Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony-Ericsson K610 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
deppar
HV kasutaja
deppar

liitunud: 16.06.2002




sõnum 19.11.2006 20:14:58 vasta tsitaadiga

K610 jaoks update saadaval. On keegi juba proovinud ka? Mis paremaks/halvemaks muutub?
_________________
seda ma kartsingi...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 23.11.2006 19:35:27 vasta tsitaadiga

deppar kirjutas:
K610 jaoks update saadaval. On keegi juba proovinud ka? Mis paremaks/halvemaks muutub?

Muud pole veel aru saanud, ainult käivitamisel on "startup logo" väiksem ja PINi sisestades kuvab tärnid kah poole pisematena.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 25.11.2006 21:03:56 vasta tsitaadiga

deppar kirjutas:
K610 jaoks update saadaval. On keegi juba proovinud ka? Mis paremaks/halvemaks muutub?

Uuendasin kah siis ära. Lasin telefonil ise automaatselt uuenduse otsida, alla laadida ja ära installida. Peale uuendamist igatahes enam see vasakul asub otsetee-nupp netibrauserisse ei tööta.. icon_rolleyes.gif icon_confused.gif

_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 25.11.2006 22:12:26 vasta tsitaadiga

NuCleo kirjutas:
Peale uuendamist igatahes enam see vasakul asub otsetee-nupp netibrauserisse ei tööta..

Mul küll toimib endiselt.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 27.11.2006 01:53:48 vasta tsitaadiga

Sain tööle nüüd. Aga nüüd peab all hoidma. Enne piisas vaid korra vajutamisest, nagu nuppu ikka vajutatakse. See on jama. Tõsi, olen ka korduvalt kogemata netiühenduse avanud nupu vastu minnes, aga ikkagi. Ah.. peaasi, et töötab ikka. Eks pean ära harjuma. icon_razz.gif

EDIT:
Tegin tähelepaneku, et mitmete sõnade asemel erinevates kohtades on nüüd R:XXXX (kus X = mingi number). Samas järgmine kord, kui avan sama kohta, on sõnad ilusti olemas. Enne uuendust sellist imelikku sõnade kadumist/asendumist ei olnud.

_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kõva ketas
HV kasutaja

liitunud: 18.02.2003




sõnum 29.11.2006 02:09:30 vasta tsitaadiga

No pole viga telefon ,ainult kaasasolef soft ei installeeru korralikult .Proovisin kahe läppariga. Samuti ei loe kuskilt välja kas FMA softiga toimib .Seni T610 toiminud üle sinihamba ja rahul . K610i ei kõssagi.USB juhtmega saab faile üle kanda aga sünkro käima ei lähe.Kuidas numbrid üle kandsite vanast aparaadist .
Äkki jagate kogemusi.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2006 09:53:22 vasta tsitaadiga

6210 > T68 > T630 > K750 - kõiki neid olen sünkoniseerinud Microsoft Outlookiga, seega pole eraldi numbrite ülekandmist vaja olnud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 29.11.2006 13:14:24 vasta tsitaadiga

kõva ketas kirjutas:
No pole viga telefon ,ainult kaasasolef soft ei installeeru korralikult .Proovisin kahe läppariga. ... Kuidas numbrid üle kandsite vanast aparaadist .

Kaasasolev soft küll mögises midagi ebaõnnestumisest, aga tegelikult läks käima.
Üle kandsin K700i -> K610i üle bluetoothi.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2006 18:47:51 vasta tsitaadiga

Ostsin ka täna antud isendi ja telefonis ei ole emt wap/gprs jne profiile ning sms'iga tellimine millegipärast ei õnnestu. Oleks kellelgi võimalik siia lisada IP, pordi ja DNS'i mida telefon tahab saada, et netti kasutama hakata.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 11.12.2006 18:53:58 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Ostsin ka täna antud isendi ja telefonis ei ole emt wap/gprs jne profiile ning sms'iga tellimine millegipärast ei õnnestu. Oleks kellelgi võimalik siia lisada IP, pordi ja DNS'i mida telefon tahab saada, et netti kasutama hakata.

Mul oli ostes kõik valmis konfitud. Igatahes.. Vaata siit...

_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2006 20:24:18 vasta tsitaadiga

Panin mis võimalik, ikka ütleb, et sideviga vms...samas teises telefonis on seaded sees ja töötab. Millegipärast ei tööta EMT'l see SMS'iga seadete saatmine ka täna...vähemalt 6 smsi olen saatnud juba 1711 (N) Äkki keegi viitsiks siia täpselt panna need seadete väärtused, et gprs ja mms töötaksid?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 11.12.2006 20:27:35 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:

Oleks kellelgi võimalik siia lisada IP, pordi ja DNS'i mida telefon tahab saada, et netti kasutama hakata.

kasuta proxyt - jah, Prox 217.071.032.236, port 8080
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2006 21:25:26 vasta tsitaadiga

Ainuke viga mis mu telefonil veel on, on see, et "kõned" kõik lahtrid on tühjad. ei jäta mällu valitud/vastatud/vastamata kõnesid. milles probleem võiks olla? on kellelgi ette tulnud?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deppar
HV kasutaja
deppar

liitunud: 16.06.2002




sõnum 17.12.2006 18:41:48 vasta tsitaadiga

Siin teema alguses oli vist kellelgi sama mure. Mul kustusid k6ik k6ned peale seda kui telefon oli failivahetusrezhiimis arvutiga paar tundi uhendatud olnud.
_________________
seda ma kartsingi...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2006 00:50:00 vasta tsitaadiga

Lahendasin ise ära. Nimelt on kõnede all võimalik kõnesid ükshaaval kustutada ja on valik "kustuta kõik" vms...huvipärast tegin nii ja nüüd on kõik töökorras.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
boro
Kreisi kasutaja
boro

liitunud: 26.08.2002




sõnum 19.12.2006 18:56:28 vasta tsitaadiga

Mul tuli ka see probleem ja siis kui panin teise simi sisse. Pärast panin mingi suvalise simmi ja tegin ka "kustuta kõik". Peale seda näitab jälle
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
b3ar
HV vaatleja

liitunud: 15.10.2006




sõnum 25.12.2006 05:08:05 vasta tsitaadiga

nii sai ka siis jõuluks see tel. Ainuke asi mis jah natuke soovida annab oleks vb kaamera kuigi olen sellega täitsa nõus et ega telefoni kaamera ei pea nüüd teab mis hea olema. aga ma algul arvasin et 2 mp ikka kõvem teema. vaatasin ka w810 pilte , tõesti paremad aga ma arvan et see fookuse teema vahe ongi aint. aga muidu väga vinks vonks telefon , väga rahul icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2006 02:41:10 vasta tsitaadiga

Korralikus valguses tulevad väga head pildid, toas ei kannata tõesti vb pildistada. Tegu siiski telefoniga, kaamera on vaid lisavõimalus
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gsmz
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2007 19:10:44 vasta tsitaadiga

Kõne salvestus!

On keegi proovind? Kas heli jääb selge ja veel huvi sellise asja vastu mis kõigil nokiatel on. Kui kasutada kõne ajal salvestusresiimi siis vastvõtja telefonis kõlab iga 5sec. pärast piiks mis annab teada kõne salvestamisest kas ka Sony Ericsson teeb sama pulli....

Oleks väga tänulik kui keegi saaks proovida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 08.01.2007 19:26:12 vasta tsitaadiga

gsmz kirjutas:
... vastvõtja telefonis kõlab iga 5sec. pärast piiks mis annab teada kõne salvestamisest kas ka Sony Ericsson teeb sama pulli....

Proovisin.
Ainult alguses käib "piiks", rohkem mitte.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gsmz
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2007 20:28:51 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
gsmz kirjutas:
... vastvõtja telefonis kõlab iga 5sec. pärast piiks mis annab teada kõne salvestamisest kas ka Sony Ericsson teeb sama pulli....

Proovisin.
Ainult alguses käib "piiks", rohkem mitte.


Suured tänud!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 09.01.2007 15:50:41 vasta tsitaadiga

Mul ei salvesta telefon üldse midagi. Salvestab, aga pärast kuulates ei ole midagi tegelikult salvestanud...
_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gsmz
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2007 21:07:55 vasta tsitaadiga

NuCleo kirjutas:
Mul ei salvesta telefon üldse midagi. Salvestab, aga pärast kuulates ei ole midagi tegelikult salvestanud...


Tere, kas proovisid funktsiooni järgmiselt: Kõne ajal valid nuppu Info/More (proovisin seda sony-ericu lehel) ja siis klahv 7 või record. Peaks homme poes siis ikka järgi proovima enne ostmist.. icon_cry.gif
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mart1n
HV vaatleja

liitunud: 01.11.2006




sõnum 10.01.2007 18:11:46 vasta tsitaadiga

Tere,

Selline küsimus, et kas SonyEricson annab kõikidele telefonidele peale walkmani, SanDiski kaardid kaasa..?..., välja arvatud muidugi need mis kaarte ei toeta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 10.01.2007 18:34:53 vasta tsitaadiga

Ei anna, uuematele annab M2 kaardi (K800 nt)
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocket
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2007 18:59:50 vasta tsitaadiga

Ei ole ainult SanDiski kaardid, mina sain W810i kaasa Sony enda kaardi. (musta värvi, SanDiski omad tavaliselt sinised)
_________________
www.allarifoto.eu
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 11.01.2007 01:04:47 vasta tsitaadiga

Caveman kirjutas:
Ei anna, uuematele annab M2 kaardi (K800 nt)


ot:
Kusjuures k800-le ei anna kaasa, koonrid sellised... Selle asemel garanteeritakse 64 MB vaba mäluruumi...

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mart1n
HV vaatleja

liitunud: 01.11.2006




sõnum 11.01.2007 03:16:57 vasta tsitaadiga

SanDisk loobus sinisest, M2 seeria on igatahes must icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 11.01.2007 16:58:28 vasta tsitaadiga

gsmz kirjutas:

Tere, kas proovisid funktsiooni järgmiselt: Kõne ajal valid nuppu Info/More (proovisin seda sony-ericu lehel) ja siis klahv 7 või record. Peaks homme poes siis ikka järgi proovima enne ostmist.. icon_cry.gif

Ma ei räägi kõne salvestamisest, vaid lihtsalt heli salvestamisest... icon_rolleyes.gif

_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gsmz
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2007 16:03:56 vasta tsitaadiga

Kõne salvestamisel igatahes käib helipiiks alguses ja siis iga 20sec. järel... icon_cry.gif
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jan25
HV vaatleja
jan25

liitunud: 26.08.2003




sõnum 21.01.2007 18:49:49 vasta tsitaadiga

On nüüd umbes pool aastat olnud see telefon ja korpus on rõvedalt ära kulunud. Ei ole püksitaskus höörunud seda, rinnataskus pidevalt olnud. Ei ole varem ühelgi telefonil mul nii ruttu korpus kuluma hakanud. Suur miinus igatahes. Aga peale softiuuendust ei ole enam kinnijooksnud ja töötab laitmatult. Aku on kah kauem vastu pidama hakanud kui alguses. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 21.01.2007 19:22:08 vasta tsitaadiga

jan25 kirjutas:
On nüüd umbes pool aastat olnud see telefon ja korpus on rõvedalt ära kulunud. Ei ole püksitaskus höörunud seda, rinnataskus pidevalt olnud. Ei ole varem ühelgi telefonil mul nii ruttu korpus kuluma hakanud.

Jah, ka mul on näiteks tagant kirjad pisut kulunud ühe otsa poolt. Siiski telefon näeb suht värske välja veel (ilmselt tänu sellele, et kasutan vöökotti). Kasutanud ka vast nii pool aastat.

_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 21.01.2007 20:17:17 vasta tsitaadiga

Minu pillil on kah üks kiiks: aeg-ajalt näitab suvalise asja (näiteks mingi nime või menüüpunkti) asemel R****, kus **** on suvalised numbrid. Uuesti sama menüüd piiludes on kõik jälle OK.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 21.01.2007 23:13:13 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
Minu pillil on kah üks kiiks: aeg-ajalt näitab suvalise asja (näiteks mingi nime või menüüpunkti) asemel R****, kus **** on suvalised numbrid. Uuesti sama menüüd piiludes on kõik jälle OK.

Jah. Mul sama lugu. Tekkis nähtus peale softi uuendamist.
Tean, et sõbral K800i-ga sama lugu.

_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomusser
Kreisi kasutaja
tomusser

liitunud: 01.04.2005




sõnum 04.03.2007 22:56:32 vasta tsitaadiga

Plaanin endale ka seda soetada, aga kas t6esti korpus kulub siis ylikiirelt? Ja mis v2rvi tel. te omate.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 07.03.2007 07:55:13 vasta tsitaadiga

tomusser kirjutas:
Plaanin endale ka seda soetada, aga kas t6esti korpus kulub siis ylikiirelt? Ja mis v2rvi tel. te omate.

Sõna "ülikiire" on kulumise kohta minu arvates küll parajalt ülepakutud. Mul on seda kulumist suhteliselt minimaalselt. Muidugi enamasti kannan ma telefoni vöökotis, mis ka värvi kaitseb. Telefon hõbedane.

EDIT: Keegi veel telefoni tarkvara uuendanud on? Vahepeal on jälle mingi uuendus välja tulnud. Üle kolme mega oli teine. Igatahes kohe hakkas silma kirjutades näkku hüpanud T9 tekstisisestus. Ning see, et viimasedki täpitähed on jalga lasknud... icon_neutral.gif
Ehk veel päris katastroof pole ja ma ei leida neid lihtsalt kusagilt üles, aga muidu jah... Pisut veidravõitu uuendus see viimane.

_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2007 16:07:19 vasta tsitaadiga

Ma tegin ka uuendust ja asi jäi toppama 100% peale, ei öelnud, et finished vms ja peale tunnialist ootamist ma lihtsalt kiskusin kaabli tagant ära. Tulemus: kõik rakendused läksid peeti ja pidin uuesti installima, sama ka mängudega. Terveks jäid vaid need rakendused mis olid telefonil "by default" peal. Ja menyydes ikka vahest loobib lambi numbreid ning uue asjana tuli selline feature, et menyyst netti ei saa minna, ainult selle nupuga mis vasakul on. icon_evil.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2007 16:16:28 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Ma tegin ka uuendust ja asi jäi toppama 100% peale, ei öelnud, et finished vms ja peale tunnialist ootamist ma lihtsalt kiskusin kaabli tagant ära. Tulemus: kõik rakendused läksid peeti ja pidin uuesti installima, sama ka mängudega. Terveks jäid vaid need rakendused mis olid telefonil "by default" peal. Ja menyydes ikka vahest loobib lambi numbreid ning uue asjana tuli selline feature, et menyyst netti ei saa minna, ainult selle nupuga mis vasakul on. icon_evil.gif


Proovisid uuesti üle ka lasta?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 07.03.2007 19:50:19 vasta tsitaadiga

Mul laeb rakendused kuidagi imelikult pikalt nüüd lahti. Mingi nagu installiks uuesti. Peale esimest avamist ok. Küll aga pidin Opera Mini 3.0 uuesti peale panema, sest see küll enam ei käivitunud. 3.1-ga üle installida proovides väitis järjekindlalt, et Memory Stick mälukaart on täis, kuigi tegelikult ei olnud. Lõpuks sain asja korda nii, et kustutasin ära rakenduse täiesti ja panin nullist uuesti peale. Kõik bookmarkid jne läksid... icon_sad.gif
Täpitähti tahaks ka tagasi! icon_confused.gif

_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2007 20:43:03 vasta tsitaadiga

Jep, tuleb meelde see mälukaardi ruumi puudus, kuigi 900 mega oli vaba.Draqula, ma igaksjuhuks enam pole viimasel ajal uuesti proovinud üle lasta, telefon praegu normaalselt käib ja ei näe vajadust. ainlt arvutist peale lastud videodel on imelik hall nn "grid" mustades kohtades.´pean vist täisnullimise ja update'i ette võtma
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomusser
Kreisi kasutaja
tomusser

liitunud: 01.04.2005




sõnum 11.03.2007 07:13:26 vasta tsitaadiga

Nii, telefon nüüd k2es aga kummitab juba pisike probleem. Nimelt l2bi kaabli t6mbasin yhe video telefoni wma formaadis. Kui nüüd avan video kausta siis jookseb telefon kokku ja kogu lugu icon_confused.gif Kas tasuks uuendada softi? V6i hoopis convertida gp3 ks? Mis progrega saaks konvertida gp3 ks? T2nud asjalike vastuste eest.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 11.03.2007 10:16:19 vasta tsitaadiga

tomusser, mina kasutan konvertimiseks vabavaralist programmi nimega SUPER eRightSoft-ilt...
_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mUll
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2006




sõnum 11.03.2007 10:34:17 vasta tsitaadiga

ega ta wma-si ei mängi ja minu 750 üle minuti pikkade 3gp videoga hakkab hakkima
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomusser
Kreisi kasutaja
tomusser

liitunud: 01.04.2005




sõnum 11.03.2007 12:09:21 vasta tsitaadiga

NuCleo kirjutas:
tomusser, mina kasutan konvertimiseks vabavaralist programmi nimega SUPER eRightSoft-ilt...


Krt icon_confused.gif Ma olen vist t6eline juhe aga ei leia downloadis linki sellele progrele. 2kki keegi viskaks lingi ?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mUll
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2006




sõnum 11.03.2007 13:41:19 vasta tsitaadiga

http://www.erightsoft.com/SV4.html#A004
täitsa söödav thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S-10
Piiratud kasutaja
S-10

liitunud: 29.06.2004




sõnum 26.03.2007 14:15:24 vasta tsitaadiga

Hakkas endalgi viimasel ajal selline iseenesest väljalülitamise anomaalia pihta, telefon ise 1,5 kuud vana. Sai tehtud siis kõva update läbi kaabli, eks paistab, mis tulemuseks on. Nagu aru sain siis korraliku laadimise saab teostada, kui aku täitsa tühi ja telefon väljas. Muidu telefoni ja ta omadustega väga rahul.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
boro
Kreisi kasutaja
boro

liitunud: 26.08.2002




sõnum 18.04.2007 19:01:05 vasta tsitaadiga

Kas ja kus saab seadistada, et väljamineva sõnumi flash sõnumiks ja kas saab seadistada, et kõik sissetulnud sõnumid oleks flash sõnumid ?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
S-10
Piiratud kasutaja
S-10

liitunud: 29.06.2004




sõnum 20.04.2007 16:46:37 vasta tsitaadiga

Endal selline küsimus, et peale kõva update´i tegemist kadusid sõnumist ö,ä jms tähed, leidub kuskil mingi update´i programm, mis nad tagasi tooks?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2007 17:50:13 vasta tsitaadiga

S-10 kirjutas:
Endal selline küsimus, et peale kõva update´i tegemist kadusid sõnumist ö,ä jms tähed, leidub kuskil mingi update´i programm, mis nad tagasi tooks?


Kas vaatasid sõnumi seadetest, et on õige tähestik kasutusel: abc vms oli vist.
Et äkki on Inglise vms?

Teine küsimus, et mis maa märkisid kui update tegid? (eeldusel et arvuti abil tegid, osadele K750 kasutajatel kadus eesti keel, kui teha update valides keeleks English US, kuid keel tuli tagasi kui valida English UK).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliv3r
HV kasutaja
oliv3r

liitunud: 24.05.2006




sõnum 26.04.2007 23:33:09 vasta tsitaadiga

1 GB'se kaardi saab juba alla 500 krooni eest kätte: http://www.euronics.ee/ee/audio-video/tarvikud?vaata=SDMSM21024
Ja SanDisk on muuseas kiirem kui Sony mälukaartide poole pealt.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony-Ericsson K610 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.