Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  StartUp/ IT ettevõtluse foorum  »  Mängukonsooli + PC segu idee (prototüüp olemas) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2013 16:37:31 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
Sellel steamboxi prototüübil oli tunduvalt rohkem riistvara võimekust kui sinu välja pakutud GT450 videokaart.

Kahtlen et see Steambox eriti kiirem on kui GTS 450. Seal peaks olema olema AMD R-464L prose(4 tuuma, 2.3GHz/3.2GHz, HD 7660G). Mõnusalt väike on küll ja 720p low/med detailidel peaks enamus asju jooksutama.
Aga eks näeb palju leidub ostjaid sellele keskpärase jõudlusega karbikesele, mis maksab 1000$. Kuigi selline teleka kõrval oleks kindlasti meeldivam kui mingi tavalise ATX toitega masin.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
don_mikk
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2009




sõnum 07.08.2013 20:02:45 vasta tsitaadiga

R A T kirjutas:
eShelobik kirjutas:
don_mikk, johhaidi, saa aru, et x1 võib ju sul win8 baasil joosta, aga ta on spetsiaalselt arendatud OS. St. ta ei ole siiski win8 PC.


Kui ma midagi teeks, siis tõenäoliselt windowsitest valiks ka 8 - kindlasti. 7 on ikka ajarattal hambus juba...


p.s. Iseenesest oleks tore ka moodulkorpus, kus GPU käib "juhtmega" külge (nagu läppari PCI sloti).
Siis saaks upgrade teha, kui mingi moodul uus osta. Sisuliselt saaks ka intel HD integreeritud videokaga müüa...

Lõppkokkuvõttes on see ikkagi PC taasleiutamine, mitte päris konsool...


Tänud kaasa mõtlemise eest R A T ja see meediakeskus on päris huvitav. Hetkel on mul selline paigutus, et prose peal on stock jahutus ja paari cm vahe ning siis toiteplokk. Toite peal on kõvaketas. Aga sinu välja toodud emaplaat on küll mõnusalt väike ning sobiks väga hästi. Aga lõpuks toimub ikka raudvara valimine eelarve järgi.


eShelobik: Lõpuks on ka minu eesmärk antud isendil jooksutada modifitseeritud OS, ma ei mõtlegi, et valmistootel on Win 7, millel paar service´it kinni keeratud.

tsitaat:
Lõppkokkuvõttes on see ikkagi PC taasleiutamine, mitte päris konsool...
Aga mis on halba selles, et üritan nö taasleiutada PC-d ja konsooli. Seda tehakse praegult ju Steam Boxi näol ning Ouya ka hea näide.

PEDAK:
tsitaat:
Ma ei räägigi sinu prototüübist, sinu geniaalne idee on hoopis see mis ei kannata lahterdamist konsooli alla. Sinu idee on panna lauakas teleka taha, kõik!
Nüüd ma luban sul endal oma idee põhja lasta, selleks küsin, et mis on sinu "konsooli" ja tavalise lauaka erinevused?


Kui sind häirib, et ma kutsun seda kasti konsooliks, siis võin hakata seda kutsuma hoopis juba eeltoodud nimega PCConsole, ehk PCC. VÕi kui see ei sobi, siis kutsume lihtsalt "toodeks X".
Lisan siia ka veel, et kui uuriksid natukene, mis toimub maailmas ning kuidas inimesed rikkaks on saanud, siis leiaksid, et alati ei pea olema geniaalne idee, et raha teenida. Vahel piisab mõnest muudatusest olemasolevale tootele ja võib väga edukalt müüa. Kui ei proovi, siis ei tea. Mina igastahes proovin, mõned isiklikud põhjused, mõned uudishimust icon_smile.gif

Erinevusi ei ole palju, aga toon välja peamise: EESMÄRK.

Lõpuks otsustab turg, kas antud toodet on vaja või mitte. Sinnamaani on aga väga pikk tee ja ma ei väidagi, et projekt on 100% kindel, muidugi võib ka ebaõnnestuda. Kuid mina olen proovinud vähemalt teha ja muuta monopoli 2 suurettevõtte vahel.

_________________
https://veebmik.ee - Sinu isiklik veebiarendaja
https://koosolekud.ee - Elektrooniliste koosolekute ja e-hääletamise keskkond
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iFlop
Kreisi kasutaja
iFlop

liitunud: 03.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2013 20:38:22 vasta tsitaadiga

don_mikk kirjutas:
PC raudvara on saadaval ning hinnad ka langevad, seega kui antud idee realiseeruks ütleme 2 aasta pärast, siis saaks müüki panna PS4-st võimsama toote sama hinnaga.

don_mikk kirjutas:
Aa, ja X1 video jääb ju Radeon HD 7790 lähedusse ning PS4 oma Radeon HD 7870 ligidale. Seega ei saaks kasutada nimetatud Pico toiteid.

Pakun lambist, et 2a pärast tarbib ~HD 7870 jõudlusega GPU julgelt alla 100W ning siis poleks ka pico või mõne muu väiksema toite leidmine eriline probleem. Suure ATX PSU kasutamine raiskaks liiga palju ruumi.
don_mikk kirjutas:
Sinnamaani on aga väga pikk tee ja ma ei väidagi, et projekt on 100% kindel, muidugi võib ka ebaõnnestuda. Kuid mina olen proovinud vähemalt teha ja muuta monopoli 2 suurettevõtte vahel.

See tundub juba päris ambitsioonikas ettevõtmine kui isegi Nintendo Wii (U) pole tõsiselt võetav konkurent...
Aga edu thumbs_up.gif icon_lol.gif

EDIT: kui inspiratsioonist peaks puudu tulema, siis võid uurida uut Mac Pro'd, mis küll reaalselt saadaval veel ei ole, aga IMO on see ideaalne näide, kuidas väikesesse kasti on pandud väga võimas riistvara.


viimati muutis iFlop 07.08.2013 20:50:33, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 07.08.2013 20:59:56 vasta tsitaadiga

Kes on praegusel juhul sihtgrupp. Kõikide tootede puhul on vaja sihtgruppi. Kui neid ei ole, ei ole ka mõtet toodet teha. Praegu ei kujuta küll ette, kes seda eelistaks.
Põhimõtteliselt on tegu tavalise arvutiga, tavalise arvuti hinnaga, aga millel on enamus võimalusi kinni keeratud. Seega saad sama raha eest vähem.
Konsooliga on vähemalt nii, et ostan mängu ja tean, et see töötab. Antud juhul on aga nii, et ei tea mis mäng töötab ja millest jõud üle ei käi.

EDIT: Kuidas näiteks lahendatakse draiverite installimine lisaseadmetel kui enamus asju kinni keeratakse, et asi oleks kasutaja jaoks lihtne või lihtsalt ei ole võimalik erinevaid lisaseadmeid nagu roole jne kasutada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012




sõnum 07.08.2013 23:42:44 vasta tsitaadiga

Ma lõpetan, ma ei saa aru kuidas sa ei saa aru, et see on tavaline arvuti. Palju edu ja kordaminekuid, baka ärihai.

PS! kui suudad 200 tükki maha müüa, siis ostan ka ühe sult ja söön oma mütsi ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
don_mikk
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2009




sõnum 08.08.2013 15:39:12 vasta tsitaadiga

pedak kirjutas:
Ma lõpetan, ma ei saa aru kuidas sa ei saa aru, et see on tavaline arvuti. Palju edu ja kordaminekuid, baka ärihai.

PS! kui suudad 200 tükki maha müüa, siis ostan ka ühe sult ja söön oma mütsi ära.


Üldiselt ei saa ma aru, miks see sind nii väga kõigutab? Kõigil on õigus enda arvamusele, sina mõtled sedasi, mina aga teismoodi ja kellelgi kolmandal on veel oma arvamus ajast.

Muidu on PC-ga nii, et kui inimestele müüakse arvuti laua alla, siis sinna nad ka selle panevad. Kui mina müün nö arvuti teleka juurde mängimiseks, siis selle jaoks ka seda kasutatakse. Aga kui ma enne küsisin, et miks praegult ei kasutata massiliselt pc mängimiseks diivanilt, siis vastus peitub selles, et inimesed on tegelikult väga laisad. Nad ei viitsi kolida sellega edasi-tagasi. Pealegi on veel selliseid inimesi, kellele meeldib lihtsalt mängida ja neid ei huvita mis konfiguratsioon seadel on jne, aga need inimesed tihti ei oska isegi konsooli või arvutit üles seada.

Olgu ta lõpuks ükskõik mis seadeldis (kuidas keegi arvab), peaasi et töötaks korralikult ning pakuks kasutajatele seda, mille eest nad nõus maksma olid.

_________________
https://veebmik.ee - Sinu isiklik veebiarendaja
https://koosolekud.ee - Elektrooniliste koosolekute ja e-hääletamise keskkond
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012




sõnum 08.08.2013 16:38:20 vasta tsitaadiga

mis on sinu "konsooli" või PPC või Toote X ja tavalise lauaka erinevused?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.08.2013 16:58:17 vasta tsitaadiga

pedak, kuidas sa aru ei saa icon_biggrin.gif ... või nuh ... ma ka ei saa.

Aga erinevused on siis niipalju kui ma mõistan, sellised:
1. ta on lauaarvuti väikeses korpuses, mis on teleka kõrval permanentselt, mitte laua all.
2. ta on lauaarvuti väikeses korpuses, millel on "tuunitud" Windows 7
3. ta on lauaarvuti väikeses korpuses, mille küljes on pult ja on installitud erinevat softi mängude käivitamiseks (kusjuures välja pakutud lahendus läbi miski razeri või meebo vms on keerulisem kui olemas
olev steam big screen)
4. ta on lauaarvuti, mida ei saa pidada lauaarvutiks, sest ei paikne laua all ja tal on peale installitud miski soft, mis väidetavalt
paneb mängudes kõik seaded paika ja inimene ei pea rohkem midagi oskama. (mis sest, et nvidia experience ei oma mitte kaugeltki kõiki mänge, lisaks pead sa vähemalt 1x mängu enne käivitama, kui nvidia
experience üldse suudab mängu setingud välja loadida.)
5. ta on lauaarvuti, mida keegi soovib nimetada PCC'ks, sest ... loe esimest 4 punkti.

ära nüüd pahanda, aga sa pole lihtsalt suutnud kuidagi ära põhjendada, millega su PCC erineb kõige tavalisemast arvutist/laptopist.

X1 ei ole konsool sellepärast, et tal on PCle sarnane riistvara, või kasutatakse miskit osa Win8'st virtualiseerimiseks.
Konsooli teeb konsooliks siiski oma os, installimis vabadus, plug and play, oma mängud jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
don_mikk
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2009




sõnum 08.08.2013 17:53:34 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
pedak, kuidas sa aru ei saa icon_biggrin.gif ... või nuh ... ma ka ei saa.

Konsooli teeb konsooliks siiski oma os, installimis vabadus, plug and play, oma mängud jne.


Selle poole poole ma projektiga üritangi püüelda.

Kui me juba nimetame omadusi, siis mis on konsooli omadused, mis teeb konsoolist konsooli?

1) plug and play
2)pole mängud installimist
3)mängimine teleka taga diivanil
4)?

Rohkem eristuvaid ju polegi. Kas konsoolist teeb konsooli ka raudvara või OS? See on küsimus.

_________________
https://veebmik.ee - Sinu isiklik veebiarendaja
https://koosolekud.ee - Elektrooniliste koosolekute ja e-hääletamise keskkond
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.08.2013 18:58:15 vasta tsitaadiga

don_mikk, suurim asi, mida sa tähele ei pane on see, et konsooli puhul tehakse mängud teatud riistvara peale. Kas need on siis x86 baasil või cell või miski kolmas ei puutu asjasse.
Plug and Play ei toimi su PCC peal, sest sul jookseb seal windows, sa ei saa panna plaati masinasse ja ilma installimata mängida. teleka taga diivanil mängimine pole ammu juba konsooli omadused. Sellest
on ka Valve aru saanud ja välja arendanud steamile lausa eraldi liidese.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
don_mikk
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2009




sõnum 09.08.2013 19:43:25 vasta tsitaadiga

Teen siia kokkuvõtte olnust:

1) konsooliks ei taheta seda pidada, sest hetkel prototüüp lihtsalt nö pc case mode - tuleb kujundada softi, teha kasutamine veel mugavamaks ja lihtsamaks
pedak kirjutas:
Ei ei, siin on TÄIESTI puusse pandud icon_biggrin.gif , see on casemod ei midagi rohkemat
siin ei saa rääkida mitte mingit moodi konsoolist


2) võimsuse poole pealt X1 ja PS4 lähedale, silma tuleb peal hoida Mac Pro-l ning itx gaming pc on eeskujuks disainilt ja võimsuselt.

http://www.extremetech.com/gaming/156273-xbox-720-vs-ps4-vs-pc-how-the-hardware-specs-compare

3) põhi arutlus käib selle üle, et kas tegemist on konsooliga või mitte. Ise nimetan kindluse mõttes PCConsole.

4) projekti eesmärk - teha konkureeriv toode konsoolimaailma. Next gen konsoolid üritavad teha kõike seda, mida suudab PC. Mina aga soovin luua konsooli, millel pole hetkel veel hard core mängijale mõttetuid lisasedmeid (n:kinect).

Lisaks tuli mul üks huvitav küsimus PS uue puldi kohta. (http://www.youtube.com/watch?v=AvpCdtjTrAo ps eye demo)
Kas selle uue puldiga nii ei saa fps mänge mängida, et nagu wii puldiga sihid? Seal videos näha, et pilt toimib nagu wii pult peaaegu. See oleks ju mugavam kui joystickega, sest saaksid kahe käega puldist hoida ning mugavalt nuppe vajutada.
Isiklikult mulle väga meeldib wiiga fps mänge pelada, eriti veel palju vastukaja saanud zapperiga icon_biggrin.gif

_________________
https://veebmik.ee - Sinu isiklik veebiarendaja
https://koosolekud.ee - Elektrooniliste koosolekute ja e-hääletamise keskkond
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012




sõnum 09.08.2013 20:45:04 vasta tsitaadiga

Oeh, sa tahad siis:
*kokku laduda lauaarvuti juppidest suure jõudlusga kasti
*kasti laseksid teha nii pisikese kui võimalik, et seda mugavalt elutoas teleka kõrvale saaks paigutada
*windowsi tahad lisada graafilise liidese, mis avaneb kohe toote X käivitamisel ja kus avaneb steam või mingi muu mängude pakkuja
*komplektis oleksid ka kohe mängupuldid

Ma puht kohvipaksult panen, et selle toote X hind ei konkureeri konsoolidega ja kui ta seda ei tee, siis ma usun, et odavam on kasutajal enda lauaarvuti upgrade kui osta toode X. ( Olemasolevat lauarvutit ei ole keeruline teleka taha ühendada )

Kas äriplaan(id) on ka tehtud, mis hindadeks tulevad?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
don_mikk
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2009




sõnum 09.08.2013 21:19:05 vasta tsitaadiga

pedak kirjutas:
Oeh, sa tahad siis:
*kokku laduda lauaarvuti juppidest suure jõudlusga kasti
*kasti laseksid teha nii pisikese kui võimalik, et seda mugavalt elutoas teleka kõrvale saaks paigutada
*windowsi tahad lisada graafilise liidese, mis avaneb kohe toote X käivitamisel ja kus avaneb steam või mingi muu mängude pakkuja
*komplektis oleksid ka kohe mängupuldid

Ma puht kohvipaksult panen, et selle toote X hind ei konkureeri konsoolidega ja kui ta seda ei tee, siis ma usun, et odavam on kasutajal enda lauaarvuti upgrade kui osta toode X. ( Olemasolevat lauarvutit ei ole keeruline teleka taha ühendada )

Kas äriplaan(id) on ka tehtud, mis hindadeks tulevad?


Äriplaani ei ole veel. Üritan kõigepealt selgusele jõuda tootes.

Kui kellelgi on odavam enda arvuti upgrade, siis palun väga, tema ei ole ju ka klient sellisel juhul. Muidu need Android baasil konsoolid oleks ka nagu downgrade mobiilist või tahvelarvutist. Loogiliselt mõtled, et milleks vaja tavalise android sisuga seadet, et teleka taga mängida, kui sama saab teha ka mobiiliga või tahvelarvutiga. Aga näed, turgu on ja kuna toode on mõeldud spetsiaalselt selleks tegevuseks, ning kasutajad maksavad ennem selle 100 USD, kui hakkavad jamama seal mobiiliga (mis ei pruugi nii hästi mänge mängida). Tahvelarvuti kasutajate kohta ma ei oska öleda, kuid suure tõenäolsusega nemad ei osta lisaks veel android baasil konsooli.

_________________
https://veebmik.ee - Sinu isiklik veebiarendaja
https://koosolekud.ee - Elektrooniliste koosolekute ja e-hääletamise keskkond
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.08.2013 21:55:41 vasta tsitaadiga

don_mikk, sa ikka saad aru, et sa ei saa turustada asja kellegi teise pultidega. Samuti on sul vaja luba nii MSilt kui ka Valvelt, et windowsi modifitseerida, steami kasutada müügiargumendina jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
don_mikk
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2009




sõnum 09.08.2013 22:12:23 vasta tsitaadiga

[quote="eShelobik"]don_mikk, sa ikka saad aru, et sa ei saa turustada asja kellegi teise pultidega. Samuti on sul vaja luba nii MSilt kui ka Valvelt, et windowsi modifitseerida, steami kasutada müügiargumendina jne.[/quote

Ma ei mõelnudki ju turustada PS4 puldiga?? Küsisin lihtsalt ja ma tean kõike seda ka, mida mainisid, loogiline ju.

_________________
https://veebmik.ee - Sinu isiklik veebiarendaja
https://koosolekud.ee - Elektrooniliste koosolekute ja e-hääletamise keskkond
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 09.08.2013 23:08:52 vasta tsitaadiga

don_mikk kirjutas:


Ma ei mõelnudki ju turustada PS4 puldiga?? Küsisin lihtsalt ja ma tean kõike seda ka, mida mainisid, loogiline ju.


Ta ei mõelnudki PS4 pulti vaid ükskõik mida sa originaalis kaasa panna tahad. Eeldatavasti siis seda measy rc9, mille sa algselt välja tõid. Kõikide vajalike litsentside saamine maksab raudselt ja seega tuleb kas väga kallis asi või hoopiski odav ja jõuetu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 10.08.2013 00:59:34 vasta tsitaadiga

Ühe asja ma ütleks kohe ära, ÄRIPLAAN ON MÕTTETU.
Tahad mingit plaani, tee business model canvas (googelda) - säästad aega, närve ja see on kiiremini ja paremini arusaadav kõikidele, kes süveneda tahavad.

Samas lisaks veel seda, et idee näol tegemist on tõesti high-end gaming rigiga, mis on mugandatud tv taha kasutamiseks (ma ei saa aru, miks kõik arvutid sellised ei ole veel??).

Probleem on aga selles: seda asja juba tehakse, väga laialdaselt (googelda) - ka Valve tahab steamboxi ju välja lasta, arvatavasti palju suurema eelarvega.

Tarkvara tegemisel sa lähed varem või hiljem hulluks ma arvan, vähemalt kogu shelli ümber tehes...
Parem oleks kasutada Metro menüüd, teha metro app launchimiseks, automatiseerida programmide install oma äppi siseselt (nagu steam teeb).
Ehk siis arendada ÜHTE/kahte appi, mitte tervet ökosüsteemi (mis Win8 näol on väga hea juba).

Riistvara peab olema nii hea (lisaks max võimsusele, mida osta saab), et metros liikumine on mugav (leap motion, touchscreen, pult).

Kui esimesed korralikud tarkvara ja riistvara protod on olemas, mis näiteks ka Oculus Rifti kasutavad jmt kellasid vilesid omavad, siis kogu see krempel IndieGoGo-s või Kickstarteris müüki paistada, kõva promo taha teha, kui saavutad kriitilise massi ja teed ca 10000 müüki ette ära - palju õnne, ma tuleks Sinuga shampust jooma...

Rikkad, kel on raha, ostavad hea meelega väga seksika super high-end komplekti, ostetakse ju neid koledaid lauaarvuti kaste ka kirve hinnaga...


Probleemid:
Teadmised masstoodangust
Teadmised tootedisainist
Teadmised programmeerimisest
Teadmised rahvusvahelisest ärist ja turgudest
Algsed investeeringud (kui ülevalolev on olemas, siis võib laenu võtta, vastasel juhul tulevad rikkad vanemad abiks [võib ka käia oma ideed igalpool pitchimas, arendada ideed olemasolevate vahenditega ja loota, et raha jõuab ise koos teiste inimestega tee sinuni])
Kindlasti unustasin siin kell 1 öösel veel paljutki olulist...

Kui need probleemid kellegi jaoks (või mingi grupi jaoks) tunduvad lumme kusemisega, siis kutsuge mind ka punti, kui esimene koosolek tuleb icon_wink.gif

Sisuliselt tasub higistada, rääkida (ka siin foorumis on väga asjalik arutleda) ja edasi rühkida, sest kes alla ei anna, see teeb lõpuks juba kasvõi teiste kiuste oma asjad valmis...
Isegi kui kõik persse läheb, siis selle protsessi käigus õpid vähemalt nii palju, et mõni ei saa magistrikraadiga ka sellist "haridust".

_________________
Jogani pogani pooh
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
don_mikk
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2009




sõnum 10.08.2013 12:55:28 vasta tsitaadiga

R A T, nõustun äriplaani seisukohast. Ise olen business model canvasiga tegelenud ja väga mugav, annab lihtsalt ja kerge ülevaate. Ka see on tõsi, et asjaga tegelemine annab rohkem kogemust kui koolipingis istumine. Ikka ise kogedes õpid kõige rohkem.

Metro vaade oleks mugav ja ilus ka silmale. Aga minu teada kickstarterisse ei saanud väljaspoolt USA ideed lisada? Vähemalt enne oli nii. Endale meeldib http://www.quirky.com , aga sinna see idee ei sobi. Hetkel tundub sobiv http://www.rockethub.com/ ,kus geograafiline piirkond ei ole takistuseks.

Aga võib-olla siis minna ideega teise äärmusesse, ehk teha kallis kast, millel korralik raudvara koos vastava OS-iga ning sihtgrupiks jõukamad inimesed. Hetkel plaanis selline keskpärane kast ning sihtgrupiks inimesed, kes plaanisid osta X1 või PS4. Lisaks ka keskpärased mängurid, kellel hetke kast vananenud ning sooviksid muudatust teha (ehk diivanilt mängimist proovida jne).

_________________
https://veebmik.ee - Sinu isiklik veebiarendaja
https://koosolekud.ee - Elektrooniliste koosolekute ja e-hääletamise keskkond
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2ndalpha
HV kasutaja
2ndalpha

liitunud: 03.11.2004




sõnum 10.08.2013 13:36:02 vasta tsitaadiga

Millal Sa arvad, et konsool on tootevalmis?
Kui Sa oleks selle valmis saanud aasta-kaks tagasi, siis oleks asjal jumet, sest PS3 ja Xbox360 on 5-6 aastat vanad ja oodataks midagi uut.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
don_mikk
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2009




sõnum 10.08.2013 15:54:28 vasta tsitaadiga

2ndalpha kirjutas:
Millal Sa arvad, et konsool on tootevalmis?
Kui Sa oleks selle valmis saanud aasta-kaks tagasi, siis oleks asjal jumet, sest PS3 ja Xbox360 on 5-6 aastat vanad ja oodataks midagi uut.


Antud idee tuli mul pähe just siis, kui lugesin uute konsoolide kohta. Tootevalmis saab konsooli siis, kui leian mõttekaaslasi ning oleme ausad, eks õnne ka vaja.

_________________
https://veebmik.ee - Sinu isiklik veebiarendaja
https://koosolekud.ee - Elektrooniliste koosolekute ja e-hääletamise keskkond
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 10.08.2013 22:38:27 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et kui sa suudad selle konsooli valmis teha, suudad ka USA inimese leida, kelle abil see kampaania ära teha.
Lisaks võid teha UK oma.
Või kasutada IndieGoGo-d või muud saiti...
Kõva ideed tahab iga teine portaal omale saada icon_biggrin.gif

_________________
Jogani pogani pooh
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kuldar-daniel
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 12.08.2013 13:19:41 vasta tsitaadiga

Minu kaks senti:

Loen siin vastakaid aramusi antud idee kohta ning mõtlen - tuli selle vaidluse peale, et miks mitte kasutada juba olemasolevat arvutit endalg idee. Tõesti, aga miks mitte kasutada? Kui oleks näiteks pulk, mille topid arvutisse ja teise teleka taha, mis saadaksid vastavad signaale, et telerisse arvutist pilt saada, siis miks mitte? Oleks veel mingi tarkvaraline külg, mis kogub arvutist kõikide mängude andmed kokku ning mingi kasutajaliides mis telekale ette löödaks. Ideaalis võiks olla veel mingi kujundatud pult antud liidese jms asjadega töötama, kuid kasutajale jääks endiselt vabadus ise valida. Ma ei tea kui teostatav see muidugi on, kuid selline idee tuli.

Sinu ideele lisades annan vihjeks: thin mini itx, pcie riser card, ning kogu see kooslus peaks andma dvd mängija suuruse kompotti kokku küll.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
don_mikk
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2009




sõnum 12.08.2013 14:20:08 vasta tsitaadiga

ka-la kirjutas:
Minu kaks senti:

Loen siin vastakaid aramusi antud idee kohta ning mõtlen - tuli selle vaidluse peale, et miks mitte kasutada juba olemasolevat arvutit endalg idee. Tõesti, aga miks mitte kasutada? Kui oleks näiteks pulk, mille topid arvutisse ja teise teleka taha, mis saadaksid vastavad signaale, et telerisse arvutist pilt saada, siis miks mitte? Oleks veel mingi tarkvaraline külg, mis kogub arvutist kõikide mängude andmed kokku ning mingi kasutajaliides mis telekale ette löödaks. Ideaalis võiks olla veel mingi kujundatud pult antud liidese jms asjadega töötama, kuid kasutajale jääks endiselt vabadus ise valida. Ma ei tea kui teostatav see muidugi on, kuid selline idee tuli.

Sinu ideele lisades annan vihjeks: thin mini itx, pcie riser card, ning kogu see kooslus peaks andma dvd mängija suuruse kompotti kokku küll.


Vägev. Ehk siis hoopis anda juba pärsi head mänguarvutit omavatele inimestele võimaluse muuta nende arvuti nö konsooliks ühendades selle telekaga läbi mingisuguse USB seadme millel soft peal, mis kogub kõik mängud arvutist kokku ja teeb metro vaateks. Steamiga saab seda teha, aga siis oleks vaja wireless seaded + software´i, mis selle kõik mugavamaks teeb.

_________________
https://veebmik.ee - Sinu isiklik veebiarendaja
https://koosolekud.ee - Elektrooniliste koosolekute ja e-hääletamise keskkond
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iFlop
Kreisi kasutaja
iFlop

liitunud: 03.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.08.2013 14:40:20 vasta tsitaadiga

don_mikk, on sul natuke aimu, kui suur peab olema wireless (wifi?) läbilaskevõime, et 1080p videot näidata? Latency peale olend ka mõelnud? Kui kaugele see wireless levima peaks?

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuldar-daniel
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 12.08.2013 15:08:20 vasta tsitaadiga

See oli ka mul endal mõttes,et raske teostada. Kuid mingid DLNA jms lahendused arenevad kiiresti,seega olekski praegu õige aeg ehk teostusele mõtlema hakata
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  StartUp/ IT ettevõtluse foorum  »  Mängukonsooli + PC segu idee (prototüüp olemas) mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.