|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
25.01.2012 23:15:22
|
|
|
| fallout3 kirjutas: |
| mati65 kirjutas: |
Hr. Kalev Rattus ilmselgelt ei saa aru, mis on internet. Tõesti seal on fantastiline nelik koos !  |
Oleks pidanud ikka Taneli sinna saatma  |
Lihtsalt masendav...
Tanel oleks tõesti tunduvalt pädevam olnud saata...
viimati muutis Etz 25.01.2012 23:17:20, muudetud 3 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
khan
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.11.2003
|
25.01.2012 23:16:30
|
|
|
| lkits kirjutas: |
| Ja kui see ACTA tõesti meie seadustes mingeid muudatusi ei too, siis milleks seda vaja on! |
Tema arvamus oli, et see muudab asja lihtsamaks kui praegune TRIPS on.
EDIT: Eks fakt on see, et teema on alles viimaste päevadega välja tulnud. Tanelil on olnud aega asja uurida ja siin selgitada. Usun et juba nädala pärast oleks kindlasti asjalikke inimesi, kes sellest rääkida oskaksid.
viimati muutis khan 25.01.2012 23:19:29, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
25.01.2012 23:18:32
|
|
|
Kalev Rattuse asemel oleks võinud kasvõi mõne 7 aastase koolitüdruku saata Selle venna jutt on ulme aga selle juures kõige masendavam on see, et televaatajad kas teemas väga ei orienteeru võtavad seda suuresti kui tõde
_________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
25.01.2012 23:25:01
|
|
|
on sealt zombi meediast kunagi midagi tarka tulnud, inimesi programmeeritakse - mitte kriitiliselt mõtlema
Spoiler 
_________________
"Mõtle kriitiliselt"
viimati muutis KuriVaiM1 25.01.2012 23:26:33, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
25.01.2012 23:25:40
|
|
|
Mulle meeldib see väike nohikutüüpi prillidega vend kes oma sõnavõtte alustab "ää" ütlemisega...
Ta võiks öelda:"Iza ma zain zärccu"
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
viimati muutis Sold OUT 25.01.2012 23:26:01, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
19Mart94
HV kasutaja
liitunud: 22.06.2010
|
25.01.2012 23:25:53
|
|
|
Linnar Viik ütles vähemalt otse välja, et tema on ACTA vastu
|
|
| tagasi üles |
|
 |
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
25.01.2012 23:25:59
|
|
|
Tanel, Sellest, et ta absoluutselt ei orienteeru Internetis ning samuti pole kursis uudsete võimalustega intellektuaalset omandit osta. Tema majandusteadmisi ei hakka üleüldse kommenteerima
_________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata! |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
25.01.2012 23:32:28
|
|
|
Minu arvates jäi diskussioon nõrgaks ja väga ei tahetud sügavamalt puudutada just nn. "valusaid" punke - eks aega jäi ka nii laialivalguva dokumendi arutamiseks
_________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata! |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
25.01.2012 23:34:32
|
|
|
Samas oli Kalev Rattus see, kes selle ju ikkagi välja ütles, et ACTA toob endaga kaasa ka uued regulatsioonid.
Ehk siis regulatsioonid, mis suure tõenäosusega on kõigile osalejatele riikidele Ülimuslikud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mati65
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2004
|
25.01.2012 23:35:15
|
|
|
Ma arvan, et nüüd tuleks Kesk tagasi valida, neli ju puhta p***. Kui ACTA tuleb on KAPO-l 24/7 kõigi Keski liikmete üle valve.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Fireforce
HV vaatleja

liitunud: 10.06.2006
|
25.01.2012 23:40:12
|
|
|
foorum pole kunagi olnud saade, mis oleks tõeliselt huvitavalt ja põnevalt üles ehitatud. ka varemastest saadetes on arutelu kuidagi igavaks jäänud ja inimesed tambivad oma selgeks tehtud ja ette dikteeritud lauseid, mis neile kuri käsi kardina taga on ette juhatanud.
tõeline arutelu käibki rohkem sellistes foorumites.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
26.01.2012 00:02:59
|
|
|
Mina võtsin peale saadet kahe käega peast kinni ja jäin päris pikalt mõttesse. Kurb on kogu see seis meil siin.
Neljast "asjaosalisest" üks jagab asja, üks vist loeb igal õhtul enne magama jäämist lammaste asemel iPhone-e (mingit argumenteeritud sisukat juttu tal igatahes suust ei tulnud), üks ajas lihtsalt seosetut juttu (ise veel väitis ennast olevat üks kõvemaid eksperte Eestis - arvan, et ta ajas ennast kellegagi segi) ja üks imes põialt ning tegi aeg-ajalt "äääää". Ja just see viimane otsustabki meie eest ACTA vastuvõtmise.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
26.01.2012 00:27:58
|
|
|
| No vähemalt midagi. Tore oli siiski näha seda 99% Ei ACTA-le riba teleri allservas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Gil-Harris
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2002
|
26.01.2012 00:47:09
|
|
|
Damn, ära unustasin teleka tööle panna
|
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
26.01.2012 00:49:31
|
|
|
Hea oli vaadata, kuidas autorikaitse mees pidevalt suutis küsimusele hoopis enda poolse küsimusega vastata ning tihtilugu hoopis teisest valdkonnast
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
26.01.2012 01:02:49
|
|
|
| parasitego kirjutas: |
Mina võtsin peale saadet kahe käega peast kinni ja jäin päris pikalt mõttesse. Kurb on kogu see seis meil siin.
Neljast "asjaosalisest" üks jagab asja, üks vist loeb igal õhtul enne magama jäämist lammaste asemel iPhone-e (mingit argumenteeritud sisukat juttu tal igatahes suust ei tulnud), üks ajas lihtsalt seosetut juttu (ise veel väitis ennast olevat üks kõvemaid eksperte Eestis - arvan, et ta ajas ennast kellegagi segi) ja üks imes põialt ning tegi aeg-ajalt "äääää". Ja just see viimane otsustabki meie eest ACTA vastuvõtmise. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
keegi-Hannes
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.03.2002
|
26.01.2012 03:52:44
|
|
|
| Mulle jäi kõrvu et saates oli "nähtamatu naishääl" kes ütles 19:21 EI OLE - juristide arvule oponeerides mida püüdis väita Kalev Rattus!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
26.01.2012 11:40:00
|
|
|
Hmh, proovisin siin maha mängida arhiivist, kuid ei toiminud, praegu kadus üldse arhiivi nimekirjast ära
Mis toimub?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
26.01.2012 11:44:16
|
|
|
Hommikul igatahes salvestis ei käivitunud ja nüüdseks on üldse kadunud...
Mis toimub krt?
| Tanel kirjutas: |
Krt kogu seda asja tehakse üle meie peade |
viimati muutis Etz 26.01.2012 11:44:54, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiim
HV veteran

liitunud: 11.10.2006
|
26.01.2012 11:44:30
|
|
|
ma ka ei leia enam
_________________ mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gil-Harris
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2002
|
26.01.2012 11:46:33
|
|
|
| Öösel peale 12 töötas saade netis, nüüd enam ei leia jah. Mis toimub?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
26.01.2012 11:48:56
|
|
|
Vaadake mu eelmist postitust, seal olemas
_________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gil-Harris
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2002
|
26.01.2012 11:49:46
|
|
|
| No foorumi saadete arhiivi nimekirjast on üldse kadunud antud link. Seega vaatajate arvus küll asi nüüd ei ole. Kas keegi ei salvestanud saadet arvutisse? Võiks kuskile ülesse laadida või miskit...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
26.01.2012 11:50:23
|
|
|
| dud66, vaid osaline lõik saatest, saade ise oli ju pikem.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
26.01.2012 11:52:22
|
|
|
Krt, on jah
Foorumi saadete listis seda igatahes pole jah
_________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
26.01.2012 11:53:32
|
|
|
| Ja mis müstilisel kombel on saade arhiivist ning kavast kadunud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Gil-Harris
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2002
|
26.01.2012 11:54:38
|
|
|
| Õnneks on saade lindistatud ja leidsin selle internetiavarustest allalaetavana.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
26.01.2012 11:54:46
|
|
|
| Gil-Harris kirjutas: |
| Õnneks on saade lindistatud ja leidsin selle internetiavarustest allalaetavana. |
Soovid jagada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| tagasi üles |
|
 |
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
26.01.2012 11:56:09
|
|
|
Gil-Harris, Linki PS-i?
_________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiim
HV veteran

liitunud: 11.10.2006
|
26.01.2012 11:56:53
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| Gil-Harris, anna palun link, ma laen HV serverisse |
riskid selle tegemisega ka millegagi?
_________________ mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gil-Harris
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2002
|
26.01.2012 12:01:30
|
|
|
Kui käes siis jagan
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
26.01.2012 12:07:36
|
|
|
| ---/Kustutada, läks valesse teemasse/---
|
|
| tagasi üles |
|
 |
19Mart94
HV kasutaja
liitunud: 22.06.2010
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
26.01.2012 12:42:39
|
|
|
Esitasin ERR'ile teabenõude/infopäringu.
Soovitan minu tegu proportsionaalselt korrata, digiallkirjastatult !
|
|
| tagasi üles |
|
 |
korsten
HV veteran
liitunud: 07.10.2005
|
26.01.2012 12:51:37
|
|
|
Minul oleks ka häbi sellist "informatiivset" saatet oma kodulehel üleval hoida, BS millest seal räägiti, vaataks heameelega veel korra üle ja siis avaldaks arvamust. Huvitav kas tegelikult taheti ära kaotada see, et üle 600st telefoni kõnest hääletas peaageu 100 % ACTA vastu.
_________________ Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
26.01.2012 13:08:46
|
|
|
| *kustutada*
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| tagasi üles |
|
 |
|