ... icon_rolleyes.gif


need on sinna pandud sinu eksitamiseks. uuri seda source veits teravama pilguga.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ekskavaator
HV kasutaja
ekskavaator

liitunud: 02.12.2002




sõnum 02.03.2004 19:37:28 vasta tsitaadiga

kunagi olin üheksandas levelis aga siis läks see asi maha. böö.
_________________
param-paraa
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 02.03.2004 20:37:49 vasta tsitaadiga

ekskavaator kirjutas:
kunagi olin üheksandas levelis aga siis läks see asi maha. böö.


ei ma ütleks, et kräkker
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kmail
HV kasutaja


liitunud: 07.10.2002




sõnum 02.03.2004 22:14:56 vasta tsitaadiga

mis progega ma seda lvl 4 java appletit korralikult uurida saan( et poleks mingeid kuradi ruute ja ringe seal tekstis)?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
circles
HV kasutaja
circles

liitunud: 20.12.2003




sõnum 02.03.2004 22:22:09 vasta tsitaadiga

Kas keegi seletaks, kuidas kolmanda pass try2hackrawks siis kätte saadi. Ei tule kuidagi selle peale. icon_redface.gif
_________________
Võtke õuna!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
craf
HV kasutaja
craf

liitunud: 20.02.2003




sõnum 02.03.2004 22:22:42 vasta tsitaadiga

Tiigrikutsikas kirjutas:
*.swf faile saab Flash Playeriga vaadata, Flashiga neid lahti ei saa, selleks on formaat *.fla, kui ma nüüd väga mööda ei pannud.

ei pannud, aga sellekohta öeldakse= "Miks minna otse kui saab ka ringiga?" icon_wink.gif

aga igaljuhul... paistab, et kõik on väga hädas ja siis ma aitan:

//kui sa ei taha teada, et endal huvitav oleks siis ära all olevat teksti loe....

mine oma temporary internet files'i kausta ja copy seal olev level2.swf kuskile mujale (etc. desktop) ja ava see notepadis, loe seal olevat infi väga tähelepanelikult!

ItIsSoEasy, on vale pass icon_wink.gif hah!
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mr.Luiks
HV kasutaja
mr.Luiks

liitunud: 05.12.2003




sõnum 02.03.2004 22:28:59 vasta tsitaadiga

circles kirjutas:
Kas keegi seletaks, kuidas kolmanda pass try2hackrawks siis kätte saadi. Ei tule kuidagi selle peale. icon_redface.gif


selles koodis antakse javascriptile rada
<script src="JavaScript"></script>


nii, et kui rada järgida siis http://www.try2hack.nl/levels/JavaScript
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
craf
HV kasutaja
craf

liitunud: 20.02.2003




sõnum 02.03.2004 22:35:12 vasta tsitaadiga

circles kirjutas:
Kas keegi seletaks, kuidas kolmanda pass try2hackrawks siis kätte saadi. Ei tule kuidagi selle peale. icon_redface.gif

mine oma temp. internet files kausta ja otsi seal see level 3 html leht. ava see notepadis...
seal uuri koodi ERITI tähelepanelikult. vaata <head> tagide vahele icon_wink.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
craf
HV kasutaja
craf

liitunud: 20.02.2003




sõnum 02.03.2004 22:35:31 vasta tsitaadiga

Luix kirjutas:
circles kirjutas:
Kas keegi seletaks, kuidas kolmanda pass try2hackrawks siis kätte saadi. Ei tule kuidagi selle peale. icon_redface.gif


selles koodis antakse javascriptile rada
<script src="JavaScript"></script>


nii, et kui rada järgida siis http://www.try2hack.nl/levels/JavaScript

ütle jah ette! thumbs_up.gif

//mby kustutaks kiirelt?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mr.Luiks
HV kasutaja
mr.Luiks

liitunud: 05.12.2003




sõnum 02.03.2004 22:40:31 vasta tsitaadiga

craf kirjutas:

ütle jah ette! thumbs_up.gif

//mby kustutaks kiirelt?


no kui inimene ilusti palub. ja mida sealt ikka nii rasket siis oli.
6 on juba päris pähkel. äkki oskad mõne vihje anda. leidsin küll exe'st ühe aadressi. aga paistab, et seal on passid ja userid encryptitud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
craf
HV kasutaja
craf

liitunud: 20.02.2003




sõnum 02.03.2004 22:44:02 vasta tsitaadiga

Luix kirjutas:
craf kirjutas:

ütle jah ette! thumbs_up.gif

//mby kustutaks kiirelt?


no kui inimene ilusti palub. ja mida sealt ikka nii rasket siis oli.
6 on juba päris pähkel. äkki oskad mõne vihje anda. leidsin küll exe'st ühe aadressi. aga paistab, et seal on passid ja userid encryptitud icon_rolleyes.gif

hehm, ta ei küsinud vastust, vaid vihjet icon_wink.gif

6enda kohta niipalju, et:
//mitte lugeda kui ei soovi...
passw ja user on jah encrypted.

abiks väike tabel
A = aaaaa I/J = abaaa R = baaaa
B = aaaab K = abaab S = baaab
C = aaaba L = ababa T = baaba
D = aaabb M = ababb U/V = baabb
E = aabaa N = abbaa W = babaa
F = aabab O = abbab X = babab
G = aabba P = abbba Y = babba
H = aabbb Q = abbbb Z = babbb
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riverside
HV kasutaja

liitunud: 16.09.2002




sõnum 08.03.2004 01:54:23 vasta tsitaadiga

Mitu levelit seal siis kokku on? Ja mis lõpus juhtub, teatab, et oled mingi "ultimate hacker" vms?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 08.03.2004 02:05:16 vasta tsitaadiga

Toanaaber mässab kaheksanda leveliga. Kurdab, et see vist tegelikult ka kalane
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2004 16:46:44 vasta tsitaadiga

krt see disneyland hakkab närvidele käima juba icon_lol.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeathCommando
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 09.03.2004 23:47:50 vasta tsitaadiga

vaata sorce.. seal ilusti ööldud esimese password;)
_________________
Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TechZone
HV kasutaja
TechZone

liitunud: 15.05.2003




sõnum 10.03.2004 00:48:55 vasta tsitaadiga

mnjaa.. v7ix öelda et ypris pointless asi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thunder1
HV vaatleja
thunder1

liitunud: 27.02.2004




sõnum 10.03.2004 01:23:27 vasta tsitaadiga

kas keegi sellist aadressi ka on uurinud http://www.hackthissite.org/ icon_question.gif
siin juba nati rohkem tegemist icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.03.2004 10:46:18 vasta tsitaadiga

hmm...ja see juba midagi huvitavamat...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ekskavaator
HV kasutaja
ekskavaator

liitunud: 02.12.2002




sõnum 10.03.2004 20:02:18 vasta tsitaadiga

http://www.ralf-mengwasser.de/

ehk vana nimega

http://www.hackquest.de/

_________________
param-paraa
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 10.03.2004 20:12:03 vasta tsitaadiga

aga siiski oleks huvi näha neid xiite...kas keegi yldse sai läbi??? leveleid peaks kuskil 10 olema...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smith
HV veteran
Smith

liitunud: 25.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2004 22:05:37 vasta tsitaadiga

Krt see hackthissite raiskas mul pool päeva ära täna icon_smile.gif Ja selline kahtlane tunne, et homme vaatan edasi veel.

Muidu teiste häkkimissaitidega (samane try2hack, Mod-X) tuli kohe mingi Java värk vastu, ja jäi sõit seisma, kuna ma lihtsalt ei või seda Javat kannatada...
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riverside
HV kasutaja

liitunud: 16.09.2002




sõnum 10.03.2004 22:25:19 vasta tsitaadiga

OT: Keegi kelle käsi siin mängus oli võiks ka postituse nr. 76 ära kustutada.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thunder1
HV vaatleja
thunder1

liitunud: 27.02.2004




sõnum 10.03.2004 22:29:56 vasta tsitaadiga

oojaaa...sellised asjad võtavad jõhkralt aega...irw icon_biggrin.gif
mul tekkis try2hack.nl-is 4-l levelil javaga probleemi...win xp pro ei näidanud toda enam...krt asi seisab icon_evil.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 11.03.2004 08:46:47 vasta tsitaadiga

see 4-as level ei käi niilihtsalt kui sa arvad..nipiga....
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 11.03.2004 13:45:58 vasta tsitaadiga

Try2hack on jummalast iizi võrreldes hackthissite.org-iga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 11.03.2004 13:46:27 vasta tsitaadiga

teed ära???
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thunder1
HV vaatleja
thunder1

liitunud: 27.02.2004




sõnum 11.03.2004 22:06:15 vasta tsitaadiga

mul probleem selles, et tahab javat alla laadida, aga ei saa...ja siis kui sp1 installida tahan, siis ei meeldi talle jälle reg kood, ehk siis litsentsi number icon_evil.gif
krt pean vist mõne muu arvuti taga proovima...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 12.03.2004 08:11:36 vasta tsitaadiga

icon_smile.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riverside
HV kasutaja

liitunud: 16.09.2002




sõnum 12.03.2004 10:29:05 vasta tsitaadiga

Javat saad ka
http://www.java.com/en/download/windows_automatic.jsp
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thunder1
HV vaatleja
thunder1

liitunud: 27.02.2004




sõnum 12.03.2004 23:52:01 vasta tsitaadiga

thx lingi eest, kuid mul ple xp sp1 kah peal. sp1-le ei meeldinud mu win litsentsi number...tunnistab piraadiks...ja seega java panekuga väike jama... icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2004 23:54:14 vasta tsitaadiga

see on minu jaoks ikka liiga raske, kuda te üldse need tähed üles leiate?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2004 21:51:14 vasta tsitaadiga

1 level ikka kõige lahedam thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tinasõdur
HV kasutaja
tinasõdur

liitunud: 14.04.2003




sõnum 13.03.2004 23:03:45 vasta tsitaadiga

höhö. mul pole häkkeri kogemusi. äkki keegi aitaks mind level1 puhul ? icon_rolleyes.gif
_________________
Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RMasta
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2004 23:06:34 vasta tsitaadiga

sis ple mõtet eriti järgmistesse ronida, kui 1sest läbi ei saa - kui see sul nali plnd icon_wink.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 13.03.2004 23:08:22 vasta tsitaadiga

1 psswrd on h4x0r
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riverside
HV kasutaja

liitunud: 16.09.2002




sõnum 14.03.2004 16:14:02 vasta tsitaadiga

huntermagic kirjutas:
1 psswrd on h4x0r


Pigem võiks tinasõdurit juhendada, kuidas selle parooli kätte saab, mitte see lihtsalt kätte anda, nii huvitavam ju! icon_wink.gif Esimese leveli puhul tuleb siis page source kallale minna, kuigi see on vist juba siit teemast läbi käinud.

Aga jah, RMasta jutt on ka jumala õige.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tim
HV kasutaja
tim

liitunud: 06.10.2002




sõnum 14.03.2004 21:54:19 vasta tsitaadiga

kohalike piirangute tøttu hetkel 5-s kinni. proovin nüüd køigepealt neist vabaneda icon_neutral.gif
_________________
---
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
terminal
HV vaatleja

liitunud: 21.04.2004




sõnum 21.04.2004 22:10:20 vasta tsitaadiga

hehe, nad võiksid midagi veel mõttetumat välja mõelda icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tinasõdur
HV kasutaja
tinasõdur

liitunud: 14.04.2003




sõnum 22.04.2004 16:49:45 vasta tsitaadiga

terminal kirjutas:
hehe, nad võiksid midagi veel mõttetumat välja mõelda icon_lol.gif

Tegid läbi muidu ? icon_lol.gif

_________________
Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 05.06.2004 14:45:48 vasta tsitaadiga

Kas keegi on siis l2bi teinud???
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HacaX
HV Guru
HacaX

liitunud: 22.01.2004




sõnum 06.06.2004 01:38:19 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Tiigrikutsikas kirjutas:
Noname kirjutas:
[quote="Tiigrikutsikas
ok seda sa teadsid, aga seda ma ei küsinud!

lahenda valem: Häkker = (selgitus siia)


Häkker = arvutientusiast (ÕS lk. 193)
hahahhaaaaa icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
OK, igatpidi teemaväline ja iidvana niikuinii, aga miks see naljakas on? See, et terminit "häkker" reeglina keyloggereid laialisaatvate vendadega seostatakse on puhtalt ignorantidest leheneegrite süü. Arvutientusiast on igati korralik ja eesti keeles täiesti sobiv termin...
_________________
IMO & GPLed
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ekskavaator
HV kasutaja
ekskavaator

liitunud: 02.12.2002




sõnum 06.06.2004 16:58:34 vasta tsitaadiga

HacaX kirjutas:
OK, igatpidi teemaväline ja iidvana niikuinii, aga miks see naljakas on? See, et terminit "häkker" reeglina keyloggereid laialisaatvate vendadega seostatakse on puhtalt ignorantidest leheneegrite süü. Arvutientusiast on igati korralik ja eesti keeles täiesti sobiv termin...


howgh.

kuidas sa muidu arvutientusiasti nimetad, kui mitte häkkeriks? eesti keeles on sel sõnal veel tavakasutuseski siiski natuke parem maik kui usa keeles.

_________________
param-paraa
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Try2hack mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.