|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
deppar
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2002
|
19.11.2006 20:14:58
|
|
|
K610 jaoks update saadaval. On keegi juba proovinud ka? Mis paremaks/halvemaks muutub?
_________________ seda ma kartsingi... |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
23.11.2006 19:35:27
|
|
|
| deppar kirjutas: |
| K610 jaoks update saadaval. On keegi juba proovinud ka? Mis paremaks/halvemaks muutub? |
Muud pole veel aru saanud, ainult käivitamisel on "startup logo" väiksem ja PINi sisestades kuvab tärnid kah poole pisematena.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NuCleo
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
25.11.2006 21:03:56
|
|
|
| deppar kirjutas: |
| K610 jaoks update saadaval. On keegi juba proovinud ka? Mis paremaks/halvemaks muutub? |
Uuendasin kah siis ära. Lasin telefonil ise automaatselt uuenduse otsida, alla laadida ja ära installida. Peale uuendamist igatahes enam see vasakul asub otsetee-nupp netibrauserisse ei tööta..
_________________ 'sup? |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
25.11.2006 22:12:26
|
|
|
| NuCleo kirjutas: |
| Peale uuendamist igatahes enam see vasakul asub otsetee-nupp netibrauserisse ei tööta.. |
Mul küll toimib endiselt.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NuCleo
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
27.11.2006 01:53:48
|
|
|
Sain tööle nüüd. Aga nüüd peab all hoidma. Enne piisas vaid korra vajutamisest, nagu nuppu ikka vajutatakse. See on jama. Tõsi, olen ka korduvalt kogemata netiühenduse avanud nupu vastu minnes, aga ikkagi. Ah.. peaasi, et töötab ikka. Eks pean ära harjuma.
EDIT:
Tegin tähelepaneku, et mitmete sõnade asemel erinevates kohtades on nüüd R:XXXX (kus X = mingi number). Samas järgmine kord, kui avan sama kohta, on sõnad ilusti olemas. Enne uuendust sellist imelikku sõnade kadumist/asendumist ei olnud.
_________________ 'sup? |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kõva ketas
HV kasutaja
liitunud: 18.02.2003
|
29.11.2006 02:09:30
|
|
|
No pole viga telefon ,ainult kaasasolef soft ei installeeru korralikult .Proovisin kahe läppariga. Samuti ei loe kuskilt välja kas FMA softiga toimib .Seni T610 toiminud üle sinihamba ja rahul . K610i ei kõssagi.USB juhtmega saab faile üle kanda aga sünkro käima ei lähe.Kuidas numbrid üle kandsite vanast aparaadist .
Äkki jagate kogemusi.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
29.11.2006 09:53:22
|
|
|
| 6210 > T68 > T630 > K750 - kõiki neid olen sünkoniseerinud Microsoft Outlookiga, seega pole eraldi numbrite ülekandmist vaja olnud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
29.11.2006 13:14:24
|
|
|
| kõva ketas kirjutas: |
No pole viga telefon ,ainult kaasasolef soft ei installeeru korralikult .Proovisin kahe läppariga. ... Kuidas numbrid üle kandsite vanast aparaadist .
|
Kaasasolev soft küll mögises midagi ebaõnnestumisest, aga tegelikult läks käima.
Üle kandsin K700i -> K610i üle bluetoothi.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
11.12.2006 18:47:51
|
|
|
Ostsin ka täna antud isendi ja telefonis ei ole emt wap/gprs jne profiile ning sms'iga tellimine millegipärast ei õnnestu. Oleks kellelgi võimalik siia lisada IP, pordi ja DNS'i mida telefon tahab saada, et netti kasutama hakata.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NuCleo
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
11.12.2006 18:53:58
|
|
|
| carlking kirjutas: |
| Ostsin ka täna antud isendi ja telefonis ei ole emt wap/gprs jne profiile ning sms'iga tellimine millegipärast ei õnnestu. Oleks kellelgi võimalik siia lisada IP, pordi ja DNS'i mida telefon tahab saada, et netti kasutama hakata. |
Mul oli ostes kõik valmis konfitud. Igatahes.. Vaata siit...
_________________ 'sup? |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
11.12.2006 20:24:18
|
|
|
Panin mis võimalik, ikka ütleb, et sideviga vms...samas teises telefonis on seaded sees ja töötab. Millegipärast ei tööta EMT'l see SMS'iga seadete saatmine ka täna...vähemalt 6 smsi olen saatnud juba 1711 (N) Äkki keegi viitsiks siia täpselt panna need seadete väärtused, et gprs ja mms töötaksid?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
11.12.2006 20:27:35
|
|
|
| carlking kirjutas: |
Oleks kellelgi võimalik siia lisada IP, pordi ja DNS'i mida telefon tahab saada, et netti kasutama hakata. |
kasuta proxyt - jah, Prox 217.071.032.236, port 8080
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
15.12.2006 21:25:26
|
|
|
Ainuke viga mis mu telefonil veel on, on see, et "kõned" kõik lahtrid on tühjad. ei jäta mällu valitud/vastatud/vastamata kõnesid. milles probleem võiks olla? on kellelgi ette tulnud?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deppar
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2002
|
17.12.2006 18:41:48
|
|
|
Siin teema alguses oli vist kellelgi sama mure. Mul kustusid k6ik k6ned peale seda kui telefon oli failivahetusrezhiimis arvutiga paar tundi uhendatud olnud.
_________________ seda ma kartsingi... |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
18.12.2006 00:50:00
|
|
|
Lahendasin ise ära. Nimelt on kõnede all võimalik kõnesid ükshaaval kustutada ja on valik "kustuta kõik" vms...huvipärast tegin nii ja nüüd on kõik töökorras.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
boro
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.08.2002
|
19.12.2006 18:56:28
|
|
|
| Mul tuli ka see probleem ja siis kui panin teise simi sisse. Pärast panin mingi suvalise simmi ja tegin ka "kustuta kõik". Peale seda näitab jälle
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
b3ar
HV vaatleja
liitunud: 15.10.2006
|
25.12.2006 05:08:05
|
|
|
nii sai ka siis jõuluks see tel. Ainuke asi mis jah natuke soovida annab oleks vb kaamera kuigi olen sellega täitsa nõus et ega telefoni kaamera ei pea nüüd teab mis hea olema. aga ma algul arvasin et 2 mp ikka kõvem teema. vaatasin ka w810 pilte , tõesti paremad aga ma arvan et see fookuse teema vahe ongi aint. aga muidu väga vinks vonks telefon , väga rahul
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
26.12.2006 02:41:10
|
|
|
Korralikus valguses tulevad väga head pildid, toas ei kannata tõesti vb pildistada. Tegu siiski telefoniga, kaamera on vaid lisavõimalus
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gsmz
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2004
|
08.01.2007 19:10:44
|
|
|
Kõne salvestus!
On keegi proovind? Kas heli jääb selge ja veel huvi sellise asja vastu mis kõigil nokiatel on. Kui kasutada kõne ajal salvestusresiimi siis vastvõtja telefonis kõlab iga 5sec. pärast piiks mis annab teada kõne salvestamisest kas ka Sony Ericsson teeb sama pulli....
Oleks väga tänulik kui keegi saaks proovida
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
08.01.2007 19:26:12
|
|
|
| gsmz kirjutas: |
... vastvõtja telefonis kõlab iga 5sec. pärast piiks mis annab teada kõne salvestamisest kas ka Sony Ericsson teeb sama pulli....
|
Proovisin.
Ainult alguses käib "piiks", rohkem mitte.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gsmz
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2004
|
08.01.2007 20:28:51
|
|
|
| p2ep kirjutas: |
| gsmz kirjutas: |
... vastvõtja telefonis kõlab iga 5sec. pärast piiks mis annab teada kõne salvestamisest kas ka Sony Ericsson teeb sama pulli....
|
Proovisin.
Ainult alguses käib "piiks", rohkem mitte. |
Suured tänud!
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NuCleo
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
09.01.2007 15:50:41
|
|
|
Mul ei salvesta telefon üldse midagi. Salvestab, aga pärast kuulates ei ole midagi tegelikult salvestanud...
_________________ 'sup? |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gsmz
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2004
|
09.01.2007 21:07:55
|
|
|
| NuCleo kirjutas: |
| Mul ei salvesta telefon üldse midagi. Salvestab, aga pärast kuulates ei ole midagi tegelikult salvestanud... |
Tere, kas proovisid funktsiooni järgmiselt: Kõne ajal valid nuppu Info/More (proovisin seda sony-ericu lehel) ja siis klahv 7 või record. Peaks homme poes siis ikka järgi proovima enne ostmist..
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart1n
HV vaatleja
liitunud: 01.11.2006
|
10.01.2007 18:11:46
|
|
|
Tere,
Selline küsimus, et kas SonyEricson annab kõikidele telefonidele peale walkmani, SanDiski kaardid kaasa..?..., välja arvatud muidugi need mis kaarte ei toeta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
10.01.2007 18:34:53
|
|
|
| Ei anna, uuematele annab M2 kaardi (K800 nt)
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocket
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2004
|
10.01.2007 18:59:50
|
|
|
Ei ole ainult SanDiski kaardid, mina sain W810i kaasa Sony enda kaardi. (musta värvi, SanDiski omad tavaliselt sinised)
_________________ www.allarifoto.eu |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart1n
HV vaatleja
liitunud: 01.11.2006
|
11.01.2007 03:16:57
|
|
|
SanDisk loobus sinisest, M2 seeria on igatahes must
|
|
| tagasi üles |
|
 |
NuCleo
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
11.01.2007 16:58:28
|
|
|
| gsmz kirjutas: |
Tere, kas proovisid funktsiooni järgmiselt: Kõne ajal valid nuppu Info/More (proovisin seda sony-ericu lehel) ja siis klahv 7 või record. Peaks homme poes siis ikka järgi proovima enne ostmist..  |
Ma ei räägi kõne salvestamisest, vaid lihtsalt heli salvestamisest...
_________________ 'sup? |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gsmz
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2004
|
12.01.2007 16:03:56
|
|
|
Kõne salvestamisel igatahes käib helipiiks alguses ja siis iga 20sec. järel...
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jan25
HV vaatleja

liitunud: 26.08.2003
|
21.01.2007 18:49:49
|
|
|
On nüüd umbes pool aastat olnud see telefon ja korpus on rõvedalt ära kulunud. Ei ole püksitaskus höörunud seda, rinnataskus pidevalt olnud. Ei ole varem ühelgi telefonil mul nii ruttu korpus kuluma hakanud. Suur miinus igatahes. Aga peale softiuuendust ei ole enam kinnijooksnud ja töötab laitmatult. Aku on kah kauem vastu pidama hakanud kui alguses.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NuCleo
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
21.01.2007 19:22:08
|
|
|
| jan25 kirjutas: |
| On nüüd umbes pool aastat olnud see telefon ja korpus on rõvedalt ära kulunud. Ei ole püksitaskus höörunud seda, rinnataskus pidevalt olnud. Ei ole varem ühelgi telefonil mul nii ruttu korpus kuluma hakanud. |
Jah, ka mul on näiteks tagant kirjad pisut kulunud ühe otsa poolt. Siiski telefon näeb suht värske välja veel (ilmselt tänu sellele, et kasutan vöökotti). Kasutanud ka vast nii pool aastat.
_________________ 'sup? |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
21.01.2007 20:17:17
|
|
|
| Minu pillil on kah üks kiiks: aeg-ajalt näitab suvalise asja (näiteks mingi nime või menüüpunkti) asemel R****, kus **** on suvalised numbrid. Uuesti sama menüüd piiludes on kõik jälle OK.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NuCleo
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
21.01.2007 23:13:13
|
|
|
| p2ep kirjutas: |
| Minu pillil on kah üks kiiks: aeg-ajalt näitab suvalise asja (näiteks mingi nime või menüüpunkti) asemel R****, kus **** on suvalised numbrid. Uuesti sama menüüd piiludes on kõik jälle OK. |
Jah. Mul sama lugu. Tekkis nähtus peale softi uuendamist.
Tean, et sõbral K800i-ga sama lugu.
_________________ 'sup? |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomusser
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2005
|
04.03.2007 22:56:32
|
|
|
| Plaanin endale ka seda soetada, aga kas t6esti korpus kulub siis ylikiirelt? Ja mis v2rvi tel. te omate.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NuCleo
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
07.03.2007 07:55:13
|
|
|
| tomusser kirjutas: |
| Plaanin endale ka seda soetada, aga kas t6esti korpus kulub siis ylikiirelt? Ja mis v2rvi tel. te omate. |
Sõna "ülikiire" on kulumise kohta minu arvates küll parajalt ülepakutud. Mul on seda kulumist suhteliselt minimaalselt. Muidugi enamasti kannan ma telefoni vöökotis, mis ka värvi kaitseb. Telefon hõbedane.
EDIT: Keegi veel telefoni tarkvara uuendanud on? Vahepeal on jälle mingi uuendus välja tulnud. Üle kolme mega oli teine. Igatahes kohe hakkas silma kirjutades näkku hüpanud T9 tekstisisestus. Ning see, et viimasedki täpitähed on jalga lasknud...
Ehk veel päris katastroof pole ja ma ei leida neid lihtsalt kusagilt üles, aga muidu jah... Pisut veidravõitu uuendus see viimane.
_________________ 'sup? |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
07.03.2007 16:07:19
|
|
|
Ma tegin ka uuendust ja asi jäi toppama 100% peale, ei öelnud, et finished vms ja peale tunnialist ootamist ma lihtsalt kiskusin kaabli tagant ära. Tulemus: kõik rakendused läksid peeti ja pidin uuesti installima, sama ka mängudega. Terveks jäid vaid need rakendused mis olid telefonil "by default" peal. Ja menyydes ikka vahest loobib lambi numbreid ning uue asjana tuli selline feature, et menyyst netti ei saa minna, ainult selle nupuga mis vasakul on.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
07.03.2007 16:16:28
|
|
|
| carlking kirjutas: |
Ma tegin ka uuendust ja asi jäi toppama 100% peale, ei öelnud, et finished vms ja peale tunnialist ootamist ma lihtsalt kiskusin kaabli tagant ära. Tulemus: kõik rakendused läksid peeti ja pidin uuesti installima, sama ka mängudega. Terveks jäid vaid need rakendused mis olid telefonil "by default" peal. Ja menyydes ikka vahest loobib lambi numbreid ning uue asjana tuli selline feature, et menyyst netti ei saa minna, ainult selle nupuga mis vasakul on.  |
Proovisid uuesti üle ka lasta?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NuCleo
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
07.03.2007 19:50:19
|
|
|
Mul laeb rakendused kuidagi imelikult pikalt nüüd lahti. Mingi nagu installiks uuesti. Peale esimest avamist ok. Küll aga pidin Opera Mini 3.0 uuesti peale panema, sest see küll enam ei käivitunud. 3.1-ga üle installida proovides väitis järjekindlalt, et Memory Stick mälukaart on täis, kuigi tegelikult ei olnud. Lõpuks sain asja korda nii, et kustutasin ära rakenduse täiesti ja panin nullist uuesti peale. Kõik bookmarkid jne läksid...
Täpitähti tahaks ka tagasi!
_________________ 'sup? |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
07.03.2007 20:43:03
|
|
|
Jep, tuleb meelde see mälukaardi ruumi puudus, kuigi 900 mega oli vaba.Draqula, ma igaksjuhuks enam pole viimasel ajal uuesti proovinud üle lasta, telefon praegu normaalselt käib ja ei näe vajadust. ainlt arvutist peale lastud videodel on imelik hall nn "grid" mustades kohtades.´pean vist täisnullimise ja update'i ette võtma
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomusser
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2005
|
11.03.2007 07:13:26
|
|
|
Nii, telefon nüüd k2es aga kummitab juba pisike probleem. Nimelt l2bi kaabli t6mbasin yhe video telefoni wma formaadis. Kui nüüd avan video kausta siis jookseb telefon kokku ja kogu lugu Kas tasuks uuendada softi? V6i hoopis convertida gp3 ks? Mis progrega saaks konvertida gp3 ks? T2nud asjalike vastuste eest.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NuCleo
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
11.03.2007 10:16:19
|
|
|
tomusser, mina kasutan konvertimiseks vabavaralist programmi nimega SUPER eRightSoft-ilt...
_________________ 'sup? |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mUll
HV kasutaja
liitunud: 26.09.2006
|
11.03.2007 10:34:17
|
|
|
| ega ta wma-si ei mängi ja minu 750 üle minuti pikkade 3gp videoga hakkab hakkima
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomusser
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2005
|
11.03.2007 12:09:21
|
|
|
| NuCleo kirjutas: |
| tomusser, mina kasutan konvertimiseks vabavaralist programmi nimega SUPER eRightSoft-ilt... |
Krt Ma olen vist t6eline juhe aga ei leia downloadis linki sellele progrele. 2kki keegi viskaks lingi ?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mUll
HV kasutaja
liitunud: 26.09.2006
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S-10
Piiratud kasutaja

liitunud: 29.06.2004
|
26.03.2007 14:15:24
|
|
|
| Hakkas endalgi viimasel ajal selline iseenesest väljalülitamise anomaalia pihta, telefon ise 1,5 kuud vana. Sai tehtud siis kõva update läbi kaabli, eks paistab, mis tulemuseks on. Nagu aru sain siis korraliku laadimise saab teostada, kui aku täitsa tühi ja telefon väljas. Muidu telefoni ja ta omadustega väga rahul.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
boro
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.08.2002
|
18.04.2007 19:01:05
|
|
|
| Kas ja kus saab seadistada, et väljamineva sõnumi flash sõnumiks ja kas saab seadistada, et kõik sissetulnud sõnumid oleks flash sõnumid ?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S-10
Piiratud kasutaja

liitunud: 29.06.2004
|
20.04.2007 16:46:37
|
|
|
| Endal selline küsimus, et peale kõva update´i tegemist kadusid sõnumist ö,ä jms tähed, leidub kuskil mingi update´i programm, mis nad tagasi tooks?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
20.04.2007 17:50:13
|
|
|
| S-10 kirjutas: |
| Endal selline küsimus, et peale kõva update´i tegemist kadusid sõnumist ö,ä jms tähed, leidub kuskil mingi update´i programm, mis nad tagasi tooks? |
Kas vaatasid sõnumi seadetest, et on õige tähestik kasutusel: abc vms oli vist.
Et äkki on Inglise vms?
Teine küsimus, et mis maa märkisid kui update tegid? (eeldusel et arvuti abil tegid, osadele K750 kasutajatel kadus eesti keel, kui teha update valides keeleks English US, kuid keel tuli tagasi kui valida English UK).
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliv3r
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2006
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|